Rondvraag / Poll
wie word er wereld kampioen
Nederland
Spanje
Bekijk resultaat

Archief per maand
  • 02-2012
  • 07-2010
  • 02-2010
  • 10-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 09-2005
    Dropbox

    Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda

    Laatste commentaren
  • ik ben een mega fan!!!!!! (Chloë Peeters)
        op Mega Mindy door Romeo
  • Ik wil jou zien in het echt! (Caterin)
        op Mega Mindy door Romeo
  • liedje 'Opa' (Imke)
        op Mega Mindy door Romeo
  • andwoord (Amin.Yara)
        op
  • Reactie van een snotneus. (Ronny)
        op
  • Gastenboek
  • Dekampioenen21
  • Dekampioenen21
  • Verjaardag
  • /
  • Prettige zondag, en een heel goed begin van de nieuwe week

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Een interessant adres?
    Foto
    hopelijk heb je er wat aan
    Zoeken in blog

    Foto
    Yarabrusseel
    Ik wens je een fijn bezoek
    Hey welkom op mijn blog pagina hopelijk vinden jullie er wat aan groetjes Yara
    11-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische Mika moet Vorst Nationaal 1.200 euro

    Belgische Mika moet Vorst Nationaal 1.200 euro

    De Britse Mika.
    In het proces van Mika tegen Mika moet de Belgische zangeres van Griekse origine Sophie Michalakoudis, alias Mika, 1.200 euro betalen aan de concertzaal Vorst Nationaal. Dat heeft de handelsrechtbank van Brussel in kort geding beslist. De Belgische Mika had in november 2007 een zaak ingespannen om het optreden van de Britse Mika in Vorst Nationaal te laten verbieden. Volgens de Belgische Mika kwam zij niet meer aan de bak door de mogelijke verwarring met de Engels-Libanese zanger Mika - echte naam Michaël Holbrook Penniman.

    Nieuwe zaak
    De poging van Michalakoudis om het concert te verhinderen, mislukte. Kort daarna liet ze weten dat ze afzag van alle gerechtelijke stappen, maar de beklaagden lieten het daar niet bij en duwden Michalakoudis op hun beurt in de positie van beklaagde. De Britse Mika, Universal en Live Nation eisten 30.000 euro van Michalakoudis wegens tergend en roekeloos geding, plus procedurekosten.

    Geen fout
    In zijn oordeel volgde de rechtbank de advocaat van Sophie Michalakoudis, meester Emmanuel Van Melkebeke, die stelde dat zijn cliënt geen fout had begaan door een procedure tegen Vorst Nationaal aan te spannen. Hij wees erop dat Michaël Holbrook, Universal en Live Nation vrijwillig zijn opgetreden in het geding, zonder te zijn opgeroepen. Al hun eisen werden afgewezen.

    Vergoeding
    Omdat de Belgische Mika echter de procedure heeft verloren, moet zij wel 1.200 euro rechtsplegingsvergoeding betalen aan Vorst Nationaal. (belga/sam)

    11-06-2008 om 09:44 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    03-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yara
    huwelijks foto"s
























    03-06-2008 om 15:50 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    31-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jongeren plegen meer en meer zelfmoord

    Zelfmoordlijn verwacht druk weekend

    Zelfmoordlijn verwacht veel vragen na dubbele zelfdoding meisjes
    De Zelfmoordlijn verwacht dit weekend heel wat reacties van ongeruste ouders. De dienst zegt dat nadat opnieuw twee tieners zelfmoord hebben gepleegd, deze keer in Gosselies, een deelgemeente van Charleroi.

    Zelfmoordgolf
    De zelfmoord volgt op de, losstaande, zelfdoding van twee Vlaamse tieners vorige week vrijdag. Afgelopen woensdag probeerden twee Zaventemse schoolvriendinnen zich ook al van het leven te beroven.
    De Zelfmoordlijn vreest dat de drama's van de voorbije week tot meer gevallen van zelfdoding kunnen leiden.

    Kopiegedrag
    "Hoe meer er over zelfdoding wordt bericht, hoe meer jongeren het besluiten te doen", zegt Alexandre Reynders van de dienst. Ook onderzoekster Gwendolyn Portzky (Universiteit Gent) waarschuwt voor kopiegedrag.

    Wouter Dekoster van het Centrum ter Preventie van Zelfdoding stelt dat het belangrijk is dat ouders de dialoog met hun kinderen aangaan.

    Brief
    De twee tieners van 15 en 16 jaar die donderdagavond zelfmoord pleegden, schreven elk een brief aan hun familie, zo melden meerdere Franstalige media. Hun lichamen werden teruggevonden in een bos. Ze hadden zich verhangen.

    Woensdag verbleven ze bij één van de twee, maar donderdag daagden ze niet op op school. De ouders verwittigden de politie. die vond in het huis waar ze hadden overnacht twee brieven. Ze zouden zich onbegrepen hebben gevoeld. (belga/edp)


    Twee tienermeisjes plegen zelfmoord in Gosselies

    HLN update   In een bos in Gosselies zijn de voobrije nacht twee zestienjarige meisjes dood teruggevonden. De twee tieners, die in dezelfde school zaten, pleegden zelfmoord door zich op te hangen. Dat meldt het parket van Charleroi.

    De tieners verlieten gisteren hun woning, zogezegd om naar school te gaan. Daar zijn ze echter nooit aangekomen. Toen de meisjes 's avonds niet terugkeerden, sloegen de families alarm. Er werden onmiddellijk zoekacties gestart, die uiteindelijk leidden naar een klein bos in Gosselies waar de meisjes regelmatig heen gingen. Daar deden de speurders de macabere ontdekking.

    Volgens de eerste gegevens droegen de meisjes gotische kleren en hadden ze vroeger al gedweept met zelfmoord.

    Twee tienermeisjes proberen zelfmoord te plegen op school

    In het KA Zaventem hebben twee meisjes van vijftien geprobeerd om zelfmoord te plegen. De twee vriendinnen, die allebei in het derde jaar voeding en verzorging zitten, sloten zich op in de toiletten en slikten een heleboel slaappillen. Toen de meisjes wat later op de speelplaats stonden, viel een van hen flauw. De twee verkeren niet in kritieke toestand.

    Psycholoog
    Vorige week nog pleegden twee tieners zelfmoord in aanwezigheid van medeleerlingen. In Het Laatste Nieuws pleit een psycholoog om te stoppen met de feitelijke berichtgeving over zelfmoord omdat anders mogelijk een zelfmoordgolf dreigt.

    2 studenten plegen zelfmoord onder ogen van medeleerlingen

    HLN update   Een student van het Koninklijk Atheneum in Denderleeuw heeft vanmiddag zelfmoord gepleegd onder het oog van een aantal medeleerlingen. De jongen sprong uit een raam van de tweede verdieping. Hij werd zwaargewond overgebracht naar het ziekenhuis, waar hij later overleed. Over de motieven van zijn wanhoopsdaad is voorlopig nog niets bekend. De lessen in de school werden 's namiddags opgeschorst. Directie en leerkrachten hebben de leerlingen opgevangen en begeleid.

    Later op de middag speelde ze er zich eveneens een dramatische gebeurtenis af in Antwerpen. Een 14-jarige meisje sprong voor de ogen van haar broer en medeleerlingen van een appartementsgebouw. Ze was op slag dood. Het meisje was net terug van een schooluitstap. Volgens medeleerlingen was het meisje erg opgewekt.

    HLN TV: 17-jarige jongen springt van dak af

    Tegen woordig is het meer een plaag geworden
    Jammer dat zoveel kinderen niet meer begrepen worden dat ze zo beslissingen nemen



    31-05-2008 om 12:56 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Aarde had ooit drie manen"

    "Aarde had ooit drie manen"

    Het is wellicht moeilijk voor te stellen, maar de Aarde heeft ooit nog drie manen gehad. Dat is alvast wat enkele NASA-wetenschappers geloven.

    De meeste wetenschappers zijn het er alvast over eens hoe onze huidige maan is ontstaan. Zo'n 4,5 miljard jaar geleden, in de eerste jaren van ons zonnestelsel, botste een planeet ter grootte van Mars met onze Aarde. De materie die daarbij vrij kwam, vormde uiteindelijk de maan.

    Jack L. Lissauer van NASA en John E. Chambers van de Carnegie Institute in Washington zijn er echter van overtuigd dat uit een deel van die materie twee kleinere manen gevormd zijn in een zogenaamd Lagrangepunt. Dat is een punt waarbinnen kleinere objecten een vaste positie kunnen behouden door de zwaartekracht van twee hemellichamen waartussen het zich bevindt, in dit geval de Aarde en de maan.

    "De impact bij de botsing was zo groot dat het meer dan waarschijnlijk is dat er meer materie de ruimte is ingestuurd en dat een deel ervan in de Langragepunten is blijven 'hangen'", zegt Lissauer in het magazine New Scientist. Volgens Lissauer en Chambers hebben de twee kleine manen ongeveer 100 miljoen jaar rond de Aarde gedraaid, vooraleer ze door de zwaartekracht van de overige planeten in ons zonnestelsel uit koers zijn geraakt. Wellicht zijn ze op de maan of op Aarde gestort of zijn ze verder in de ruimte afgedreven.

    De twee wetenschappers staan niet alleen met hun bevindingen. In een aparte studie komt astrofysicus Matija Cuk van de universiteit van British Columbia met een vergelijkbare conclusie. Volgens Cuk konden de kleinste manen, slechts een paar tientallen kilometer in doorsnede, zelfs een miljard jaar in een baan rond de Aarde gedraaid hebben. "Al zouden ze amper zichtbaar geweest zijn aan de hemel. Ze zouden eerder als zeer heldere sterren op Aarde te zien zijn", aldus Cuk in New Scientist. (hlnsydney/sps)

    31-05-2008 om 04:50 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische arts toont weinig begrip voor rokers en alcoholici

    Belgische arts toont weinig begrip voor rokers en alcoholici

    Drie op de tien artsen vindt medische terugbetaling voor rokers met longkanker niet nodig. Meer dan een kwart van de artsen denkt hetzelfde over alcoholici met levercirrose. Dat blijkt uit een enquête bij Belgische artsen van de Vlekho Business School in samenwerking met de Artsenkrant.

    In totaal werden 693 ingevulde enquêtes verwerkt. Belgische artsen lijken niet veel medelijden te hebben voor rokers en alcoholici die door hun verslaving gezondheidsproblemen krijgen. Ook het voorbeeld van een bromfietser die zonder helm een ongeluk krijgt en daarbij blind wordt, verdient volgens een kwart geen terugbetaling. Sporters die door onverantwoord gedrag een knieprothese nodig hebben, gunnen vier op vijf artsen dan wel weer terugbetaling. Ook vrouwen die geen gratis mammografie laten nemen en toch borstkanker krijgen, of zwaarlijvigen met hartkwalen kunnen op het medelijden rekenen van bijna alle artsen.

    Communautair
    Gevraagd naar de Belgische gezondheidszorg, geven de artsen het systeem gemiddeld een waarderingsscore van vier op vijf. Velen van hen vrezen wel dat de gezondheidszorg op termijn zal ontsporen. Vooral de technologische vooruitgang (52 procent) en de vergrijzing (32 procent) worden hier als oorzaken gezien. De hervorming van het systeem is noodzakelijk, maar 65 procent vindt wel dat de overheid het volledige verzekeringspakket moet blijven aanbieden. Bijna vier op tien vindt alleen een basispakket voldoende. Op de vraag of de Belgische gezondheidszorg moet worden opgesplitst, is het antwoord zeer communautair geladen: 92 procent van de Franstalige artsen vindt van niet, terwijl 64 procent van de Nederlandstalige geneesheren wel akkoord gaat.

    Uit de enquête kwamen nog enkele andere opvallende resultaten. De grote meerderheid van de artsen vindt dat palliatieve zorg dringend voor terugbetaling in aanmerking moet komen. Verder vindt maar liefst twee derde dat het remgeld zijn doel niet bereikt. Een verklaring voor dit cijfer is er niet echt. De automatische verzekering tegen kleine risico's voor zelfstandigen, sinds begin dit jaar, juichen de artsen dan weer toe.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Onozel vind ik die opmerking van dokters
    Inplaats mensen aan te moedigen te stoppen met roken of drinken
    En als ze het doen respect voor te tonen

    Ik denk nog altijd dat drugs meer kwaad doet dan een stomme sigret
    En het is nog steeds niet wetenschappelijk bewezen dat longkanker enkel door roken komt

    Er zijn wel mensen die nooit gerookt hebben en sterven aan longkanker
    Of mensen die nooit een druppel aanraaken met leverkanker
    Hoe verklaar je dan dit?


    31-05-2008 om 04:47 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mega Mindy bevalt van zoontje Wolf

    Mega Mindy bevalt van zoontje Wolf

    Free Souffriau, de populaire actrice die de rol van superheldin Mega Mindy vertolkt, en componist en muzikant Miguel Wiels zijn de trotse ouders geworden van hun eerste kindje, Wolf. Dat heeft productiehuis Studio 100 bekendgemaakt. Souffriau is bevallen "van een flinke jongen". Hij weegt 3,720 kilogram en is 51 centimeter groot.

    Moeder en kind stellen het zeer goed, en papa Miguel Wiels is helemaal in de wolken met zijn zoontje. "We hebben allebei erg uitgekeken naar dit moment en zijn dan ook totaal overdonderd door het intense geluk dat zo'n klein wonder met zich meebrengt. Dit is ongetwijfeld het mooiste wat ons ooit overkomen is", aldus de trotse ouders. (belga/gb)





    Ps na enkele mails en berichten om even duidelijk te maken men blog heet wel Mega Mindy maar ik ben niet Mega Mindy Snorry
    Ben ook enkel maar fan greets Yara of Natsie

    31-05-2008 om 04:27 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    24-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Yara
    Helaba Yara
     
    Hierbij wil ik jou proficiat wensen met je huwelijk
    Nog vele gelukkige jaren samen te mogen zijn met jou man

    Vanwege alle Co's Hier op je blog


    Zingendezanger Fien Jurgen Jonas en Soepkieken

    Ps zet jij er wat foto's op van uwe trouw

    24-05-2008 om 00:00 geschreven door Romeoke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    18-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vandammeke

    laten we dat hier nog eens hebben over Roger Van Dam hebben

    een leuk onderwerp dus

    met ZVM zwaar verteerbare muziek

    met LVM licht verteerbare muziek

    met OVM overgoeg verteerbare muziek

    met ZAVM zalig verteerbare muziek


    dit zijn nu al de 4 afkortingen van Roger zijn programa wuhahaha
    zullen er nog wel een paar uitvinden de komende weken

    18-05-2008 om 13:12 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    10-05-2008 om 18:06 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    10-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maeva is back

    Maeva Dj's hebben natuurlijk een naam
    Maar wat is de betkenis van hun naam dat zal je hier nu lezen
    Vandaag 10 mei is maeva ook weer begonnen met programa's maken en het was fantastich
    Nu de betekenissen


    Dirk de Beuk
    Machtig onder het volk

    Roger Van Dam
    Beroemd met de speer

    Jan Van Deyck
    Jahweh is genadig

    Eric Hofman
    De enige macht

    Bart Gijsbrechts
    Zoon van Tolmai (=de vorentrekker/rijk aan rimpels)

    Marc Hermans
    Krijgshaftigheid

    Deze zijn dus de betekenisen van hun naam
    Nog niet zo rampzalig als de naam van mij ;-))

    Nathalie Geboortedag (Van Jezus)
    en nick naam Yara De door zijn moed beroemde

    Dit was het dus
    Lieve groetjes Yara Nathalie of Mega Mindy
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waanzin
    Waar het steeds van daankomt dat weten wij niet
    Maar in ieder geval weet de politie me steeds te vinden

    Deze week voor Medeplichtigheid op slagen en verwondingen veroorzaakt door een onbekende tegen FB
    En vandaag dat ik Zonder rijbewijs reed met een BMW524 die in de garage staat voor onderhoud 
    Met stalking en Opsetelijke slagen en verwondingen 
    Maar alleen zonder wagen bij FB graken is heel moeilijk 
    En daarom ook 2 boetes voor smaad 
    En dit alleen maar om te zeggen en te blijven volhouden tot dat men onschuldig is en men niet weg graakt 
    Men vriend in Eeklo en om 14.00 ik die slagen en verwondigen toe breng met een BMW die er niet eens is thuis 
    En daarbij van een gemeente 20 minuten van kortrijk af om 14.03 en 52 seconden op Skype met iemand zat 
    Alle bewijzen spreken dus tegen FB maar toch word er volgehouden door de politie dat ik schuldig ben 
    Hoe ik dat nu weer klaar speel weet ik niet 
    De 2de boete van smaad is omdat ik andwoorde op de zin dat komt op jou strafblad smaad 
    Dat ik zei doe maar en als je geen plaatske meer vind op die van mij ik vind wel iemand waar je het bij kan opzetten 
    Dat doe men dus in kwaadheid en onmacht zonder men het zelf weet hoe of wat alles in elkaar zit en zeker dat men onschuldig is 
    Nu ook heb ik getuigen waarbij ik niet weg kan geweest zijn omdat ik op die plaats ben aan de pc 
    En de woning niet verlaten heb 
    Het is dus weer Onwarschijnlijk hoe FB mij er probeert in te luizen voor nuteloze zaken 
    De slagen en verwondingen aan het uiterlijk vanwaar die komen weet ik zelf niet maar in ieder geval niet van mij 
    En deze zal ook bewezen worden want verdere stappen zullen ondernomen worden vanwege 
    -Laster en eeroof 
    -Stalking 
    -Misbruik op een gebied dat hier niet van toepasing kan  komen

    Deze stappen zullen zeker worden overwogen en als ik kan nog meer er zijn nog stappen die ik kan ondernemen die ik nu niet juist weet 

     Hierbij zeggen ze dan Wie laatst lacht Best lacht

    10-05-2008 om 18:04 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    08-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
     

    Website Club Brugge kleurt zwart na overlijden Sterchele

    De website van Club Brugge blijft vandaag gesloten
    De vlaggen hangen halfstok bij Club


    Club Brugge rouwt om het plotse overlijden van François Sterchele. De website van de Club blijft vandaag gesloten en bezoekers krijgen een zwart scherm te zien. Onder een foto van Sterchele staan zijn geboorte- en sterfdatum.

    Club schrapt vandaag ook de trainingen. "Dit is vooral dramatisch voor zijn familie. Als moeder een kind verliezen op zijn 26e is verschrikkelijk", vertelt keeperstrainer Danny Verlinden. "Voor Club is dit ook pijnlijk uiteraard. François lag goed in de groep. Trainen zal er vandaag niet van komen, denk ik. De spelers zullen aangeslagen zijn. François was een levensgenieter. Dat zag je op het veld en ook daarbuiten."

    Club Brugge zal later op de dag de pers te woord staan. In een eerste reactie vraagt Club om uit respect de spelers, trainers en vrienden van Sterchele met rust te laten. (belga/gb

    08-05-2008 om 11:56 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
     

    Jean-Luc Dehaene: "Sterchele zwaar verlies voor Club"

    Oud-premier Jean-Luc Dehaene, fervent supporter van Club Brugge, noemt het overlijden van Francois Sterchele een zwaar verlies voor Club Brugge en het Belgisch voetbal. "Hij was één van de jongere spelers met heel wat talent en veel groeimarge die ons nog veel had kunnen bijbrengen. Dit seizoen was hij een van de smaakmakers van Club Brugge en één van de spelers die heel goed lagen bij de supporters", vertelt Dehaene.

    "Toen ik vanmorgen het nieuws hoorde kwam dat over als een slag in mijn gezicht. Het is bijzonder tragisch dat een jonge man die nog zo'n ganse toekomst voor zich had op die manier aan zijn einde moet komen", aldus een aangeslagen Jean-Luc Dehaene. (belga/gb)

    08-05-2008 om 11:53 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaggen Cercle Brugge halfstok voor Sterchele
     

    Vlaggen Cercle Brugge halfstok voor Sterchele

    Ook stadsgenoot Cercle Brugge rouwt mee met Club om de dood van François Sterchele. De vlaggen hangen halfstok. "De hele Cercle-familie reageert geschokt op het nieuws", zegt woordvoerder Pol Van Den Driessche. "Sterchele was een echte topspeler. Het is erg dat hij op een dergelijke dramatische manier verdwijnt."

    Cercle Brugge denkt ook aan de familie van de overleden voetballer. "We hebben een rouwbericht op onze website geplaatst", zegt Van Den Driessche. "We zijn tegenstrevers in het voetbal maar niet persoonlijk. We zijn diep bedroefd met tranen erbij. We hebben enorm veel respect voor deze speler." (belga/gb

    08-05-2008 om 11:51 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
     

    François Sterchele omgekomen bij auto-ongeluk

    Zijn laatste doelpunt scoorde hij in de derby tegen Cercle.
    België leerde Sterchele en zijn typisch zegegebaar kennen bij Charleroi en bij G. Beerschot, waar hij vorig seizoen topschutter werd.
    HLN update Club Brugge-spits François Sterchele is vannacht om het leven gekomen bij een auto-ongeluk op de N49 in Vrasene (bij Beveren). Hij was 26.

    Onaangepaste snelheid
    Uit de eerste vaststellingen van een verkeersdeskundige blijkt dat Sterchele tegen een onaangepaste snelheid reed met zijn Porsche Cayman op de expressweg tussen Antwerpen en Knokke. Hij week door een nog onbekende oorzaak bruusk naar rechts af. Het voertuig reed in een sloot langs de kant van de weg en werd daardoor weggekatapulteerd tegen een boom. Volgens de verkeersdeskundige was er geen andere wagen bij het ongeval betrokken. De spits zat alleen in de auto.

    G. Beerschot
    François Sterchele was aan zijn eerste seizoen bezig bij blauw-zwart. Hij kwam in het tussenseizoen over van Germinal Beerschot, waar hij vorig seizoen Belgisch topschutter werd met 21 doelpunten. Daarvoor kwam hij uit voor Sporting Charleroi.

    Topschutter
    Sterchele brak pas laat door in eerste klasse. In het seizoen 2004-2005 speelde hij nog voor toenmalig derdeklasser Oud-Heverlee Leuven, waar hij door Charleroi werd opgemerkt. Hij scoorde 21 doelpunten in de competitie en deed er in de eindronde nog eens acht bij waardoor OHL naar de tweede klasse promoveerde. Daarvoor was hij actief in vierde klasse bij Kelmis. Ook daar kroonde de spits met Italiaanse roots zich tot topschutter met 24 doelpunten.

    Rode Duivels
    Na zijn prachtseizoen bij Beerschot stonden de topclubs te dringen om Sterchele, die ondertussen ook Rode Duivel was geworden, aan te werven. Anderlecht leek de spits binnen te halen, maar Club Brugge stak de Brusselaars de loef af. Bij Club scoorde Sterchele dit seizoen elf keer. Zijn laatste doelpunt dateert van 13 april. Toen maakte hij het enige doelpunt in de Brugse derby. Sterchele kwam in totaal vier keer uit voor de Rode Duivels. (belga/sps)

    Bekijk hier de mooiste foto's van Sterchele.


    Jaja zo verliest iedere club wel iemand ik zou zeggen rij verstandig dan gebeuren die dingen niet
    Maar daarvoor ist veel te laat

    08-05-2008 om 11:50 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    04-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.waarom 24 mei trouwen
    Hey bloggers
    waarom ik wil trouwen op 24 mei heeft een betekenis
    24 mei is men favorite radio station begonnen in 1981
    nu 27 jaar later hebben ik en men ventje besloten om te trouwen
    Nu wat vele mensen niet snappen is dat ik die radio graag hoor
    Maar ja dat is nu eenmaal zo het leven
    Ik heb die jaren geleden leren kennen via iemand die op chat kwam
    die wist te vertellen dat die dj was bij een radio station
    Zonder te weten was het na maanden een verslaving kon niet meer zonder het station
    Het is zo dat het dan 24 op 24 7 op 7 opstond
    Waarom weet ik zelf nog steeds niet eindelijk
    Maar wat ik wel weet is dat ik dat tegen mensen zei en veel teweten kwam
    en dan maar via google ben gaan zoeken naar het verleden van maeva
    en dan ook heel veel heb terug gevonden
    een heel bijzonder radio station was dat dan in mijn ogen
    geen mens kon hun tegen houden inbeslagnames
    de enige die ik echt wardeer omdat dieje me die aanbevool is RVD
    naam die vind je well weer op de blog hahaha

    04-05-2008 om 23:25 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Antwerpen
    Laten we zeggen ik hou iedere maak een week van een stad zolang we vinden
    De stad van vandaag is antwerpen
    Een prachtige stad iedere week zie je een liedje van antwerpen ook leuke beelden foto's en informatie iedere dag komt er wel iets nieuws
    Vandaag is het het liedje Kzen zot van a  (ik ben zot van antwerpen) is de betekenis van het nummer


    http://www.youtube.com/watch?v=ZbF9HROErec&feature=related  (als je hier klikt zie je de clip zot van a van olli hie onder zie je de text zing in volle borst mee laat je gaan :)

    ZOT VAN A


    als ik op de blauwe steen
    het water langs zie stromen
    denk ik nee er is geen een
    die mij zo kan doen dromen

    'k heb gelachen en geschreeuwd
    'k heb gevloekt en 'k heb gezworen
    in 't gezelschap van een meeuw
    niet ver weg van awen toren

    en ik dacht wat krijg ik na
    'k wordt subiet sentimenteel
    dat groot bakkes toch van ma
    'k krijg het amper uit mijn keel...

    ik zen zot van A - ik zen zot van A!
    stapel stapel zot van A
    ik zen zot van A - ik zen zot van A
    stapel zot van A!


    ik zen zot van A kroegen - kroegen!
    volgestopt me excentrieken - trieken!
    van A twee voetbalploegen - ploegen!
    die mekaar niet kunnen rieken - rieken!

    Refr

    ik zen zot op A miekes - miekes!
    en A jannekes en A joskes - joskes!
    en A patjes en A fikskes - fikskes!
    A martino's en A smoskes - smoskes!

    Refr

    ik zen zot van A werkers - werkers!
    die geweldig kunnen stoeffen - stoeffen!
    en A modeontwaarpers - twaarpers!
    en A schilders op hun sloeffen - sloeffen!

    Refr

    en als het es niet goed ga
    en g'hange't weer eens uit
    dan gaan ik naar die blauwe steen
    en ik schreeuw het uit

    ik zen zot van A - ik zen zot van A!
    stapel stapel zot van A
    ik zen zot van A - ik zen zot van A
    stapel zot van A!


    Persoonlijk vind ik antwerpen een van de beste steden in belgie
    Ik voel mijn 2de thuis daar Antwerpen is zowat alles het uitgaan en de straling van de stad
    Ook het taaltje is iets leuk niet dat ik als west vlaming er de eerste keer iets van verstond maar nu versta ik antwerps alof het gewoon het nederlands is dat ik zelf praat Als het mij even niet gaat ga ik daar wandelen en voel ik me zoveel beter als het niet te diep zit
    Morgen staat er enkele foto's van monumenten op de blog met de uitleg wat het is en waar het staat veel plezier en Goede nacht

    29-04-2008 om 00:20 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    24-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog geen spoor van gijzelnemers bij vtm

    Nog geen spoor van gijzelnemers bij vtm

    HLN update   Er is nog geen spoor van de 3 gemaskerde personen die zondagnacht in Vilvoorde zijn binnengedrongen in de gebouwen van de Vlaamse Media Maatschappij, waar onder meer vtm en de studio's en redacties van Q-music en 4fm zijn gevestigd. Volgens commissaris Erik Bassleer van de lokale politie zone Vilvoorde-Machelen is het onderzoek in handen van de lokale politie.

    Nachtwaker bedreigd
    De nachtwaker hoorde omstreeks 3.56 uur een verdacht geluid op de benedenverdieping, zegt Bassleer. Toen hij dit ging controleren, zag hij een gemaskerde man die hem op de grond dwong, vermoedelijk met een vuurwapen. Niet veel later kwamen zijn twee kompanen van achter de hoek.

    Lokalen opengebroken
    De drie boeven waren toen waarschijnlijk al even in het gebouw, zegt de commissaris. Op de tweede verdieping waren verschillende lokalen opengebroken en een reeks kantoormeubelen geforceerd en opengemaakt. In het kantoor van de manager vonden ze een kluis die ze openbraken, maar waarvan ze de inhoud niet meenamen. Dat zou allemaal gebeurd zijn voor ze de nachtwaker tegen het lijf liepen.

    Nachtwaker vastgebonden
    De daders brachten de nachtwaker naar de tweede verdieping waar ze hem vastmaakten aan een stoel. Daarna vluchten ze via de nooduitgang, de politie trof op het dak voetsporen aan.
    Waar de dieven naar op zoek waren, is niet duidelijk, maar Bassleer vermoedt dat het om geld gaat, aangezien de nachtwaker iets opving in die zin.

    Camerabeelden bestuderen
    De oproep van de nachtwaker liep om 4.12 uur binnen bij de politie, die enkele minuten later ter plaatse was. De agenten voerden een sporenonderzoek uit en gaat die informatie nu onderzoeken. Ook de camerabeelden zullen onder de loep worden genomen. Het onderzoek is in handen van de lokale politie, lokale recherche en het labo van de federale politie.

    "Niets verdwenen"
    De Vlaamse Mediamaatschappij (VMMa) meldt intussen dat er op het eerste zicht niets is verdwenen. Er waren geen grote geldsommen in het gebouw. "Er bevonden zich geen grote geldsommen in het gebouw". (belga/vsv)

    24-03-2008 om 14:12 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    19-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    West Vlaanderen Hugo Claus

    Dun lied donkere draad
    land als een laken
    dat zinkt.

    Lenteland van hoeven en melk
    en kinderen van wilgehout.

    Koorts en zomerland wanneer de zon
    haar jongen in het koren maakt.

    Blonde omheining
    met de doofstomme boeren bij de dode haarden
    die bidden ‘Dat God ons vergeve voor
    wat hij ons heeft aangedaan’.

    Met de vissers die op hun boten branden
    met de gevlekte dieren de schuimbekkende vrouwen
    die zinken.

    Land, gij breekt mij aan. Mijn ogen zijn scherven.
    Ik in Ithaka met gaten in mijn vel,
    ik leen uw lucht in mijn woorden.
    Uw struiken uw linden schuilen in mijn taal.

    Mijn letters zijn: West-Vlaanderen duin en polder.

    Ik verdrink in u,
    land. gij wordt een gong in mijn schedel en soms
    later in de havend
    een kinkhoorn: mei en kever. duistere lichte
    aarde.

    Deze grote man is overleden op 18 Maart 2008
    Wat is deze man Dichter Schrijft boeken Kunstschilderen en zoveel meer
    Iemand om veel bewonderingen voor te hebben
     

    19-03-2008 om 23:53 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    17-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.spelers van spring

    Wie is wie?

    LiesbethLiesbeth

    - een zakenvrouw van 42
    - heeft een vliegbrevet
    - houdt van lekkere etentjes, ballet en opera
    -vindt ouder worden niet zo leuk
    - moeder van Stefanie en Leen

    EmmaEmma

    - heel zelfstandige meid, werkt sinds haar 16e als poetsvrouw
    - heeft een vliegbrevet
    - houdt van strips, voetbal en zingen
    - verliefd op David

    StevenSteven

    - wil dierenarts worden
    - heeft een vliegbrevet
    - houdt van dieren, vliegen en dansen
    - verliefd op Leen

    LeenLeen

    - 17 jaar, houdt van dansen, uitgaan, chatten en mode en heeft dus niet veel tijd voor haar studies
    - ze heeft het voor Steven
    - zus van Sofie

    NeleNele

    - zit nog op school (Latijn-Wiskunde) en is een knappe kop
    - ze houdt van trial bike en dansen

    Stefanie Stefanie

    - is 20 en bezeten van computers
    - werkt in het IT-bedrijf van haar moeder en is een echte workaholic

    Nick Nick

    - heeft een eigen airbrush-atelier
    - is een levensgenieter, maar wil wel een serieuze relatie

    Pia Pia

    - danslerares van Spring
    - vervangt Maggy Lejeune, die in een auto-ongeval om het leven kwam

    Katrijn Van Asten Katrijn Van Asten

    - dochter van Arlette en Roger
    - heeft net haar eerste jaar aan de balletacademie succesvol beëindigd
    - vindt zichzelf te braaf en brengt daar verandering in

    Chantal Goegebeur Chantal Goegebeur

    - houdt van dansen en van dure kleren
    - woont bij haar moeder in België, haar vader woont in Canada
    - ontmoet de "ideale schoonzoon"

    Evert Van Bellum Evert Van Bellum

    - zingt en speelt gitaar in 'Spring'
    - charmant, stuntelig, ambitieus op muziekgebied
    - wordt tot over zijn oren verliefd

    Xavier Lejeune Xavier Lejeune

    - broer van Maggy
    - lui, lak aan regels en waarden
    - concurrent van Evert

    Tina (Tien) Smolders Tina (Tien) Smolders

    - is een wees en is opgegroeid bij een oom en tante
    - is eigenzinnig en rebels, maar ook onzeker en introvert
    - houdt van tafelvoetbal, grunge-muziek, grafitti en alles wat een motor heeft

    David Vercauteren

    David Vercauteren - sportieve jongen
    - is zeer sociaal, wil altijd goed doen
    - begint aan een opleiding bij de recherche

    Roger en Arlette Van Asten Roger en Arlette Van Asten

    - beiden 44, ouders van Katrijn en Pieter
    - politieagent en onderwijzeres
    - Roger: moderne vader, doorzetter en een echte 'flik'
    - Arlette: sterk, lief, optimistisch, geen keukenprinses en gelukkig getrouwd

    Christian Goegebeur Christian Goegebeur

    - vader van Chantal die hij uit schuldgevoel verwent na de scheiding
    - bedrijfsleider in Canada, maar wordt beschuldigd van gesjoemel
    - houdt van squash en fitness

    Marie-France Van Mechelen Marie-France Van Mechelen

    - zaakvoerster van een modellenbureau
    - houdt van dans en mode
    - harde tante die zich graag bemoeit met het leven van haar dochter Chantal

    Jo De Klein Jo De Klein

    - de bassist van Spring
    - zit op de schilderacademie
    - heeft een vogelspin als huisdier
    - een grappig warhoofd

    Roxanne Boisier Roxanne Boisier

    - sluw en geslepen
    - weet wat ze wil en niks of niemand zal haar in de weg staan
    - houdt van dansen en wil de solodanseres van Spring worden

    Karima Karima

    - politievrouw bij de recherche
    - nieuwe collega van David
    - de vlam van Evert

    17-03-2008 om 11:27 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (10 Stemmen)
    13-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
     
             


          

    13-03-2008 om 14:04 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (13 Stemmen)


    Foto


    forum
  • K3 IS K2 GEWORDEN
  • Gene thomas 1000 zonnen

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum


    Rondvraag / Poll
    wat doe jij het liefst in de vakantie
    op reis gaan
    met vrienden op stap gaan
    lekker voor de tv zitten
    naar een pretpark gaan
    naar de kust gaan
    iets anders
    Bekijk resultaat




    Inhoud blog
  • Patiënt steelt gsm van ambulancier en vraagt busbestuurder om te tolken
  • getready
  • Gene Thomas Heden en Verleden
  • vzw Nanda

  • Maeva DJ's
  • Eric Hofman
  • Ton Verhelst
  • Dirk De Beuk
  • Marc Hermans
  • Jan Van Deyck

  • Mijn favorieten
  • maevaDRM
  • chateiland
  • wolfi's blog
  • vlaamsgoud
  • Radio Tro
  • Maeva Crime
  • RAFC TV (voetbalclub Antwerp)
  • RAFC oficieele Site (voetbalclub Antwerp)
  • Mega Mindy start pagina
  • Ons Forum

    Over mijzelf
    Ik ben Yara, en gebruik soms ook wel de schuilnaam mega mindy.
    Ik ben een vrouw en woon in Belgie (belgie) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 08/09/1988 en ben nu dus 37 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: vanalles en nog wat .
    Deze Foto is Gene Thomas
    Blog als favoriet !

    hier kan je mij een mail sturen en word die zeker beandwoord

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    voor de mensen die denken dat ik Mega Mindy ben na heel veel mails andwoord: Nee ik ben niet mega mindy is maar een Nick
    Welkom op mijn blog!
    Startpagina !

    Blog als favoriet !

    favorieten bezoekers
  • gun-reloaded
  • k3
  • mega mindy

  • Rondvraag / Poll
    Wie vind jij het leukste k3tje nu kathleen weg is
    Kathleen aerts zelf
    Karen dammen
    Kristel verbeke
    Bekijk resultaat


    Foto

    Zoeken met Google



    Zoeken met Altavista



    Zoeken met Yahoo



    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs