Ik ben N, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Schelpje67.
Ik ben een vrouw en woon in Regio Brugge (België) en mijn beroep is Administratief medewerker.
Ik ben geboren op 24/01/1967 en ben nu dus 58 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Lezen, muziek beluisteren, fotografie,decoratie, films bekijken, internetten, koken, postcrossing, borduren, breien.
E-mail mij
Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.
~~Schelpje's blog~~
Moi, je ne cherche pas, je trouve .. You cannot change what’s over, but only where you go
Het park bij het Kasteel van Groot-Bijgaarden is een typisch neoklassiek Frans geïnspireerd park, zoals er eind 19de en begin 20ste eeuw veel werden aangelegd.
Het park bij het Kasteel van Groot-Bijgaarden is een typisch neoklassiek Frans geïnspireerd park, typisch voor het einde van de 19de en begin van de 20ste eeuw. Twee jaar geleden begon men met de renovatie. In het park werden er zes thematuinen aangelegd met bloembollen. Muziek is - figuurlijk dan - de rode draad. Terwijl de bezoeker in de ene tuin wordt overweldigd door 'klanken' in de vorm van heftige kleuren, klinkt in de andere tuin het zachte geluid van blauwe bloemen. Het park telt ook nog heel wat mooie bomen.
You have to leave the city of your comfort and go into the wilerness of your intuition. What you discover will be wonderful. What you'll discover is yourself. ~ Alan Aldo ~
Een Engelse aristocratische dame reist af naar Australië en ontmoet daar een ruwe bolster. Ze slaat met tegenzin de handen ineen met hem om het land te redden dat ze heeft geërfd. Samen leggen ze honderden kilometers af over het mooiste, doch meest meedogenloze terrein ter wereld. Uiteindelijk komen ze in Darwin terecht, dat wordt gebombardeerd door de Japanse strijdkrachten die eerder Pearl Harbor hebben aangevallen.