De verfilming van de populaire game Bioshock heeft een nieuwe regisseur gekregen in de vorm van de Spanjaard Juan Carlos Frenadillo. Dit heeft het Amerikaanse vakblad Variety bekend gemaakt. De naam van Frenadillo zal maar weinigen bekend in de oren klinken; hij heeft pas twee lange speelfilms gemaakt die geen van beide hier in de bioscopen te zien zijn geweest. Zijn eerste film was het Spaanse 'Intacto' uit 2001, gevolgd door de horrorfilm '28 Weeks Later' uit 2007. Die laatste is hier wel op dvd verschenen.
Aanvankelijk zou Gore Verbinski, regisseur van de Pirates of The Caribbean-films, de verfilming van Bioshock voor zijn rekening gaan nemen. Enkele maanden terug liet hij echter weten hiervan af te willen zien. Filmstudio Universal wilde de film namelijk buiten Europa gaan opnemen omdat dit tientallen miljoenen zou schelen in het budget. Verbinski liet toen weten dat hij geen zin had om lang buiten Amerika te zijn, omdat hij dan zijn familie moest missen.
Toch zal Verbinski wellicht bij de Bioshock-film betrokken blijven als producent. Dit is echter nog niet bevestigd. De Bioshock-film zal in 2010 opgenomen gaan worden.