Inhoud blog
  • Achterbroek
  • Het mysterie
  • Hoofdstad van de smaak
  • Volleyvreugde
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Time out
    Het leven zoals het is ... Stalvoc verhalen
    10-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moet er nog zand zijn ?

    10/11/2012 1ste Prov. Heren A : Stalvoc - Schovoc Beverst   3 – 1

     Moet er nog zand zijn ?

    Het zijn trieste dagen voor een verslaggever wanneer de tegenstrever weinig of geen verweer vertoont ... Onze Stalvoc Heren A daarentegen stonden weer geheel geconcentreerd op het veld en lieten een overvolle zaal meegenieten van "hun" niveau volley.

    De eerste drie sets overspeelden we Beverst A en in die vierde set ... ah neen, het ging zo vlug er waren maar drie sets ... Bon winstpunten zijn binnen, we staan nog steeds alleen aan dat topje van het klassement met vier punten voorsprong op de tweede (zonder onze vrienden uit Bocholt gerekend die een match minder hebben gespeeld).

    En Koen ? ... die sprong rond als een hinde ondanks voorafgaande geruchten die verspreid werden ...

    En Willy ? ... die aanschouwde zijn manschappen in Touché met een gelukzalige glimlach ...

    En de rest van de ploeg ? ... lieten zich na de match tegoed doen aan Brugse Trippels en andere lekkere aanverwanten ...

    We maken ons klaar voor de vier opeenvolgende verplaatsingen, maar we heten onze thuissupporters terug welkom op 22 december 2012, onze volgende thuismatch.

    Welcome, welcome in the Hell van Stal ...

    Setstanden : (25-16) (25-20) (25-12)

                

    10-11-2012 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    03-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.We zijn goe bezig

    3/11/2012 1ste Prov. Heren A :  Mavo Dilsen-Stokkem - Stalvoc  1 – 3

    We zijn goe bezig

    De topper van de eerste helft van dit seizoen was ongetwijfeld deze affiche ! De reservenmatch die er aan voorafging liet al duidelijk blijken dat het een gespannen, zenuwslopende wedstrijd zou worden.

    Maar we waren beter, en lieten ook in Dilsen-Stokkem zien waarom we dit seizoen ongeslagen aan de leiding staan. Nochtans moest elke set gespeeld worden en telkens scheelde het maar een haar. We verlangden naar een topwedstrijd en de supporters kregen een topwedstrijd. "Stal's Got Talent" zouden ze in Koersel roepen.

    De eerste set ging gelijk op weeral laat Cedric zien dat hij er staat. Match na match eist hij zijn plaats op en laat hij de tegenpartij zien waar het op staat. Zijn we beter ? Ja, we zijn beter ! En ook Jelle gaf van katoen. Wie houdt hem nog tegen ?

    In de tweede set hebben we nooit onze voorsprong weggegeven, ook al voelde we hun adem in onze nek. Jan corrigeerde goed en bracht de ballen waar ze moesten komen en Koen werkte af, zoals steeds.

    Die derde set zal ons steeds blijven achtervolgen als die set die niet meer nodig is ... Dilsen-Stokkem neemt vanaf het begin afstand en het ziet er op een bepaald ogenblik niet zo goed uit. Gelukkig zijn er David en Neal op zulke momenten, die rust brengen in de gelederen en de dingen op het veld relativeren. Willy maakt enkele noodzakelijke wissels en dit blijkt een goede keuze want het einde wordt nog spannend, maar uiteindelijk moeten we ons neerleggen bij setverlies.

    In de vierde set kan je in de ogen van onze spelers aflezen dat ze naar hier zijn gekomen, niet voor één of twee maar voor de drie punten.

    Ook hier hebben we de winst nooit uit handen gegeven. Frederik, na een korte blessureperiode, terug in de wedstrijd en Wouter die blijft stimuleren en de blok ontwijkt van de tegenpartij. En we lopen naar het einde, matchpunt, bal naar opposite, en Kevin kronkelt naar boven, arm in de hoogte, inademen uitblazen, kijken, smash ! Handtekening geplaatst, game over en out !

    Proficiat mannen !

    Setstanden : (21-25) (22-25) (25-22) (20-25)

                 

    03-11-2012 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    13-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De grote tovenaar

    13/10/2012  1ste Prov. Heren A : Hevoc Hechtel – Stalvoc   1 - 3

    De grote tovenaar

    Het voelde goed aan daar in Hechtel, tussen de supportersmeute, het geroep, het applaus, de reuk van zwetende sportieve lijven en zitbanken waar ge achteraf weet waar uw staartbeentje ergens moet zitten.

    Hechtel, een ploeg die weet waar ze staan, zich nooit zomaar gewonnen geven, het gaat een spannende wedstrijd worden. We vrezen even voor Fredje-Frederik-Attack, die tijdens de laatste set bij de Reserven zijn voet zwikt en met een zakje ijs wordt afgevoerd. Maar een half uur opwarming doet wonderen en Frederik stond er en liet dat nog zien ook.

    In de eerste set was het voor beide ploegen nog wat zoeken, aftasten, maar onze Stalvoc Heren hadden genoeg gezocht en afgetast en namen die eerste set dan ook met winst. Net toen de supporter dacht dat dit een makkie zou worden realiseerden we ons vlug dat we in Hechtel zaten. Ze gaven zich inderdaad niet zomaar gewonnen, sloegen ons tijdens de tweede set soms van het kaske naar de muur. De tweede set verliezen we door de wilskracht van een gedreven Hechtel.

    Het wordt de hoogste tijd dat de volleybal bond werk maakt van nieuwe aanwervingen van scheidsrechters. Dat is bij deze wedstrijd ook nog maar eens gebleken. Onze Wouter, altijd beleefd en heel diplomatisch, ging regelmatig tijdens de derde set een praatje maken met de scheids. Maar die man had het daar zo niet mee, die had zelf niet veel te vertellen. Uiteindelijk haalde deze brave man geel naar boven toen Wouter nog een poging ondernam om alsnog een gesprek te voeren.

    In het voetbal kreeg Raymond Goethals de bijnaam "De Tovenaar". In het volleybal hebben we nu ook een "Grote Tovenaar". We weten nu nog altijd niet hoe hij het gedaan kreeg, maar onze coach Willy kon een 5 - 3  achterstand, in die derde set, omtoveren tot 5 - 5, alleen maar door zijn jas uit te doen, stomend over en weer te lopen, dreigend naar de lijnrechter te kijken en onvermoeid met zijn armen zwaaiend waarbij zijn hand met vijf uitgestoken vingers regelmatig de lucht in ging. Echt waar, van 3 naar 5 punten zonder dat de wedstrijdbal omhoog is gegaan. Volgens mij gebruikt dien toverspreuken ...

    Zelfs die van Hechtel waren onder de indruk van al die magie en verloren hiermee die derde set. Wij waren als supporter, reeds tevreden met een vijfsetter waarbij we één punt mee naar huis zouden nemen, want Hechtel liet zich niet doen in die vierde set.

    En dan blijkt weeral die sterkte, dat samenspel, die spirit van onze heren Stalvoc. In die vierde set gewoon doorgaan tot het einde, alles geven. En winnen. En dat hebben ze weeral gedaan. Dikke proficiat en we staan met 8 punten alleen aan de leiding, maar de weg is nog lang ...

    Setstanden : (21 - 25) (25 - 18) (24 - 26) (20 - 25)


                

    13-10-2012 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    06-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thriller

    6/10/2012   1ste Prov Heren A : Stalvoc - Axor Bocholt  3 – 2

    Thriller

    Je kan als supporter van Stalvoc twee dingen doen om je hart laten na te zien; je gaat naar een hartchirurg en betaalt daarna de rekening ... of je gaat op zaterdag een namiddag en avondje volleybal kijken in Stal.

    Het moet ondraaglijk spannend geweest zijn voor de supporter die de beide matchen heeft gezien. In eerste instantie waren er de Heren B die thuis nipt de winst aan hun neus zagen voorbijgaan aan Lommel, maar toch een belangrijk punt uit de brand sleepten.

    En dan stond er die zelfde avond een tweede thriller geprogrameerd. De jaarlijkse topper tegen onze vrienden uit het verre Bocholt. De eerste twee sets liepen gelijk op en werden uiteindelijk verloren met een nipt resultaat van enkele puntjes verschil.

    Wanneer je 2 - 0 achterstaat wordt de verliezende ploeg geacht om op karakter te gaan spelen. Als je dan weet dat onze herenploeg A nog maar net gevormd werd met een aantal nieuwe spelers, nog niet echt op mekaar ingespeeld, dan ben je echt wel nieuwsgierig naar het resultaat.

    Voortgedreven door een meute roepende, tierende, af en toe opspringende supportersbende haalden we set 3 binnen. De vierde set moest Bocholt zijn meerdere kennen in zowel de fysieke als sterk tactisch spelende thuisploeg. In de vijfde set moesten we afmaken waar we in set 3 aan begonnen waren en dat gebeurde ook.

    Proficiat mannen !

    En de supporter zette zijn weg, nagenietend, naar Touché verder, in de wetenschap dat zijn hart nog naar behoren functioneert. 

    Vanaf volgende week worden de wedstrijden terug rechtstreeks opgevolgd door verslaggever. Het leven kan soms hard zijn wanneer je op een zaterdagavond moet kiezen tussen een super spannende wedstrijd in Stal of een super ontspannende cocktail onder de palmbomen in l'Espagna... (ik bespaar jullie de foto's)

    Setstanden : (22 - 25) (22 - 25) (25 - 22) (25 - 14) (15 - 6)


               

    06-10-2012 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    29-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Los Competitos

    29/09/2012   1ste Prov Heren A : Helios Zonhoven - Stalvoc  1 - 3

    Los Competitos

    Los Competitos est gestartes ! (Live reporto d'Espagna)

    Dankzij onze reporter ter plaatse hebben we de start van deze competitie op de voet kunnen volgen vanuit warmere oorden ...

    Zonhoven, een ploeg die het competitieseizoen aanvangt met een blik naar de "top vier", moest onmiddellijk zijn meerdere kennen in het steeds aanvallende Stalvoc. 

    De eerste twee sets waren er om van te snoepen en de Heren zetten zich volledig in, een topploeg waardig ! In alle hevigheid waren zij echter de supporters vergeten, die vragen om enige weekend-spanning ter compensatie van hun soms saaie werkweek. Uit respect voor deze supportersbende werd de derde set er eentje waarbij de knarsetandende en nagelbijtende hooligans hun ploeg nipt zagen verliezen, waarvoor oprechte dank. 

    De drie punten moesten echter wel mee naar Stal en dan zat er niets anders op dan die vierde set te pakken te krijgen. Onder luid gedaver en geroep op de banken, en de meesterlijke sprongen van onze jonge spelers, zag onze Jan zijn ploeg gaan voor die mooie overwinning. De trend is gezet, de opwarming is achter de rug, laat volgende week die topper maar komen !

    Setstanden : (16 - 25) (13 - 25) (25 - 22) (20 - 25)

                   

    29-09-2012 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    25-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Teamspirit
    25/08/2012 

    Teamspirit 

    We schrijven en zeggen zaterdag 25 augustus 2012. Een dag waarop niks verkeerd kan lopen en mensen ’s morgens vroeg (de vogeltjes fluiten) om kwart na acht ergens zitten te wachten tot onze chauffeur op zijn witte bus komt aangereden. Klinkt romantisch ?

    Niks is minder waar … zaterdag 25 augustus 2012 zal de Stalvoc geschiedenis in gaan, als de dag waarop de strijd der titanen zal losbarsten.

    De Heren A, voltallig ! De Heren B, zo goed als voltallig ! De Heren C, die communistische kapitalisten sturen drie van hun beste KGB agenten mee. Het gevecht wordt gestreden in Mechelen, op de eeuwige strijdvelden van het Sportpark De Nekker. Er wordt verdeeldheid gezaaid onder de groepen en toch zullen ze het onderling eens moeten geraken. Dat noemen ze “teambuilding”. Kwaad worden, lachen, roepen, afzien, genieten.

    De “Pamperpaal” van 8 meter hoog leek wel 12 meter hoog, als ge er van boven op stond. En velen kwamen, klommen en overwonnen !

    De “Triangel Trekstok” bewegen, vallen, opstaan en terug verder gaan, voortgetrokken door uw eigen team.

    De “Brainstormer”, zonder overleg geen resultaat, praten, nadenken, de juiste info doorgeven, niet simpel.

    De “Zwevende Tapijt”, maar het was niet de tapijt die de lucht in ging …

    Eindelijk de verlossende bel voor het nemen van een middagmaal, in een voor ons gereserveerd bootshuis. Bediening en service en relaxen op een terras in het water, met uitzicht op meer water. Sssst stilte mmm. Het klinkt hard, maar we hebben zes mannen, ’s middags, moeten laten gaan. Zes helden die het strijdtoneel moesten verlaten, ze konden de druk niet langer meer aan, ze hebben zich in de voormiddag helemaal moeten geven. Maar ze krijgen onze steun, respect from the heart !

    Nog 26 spelers, de onverbiddelijke strijd gaat verder : te water ! De kano’s worden in gereedheid gebracht, de zwemvesten worden aangetrokken, de duikers, die instaan voor onze veiligheid, worden te water gelaten. De blik van onze strijdlustigen, staat op scherp ! De foto’s van de harde taferelen, die zich op het water afspelen, moet je bekijken, ze zijn de moeite waard. U bent gewaarschuwd : niet voor gevoelige kijkers !

    Het is een mengeling van hard labeur, evenwicht en waterballet maar zelfs als man kan je soms niet wegkijken als je die natte spartelende lijven uit het water ziet komen. Aan alles komt een eind, ook aan die spartelende lijven …

    Weg van De Nekker, op naar onze volgende, bijna onmogelijke opdracht. Het bezoek aan een Mechelse Brouwerij “Het Anker”. Dat wordt een uitputtingsslag ! En als toemaat, hoe ver kan je gaan, moesten er op het einde van de rondgang nog bier geproefd worden ook.

    De verplaatsing van het Sportpark naar de brouwerij moest als een VIP arrangement verlopen. Met een politie escorte van bereden “zwaantjes”, inclusief blauw zwaailicht en sirenes, gingen alle wegen en drukke kruispunten voor ons open. Op een mum van tijd werden we begeleid tot voor de poorten van de brouwerij. Mechelen is nu nog aan het nadenken welke beroemdheden er in die “witte bus” moeten gezeten hebben …

    Na de rondgang, zalm of stoverij met frietjes, met het echte Carolus bier. Lekker eten. De terugreis, voldaan met Italiaanse volksliederen, schlagers uit vervlogen tijden, zingende heroes en moe gestreden tijgers.

    We zijn klaar voor de strijd, klaar voor het nieuwe seizoen ! Deelnemen is belangrijker dan winnen, winnen is beter dan verliezen …

    Welcome in the hell van Stal !

           

           

       

    25-08-2012 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    15-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Heren Toepolo

    De Heren Toepolov

    We horen ze niet … We zien ze af en toe …

    Ze komen samen op de parking van de Molokhal, die zij omgedoopt hebben tot  hun “Molotovhal”

    Ze spelen een thuismatch of op verplaatsing, geheimzinnig, raar, wie zijn het ? Ze trainen nooit … Spelen zonder coach …

    Hun motto : 3 – 0  thuis of 0 – 3  op verplaatsing, voor minder gaan ze niet, buiten die ene misstap tegen Diepenbeek  (3 – 1 thuis)  die ene set die ze hebben weggegeven omdat de Wodka niet koud genoeg stond.

    Het mag gezegd zijn : ze staan er, onze C Ploeg ! in hun knalrode outfit van echte Russische makelij, een hommage aan Igor Ефимов, de Verschrikkelijke.

    Onoverwinnelijk, de slachters van 3de Provinciale. Ze zien ze niet graag komen …

    Negen wedstrijden ongeslagen, alleenheersers bovenaan de rangschikking, acht punten los van hun eerste achtervolger, dat zegt genoeg.

    Wedstrijd in Riemst : thuisploeg is bezig met de opwarming, de vele thuissupporters hopen stiekem op forfait cijfers, want zij zien de Heren C van Stalvoc nog steeds niet komen opdagen … Tot een alerte eenzame Stalvocsupporter hen in het oor fluistert : de ploeg van Stalvoc ? dat zijn die zes man aan den toog, die drinken direct hun pint leeg, gaan het plein op, doen hun verplicht nummertje en bestellen dan hun volgende tournee … wat de eenzame supporter voorspelde gebeurde dan ook 0 – 3  winst voor onze Toepolev mannen.

    De winterstop is voor de spelers een welkome rustperiode, een moment van bezinning …

    Nog enkele wedstrijden spelen, en we kunnen al vroegtijdig de eerste kampioenstitel van dit seizoen gaan vieren.

    De Heren C, al vele jaren de vaste waarde in de Stalvoc geschiedenis, het evenwicht van plezier en spel, een voorbeeld voor vele jongeren, een plezier om naar te kijken.

    Een eresaluut voor de spelers : Бёкерс, Кокс, Схюрманс, Клаас, Ариен, Тёнис, Бамменс, Карманс, Янсен, Теодору, Ван Меуен, Петерс, Гилис, Верхейден

    Nastrovje !

             

        

    15-04-2012 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    19-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Den afwas

    19/11/2011   1ste Prov Heren : VC Tongerlo - Stalvoc   3 - 0

    Den afwas

    Vorig weekend hebben we onze eerste thuisnederlaag moeten slikken tegen Bolderberg en dit weekend zetten we het elan verder met een verlies tegen die zwaar mannen van Tongerlo.

    Zoals in elke sportploeg moeten we ook bij onze jongens vaststellen dat de fut er effe uit is.

    Maar niet getreurd, we staan nog steeds op een eervolle tweede plaats in het klassement. Laat dat dan de opkikker zijn om er, na dit rust-weekend, eens terug volop tegenaan te gaan.

    Volgens kenners is dit normaal : deze drukke periode van feestgewoel en het eindejaar in zicht, weegt de nodige last op de schouders van de spelers.

    De goeie sfeer zit gelukkig wel in de groep, winnen of verliezen, we kijken vooruit en we zien wel waar we geraken ...

    De supporters echter, die bereiden zich elk op hun eigen manier voor op zo een wedstrijd : er zijn zelfs van die mannen, die zich de avond voor de match storten op een berg afwas, gewoon om gedachten en frustraties van zich af te gooien.

    Mensen thuis, met een berg afwas, spreek die mannen maar eens aan ...

    Setstanden : (25-19) (25-21) (25-22)

                     

    19-11-2011 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    07-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zen

    7/11/2012   1ste Prov Heren A : Ophoven-Geistingen - Stalvoc  2 –  

    Zen

    Soms kan je niet begrijpen dat een ploeg zoals Govoc Ophoven onderaan als voorlaatste in de rangschikking bengelt. Ofwel hebben zij zich gisteravond getoond als nooit tevoren. Mooi samenspel, technisch goed bezig en sterk verdedigend. Met die capaciteiten in huis moet je gewoon hoger mikken.

    Maar we zijn nu eenmaal niet van Ophoven, wij zijn van Stal ! En tja, nogmaals, ook al toont de tegenstander al zijn "kunnen", we zijn gewoon dat ietsje beter. En of we nu aan het einde van de match de conclusie trekken dat we niet zo goed gespeeld hebben dan voordien, en dat we in feite veel beter konden ... dan rest er nog alleen dat ene liedje : "er zijn zo van die dagen ... dat men zegt ..."

    De eerste drie sets waren ontzettend spannend. Het had hier drie tegen nul kunnen zijn zowel in het voordeel van de thuisploeg als dat van de bezoekers. We waren aan mekaar gewaagd, zeg dat wel. De setstanden van deze drie sets liegen er niet om. Een echte nek aan nek race, een ware suspense !

    Het was zo spannend ... dat er van de acht meegereisde supporters, twee dringend moesten gaan plassen en bijtanken, eentje haar doosje pillekes ging zoeken, anderen trokken foto's van stoere binken op het plein. Het was zelfs zo erg dat één supporter met een nog niet zo lang geleden geboren kindje met wagen waarin kinderen kunnen liggen, op de gang achter het glas bleef toekijken. En in heel dit spanningsveld, was er de rust, de kalmte, de "Thai Chi Chuan" onder ons, ons Diane, die ons allemaal overtuigde dat we op het einde van de reis met minstens twee pinten (lees punten) naar huis zouden gaan.

    En waarachtig ze had nog gelijk ook ! Onze tijgers van Stalvoc speelden in die vierde set de dakplaten van de sporthal. Met een overtuigend verschil gingen we naar die vijfde en beslissende set. Nooit hebben we ons hier bedreigd gevoeld, altijd wakker. Sorry Ophoven en felicitaties voor dit mooie volleybalspel !

    Maar de sterkste heeft gewonnen, onverslagen. En dat zijn wij !

    Setstanden : (25-22) (22-25) (27-25) (16-25) (5-15)

                      

    07-11-2011 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    29-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duracel

    29/10/2011   1ste Prov Heren A : Ophoven Geistingen – Stalvoc   0-3

    Duracel

    Over de bekerwedstrijd, waar we met opgeheven hoofd ten onder gingen, werd niet veel geschreven ...

    De verplaatsing naar Tongerlo, zonder en met GPS, eindigde op een jaagpad langs de Zuid Willemsvaart. Dit was de voorbode van het bekerverlies.

    Dus alle ogen en hoofden gericht naar het competitiebeest Ophoven-Geistingen, de leider in 1ste.

    De eerste set winnen is geen geschenk voor onze Herenploeg, dat mochten we al eerder ervaren. De supporters reisden mee voor de nodige steun en in het achterhoofd zagen we de 3 - 1 verlies al op het ongelooflijk groot en overzichtelijk scorebord verschijnen.

    Maar wat toen gebeurde had niemand voor mogelijk geacht. Ik vermoed dat Jan een pak Duracellekes bij de spelers had opgestoken. Niet te geloven die tweede set winst en een triller van formaat in de derde en laatste set.

    Wat me opgevallen is, met alle lof naar iedere speler, is dat een verkouden Neal, een alerte Neal is.

    Zoals het oude spreekwoord zegt : "als het snot van de plank is, schuiven de smashkes als een zakdoek ..."

    En de tegenpartij richtte iedere opslag naar Nick, da jong manneke, zullen ze gedacht hebben. Vandaag vragen ze zich terecht af : "Who the fuck is die Nick ?" Grote verdienste Nick, goeie recepties, dat belooft voor de toekomst.

    En zoals in een vorig artikel op deze site al werd aangehaald, moeten ook wij eindigen met die ene saaie zin : Stalvoc, wie had dat gedacht, we staan ongeslagen aan de leiding ...

    Setstanden : (18-25) (18-25) (30-32)

                

    29-10-2011 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    15-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cheerio ! Cheerio !

    15/10/2011   1ste Prov Heren A : Stalvoc - Axor Bocholt 3 - 2

    Cheerio cheerio ! 

    Boggeter, Boggeter ... de bank, de supporters, ze bleven maar roepen, 't heeft niet mogen helpen, we zijn gewoon beter. Geef toe, een ploeg als Bocholt, 33 wedstrijden ongeslagen en dan komen die naar Stal, naar de hel van Stalvoc, moet het nog gezegd worden ?

    De 200 aanwezige supporters, kregen waar voor hun gratis geld. De tribune overvol en de kijklustigen in het café achter het glasraam keken gespannen, zwetend, heen en weer lopend,  het deed me denken aan een prostitutienetwerk, alleen de rode lampjes ontbraken ... ik ben aan het afdwalen, terug naar de wedstrijd !

    De setstanden liegen er niet om, kan het nog spannender ?

    Een ploeg die er staat, dat is Stalvoc ! Een pluim voor onze jonge spelers die er telkens stonden op de cruciale momenten maar ook onze anciens die weeral technisch sterk voor de dag kwamen.

    Bocholt zag de bui al hangen en de supporters in Stal weten weeral waarover ze deze week kunnen meepraten. Het liedje blijft duren, ongeslagen met de gedachte : niks moet, alles mag ...

    En in Touché weerklonk ons ploeglied als nooit tevoren :

    "Cheerioo,  Cheerioo,

    In Stalvoc daar zingen ze zoo

    We gaan van de grond, en we spelen dien set

    We zien da zoe geire, we maken veel pret !"

    Setstanden : (23-25) (25-15) (24-26) (25-23) (16-14)

               

    15-10-2011 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    09-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jammer

    9/10/2011   1ste Prov Heren A : Sparvoc Lanaken - Stalvoc   1 - 3

    Jammer

    Maak ze vooral niet boos ! En dat is nu juist wat Sparvoc Lanaken wel heeft gedaan …  Jammer !

    De eerste set verliezen we, de tweede set komen we gelijk … Een supporter van de tegenpartij die naar onze Stalvocploeg roept : “Mannekes ge moet nog veel leren, dees setje mocht ge winnen …” Een vernietigende blik van Neal in de richting van de man, die later liever zijn woorden had ingeslikt.

    Derde set, alsof Lanaken les kreeg in volleybal. Sparvocspelers die roepen, uitlokken en protesteren bij de scheids, niet doen … geel. En Stalvoc ? we spelen gewoon verder, knokken, vechten, karakter, zweet, doorgaan, toveren met die bal. Wouter die zijn vuisten balt, Raf die nerveus heen en weer loopt en geduldig wacht op zijn comeback, Tom die langs het veld blijft dirigeren … en Jan ? Jan speelt gewoon zijn spel en geniet nog even van zijn wapperende haren …

    En toen werd het stil in de Sparvoc tribune. Bij de Stalvoc supporters daarentegen, bonken de harten, de pillekes worden op voorschrift ingenomen, Gerry blijft ongeloofwaardig knikken alsof hij een goeie imitatie van Koning Albert wou neerzetten. Vrouwelijke gilletjes, we horen dat graag en de Stalvoc fans die in koor de tribune op stelten zetten. Het was weer feest, maar toch …    ge moogt ze niet boos maken, onze Heren van Stal.

    Na de match, twee pintjes, een tomatensoepke of ne koffie, blije (Stalvoc)gezichten en één gespannen gezicht, van een vrouw, die geduldig wacht op haar man, bij wie ze met haar vingers, na de match, telkens door zijn wapperende haardos mocht strelen … Tis nie erg Jan, dat millimeterkopke, het heeft wel iets …

    Sestanden (25-19) (23-25) (12-25) (20-25)

                  

    09-10-2011 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    01-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De pil

    1/10/2011    1ste Prov Heren A : Stalvoc - Noliko Maaseik   3 - 2

    De pil

    Furosemide, Atenolol, Celiprolol, Captopril ... dit zijn maar enkele medicijnen uit een gamma van bloeddruk pillen, die binnenkort aan den toog van Touché te verkrijgen zijn. Wanneer onze herenploeg blijft zorgen voor spannende suspense wedstrijden is dit een gevaar voor onze gezondheid.

    Een oogstrelende wedstrijd waarbij de coach van Maaseik in het begin had gedacht : "inpakken en wegwezen", ware het niet dat hij zich niet bewust was van het feit dat hij in de hel van Stalvoc was terechtgekomen.

    Een schitterende match en een pluim voor elke speler, we moeten er voor knokken, maar die winstpunten pakken ze ons niet meer af.

    Het is gewoon genieten, bedankt voor die mooie momenten !

