Boek 352: Het wonderbaarlijke wolparadijs
Auteur: Manuela Inusa
Aantal blz.: 292
Eerste druk: 2018
Leestijd: 16/01/2023-22/01/2023
Algemene beoordeling: ****
We zetten onze trip door Valeria Lane verder en belanden in de wolwinkel van Susan. In de vorige boeken trad Susan niet echt op de voorgrond en eigenlijk wisten we nog niet zo veel over haar. Daar komt in het vierde boek verandering in.
Susan leidt een rustig leven in Valeria Lane. Wol verkopen, mutsen en sjaals breien en wandelen met haar hondje Terry zijn de activiteiten die haar dagen vullen. De liefde heeft ze definitief afgezworen na een tragische gebeurtenis enkele jaren geleden. In haar dagelijkse routine komt echter verandering, wanneer Charlotte haar winkel binnenstapt. Charlotte is dringend op zoek naar een job en vraagt aan Susan of ze geen baantje heeft voor haar. Susan ziet de wanhoop in Charlottes ogen en besluit, hoewel ze haar niet echt nodig heeft, haar een job aan te bieden. Susan vindt het wel leuk met haar nieuwe werkneemster, en als ze in het opvangtehuis waar ze soms als vrijwilligster bijklust, de knappe en intrigerende Stuart ontmoet, lijkt ook Cupido haar gevonden te hebben. Maar is Susan klaar om de pijl die op haar hart gericht is, toe te laten?
Oh! Keer op keer denk ik: Ik ga Valeria Lane beu worden, maar neen! Het voelt als een warm, wollen dekentje waar je nooit meer van onder wilt. Wederom sla je het boek met een glimlach toe. De schrijfster snijdt bij elk personage hun persoonlijke problemen aan en dat maakt, samen met het feeërieke Valeria Lane op de achtergrond, dat deze boeken blijven boeien. Voor mijn volgend boek ga ik even een andere kant op, anders komt dit mooie verhaal te vlug aan zijn einde
|