Over mijzelf
Ik ben Bert Seynaeve
Ik ben een man en woon in Kapucijnenlaan 75, 8870 Izegem (België) en mijn beroep is Opvoeder.
Ik ben geboren op 31/03/1974 en ben nu dus 51 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Triatlon, muziek, sport, film (andere film).
Inhoud blog
  • TE KOOP: TIME VXRS ULTEAM
  • Marathon Brussel
  • Dwars door Izegem
  • BK 1/4 triatlon in Kortrijk
  • IM Frankfurt 2009
    Mijn favorieten
  • thijs vanhee
  • ironman zürich
  • mijn club
  • marc herremans
  • 3coach
  • luc vanlierde
  • bart colpaert
  • jim de sitter
  • ironman Franfurt
    Mijn favorieten
  • joury gokel
  • brecht vandewalle
  • bert jammaer
  • piet deveughele en karen pollefeyt
  • sammy casier
  • peter vanmol
  • inge vancauwenberghe
  • kasper Lagae
  • Zoeken in blog

    life is simple: swim, bike, run, eat, sleep

    29-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Philip en Bert tijdens de looptraining rond Club La Santa
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    29-03-2007 om 17:11 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Philip en Johan in Playa Blanca
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    29-03-2007 om 17:10 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Club La Santa
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    29-03-2007 om 17:08 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Na 200 km nog de Haria onder de voeten krijgen... zwaar!!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    29-03-2007 om 17:07 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.the longest day
    Vandaag stond de langste training op het programma hier in Lanzarote. Dirk (trainer) plande een fietstraining van 220 km. Eerst en vooral een flink aantal kilometer en dan nog hier in Lanzarote met de hevige wind en nooit vlak. Deze morgen sloten we aan met een groepje fietsers die in La Santa vertrokken voor een zestigtal kilometer, zo moesten we niet de ganse dag alleen (met ons drietjes rijden). Vervolgens trokken we er met ons drieën op uit. Eerst van La Santa tot in het uiterste zuiden van het eiland, naar het toeristische badplaatsje Playa Blanca. Zalig, met de wind langs achteren haal je hier vaak boven de zeventig kilometer per uur. In Playa Blanca deden we ons tegoed aan een spaghetti en een pizza (we kunnen hier niet genoeg eten). Wat volgde was andere koek. Terug noorderwaarts met de strakke wind pal op kop. De wegen zijn hier loodrecht, dus geen recuperatie mogelijkheid. Beuken, beuken en nog eens beuken. Enorm lastig, maar je kickt er wel op. Tot boven op de Haria ten noorden van het eiland en vervolgens via Teguise, Caletta de Famare en Club La Santa terug naar Tinajo, waar we verblijven. Welgeteld 210 km op de teller. Net een douche genomen, de zon is hier juist aan de horizon verdwenen en wij gaan ons tegoed doen aan een lekkere entrecôte met friet. Greetz.

    27-03-2007 om 21:11 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Message from Johan
    Jesus, Maria, Jozef …..en al die daar nog bij was……. Waar heb ik dat verdiend???? Ik ben hier op een eiland beland met twee beesten. 210 km op de fiets. Ik voel me Sylvain ….. “is’t eten nog nie gerjeit” en “’k ee gin bjin” Bert is een echt dier op de fiets. Zonder hem was ik er niet geraakt. De hele tijd beuken tegen de wind in…. Da’s nie normaal met die jongen. En Pippo Pinket heeft dan altijd nog wat macht over om eens te tonen wie de beste is. Het fietsverslag zelf zal Bert zelf wel in’t lang en breed schrijven. Ik wilde alleen mijn bewondering voor die gasten even uiten. ‘k heb ze de hele dag kunnen gezien van hun mooiste kant……hun achterkant! Groeten aan iedereen thuis en dank voor de vele reacties En voor Elsje….. een beetje karakter hé meisje!!!!

    27-03-2007 om 21:00 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    26-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.t'is hier niet gewoon
    beste allemaal, zoals jullie kunnen zien en lezen amuseren we ons hier kostelijk! Het is ook leuk dat jullie massaal meeleven op het thuisfront. De hele TER in de lappenmand.... we voelen mee.. (TER= Ten Elsberge Runners = een bende toffe lopers die stilaan triatleten worden). Het leven is wel degelijk meer dan fietsen zwemmen lopen slapen en eten. We bevinden ons hier op een zeer speciaal eiland. Moeder aarde heeft het landschap overgoten met warme kolkende massa uit haar eigen ziel, ondertussen versteend en verhard. Het zorgt voor een speciaal zicht en mooie kleur schakeringen. Het is een landschap vol zwarte stenen waar al honderden jaren geen plantje meer op groeit. De meestal heldere blauwe lucht maakt de zee soms paradijselijk mooi zodat we denken dat we in een "Fa" reclame zijn beland. Maar het trainingsschema en Bert zijn gedrevenheid zet ons weer met de voeten op de grond en op de trappers.... we moeten door fietsen. Johan

    26-03-2007 om 12:11 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Our friend from Brasil
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    26-03-2007 om 11:25 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De man in form!!!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    26-03-2007 om 11:24 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pilip, Rutger en Bert
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    26-03-2007 om 11:22 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Real athletes!!!! Wat een prachtige loopstijl
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    26-03-2007 om 11:20 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Na ee fietstraining
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    26-03-2007 om 11:18 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klaar voor de fietstraining
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    26-03-2007 om 11:17 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aan het zwembad met Rutger
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    26-03-2007 om 11:16 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Met Braziliaan Robin en de Russen on the picture
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    25-03-2007 om 14:25 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fietsen ... een plezier
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    25-03-2007 om 14:23 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.When dreams comes true
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    25-03-2007 om 14:22 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Johan met de Russische atleten
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    25-03-2007 om 14:19 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rechtzetting voor de atletiek freaks
    Onze Russische vriendin Lebedeva is hinkstapspringster, haar vriendin loopt de 400 m, net andersom dus dan ik gisteren schreef. En ... er lopen hier nog meer bekenden rond. Ex-wielrenner Henk Lubberdink nodigde ons bij hem thuis in Nederland uit om wat techniek te leren op de fiets (misschien iets wat we met de Izegemse triatlon club eens moeten organiseren). Henk is alvast een vlotte man. Het weer hier: deze morgen wat langer geslapen na de lange training van gisteren en mede door de verandering van het uur. Bij het ontwaken een heus onweer, iets wat ze hier duidelijk niet gewoon zijn. Intussen zijn we een tweetal uur verder en straalt de zon terug aan een helblauwe hemel (allé, ik mag niet overdrijven, af en toe ook een wolkje en terug wat meer wind).

    25-03-2007 om 13:55 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.johan lopend in Club La Santa
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    25-03-2007 om 13:53 geschreven door Bert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Life is simple: swim, bike, run, eat, sleep
    Foto


    Gastenboek
  • Marathon
  • Proficiat!!
  • Groetjes uit Cascais in Portugal.
  • succes
  • Aangespoeld

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per week
  • 03/11-09/11 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 17/12-23/12 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 26/09-02/10 2005

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs