Het lijkt niet veel te helpen.De planten hebben lelijke bruingroene vlekjes van dit sapje gekregen...maar dat is misschien snel weg met een regenbuitje.Ondertussen ben ik bezig met een algemeen kruidenextract te maken dat ik ergens op internet vond, en dat ik ook maak omdat ik alle ingredienten in tuin en huis heb, en je maar nooit weet welke van deze bladeren zouden kunnen helpen. het zou ook kunnen helpen bij luis.
Neem van de volgende planten een handvol blad: zwarte bessen vlierboom dragon afrikaan ( mag ook bloem en wortel zijn.) Knip een handvol spar of dennentakjes.
die dit samen met 100 gram suiker in een emmer met 5 liter water. iedere dag roeren Na twee weken gebruiken. De suiker is om alcohol te laten ontstaan, daar houden de beestjes niet van, en de dennennaalden vanwege de olie die ze bevatten, die zullen het hopelijk goed aan het blad laten plakken