Goed nieuws voor ál die mensen die maar niet genoeg kunnen krijgen van Maid in Manhattan: Jennifer Lopez zal de hoofdrol spelen in The Governess, een romantische komedie, die geschreven is door de scriptschrijver van dat eerdere Lopezvehikel, Kevin Wade. Hij schreef het script samen met Wendy Braff, en Don Roos (Single White Female, the Opposite of Sex) is het aan het bijschaven.
Roos werkte ook al eerder met Lopez samen: hij schreef de indiefilm Love and Other Impossible Pursuits waar zij de hoofdrol in zal spelen, en hij zal ook de regie van die film op zich nemen.
The Governess gaat over een professionele dievegge die, om een bank te kunnen beroven, een baan neemt als kindermeisje van de drie ongehoorzame kinderen van een rijke weduwnaar. Maar dan valt ze (surprise!) voor de vader, en moet ze besluiten of ze haar verleden achter zich kan laten.
Regisseur is Nigel Cole (A Lot Like Love, Calendar Girls). Er zal deze herfst begonnen worden met filmen.