Alle Temsese snorrendragers welkom op de aanstelling van
Belleman Gerard Vercauteren als 'De snor van Temse'
De Europese Snorrenclub Antwerpen nam vorig jaar het initiatief om de bellemannen die een snor dragen uit te roepen tot De snor van hun gemeente. Na Guy Vandendriessche (Izegem) is dit jaar Gerard Vercauteren aan de beurt. Hij koestert al enkele jaren een gewervelde knevel.

De plechtige aanstelling is ingekapseld in de opening van de expo 30 jaar Kiekeboe/30 jaar autoÂ’s in Kiekeboe in de Dacca Loft (Kasteelstraat 74) op zaterdag 8 september, 19u. De aanstelling is daaraan bewust gelinkt: Marcel Kiekeboe beschikt niet alleen over een indrukwekkende knevel, hij werd in 1984 bovendien uitgeroepen tot Snor van het Jaar, voor Merho een dankbare aanleiding voor een nieuw album: De snor van Kiekeboe.
Om het initiatief extra in de verf te zetten, zijn alle snorrendragers van Temse welkom op de hoger vermelde plechtigheid. Deze publicatie geldt als uitnodiging.
De Europese Snorrenclub Antwerpen telt een 25-tal geknevelde leden, onder wie bekende figuren als Toots Thielemans, oud-burgemeester van Antwerpen Bob Cools, regisseur Julien Vrebos, acteur Marijn Devalck, zanger Hugo Sigal (cf. Nicole en Hugo), mediafiguur Luc DÂ’Heu en beiaardier Jo Haazen. Het bestuur heeft ook een snorrenmeester.
Info: 03 710 2 52, email: museum@temse.be


(foto Erwin de meirleir)

En... welke 'besnorde belleman' volgt er volgend jaar ?
(Veurne, Ninove, Gent,... stel uw kandidatuur !)
|