Boek 34: Alles te verliezenxml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Auteur: Esther verhoef
Aantal blz.: 318
Eerste druk: 2008
Leestijd: 19/10/2010-22/10/2010
Algemene beoordeling: ***
Na het zeer goede Rendez-vous van Esther Verhoef wou ik wel meer lezen van deze schrijfster. Ze slaagt er steeds in om al vanaf de eerste pagina de lezer enorm te boeien. In dit boek is de eerste pagina het overlijdensbericht van het hoofdpersonage waardoor je direct zin hebt om alleen maar verder te lezen.
In Alles te verliezen speelt Claire Van Santfoort de hoofdrol. Ze is gelukkig getrouwd met Harald een makelaar en heeft twee schatten van kinderen. Wat Harald niet weet is dat voordat hij Claire leerde kennen zij een totaal ander leven leidde. Wanneer iemand uit haar verleden terug opduikt gaat de bal aan het rollen. Slaagt ze erin om haar verleden voor Harald te verbergen of dreigt ze alles te verliezen?
Persoonlijk vond ik Rendez-vous een veel beter boek, nochtans leest dit boek ook enorm vlot, heeft het de nodige spanning en zijn er een paar zeer verassende plotwendingen maar het gaf mij op het einde toch geen wauwgevoel.
|