Appels in Frankrijk
Foto
Categorieën
  • Aparte groentes (17)
  • Appelvrouw&Lie (76)
  • De tuin (76)
  • Dorpsleven (34)
  • Gereedschap (4)
  • Groenterecepten (27)
  • In Nederland (11)
  • Inmaakrecepten (17)
  • Jamrecepten (24)
  • Koken algemeen (9)
  • Kruidenrecepten (5)
  • Met Alcohol (14)
  • Oogst (6)
  • Pompoenen (21)
  • Recettes Lorraine (2)
  • Soeprecepten (4)
  • Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • Ratafía Catalan
  • Indische loopeenden
  • Vervolg Keyhole Garden
  • Woning met uitzicht te huur
  • Keyhole Garden deel 1
  • Keyhole Garden deel 2
  • Dahlia jam
  • Flognarde aux haricots verts/sperziebonenclafoutis
  • Ratafia dragon
  • Vrienden op de fiets
    Zoeken in blog

    Foto
    Gastenboek
  • Le compravendite in Italia relative a proprietà di lusso
  • Gli psicologi trovano i clienti sulla rete
  • L'attività esoterica nel mondo
  • Il posizionamento seo
  • Barbour Ariel Track Quilted Jacket Black

    Gastenboek

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Foto
    Foto
    Foto
    23-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Computermuis
    Mijn internet doet het weer.

    Afgelopen vrijdag kwam eindelijk de kabel binnen, twee weken nadat deze was aangevraagd. Het lijkt wel of we in de binnenlanden van Brazilië zitten...misschien is de post daar nog wel sneller!
    Maar genoeg geklaagd, want het wereld wijde web is weer bereikbaar, en trouwens: je zou kunnen zeggen dat het onze eigen schuld was..in ieder geval niet van de provider ( niks zeggen, want ik heb de kabel gratis van hen).
    Daar waar de kabel door het dak en de tussenliggende isolatie ging was de kabel flink aangevreten. Volgens Lie door niets groters dan een muis, want het gat van het dak naar beneden was niet erg groot, niet groot genoeg voor een b.v. een steenmarter!
    Vanwege de enorme regenbuien van het weekend moesten we nog wat geduld oefenen, per slot van rekening moest Lie over een glad en mossig dak naar de nok waar de antenne is bevestigd.

    Het was dan nog een hele klus voor hem; ondanks het droge aangename weer vandaag was het dak nog nat en glad, ik riep nog: doe maar morgen of overmorgen, liever een man dan internet...
    Nu heb ik beiden, het leven is goed :-D
    De nieuwe kabel zit nu door een hard pijpje, het moet wel een soort jaws-muis zijn wil hij dat doorkrijgen!

    Met de enorme berg binnenrollende post waren er ook twee -bijna telepathiesche- mails van vrienden met tips tegen steenmarters (afvangen met een kooi en lokken met rauwe eieren) en mollen ( in ammonia gedrenkte lappen in de gangen stoppen).
    Jullie weten het hè, Appelvrouwtje heeft last van beestjes.
    Met het uitproberen van die tips ga ik nog even wachten (eerst drie dagen internetten..van mij mag het gaan regenen) die tip van die kooi ga ik misschien wel ga uitproberen...maar dan?
    Iemand belangstelling voor een stelletje steenmarters?










    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    23-01-2012
    Marters
    Beste Martelvrouw en de reddende Lie,

    Fijn dat er weer internet is voor je. Want wat is de wereld tegenwoordig zonder internet? Een hopeloze wereld zonder uitzicht, als je het mij vraagt. 
    Ik hoop maar dat de reddende Lie eraan gedacht heeft om het buisje ook nog even wat dicht te stoppen aan beiden zijde met iets. Het is overigens wel een beetje gevaarlijk voor Lie op het dak zonder de dakhaas in de buurt. Maar ja, nood breekt wetten zeggen we hier. En wat gedaan moet worden kan men niet uitstellen. Immers, van uitstel komt afstel. 

    Goed Marters.
    Ik hoorde dat men in het rijke Gooi een lelijk dorp ligt genaamd Hilversum. Daar schijnen ze een laan te hebben die de Marterlaan heet. Naar horen luiden wonen  daar alle verbannen marters en ook steenmarters. Ze schijnen tussen de stenen te leven die steenmarters, zo gaan de verhalen tenminste. Het schijnt er ook een dolle boel te zijn, samen met de boommarters die er ook leven. Misschien is het een idee om daar de gevangen marters heen te verbannen als ze zich niet gedragen. Men schijnt in de voormalige Sovjet Unie veel ervaring te hebben met verbanningen, zo vertelde mij laatst een goede insider.Een andere optie is om ze op te eten. Ik heb horen zeggen dat ze net zo smakelijk zijn als cavia's. Cavia's eet men in Ecuador en smaakt naar kip, zo weet ik eigen ervaring. Een goed recept heb ik helaas niet, maar wellicht met wat zoeken op het internet vind je vast wel een lekker recept. Zo blijft je ook lekker bezig en kan je met passie heerlijk internetten de komende dagen. En anders deze tip van mij  en waar je alles te weten komt over de steenmarter : http://www.steenmarter.nl

    Enfin, veel plezier met het internet.




    23-01-2012, 23:36 geschreven door ottevlot
    goed
    Reken maar dat het leven goed kan zijn!

    23-01-2012, 21:57 geschreven door Dorothé
    Foto
    Kijk ook eens op deze blogs...
  • Paradijs in GF!
  • Paradis (franstalig)
  • Moestuinforum
  • Agnes` kruidentuin
  • St.Laurent sur Othain
  • Hernia diafragmatica
  • Diana`s mooie moestuin
    Archief per jaar
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs