Ja, het moest er ooit eens van komen... een 'attaqueske' !
Na het drukke carnavalweekend van Karnamor en Poperinge, maandagmorgen 15 maart (07.00u) de schrik van mijn leven opgedaan : een (volgens de huisarts die in geen tijd 'ten huize van' ter plekke was) nogal zwaar hartinfarct, maar niet 'levensbedreigend'.

Direct afgevoerd naar de spoedafdeling van het H.Hart hospitaal in Roeselare, waar ik direct aan allerlei toestellen werd verbonden en pas drie dagen later een intensieve coronarografie werd uitgevoerd om te kijken wat waar verstopt zat... (hoe dat precies in zijn werk gaat zie je op http://www.denefcardio.be/cardiologisch-onderzoek/coronarografie.php)


Bleek een zijtakje van de kransslagader dichtgeslibt te zijn, iets waar ze met die sonde niet aankunnen maar wat ze met de nodige medicatie (een twaalftal pilletjes per dag) vrij snel kunnen wegwerken.





Na deze ingreep nog een paar dagen in observatie (om te zien of die slagader in de lies wel goed dichtblijft) waarbij tientallen bloedstalen werden afgenomen en constant mijn bloeddruk werd gecheckt en dan vrijdagnamiddag 19 maart naar huis.
Kwestie van nu direct niet te veel stunten meer uit te halen, een drietal weken huisarrest en ondertussen mijn conditie op een gezonde manier op peil te houden met een streng dieet. Want ik wil er 100% klaar voor staan, op dat Wereldkampioenschap in juni ! ! !
(dit bericht staat op datum van 16 maart, maar is eigenlijk opgesteld op dinsdag 23 maart in de namiddag, de eerste dag dat ik al ietsje 'rechter' kan zitten...)
---------------------------------------------- Donderdag 8 april
Totaal buiten alle verwachting kreeg ik van de EVSDON een gehandtekend kaartje van allen die aanwezig waren op de algemene ledenvergadering van 27 maart in Alphen a/d Maas laatstleden. Ik kon er uiteraard niet aanwezig zijn en ik vermoed dat Wim mijn boodschap heeft overgedragen en het kaartje heeft laten rondgaan en me dan toegestuurd.



Bedankt Frank, Peer, Mario, Anja, Klaas, Henk, Els, Johny, Jo, Cisca, Henk, Ria, Harry, Harm, Siep, Griet, Wim, Geert, Lena, Peter en PKW
|