Boek 28: Verlorenxml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Auteur: Nicci French
Aantal blz.: 294
Eerste druk: 2006
Leestijd: 03/08/2010-06/08/2010
Algemene beoordeling: ****
Ik ben voor de eerste keer in contact gekomen met Nicci French jaren geleden met Het geheugenspel. Dit schrijversduo wist mij toen niet te bekoren maar mijn nicht is een grote fan van Nicci French en raadde mij de betere titels aan. Daartussen stond ook Verloren en toeval of niet, deze stond op mijn boekenplank.
In het begin van het verhaal dacht ik oh neen maar opeens vlieg je door het boek. Nina staat op het punt naar Amerika op vakantie te vertrekken als haar dochter Charlie niet naar huis komt. Het huis is vol volk want Charlie had een verrassingsfeestje voor haar moeders veertigste verjaardag georganiseerd, aangezien Charlie zelf niet op het feestje aanwezig is beschouwt Nina het direct als een verontrustende verdwijning. Ze contacteert de politie maar die hecht niet veel belang aan het verhaal en Nina beslist zelf op onderzoek uit te gaan. Langzaam maar zeker vindt ze alle puzzelstukjes maar zal ze daarmee haar dochter terugvinden?
Het verhaal speelt zich af op één dag en de spanning wordt per bladzijde opgebouwd. Op het einde van het boek zat ik zelf met de zaklamp te lezen want de electriciteit was uitgevallen waardoor het plot nog spannender leek.
|