Boek 294: Kerstmis in het duincafé
Auteur: Debbie Johnson
Aantal blz.: 222
Eerste druk: 2016
Leestijd: 28/12/2020-04/01/21
Algemene beoordeling: ****
Ik kreeg dit boek vorig jaar als kerstcadeau. Op de cover staat een schattige labrador en als je de eerste zinnen leest, ben je direct helemaal verkocht. Ik heb dit boek een jaar laten liggen, maar nu tijdens deze nieuwe kerstperiode zag ik het helemaal zitten om aan dit boek te beginnen.
Becca Fletcher reist af naar Dorset om haar zus, Laura, tijdens de kerstdagen te bezoeken. Becca is helemaal niet Christmas-minded maar éénmaal in Dorset aangekomen, moet ze omringd door Laura en haar gezin toegeven dat ze zich er tamelijk goed voelt. Wanneer ze de knappe surfer Sam ontmoet is ze in eerste instantie wat terughoudend tegenover zijn charmes, maar langzaamaan lijkt ze voor hem te smelten.
Dit is een feelgood-roman en uiterst geschikt voor de donkerste periode van het jaar. Er zit een speciale soort humor in die ik enorm wist te appreciëren. Dit boek is eigenlijk het tweede boek in de serie van het Duincafé. Het maakt zeker niet uit dat je het eerste niet gelezen hebt, maar nadat je dit boek gelezen hebt, wil je zeker het eerste boek lezen!
|