De titel is nogal ver vooruitkijken maar er ligt wel een vorm van waarheid in.
Alles wat we doen is in functie van de zomer! Niet gemakkelijk omdat we dan van ons winterseizoen niet teveel mogen verwachten ..
En met de progressie die ik gemaakt heb sta ik te popelen om opnieuw sterk te presteren!
Een goede winter is dan ook essentieƫl voor een sterke zomer! Deze winter is de eerste onder men nieuwe trainer en het bevalt me wel! Reeds enkele weken al terug stevige trainingen met vele ups&downs maar we blijven positief. Ook de nieuwe fitnesstrainingen doen duidelijk hun werk!
De jongste maand heb ik nog 1maal gelopen, korte cross in mechelen ... eentje om snel te vergeten!
Volgend week zou ik een 400m indoor lopen .. eens zien hoever ik al sta zonder specifieke trainingen .. echt veel verwachten doe ik dus niet!
Hierna is het terug naar af want de blok begint en in januari zijn het examens .. Het zal pas februari zijn vooraleer ik echt terug wedstrijden loop en tegen maart zullen ze pas op niveau zijn :-) De doelen staan scherp en ik heb er alvast vertrouwen in!
|