Nee, sinaasappeltijd! Het vrouwtje was bezig in de keuken en vond dat Arcil wel erg stil was. Door het keukenraam zag ze dat hij lekker aan het heen en weer rennen was en af en toe een sprong maakte met alle poten tegelijk van de grond. Tijdens een van die sprongen zag ze iets oranjes op de grond liggen. Wat was dat voor ding? Maar eens even poolshoogte gaan nemen. Razendsnel greep Arcil het oranje ding en rende ermee weg. Het oranje ding bleek een sinaasappel te zijn die hij, uit een schaal in de keuken (stond duidelijk te laag), had gepikt. Hij wilde hem niet afgeven en ook niet voor iets anders ruilen en was iedere keer het vrouwtje te snel af. Uit arren moede heeft die het fototoestel maar gepakt om het feestje van Arcil vast te leggen.
Reacties op bericht (4)
14-07-2009
gezond !
fruit is toch gezond baasje ...?
Izzy pikt dan wel geen fruit uit de schaal, maar eist wel zijn stukje op als wij fruit eten. Hij lust echt alle fruit en ook rauwe groenten eet hij graag ; alle dagen krijgt hij een wortel, netjes in vier gesneden. Als ik de aardappelen begin te schillen, komt hij al naast mij zitten bedelen
wel schattig hé, om hem zo'n bokkesprongen zien te maken, wie kan daar nu kwaad op zijn ....?
14-07-2009 om 16:09
geschreven door Rebelleke en Izzy
boeverig
Heel herkenbaar... dat boeverige gedrag Arcil is een mooi hondje geworden!
14-07-2009 om 11:42
geschreven door mary
12-07-2009
herkenbaar
"'t Vrouwtje was bezig in de keuken en vond dat Arcil wel heel stil was". Vervang Arcil door Hera of Heros en je hebt krak hetzelfde verhaal en volledig naar waarheid. Deze morgen hebben we dan een lege verpakking gevonden van croutons en een plastic zakje met hondensnoepjes, ook leeg uiteraard... Belle was aan 't werk geweest, zij stond blijkbaar in de nachtshift.
12-07-2009 om 19:57
geschreven door Belle & co
spelletje
haha dei Arcil weet zichzelf prima te vermaken met een nieuw speeltje