
Fans van Justin Bieber moeten nog even geduld hebben om hun idool op het witte doek te kunnen bewonderen. De basketbalfilm waarin de tienerster zijn filmdebuut zal maken, wordt namelijk geteisterd door vertragingen. Dat verklaart Justin op de website van MTV.
Volgens Bieber is één van de redenen van de vertraging dat de filmbazen niet geheel tevreden zijn met het script. Justin: Ik werk nog steeds aan de film. Ik weet echter niet precies wat er achter de schermen speelt. Het schijnt dat ze het script aan het herschrijven zijn of zoiets. Het wordt in ieder geval cool.
Voor Justin komt de vertraging eigenlijk niet eens zo slecht uit aangezien hij nog een hoop moet trainen. Ik moet dringend de sportschool in. Daarnaast heb ik ook al een tijdje geen basketbal meer gespeeld, aldus de 19-jarige popsensatie.
Justin zal in de film, waarvan ook de naam nog niet bekend is, aan de zijde spelen van Mark Wahlberg, die ook de regie op zich neemt. http://www.shownieuws.tv/showflits/filmdebuut-justin-bieber-vertraagd/
|