Zondag 27 juli - Vlieland
Een ontspannen ochtend in de haven van Vlieland, in de late voor middag heeft de Jest een box te pakken, Inge en Erik pakken ook hun fietsen en Jean en hilde zijn fietsen gaan huren. Eerst even bij de spar vlees en groenten voor de BBQ van vanavond inslaan, en dan hetzelfde toertje fietsend op het eiland. De wind is nu leuker, tegenwinds in de heen en wind mee in de retour. We maken een korte stop op het noordzeestrand voor plonske, en dan verder tot strand bij de haven, dit is de grens zowat tussen de noordzee en de Waddenzee, en het karakter is verschillend: wel één constante, een warm zonneke. Zwemmen en platte rust.
Voor de BBQ nemen we alle ingrediënten en benodigdheden, incl, onze stoeltjes, mee naar de uitgekozen plek, in een heide-achtig terrein, zeer lekker beschut tegen de wind. Nog even een emmer watertje water halen, en dan apero/dinner time rond het vuur. Zeer gezellig, en aansluitend drinken we koffie mét op de FastForward.
Rond middernacht is het compleet windstil, en omdat ze voor morgenvroeg regen geven, willen We nu nog de genua afhalen en de high-aspect opzetten. Met de hulp van de vrienden Is dat in een mum geklaard en kan iedereen gaan slapen.
|