Appels in Frankrijk
Foto
Categorieën
  • Aparte groentes (17)
  • Appelvrouw&Lie (76)
  • De tuin (76)
  • Dorpsleven (34)
  • Gereedschap (4)
  • Groenterecepten (27)
  • In Nederland (11)
  • Inmaakrecepten (17)
  • Jamrecepten (24)
  • Koken algemeen (9)
  • Kruidenrecepten (5)
  • Met Alcohol (14)
  • Oogst (6)
  • Pompoenen (21)
  • Recettes Lorraine (2)
  • Soeprecepten (4)
  • Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • Ratafía Catalan
  • Indische loopeenden
  • Vervolg Keyhole Garden
  • Woning met uitzicht te huur
  • Keyhole Garden deel 1
  • Keyhole Garden deel 2
  • Dahlia jam
  • Flognarde aux haricots verts/sperziebonenclafoutis
  • Ratafia dragon
  • Vrienden op de fiets
    Zoeken in blog

    Foto
    Gastenboek
  • Le compravendite in Italia relative a proprietà di lusso
  • Gli psicologi trovano i clienti sulla rete
  • L'attività esoterica nel mondo
  • Il posizionamento seo
  • Barbour Ariel Track Quilted Jacket Black

    Gastenboek

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Foto
    Foto
    Foto
    10-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zelfde vinger andere hand

    Lie en ik hebben iets met onze linkerwijsvingers dat is duidelijk.
    Terwijl zijn vinger nog steeds niet beter is -hij gaat binnenkort naar de handenkliniek in Loosdrecht- ben ik blijkbaar onbewust jaloers geweest op al die aandacht en heb een soortgelijk letsel opgelopen.
    Gelukkig niet zo erg als zijn peesschedeprobleem, misschien ook omdat ik bij de eerste tekens van ontsteking aan deze linkerwijsvinger de vinger achtereenvolgens in de Noni, in heet water met zout, in biotex en in de Eau de Vie heb gehangen...
    Toch vond ik het de 3e dag noodzakelijk een dokter te bezoeken, en ben ik in het Tergooiziekenhuis geweest alwaar men mijn nagel heeft open gezaagd.
    Niet dat dat hielp, toen de nagel eenmaal doorgezaagd was zei de arts verwonderd en teleurgesteld dat er geen pus uitkwam..dat ik het 3 x per dag moest spoelen en het later in de week moest laten nakijken.
    Dat zal morgen zijn.Mijn vriendin heeft me aangeraden het in de soda of biotex te weken en dat doe ik braaf drie x per dag
    Ondertussen zit ik met een vinger met een flinke snee en daarnaast een kloppende bult, en voel ik me behoorlijk onthand..het is per slot van rekening voorjaar voor de moestuinier, en de tuinboonzaden liggen al te weken in wit zand.
    Vanachter het raam bekijk ik 4 lijsters die mijn tuin afstruinen naar slakken..ik wil ook..
    Het MOET snel over zijn!!





    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    11-03-2010
    aha
    Hoi Dorothé, dank voor je raad, ik had al gehoord dat er iets met de soda was, maar wist het fijne er niet van.Volgens de huisarts moet ik nog minimaal 5 dagen weken...dus ik heb alle tijd om een heel mooi en uitgebreid tuinplan te maken dit jaar.Ik heb nog wat van je dillezaad en zaai het wederom. Groeten.


    11-03-2010, 14:52 geschreven door appelvrouw
    10-03-2010
    geen soda
    Dag appelvrouw, Vroeger moest je altijd in een bakje heet water met soda weken. Heden ten dagen is dat een achterhaald en zelfs slecht idee (het 'lost' de wondranden op en maakt dat er een gat ontstaat). Biotex is wel vriendelijk en doet het werk net zo goed. Sterkte. De tuin heeft je straks nodig.


    10-03-2010, 23:11 geschreven door Dorothé
    Foto
    Kijk ook eens op deze blogs...
  • Paradijs in GF!
  • Paradis (franstalig)
  • Moestuinforum
  • Agnes` kruidentuin
  • St.Laurent sur Othain
  • Hernia diafragmatica
  • Diana`s mooie moestuin
    Archief per jaar
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs