MODDERFOKKERS
Foto

toertochten
  • Mountainbike.be overzicht
  • MTB -You overzicht
  • Inhoud blog
  • modderfokker en jarig in juli
  • Foto's midsummerride
  • modderfokker en jarig in juni
  • Midsummerride
  • modderfokker en jarig in mei
  • Zondag 13 april 2025. Merelbeke, Munte, Gijzenzele, Kwatrecht. 
  • Mario nodigt uit
  • modderfokker en jarig in april
  • modderfokker en jarig in maart
  • modderfokker en jarig in februari
    links
  • hokalken
  • mountainbikekalender
  • houffalize
  • uit de oude doos
  • foto's
  • oigo
  • fietsen voor oigo
  • de vrijdagavondfietsers
  • 'hoe mijn leven een ongewenste wending nam'
  • the black sheep kalken
    MODDERVAKANTIES
  • kijk ! modderfokkers op vakantie
  • Foto

            Rudy Rogiers
              voorzitter
    Foto
        Rudy Vergeylen
            secretaris
    Foto
           Dany Fack
       penningmeester
    Foto
         Gerda Van Hulle
             bestuurslid
    Foto
    Annemie Van de Voorde
              bestuurslid
    Foto
          Rudy De Clercq
    Foto
          Geert Schepens
    Foto
             Ann Praet
    Foto
          Patrick Roels
    Foto
           Nancy Van Waes
    Foto
       Tom Vandenberghe
    Foto
           Jurgen Vion
    Foto
          Dany Poelman
    Foto
          Eddy Troch
    Foto
          Pascal Lippens
    Foto
              Luc Krick
    Foto
         Andrè De Clercq
    Foto
             Christine
       De Schoenmaecker
    Foto
         Dirk Hanselaer
    Foto
         Marc Roelandt
    Foto
       Kristien Bruggeman
    Foto
          Filip Buysse
    Foto
            Carla De Cock
    Foto
           Thomas Bisschop
    Foto
           Machteld Turneer
    Foto
       Mario Vaneechoutte
    Foto
         Jonatan Driesen
    Foto
             Steven De Mey
    Foto
         Ariane Coppenholle
    Foto
             Rony Van Hecke
    Foto
               Geert Noë
    Foto
          Johan De Wilde
    Foto
      Nico Van Puyenbroeck
    Foto
            Davy Poelman
    Foto

          Carlo Goossens
    Foto
      ______________

              Jo Roels

    ______________

    Foto

            Johan Poelman

     

    Foto

        Chris Van Poecke
    Foto

      Kenneth De Paepe

    Klik hier voor meer gratis plaatjes is the name, biking is the game Klik hier voor meer gratis plaatjes

    16-04-2025
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 13 april 2025. Merelbeke, Munte, Gijzenzele, Kwatrecht. 

     

    Kapitein Rudy Rogiers is VIPs (Very Impotent Peoples) aan het rondrijden in Parijs-Roubaix en daarom neemt Pieter het op zich om de rit uit te stippelen. Hij rijgt enkele van de mooiste stukjes Merelbeke, Bottelare, Munte, Gijzenzele en Kwatrecht aan elkaar, inclusief het Gentbos. We rijden op een droog en snel maar toch soms technisch parcours van 60 km, dat toch 60% off road is, aan een gemiddelde van 23 induur. Ja, we kunnen het nog. En mijn beentjes waren goed, want ik rij er op een lang ambetant stuk vals plat met windop zelfs eens Warre af, wat me in de maanden dat dat manneke nu al meerijdt nog nooit gelukt was. 

    We zijn met een hele bende. Naast Pieter en Warre, ook nog Ivan, ouderdomsdeken Johan, Matthias (beter gekend van het album van Suske en Wiske: De Kranige Kraanman), Axel, Stefaan, Danny en Rudy DC. O ja, ook nog Kenneth, kampioen van net (niet) op tijd komen, die nog komt aansluiten als we al op weg zijn. In supervorm zoals altijd. Axel rijdt de ganse rit uit, alhoewel hij nog maar enkele weken geleden onder het mes moest. 

    Het eerste halfuur is Danny weer zonder ophouden aan het tetteren. Hij heeft weer wat last van zijn ADHD (1). En wij ook. 

    Warre is als jonge snaak van net 14 niet op zijn mondje gevallen. Aan een smalle doorgang wachten de eerste vier even verder op de rest, maar die komt er maar niet door. Volgens Warre komt dat omdat Danny te dik staat en is blijven hangen in de te smalle doorgang waardoor de achterkomers ook niet meer door konden. Dat ik het niet ben die dat gezegd heeft 

    Aan Hoek ter Hulst tussen Moortsele en Oosterzele, ter hoogte van de stoeterij Ter Hulst, zijn we Danny kwijt. Stefaan belt hem: Danny, we staan aan die stoeterij. Maar Stefaan, jongen, zeggen wij, geen zo moeilijke woorden gebruiken voor Danny. Danny, zegt Stefaan, we staan aan die manège. Maar Stefaan, jongen, zeggen wij, Danny zijn Frans is ook niet zo goed. Danny, zegt Stefaan, we staan aan dat paardenstal. En zie, daar is Danny al. 

    Ook Pieter probeert zijn steentje bij te dragen aan de opvoeding van Warre. Bij het kruisen van wat ruiters te paard, waarschuwt Pieter: ‘Warre, je moet in het leven van twee dingen oppassen: van het achterste van een paard en van het voorste van een …’, euh, door de wind kon ik niet goed horen wat dat juist was. Maar je moet van nog iets oppassen, Warre, zeggen wij: van achter Danny te rijden, want dan verdriedubbelt je kans op vallen. 

    En even later gebeurt het dan. We dalen de Betsberg af, off road aan de westkant, voorbij enkele bunkers, een single track, de St. Annawegel. Ik zie het jong geweld, Pieter, Stefan (nou ja) en Warre, naar beneden zoeven, terwijl ik achter Ivan het rustiger aan doe, genietend van de vérgezichten en van het genot van een fantastisch mooie en beetje technische afdaling. Plots springt Ivan, midden in de afdaling, van zijn velo. Wat krijgt die nu? Dan zie ik het: Warre ligt languit op zijn rug in de diepe greppel naast de smalle wegel. Bij het ontwijken van een stroombonk, euh, van een boomstronk, is hij eventjes in het gladde gras geraakt en het is een feit: Warre De Ruyck zet zijn eerste stuik. En hij reed niet eens achter Danny. Het eerste wat Warre vraagt: ‘Is er niets aan mijn fiets?’. Ten eerste, Warre, zo rap kunnen wij dat niet zien, en vooral: dat is nu het minste van onze zorgen. Dat er niets hapert met onze mascotte, de jongste, meest getalenteerde en de op één na (2) sympathiekste Modderfokker, dat is voor ons het allerbelangrijkste. Het lijkt nog mee te vallen. Zijn stuur is in zijn liesstreek geknotst en het wordt pijn verbijten gedurende de rest van de rit, maar Warre is nen taaie en geeft geen krimp. Alleen zijn ego kreeg een deuk, wat eigenlijk nooit kwaad kan. Bij ons Modderfokkers komt de val voor de hoogmoed. 

    Rudy DC legt in de Beize dan nog eens het verschil uit tussen gratis en voor nieten. Hij doet dat door de opvoeding van mijzelf te vergelijken met die van Danny: Mario is gratis naar school geweest, zegt Rudy, en Danny voor nieten. 

    Els en Sabine zijn de enige dames vandaag, en Luc K komt in zondags tenu ook nog eens gedag zeggen. 

    Stefke is er 53 jaar en 9 maand geleden Imgeschoten en verjaart dus vandaag. Voor mij weeral een Duvel voor nieten, uch, voor gratis. 

    Mario 

    1. ADHD is de afkorting van: Allez Danny, Hola Danny 

    2. Als ik meerij dan toch. 



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Foto

    klik op de groepsfoto voor alle fotoalbums

    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


     
    mountainbike
         ritten
     elke zondag
    om 8u30 of 9u
      Kalkenkerk
     
       

    MOUNT


    Foto

    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Foto

      ____________________

               Els Cattoir
      ____________________

    Foto

    __________________

          Sabine De Neve
    __________________

    Foto

                 Ivan Rogiers

     


    Foto


               Nadine Fack

     


    Foto

              Cedric Laureyns

     


    Foto

             Linda De Gussem

     


    Foto

         Frank Van de Steen

     


    Foto

       Gunther Blancquaert

     


    Foto

            Dirk De Boever

     


    Foto

             Johan Van Hulle

     


    Foto

            Jan Willems

     


    Foto

             Axel Troch

     


    Foto

             Frank Hanselaer

     


    Foto

              Karine De Neve

     


    Foto

           Stefan Imschoot

     


    Foto

             Bart Van Hecke

     


    Foto

          Els Van den Putte

     


    Foto

                 Tom Neus

     

     


    Foto

          Karel Verhoeven

     


    Foto

          Petra Verbrugge

     


    Foto

    ______________________

         Hans Kerkvliet

    ______________________


    Foto

        Christelle De Letter

     

     


    Foto

       Veerle Van Imschoot

     


    Foto

              Guy Roels

     


    Foto

             Gert Vergult

     


    Foto

         Hans Schellaert

     

     


    Foto

     

      Kenneth Vanderzypen

    ­


    Foto


    __________________

           Fanny Wiels

    __________________


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs