Ik ben N, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Schelpje67.
Ik ben een vrouw en woon in Regio Brugge (België) en mijn beroep is Administratief medewerker.
Ik ben geboren op 24/01/1967 en ben nu dus 58 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Lezen, muziek beluisteren, fotografie,decoratie, films bekijken, internetten, koken, postcrossing, borduren, breien.
E-mail mij
Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.
~~Schelpje's blog~~
Moi, je ne cherche pas, je trouve .. You cannot change what’s over, but only where you go
19-02-2008
Dagvaardiging
Quel misère ! Ik heb gepoogd om het verschuldigde alimentatiegeld (van mijn ex) voor de kinderen te krijgen via een gerechtsdeurwaarder. Maar omdat meneer niet akkoord is met de gang van zaken (= dat C en M niet meer willen verblijven (co-ouderschap) bij hem, en door zijn kinderlijk gedrag daaruit volgend dat ze voorlopig zelfs niet meer op bezoek willen gaan {waar ik niet 100 % achtersta}) wil hij nog altijd niet betalen. Nu word ik dus voor de rechter gesleept en moet ik ook een advokaat onder arm nemen ...
Mijn webalbum "Bloemschikken 2008" staat online. (zie linkerkolom) Vorige week een eerste stuk gemaakt: een torso bekleed met handgeschept papier, bananblad, cobrablad en gedroogde jenerbessen. Ik zie je denken: "wat heeft dat met bloemschikken te maken ?". Het is een dure maand voor snijbloemen en we worden verondersteld bloemen te krijgen met Valentijn , vandaar dat de lesgeefster de voorkeur geeft om deze maand een bloemstukje met vegetatief materiaal te maken. Ik vond het leuk, ik knutsel graag en aangezien ik daar thuis niet meer toe kom, was dit stuk een aangename afwisseling.
Sommige mensen maken heel vlot contact met mensen. Anderen (zoals ik) praten met mensen die ze kennen en als er nieuwe mensen komen bijstaan praten ze ook met hen. Of stellen zich strategisch op en glimlachen en knikken de hele avond naar mensen, in de hoop dat ze zo nieuwe contacten leggen.
Daarom tien gespreksonderwerpen voor elke gelegenheid. Als je het niet over het weer wilt hebben, waar kun je het dan nog meer over hebben? Hier vind je tien suggesties. Uit de antwoorden die je gesprekspartners geven, kun je veel opmaken over hun persoonlijkheid, hun interesses en hun leven. Op die aanknopingspunten kun je dus weer doorgaan, en presto: je voert een gesprek. Denk zelf ook vast na over jouw antwoord op de vragen! Ik heb ze alvast ingevuld. Ik kijk al uit naar jullie antwoorden !
Wat is het leukste vakantieland en waarom?
Frankrijk. Een grote variëteit aan landschappen: de kusten (de Noordzee, Atlantische Oceaan, de Golf van Biskaje, de Middellandse Zee), de bergen (het Centraal Massief, de Alpen, de Pyreneeën), de Provence. De franse jovialiteit en mentaliteit, hun eet- en wijn-cultuur spreken mij heel erg aan.
Wat is voor jou de ultieme invulling van een regenachtige dag?
Een lekker ontbijt met de krant, daarna een uitgebreid en ontspannend bad nemen. Een cake of taart bakken of een nieuw receptje uitproberen. s Namiddags knutselen of fotos inplakken of koffieklets met een vriendin. s Avonds de haard aansteken: naar een ontspannende film kijken of een ontspannend boek lezen. Gaan slapen met muziek van Enya op de achtergrond
Wat was je favoriete televisieprogramma als kind?
Eigenlijk geen dat ik mij herinner. Televisiekijken was not done, ik was een echt buitenkind. Kampen bouwen met vriendjes, visjes vangen in de beek, Bij regenweer speelden we binnen winkeltje of schooltje.
Als je op dit moment niet hier zou zijn, waar zou je dan zijn en wat zou je doen?
Vermits het akelig mistig is buiten zou ik naar het zwembad gaan: baantjes zwemmen en daarna in de Wirlpool, zalig relaxen !
Wat was je favoriete vak op de basis-/middelbare school en waarom?
Dactylo. Ik heb als 12-jarige een typcursus gevolgd en kon het dus al. Ik deed het graag en was er goed in.
Welke uitvinding zou ooit nog eens gedaan moeten worden? Wat is de beste uitvinding die ooit gedaan is?
Toekomst: een ontdooisysteem voor autovoorruiten, als dat achteraan kan waarom dan vooraan niet ?
Beste uitvinding: het wiel denk ik. Das het begin van veel hé ?!
Wat is je favoriete vervoersmiddel en waarom?
Auto. Mijn auto is mijn vrijheid ! De momenten dat ik niet kan autorijden, voel ik mij gehandicapt, afgesloten van de buitenwereld.
Hoe zou jij je dagen vullen als je niet hoefde te werken?
Cursussen volgen die mij interesseren (o.a. psychologie), reizen met een mobilhome met chauffeur zodat ik liggend kan reizen en op tijd stoppen om de benen te strekken, genieten van de alledaagse dingen en lezen, lezen, lezen
Hoe wordt iets een trend, hype of rage?
Een trend vult een leegte, brengt een oplossing, vernieuwt en voelt aan als een ontdekking. In een maatschappij zonder trends komt het leven tot stilstand. Dan lopen we al gauw vast in standaardpatronen; van vernieuwing, vooruitgang en verdere ontwikkeling is geen sprake meer.
Wat is de leukste/interessantste/beste/mooiste/grappigste site op internet?
Pluk de dag, pluk de week, pluk de maand, pluk het jaar. Pluk een leven vol liefde bij elkaar. Zodat je eens kunt zeggen: Ik heb genoeg geplukt. De oogst, ja mijn leven is als geheel gelukt.
Heerlijk om buiten te zijn dit weekend: een mooie blauwe hemel, zonnig en aangenaam weer.. Ik krijg er meteen een lentegevoel van ! De grijze dagen van de voorbije maanden zijn op slag vergeten.
Ik heb wat primulas geplant, een stadswandeling gemaakt, kortom genoten van het zonnetje. Ik heb ook al een paar luchtballonnen gespot. De sneeuwklokjes en krokusjes bloeien
Voor iedereen nog een warm en aangenaam lenteweekend !
Ik ben de voorbije dagen een beetje ziek geweest: een griepje Op een heel slecht moment: zondag hadden we een verjaardagsfeestje met de familie gepland, da's dus afgelast geweest. Maandag had ik een dagje vakantie gepland, maar lag dus ziek in bed .. Ondertussen ga ik al terug werken en probeer ik alles terug bij te benen: blog, mails lezen, de was en de plas, ... mama's kunnen moeilijk gemist worden hé ?! Lees maar : mammoet !
Familiebezoek op zondag, het boek lezen dat je gelezen moet hebben, sparen voor later... Oké, als je het echt graag wilt. Zo niet, stop er dan vooral geen energie in! Het leven is te kort om...
... altijd druk bezig te zijn
... tv te kijken als er eigenlijk niets op is dat je echt wilt zien
...een film te bekijken omdat het móét
...af te spreken met mensen die je eigenlijk niet wilt zien
...in de file naar de kust te staan
...nooit te mogen zondigen
...elk weekend op familiebezoek te gaan
...niet af en toe gewoon helemaal niets te doen
...slechte wijn te drinken
...je administratie in chaos te laten verzanden
...niet te vrijen
...elk weekend als Tante Kaat te poetsen
...te twijfelen
...te proberen in anderen hun hoofd te kijken
...niet te genieten
...te piekeren over de toekomst
...je aan te trekken wat anderen zeggen
...keukenhanddoeken te strijken
...zelf je bladerdeeg te maken
...gierig te zijn
Tekst: Nathalie Le Blanc - volledig artikel terug te vinden in Libelle 50 (13-12-07)
Het Sportpaleis was gevuld met 12 000 fans die klaar waren om er een hele avond één grote polonaise van te maken! En Frans zelf? Die had duidelijk zin in een groot feest! Op de eerste rij supporterden zijn toekomstige echtgenote, kinderen en zijn moeder. Frans stak van wal met hits als ''Vanavond, Zeven rozen, zeven jaren. 12.000 mensen zongen Happy Birthday voor Mariscka (de vriendin van Frans) werd zaterdag 32 jaar. Even later stond zijn oudste zoontje (7 jaar) op het podium. Die wilde het podium niet meer verlaten, wou er maar af nadat ze een gitaarsolo à la ACDC gespeeld had voor hem. Een hilarisch moment: die kleine stond daar te headbangen midden in een 3 uur durende polonaise!
Halverwege het eerste deel kondigde Frans onze Vlaamse Laura Lynn aan: ze zongen het duet 'Kom Dans Met Mij'. Frans verscheen opnieuw op het podium na een kledingswissel en zong 'Als Sterren Aan De Hemel Staan'... de vele duizenden lichtjes in het Sportpaleis illustreerden zijn woorden. Deel 1 werd afgesloten met een Julio Iglesias - medley wat het Sportpaleis deed ontaarden in één grote polonaise! Het tweede deel werd verrassend in gang gezet: Laura Lynn verscheen weer op het podium en zong met Frans een medley van Grease, in een knalrode Cadilac. Frans vervolgde met 'Un Dos Tres' en het podium spuwde gekleurd vuurwerk de lucht in! 'Heb Je Even Voor Mij' werd de kers op de taart.
Wanneer Jean-Marie Pfaff verscheen op het podium om een medley van Vlaamse en Nederlandstalige hits (oa. Eenzaam zonder jou, Zomersproetjes, Hey, schoon wijveke, de Plopdans, ) te brengen, ging het publiek compleet door het dak. Bisnummers: Eens komt er voor jou een dag en Daar heb je vrienden voor
De fans van Frans werden absoluut verwend... ik ging met een goed en feestelijk gevoel naar huis!
Ook Luc was aangenaam verrast. De muziek is zeker zijn ding niet, maar de ambiance en sfeer werkten zo aanstekelijk dat hij er ook van genoot.