STER UIT HIGH SCHOOL MUSICAL-FILMS IN TWEEDE TWILIGHT -FILM
Vanessa Anne Hudgens, bekend van haar rol als Gabriella uit de High School Musical-films, zal wellicht meespelen in de tweede Twilight-film. De 20-jarige Hudgens zou volgens Twilight-actrice Ashley Green ( die in Twilight de rol van Alice Cullen speelt) al auditie hebben gedaan voor de rol van weerwolvin Leah Clearwater.
Dit vertelde Green zondag op de uitreiking van de Golden Globes aan een reporter van MTV America. Greene voegde er aan toe dat Vanessa volgens haar perfect zou zijn voor de rol. Een woordvoerder van Hudgens heeft de geruchten echter tegengesproken: Ik weet niets van een auditie. Zover ik weet is het slechts een gerucht was de eerste reactie vanuit het kamp van Hudgens.
Op internet reageren fans van Twilight al gemengd op het nieuws: veel fans vinden Hudgens perfect voor de rol van Leah Clearwater, anderen vrezen dat zij niet dreigend genoeg kan overkomen. New Moon, zoals het vervolg op Twilight zal heten, moet eind dit jaar al in de bioscopen te zien zijn.