    Setstanden : (24-26) (25-18) (18-25) (25-10) (16-14)

                  

    01-10-2011 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    24-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De start

    24/09/2011   1ste Prov Heren A : VTI Hasselt - Stalvoc   2 - 3

    De start

    Ook de Heren A hebben hun start niet gemist in 1ste Provinciale. Op verplaatsing gaan winnen bij Hasselt, weinigen hebben ons dat voor gedaan. Een waarschuwing naar de andere ploegen : onderschat deze nieuwkomer niet. Een sms-je van onze supporter ter plaatse naar de persverantwoordelijke in Spanje, vandaag kan dat allemaal. Deze liet weten dat het een ongelooflijke spannende wedstrijd bleef tot aan het einde, met prachtige set momenten die we nog dikwijls gaan beleven in de komende wedstrijden.

    Het seizoen is begonnen !

    Setstanden : (16-25) (25-19) (25-22) (20-25)  (16-18)

                

    24-09-2011 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    19-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Controlefreaks

    19/03/2011    2de Prov. Heren : Hamont - Stalvoc   0 - 3 

    Controlefreaks

    Hamont zou de grote oefenpartij worden voor de drie resterende wedstrijden die we nog moeten spelen.

    Pascal was een waardige vervanger voor onze passeur Bert, deze laatste kon er helaas niet bij zijn. Niettemin hadden we deze wedstrijd steeds onder controle.

    Ook al trachtte Hamont in de derde set enig weerwerk te bieden, het kon niet baten. Onze Stalvoc beesten gaven keiharde smashes weg, berekende oversteekjes en geviseerde opslagen.

    De supporters van Hamont waren met velen gekomen, maar het bleef stil op die tribune. De 5 supporters van Stalvoc (Stien en Tom kwamen ons vocaal versterken) lieten heel de wedstrijd van zich horen.

    Goed nieuws voor onze volgende wedstrijd : Stevoort heeft met 3-2 gewonnen tegen Ham en dat betekent dat we volgende zaterdag, thuis, twee ploegen tegenover elkaar zien staan die een gedeelde tweede plaats bekleden.

    We doen dan ook een oproep naar onze supporters om de Herenploeg te steunen in alle toonaarden ! Tot zaterdag, het beloofd spannend te worden ...

    Setstanden : (16-25) (20-25) (23-25)


                   

    19-03-2011 om 00:00 geschreven door d'Ander  


    12-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Respect !

    12/03/2011   2de Prov. Heren : Stalvoc - Axor Bocholt   2 - 3 

    Respect !

    Wat van een topwedstrijd mag verwacht worden, werd zaterdagavond helemaal waar gemaakt. De supporters van Stalvoc, die speciaal onze Herenploeg dat steuntje in de rug gaven, hebben met volle teugen mogen genieten van deze wedstrijd.

    Axor Bocholt was gewaarschuwd en kwam met volle motivatie naar "de hel van Stal".

    Onze sterspelers waren allen op post en lieten dat merken ook. Teamspirit, samenspel, je zou bijna gaan denken dat deze ploeg net "een teambuilding" heeft ondergaan...

    Bocholt haalde de eerste set net binnen maar in de tweede set was er van Bocholt nog amper sprake. Onze Stalvoc Heren lieten de kampioenen in spee alle hoeken van het terrein zien. De volgende sets waren een streling voor het supportersoog en uiteindelijk moest een vijfde en beslissende set de uitslag bekend maken : 2-3 verlies maar een opsteker om die tweede plaats te verzilveren op het einde van dit seizoen.

    Respect voor beide ploegen, een volle Touché, een genietende Dames A ploeg, een klinkende bel voor nen "tournee generale" en een late officieuze carnavalfuif ...

    In Stal kennen ze er iet van !

    Setstanden : (22-25) (25-14) (21-25) (25-21) (12-15)


                    

    12-03-2011 om 00:00 geschreven door d'Ander  




    Archief per maand
  • 04-2015
  • 01-2015
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 04-2012
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 11-2010
  • 10-2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Een interessant adres?


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs