Ik ben Kim , en gebruik soms ook wel de schuilnaam pimpernell aka kim.
Ik ben een vrouw en woon in Brugge (Belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 01/09/1982 en ben nu dus 42 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: alles wat met beauty te maken heeft.
Rondvraag / Poll
Welke is jouw favoriete lippenbalsem?
pimpernell
De site voor foto's, reviews en swatches voor alles wat met beauty en make-up te maken heeft!
11-03-2010
LOTD: NYX INDIAN PINK
Vandaag toon ik jullie 1 van mijn NYX lipsticks. Het gaat om de NYX Round Lipstick In Indian Pink. Een zachtroze kleur met gouden finish. Een mooie kleur voor overdag en zeker ook voor 's avonds. De lipstick blijft lang en voelt zacht. Hij is makkelijk aan te brengen.
Wat vinden jullie van de kleur? Of van de NYX round lippies?
Deze gloss en potlood kocht ik onlangs samen met nog een ander kleur, voor een luttele 8 euro.De kleuren zijn perfect op mekaar afgestemd en de gloss geeft tenminste kleur. De kleur doet me denken aan een zomerse perzik-coctail.
Potlood is heel zacht in gebruik, eerder cremig en blijft lang.
Ik vind dit het perfecte zomerse kleurtje,
Er zijn helaas maar 2 kleuren te verkrijgen en moesten er eventueel meer bijkomen dan wil ik ze zeker uittesten!
Dit was mijn allereerste MAC productje. De Bait Lipglass. Het is een héél lichtroze kleur met veel shimmer en enkele miniscule glitterstukjes in verwerkt. Hij is stroperig van textuur maar voelt zo niet aan op je lippen. Hij blijft superlang !
Als ik me goed herrinner was dit wel een LE (limited Edition)
De Stila lip-pots zijn de meest mooie verpakkingen die ik ooit al heb gezien. Ik hou van bloemen (gelijk waar dan ook..) en de Stila lip-pot dekseltjes hebben supermooie afbeeldingen van bloemen. Welke bloemen het zijn weet ik niet...
Zelf heb ik 2 Stila lip-pots in m'n stash: *Baie en Cerise*
Lip-pots zijn zoals het woord het eigenlijk zegt: 'lip gloss in een potje'. Dit wil zeggen dat de lipkleuren meestal 'sheer' zijn, dus doorzichtig met een ietspietsie kleur. Meestal, niet altijd, bevatten ze SPF, en ze geven je lippen ook verzorging daar ze van formule heel boterig zijn en hydraterende bestandelen bevatten. Ook zijn ze eigenlijk wel 'sticky' en blijven ze daardoor wel lang op je lippen.
Baie: op foto ietsje donkerder dan in het echt, een héél mooie neutrale kleur. In this pic abit darker than irl.
Cerise: een 'kersen'rode kleur, heel mooi, geeft je lippen het effect van pas gezoende lippen. A cherry red color that gives you those 'I just kissed' lips
Stila kan je verkrijgen op hun website: www.stilacosmetics.com of bij sommige Sephora's. De prijs is niet goedkoop...$ 17 't stuk...Maar ik kocht ze via een 'huge sale' en betaalde maar $5 't stuk.
Hebben jullie al de Stila- Lippots geprobeerd? Zoja, wat vind je ervan?
RITUALS RUBY & PURE MINERALS LIPSTICK IN DE KLEUR ATTENTION
Bij m'n pakketje van Rituals kreeg ik ook deze lipstick: Ruby & Pure Minerals lipstick in de kleur Attention. En Oh My, de 'Attention' mag je wel héél letterlijk nemen Niet slecht bedoeld hoor! Dit is een echte ' in your face' kleur en wees maar zeker dat al de aandacht naar je gaat als je deze kleur draagt ! Volgens mij kan je de Attention op 2 manieren interpreteren : aandacht & opgepast Want dit is echt een 'Look @ Me' kleur. Kijk je mee?
De kleur: een vlammend rood!
