MODDERFOKKERS
Foto

toertochten
  • Mountainbike.be overzicht
  • MTB -You overzicht
  • Inhoud blog
  • modderfokker en jarig in mei
  • Zondag 13 april 2025. Merelbeke, Munte, Gijzenzele, Kwatrecht. 
  • Mario nodigt uit
  • modderfokker en jarig in april
  • modderfokker en jarig in maart
  • modderfokker en jarig in februari
  • zondag 26/1 verslag door Mario
  • modderfokker en jarig in januari
  • modderfokker en jarig in december
  • rit 17 november door Mario
    links
  • hokalken
  • mountainbikekalender
  • houffalize
  • uit de oude doos
  • foto's
  • oigo
  • fietsen voor oigo
  • de vrijdagavondfietsers
  • 'hoe mijn leven een ongewenste wending nam'
  • the black sheep kalken
    MODDERVAKANTIES
  • kijk ! modderfokkers op vakantie
  • Foto

            Rudy Rogiers
              voorzitter
    Foto
        Rudy Vergeylen
            secretaris
    Foto
           Dany Fack
       penningmeester
    Foto
         Gerda Van Hulle
             bestuurslid
    Foto
    Annemie Van de Voorde
              bestuurslid
    Foto
          Rudy De Clercq
    Foto
          Geert Schepens
    Foto
             Ann Praet
    Foto
          Patrick Roels
    Foto
           Nancy Van Waes
    Foto
       Tom Vandenberghe
    Foto
           Jurgen Vion
    Foto
          Dany Poelman
    Foto
          Eddy Troch
    Foto
          Pascal Lippens
    Foto
              Luc Krick
    Foto
         Andrè De Clercq
    Foto
             Christine
       De Schoenmaecker
    Foto
         Dirk Hanselaer
    Foto
         Marc Roelandt
    Foto
       Kristien Bruggeman
    Foto
          Filip Buysse
    Foto
            Carla De Cock
    Foto
           Thomas Bisschop
    Foto
           Machteld Turneer
    Foto
       Mario Vaneechoutte
    Foto
         Jonatan Driesen
    Foto
             Steven De Mey
    Foto
         Ariane Coppenholle
    Foto
             Rony Van Hecke
    Foto
               Geert Noë
    Foto
          Johan De Wilde
    Foto
      Nico Van Puyenbroeck
    Foto
            Davy Poelman
    Foto

          Carlo Goossens
    Foto
      ______________

              Jo Roels

    ______________

    Foto

            Johan Poelman

     

    Foto

        Chris Van Poecke
    Foto

      Kenneth De Paepe

    Klik hier voor meer gratis plaatjes is the name, biking is the game Klik hier voor meer gratis plaatjes

    21-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ritverslag zondag 19 oktober door Mario

    A-kes Herzele. C-kes Erondegem.

    Een verslag op verzoek van Karine. Ha, denk ik, dat is omdat het zo een mooi ritje was met mij als rijslijder. Maar nee hoor, het is omdat Karin wil vereeuwigd worden in een verslag waarin het volgende staat: “Rudy Rogiers en Karine De Neve mountainbaaikten samen”. Tja, een mens moet zijn plaats kennen in de wereld, hé.

    Ik zie u al kijken: RR bij de C-kes! Hoe kon het zover komen met deze o zo talentrijke wielrijder, ooit de hoop van Kalken en omstreken? Een reeks van samenlopen, gaan we maar zeggen. Gisteravond had RR zijn knie, zijn meniscus, weer zeer gedaan, want te wild paardje gereden met zijn kleinzoon. Deze morgen, hij stond al in tenu, moest RR nog de kom met patattenschillen buitendragen en daarna nog de 7 volle kuipen met lege chocopotten legen. En van zich zo te moeten opjagen, krijgt RR altijd het sch… Zodat hij dus ook nog eens naar 2C moest. Vandaar dat RR deze morgen niet de gebruikelijke 5 minuten te laat was, maar wel liefst dikke 6 minuten! De A-kes, of wat er van over schiet, ’t is te zeggen, Dirkske DB, Gert V,  Stefan I, Ivan R, Rudy DC, Jo R, Luc K, Danny F, en Axelaar T (vergeef me als ik er een paar vergeet, maar ik had al 1 Duvel op toen ze arriveerden in De Beize, en Stefan I wil me het lijstje met deelnemers niet doorsturen, de sm…), waren ferm op hun ongemakken, omdat ze eerst 23 km naar Herzele moesten om aldaar nog 37 km te baaiken en daarna nog 23 km terug, en zodoende hadden ze niet langer gewacht op hun kapitein-voorzitter. RR had nog de achtervolging ingezet, maar omdat hij geen idee had dat hij hen eigenlijk al op de hielen zat en omdat zijn knietje zeer deed, was hij onverrichterzake terug naar Kalken dorp gereden. Op zo een momenten zou een mens willen dat ze zoiets hadden uitgevonden als een telefoon die ge overal kunt meenemen. Dan kunt ge uw vrienden op hun velo opbellen (want die hebben dan ook zo een telefoon) om te vragen waar ze zitten. Als ge dan naar Danny F belt, antwoordt die verbaasd: ‘Maar hoe wete gij dat ik hier ben?” Hollanders zouden daar subiet een stom Hollands woord voor uitvinden. Een mobieltje, zouden ze dat dan noemen. Wedden? Dat zou nu nog eens een nuttige uitvinding zijn, zie, dan had RR kunnen bellen naar de A-kes.

    Dat RR de A-kes op de hielen zat, weten we omdat Jurgen en Karine (per automobieltje) eerst het zootje A-kes hadden gekruist en even daarachter RR. Wij weten wij veel, zunne! Rudy, laat die meniscus eruit halen, jong. Mijn rechtse ben ik al 25 jaar kwijt, en ik heb daar geen beetje last van, behalve wat incontinentie, maar dat heeft er volgens de huisdokter eigenlijk niets mee te maken. Daarenboven heb ik daar ook weinig last van, want uw koersbroek moet toch na elke rit in de was.

    Er was me ook, door niet nadergenoemden, gevraagd, of het verslag opnieuw in het algemeen geschaafd Nederlands kon, want een groot deel had van het vorige verslagje van Rudy DC geen bal verstaan. Ja, Hussevelds mag dan wel een wereldtaal zijn, Chinees is dat ook en dat is ook Chinees voor mij. Rudy DC heeft wel een nieuw werkwoord toegevoegd aan de nederlandse taal: “maïs axelen”, en dat hadden ze wel allemaal verstaan.

    Bij de C-kes waren we dus met 10, dankzij het plotse verschijnen van onze voorzitter, RUDY ROGIERS. Dan ook nog KARINE DE NEVE (en Jurgen), Nadine en Rudy, Johan Poelman, Nancy, Carla, diene mens uit Schellebelle, en den dezen.

    Met RR hing het niet goed. Hij ging de hele tijd aan het staartje van de C-kes. Een geluk dat Carla wat bij hem bleef, om hem af en toe wat te duwen, of een woordje van troost (allez, Rudy, ge kunt het nog, jongen) toe te werpen. De prestatie van Carla is des te lovenswaardiger (dat is nog eens wat anders dan Hussevelds, hé), gezien het feit dat ze pas haar wederoptreden deed nadat ze in augustus een voetbreuk had opgelopen. Ze had op een rit op de weg gerekend, maar dat was dan zonder mij gerekend, haha. Hahaha. Het ene mottige wegeltje na het andere, aan de kanten van Smetlede, Papegem, Impe, Erondegem, en zo over Oordegem, via de heerlijke kassei-afzink aan de kerk, terug naar beschaafder Oorden. Oorde gem? Hier en daar stond er nog wat maïs, maar ja, Axelaar Troch kan ook niet overal zijn.

    Bij het binnenrijden van Kalkendorp, rijden RR en ik nog door de riolen, als echte RioolRatten. Anderhalve meter doorsnee, schat ik, en ze liggen boven op straat, dan kunt ge dat toch niet laten hé. Spijtig genoeg liggen ze op 30 cm van elkaar zodat ik van de ene in de andere moest wippen, waardoor mijn voetbreuk (jaja, ik ook, Carla) van verleden maand ook serieus zeer deed en ik de tweede reeks riolen links van het straat miste. Johan Poelman ging ook rioolrijden, maar niet gezien. Hij heeft er pertank (= nochtans) de naam voor.

    Er was dus maar 1 Rudy – den DC – als echte A, net degene die nooit met de A-kes wil meerijden omdat hij zogezegd niet mee zou kunnen, en er was dus maar 1 Rogiers – den Ivan – als echte A.

    (En ja, Stefan I had deze al gepikt van mij, in zijn wistjedatjes, de sm..).

    Zaten al op het terras van de Beize, toen we rond halftwaalf arriveerden: Senna en nog een gast. Voorzeker een toffe, maar zijn naam ontsnapt me, hij moet maar wat meer meerijden. Kwamen ook opdagen na ritje apart: Annemie, Machteld en Linda. Reden in Oostende: Jan W, Steven DM en Geert S. Patrick R moet nog ergens op zijn eentje rondgetoerd hebben ook,  want Machteld had geen gedacht waar die uithong. (was nog wat gaan bijtrainen na Herzele, vermoed ik). En Carlo G werd gespot in Herzele.  Carla, Rudy V en Machteld trakteren allemaal nog voor hun verjaardag. Op ulle gezondheid. Ik heb dan maar mijn 5 Euro weergepakt, zunne, want ik ben van dezelfde provincie als de cafébaas.

    Half oktober en zomerweer. Het Beize-terras zit vol modderfokkers. Allemaal de schuld van de opwarming van de Aarde. Laat ze maar doen, voor de tijd dat het nog duurt.

    PS1. Ik merk, uit het ‘Wist je datjes’, van ene S. In-schoot, dat die mens nog geobsedeerder is dan de ergste van de andere modderfokkers, die allemaal stuk voor stuk al zo erg zijn. Ge moet niet vragen hoe straf geobsedeerd diene moet zijn. Wat is dat allemaal van die koersbroekskes?

    PS2. En o ja. Karine De Neve en Rudy Rogiers, die hebben ooit nog samen gemountainbaaikt, wist je datje?

    Mario

     

     



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Foto

    klik op de groepsfoto voor alle fotoalbums

    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


     
    mountainbike
         ritten
     elke zondag
    om 8u30 of 9u
      Kalkenkerk
     
       

    MOUNT


    Foto

    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Foto

      ____________________

               Els Cattoir
      ____________________

    Foto

    __________________

          Sabine De Neve
    __________________

    Foto

                 Ivan Rogiers

     


    Foto


               Nadine Fack

     


    Foto

              Cedric Laureyns

     


    Foto

             Linda De Gussem

     


    Foto

         Frank Van de Steen

     


    Foto

       Gunther Blancquaert

     


    Foto

            Dirk De Boever

     


    Foto

             Johan Van Hulle

     


    Foto

            Jan Willems

     


    Foto

             Axel Troch

     


    Foto

             Frank Hanselaer

     


    Foto

              Karine De Neve

     


    Foto

           Stefan Imschoot

     


    Foto

             Bart Van Hecke

     


    Foto

          Els Van den Putte

     


    Foto

                 Tom Neus

     

     


    Foto

          Karel Verhoeven

     


    Foto

          Petra Verbrugge

     


    Foto

    ______________________

         Hans Kerkvliet

    ______________________


    Foto

        Christelle De Letter

     

     


    Foto

       Veerle Van Imschoot

     


    Foto

              Guy Roels

     


    Foto

             Gert Vergult

     


    Foto

         Hans Schellaert

     

     


    Foto

     

      Kenneth Vanderzypen

    ­


    Foto


    __________________

           Fanny Wiels

    __________________


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs