|
  FINALE DRESS LIKE A STAR OP DISNEY CHANNEL xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Brussel, 29 september 2011 - Volop glitter en glamour in de finale van Dress Like a Star op 5 oktober om 15.45 uur op Disney Channel. De veertienjarige Sarah uit Schiplaken (België) en de elfjarige Morrison uit Amsterdam (Nederland) gaan de fashionstrijd aan op de catwalk. Tijdens de finale is er een deskundige jury aanwezig; juryvoorzitter Django Steenbakker (winnaar Project Catwalk 2007), Kelly Pfaff (uit de realitysoap de Pfaffs) en Yvette Hoogenboom (social media-redacteur DYou).
Dean en Sita, Disney Channel-presentatoren hebben de afgelopen weken gezocht naar het beste ontwerp van een Sharpay-jurk in Nederland en Vlaanderen. Uit de 2500 ontwerpen zijn er twee kandidaten overgebleven na een zware selectie van opdrachten, waaronder een moodboard maken. In de finale wordt duidelijk welke ontwerpster het meeste talent heeft en de winnares is van Dress Like a Star.
Disney Channel is onderdeel van The Walt Disney Company en is uitgegroeid tot één van de grootste kindertelevisiezenders van de wereld. In 169 landen en in 34 talen bereikt de populaire zender ruim 230 miljoen kinderen met een mix van animatieseries, komedies en films. Disney Channel is te ontvangen via Telenet (kanaal 29) en Belgacom (kanaal 133).
Voor meer informatie:
Pers & PR The Walt Disney Company, Ingrid Timmer, +31 35-7504042, +31 6-51765703, ingrid.timmer@disney.com
Beeld: https://www.RelayIt.net/?c=Dsm6dFnKRfFtcxq8b6jRLJpSKkQrnJkpS7cw
Bron:
|