Op de website wordt het product omschreven als:
*
Comfortabele verzorgende formule geeft een langhoudbare en intense kleur
*
Bevat verzorgende en hydraterende bestanddelen voor zijdezachte, gezonde lippen
*
Milde formule: natuurlijke edelstenen - pure mineralen - zonder conserveringsmiddelen - zonder parfum
*
De natuurlijke edelsteen Robijn bevordert de bloedcirculatie voor een gezonde uitstraling
*
Pure mineralen zorgen voor een gezonde en frisse uitstraling.
*
Bevat organische zonnefilters (SPF 15) die de lippen tegen UV stralen beschermen
Benieuwd naar een 'full face' shot?:
Persoonlijk moet ik nog wat wennen aan deze kleur. Niet dat ik hem niet mooi vind maar ik ben niet gewoon van zo'n felle kleur te dragen. Op zich vind ik het wel bij me passen maar dan hou ik m'n ogen best neutraal
Wat vind ik nu van de lipstick zelf? Over de kleur ga ik niet meer uitwijden Dit is een cremige lipstick die over je lippen glijdt, het is een matte, dekkende kleur, en voelt heel luchtig aan. Ik heb niet het gevoel dat ik lipstick opheb. Qua houdbaarheid blijft hij lang, en hij droogt m'n lippen niet uit !
Voor mij krijgt deze lipstick een 9/10...Ik kan er alleen maar met lof over spreken maar ik weet niet echt als dit de juiste kleur voor me is, en als het een kleur is die ik veel zal dragen, daarom 1 puntje minder
Wat vinden jullie ervan? Kan ik deze kleur aan? Hebben jullie al deze lipsticks uitgeprobeerd? Wat zijn de bevindingen?
Deze gloss vond ik in een rommelbak in het Kruidvat. Alle items waren tussen de 1 en 5 euro 't stuk. Voor deze gloss betaalde ik 2.50 euro... De kleur is een oranje/zalm kleur met gouden shimmer. Héél mooi! Het enige jammere wat ik vind is dat de lipgloss een nr heeft in plaats van een naam...ik vind een naam nog steeds chiquer klinken!
Deze rommelbak was wel niet in het Kruidvat waar ik gewoonlijk ga (waar ze nu momenteel geen rommelbakken hebben)...
Zijn er bij jullie nog rommelbakken te vinden? Zoja, al enkele verborgen schatten tegengekomen?
Een heel goedkoop lipglossje (1 euro) te koop bij de Zeeman. Een mooi kleurtje en dat voor de prijs !A very cheap lipgloss for sale (1euro) at Zeeman. A very pretty color and for that price!
Een mauve/bruine kleur met veel shimmer...A mauve/brownish color with lots of shimmer...
Heeft iemand van jullie dit merk al uitgeprobeerd/gezien? Who tried this brand already?
This brand is launching their website next week. The brand will be available in several countries!!!
De nieuwe collectie 2B glossjes zijn te verkrijgen in 5 verschillende kleurtjes. Ik kreeg er 2 waarvan ik er 1 testte en review voor jullie. De gewone doorzichtige test ik niet uit aangezien die je lippen alleen glans en geen kleur geeft.
Weeral hebben ook de glossjes het leuke bloemmotief op de verpakking. De gloss is qua formaat even groot als de MAC Dazzleglass (alleen ietsje dunner).
De kleur die ik aanheb is deze lichtroze kleur met miniscule multi-color glitter in verwerkt.
Ik had laatst een nogal nare ervaring met een glittergloss van Prestige Cosmetics (de glitter lag zichtbaar op je lippen, allesbehalve aantrekkelijk, het zag eruit als allemaal rode spikkels), maar toch besloot ik glitterglossjes nog een kans te geven!
Blij dat ik dat uiteindelijk gedaan heb!! Kijk maar mee:
Structuur: fijne, vloeibare structuur, zeker niet klevend of plakkerig, de glitter is zodanig miniscuul dat je geen schurende stukjes voelt.
Applicator: gewone sponsapplicator, makkelijk in gebruik
Kleur: Lichtroze in de tube, als je het aanbrengt is het eerder 'sheer'
Prijs: 3.95 euro
Glitter: de glitter is zo fijn en miniscuul dat je ze met je blote oog (gelukkig) niet ziet liggen op je lippen, op foto zie je dit nu wel maar die is dan ook uitvergroot. Naarmate je lippen het licht vangen zie je schitteringen in alle kleuren van de regenboog !!!!! Héél mooi !
Conclusie: Dit glossje vindt ik héél mooi, de textuur is aangenaam, de geur is aangenaam, en voor een lipgloss met glitter te zijn is deze echt subtiel genoeg voor overdag. Ik wil zeker de andere kleurtjes van de lijn ook uittesten !! Deze is een aanrader, zeker voor meisjes/dames die niet van superopvallende lippen houden. Maar toch het gevoel van dat beetje 'bling bling' willen hebben
Volgende week lanceerd 2B ook hun website, waar ik al een Sneek Peek van heb gekregen. Ik kan jullie nu al zeggen dat de site er leuk uitziet. Alle producten zul je van overal in Europa online kunnen aankopen !! Als dat niet leuk is!
In de rommelbakken bij Kruidvat kom je inderdaad al eens wat rommel tegen Uitgelopen, gebroken producten of losse dopjes van andere spullen enz... Deze lipstick heeft een andere dop maar wel ook 1 van een L'oreal Lipstick...Kijk en zie:
In de verpakking:
Geswatched op m'n lippen: Eigenlijk is de kleur irl ietsje lichter, het is een 'caramel' kleur maar met een zachte oranje ondertoon. Oranje denk je mss? Geloof me...de kleur is maar miniscuul aanwezig hoor!
Deze L'oreal lipstick komt uit de Accord D'Or Collectie en is eigenlijk bedoeld voor blondines...Alhoewel, ik lap daar m'n laars aan, wat ik mooi vind, vind ik mooi
Verleden week kocht ik in het Kruidvat (in die sales-bakken) een aantal L'oreal lippenstiften. Ze kostten allen maar 2.50 euro 't stuk, en stuk voor stuk zijn het eerder nude kleurtjes. De eerste die ik jullie toon is de kleur Pink Romance. Een zachtroze/nude kleur met een heel klein beetje shimmer. De lippenstift zelf komt uit 1 van de VIP collecties en deze lipstick is gesigneerd door Eva Longoria. Last week while Kruidvat sales where going on I bought a couple of L'oreal lipsticks. They all cost 2.50 euro's a piece, and all of them are more on the neutral side. The first 1 that i'm showing you is the color: Pink Romance. A soft pink/nude color with very miniscule shimmer. The lipstick itself is from the VIP collections and is signed by Eva Longoria.
De swatch op m'n lippen is hoe de kleur ECHT is. De andere foto's zijn ietsje donkerder. The swatch on my lips shows the real color. The orher pictures are abit dark.
De verpakking, let niet op de kleefoverblijfsels! The packaging, don't mind the sticker residue:
De lipstick zelf, the lipstick itself:
Swatch op m'n lippen, swatch on my lips:
Een ideale nude/kleur voor overdag. De lipsticks hebben een aangename textuur, smaken lekker (ik ruik ergens wat watermeloen) en ze blijven een tijdje.Niet super-superlang maar toch zeker een 3-tal uur. Ze drogen mijn lippen niet uit ! An ideal color for during the day. The lipsticks have a nice texture, taste good (I somewhere smell some watermelon) and they stay a while. Not super-duper long but defenately about 3 hours. They don't dry my lips!
De komende 2 dagen toon ik jullie nog 2 andere van de L'oreal Lipsticks van m'n Kruidvat SALE Haul, en om het niet te ééntonig te maken voor jullie is er telkens ook een ander artikel toegevoegd !! De swatches van de andere 3 lipsticks volgen later nog... The next 2 days I will be showing you 2 other lippies from that Haul,cause I don't want to bore you: i'll add another article aswell !! Swatches of the other 3 lippeis I bought that day will be showed later..
Wat vinden jullie van L'oreal Lipsticks? Welke heb je zelf?What do you think of L'oreal lipsticks in general? Wich one do you have yourself?
Mijn Lippie van vandaag is Rimmel Pink Champagne. Deze lipstick vind je tussen hun Lasting Finish gamma (nr 011) en kost iets van rond de 10 euro. De kleur is een lichtroze (denk aardbeienmelk!) mat en heel creamy van textuur. My lippie of the day is: Rimmel Lasting Finish in Pink champagne (nr 011). De color is a matte, creamy milky pink.
Helaas was de swatch op m'n lippen veel te wazig dus die zal je nu niet te zien krijgen. Ik vind de kleur supermooi maar ik moet eigenlijk wel een beetje wennen aan zo'n lichte creamy kleur. Unfortunately the swatch on my lips was so blurry that I had to delete it. I love the color but I do have to get used too it as it is such a light creamy color.
Qua formule vind ik de lipstick goed, cremig genoeg om aan te brengen dus hij glijd als het ware over je lippen. Hij blijft redelijk lang, maar kruipt wel vlug in je liplijntjes, en dat vind ik nu eigenlijk niet aantrekkelijk. Of mss is dit omdat de kleur zo licht is? When it comes to texture, then I like it as the lippie is creamy enough so it glides over your lips. It does stay for quite a while, but it tends the clog in the fine liplines, and that is something I don't think is attractive. Or maybe it only looks like that because the color is so light?
Hebben jullie dit ook met de Rimmel lipsticks? Of weten jullie hoe dit komt?Do you also have that with Rimmel lippies or who of you know what causes this?
Ik vertelde jullie al hoe tevreden ik was over de 'Rosy' lipbalm van Vaseline. Ik kocht ook degeen die Aloe Vera bevat en ik dit vind ik een topper. Volgens mij heeft Vaseline echt supergoeie producten, en niet alleen de lipproducten! Ook hun bodylotions zijn TOP!
Qua geur vind 'k em subtiel genoeg, alhoewel ik liever de 'Rosy' geur verkies. Ik hou gewoon meer van rozengeur!
Wie van jullie heeft em al geprobeerd? En? Wat vind je ervan?
I told you all how happy I was on the "Rosy" lipbalm of Vaseline. I bought the one who contains Aloe Vera and I think this I a topper. I think Vaseline has really good products, and not just the lip products! Their body lotions are GREAT!
Smell : subtle enough, although I prefer the "Rosy" smell preferable. I just love more roses!
Which of you has already tried em? And? What do you think?
Deze langvergeten lipstick vond ik terug in m'n stash. De lipstick is van het merk Agnes B. wat bekend stond als post-order bedrijf voor make-up. Helaas doen ze dit niet meer in Belgie... I found back this long-forgotten lipstick somewhere in my stash. The lipstick is from the Agnes B. Brand, which was known for it's mail-order services. Unfortunately, they don't do that anymore in Belgium.
De kleur benaming is vervaagd dus onleesbaar geworden, wat ik wel nog weet is dat het een langhoudende lipstick is. De kleur vind ik gewoon prachtig! Een mix van zalm/roze en lichtbruin met gouden finish. Bij Agnes B zal ik het niet meer kunnen verkrijgen maar hopelijk vind ik een vergelijkbaar kleur bij een ander merk! The name of the color on the cap of the lippie became unreadable, because of being in my stash a long time. What is still know is that it is a longlasting lippie. The color is just gorgeous!!! Een beautiful mix of salmon/pink with a golden finish. I hope I can find this gorgeous color somewhere in another make-up line!
Gisteren kocht ik in The Body Shop 2 lipbalsems waarvan ik er vandaag ééntje review. Het gaat om de rechtse op de foto: de Rich Plum Shimmer Balm.
Gelukkig betaalde ik hier maar 2 euro voor want ik ben er eigenlijk niet tevreden mee. Helaas lag er geen tester,tja..want anders had ik die niet gekocht natuurlijk....
Wat ik er zo vreselijk aan vind? De kleur die hij nalaat op je lippen!!! Het lijkt alsof je een ganse morgen in de vrieskou hebt gestaan waardoor je lippen een blauwige kleur hebben...allesbehalve aantrekkelijk als je het mij vraagt!!! In het potje heeft ie moie shimmer, helaas, aangebracht op je lippen vervaagd dit in het niets... Toch geeft hij je lippen een mooie glans en een gehydraterend gevoel en de smaak is ook ok....ok, dan toch nog iets positiefs
Dit is wel tot nu toe mijn enige slechte ervaring met de lipbalsempotjes hoor! De anderen die ik tot nu toe geprobeerd heb vind ik stuk voor stuk super!
Wie van jullie heeft deze geprobeerd en vind hem ook zo vreselijk?
Ik had deze mooie lipglossen al een héél eind zien liggen in de Gosh -stand, maar besloot telkens nog een beetje te wachten om aan te schaffen...waarom? Géén idee, mss wel omdat ik m'n lippen minder graag in de kijker zet?.. Toen bij Gosh de 1 + 1 actie aan de gang was zag ik dit als de ideale gelegenheid om ze toch maar eens te proberen!
Helaas kon ik het niet op foto vastleggen maar deze lipglossen zijn holografisch, dus...dwz dat ze van kleur veranderen naarmate de lichtinval. Supermooi!!! Ook bevatten ze SUPERvéél blauwige shimmer en dat maakt de kleuren nog eens extra speciaal.
nr 05, een paarse/roze kleur/bronzen kleur die verandert naarmate de lichtinval
Dit is een héél onscherpe foto maar hierop is wel de prachtige blauwe shimmer vastgelegd...
nr 04: Een lichtroze kleur die naar goud of brons veranderd. Bevat roze EN blauwige shimmer
Ook bij de swatches lukte 't me niet om het holografisch effect vast te leggen, maar als je weet wat holgrafisch is dan moet je 't er maar bij bedenken! ;-)
Foto zonder flits
Foto met flits
De lipglossen zelf zijn aan de dikke, stroperige kant, (denk vloeibare honing). Dus dat maakt dat ze lang blijven zitten, toch zijn ze niet irritant klevend, ze zijn super-shimmery en ze geven naarmate de lichtinval je lippen een voller effect. De lipgloss-tube zelf bevat al een spiegeltje die zeker groot genoeg is om je lipgloss mooi bij te werken. De geur is vanille, héérlijk!
Wat ook nog super is is dat de dop van de lipgloss 2 kleine lichtjes bevat, waardoor je het holografisch effect nog beter te zien krijgt wanneer je de lipgloss aanbrengt...!!!
Heeft iemand van jullie deze of een andere kleur van deze lijn al in z'n stash? Wat zijn de bevindingen?
In dezelfde haul als de oogschaduw van gisteren kocht ik ook een aantal lipsticks in de Action. De lipsticks waren per 2 verpakt en kostten maar liefst 0.89 eurocent per duo-pakje!!!!!!!! BARGAIN BARGAIN als je 't mij vraagt!
Maar mijn vraag natuurlijk...wat is de prijs kwaliteit? 0.89 cent voor 2 lipsticks kan niet veel soeps zijn en ik moet zeggen...Ik ben SUPER verrast!!!!
Hoe het product wordt omschreven op de verpakking: 1) Lipstick met Vitamine E en Aloe Vera 2) Blijft lang mooi 3) Geeft een perfecte dekking 4) Vernieuwde formule 5) Laat zich makkelijk aanbrengen 6) Droogt niet uit
Klinkt dat niet als DE perfecte lipstick??????
Wat zeg ik: De lipsticks komen in een ordinair plastic huls waar je toch redelijk voorzichtig mee moet zijn wegens kraakgevaar! De geur? Vanille-achtig als je het mij vraagt, en dan WEL het soort vanille die je graag op je lippen smeert...geen chemische vanille dus!
Inderdaad, de lipstick glijdt makkelijk over de lippen ,dus punt 5 is een feit!, De eerste 3 kleurtjes hebben een cremige finish en geven je lippen kleur in 1 wreef (punt 3!!) , de andere 3 kleurtjes hebben een beetje een glanzende finish. Na een uur of 3 zit de lipstick nog héél goed zichtbaar, zelfs na een glas cola en poffertjes gegeten te hebben (bravo punt 2!!) En ook hier voel ik nog dat de lipstick m'n lippen hydrateerd, geen droogte-gevoel of krakende lippen te bespeuren! (10/10 voor punt 6!)
Puntje bij Paaltje: Waaauw, deze lipsticks hebben me aangenaam verrast, ik ben er supertevreden mee!!!!
Hier enkele lipswatches!!! Mss moet ik er eens aan denken om de haartjes op m'n bovenlip te bleken...? Natuurlijk is dit bij een uitvergrote foto als deze goed zichtbaar, en niet zo aantrekkelijk....
Mauve Lavendar
Perzik
Wijnrood
De laatste 3 kleurtjes bevatten geen hemelsbreed verschil qua kleuronderscheiding, maar toch zie je dat de 1 wat lichter/do,kerder is dan de andere!
Deze lipstick heb ik al verschillende keren aangeschaft omdat ik de kleur echt supermooi vindt! Ik ben geloof ik al bezig aan m'n 3de tube, ondertussen zit hij geloof ik al niet meer in het gamma...Jammer!!
De kleur is een roze/zalm/koraal kleur met een gouden finish. De kleur blijft echt SUPERlang (maar werkt wel iestje uitdrogend), en is creamy genoeg om hem makkelijk aan te brengen.
Bij al die glitter en glanslooks is een neutrale lipstick altijd mooi Dit is de perfecte kleur voor erbij en voor gelijk waarheen je moet! Een zachte neutrale roze/mauve tint die je lippen hydrateert en glans geeft!
Wie van jullie heeft al Clinique lippenstiften geprobeerd? Wat zijn de bevindingen?
Toen ik onlangs in de H & M de bodybutter kocht (waar ik zo tevreden over ben!), kocht ik ook nog 2 lipbalms...De ovalen potjes, in metaalic roze en goud, spraken me wel aan, en toen ik de namen zag was ik helemaal verkocht: 'Vanilla Sugar' & 'Caramel Fudge'....Kan het nog meer Kerst uitschreeuwen?
De potjes kosten 1.95 't stuk, dus géén ramp moest 't eventueel op niks uitdraaien
De potjes...
De lipbalsem...
Bij 't openen van de potjes komt de zoete geur (bij alle 2) je tegemoet, maar toch is de geur subtiel genoeg om je nog steeds dat 'ik-wil-proeven' gevoel te geven.
De Balsem is wit in het potje maar doorzichtig als je het aanbrengt, héél smeerbaar, dus eigenlijk héél zacht van textuur (denk vaseline). Alhoewel ik torenhoge verwachtingen had van de smaken (ik moet geen caramel fudge eten, dus goed voor de lijn!)...vallen ze me wat tegen. Eénmaal op je lippen valt de geur weg, maar als je over je lippen likt proef je wel nog iets...niet spectaculair...maar iets...
Maar dan...na enkele seconden veranderd die subtiele smaak in een beetje van een ranzige parfum-achtige smaak...op zich niet zo'n ramp aangezien je niet de hele dag aan je lippen zit te likken (tenzij je enkele verleidings-technieken aan het uitproberen bent natuurlijk!)... Toch is het een nasmaak die me tegenhoudt, want sowieso krijg je altijd wel wat lipbalsem naar binnen op de 1 of andere manier...
Jammer want op zich is de lipbalm goed genoeg om je lippen dat zachte/hydraterende gevoel te geven...Nuja, het is géén groot gat in de portemonnee natuurlijk!
Ik denk dat ik maar bij de gewone lipglossjes van de H & M blijf, die ik dan weer wel goed vind.
Heeft iemand van jullie dezelfde ervaring met deze glossjes?