Foto
Foto
Inhoud blog
  • Nieuwe webstek
  • De winter
  • Thanx @ runningmate kampenhout!
  • Van St-Raphaël naar de provinciale kampioenschappen!
  • 4, 3, 1
    Foto
    Laatste commentaren
  • NICE (marc lenaerts)
        op 4, 3, 1
  • zomer (marc lenaerts)
        op Opweg naar de zomer!
  • een goed jaar (els)
        op Balans
  • mooi (marc lenaerts)
        op Bijna gedaan met rust
  • 997 (natalie)
        op Bijna gedaan met rust
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Archief per maand
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 06-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 11-2008
  • 09-2008
    Jasper Jacobs
    Take it to the next level
    Live your life to the fullest!
    06-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van St-Raphaël naar de provinciale kampioenschappen!
    Voor het eerst trok ik met de spurters van RAM op stage! 
    St-Raphaël ligt aan de franse kust en daar zouden we gaan afzien. En dat deden we ook! Iedereen trainde kei hard en buiten de piste was de sfeer super! Enkele lopers van OLSE-merksem trainde met ons mee en dat deed ons iedere keer dat tikkeltje dieper gaan. 

    Na stage is het bang uitkijken naar het PK, zouden we genoeg gerecupereerd zijn? Nee, dat is onmogelijk! Amper 1 week na stage ben je niet top maar gewoon vermoeid! Dat liet zich ook blijken op de eerste training terug aan het thuisfront! 

    Met een bang hartje dan maar richting Burcht, de eerste wedstrijden worden op gang geschoten. Ik liep hier een 800m, op voorhand afgesproken om voor een tijd te lopen en ik ging me dus niet mengen in het gevriemel ... Resoluut naar de kop en een strak tempo lopen! Na 500 meter op kop kwamen Stefan van Aelst, Toon Dierckx en Maarten Mortelmans erover. Het kopwerk eiste zijn tol maar ik pikte als 4de aan. In de laatste rechte lijn remonteerde ik Maarten Mortelmans nog. Die laatste was achteraf verrast dat ik nog terugkwam na zoveel kop. Ik eindigde 3de in 1.57.14! Beter dan ik vooraf kon verwachten! Dit is een mooi signaal voor de rest van het seizoen! 

    Sofie Daelemans (Mijn vriendin) liep op haar beurt de 400 meter. Ze starte zeer sterk maar durfde niet zo goed doorlopen. Even kwam haar overwinning nog in gevaar maar in de laatste rechte lijn versnelde ze nog en liep een PR van 58,90! Goud nummer 1 was voor haar binnen. 

    Dag 2 speelde zich af in Lier, al vroeg waren we ter plaatste omdat Sofie hier de reeksen 100 en 200 eerst moest lopen vooraleer ze mocht strijden om de titel. Haar reeks van de 100 meter liep goed, ze won deze en plaatste zich met de snelste tijd voor de finale! Al de druk op haar schouders, en in de start leek het al mis te gaan! Haar startblok schoof enkele centimeters achteruit waardoor ze haar start compleet miste, gelukkig panikeerde ze niet en kon ze in extremis nog de gouden plak wegkapen! (12,66) Een 2de gouden medaille en dat werd ook opgemerkt door de journalisten! Vlak na haar finale werd ze geïnterviewd, dit kampioenschap kon al niet meer stuk! 

    De reeksen van de 200m was een maat voor niks, Sofie bolde heel vlot naar de snelste tijd en was topfavoriet voor de finale. Eenvoudig was het anders niet, ze had de dag voordien al een 400m gelopen en vandaag 2maal een 100 en 1keer een 200. Er waren atletes die enkel voor de 200m kwamen. Eens gestart maakte dit allemaal niet uit, Kristel Bertels maakte een zeer snelle start en lag, met nog 100m te lopen, enkele centimeters voor. Sofie anticipeerde daarentegen zeer sterk en snelde meedogenloos naar winst! Met 25,53 liet ze de andere duidelijk achter zich! 

    3 keer GOUD op 2 dagen! PROFICIAT!


    Volgende grote afspraak is de interclub. Vorig jaar werd mij belooft dat in 2010 ik de 800meter zou mogen lopen. Mits er dat jaar speciale omstandigheden waren. Nu ziet het er naar uit dat ik toch de 400 voor mij rekening zal moeten nemen... Nu ja.. We zien wel! Donderdag voor de interclub zal ik normaal gezien een 400m lopen in St-Niklaas en dan weet ik wat ik op de interclub kan verwachten. Eerlijk gezegd voel ik me meer klaar voor een 800, maar misschien komt dit door mijn sterke wedstrijd in Burcht! 

    No mather what, Sofie en Ik zullen er op de interclub staan en proberen weer scherpe tijden te zetten!


     
     Photobucket
     Photobucket
    Met dank aan Dirk Van Aelst!
     Photobucket
     Photobucket

    06-05-2010 om 17:36 geschreven door jasperjacobs  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Go Fit!
    Foto

    Foto

    Gastenboek
  • vastus
  • Mister Ironman
  • Beste wensen
  • www.bloggen.be/havva_site
  • Cross

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Kjell de hondt
  • Bakkertje
  • club RAM
  • VAL
  • Erik Caluwaerts
  • Atletiekinfo

  • Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs