.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/04/2019

    banner wbv

    Vrijdag 19/04/2019 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) interclub Juniores Proloog

    DEELNEMERS :

    19-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    18-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/04/2019

    banner wbv

    Donderdag 18/04/2019 BELLEGEM-KORTRIJK (W) Elite zc/U23 - 128 km

    DEELNEMERS : 165 / Opgevers: 63 / Tijd: 2:57:30 / afstand: 128km

    1 AASHEIM Ludvig Fischer  SK RYE SYKKEL NOR

    2 Pajur Markus EST

    3 Vahtra Norman EST

    4 VERSTRAETEN Jari SHIFTING GEARS KERMESSE

    5 ANECA Ciske WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 STENUIT Robin VC AMATEUR ST QUENTIN

    7 LAMMERTYN Foeke SHIFTING GEARS KERMESSE

    8 DE KEE Glenn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    10 ROSSEEL Ricky VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    19 RELAES Jacob 22 CAPPAN Lennert 37 CAETHOVEN Kenneth

    18-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    17-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/04/2019

    banner wbv

    Woensdag 17/04/2019 BRABANTSE PIJL (VB) UCI Men Elite - 196,2 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 33 / TIJD: 4:35:11 / AFSTAND: 195KM

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 ALAPHILIPPE JULIAN DECEUNINCK - QUICK – STEP FRA

    3 WELLENS TIM LOTTO SOUDAL

    4 MATTHEWS MICHAEL TEAM SUNWEB AUS

    5 LAMBRECHT BJORG LOTTO SOUDAL

    6 BETTIOL ALBERTO EF EDUCATION FIRST ITA

    7 GASPAROTTO ENRICO TEAM DIMENSION DATA ITA

    8 KAMP ALEXANDER RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM DEN

    9 SERRY PIETER DECEUNINCK - QUICK - STEP

    10 LAMMERTINK MAURITS ROOMPOT – CHARLES NED

    36 VAN DER SANDE TOSH

     

    17/04/2019 BRABANTSE PIJL (VB) UCI Women Elite

    DEELNEMERS: 151 / OPGEVERS: 86 / TIJD: 3:28:56 / AFSTAND: 137KM

    1 DE VUYST SOFIE PARKHOTEL VALKENBURG

    2 CAVALLI MARTA VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

    3 RIVERA CORYN TEAM SUNWEB USA

    4 PIRRONE ELENA ASTANA WOMEN´S TEAM ITA

    5 MACKAIJ FLOORTJE TEAM SUNWEB NED

    6 LETH JULIE BIGLA DEN

    7 BORGHESI LETIZIA AROMITALIA - BASSO BIKES – VAIANO ITA

    8 KIRCHMANN LEAH TEAM SUNWEB CAN

    9 GUAZZINI VITTORIA VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

    10 LACH MARTA CCC – LIV POL

     

    17/04/2019 OVERIJSE (VB) Dames Juniores/Nieuwelingen - 46,8 km

    DAMES JEUGD

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:18:12 / AFSTAND: 46.8KM

    1 VAN WERSCH ANNA RESTORE CYCLING NED

    2 VAS KATA BLANKA DOLTCINI VAN EYCK SPORT HUN

    3 SMULDERS SILKE WV SCHIJNDEL NED

    4 LANGORGEN IDA GAULDAL SK NOR

    5 YSLAND ANNE DORTHE GAUDAL NOR

    6 PAUMEN JEWEL RESTORE CYCLING NED

    7 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    8 LIMPENS PIEN WV SCHIJNDEL NED

    9 ARENS MAUREEN WCL BERGKLIMMERS NED (U17)

    10 TIMMERMANS IRIS NED

     

    DAMES NIEUWELING

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:18:12 / AFSTAND: 46.8KM

    1 ARENS MAUREEN WCL BERGKLIMMERS NED

    2 TIMMERMANS IRIS BERGKLIMMERS- NED

    3 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VAN DER WOLF BABETTE NED

    5 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DE TIER MANON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    17/04/2019 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    17-04-2019 om 18:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/04/2019

    walsoorden 1walsoorden

    Onder leiding van Bert De Coster en Koen Apers vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t rond punt einde Kasteeldreef te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer zacht lenteweer maar toch een wind waar rekening mee moest gehouden worden. De kopmannen leverden zeer goed werk en zorgden voor een mooi egaal tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,4 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Jurgen De Witte , Walter Meseure , Guy Smet , Glenn Van Hautekerke , Fons Van Raemdonck , Hans Vergauwen , Kris Cornelis , Chris Van De Vijver , Kristoff Heyns , Malou Van Hooste , Gaston Pieters , Michael Apers , Frank Suys , Modest Vermeulen , Ramazan Burgu , Joris De Jonghe , Leo Mares , Guido Spanoghe , Pieter Beck , Pascal Brack , William Despeels , Koen Apers , Bert De Coster , Cornelis Van Der Haeven , Mister X , Stefan Adriaenssens , Jonas Serverius , Rudy Serverius , Patrick Van Der Vekens , Eric Vermeulen , Peter Van Goethem , Kurt Van Raemdonck , ?? en Kenny Janssens.

    zomergroepstraining beveren 2017

    17-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    15-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/04/2019

    banner wbv

    Maandag 15/04/2019 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) Interclub Juniores - 100 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:32:34 / AFSTAND: 100KM

    1 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    2 VAN EETVELT LENNERT BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    3 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    4 MIJNSBERGEN THOMAS WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    5 VAN SINTMAARTENSDIJK ROEL WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    6 VAN TRICHT FLORIS BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    7 HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 DE JAEGER ARTHUR BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    10 GOEBEERT THÉO VELO CLUB ARDENNES

    29 DELAHAYE JENS

    15-04-2019 om 19:54 geschreven door kenny


    14-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIEZE-LEBBEKE VAN ZONDAG 14/04/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIEZE-LEBBEKE VAN ZONDAG 14/04/2019     


    Zondag 14/04/2019 WIEZE-LEBBEKE (O) Men Elite interclub Beker van België 149,6 km

    DEELNEMERS: 171 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 3:17:20 / AFSTAND: 149KM

    1 GERRY DRUYTS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    4 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    5 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    6 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    8 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VAN IMPE KEVIN S-BIKES BODHI CYCLING

    29 VAN PETEGHEM TRIFONIUS


    3W3A0757

    3W3A0772

    3W3A0626

    3W3A0646

    3W3A0523

    3W3A9807
                                                                                



    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    14-04-2019 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan TOM VERMEIREN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Vermeiren Tom 2019   Cocquyt Patrick 2019

         Tom Vermeiren               Patrick Cocquyt


    Zondag 14 April 2019 ZEVERGEM (DE PINTE) (9840)

     

    Cat.A - 64,6 km – 32 deelnemers

    1 TOM VERMEIREN (Bornem)
    2 Michels Kenny 
    3 Van Meirhaeghe Jef 
    4 De Smul Guust 
    5 Maes Bram 
    6 Rommel Vincent 
    7 Van Boven Frederik 
    8 Van Sante Tristan 
    9 Peeters Nico 
    10 Vranken Vince 
    11 De Leeuw Jelle 12 Cockx Sem 13 Van Raemdonck Maarten 14 Vermassen Jens 15 Nevejans Kenny 16 Blomme Lorenzo 17 Opsomer Enzo 18 Van Meirhaeghe Karel 19 Laforce Mike 20 Desomviele Lieven 21 Biebau Aaron 22 Van Osselaer Tom 23 Devoet Jonas 24 De Stercke Thomas 25 De Leenheer Tom 26 Van Gaeveren Gunter 27 Maes Jef 28 Vandecasteele Angelo 29 Goossens Sam 30 Gevaert Aloïs 31 Vandriessche Kenneth 32 Marlier Ronald

     

    Cat.B - 57 km – 26 deelnemers

    1 Verbeken Kurt (Melle)
    2 De Bosscher Koen
    3 Lefever Nico 
    4 De Vlieger Sven 
    5 Smet Guy 
    6 Reyniers Sven 
    7 Mercken Kenneth 
    8 Roskam Andy 
    9 Sabo Pedro 
    10 De Wannemaeker Filip 
    11 Van Osselaer Tommy 12 De Duytsche Luc 13 Van Ryssel Mike 14 Dedulle Bart 15 Primo Gino 16 Buyse Dieter 17 Gussé Wim 18 Vandenbulcke Bruno 19 Luyssen Geoffrey 20 Van Roeyen Dave 21 Van Drom Giovanni 22 Verselder Hans Jurgen 23 Brijs Gert 24 Gamble Donald 25 Vanmol Andy 26 Baisch Paul Richard

     

    Cat.C1 - 57 km – 14 deelnemers

    1 Van Holderbeke Frank (Zomergem)
    2 Van De Perre Lieven 
    3 De Bosscher Koen 
    4 Bobelijn Patrick 
    5 Verleyen Dirk 
    6 Heyndrickx Wim 
    7 Roobroeck Dirk 
    8 Rabout Rudi 
    9 D'Hondt Erwin 
    10 Van Den Broeck Alain 
    11 Primo Gino 12 Delplanque Bart 13 De Ben Mark 14 Oliebos Koen

     

    Cat.C2 - 57 km – 13 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Suys Frank 
    3 Holding Ashley 
    4 Deloof Jean-Pierre 
    5 Depuydt Dominique 
    6 Vaneberg Mike 
    7 Van Hoof Danny 
    8 Keyenberg Koen 
    9 Vandebuerie Mario 
    10 Erauw Luc 
    11 Van Duyse Peter 12 Winandy Wim 13 Bolle Henk

     

    Cat.D1 - 45,6 km – 18 deelnemers

    1 Van Hove Dirk (Willebroek)
    2 Van Eyndt Jozef 
    3 Van De Velde Rudy 
    4 Willems Noël 
    5 Verbeke Johan 
    6 Reniers Tony 
    7 Vanopstal Eddy 
    8 Somers Chris 
    9 Maes Jos 
    10 De Coninck Danny 
    11 Bath Mick 12 Witman Luc 13 Lacquet Philippe 14 Struyf Raoul 15 Cauwelier Bruno 16 Nuyts Johan 17 Nevejans Idesbald 18 D'Hondt Freddy

     

    Cat.D2 - 45,6 km – 18 deelnemers

    1 De Leersnyder Florent (Oostrozebeke) 70+
    2 de Waal Wim (Sint-Jansteen) 65+
    3 Luyten Felix 
    4 Wauters Jean-Pierre 
    5 Vandermeulen Jos 
    6 Vyvey Julien 
    7 Marlier Ronald 
    8 Demiddel Ronny 
    9 Corthier Wily 
    10 Wauters Roger 
    11 Mous Willy 12 De Vuyst Eddy 13 Pauwels Marcel 14 Brijs Willy 15 Robijns Robert 16 Devadder Andre 17 Jansegers Freddy 18 Vandenheuvel Gilbert

    14-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2019

    banner wbv

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Gerry Druyts 2019 

            Gerry Druyts

     

    Zondag 14/04/2019 WIEZE-LEBBEKE (O) Men Elite interclub Beker van België 149,6 km

    DEELNEMERS: 171 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 3:17:20 / AFSTAND: 149KM

    1 GERRY DRUYTS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    3 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    4 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    5 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM

    6 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    8 LAVA KEVIN CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA

    9 DE GROEF FELIX VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 VAN IMPE KEVIN S-BIKES BODHI CYCLING

    29 VAN PETEGHEM TRIFONIUS

     

    14/04/2019 ZELZATE (O) Elite z.c./U23 - 111,6 km

    DEELNEMERS: 83 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 2:42:20 / AFSTAND: 111.6KM

    1 BEKÉ WILLEM VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 DE SY VINCENT DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    3 LAMMERTYN FOEKE SHIFTING GEARS KERMESSE

    4 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 CAETHOVEN STEVEN DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    6 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE MEESTER LUCA EFC-L&R-VULSTEKE

    8 VAN DE PERRE DIMITRI VAN EYCK SPORT

    9 WESTGAARD KRISTOFFER NOR

    10 DESPONTIN PIERRE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    32 WIELFAERT KRISTOF

     

    14/04/2019 DILSEN-STOKKEM (LB) Elite z.c./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:27:30 / AFSTAND: 109KM

    1 WRIGHT FRED TEAM INSPIRED GBR

    2 RAEYMAEKERS MATTIAS HUBO - TITAN CARGO CT

    3 PORCO FABIO

    4 COHNEN STEFAN RSV DÜREN NED

    5 VERBEEK WOUT TEAM WILIER-FORCE

    6 HAEX JORIS DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 VERNON ETHAN TEAM INSPIRED GBR

    8 PAGNAER ARTHUR DAVO UNITED CYCLING TEAM

    9 DEVOS HAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 TIDBALL WILL TEAM INSPIRED GBR

    19 VAN GRIEKEN JARNE

     

    14/04/2019 GP DE PRESIDENT - OUDENAARDE (O) Nat Dames -

    DEELNEMERS: 126 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 2:01:6 / AFSTAND: 90KM

    1 PRUISSCHER ARIANNA WATERSLEY NED

    2 HUITFELDT JOSEFINE MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM DEN

    3 VAS KATA BLANKA MERIDA MARATON TEAM HUN

    4 VAN HOUTUM CELINE WV ZEEUWS-VLAANDEREN NED

    5 WALDIS ANDREA VC GERSAU SUI

    6 STONE ISABELLA ISOREX CYCLING TEAM GBR

    7 CASTRIQUE ALANA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8 MARKUS KELLY JAN VAN ARCKEL NED

    9 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    10 VERSTICHELEN FEMKE ISOREX CYCLING TEAM

    19 CLAUS MARJON 24 VERSCHELDEN NATHALIE

     

    14/04/2019 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) Interclub Juniores

    DEELNEMERS: 116 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:54:1 / AFSTAND: 80KM

    1 VAN EETVELT LENNERT BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    2 WILLEMS JAGO WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    3 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 SCHARRE STEF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN TRICHT FLORIS BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    7 DE DECKER TIJL ZANNATA-GALLOO TEAM

    8 RASENBERG MARTIJN RIDLEY-HERMANS DT NED

    9 DE WEERT ROBBE WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 WALLYN TIBO MAES CT GLABBEEK

    20 PERMENTIER EMANO 25 DUYM STEFFEN

     

    14/04/2019 KORTENAKEN-STOK (VB) Juniores - 90 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 2:35:20 / AFSTAND: 90KM

    1 STRIK DYLAN TWC MAASLANDSTER NED

    2 DE KINDER AXEL MAES CT GLABBEEK

    3 VOGELS AARON MAES CT GLABBEEK

    4 BROUWERS EMILE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DYCK JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 PAULUS MILAN MAES CT GLABBEEK

    7 LADANG MIGUEL BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    8 DEHAIRS SIMON BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    9 GILLES FLORENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 ROMBAUTS DAAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    26 HUYS BRANKO

     

    14/04/2019 TIELT (W) Juniores - 87 km

    DEELNEMERS: 67 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 2:03:41 / AFSTAND: 85KM

    1 STOKKE VEGARD IF FROY NOR

    2 VAN POPPEL SÉBASTIEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE MAREZ FLORIAN OGS CYCLING TEAM U17 FRA

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VERZIJL STEN WTC DE AMSTEL NED

    6 SVESTAD-BÅRDSENG EMBRET GLAMDAL SK NOR

    7 COSYNS MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VANACKER EMIEL ZANNATA-GALLOO TEAM

    9 VANDENBORRE MATHIAS SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM

    10 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    12 LEFEVRE RUBEN 15 LAERMANS TOMMY 25 MAES ALEC 26 VAN HAVERE DETLEV

     

    14/04/2019 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) Nieuwelingen - 61,2 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 21 / TIJD: 1:32:35 / AFSTAND: 61.2KM

    1 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 VAN GUCHT YORAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    4 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DALLE JENS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN ROYEN NICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN COPPERNOLLE YONI ISOREX CYCLING TEAM

    8 BASTIAENS THIBO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 LUYSSEN JORAN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 MUYS ARTHUR ISOREX CYCLING TEAM

    16 BLOMMAERT SANDER 18 VAN PELT JEFF 19 JORIS ROBBE 20 BLOMMAERT LARS 21 VERSCHRAEGEN WOUT 23 PROVOST QUINTEN 28 MAEREVOET NILS

     

    14/04/2019 KORTENAKEN-STOK (VB) Nieuwelingen - 63 km

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 1:37:10 / AFSTAND: 63KM

    1 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VAN GOIDSENHOVEN LANCE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 SWENNEN TIJL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 PAUL LOÏS MAES CT GLABBEEK

    7 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 VERREYDT KOBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BOECKX SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    14 HOOFTMAN ILAN

     

    14/04/2019 VELDEGEM (W) Nieuwelingen - 68,8 km

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:40:27 / AFSTAND: 68.8KM

    1 LAWRENCE AIDAN TREK INNOVATION GBR

    2 RAES RENZO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 SEGAERT ALEC GAVERZICHT-BE-OKAY

    6 DEKIEN JASPER WIELERTEAM IEPER

    7 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO TEAM

    8 LIEKENS BART SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 HEYMAN JASPER GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 LARSEN SEBASTIAN KIRKEDAM RINGERIKE SK NOR

    19 DE BAETS JARNO

     

    14/04/2019 VELDEGEM (W) Dames Juniores/Nieuwelingen - 55,9 km

    VELDEGEM DAMES JEUGD

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:32:8 / AFSTAND: 55.9KM

    1 VAN DE PAAR INES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 PEETERS ELVIA MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM

    4 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 FEYS MALAIKA WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BOMBOI LISA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DECUYPERE RUTH WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    17 POPELIER LOTTE EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM JUN

    29 VAN LIEROP SILKE

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:32:8 / AFSTAND: 0KM

    1 VAN DE PAAR INES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 PEETERS ELVIA MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM

    4 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 FEYS MALAIKA WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BOMBOI LISA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 DECUYPERE RUTH WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 KIEKENS CLEO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN CONINCKXLOEY JOLIEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 WITTEVRONGEL LANI 14-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 13/04/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ZELE VAN ZATERDAG 13/04/2019     


    13/04/2019 ZELE (O) Elite z.c./U23 - 138 km

    DEELNEMERS: 117 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 3:03:56 / AFSTAND: 138KM

    1 DEBRUYNE GLENN CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    2 GODART BO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    4 DEPREZ TUUR CIBEL

    5 ROENNING VEBJOERN BABOCO DOUTERLOIGNE NOR

    6 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    7 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL

    8 HOEYBERGHS DAAN BEAT CYCLING CLUB

    9 SEYE GUILLAUME BEAT CYCLING CLUB

    10 VAINIONPÄÄ OSKARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM FIN

    14 DE BOCK STEF 16 CAETHOVEN KENNETH 25 DAS JEROEN


    3W3A9685

    3W3A9676

    3W3A9671

    3W3A9606

    3W3A9413

    3W3A8524

                                                                            

    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    13-04-2019 om 23:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2019

    banner wbv

    Zaterdag 13/04/2019 RONDE VAN VLAANDEREN U23 (O) UCI Men Elite - 167,5 km

    DEELNEMERS: 148 / OPGEVERS: 71 / TIJD: 4:11:17 / AFSTAND: 168KM

    1 NIELSEN STOKBRO ANDREAS DENMARK

    2 BEULLENS CEDRIC CYCLING VLAANDEREN

    3 STEWART JAKE GREAT BRITAIN

    4 LEYDER PIT LUXEMBOURG

    5 RUTSCH JONAS GERMANY

    6 JERMAN ŽIGA SLOVENIA

    7 JACOBS JOHAN SWITZERLAND

    8 GENIETS KÉVIN LUXEMBOURG

    9 VAN MOER BRENT BELGIUM

    10 VAN TRICHT STAN BELGIUM

    11 VAN WILDER ILAN 33 COLMAN ALEX

     

    13/04/2019 GP TOMBROEK ROLLEGEM (W) Interclub U23 - 161 km

    DEELNEMERS: 147 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 3:44:50 / AFSTAND: 161KM

    1 MEEUS JORDI SEG RACING ACADEMY

    2 VAN DE PAAR JARNE LOTTO SOUDAL

    3 VANDENBROECK YARNO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 PAUWELS TIJL NANO DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN DEN BERG LARS METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    6 PLUTO MARTIN MONKEY TOWN / WV NOORD HOLLAND - WEST FRISIA LAT

    7 VERHOFSTADT THIBAU GM RECYCLING TEAM

    8 PAQUOT TOM WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    9 DE WINTER GORDON GM RECYCLING TEAM

    10 VERMEERSCH FLORIAN LOTTO SOUDAL

    28 VAN HAUWERMEIREN MICHIEL

     

    13/04/2019 HOOGLEDE (W) Elite z.c./U23 - 113,4 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:38:40 / AFSTAND: 113.4KM

    1 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    2 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    3 BREYNE JONATHAN GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 MAES JO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    5 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    6 MINNE STIJN ALL FRIENDS CYCLING

    7 LANNOO JAROMIR C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 FLET AXEL CÔTES D´ARMOR MARIE MORIN VERANDA RIDEAU FRA

    9 COLLIE LARS NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 MUSEEUW STEFANO SHIFTING GEARS KERMESSE

     

    13/04/2019 LINDEN-LUBBEEK (VB) Elite z.c./U23 - 109 km

    DEELNEMERS: 99 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:37:0 / AFSTAND: 109KM

    1 BRUSSELEERS KIANO STAGECO CYCLING TEAM

    2 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 LEWIS MATTHEW VP CONSULTING - ZANNATA CYCLING TEAM AHO

    4 VAN NUFFELEN GLEN ASFRA RACING TEAM

    5 HUYGEN TIJS

    6 VAN DEN BRANDEN VIKTOR WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERHEYEN MAARTEN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 TOOTH NIELS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 HELMINEN MATTI VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM FIN

    16 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

     

    13/04/2019 WEVELGEM (W) Elite z.c./U23 - 119,6 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 2:47:16 / AFSTAND: 119.6KM

    1 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 AMES DANIEL JOKER FUEL OF NORWAY NOR

    4 TOUQUET JOREN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 DEMEYER NIELS DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    6 BALCAEN MANOLITO ARCÈNE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VANHAECKE THOMAS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    9 UUSIPERHE JESSE GAVERZICHT-BE-OKAY FIN

    10 ORBIE STEPHEN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

     

    13/04/2019 ZELE (O) Elite z.c./U23 - 138 km

    DEELNEMERS: 117 / OPGEVERS: 27 / TIJD: 3:03:56 / AFSTAND: 138KM

    1 DEBRUYNE GLENN CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    2 GODART BO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    4 DEPREZ TUUR CIBEL

    5 ROENNING VEBJOERN BABOCO DOUTERLOIGNE NOR

    6 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    7 RAYMACKERS CEDRIC CIBEL

    8 HOEYBERGHS DAAN BEAT CYCLING CLUB

    9 SEYE GUILLAUME BEAT CYCLING CLUB

    10 VAINIONPÄÄ OSKARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM FIN

    14 DE BOCK STEF 16 CAETHOVEN KENNETH 25 DAS JEROEN

     

    13/04/2019 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) interclub Juniores - 106 km

    DEELNEMERS: 125 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 2:38:47 / AFSTAND: 106KM

    1 DE NEVE TOMAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN EETVELT LENNERT BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    3 CLYNHENS TOON VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    5 PERMENTIER EMANO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 KRIJNSEN JELTE WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    7 WILLEMS JAGO WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 REINDERINK PEPIJN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    9 DE WEERT ROBBE WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    22 BERTELS LODE 26 DUYM STEFFEN 30 SCHARRE STEF

     

    13/04/2019 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) Juniores – 88,4 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 54 / TIJD: 2:04:0 / AFSTAND: 88.4KM

    1 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SQUIRE BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 STOKKE VEGARD IF FROY NOR

    4 DE KOK MATHIJS WV DE JONGE RENNER NED

    5 ROELEN JAAP WV DE JONGE RENNER NED

    6 VOOL TOOMAS VILJANDI RATTAKLUBI EST

    7 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    8 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    9 DE KINDER MATTHIAS ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 STIPPELMANS TOON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    15 VAN DE WYNKELE LORENZ 17 DE CLEEN WOUTER 18 CLAEYS LAURENT 19 VAN BUYNDER THIBAUD

     

    13/04/2019 VARSENARE (W) Juniores - 89 km

    DEELNEMERS: 73 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:08:56 / AFSTAND: 89KM

    1 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 TORNU FLORIAN GSC BLAGNAC VELO SPORT 31 FRA

    3 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    4 GALLE STAF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 SIMOENS JARI ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 LEFEVRE RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VANDENBORRE MATHIAS SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM

    8 DE GEEST RICKY VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 MAES SIMON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VAN DEN SCHOOR MATS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 VAN KERCKHOVE QUINTEN 21 DEJONGHE KJELL 24 ROGIERS LUCAS

     

    13/04/2019 ZANDVOORDE - ZONNEBEKE (W) Nieuwelingen - 64,8 km

    DEELNEMERS: 101 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:38:15 / AFSTAND: 64.8KM

    1 PEATFIELD BENJAMIN -GREEN JERSEY RT GBR

    2 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO TEAM

    4 LAWRENCE AIDAN TREK INNOVATION GBR

    5 DE VALCK FAUSTO WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 DENYS WILLIAM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    10 BEIRLAEN JAKOV WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    13 VAN RAEMDONCK CÉDRIC 17 COLMAN LARS 25 VAN POUCKE WANNES 28 JORIS ROBBE


    13/04/2019 LEOPOLDSBURG (LB) Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    13-04-2019 om 23:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2019

    banner vwf 2017

    Proficiat aan BRYAN MAES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Bryan Maes 2018   Kevin Van Raemdonck 2019   Cocquyt Patrick 2019 

             Bryan Maes          Kevin Van Raemdonck         Patrick Cocquyt

    Zaterdag 13 April 2019 - BUGGENHOUT (9255)


    VWF 13-04-2019

    13-04-2019 om 23:33 geschreven door kenny


    12-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/04/2019

    banner wbv

    Vrijdag 12/04/2019 HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) Elite z.c./U23 - 110 km

    DEELNEMERS :

    12-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    11-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/04/2019

    banner wbv

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM-BELZELE VAN DONDERDAG 11/04/2019     


    Donderdag 11/04/2019 EVERGEM - BELZELE (O) Elite z.c./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 133 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 2:40:15 / AFSTAND: 117KM

    1 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS KERMESSE

    2 GARDNER DAN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM GBR

    3 ÅRNES DANIEL KRISTIANSANDS CK NOR

    4 VAINIONPÄÄ OSKARI BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM FIN

    5 VANOVERSCHELDE KOBE VETRAPO CYCLING TEAM

    6 VERHASSELT BART SHIFTING GEARS KERMESSE

    7 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    8 VAN RENTERGHEM BRAM VETRAPO CYCLING TEAM

    9 MOORS OLIVER VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM GBR

    10 LAMMERTYN FOEKE SHIFTING GEARS KERMESSE

    31 CORDEEL SANDER 39 VAN GUYSE JARNO 53 FRANSSENS YANNICK 84 VAN DAMME BART 86 SMET JONAS 88 DHOLLANDER KRISTOF

    3W3A8473

    3W3A8484 

    3W3A8418    

    3W3A7647            

    3W3A7556         

    3W3A7487                                       




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    11-04-2019 om 19:57 geschreven door kenny


    10-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/04/2019

    banner wbv

    Woensdag 10/04/2019 SCHELDEPRIJS SCHOTEN (A) UCI Men Elite - 203 km

    DEELNEMERS: 143 / OPGEVERS: 31 / TIJD: 4:26:45 / AFSTAND: 202KM

    1 JAKOBSEN FABIO DECEUNINCK - QUICK – STEP NED

    2 WALSCHEID MAXIMILIAN RICHARD TEAM SUNWEB GER

    3 LAWLESS CHRISTOPHER TEAM SKY GBR

    4 HOFSTETTER HUGO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    5 JANS ROY CORENDON - CIRCUS

    6 BOECKMANS KRIS VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

    7 HALLER MARCO TEAM KATUSHA ALPECIN AUT

    8 LIEPINS EMILS WALLONIE BRUXELLES LAT

    9 PHILIPSEN JASPER UAE TEAM EMIRATES

    10 MOSCHETTI MATTEO TREK – SEGAFREDO ITA

    16 NAESEN LAWRENCE 27 VAN STAEYEN MICHAËL

     

    10/04/2019 SCHOTEN (A) Interclub Men Elite Beker van België

    DEELNEMERS: 173 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 3:17:13 / AFSTAND: 151KM

    1 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    2 VERRAES BENJAMIN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 VOLKAERT JONAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 HANNE MILAN TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 DRUYTS GERRY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DE NEVE JOERIK VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 KAESEMANS JASPER PRORACE - URBANO CYCLING TEAM

    8 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    9 ERNST ROBIN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 DE VET SANDER CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    26 MELS FABRICE

     

    10/04/2019 BREDENE (W) Elite z.c./U23 - 114 km

    DEELNEMERS: 155 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:38:42 / AFSTAND: 114KM

    1 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    2 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    3 BREYNE JONATHAN GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 EIKELAND KEN-LEVI NOR

    5 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    6 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 BALCAEN MANOLITO ARCÈNE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    9 KISKONEN SIIM EST

    10 VAHTRA NORMAN EST

    19 VAN GRIEKEN JARNE

    10-04-2019 om 20:30 geschreven door kenny


    09-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/04/2019

    banner wbv

    Dinsdag 09/04/2019 MALLE- VLIEGPLEIN PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN (A)

    Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    DEELNEMERS :

    09-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/04/2019

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Cocquyt Patrick 2019 

         Patrick Cocquyt


    Maandag 8 April 2019 - SINT LIEVENS ESSE (9550)


    VWF 9-4

    08-04-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    07-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/04/2019

    banner wbv

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Thomas Szkandera 2019 

       Thomas Szkandera


    Zondag 07/04/2019 RONDE VAN VLAANDEREN (O) Men Elite World Tour - 267 km

    DEELNEMERS: 175 / OPGEVERS: 50 / TIJD: 6:18:49 / AFSTAND: 267KM
    1 BETTIOL ALBERTO EF EDUCATION FIRST ITA

    2 ASGREEN KASPER DECEUNINCK - QUICK – STEP DEN

    3 KRISTOFF ALEXANDER UAE TEAM EMIRATES NOR

    4 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    5 POLITT NILS TEAM KATUSHA ALPECIN GER

    6 MATTHEWS MICHAEL TEAM SUNWEB AUS

    7 NAESEN OLIVER AG2R LA MONDIALE

    8 VALVERDE ALEJANDRO MOVISTAR TEAM ESP

    9 BENOOT TIESJ LOTTO SOUDAL

    10 VAN AVERMAET GREG CCC TEAM

     

    07/04/2019 RONDE VAN VLAANDEREN (O) Women World Tour - 157,4 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 4:16:50 / AFSTAND: 159KM

    1 BASTIANELLI MARTA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    2 VAN VLEUTEN ANNEMIEK MITCHELTON SCOTT NED

    3 LUDWIG CECILIE UTTRUP BIGLA DEN

    4 BERTIZZOLO SOFIA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    5 VAN DIJK ELLEN TREK – SEGAFREDO NED

    6 NIEWIADOMA KATARZYNA CANYON / /SRAM RACING POL

    7 BLAAK CHANTAL BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    8 BRENNAUER LISA WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM GER

    9 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    10 PIETERS AMY BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    07/04/2019 KOERSEL (LB) Elite z.c./U23 - 101,2 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 83 / TIJD: 2:13:2 / AFSTAND: 101.2KM

    1 WRIGHT FRED 100% ME GBR

    2 VAN MULDERS BRENT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    3 STENUIT ROBIN VC AMATEUR ST QUENTIN

    4 VEREECKEN THOMAS LOTTO SOUDAL

    5 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE

    6 EIKELAND KEN-LEVI NOR

    7 DE JONG TIMO NED

    8 HOLTER ÅDNE LILLEHAMMER CK NOR

    9 LARSÉN RICHARD SWE

    10 TIMMERMANS WARD WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.


    07/04/2019 RONDE VAN VLAANDEREN HERZELE (O) UCI Men Juniors - 136,3 km

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 3:20:30 / AFSTAND: 136.3KM

    1 LEVY WILLIAM BLUME TEAM NPV CARL RAS ROSKILDE DEN

    2 ANDRESEN TOBIAS LUND TEAM NPV CARL RAS ROSKILDE DEN

    3 CORVAISIER ANTONIN DIRECT ENERGIE FRA

    4 VANDENBULCKE ALEX ZANNATA-GALLOO TEAM

    5 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 DECLERCK JELLE GAVERZICHT-BE-OKAY

    7 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 CLYNHENS TOON VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    10 DE PRETTO DAVIDE TEAM TREVISIO ITA

     

    07/04/2019 DILSEN (ROTEM) (LB) Juniores - 72 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:43:37 / AFSTAND: 72KM

    1 MIRZOJEV ARTJOM CFC SPORDIKLUBI EST

    2 STIPPELMANS TOON WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 KURITS JOONAS REIN TAARRAMAE- EST

    4 LOOTUS STEFAN KUUSALU- EST

    5 TREIMUTH HENRI VILJANDI- EST

    6 VAN ROOSBROECK JAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 MAES JUUL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 KLYVER HJALMAR CYKELKLUBBEN BURE SWE

    9 VOOL TOOMAS VILJANDI- EST

    10 OESTENSEN ANDREAS LILLEHAMMER CK NOR

    23 BROUWERS EMILE

    07/04/2019 KOERSEL (LB) Nieuwelingen - 66 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 1:39:14 / AFSTAND: 66KM

    1 THOMAS SZKANDERA uit Tielrode VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 POELMANS BOB ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BERNARD THIBAUT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SWENNEN TIJL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VERSTAPPEN DRIES MAES CT GLABBEEK

    9 PLACE MAXENCE TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE ASBL

    10 LAURENT LUCAS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    56553657_10212002603614258_354068655681568768_n 

    07-04-2019 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE MERE VAN ZATERDAG 06/04/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ERPE MERE VAN ZATERDAG 06/04/2019     


    Zaterdag 06/04/2019 ERPE MERE (O) Elite z.c./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 167 / OPGEVERS: 46 / TIJD: 1:54:40 / AFSTAND: 84KM

    1 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VEREECKEN THOMAS LOTTO SOUDAL

    3 VAN BOVEN LUCA GM RECYCLING TEAM

    4 VERHAEGEN TOM GM RECYCLING TEAM

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 ROGIER STEF DAVO UNITED CYCLING TEAM

    8 VAN IMPE KEVIN S-BIKES BODHI CYCLING

    9 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    10 MOORS OLIVER VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM GBR

    24 DRUYTS GERRY 29 FRANSSENS YANNICK

    799

    684

    689

    708

    357

    327

    030

    001



                                                                                  
    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    07-04-2019 om 14:00 geschreven door kenny


    06-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/04/2019

    banner wbv

    Zaterdag 06/04/2019 ERPE MERE (O) Elite z.c./U23 - 112 km

    DEELNEMERS: 167 / OPGEVERS: 46 / TIJD: 1:54:40 / AFSTAND: 84KM

    1 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VEREECKEN THOMAS LOTTO SOUDAL

    3 VAN BOVEN LUCA GM RECYCLING TEAM

    4 VERHAEGEN TOM GM RECYCLING TEAM

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 BASTIAENS AYCO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 ROGIER STEF DAVO UNITED CYCLING TEAM

    8 VAN IMPE KEVIN S-BIKES BODHI CYCLING

    9 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    10 MOORS OLIVER VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM GBR

    24 DRUYTS GERRY 29 FRANSSENS YANNICK

     

    06/04/2019 WORTEGEM-PETEGEM (O) Elite z.c./U23 - 120 km

    DEELNEMERS: 175 / OPGEVERS: 61 / TIJD: 2:50:15 / AFSTAND: 120KM

    1 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 LINDGREN EMIL RYSKA POSTEN SK SWE

    3 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    4 CAETHOVEN STEVEN DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    5 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BOSSCHE ANGELO NANO DEVELOPMENT TEAM

    8 LAMMERTYN FOEKE SHIFTING GEARS KERMESSE

    9 VAN DER BEKEN AARON EFC-L&R-VULSTEKE

    10 HOUTTEMAN NICO GM RECYCLING TEAM

    13 MEUL ROBBY

     

    06/04/2019 ZUTENDAAL (LB) Elite z.c./U23 - 117 km

    DEELNEMERS: 164 / OPGEVERS: 68 / TIJD: 2:38:11 / AFSTAND: 117KM

    1 KONIJN ALEXANDER WEST-FRISIA NED

    2 HILLEN MICHIEL HUBO - TITAN CARGO CT

    3 VERNON ETHAN TEAM INSPIRED GBR

    4 LOENDERS GLENN MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT

    5 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN BROEKHOVEN BRAM ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VERBEEK WOUT TEAM WILIER-FORCE

    8 BRAMS TIM STAGECO CYCLING TEAM

    9 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    10 WRIGHT FRED TEAM INSPIRED GBR

     

    06/04/2019 ZUTENDAAL (LB) Nieuwelingen - 65 km

    DEELNEMERS: 76 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 1:38:32 / AFSTAND: 65KM

    1 THONNON SENNE SPORT EN MOEDIG GENK

    2 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 JASTRAB MEGAN CANNIBAL TEAM USA

    4 VERSTAPPEN DRIES MAES CT GLABBEEK

    5 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BOECKX SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 TAK MORENO DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    10 WERTZ HUGO VELO CLUB ARDENNES

    18 HOOFTMAN ILAN

     

    06/04/2019 BEVEREN-WAAS (O) Nieuwelingen - 59,4 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 1:22:14 / AFSTAND: 59.4KM

    1 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    2 SLAETS YORICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 VAN HOLLEBEKE MILAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    4 VERMEULEN ARTHUR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 DELRUE MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE BAETS JARNO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DE MOORTEL MILAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN GUCHT YORAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 STERCK JOPPE 14 JORIS ROBBE 16 BLOMMAERT SANDER 24 FIERENS RUBEN 26 VAN ROYEN NICK

    06-04-2019 om 20:13 geschreven door kenny


    03-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/04/2019

    banner wbv

    Woensdag 03/04/2019 DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) Men Elite World Tour - 179,5 km

    DEELNEMERS: 175 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 4:05:54 / AFSTAND: 182.6KM

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 TURGIS ANTHONY DIRECT ENERGIE FRA

    3 JUNGELS BOB DECEUNINCK - QUICK – STEP LUX

    4 PÖSTLBERGER LUKAS BORA – HANSGROHE AUT

    5 BENOOT TIESJ LOTTO SOUDAL

    6 ROWE LUKE TEAM SKY GBR

    7 VAN POPPEL DANNY TEAM JUMBO – VISMA NED

    8 LAMPAERT YVES DECEUNINCK - QUICK - STEP

    9 LAPORTE CHRISTOPHE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    10 HAUSSLER HEINRICH BAHRAIN – MERIDA AUS

    19 NAESEN OLIVER 34 VAN HOECKE GIJS 86 NAESEN LAWRENCE

     

    03/04/2019 DWARS DOOR VLAANDEREN WAREGEM (W) UCI Women Elite - 106 km

    DEELNEMERS: 145 / OPGEVERS: 42 / TIJD: 2:42:34 / AFSTAND: 106KM

    1 VAN DIJK ELLEN TREK – SEGAFREDO NED

    2 BASTIANELLI MARTA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    3 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    4 CECCHINI ELENA CANYON / /SRAM RACING ITA

    5 GUTIERREZ RUIZ SHEYLA MOVISTAR TEAM ESP

    6 DE VUYST SOFIE PARKHOTEL VALKENBURG

    7 VAN VLEUTEN ANNEMIEK MITCHELTON SCOTT NED

    8 LONGO BORGHINI ELISA TREK – SEGAFREDO ITA

    9 LIPPERT LIANE TEAM SUNWEB GER

    10 NIEWIADOMA KATARZYNA CANYON / /SRAM RACING POL

    50 HANNES KAAT

    03-04-2019 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 03/04/2019

    walsoorden 1walsoorden

    Onder leiding van Jurgen De Witte en Branko Lauwers  vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t rond punt einde Kasteeldreef te Beveren 15 POLDERRENNERS voor de 1ste zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Na de regenval net voor de middag was het gelukkig overal droog en dat bleef zo gans de midweek duurtraining. De kopman van de dag was ‘Jurgen De Witte’ die op de tegenwind zeer goed werk leverde met als resultaat na 2 uur een gemiddelde van 37 km/h, hij werd bijgestaan door ondergetekende en de andere sterke kopmannen. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    36,3 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Jurgen De Witte , Walter Meseure , Guy Smet , Glenn Van Hautekerke , Wim Heyndrickx , Dirk Bryssinckx , Annemie Van Nespen , Chris Van De Vijver , Kristoff Heyns , Bryan Cap , Branko Lauwers , Pascal Franckaert , Jochem Smet , Sven Cools en Kenny Janssens.

    zomergroepstraining beveren 2017

    03-04-2019 om 19:58 geschreven door kenny


    31-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2019

    banner wbv

    Zondag 31/03/2019 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W) WORLD TOUR MEN ELITE 250 km

    Deelnemers: 175 / Opgevers: 97 / Tijd: 5:26:8 / afstand: 249.5km

    1 KRISTOFF Alexander UAE TEAM EMIRATES NOR

    2 DEGENKOLB John TREK – SEGAFREDO GER

    3 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    4 VAN DER POEL Mathieu CORENDON – CIRCUS NED

    5 VAN POPPEL Danny TEAM JUMBO – VISMA NED

    6 PETIT Adrien DIRECT ENERGIE FRA

    7 TRENTIN Matteo MITCHELTON SCOTT ITA

    8 SELIG Rüdiger BORA – HANSGROHE GER

    9 MOHORIC Matej BAHRAIN – MERIDA SLO

    10 DEBUSSCHERE Jens TEAM KATUSHA ALPECIN

    20 VAN AVERMAET Greg

     

    31/03/2019 GENT-WEVELGEM KATTEKOERS (W) UCI MEN U23 173,8 km

    DEELNEMERS: 150 / OPGEVERS: 114 / TIJD: 4:05:8 / AFSTAND: 174KM

    1 RUTSCH JONAS GERMANY GER

    2 LEKNESSUND ANDREAS NORWAY NOR

    3 REYNDERS JENS BELGIUM

    4 SCOTT ROBERT GREAT BRITAIN GBR

    5 BEULLENS CEDRIC CYCLING VLAANDEREN

    6 FOUCHE JAMES NEW ZEALAND NZL

    7 FOSS TOBIAS S. NORWAY NOR

    8 CASTRIQUE JONAS WALLONIE

    9 GAMPER PATRICK AUSTRIA AUT

    10 SUTER JOEL SWITZERLAND SUI

     

    31/03/2019 MEER (HOOGSTRATEN ) (A) ELITE Z.C./U23 115,7 km

    Deelnemers: 157 / Opgevers: 63 / Tijd: 2:37:6 / afstand: 115.7km

    1 CAETHOVEN Steven DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 BOUTS Jordy EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VAN BOKHOVEN Ramon WV DE JONGE RENNER NED

    4 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    5 SEGERS Joren HUBO - TITAN CARGO CT

    6 PEMEN Diederik PRORACE - URBANO CYCLING TEAM

    7 JACOBS Pieter HUBO - TITAN CARGO CT

    8 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 HAEST Tom

    10 VAN OIRSCHOT Pieter HET SNELLE WIEL NED

     

    31/03/2019 SINT-TRUIDEN (LB) ELITE Z.C./U23 120 km

    Deelnemers: 165 / Opgevers: 41 / Tijd: 2:41:25 / afstand: 120km

    1 HILLEN Michiel HUBO - TITAN CARGO CT

    2 DE WINTER Gordon GM RECYCLING TEAM

    3 VERNON Ethan UK TRACK ACCREDITATION GBR

    4 BROWN Jim ZEEUWS VLAANDEREN GBR

    5 GEUENS Alexander ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 NEVENS Tibo HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 BOMBOI Davide HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 LOENDERS Glenn MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT

    9 STENUIT Robin VC AMATEUR ST QUENTIN

    10 DEVOS Han HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

     

    31/03/2019 WIJNENDALE - TORHOUT (W) ELITE Z.C./U23 116 km

    Deelnemers: 153 / Opgevers: 49 / Tijd: 2:39:7 / afstand: 116km

    1 VERRAES Benjamin VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 SLOCK Liam GM RECYCLING TEAM

    3 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    4 MARIT Arne LOTTO SOUDAL

    5 MAES Jo DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    6 VERCAMST Wesley HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 COBBAERT Robby VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 BREYNE Jonathan GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 D´HEYGERE Gil GM RECYCLING TEAM

    10 VERHOFSTADT Thibau GM RECYCLING TEAM


    31/03/2019 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W) WORLD TOUR WOMEN ELITE 137 km

    Deelnemers: 143 / Opgevers: 42 / Tijd: 3:33:34 / afstand: 137km

    1 WILD Kirsten WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM NED

    2 WIEBES Lorena PARKHOTEL VALKENBURG NED

    3 PATERNOSTER Letizia TREK – SEGAFREDO ITA

    4 BASTIANELLI Marta TEAM VIRTU CYCLING ITA

    5 PIETERS Amy BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    6 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    7 BALDUCCI Michela AROMITALIA - BASSO BIKES – VAIANO ITA

    8 CECCHINI Elena CANYON / /SRAM RACING ITA

    9 BALSAMO Elisa VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

    10 CAVALLI Marta VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

     

    31/03/2019 GENT-WEVELGEM (W) UCI MEN JUNIORES 120,6 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 51 / TIJD: 2:53:50 / AFSTAND: 120KM

    1 SIMMONS QUINN USA

    2 ASKEY LEWIS GREAT BRITAIN GBR

    3 WATSON SAMUEL GREAT BRITAIN GBR

    4 TULETT BEN GREAT BRITAIN GBR

    5 LØLAND SAKARIAS KOLLER NORWAY NOR

    6 MARTHE NICOLAS WALLONIE

    7 PICCOLO ANDREA ITALY ITA

    8 TIBERI ANTONIO ITALY ITA

    9 BALLERSTEDT MAURICE GERMANY GER

    10 ARRIETA LIZARRAGA IGOR SPAIN ESP

    31-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2019

    banner wbv

    Zondag 31/03/2019 GENT-WEVELGEM (W) UCI WOMEN JUNIORES 70,8 km

    Deelnemers: 129 / Opgevers: 17 / Tijd: 1:50:43 / afstand: 71.6km

    1 BACKSTEDT Elynor GREAT BRITAIN GBR

    2 JASTRAB Megan USA

    3 SPAPEN Nina DISTRICT LIMBURG KNWU NED

    4 OLAUSSON Wilma TEAM RYTGER CYCLING SWE

    5 CLOUSE Katie USA

    6 RIJNBEEK Maud NETHERLANDS NED

    7 VAN DER PEET Fleur DISTRICT ZUID KNWU NED

    8 NENADOVIC Kristina FRANCE FRA

    9 GEDRAITYTE Akvile LITHUANIA LTU

    10 VAN ROOIJEN Eline DISTRICT MIDDEN KNWU NED

     

    31/03/2019 NEERIJSE (VB) JUNIORES 84 km

    Deelnemers: 141 / Opgevers: 58 / Tijd: 2:04:59 / afstand: 84km

    1 VERSTAPPEN Tijs MAES CT GLABBEEK

    2 VAN TRICHT Floris BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    3 COQUERET Louis VAN RYSEL AG2R FRA

    4 VAN EETVELT Lennert BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    5 ROELEN Jaap WV DE JONGE RENNER NED

    6 DE NEVE Tomas ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 CRAPS Lars BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    8 WALLYN Tibo MAES CT GLABBEEK

    9 HJØRNEVIK Andreas TEAM NTG NOR

    10 CLYNHENS Toon VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 COSYNS Milan

     

    31/03/2019 GENT-WEVELGEM (W) INTERCLUB NIEUWELINGEN BEKER VAN BELGIË 70,8 km

    Deelnemers: 112 / Opgevers: 21 / Tijd: 1:48:1 / afstand: 70.8km

    1 DETALLE Noah VELO CLUB ARDENNES

    2 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 POELMANS Bob ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN GUCHT Yoran AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 MARTOCCHIA Alessandro SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 LAMBRECHT Michiel ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 KEMPINAIRE Théo BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    8 DAXHELET Louis CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 SEGAERT Alec GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 VAN RAEMDONCK Cédric AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 DE MEESTER Milan

    Thomas Skandera 


    31/03/2019 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W) DAMES NIEUWELINGEN 44 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:10:13 / AFSTAND: 44KM

    1 BACKSTEDT JANE ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

    2 MASURE FIEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 HENDRICKX JULIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 ARENS MAUREEN WCL BERGKLIMMERS NED

    6 VAN DER MOLEN YULI ZWC DTS ZAANDAM NED

    7 VAN DER WOLF BABETTE CYCLINGTEAM FLAKKEE NED

    8 SOUREN SCARLETT WCL BERGKLIMMERS NED

    9 VEENHOVEN NIENKE ZWC DTS NED

    10 UIJEN ELISE WVSCHIJNDEL NED

     

    31/03/2019 KNESSELARE (O) NIEUWELINGEN 54 km

    Deelnemers: 81 / Opgevers: 2 / Tijd: 1:26:1 / afstand: 54km

    1 HULSMANS Senne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 GRYGOWSKI Hubert UKS COPERNICUS CCC/ SMS TORUN POL

    3 RATAJCZAK Dominik UKS COPERNICUS CCC/SMS TORUN POL

    4 STERCK Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE ZUTTER Jonas KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 BASTIAENS Thibo AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LOWIE Théo ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 SLAETS Yorick AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DALLE Jens WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 LEMMENS Jarne AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    12 DE BAETS Jarno 15 FIERENS Ruben 16 VAN ROYEN Nick 22 BLOMMAERT Lars

     

    31/03/2019 WERKEN (W) NIEUWELINGEN

    Deelnemers: 53 / Opgevers: 3 / Tijd: 1:48:20 / afstand: 66km

    1 TAILDEMAN Emile VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DELAERE Noah ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 ARTHUR Flament TEAM AVESNOIS FRA

    4 DE COSTER Jani CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LANNOO Koen VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 BOGAERT Louis GAVERZICHT-BE-OKAY

    7 VANHOUTTEGHEM Milan GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 CLAUW Thibo ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VERSTICHELE Noah ZANNATA-GALLOO TEAM

    31-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2019

    banner vwf 2017

    Zondag 31 Maart 2019 - IMPE (9340)


    Uitslag VWF 31-03-2019

    31-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2019

    banner waod 1

     

    Proficiat aan MICHAËL APERS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C2 !!!

    Proficiat aan JEAN-PIERRE WAUTERS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D2 !!!


    Apers Michaël 2019   Cocquyt Patrick 2019   Wauters Jean-Pierre 2019

            Michaël Apers 
                   Patrick Cocquyt            Jean-Pierre Wauters

     

    Zondag 31 Maart 2019 – TEMSE (9140)

     

    Cat.A - 70,8 km - 51 deelnemers

    1-MICHAËL APERS (Bazel)

    2-Claes Jorg

    3-Van Raemdonck Kevin

    4-Vermeiren Tom

    5-Buysse Lennert

    6-Michels Kenny

    7-Deconinck Laurens

    8-Vranken Vince

    9-Goossens Sam

    10-Verwee Nico

    11-Verbeke Stijn-12-Van Rooy Matthias-13-Cockx Sem-14-Maes Bram-15-Wytinck Niels-16-Wijnstra Jacob-17-Van Sante Tristan-18-Vermeulen Steven-19-Mertens Neel-20-Ulens Thijs-21-De Beule Sam-22-Quirynen Jasper-23-Sullivan Joseph-24-Jansen Simon-25-Heyns Kristoff-26-Henkens Jelle-27-Cools Sven-28-Benoy Maxim-29-Heirbaut Tony-30-Buyl Maxim-31-De Leenheer Tom-32-Maes Vincent-33-Vermassen Jens-34-De Rycke Michiel-35-Bogaert Sammy-36-Van Gaeveren Gunter-37-Decabooter Jens-38-Maes Jef-39-Brijs Gert-40-Serverius Jonas-41-Van Keer Tahlon-42-Bolle Andy-43-Grysolle Sam-44-Vossaert Matthias-45-Smet Jochem-46-Baert Giovanni-47-Weemaes Filip-48-Szmytka Rafal-49-Opsomer Enzo-50-Suykerbuyk Ben-51-Vertommen Jeff

    3W3A6247 

    3W3A6204

    Cat.B - 64,9 km - 49 deelnemers

    1 Mercken Kenneth (Ukkel)
    2 Pauwels Vital 
    3 de Koning Michel 
    4 Smet Guy 
    5 Maes Peter 
    6 De Vlieger Sven 
    7 Van Rijckeghem Steven 
    8 Roskam Andy 
    9 Christiaens Dave 
    10 Biesemans Gunther 
    11 Torfs Robby 12 Lampaert Philippe 13 Sabo Pedro 14 Demaertelaere Dennis 15 Dedulle Bart 16 Van Roeyen Dave 17 Van Hautekerke Glenn 18 Verlinden Sven 19 De Laender Steven 20 Bolsens Kris 21 Dhondt Gunter 22 De Block Kris 23 De Waele Kris 24 Heyman Kurt 25 Harteloh Martijn 26 Everaert Angelo 27 Ally Bart 28 Hens Tom 29 De Proost Jim 30 Arena Lorenzo 31 Claeys Kurt 32 Denier Ronny 33 Van Osselaer Tommy 34 Van Drom Giovanni 35 Segers Daniel 36 Hens Paul 37 Van Himst Patrick 38 Dela Montagne Philippe 39 Verbeken Kurt 40 Van Den Neste Johan 41 Van Raemdonck Robby 42 Bastiaen Fabian 43 Luyten Raf 44 Van Esbroeck Sven 45 Lauwers Bart 46 Lemmens Christophe 47 Baert Giovanni 48 Brijs Gert 49 Verhulst Koen

    3W3A5997

    3W3A5969

    Cat.C1 - 53,1 km - 25 deelnemers

    1 Van Holderbeke Frank (Zomergem)
    2 Van De Perre Lieven 
    3 Verschueren Ivan 
    4 Vermote Patrick 
    5 Brabants Bruno 
    6 Primo Gino 
    7 Goolaerts Alain 
    8 Van Pachterbeke Patrick 
    9 Heremans Gert 
    10 Pintens Noël 
    11 Delplanque Bart 12 Smet Luc 13 Thomas Kris 14 Moens Patrick 15 Rabout Rudi 16 Heyndrickx Wim 17 D'Hondt Erwin 18 Van Den Broeck Alain 19 Lecluyse Denis 20 Oliebos Koen 21 Verheyden Johan 22 Rizzo Claudio 23 Pauwels Nico 24 De Ben Mark 25 Soetens Chris

    3W3A5752 

    3W3A5713

    Cat.C2 - 53,1 km - 17 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Rents Ronald 
    3 Winandy Wim 
    4 Vangenechten Freddy 
    5 Goolaerts Dirk 
    6 Gort Ronald 
    7 Suys Frank 
    8 Leuntjens Kurt 
    9 De Pauw Dirk 
    10 Meyvis Serge 
    11 Van Loy Eddy 12 Cosijn Ronny 13 Lust Denis 14 Smet Geert 15 Vaneberg Mike 16 Van Linden Hugo 17 Swiggers Ferdi

    3W3A5711 

    Cat.D1 - 47,2 km - 16 deelnemers

    1 Vanopstal Eddy (Mol)
    2 Paridaens Ronny 
    3 Van Eyndt Jozef 
    4 Reniers Tony 
    5 De Coninck Danny 
    6 De Baets Johan 
    7 Struyf Raoul 
    8 Bath Mick 
    9 Polfliet Danny 
    10 Willems Noël 
    11 Geerts Christiaan 12 Cornette Freddy 13 Dupont Guido 14 Dom André 15 van Rijsbergen John 16 Tummeleer Dirck

    3W3A5556 

    Cat.D2 - 47,2 km - 19 deelnemers

    1 JEAN-PIERRE WAUTERS (Moerzeke) 65+
    2 de Waal Wim 

    3 De Leersnyder Florent (Oostrozebeke) 70+
    4 Vyncke Wilfried 
    5 Van Renterghem Patrick 
    6 Vandermeulen Jos 
    7 Luyten Felix 
    8 Coudyzer Theo 
    9 Vyvey Julien 
    10 Coppers François 
    11 Demiddel Ronny 12 Devadder Andre 13 De Roos Willy 14 Lawson Mike 15 Corthier Wily 16 Brijs Willy 17 Jansegers Freddy 18 Robijns Robert 19 Vandenheuvel Gilbert

    3W3A5559


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    31-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    30-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 30/03/2019 ANZEGEM (W) ELITE Z.C./U23 115,7 km

    DEELNEMERS: 166 / OPGEVERS: 56 / TIJD: 2:38:57 / AFSTAND: 115.7KM

    1 VANDAELE ANGELO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 VERMEER TOM TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT NED

    3 WYDOOGHE JARON GM RECYCLING TEAM

    4 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 VAHTRA NORMAN EST

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 VANDROMME ALESSANDRO GM RECYCLING TEAM

    8 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT

    9 BAELE BEN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 DE NEVE JOERIK VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    17 SMET JONAS 34 VAN PETEGHEM TRIFONIUS 72 THYS JOREN

     

    30/03/2019 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) ELITE Z.C./U23 111 km

    DEELNEMERS: 167 / OPGEVERS: 41 / TIJD: 2:26:25 / AFSTAND: 111KM

    1 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 ANDERSSON EMIL SWE

    3 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    4 DE MAREZ RUBEN DOVY KEUKENS - FCC

    5 CONSTANT KENNY GAVERZICHT-BE-OKAY

    6 BORRA GILLES EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VANDEPUTTE JONAS GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 DREGE ANDRÉ LILLEHAMMER CK NOR

    9 GRESSIER MAXIME BAGUET MIBA INDULEK DERITO CT FRA

    10 BLOUWE LOUIS EFC-L&R-VULSTEKE

     

    30/03/2019 PUTTE (A) ELITE Z.C./U23 120 km

    DEELNEMERS: 162 / OPGEVERS: 49 / TIJD: 2:35:10 / AFSTAND: 120KM

    1 ADOMAITIS ROJUS KLAIPEDA CYCLING TEAM LTU

    2 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 HAEMELS BAVO HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 BOUTS JENS EFC-L&R-VULSTEKE

    6 LOENDERS GLENN MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT

    7 BROOS ALAIN ALLINQ-KRUSH-IJSSELSTREEK CT NED

    8 LAUWENS FEDDRIK PRORACE - URBANO CYCLING TEAM

    9 MERTENS TOM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 DOCKX KRISTOF STAGECO CYCLING TEAM

    17 WIELANDT SVEN

     

    30/03/2019 KORTEMARK (W) JUNIORES 92,4 km

    DEELNEMERS: 138 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 2:13:59 / AFSTAND: 92.4KM

    1 STEVENS DAAN DAVO UNITED CYCLING TEAM

    2 KORSNES MARCUS -NORGES CYCKLEFORBUND NOR

    3 VERCAUTEREN THOMAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 MARZEC ADRIAN UKS COPERNICUS-CCC-SMS POL

    5 VAN POPPEL SÉBASTIEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VANDENBORRE MATHIAS SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM

    7 HVESSER BREIN SINDRE BÆRUM OCK NOR

    8 DEKIEN SANDER WIELERTEAM IEPER

    9 SCHURGERS STEF SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VANSTEENKISTE JOSHUA VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 DE CLEEN WOUTER 14 SMET JORRE 15 VAN BUYNDER THIBAUD 32 LEFEVRE RUBEN

     

    30/03/2019 ROTSELAAR (VB) NIEUWELINGEN 64 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 1:42:17 / AFSTAND: 64KM

    1 VAN GENECHTEN JELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 RATAJCZAK DOMINIK UKS COPERNICUS CCC/SMS TORUN POL

    3 GRYGOWSKI HUBERT UKS COPERNICUS CCC/ SMS TORUN POL

    4 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    5 NIJS VIKTOR MAES CT GLABBEEK

    6 KORNIAK SZYMON UKS COPERNICUS CCC/SMS TORUN POL

    7 VERSTAPPEN DRIES MAES CT GLABBEEK

    8 MARCINIAK MARCIN UKS COPERNICUS CCC/SMS TORUN POL

    9 DEWIL BAPTISTE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 GEHRKE PAUL RC MUSKETIER WUPPERTAL E. V. GER

    30-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    29-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/03/2019

    banner wbv

    Vrijdag 29/03/2019 E3 BINCKBANK CLASSIC (W) WORLD TOUR MEN ELITE

    DEELNEMERS: 175 / OPGEVERS: 76 / TIJD: 4:46:5 / AFSTAND: 203.9KM

    1 ŠTYBAR ZDENEK DECEUNINCK - QUICK – STEP CZE

    2 VAN AERT WOUT TEAM JUMBO - VISMA

    3 VAN AVERMAET GREG CCC TEAM

    4 BETTIOL ALBERTO EF EDUCATION FIRST ITA

    5 JUNGELS BOB DECEUNINCK - QUICK – STEP LUX

    6 POLITT NILS TEAM KATUSHA ALPECIN GER

    7 TRENTIN MATTEO MITCHELTON SCOTT ITA

    8 NAESEN OLIVER AG2R LA MONDIALE

    9 SÜTTERLIN JASHA MOVISTAR TEAM GER

    10 HIRSCHI MARC TEAM SUNWEB SUI

    66 STEELS STIJN 71 NAESEN LAWRENCE

    3W3A5173

    3W3A5169

    3W3A5082

    3W3A5017



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    29-03-2019 om 20:27 geschreven door kenny


    28-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/03/2019

    banner wbv

    Donderdag 28/03/2019 BRUGGE-DE PANNE (W) WORLD TOUR WOMEN ELITE

    DEELNEMERS: 118 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 3:13:7 / AFSTAND: 134.4KM

    1 WILD KIRSTEN WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM NED

    2 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    3 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    4 LEPISTÖ LOTTA PAULIINA TREK – SEGAFREDO FIN

    5 ANDERSEN SUSANNE TEAM SUNWEB NOR

    6 BALSAMO ELISA VALCAR CYLANCE CYCLING ITA

    7 BASTIANELLI MARTA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    8 FAHLIN EMILIA FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE SWE

    9 SIERRA ARLENIS ASTANA WOMEN´S TEAM CUB

    10 VOS MARIANNE CCC – LIV NED

    28-03-2019 om 19:27 geschreven door kenny


    27-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/03/2019

    banner wbv

    Woensdag 27/03/2019 BRUGGE-DE PANNE (W) WORLD TOUR MEN ELITE

    DEELNEMERS: 166 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 4:36:32 / AFSTAND: 200.3KM

    1 GROENEWEGEN DYLAN TEAM JUMBO – VISMA NED

    2 GAVIRIA RENDON FERNANDO UAE TEAM EMIRATES COL

    3 VIVIANI ELIA DECEUNINCK - QUICK – STEP ITA

    4 BOUHANNI NACER COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    5 JULES JUSTIN WALLONIE BRUXELLES FRA

    6 HALVORSEN KRISTOFFER TEAM SKY NOR

    7 VAN GENECHTEN JONAS VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

    8 MEZGEC LUKA MITCHELTON SCOTT SLO

    9 NIZZOLO GIACOMO TEAM DIMENSION DATA ITA

    10 TEUNISSEN MIKE TEAM JUMBO – VISMA NED

    14 NAESEN LAWRENCE 21 VAN STAEYEN MICHAËL 105 WEEMAES SASHA 106 VAN HECKE PREBEN 114 STEELS STIJN

    27-03-2019 om 18:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/03/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Dirk Bryssinckx en Bert De Coster vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 45 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Het was vandaag de laatste wintertraining en dat zorgde blijkbaar voor een mooie opkomst. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 km, het gemiddelde was goed voor 35,7 km/h. Volgende week de eerste zomer duurtraining !!!


    Reden mee vandaag :
     Dirk Trogh , Sven Cools , Frank Van Assche , Bert De Coster , Jan Vlegels , William Despeels , Dirk Bryssinckx , Walter Verhelst , Philip Van Havenbergh , Laurens Deconinck , Steven Van Houte , Sybren Van Houte , Guy Smet , Glenn Van Hautekerke ,  Michael Apers , Franky De Witte , Alex Goossens , Dave Van Roeyen , Luc Goossens , Ludwig De Bock , Hugo Martens , Pieter Covents , Cornelis Van Der Haeven , Annemie Van Nespen , Gaston Pieters , Malou Van Hooste , Tom Verhulst , Leo Mares , Kris Cornelis , Yannick Mertens , Hans Vergauwen , Jurgen De Witte , Patrick Van Der Vekens , Bert de Caluwe , Sam Strybos , Mister X , Branko Lauwers , Koen Duym , Anaconda , Kenny De Permentier , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , ?? en Kenny Janssens.

    27-03-2019 om 18:31 geschreven door kenny


    26-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THOMAS DE GENDT BOEKT 1°SEIZOENZEGE IN CATALONIË !!!

    Thomas De Gendt zegeviert in Catalonië na een straffe solo en boekt 1ste Seizoenszege !!!


    Thomas De Gendt 2019
       Thomas De Gendt

    Thomas De Gendt 25-03-2019 zege 1

    De Gendt voert weer kabinetstukje op in Ronde van Catalonië.
    Thomas De Gendt (Lotto-Soudal) heeft er geen gras over laten groeien in de Ronde van Catalonië. In de eerste rit kon hij al meteen een van zijn befaamde ontsnappingspogingen tot een goed einde brengen. "In De Gendt-style", reageert onze landgenoot, die het klassement aanvoert met een kleine 3 minuten voorsprong.
    (Bron foto: Sporza)

    Maandag 25/03/2019 – Rit 1 Catalonië – Calella – Calella – Men Elite – 164 km – 04h14’16”

    Deelnemers:

    1-THOMAS DE GENDT uit Beveren LTS

    2-Maximilian Schachmann-BOH-+2:48

    3-Grega Bole-TBM-+2:54

    4-Alejandro Valverde-MOV-+2:56

    5-Egan Bernal-SKY-+2:57

    6-Luis Ángel Maté-COF-+2:57

    7-Michael Matthews-SUN-+2:58

    8-Mikel Aristi-EUS-+2:58

    9-Amaël Moinard-PCB-+2:58

    10-Daryl Impey-MTS-+2:58

    26-03-2019 om 18:53 geschreven door kenny


    24-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/03/2019

    banner wbv

    Proficiat aan JONAS SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Jonas Smet 2019 

            Jonas Smet

     

    Zondag 24/03/2019 ZUID-KEMPENSE PIJL MOL-SLUIS (A) INTERCLUB ELITE Z.C.

    DEELNEMERS: 171 / OPGEVERS: 29 / TIJD: 3:23:3 / AFSTAND: 157KM

    1 DAEMEN STIJN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM NED

    2 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    3 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE

    4 CASTRIQUE JONAS WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN DINGENEN JORDI TARTELETTO - ISOREX

    6 GEUENS ALEXANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VASTMANS DRIES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 DE NEVE JOERIK VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 REYNAERTS WIM CIBEL

    11 EYSKENS JEROEN 15 COENEN DENNIS 27 VAN GRIEKEN JARNE 28 MELS FABRICE

     

    24/03/2019 URSEL (O) U23 110 km

    DEELNEMERS: 156 / OPGEVERS: 34 / TIJD: 2:30:24 / AFSTAND: 110KM

    1 JONAS SMET uit Hamme BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 NAUDTS THOMAS EFC-L&R-VULSTEKE

    3 SNYERS JARI NANO DEVELOPMENT TEAM

    4 BEKÉ WILLEM VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    5 CAETHOVEN KENNETH BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 GODART BO DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 CARPENTIER JARI WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 JOHANSON KRISTJAN CYCLING TARTU EST

    9 D´HEYGERE GIL GM RECYCLING TEAM

    10 VERHULST LOTHAR EFC-L&R-VULSTEKE

    101 THYS JOREN 119 DILLEN RUBEN

     

    24/03/2019 GUIDO REYBROUCK CLASSIC (W) UCI MEN JUNIORES

    DEELNEMERS: 149 / OPGEVERS: 46 / TIJD: 3:05:48 / AFSTAND: 133.4KM

    1 WATSON SAMUEL FENSHAM HOWES-MAS DESIGN GBR

    2 WALKER MAX FENSHAM HOWES-MAS DESIGN GBR

    3 KRIJNSEN JELTE WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    4 ASKEY LEWIS SOUTH EAST REGION BC GBR

    5 COUZENS TOM ZAPPI JUNIORS RACING GBR

    6 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 KRASTS ALEKSS LATVIAN NATIONAL TEAM LAT

    8 JASKOT MICHAL COPERNICUS CCC TEAM POL

    9 GALKA MICHAL COPERNICUS CCC TEAM POL

    10 DONALDSON ROBERT FENSHAM HOWES-MAS DESIGN GBR

    22 VERBEECK CALVIN

     

    24/03/2019 ESSEN (A) JUNIORES 68,2 km

    DEELNEMERS: 111 / OPGEVERS: 45 / TIJD: 1:35:35 / AFSTAND: 68.2KM

    1 LEIJNSE ENZO WTC DE AMSTEL NED

    2 DE PAUW ROBBE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    3 BERTELS LODE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE CLEEN WOUTER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 COSYNS MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 WALLYN TIBO MAES CT GLABBEEK

    7 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 KJELDSEN CHRISTIAN TEAM MASCOT WORKWEAR DEN

    9 HUYBRECHTS SANDER HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAN DER VEKEN SENNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    22 GALLE STAF 26 DE RIJK SIM

     

    24/03/2019 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) JUNIORES

    DEELNEMERS: 144 / OPGEVERS: 73 / TIJD: 2:05:4 / AFSTAND: 88KM

    1 VERSTAPPEN TIJS MAES CT GLABBEEK

    2 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    3 SCHARRE STEF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 ANDERSEN KASPER ROSKILDE DEN

    5 LADANG MIGUEL BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 GUDMESTAD TORD STAVANGER SYKLEKLUBB NOR

    7 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    8 LØLAND SAKARIAS NOR

    9 DE LEEUW WARD MAES CT GLABBEEK

    10 CEURENS ROBBE TEAM TYPE 1

    12 VAN POPPEL SÉBASTIEN 13 DUYM STEFFEN 14 TEERLINCK ALEXANDER 21 VAN KERCKHOVE QUINTEN 23 LEFEVRE RUBEN 26 SANDRIE BRENT

     

    24/03/2019 DAMME (W) NIEUWELINGEN 55 km

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:25:20 / AFSTAND: 55KM

    1 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 VAN RENTERGHEM STEF KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 GRYGOWSKI HUBERT UKS COPERNICUS CCC/ SMS TORUN POL

    4 HEMME BJARNE WIELERZONE NEDERLAND NED

    5 GROENEVELD MARK WIELERZONE NEDERLAND NED

    6 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 SCHELVIS NICK -CC WIELERZONE NEDERLAND NED

    9 VAN DEN BROECK ANDREAS WK NOORD-WEST-BRABANT

    10 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    15 SLAETS YORICK

     

    24/03/2019 DILSEN (ROTEM) (LB) NIEUWELINGEN 50,4 km

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 1:18:18 / AFSTAND: 50.4KM

    1 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 BERNARD THIBAUT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 ROUMEN FINN ROB RUIJGH DEVOLPMENT TEAM NED

    6 ROUFFAER LARS W.C.L. BERGKLIMMERS NED

    7 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 POELMANS BOB ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN GESTEL KASPER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DETALLE NOAH VELO CLUB ARDENNES

     

    24/03/2019 ESSEN (A) NIEUWELINGEN 49,6 km

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:16:29 / AFSTAND: 49.6KM

    1 BRONSWIJK MIKE WESTLAND WIL VOORUIT NED

    2 VAN KRIMPEN ARNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    3 RAES RENZO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN GILS YANNICK WAC TEAM

    5 BRAND NICK RESTORE CYCLING NED

    6 BERTELS JASPER DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    8 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 LIEKENS BART SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BERTELS LENNERT DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    14 VAN PELT JEFF 20 BLOMMAERT LARS

     

    24/03/2019 WAREGEM (W) NIEUWELINGEN 68,4 km

    DEELNEMERS: 84 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:43:28 / AFSTAND: 68.4KM

    1 DELRUE MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    3 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DESMET TYLER WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 DALVING QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 GERMONPREZ THIBO GAVERZICHT-BE-OKAY

    9 LEENKNEGT YAURICK CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 JACQUES LUCAS SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    20 COLMAN LARS 22 LEMMENS JARNE

    24-03-2019 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/03/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C2 !!!


    Patrick Cocquyt 2019 

         Patrick Cocquyt

     

    Zondag 24 Maart 2019 - ZAFFELARE (9080)

     

    Cat.A - 16.20 u. - 70,0 km - deelnemers

    Afgelast op bevel van de politie

     

    Cat.B - 14.45 u. - 60,0 km - deelnemers

    Afgelast op bevel van de politie

     

    Cat.C1 - 55,0 km – 13 deelnemers

    1 Bobelijn Patrick (Assenede)
    2 De Bosscher Koen 
    3 Van Holderbeke Frank 
    4 Roobroeck Dirk 
    5 Decock Erik 
    6 Smet Luc 
    7 Heyndrickx Wim 
    8 D'Hondt Erwin 
    9 Janssens Bert 
    10 Hebbrecht Geert 
    11 Rabout Rudi 12 Maes Gerry 13 Van Den Broeck Alain

    3W3A4815

     

    Cat.C2 - 55,0 km – 20 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2 Winandy Wim 
    3 Deloof Jean-Pierre 
    4 Suys Frank 
    5 Berquin Filip 
    6 Rents Ronald 
    7 De Moor Arie 
    8 Vanholsbeke Benny 
    9 Meyvis Serge 
    10 Dewulf Xavier 
    11 Cosijn Ronny 12 Gort Ronald 13 Van Duyse Peter 14 Erauw Luc 15 Serverius Rudi 16 Dirickx Philippe 17 Van Der Perre Frank 18 Bolle Henk 19 Coppens Rudi 20 Van Linden Hugo

    3W3A4800

     

    Cat.D1 - 45,0 km – 15 deelnemers

    1 Van Eyndt Jozef (Vorselaar)
    2 De Brucker Rene 
    3 Decaestecker Patrick 
    4 Struyf Raoul 
    5 De Coninck Danny 
    6 Verbeke Johan 
    7 Watteny Patrick 
    8 Bath Mick 
    9 De Coninck Wim 
    10 Polfliet Danny 
    11 Cauwelier Bruno 12 Willems Noël 13 Cornette Freddy 14 D'Hondt Freddy 15 Dupont Guido

    3W3A4689

     

    Cat.D2 - 45,0 km – 24 deelnemers

    1 Vanpoucke Rik (Knokke Heist) 65+
    2 de Waal Wim 
    3 Van Renterghem Patrick 
    4 Luyten Felix 
    5 De Leersnyder Florent (Oostrozebeke) 70+
    6 Cobbaut Eddy 
    7 Depreitere Eddy 
    8 Nobus Anja (DAME) 
    9 Vyncke Wilfried 
    10 Vandermeulen Jos 
    11 Van Holen Johny 12 Cocquyt Luc 13 De Vuyst Eddy 14 Coudyzer Theo 15 Vyvey Julien 16 Casteleyn Ghislain 17 Pauwels Marcel 18 Brijs Willy 19 Wauters Roger 20 De Roos Willy 21 Demiddel Ronny 22 Corthier Wily 23 Devadder Andre 24 Vandenheuvel Gilbert

    3W3A4691


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    24-03-2019 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/03/2019

    banner vwf 2017

    Zondag 24 Maart 2019 - ZANDBERGEN (9506)


    VWF 24-03

    24-03-2019 om 22:43 geschreven door kenny


    23-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE KLEIN-SINAAI VAN ZATERDAG 23/03/2019

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE KLEIN-SINAAI VAN ZATERDAG 23/03/2019     


    23/03/2019 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) NIEUWELINGEN 57,2 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:27:8 / AFSTAND: 57.2KM

    1 TORNEY ARTUUR ISOREX CYCLING TEAM

    2 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BOEYE RUBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE NYS RUNE WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 COLMAN LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 FIERENS RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DIERICKX ARNO ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    9 VAN POUCKE WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE MOORTEL MILAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DE BAETS JARNO 14 VAN ROYEN NICK 19 VAN PELT JEFF 22 VERSCHRAEGEN WOUT 23 DE TROYER YORBEN 25 PROVOST QUINTEN

    3W3A4280

    3W3A4230

    3W3A4236

    3W3A3942




    3W3A4526

                                                           Winnaar bij de Gentlemen Stefaan Willems.

    3W3A4469




                                                                                  

    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    23-03-2019 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 23/03/2019 ARENDONK (A) JUNIORES 70,2 km

    DEELNEMERS: 134 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 1:32:0 / AFSTAND: 70.2KM

    1 FOLDAGER ANDERS TEAM MASCOT WORKWEAR DEN

    2 GELEIJN OWEN WTC DE AMSTEL NED

    3 LØLAND SAKARIAS NOR

    4 ECCLI CYRIAN

    5 OZDERYA ELYAS SPORT EN MOEDIG GENK

    6 LOVIDIUS EDVIN ISOREX CYCLING TEAM SWE

    7 DE VOS WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 STRELIS EDUARDS TEAM LATVIA LAT

    9 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    10 GUDMESTAD TORD STAVANGER SYKLEKLUBB NOR

    22 DE BEER WANNES

     

    23/03/2019 ARENDONK (A) NIEUWELINGEN 48,6 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 0:45:56 / AFSTAND: 48.6KM

    1 BRONSWIJK MIKE WESTLAND WIL VOORUIT NED

    2 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    3 VAN GORP MAT TWC DE KEMPEN NED

    4 VERREYDT KOBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VAN DE WEIJDEVEN TOM WV SCHIJNDEL. NED

    6 MATHIEU SEPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 UIJEN ELISE WVSCHIJNDEL NED

    8 VAN BOKHOVEN JULIA TWC PIJNENBURG NED

    9 GEERINCKX WOUT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VERMEULEN MATTHIAS HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    23/03/2019 DAMME (W) NIEUWELINGEN 54 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 1:20:47 / AFSTAND: 54KM

    1 GRYGOWSKI HUBERT UKS COPERNICUS TORUN - CCC SMS TORUN POL

    2 HEMME BJARNE WIELERZONE NEDERLAND NED

    3 JANSEGHERS STEF WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 WANDELS THIEBEN ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO TEAM

    7 DENYS WILLIAM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BASTIAENS THIBO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 SCHELVIS NICK CC WIELERZONE NEDERLAND NED

    15 SLAETS YORICK

     

    23/03/2019 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) NIEUWELINGEN 57,2 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:27:8 / AFSTAND: 57.2KM

    1 TORNEY ARTUUR ISOREX CYCLING TEAM

    2 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BOEYE RUBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 MARTOCCHIA ALESSANDRO SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 DE NYS RUNE WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 COLMAN LARS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 FIERENS RUBEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DIERICKX ARNO ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    9 VAN POUCKE WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 DE MOORTEL MILAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DE BAETS JARNO 14 VAN ROYEN NICK 19 VAN PELT JEFF 22 VERSCHRAEGEN WOUT 23 DE TROYER YORBEN 25 PROVOST QUINTEN

     

    23/03/2019 TESTTIJDRIT MONTENAKEN-GINGELOM (LB) TESTTIJDRIT ALLE CATEGORIEËN

    23-03-2019 om 19:01 geschreven door kenny


    22-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/03/2019

    banner wbv

    Vrijdag 22/03/2019 BREDENE KOKSIJDE CLASSIC (W) UCI MEN ELITE 197 km

    DEELNEMERS: 152 / OPGEVERS: 15 / TIJD: 4:35:47 / AFSTAND: 199KM

    1 ACKERMANN PASCAL BORA – HANSGROHE GER

    2 HALVORSEN KRISTOFFER TEAM SKY NOR

    3 HODEG CHAGUI ALVARO JOSE DECEUNINCK - QUICK – STEP COL

    4 SAJNOK SZYMON CCC TEAM POL

    5 DUPONT TIMOTHY WANTY - GOBERT CYCLING TEAM

    6 WEEMAES SASHA SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 NAESEN LAWRENCE LOTTO SOUDAL

    8 CONSONNI SIMONE UAE TEAM EMIRATES ITA

    9 BOUDAT THOMAS DIRECT ENERGIE FRA

    10 BARBIER RUDY ISRAEL CYCLING ACADEMY FRA

    32 COENEN DENNIS 41 VAN STAEYEN MICHAËL 66 MARCHAND GIANNI 75 STEELS STIJN 84 TEUGELS LENNERT 104 VAN HECKE PREBEN 107 MAES ALEXANDER 115 DEBRUYNE GLENN 137 DIELEMAN MICHIEL

     

    22/03/2019 YOUNGSTER COAST CHALLENGE (W) UCI MEN U23 162 km

    1-Niklas Märkl (GER)-Sunweb Development-3:49:09

    2-Jarne Van de Paar (BEL)-Lotto - Soudal Espoirs

    3-Alexander Salby (DEN)-Coloquick

    4-Jesper Rasch (NED)-Seg Racing Academy

    5-Søren Waerenskjold (NOR)-Joker - Bmi

    6-Matthew Bostock (GBR)-Canyon Dhb - Bloor Homes

    7-Jens Vanoverberghe (BEL)-Efc - L&r - Vulsteke

    8-Frederik Rodenberg (DEN)

    9-Colin Heiderscheid (LUX)-Leopard Pro Cycling

    10-Tibo Nevens (BEL)-Home Solutions - Soenens

    35-Thibau Verhofstadt (BEL) 54-Thomas D'Hooge (BEL) 70-Sander De Pestel (BEL) 81-Florian Vermeersch (BEL)

    22-03-2019 om 20:20 geschreven door kenny


    20-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/03/2019

    banner wbv

    Woensdag 20/03/2019 DANILITH NOKERE KOERSE (O) UCI MEN ELITE

    DEELNEMERS: 167 / OPGEVERS: 24 / TIJD: 4:32:37 / AFSTAND: 195.6KM

    1 BOL CEES TEAM SUNWEB NED

    2 ACKERMANN PASCAL BORA – HANSGROHE GER

    3 PHILIPSEN JASPER UAE TEAM EMIRATES

    4 VAN POPPEL BOY ROOMPOT – CHARLES NED

    5 HOFSTETTER HUGO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS FRA

    6 VAN GENECHTEN JONAS VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

    7 JULES JUSTIN WALLONIE BRUXELLES FRA

    8 WELTEN BRAM TEAM ARKEA – SAMSIC NED

    9 DEBUSSCHERE JENS TEAM KATUSHA ALPECIN

    10 NAESEN LAWRENCE LOTTO SOUDAL

    109 STEELS STIJN

     

    20/03/2019 DANILITH NOKERE KOERSE (O) UCI WOMEN ELITE

    DEELNEMERS: 126 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 3:13:5 / AFSTAND: 121.6KM

    1 WIEBES LORENA PARKHOTEL VALKENBURG NED

    2 KLEIN LISA CANYON / /SRAM RACING GER

    3 KOPECKY LOTTE LOTTO SOUDAL LADIES

    4 PIETERS AMY BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    5 CAMPBELL TENIEL WCC TEAM TTO

    6 VAN DEN STEEN KELLY LOTTO SOUDAL LADIES

    7 ANDERSEN SUSANNE TEAM SUNWEB NOR

    8 VAN ´T GELOOF MARIA APOLONIA ALE CIPOLLINI NED

    9 DOM ANNELIES LOTTO SOUDAL LADIES

    10 FOURNIER ROXANE MOVISTAR TEAM FRA

    16 HANNES KAAT 45 CROKET GILKE

    20-03-2019 om 18:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 20/03/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Kenny Janssens en Bert De Coster vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 39 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    De wind was van bij de aanvang van de rit meteen onze zwaarste tegenstander dus konden we meteen vol aan de bak. De sterke kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 90,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 112 km, het gemiddelde was goed voor 34,7 km/h. Volgende week de laatste winter duurtraining, vanaf 03/04/2019 start de zomer duurtraining !!!


    Reden mee vandaag :
     Stefan Adriaenssens , Ramazan Bürgü , Sven Cools , Frank Van Assche , Bert De Coster , Jan Vlegels , William Despeels , Pascal Brack , Walter Verhelst , Philip Van Havenbergh , Laurens Deconinck , Steven Van Houte , Jori Van Steenberghen , Marc De Smedt , Rudi Serverius , Jonas Serverius , Michael Apers , Franky De Witte , Adriaen Maes , Serge Meyvis , Kristoff Heyns , Rudy Franssens , Kenny Franssens , Ludwig De Bock , Walter Meseure , Luc Apers , Koen Apers , Annemie Van Nespen , Wouter Dupont , Leo Mares , Kris Cornelis , Yannick Mertens , Pascal Franckaert , Tom Cleys , ???? en Kenny Janssens.

    20-03-2019 om 18:23 geschreven door kenny


    17-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE OMLOOP VAN HET WAASLAND VAN ZONDAG 17/03/2019

    FOTO'S MEN ELITE OMLOOP VAN HET WAASLAND 
    VAN ZON
    DAG 17/03/2019
         


    Zondag 17/03/2019 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) MEN ELITE 168,8 km

    DEELNEMERS: 172 / OPGEVERS: 68 / TIJD: 3:42:9 / AFSTAND: 168.8KM

    1 RICHARDSON ALEXANDAR CANYON DHB P/B BLOOR HOMES ITA

    2 HENNESSY JACOB CANYON DHB P / B BLOOR HOMES GBR

    3 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 HESTERS JULES EFC-L&R-VULSTEKE

    5 COENEN DENNIS CIBEL

    6 VAN DEN BOSSCHE FABIO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    8 MERTENS ROBIN HUBO - TITAN CARGO CT

    9 DERNIES TOM NATURA 4EVER - ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 HEIDERSCHEID COLIN LEOPARD PRO CYCLING LUX

    12 STEVENS TIMOTHY 16 DEPREZ TUUR 21 REYNAERTS WIM 44 DRUYTS GERRY 47 EYSKENS JEROEN 55 RELAES JACOB 60 RAYMACKERS CEDRIC 63 VEREECKEN THOMAS 72 DURINCK SEAN 78 WIELFAERT KRISTOF 79 SINOY FABIO 84 MARCHAND GIANNI 85 DIELEMAN MICHIEL 89 DE BOCK STIJN 93 TEN HARTOG GUY 99 TEUGELS LENNERT

    3W3A3174

    Podium Omloop van het Waasland met winnaar Alexandar Richardson, Jacob Hennessy en Tibo Nevens.

    3W3A3131

                                                                            Winnaar Alexandar Richardson

    3W3A3065

    3W3A3032

    3W3A2902

    3W3A2838

    3W3A2275


         

                                                                            
    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    17-03-2019 om 19:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/03/2019

    banner wbv

    Zondag 17/03/2019 OMLOOP VAN HET WAASLAND (O) MEN ELITE 168,8 km

    DEELNEMERS: 172 / OPGEVERS: 68 / TIJD: 3:42:9 / AFSTAND: 168.8KM

    1 RICHARDSON ALEXANDAR CANYON DHB P/B BLOOR HOMES ITA

    2 HENNESSY JACOB CANYON DHB P / B BLOOR HOMES GBR

    3 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 HESTERS JULES EFC-L&R-VULSTEKE

    5 COENEN DENNIS CIBEL

    6 VAN DEN BOSSCHE FABIO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE GROOTE ARNE TARTELETTO - ISOREX

    8 MERTENS ROBIN HUBO - TITAN CARGO CT

    9 DERNIES TOM NATURA 4EVER - ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 HEIDERSCHEID COLIN LEOPARD PRO CYCLING LUX

    12 STEVENS TIMOTHY 16 DEPREZ TUUR 21 REYNAERTS WIM 44 DRUYTS GERRY 47 EYSKENS JEROEN 55 RELAES JACOB 60 RAYMACKERS CEDRIC 63 VEREECKEN THOMAS 72 DURINCK SEAN 78 WIELFAERT KRISTOF 79 SINOY FABIO 84 MARCHAND GIANNI 85 DIELEMAN MICHIEL 89 DE BOCK STIJN 93 TEN HARTOG GUY 99 TEUGELS LENNERT

     

    17/03/2019 BORNEM (A) ELITE Z.C./U23 112,2 km

    DEELNEMERS: 83 / OPGEVERS: 32 / TIJD: 2:44:19 / AFSTAND: 112.2KM

    1 CAETHOVEN STEVEN DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    2 HAVERALS LARS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 DE LENG MATHIJS DE JONGERENNER NED

    4 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS KERMESSE

    5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 VAN GRIEKEN JARNE EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VAN HERCK GLEN JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 CORDEEL SANDER DCR CYCLING TEAM

    9 MOENS JENS VAN EYCK SPORT

    10 VERTONGHEN MAXIM TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    12 SMET JONAS 14 CORDEEL PIETER 20 VAN DE VOORDE LENNERT 29 PERSOON JOERI

     

    17/03/2019 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) ELITE Z.C./U23 110,5 km

    DEELNEMERS: 132 / OPGEVERS: 63 / TIJD: 2:50:18 / AFSTAND: 110.5KM

    1 HAEX JORIS DAVO UNITED CYCLING TEAM

    2 HEYNS NILS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    4 SCHERPENBERGH TRISTAN DAVO UNITED CYCLING TEAM

    5 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    6 VALVEKENS JANNES YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 ASEL JOSHUA GER

    8 HILLEN MICHIEL HUBO - TITAN CARGO CT

    9 COMMEYNE DAVY WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 BROES MICHIEL VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

      

    17/03/2019 ICHTEGEM (W) ELITE Z.C./U23 122,5 km

    DEELNEMERS: 100 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 3:04:14 / AFSTAND: 122.5KM

    1 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    2 BULLEY LEWIS RICHARDSONS-TREK RT GBR

    3 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    4 ALEXANDER SIMON RICHARDSONS-TREK RT GBR

    5 HUENS REMI DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME FRA

    6 VAN SCHOOR MATTHEW GM RECYCLING TEAM

    7 ANECA CISKE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 WYDOOGHE JARON GM RECYCLING TEAM

    9 LATIMER HENRY HENRY LATIMER GBR

    10 PURBROOK BARNABAS NUUN SIGMA SPORTS LONDON RACE TEAM GBR

     

    17/03/2019 BOOISCHOT-PIJPELHEIDE (A) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 90 km

    DEELNEMERS: 91 / OPGEVERS: 71 / TIJD: 2:06:20 / AFSTAND: 90KM

    1 VERBEEK WOUT TEAM WILIER-FORCE

    2 SCHEERS LANDER DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 DOCKX KRISTOF STAGECO CYCLING TEAM

    4 MERTENS TOM VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    5 SCHEERENS JORGEN

    6 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 JANSEN DIRK NED

    8 DE WYNGAERT FILIP

    9 HELMINEN MATTI VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM FIN

    10 LIEKENS LAUDON

     

    17/03/2019 STALHILLE KOERS (W) NAT DAMES 89,7 km

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 35 / TIJD: 2:29:37 / AFSTAND: 89.7KM

    1 KOCH FRANZISKA WATERSLEY R&D CYCLING TEAM GER

    2 GULLIKSEN LINE MARIE ASKER CK NOR

    3 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    4 DOCHERTY ANNA TEAM BREEZE GBR

    5 VAN WITZENBURG MARIEKE UCI HEALTH MATE - CYCLELIVE TEAM NED

    6 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    7 KNIGHT JOSIE TEAM BREEZE GBR

    8 GASS DANIELA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM GER

    9 KNUTSSON FRIDA JOS FERON LADY FORCE SWE

    10 VANHOUTTE FENNA VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    12 CROKET GILKE 28 HERMANS ANKA 39 TEN HARTOG SARAH

    17-03-2019 om 19:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/03/2019

    banner wbv

    Zondag 17/03/2019 DRIESLINTER (VB) JUNIORES

    DEELNEMERS: 102 / OPGEVERS: 18 / TIJD: 1:55:0 / AFSTAND: 84KM

    1 MAES JUUL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DEHAIRS SIMON BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    3 VOS YANNICK GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 VERHAEGEN LENNIE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 ARRAMMACH KEVIN W.V. DE JONGE RENNER NED

    6 SZÉKELY NATHAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VANDENBRANDEN NOAH WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VARWEG MATTHIJS E.T.P. ZUTPHEN NED

    9 DE CRAECKER GIANNI ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 REX KONSTANTIN VELO CLUB ARDENNES

    28 DEMAN BREM

     

    17/03/2019 IZEGEM KACHTEM (W) JUNIORES 78,3 km

    DEELNEMERS: 98 / OPGEVERS: 20 / TIJD: 2:00:23 / AFSTAND: 78.3KM

    1 VANGHELUWE WARRE GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 ORINS ROBIN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 JASKOT MICHAL UKS COPERNICUS TORUN CCC POL

    4 FRATCZAK RADOSLAW UKS COPERNICUS TORUN CCC POL

    5 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    6 KRYSZTOFIAK JAKUB UKS COPERNICUS TORUN CCC POL

    7 MARZEC ADRIAN UKS COPERNICUS TORUN CCC POL

    8 SEYNAEVE ROBIN LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    9 DEBUYSSCHERE LOUIS VELO CLUB ARDENNES

    10 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    21 COSYNS MILAN 27 LEFEVRE RUBEN 32 DE CLEEN WOUTER 53 VAN WIELE MICHIEL 57 MAES ALEC 65 VAN MOL CÉDRIC

     

    17/03/2019 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) JUNIORES 78 km

    DEELNEMERS: 108 / OPGEVERS: 51 / TIJD: 1:37:24 / AFSTAND: 65KM

    1 PORTSMOUTH TOM SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM GBR

    2 SQUIRE BEN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VAN RILLAERT DAYAN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 STALPAERT LAWRENCE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 MATHIEU BÉTHENCOURT VCA ST QUENTIN FRA

    6 DEBREYNE RUBEN MAES CT GLABBEEK

    7 VAN STRATEN XANDER UWTC. DE VOLHARDING NED

    8 WALLINDER WINCENT VÄSTERÅS CYKELKLUBB SWE

    9 MARTHE NICOLAS VELO CLUB ARDENNES

    10 GOEBEERT THÉO VELO CLUB ARDENNES

    24 VAN DE WYNKELE LORENZ 31 THORÉ RUNE 33 DEJONGHE KJELL 41 RASSCHAERT LANDER 54 VERCAUTEREN THOMAS

     

    17/03/2019 BOOISCHOT-PIJPELHEIDE (A) NIEUWELINGEN 54 km

    DEELNEMERS: 109 / OPGEVERS: 64 / TIJD: 1:20:43 / AFSTAND: 54KM

    1 HARASIM MIHNEA CANNIBAL TEAM ROU

    2 GROENEVELD MARK WIELERZONE NEDERLAND NED

    3 KLAVER JENTE WIELERZONE NEDERLAND NED

    4 MOSMULLER MAX NED

    5 KOSTER BJORN NED

    6 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VAN MECHELEN VLAD CANNIBAL TEAM

    9 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    17/03/2019 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) NIEUWELINGEN 58,5 km

    DEELNEMERS: 115 / OPGEVERS: 59 / TIJD: 1:29:23 / AFSTAND: 58.5KM

    1 INION SANDER ZANNATA-GALLOO TEAM

    2 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DETALLE NOAH VELO CLUB ARDENNES

    4 VERSTAPPEN DRIES MAES CT GLABBEEK

    5 BEUCKELAERE LENNERT ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 REINDERINK JORIS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    7 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 VAN HOLLEBEKE MILAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    9 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 DE TROYER YORBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    17/03/2019 OORDEGEM (O) NIEUWELINGEN 60 km

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 1:24:40 / AFSTAND: 60KM

    1 POELMANS BOB ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 D’HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 LUYSSEN JORAN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE NYS RUNE WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 JORDAENS ILIAS WAC TEAM

    6 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 DALVING QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    10 BEIRLAEN JAKOV WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    29 VAN ROYEN NICK

     

    17/03/2019 STEKENE (O) NIEUWELINGEN 48,88 km

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:17:15 / AFSTAND: 48.88KM

    1 DE GRUIJTER JOREN WV BREDA NED

    2 HULSMANS SENNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BAELE JASON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 LEMMENS JARNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 LIEKENS BART SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEKIEN JASPER WIELERTEAM IEPER

    9 BLOMMAERT SANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 BUTEIJN MARICK WTC WOERDEN NED

    12 JORIS ROBBE 14 VAN POUCKE WANNES 17 HOOFTMAN ILAN 20 VAN PELT JEFF 21 BOEYE RUBEN 22 MAEREVOET NILS 23 NEIRINCKX NIELS 24 VAN CLEEMPUT STIJN 25 COLMAN LARS 28 VERMEULEN ARTHUR 30 GOOSSENS KYAN 33 DE MAESENEER MILAN 40 VERSCHRAEGEN WOUT 41 BLOMMAERT LARS 43 PROVOST QUINTEN 44 KEYMOLEN MILAN 45 DE MUNCK JASPER 51 FIERENS RUBEN

    17-03-2019 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/03/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan TOM VERMEIREN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Vermeiren Tom 2019 

          Tom Vermeiren

     

    Zondag 17 Maart 2019 - BEVEREN-WAAS (9120)

     

    Cat.A - 67,2 km - 47 deelnemers

    1 TOM VERMEIREN (Bornem)
    2 Vermeeren Raf 
    3 Buysse Lennert 
    4 Van Raemdonck Kevin 
    5 Goossens Sam 
    6 Haest Christophe 
    7 Van Gaeveren Gunter 
    8 Heirbaut Tony 
    9 Apers Michaël 
    10 Verwee Nico 
    11 De Vlieger Jonas 12 Poppe Stef 13 Nevejans Kenny 14 De Fauw Wouter 15 Van Lent Kenny 16 Weemaes Filip 17 Deconinck Laurens 18 Bogaert Sammy 19 De Leenheer Tom 20 Benoy Maxim 21 Verberckmoes Arno 22 Vermeeren Paul 23 Van Den Branden Brecht 24 Vossaert Matthias 25 Van Sante Tristan 26 Szmytka Rafal 27 Cools Sven 28 De Smet Dries 29 Vaes Jeff 30 Biebau Aaron 31 Rottiers Pieter 32 Maes Jef 33 Van Osselaer Tom 34 Van Keer Tahlon 35 Logghe Thibaut 36 de Clercq Robin 37 Duym Jeroen 38 Van Vlierberghe Bart 39 De Kimpe Nick 40 Gidé Stijn 41 Smet Jochem 42 Vermassen Jens 43 Buys Jean 44 Vispoel Ruben 45 Van Rooy Matthias 46 Verwilst Mathieu 47 Schelfhout Gregory

     

    Cat.B - 67,2 km – 21 deelnemers

    1 Witvrouwen Kris (Herenthout)
    2 Pauwels Vital 
    3 Verbeken Kurt 
    4 De Cock Bart 
    5 De Beer Tom 
    6 Sabo Pedro 
    7 Van Eyck Tom 
    8 de Koning Michel 
    9 Reyniers Sven 
    10 Van Roeyen Dave 
    11 Denier Ronny 12 De Laender Steven 13 Peelman Norbert 14 De Wannemaeker Filip 15 Mariën Steve 16 Biebau Bart 17 Verhulst Koen 18 Bastiaen Fabian 19 Roskam Andy 20 Verschelden Steven 21 Mercken Kenneth

     

    Cat.C1 - 56 km – 14 deelnemers

    1 Van Holderbeke Frank (Zomergem)
    2 Bobelijn Patrick 
    3 Van De Perre Lieven 
    4 De Bosscher Koen 
    5 Roobroeck Dirk 
    6 Van Den Plas Kurt 
    7 Pintens Noël 
    8 Heyndrickx Wim 
    9 D'Hondt Erwin 
    10 Moens Patrick 
    11 Soetens Chris 12 Maes Gerry 13 Van Den Broeck Alain 14 Bracke Wim

     

    Cat.C2 - 56 km – 13 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem)
    2 Meyvis Serge 
    3 Rents Ronald 
    4 Suys Frank 
    5 Lust Denis 
    6 Van Duyse Peter 
    7 Van Der Perre Frank 
    8 Leuntjens Kurt 
    9 Coppens Rudi 
    10 Serverius Rudi 
    11 Erauw Luc 12 Dirickx Philippe 13 Keyenberg Koen

     

    Cat.D1 - 50,4 km – 17 deelnemers

    1 Van Hove Dirk (Willebroek)
    2 Van Eyndt Jozef 
    3 Van De Velde Rudy 
    4 Hoornaert Glenn 
    5 Decaestecker Patrick 
    6 Struyf Raoul 
    7 Watteny Patrick 
    8 Lap Hans 
    9 De Baets Johan 
    10 Cauwelier Bruno 
    11 De Coninck Danny 12 Reniers Tony 13 Bath Mick 14 De Ben Mark 15 Vyncke William 16 Lacquet Philippe 17 Broadbent David

     

    Cat.D2 - 50,4 km – 8 deelnemers

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen (NL)) 65+
    2 Van Gils Rene 
    3 Wauters Jean-Pierre 
    4 Coudyzer Theo (Balen) 70+
    5 Corthier Wily 
    6 Vyvey Julien 
    7 Pauwels Marcel 
    8 Vandenheuvel Gilbert

    17-03-2019 om 18:06 geschreven door kenny


    16-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LIERDE VAN ZATERDAG 16/03/2019

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE LIERDE VAN ZATERDAG 16/03/2019     


    Zaterdag 16/03/2019 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) ELITE Z.C./U23 110 km

    DEELNEMERS: 148 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 2:34:25 / AFSTAND: 110.5KM

    1 DE PAEPE PIETER S-BIKES BODHI CYCLING

    2 VEROUGSTRAETE NICOLAS GM RECYCLING TEAM

    3 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    4 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    5 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 BRITTON RHYS 100% ME GBR

    7 BUYL STIJN

    8 MIDTSVEEN SONDRE RINGERIKE SK NOR

    9 LIEVENS LARS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    41 SMET JONAS 43 VAN GOETHEM KEVIN 44 MELS FABRICE 62 GOOSSENS KENNY 71 FRANSSENS YANNICK

    3W3A2184

    3W3A2176

    3W3A2083

    3W3A2066

    3W3A2030

    3W3A1333





    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    16-03-2019 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 16/03/2019 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) ELITE Z.C./U23 110 km

    DEELNEMERS: 148 / OPGEVERS: 57 / TIJD: 2:34:25 / AFSTAND: 110.5KM

    1 DE PAEPE PIETER S-BIKES BODHI CYCLING

    2 VEROUGSTRAETE NICOLAS GM RECYCLING TEAM

    3 JACOBS PIETER HUBO - TITAN CARGO CT

    4 DESMECHT DAVID S-BIKES BODHI CYCLING

    5 NOELS SVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 BRITTON RHYS 100% ME GBR

    7 BUYL STIJN

    8 MIDTSVEEN SONDRE RINGERIKE SK NOR

    9 LIEVENS LARS BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    41 SMET JONAS 43 VAN GOETHEM KEVIN 44 MELS FABRICE 62 GOOSSENS KENNY 71 FRANSSENS YANNICK

     

    16/03/2019 MEULEBEKE (W) ELITE Z.C./U23 115 km

    DEELNEMERS: 117 / OPGEVERS: 68 / TIJD: 2:38:13 / AFSTAND: 115KM

    1 VERRAES BENJAMIN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 FRANCK EAMON SHIFTING GEARS USA

    3 CONSTANT KENNY GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    5 VAHTRA NORMAN CYCLING TARTU EST

    6 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    7 NEIRYNCK KEVIN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 BEUSELINCK BRIEK VIND! CYCLING PROJECT

    9 DE MEESTER LUCA EFC-L&R-VULSTEKE

    10 BAHR CHRISTIAN TEAM OK KVICKLY ODDER DEN

     

    16/03/2019 OUTRIJVE (W) NAT DAMES 85,2 km

    DEELNEMERS: 145 / OPGEVERS: 10 / TIJD: 2:17:5 / AFSTAND: 85.2KM

    1 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    2 GASS DANIELA EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM GER

    3 FABER CLAIRE ANDY SCHLECK CYCLES - IMMO LOSCH LUX

    4 SAIFUTDINOVA NATALYA ASTANA WOMEN´S TEAM KAZ

    5 ERAUD SEVERINE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT FRA

    6 INGHELBRECHT SARAH MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT

    7 DELBAERE FIEN HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    8 HUITFELDT JOSEFINE MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM DEN

    9 TURBLIN CHLOË HEALTH MATE - LADIES TEAM FRA

    10 BERTEAU VICTOIRE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    58 TEN HARTOG SARAH 68 CROKET GILKE 82 DRUYTS DEMMY 99 CLAUS MARJON 100 DRUYTS LENNY

     

    16/03/2019 DANILITH NOKERE KOERSE (O) MEN JUNIORES UCI

    DEELNEMERS: 150 / OPGEVERS: 65 / TIJD: 2:56:30 / AFSTAND: 117.3KM

    1 HAINES ALEX SOUTH EAST REGION BC GBR

    2 NEWMARK FINLEY SOUTH EAST REGION BC IRL

    3 FRETIN MILAN ZANNATA-GALLOO TEAM

    4 VANDENBULCKE ALEX ZANNATA-GALLOO TEAM

    5 DEL GROSSO BODI SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM NED

    6 PORTSMOUTH TOM SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM GBR

    7 BOONS JENTE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    8 BODARD DAMIEN DIRECT ENERGIE JUNIOR FRA

    9 VAN BELLE LOE STREETJUMP-FORTE DEVELOPMENT TEAM NED

    10 KRIJNSEN JELTE WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    22 HUYS BRANKO 27 VERBEECK CALVIN 31 VAN POPPEL SÉBASTIEN 49 BROUWERS EMILE 55 NONNEMAN MAXIM 63 PERMENTIER EMANO 78 CLAEYS LAURENT 81 DUYM STEFFEN

     

    16/03/2019 BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) JUNIORES 76,5 km

    DEELNEMERS: 95 / OPGEVERS: 44 / TIJD: 2:02:52 / AFSTAND: 76.5KM

    1 HERMANS BERRE WAC TEAM

    2 GIJBELS JONAS DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 JEN HONG LI DAAN WV EEMLAND NED

    4 DE JAEGER ARTHUR BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    5 VERBEECK DAG BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 SYTEMA JESSE WV EEMLAND NED

    7 VAN DYCK JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 GILLES FLORENT CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DEDRY TOM VELO CLUB ARDENNES

    10 BOECKX SEPPE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    14 SMET JORRE 27 BERTELS LODE

     

    16/03/2019 VOLLEZELE (VB) JUNIORES 81,1 km

    DEELNEMERS: 113 / OPGEVERS: 47 / TIJD: 2:02:15 / AFSTAND: 81.1KM

    1 MARTHE NICOLAS VELO CLUB ARDENNES

    2 SCHARRE STEF AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 LELEU AUDRIC SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4 DE NEVE TOMAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DEWACHTER LUCAS ZANNATA-GALLOO TEAM

    6 BOLTON MAX LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    7 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 KAŽIS DANIELS LAT

    9 BELOHVOŠCIKS KRISTIANS LAT

    10 DELAHAYE JENS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 CLYNHENS TOON 17 VAN HOOF MANU 19 VAN DAELE ERNEST 21 TEERLINCK ALEXANDER 28 DE VOS WANNES 31 ROGIERS LUCAS 35 DE RIJK SIM 40 SANDRIE BRENT 41 GALLE STAF 43 VAN BUYNDER THIBAUD

     

    16/03/2019 ICHTEGEM (W) NIEUWELINGEN 49 km

    DEELNEMERS: 101 / OPGEVERS: 16 / TIJD: 1:14:0 / AFSTAND: 49KM

    1 SEGAERT ALEC GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HARASIM MIHNEA CANNIBAL TEAM ROU

    4 VAN RAEMDONCK CÉDRIC AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 GOOSSENS NICHOLAS ZANNATA-GALLOO TEAM

    8 DEWEERD UGO ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    13 SZKANDERA THOMAS 39 DE BAETS JARNO

    16-03-2019 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/03/2019

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Patrick Cocquyt 2019 

          Patrick Cocquyt

    Zaterdag 16 Maart 2019 - KERKSKEN (9451)

    VWF 16-03-2019

    16-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    15-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING ILLI-BIKES CYCLING TEAM 2019

    PLOEGVOORSTELLING

                  ILLI-BIKES CYCLING TEAM 2019


    3W3A1263


    3W3A1250

    3W3A1275

    Illi Bikes team 2019

                
     


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    15-03-2019 om 16:36 geschreven door kenny


    13-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/03/2019

    banner wbv

    FOTO'S MEN ELITE WANZEEL KOERSE VAN WOENSDAG 13/03/2019

    Woensdag 13/03/2019 WANZEEL KOERSE LEDE-WANZELE (O) MEN ELITE

    DEELNEMERS: 75 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 3:48:2 / AFSTAND: 164.8KM

    1 VAN BREUSSEGEM ELIAS TARTELETTO - ISOREX

    2 MEEUS JORDI SEG RACING ACADEMY

    3 TAMINIAUX LIONEL WALLONIE - BRUXELLES

    4 CULLAIGH GABRIEL TEAM WIGGINS GBR

    5 COLMAN ALEX CANYON DHB P/B BLOOR HOMES

    6 MARCHAND GIANNI CIBEL

    7 WOUTERS ENZO LOTTO - SOUDAL

    8 PEÁK BARNABÁS SEG RACING ACADEMY HUN

    9 REYNDERS JENS WALLONIE BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    10 VAUGHAN JACOB CANYON DHB P/B BLOOR HOMES GBR

    12 DEBRUYNE GLENN 13 TEUGELS LENNERT 15 COENEN DENNIS 19 RELAES JACOB 46 STEVENS TIMOTHY 58 EYSKENS JEROEN 61 REYNAERTS WIM 63 DIELEMAN MICHIEL 71 VAN DEN BOSSCHE ANGELO

    3W3A1089

    3W3A0992

    3W3A0998

    3W3A0999

    3W3A1003

    3W3A0218




    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    13-03-2019 om 20:12 geschreven door kenny


    10-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/03/2019

    banner wbv

    Zondag 10/03/2019 G.P. JEAN-PIERRE MONSERE-ROESELARE (W) UCI MEN ELITE 201 km
    AFGELAST

     

    10/03/2019 BRUSSEL-ZEPPEREN (LB) INTERCLUB ELITE Z.C./U23 151 km

     

    10/03/2019 BETEKOM (VB) ELITE Z.C./U23 110 km

     

    10/03/2019 HARINGE (W) ELITE Z.C./U23 111 km

    DEELNEMERS: 81 / OPGEVERS: 53 / TIJD: 2:14:33 / AFSTAND: 95KM

    1 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 FRANCK EAMON L SHIFTING USA

    4 FARAZIJN MAXIME CLUB CYCLISTE VILLENEUVE ST GERMAIN AISNE

    5 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    6 DE WILDE GILLES HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 MAES JO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    8 WILLEMS MARIO KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 ANECA CISKE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    26 VERSCHAEVE VIKTOR

     

    10/03/2019 VOLLEZELE (VB) ELITE Z.C./U23 116,1 km

    AFGELAST

     

    10/03/2019 ZEPPEREN (LB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 82,5 km

    DEELNEMERS: 85 / OPGEVERS: 55 / TIJD: 1:57:0 / AFSTAND: 82.5KM

    1 DE PAEPE PIETER S-BIKES BODHI CYCLING

    2 VERBEEK WOUT

    3 GEYSEN KURT ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    5 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 BZDENGA VINNY SPORT EN MOEDIG GENK

    7 PESCHGES MARCEL EMBRACE THE WORLD CYCLING GER

    8 HOUBEN KRISTOF

    9 LINDELAUF MELVIN DAVO UNITED CYCLING TEAM NED

    10 MCGRATH BURNIE EMBRACE THE WORLD NZL

    18 DURINCK SEAN

     

    10/03/2019 OMLOOP VAN DE WESTHOEK (W) UCI WOMEN ELITE 131,2 km

    AFGELAST

     

    10/03/2019 OOIKE (O) NAT DAMES 81,6 km

    DEELNEMERS: 54 / OPGEVERS: 37 / TIJD: 1:31:4 / AFSTAND: 54.4KM

    1 D`HOORE JOLIEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    2 VAINIONPÄÄ LAURA S-BIKES BODHI CYCLING FIN

    3 BEX NATHALIE CC PAVÉ 76

    4 GASS DANIELA MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM GER

    5 VANDENBULCKE JESSE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 DELBAERE FIEN HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    7 DIESNER NAIMA TUSPO WEENDE GER

    8 JONGERIUS CLAUDIA RESTORE CYCLING TEAM NED

    9 JARY RACHEL KEUKENS REDANT CYCLING TEAM GBR

    10 ERIKSEN MALIN KEUKENS REDANT CYCLING TEAM NOR

    15 CROKET GILKE

    10-03-2019 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/03/2019

    banner wbv

    Zondag 10/03/2019 ZEPPEREN-ZEPPEREN (LB) INTERCLUB JUNIORES 95,5 km

     

    10/03/2019 DE KLIJTE-HEUVELLAND (W) JUNIORES 74,8 km

     

    10/03/2019 HEULE (W) DAMES JUNIORES 70 km

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:48:45 / AFSTAND: 63KM

    1 DE WILDE JULIE DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    2 VAN DER WOLF ROSALIE CC PAVÉ 76/ APB WOMEN DEVELOPMENT TEAM S NED

    3 VAN ROOIJEN SOFIE CC PAVÉ 76 NED

    4 PLUIMERS ILSE CC PAVÉ 76 NED

    5 RIJNBEEK MAUD APB JUNIOR WOMAN DEVELOPMENT TEAM NED

    6 VAN ROOIJEN ELINE CC PAVÉ 76 NED

    7 KLOESE ROSE WSV EMMEN NED

    8 GRIT ILSE CC PAVÉ 76 NED

    9 VAN DIJKE DEMI RESTORE CYCLING NED

    10 PAUMEN JEWEL RESTORE CYCLING NED

     

    10/03/2019 MAZENZELE-OPWIJK (VB) JUNIORES 78,4 km

     

    10/03/2019 EDEWALLE-KORTEMARK (W) NIEUWELINGEN 60 km

     

    10/03/2019 HEULE (W) DAMES NIEUWELINGEN 50 km

    DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:20:58 / AFSTAND: 43KM

    1 VANHOVE MARITH VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN DER WOLF BABETTE CYCLINGTEAM FLAKKEE NED

    3 JOORIS FEBE

    4 FEYS MALAIKA WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DUCHATEAU EMMA MAES CT GLABBEEK

    6 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 PEETERS ELVIA MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM

    9 DARCON MICHELLE WAC TEAM

    10 PUYPE LAURA KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    10/03/2019 ROESELARE (W) NIEUWELINGEN 57,2 km

     

    10/03/2019 TEMSE, WIJK VELLE (O) NIEUWELINGEN 55 km

     

    10/03/2019 ZEPPEREN (LB) NIEUWELINGEN 55 km

    10-03-2019 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/03/2019

    banner waod 1

    Zondag 10 Maart 2019 - LIEZELE-PUURS (2870)

     

    AFGELAST

    10-03-2019 om 18:43 geschreven door kenny


    09-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 09/03/2019 OOSTDUINKERKE (W) NAT DAMES 96 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:38:0 / AFSTAND: 96KM

    1 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    2 KNUTSSON FRIDA JOS FERON LADY FORCE SWE

    3 VAINIONPÄÄ LAURA S-BIKES BODHI CYCLING FIN

    4 CREAMER LAUREN MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM IRL

    5 VEKEMANS ANISHA DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    6 INGHELBRECHT SARAH MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT

    7 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 DOCHERTY ANNA TEAM BREEZE GBR

    9 PARKINSON ABBY MAE DROPS GBR

    10 VAN DE GUCHTE QUINTY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM NED

    33 NOBUS ANJA 42 TEN HARTOG SARAH 71 VAN HOOSTE MALOU 73 COUDEVILLE HERLINDE 75 COUDEVILLE ELINE

     

    09/03/2019 HEESTERT (W) NIEUWELINGEN - OPEN OMLOOP 54 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:31:31 / AFSTAND: 56KM

    1 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN KRIMPEN ARNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    3 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    4 REINDERINK JORIS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    5 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 JORIS ROBBE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 LANNOO KOEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DENYS WILLIAM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    09-03-2019 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan BRYAN MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Bryan Maes 2018 1 

          Bryan Maes

    Zaterdag 9 Maart 2019 - BAZEL (9150)

     

    Cat.A - 71,5 km – 39 deelnemers

    1 BRYAN MAES (Stekene)
    2 Van Meirhaeghe Jef 
    3 Verbeke Stijn 
    4 Poppe Stef 
    5 Deconinck Laurens 
    6 Vanhaeren Stef 
    7 Van Raemdonck Kevin 
    8 Verwee Nico 
    9 Vandenbussche Ron 
    10 Kets Anthony 
    11 Van Gaeveren Gunter 12 Coppens Carrera 13 Vermeiren Tom 14 De Smet Olivier 15 Wollaert Jan 16 Maenhout Tommy 17 de Ruijsscher Dante 18 Maes Jef 19 van der Kleije Ewout 20 De Fauw Wouter 21 Benoy Maxim 22 Espigares Jonathan 23 Van Meirhaeghe Karel 24 Warmer Robert 25 Verlinden Sven 26 Cools Sven 27 Rigole Dieter 28 Van Sante Tristan 29 Opsomer Enzo 30 Maenhout Kenny 31 Deelen Youri 32 Smet Jochem 33 De Beule Sam 34 van der Kleije Ewout 35 Jansen Peter 36 Poelman Tim 37 Verhoeff Chris 38 Vermeulen Robbin 39 Bultinck Davy

    3W3A0131

     
    3W3A0158

    Cat.B - 65 km – 20 deelnemers

    1 Pauwels Vital (Lommel)
    2 de Koning Michel 
    3 Dhondt Gunter 
    4 Smet Guy 
    5 Van Eyck Tom 
    6 De Cock Bart 
    7 Denier Ronny 
    8 Van Hautekerke Glenn 
    9 Roskam Andy 
    10 Van Osselaer Tommy 
    11 Van Drom Giovanni 12 De Wannemaeker Filip 13 Heyman Kurt 14 De Waele Kris 15 Biesemans Gunther 16 Van Roeyen Dave 17 Van Raemdonck Robby 18 Bastiaen Fabian 19 Verhulst Koen 20 Van Den Bergh Jan

    3W3A0017 

    3W3A0003

    Cat.C1 - 58,5 km – 14 deelnemers

    1 Roobroeck Dirk (Zulte)
    2 Brabants Bruno 
    3 Van Roosbroeck Patrick 
    4 Heyndrickx Wim 
    5 Fierens Paul 
    6 Steenssens Gino 
    7 D'Hondt Erwin 
    8 Pauwels Nico 
    9 Moens Patrick 
    10 Vermeiren Bart 
    11 Soetens Chris 12 Van Den Broeck Alain 13 Verheyden Johan 14 Van Honsté Kris

    3W3A9922 

    3W3A9893

    Cat.C2 - 58,5 km – 10 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem)
    2 Meyvis Serge 
    3 Suys Frank 
    4 Van Duyse Peter 
    5 De Moor Arie 
    6 Van Loy Eddy 
    7 Gort Ronald 

    8 Smet Geert 

    9 Dierks Peter 

    10 Vandebuerie Mario

    3W3A9898 


    Cat.D1 - 45,5 km - 15 deelnemers

    1 Van Eyndt Jozef (Vorselaar)
    2 Hoornaert Glenn 
    3 Struyf Raoul 
    4 Reniers Tony 
    5 Bath Mick 
    6 Boeve José 
    7 Willems Noël 
    8 Lap Hans 
    9 Geerts Christiaan 
    10 De Baets Johan 
    11 Lacquet Philippe 12 Dupont Guido 13 Vyncke William 14 Cornette Freddy 15 D'Hondt Freddy

    3W3A9807 

    Cat.D2 - 45,5 km – 11 deelnemers

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen (NL)) 65+
    2 Vervondel Marc (Letterhoutem) 70+
    3 Van Gils Rene 
    4 Luyten Felix 
    5 Deneef Jozef 
    6 Coudyzer Theo 
    7 Vandermeulen Jos 
    8 Demiddel Ronny 
    9 Corthier Wily 
    10 Moens Louis 
    11 Vandenheuvel Gilbert

    3W3A9798

    3W3A9772 (1)

    3W3A9777





    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    09-03-2019 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2019

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Patrick Cocquyt 2019 

         Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 9 Maart 2019 - 9200 APPELS (9200)


    VWF 9-3-2018

    09-03-2019 om 22:19 geschreven door kenny


    04-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S U23 & DAMES ELITE TE BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 03/03/2019

    FOTO'S U23 & DAMES ELITE TE BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 03/03/2019     


    Zondag 03/03/2019 BRUSSEL-OPWIJK (VB) Interclub U23 – 138,7 km

    Deelnemers: 149 / Opgevers: 76 / Tijd: 3:17:34 / afstand: 138.7km

    1 DEKKER David METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    2 BRAET Vito EFC-L&R-VULSTEKE

    3 MARIT Arne LOTTO SOUDAL

    4 VAN DEN BERG Marijn METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    5 PRUVOOST Shayne HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 REX Laurenz WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    7 CASTRIQUE Jonas WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    8 WIRTGEN Luc WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM LUX

    9 DE WILDE Gilles HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    11 DE PESTEL Sander 16 VAN MOER Brent 26 APERS Ruben

    3W3A9671

    3W3A9663

    3W3A9689

    3W3A9681

    3W3A9676

    3W3A9554

    3W3A9204

    3W3A9587

     

    03/03/2019 BRUSSEL-OPWIJK (VB) DAMES ELITE – 78 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:48:41 / AFSTAND: 67KM

    1 KNIGHT JOSIE TEAM BREEZE GBR

    2 CALLANDER RHONA TEAM BREEZE GBR

    3 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    4 PEETOOM KIRSTEN RESTORE CYCLING NED

    5 VOLLERING DEMI PARKHOTEL VALKENBURG NED

    6 TON QUINTY BIEHLER PRO CYCLING NED

    7 DE GOEJE HANNEKE SWABO NED

    8 RAYBOULD REBECCA TEAM BREEZE GBR

    9 VAN HOUTUM CÉLINE WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    10 BAKKER MINKE RESTORE CYCLING NED

    11 HANNES KAAT

    3W3A9198

    3W3A9191

    3W3A9139

    3W3A9146


                                                                                 

    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    04-03-2019 om 10:51 geschreven door kenny


    03-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/03/2019

    banner wbv

    Zondag 03/03/2019 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) UCI MEN ELITE – 201 km

    deelnemers: 164 / Opgevers: 95 / Tijd: 4:42:54 / afstand: 199.6km

    1 JUNGELS Bob DECEUNINCK - QUICK – STEP LUX

    2 DOULL Owain TEAM SKY GBR

    3 TERPSTRA Niki DIRECT ENERGIE NED

    4 GROENEWEGEN Dylan TEAM JUMBO – VISMA NED

    5 LAMPAERT Yves DECEUNINCK - QUICK - STEP

    6 SENECHAL Florian DECEUNINCK - QUICK – STEP FRA

    7 KEUKELEIRE Jens LOTTO SOUDAL

    8 GREIPEL André TEAM ARKEA – SAMSIC GER

    9 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    10 BARBERO Carlos MOVISTAR TEAM ESP

    42 NAESEN Oliver 61 VAN HOECKE Gijs 63 NAESEN Lawrence

     

    03/03/2019 GENT-STADEN (W) Interclub Elite z.c./U23 – 156,7 km

    deelnemers: 170 / Opgevers: 87 / Tijd: 3:45:15 / afstand: 156.7km

    1 STENUIT Robin VC AMATEUR SAINT-QUENTIN

    2 VAN DE PAAR Jarne LOTTO SOUDAL

    3 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    4 VANDENBROECK Yarno HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN RENTERGHEM Bram VETRAPO CYCLING TEAM

    6 DRUYTS Gerry ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN VUCHELEN Tom WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    8 VAN DEN BRANDE Julien TARTELETTO - ISOREX

    9 COBBAERT Robby VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    12 STEVENS Timothy 13 DEBRUYNE Glenn

    39 VAN DEN BOSSCHE Angelo 40 MARCHAND Gianni

     

    03/03/2019 BRUSSEL-OPWIJK (VB) Interclub U23 – 138,7 km

    deelnemers: 149 / Opgevers: 76 / Tijd: 3:17:34 / afstand: 138.7km

    1 DEKKER David METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    2 BRAET Vito EFC-L&R-VULSTEKE

    3 MARIT Arne LOTTO SOUDAL

    4 VAN DEN BERG Marijn METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    5 PRUVOOST Shayne HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 REX Laurenz WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    7 CASTRIQUE Jonas WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    8 WIRTGEN Luc WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM LUX

    9 DE WILDE Gilles HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    11 DE PESTEL Sander 16 VAN MOER Brent 26 APERS Ruben

     

    03/03/2019 MALDEGEM - KLEIT (O) ELITE Z.C./U23 – 109,5 km

    deelnemers: 111 / Opgevers: 64 / Tijd: 2:43:35 / afstand: 109.5km

    1 FRANCK Eamon SHIFTING GEARS USA

    2 CONSTANT Kenny GAVERZICHT-BE-OKAY

    3 BREYNE Jonathan GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 BASTIAENS Ayco DAVO UNITED CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 LAMMERTYN Foeke SHIFTING GEARS KERMESSE

    8 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    9 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    10 MAES Jo DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    14 MEUL Robby 29 VAN PETEGHEM Trifonius

     

    03/03/2019 OUD-HEVERLEE (VB) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    deelnemers: 121 / Opgevers: 33 / Tijd: 2:27:45 / afstand: 108km

    1 DE GROEF Felix VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 ANDRIES Jordi ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VERHAEGEN Tom GM RECYCLING TEAM

    8 CLÉ Brent STAGECO CYCLING TEAM

    9 HILLEN Michiel HUBO - TITAN CARGO CT

    10 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    25 VAN GOETHEM Kevin

     

    03/03/2019 ST-TRUIDEN (LB) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    deelnemers: 127 / Opgevers: 69 / Tijd: 2:38:48 / afstand: 108km

    1 WILLEMS Kenny STAGECO CYCLING TEAM

    2 KOEP Thomas RC STAUBWOLKE QUADRATH 74 E.V. GER

    3 VAN RYMENANT Gillian VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 WOLFFENBUTTEL Nils VOLKERWESSELS - MERCKX CYCLING TEAM NED

    5 DOCKX Kristof STAGECO CYCLING TEAM

    6 TEASDALE Joshua DAVO UNITED CYCLING TEAM GBR

    7 TEULINGS Teun WV SCHIJNDEL NED

    8 BONNEU Kamiel HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 LANGEREIS Daniël W.T.O.S. DELFT NED

    10 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    03/03/2019 OMLOOP VAN HET HAGELAND TIELT-WINGE (VB) UCI WOMEN ELITE - 132 km

    deelnemers: 162 / Opgevers: 67 / Tijd: 3:32:50 / afstand: 130km

    1 BASTIANELLI Marta TEAM VIRTU CYCLING ITA

    2 LEPISTÖ Lotta Pauliina TREK – SEGAFREDO FIN

    3 KIRCHMANN Leah TEAM SUNWEB CAN

    4 FOURNIER Roxane MOVISTAR TEAM FRA

    5 ELVIN Gracie MITCHELTON SCOTT AUS

    6 DUVAL Eugénie FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FRA

    7 MACKAIJ Floortje TEAM SUNWEB NED

    8 DE VUYST Sofie PARKHOTEL VALKENBURG

    9 MALLING SIGGAARD Christina TEAM VIRTU CYCLING DEN

    10 VAN GOGH Natalie BIEHLER PRO CYCLING NED

     

    03/03/2019 BRUSSEL-OPWIJK (VB) DAMES ELITE – 78 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:48:41 / AFSTAND: 67KM

    1 KNIGHT JOSIE TEAM BREEZE GBR

    2 CALLANDER RHONA TEAM BREEZE GBR

    3 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    4 PEETOOM KIRSTEN RESTORE CYCLING NED

    5 VOLLERING DEMI PARKHOTEL VALKENBURG NED

    6 TON QUINTY BIEHLER PRO CYCLING NED

    7 DE GOEJE HANNEKE SWABO NED

    8 RAYBOULD REBECCA TEAM BREEZE GBR

    9 VAN HOUTUM CÉLINE WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    10 BAKKER MINKE RESTORE CYCLING NED

    11 HANNES KAAT

     

    03/03/2019 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) UCI MEN JUNIORES – 123 km

    deelnemers: 125 / Opgevers: 59 / Tijd: 3:05:43 / afstand: 123.2km

    1 VAN UDEN Casper ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    2 CORVAISIER Antonin CREF PAYS DE LA LOIRE FRA

    3 DEL GROSSO Bodi SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM NED

    4 HAYTER Leo GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM GBR

    5 REES Oliver HMT CYCLING TEAM GBR

    6 ASKEY Lewis SOUTH EAST REGION BC GBR

    7 VAN VEENENDAAL Hidde WV DE JONGE RENNER NED

    8 GLOAG Thomas SOUTH EAST REGION BC GBR

    9 LØLAND Sakarias Koller TEAM NTG KONGSVINGER NOR

    10 VAN BELLE Loe STREETJUMP-FORTE DEVELOPMENT TEAM NED

    21 VERBEECK Calvin 23 SCHARRE Stef

     

    03/03/2019 VLAMERTINGE (W) JUNIORES – 79 km

    deelnemers: 52 / Opgevers: 1 / Tijd: 1:52:34 / afstand: 79km

    1 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 STEVENS Daan DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 BUFFEL Arne GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 GIJBELS Jonas DAVO UNITED CYCLING TEAM

    5 PAINTER Samuel ZEROBC GBR

    6 LEFEVRE Ruben AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 PIETERS Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 SMET Marco GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 BARRETT Sean O´LEARY STONE KANTURK IRL

    18 THORÉ Rune

     

    03/03/2019 ST-TRUIDEN (LB) NIEUWELINGEN - 54 km

    deelnemers: 52 / Opgevers: 25 / Tijd: 1:33:39 / afstand: 54km

    1 BRONSWIJK Mike WESTLAND WIL VOORUIT NED

    2 ROUMEN Finn ROB RUIJGH DEVOLPMENT TEAM NED

    3 DETALLE Noah VELO CLUB ARDENNES

    4 ROKVEN Noël WV ZEEUWS-VLAANDEREN NED

    5 HULSMANS Senne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DAXHELET Louis CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 HANNES Victor ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DEWIL Baptiste CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN LAEKEN Nick ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE BEUCKELEER Seppe HERMANS CYCLING TEAM

    25 JORIS Robbe 

    03-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    02-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/03/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan CARRERA COPPENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C2 !!!


    Carrera Coppens 2019  Patrick Cocquyt 2019

         Carrera Coppens                 Patrick Cocquyt


    Zaterdag 2 Maart 2019 - BAZEL (9150)

     

    Cat.A - 71,5 km – deelnemers 83

    1-CARRERA COPPENS (Bazel)

    2-Apers Michaël

    3-Vermeiren Tom

    4-Van Meirhaeghe Jef

    5-Verbeke Stijn

    6-Cooman Gianni

    7-Goossens Sam

    8-Verwee Nico

    9-Varewyck Joeri

    10-Vranken Vince

    11-Van Boven Frederik-12-Rommel Vincent-13-Sonneville Jarno-14-Vreys Niels-15-Grootaert Jelle-16-De Wispelaere Arno-17-Deconinck Laurens-18-Poppe Stef-19-De Smet Olivier-20-Cockx Sem-21-De Leeuw Jelle-22-Roels Diedrich-23-Lepoutre Sam-24-Laforce Mike-25-Goossens Quentin-26-Heirbaut Tony-27-Vandersande Rick-28-Jacquemyn Bjorn-29-Vermeir Jochem-30-Aghyal Jawad-31-Heymans Jonas-32-Van Tilt Nils-33-Maenhout Tommy-34-Van Meirhaeghe Karel-35-Henkens Jelle-36-Van Lent Kenny-37-Bouquet Kenneth-38-Smetryns Daan-39-Weemaes Filip-40-Van Rooy Matthias-41-Mombaerts Sven-42-Van Gaeveren Gunter-43-Peeters Nico-44-Bullens Michaël-45-Maenhout Kenny-46-Vermeeren Paul-47-Maes Bram-48-Hennau Martijn-49-Durieu Steven-50-Vermeulen Steven-51-Vandekerckhove Brecht-52-Vaes Jeff-53-Opsomer Enzo-54-Wytinck Niels-55-Maes Bryan-56-Benoy Maxim-57-Bogaert Sammy-58-Vandewiele Gregory-59-Van Laeken Gert-60-Dammen Yorik-61-Van Den Branden Brecht-62-Maes Jef-63-De Cock Bart-64-De Waele Alessandro-65-Van Raemdonck Kevin-66-Van Sante Tristan-67-Van Osselaer Tom-68-Pluquet Miguel-69-Cools Sven-70-De Spiegeleire Mattias-71-Crop Ruben-72-Chevalier Vincent-73-de Kraker Rinco-74-Libbrecht Lesley-75-De Beule Sam-76-Van Vlierberghe Bart-77-Gidé Stijn-78-de Clercq Robin-79-Marlier Ronald-80-Heirman Steven-81-Serverius Jonas-82-Goossens Michael-83-Vermeeren Raf

    3W3A8947 

    3W3A8924

    3W3A8706

    Cat.B - 65 km – deelnemers 57

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-Demeter Renaat

    3-Declercq Thierry

    4-Luyssen Geoffrey

    5-Lefever Nico

    6-Verbeken Kurt

    7-De Wolf Pascal

    8-Van Rijckeghem Steven

    9-Wilmet Frédéric

    10-Van Eyck Tom

    11-Aerts Peter-12-Roskam Andy-13-Saeys Tom-14-Van Hautekerke Glenn-15-De Vlieger Sven-16-Van Roeyen Dave-17-Chanoine Marc-18-De Craim Ulrik-19-Segers Daniel-20-Van De Maele Stijn-21-Heyman Kurt-22-Claes Benny-23-Bolsens Kris-24-Quartier Francis-25-de Koning Michel-26-Van Osselaer Tommy-27-onleesbaar nummer-28-Denier Ronny-29-De Cock Bart-30-Tiers Pascal-31-Stans Tom-32-Verlinden Sven-33-Heyvaert Bart-34-Arena Lorenzo-35-De Laender Steven-36-Kramer Guido-37-Luyten Raf -38-Hens Paul-39-Everaert Angelo-40-Van Esbroeck Sven-41-De Waele Kris-42-Jacobs Kevin-43-Lambert Christophe-44-Lemmens Christophe-45-Schrijvers Kurt-46-Brijs Gert-47-Roland Fabrice-48-De Wannemaeker Filip-49-Van Den Bergh Jan-50-François Eddy-51-Van Den Neste Johan-52-Lechat Renaud-53-Van Mol Bart-54-Meulemans Laurent-55-Brijs Philip-56-Smet Guy-57-Verschelden Steven

    3W3A8701

    3W3A8674

    3W3A8538

     

    Cat.C1 - 58,5 km – deelnemers 26

    1-Eeckhout Kurt (Hillegem)

    2-Van De Perre Lieven

    3-Willems Dany

    4-De Bosscher Koen

    5-Primo Gino

    6-Van Roosbroeck Patrick

    7-Vermote Patrick

    8-Van Den Plas Kurt

    9-Roobroeck Dirk

    10-Huon Xavier

    11-Deplanque Bart-12-Geets Frank-13-Cooman Jerry-14-Fierens Paul-15-Bobelijn Patrick-16-Dierks Peter-17-Soetens Chris-18-Van Den Broeck Alain-19-Moens Patrick-20-Rabout Rudi-21-D'Hondt Erwin-22-Vareltzis Stephane-23-Heyndrickx Wim-24-Pauwels Nico-25-Brabants Bruno-26-Verheyden Johan

    3W3A8536

    3W3A8513

     

    Cat.C2 - 58,5 km – deelnemers 25

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-De Mulder Jan

    3-Suys Frank

    4-Meyvis Serge

    5-De Pauw Dirk

    6-Winandy Wim

    7-Goolaerts Dirk

    8-Goolaerts Ronny

    9-Keersmaekers Luc

    10-Tabourdon Marc

    11-Eliseo Mario-12-Vaneberg Mike-13-Van Duyse Peter-14-Keersmaekers Luc-15-Van De Veken Brian-16-Gort Ronald-17-Dewulf Xavier-18-Grosso Roberto-19-Vanhaeverbeke Jean-20-Van Ransbeeck Patrick-21-Thomas Rudy-22-Vandebuerie Mario-23-Keyenberg Koen-24-Dirckx Philippe-25-De Moor Arie

    3W3A8512

     

    Cat.D1 - 45,5 km – deelnemers 31

    1-Reniers Tony (Kuringen)

    2-Van De Velde Rudy

    3-Decaestecker Patrick

    4-Stockman Ruddy

    5-Witman Luc

    6-Hustin Jean-Pierre

    7-Verbeke Johan

    8-Willems Noël

    9-Marynissen Walter

    10-Hoornaert Glenn

    11-Deuss Leon-12-Van Eyndt Jozef-13-Vanopstal Eddy-14-Boeve José-15-Watteny Patrick-16-Lacquet Philippe-17-Geerts Christiaan-18-Cauwelier Bruno -19-Nuyts Johan-20-Dupont Guido-21-Struyf Raoul-22-Maes Jos-23-Vyncke William-24-Hunninck Paul-25-Delagrange Bart-26-Bath Mick-27-D'Hondt Freddy-28-Thysman Rudy-29-Krols Jef-30-Cornette Freddy-31-Schelfhout Freddy

     

    Cat.D2 - 45,5 km – deelnemers 21

    1-de Waal Wim (Sint-Jansteen) (NL)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Luyten Felix

    4-Vervondel Marc

    5-Snels Luc

    6-Depreitere Eddy

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Van Dun Frans

    9-Roemerman Jac

    10-Vyvey Julien

    11-Coudyzer Theo-12-Van Holen Johny-13-Mertens René-14-Demiddel Ronny-15-Corthier Wily-16-Brijs Willy-17-Van Gils Rene-18-Wauters Roger-19-Devadder Andre-20-Casteleyn Ghislain-21-Vandenheuvel Gilbert


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    02-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 02/03/2019 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) WORLD TOUR MEN ELITE - 200km

    DEELNEMERS: 173 / Opgevers: 63 / Tijd: 4:53:17 / afstand: 200 km

    1 ŠTYBAR Zdenek DECEUNINCK - QUICK – STEP CZE

    2 VAN AVERMAET Greg CCC TEAM

    3 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    4 LUTSENKO Alexey ASTANA PRO TEAM KAZ

    5 TEUNS Dylan BAHRAIN - MERIDA

    6 DRUCKER Jean-Pierre BORA – HANSGROHE LUX

    7 LAMPAERT Yves DECEUNINCK - QUICK - STEP

    8 GILBERT Philippe DECEUNINCK - QUICK - STEP

    9 TRENTIN Matteo MITCHELTON SCOTT ITA

    10 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

     

    02/03/2019 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) UCI WOMEN ELITE – 123 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 51 / TIJD: 3:20:58 / AFSTAND: 122.9KM

    1 BLAAK CHANTAL BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    2 BASTIANELLI MARTA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    3 VAN DEN BOS JIP BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    4 VAN VLEUTEN ANNEMIEK MITCHELTON SCOTT NED

    5 RYAN ALEXIS CANYON / /SRAM RACING USA

    6 KOREVAAR JEANNE CCC – LIV NED

    7 BIANNIC AUDE MOVISTAR TEAM FRA

    8 DE VUYST SOFIE PARKHOTEL VALKENBURG

    9 MALLING SIGGAARD CHRISTINA TEAM VIRTU CYCLING DEN

    10 MACKAIJ FLOORTJE TEAM SUNWEB NED

     

    02/03/2019 RIJKEVORSEL (A) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 85 / Opgevers: 24 / Tijd: 1:45:23 / afstand: 80km

    1 KROON Joris UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING NED

    2 VAN DEN SCHOOR Mats AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MAES Juul ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VOS Yannick GAVERZICHT-BE-OKAY

    5 COSYNS Milan AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 POLEIJ Arjan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    7 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 WILLEMS Dennis WV SCHIJNDEL NED

    9 VAN LAER Pieter WAC TEAM

    10 SWENNE Delano GRC JAN VAN ARCKEL NED

    12 VAN DAELE Ernest


    02/03/2019 STADEN (W) JUNIORES - 75 km

    DEELNEMERS: 85 / Opgevers: 18 / Tijd: 1:48:59 / afstand: 75km

    1 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 ASKER Samuel LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    4 PAINTER Samuel ZEROBC GBR

    5 VERSTEGEN Kenneth CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN ROOSBROECK Jan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 STEVENS Daan DAVO UNITED CYCLING TEAM

    9 REUNIS Rowdy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    10 FERGUSON Nesta LEE VALLEY YOUTH CC GBR

    16 TEERLINCK Alexander 22 VAN HOOF Manu 25 DELAHAYE Jens 28 RASSCHAERT Lander 38 DUYM Steffen 47 VAN HOUTE Sybren 56 DEJONGHE Kjell 63 SANDRIE Brent


    02/03/2019 RIJKEVORSEL (A) NIEUWELINGEN – 50 km

    DEELNEMERS: 92 / OPGEVERS: 31 / TIJD: 1:28:0 / AFSTAND: 50KM

    1 LAKEMAN THOMAS MONKEY TOWN CYCLING TEAM NED

    2 LEMMENS VIC ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 KONINGS ROAN WV DE JONGE RENNER NED

    4 DALVING QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 MOSMULLER MAX WV SCHIJNDEL NED

    6 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 STIENSTRA LARS UW&TC DE VOLHARDING NED

    8 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    9 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    10 VISSENBERG SANDER TEAM KEMPEN

    14 BLOMMAERT SANDER 26 BOEYE RUBEN 32 VAN PELT JEFF 35 VERMEULEN ARTHUR 54 DE MUNCK JASPER

     

    02/03/2019 STADEN (W) NIEUWELINGEN – 50 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:13:11 / AFSTAND: 50KM

    1 SEGAERT ALEC GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 TORNEY ARTUUR ISOREX CYCLING TEAM

    5 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN RAEMDONCK CÉDRIC AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 MALFAIT JEAN-LOUIS GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    9 HOBBS NOAH LEE VALLEY YOUTH CC GBR

    10 DE TROYER YORBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 STERCK JOPPE 32 VAN POUCKE WANNES 35 BLOMMAERT LARS 37 HOOFTMAN ILAN 38 DE BAETS JARNO

    02-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    27-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINGEN MACHUIT ZWIJNDRECHT 2019 !!!

    groepstraining beveren

    DE GROEPSTRAINING MACHUIT MET VERTREK OM 09H00 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT ZAL STARTEN VANAF ZATERDAG 02/03/2019.

    ZIJ ZULLEN DE EERSTE KILOMETERS LANGS DE FABRIEKEN RIJDEN TE ZWIJNDRECHT EN DAT TOT HET VIADUCT TE VRASENE OM ZO TERUG AAN TE SLUITEN OP HET NORMALE PARCOURS OP DE PARALLELWEG LANGS DE E34 !!!

    DE WEEKTRAININGEN OP DINSDAG EN DONDERDAG GAAN VANAF MAART VAN START OM 09H00 MET VERTREK THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT.

    27-02-2019 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/02/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Stefan Adriaenssens en Ramazan Bürgü vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 50 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Opnieuw prachtig lenteweer en dus alle ingrediënten aanwezig voor een top midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 87 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 km, het gemiddelde was goed voor 35,1 km/h.


    Reden mee vandaag :
     Stefan Adriaenssens , Ramazan Bürgü , Sven Cools , Frank Van Assche , Jenno Adriaenssens , Bert De Coster , Timmy De Boes , Glenn Van Hautekerke , Eric Vermeulen , Jan Vlegels , Luc Goossens , Gaston Pieters , William Despeels , Dirk Bryssinckx , Walter Verhelst , Philip Van Havenbergh , Jurgen Maes , Laurens Deconinck , Steven Van Houte , Ruben Dillen , Patrick Van Der Vekens , Angelo Van Den Bossche , Hans Vergauwen , Koen Duym , Rudi Serverius , Jonas Serverius , Michael Apers , Sam Strybos , Theo De Prekel , Franky De Witte , Hugo Martens , Marius Lampo , Silke Van Lierop , Peter Heymans , Rudy Thysman , Jonathan Van Kerckhove , Benny Van Damme , Chris Van De Vijver , Luc Apers , Koen Apers , Annemie Van Nespen , ???????? en Kenny Janssens.

    27-02-2019 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/02/2019

    banner wbv

    Woensdag 27/02/2019 IZEGEM (W) CLUBKAMPIOENSCHAP

    DEELNEMERS:

    27-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    24-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/02/2019

    banner wbv

    Zondag 24/02/2019 BOTTELARE (O) CLUBKAMPIOENSCHAP

    ELITE Z.C./U23/MASTERS DEELNEMERS:  / OPGEVERS:  / TIJD:  / AFSTAND: 93.6KM

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele
    2
    3

    3W3A8392

    3W3A8380

    3W3A8314

    3W3A8139

    3W3A7968

    3W3A7728

    24/02/2019 BOTTELARE (O) CLUBKAMPIOENSCHAP

    NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:10:20 / AFSTAND: 43.2KM

    1 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    5 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 SLAETS YORICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LEMMENS JARNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 D’HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE MAESENEER MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 MUYS ARTHUR ISOREX CYCLING TEAM

    JUNIOREN DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:34:21 / AFSTAND: 64.8KM

    1 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    4 COPPENS CISSE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    5 VANRANSBEECK JOSSE ISOREX CYCLING TEAM

    6 BEECKMAN GAUTHIER MAES CT GLABBEEK

    7 DE WAELE SIEBE ISOREX CYCLING TEAM

    8 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    9 SMET JORRE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 PIETERS BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt 

    24-02-2019 om 18:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:54:51

    1 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 MERLIER TIM CREAFIN - TUV SUD

    7 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    8 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:48:34

    1 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    2 VANDEPUTTE NIELS CORENDON - CIRCUS

    3 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    4 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    7 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777

    8 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    9 VAN DER STEGEN ROEL DANIELS CYCLING TEAM LIMBURG NED

    10 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:20

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    7 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    8 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    9 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    10 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    34 DE BRUYNE MEG

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:45

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    3 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    4 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM