Wie zal zeggen of wat wij hopen bestaat? Het is ermee als met de wegen op aarde. Eerst zijn er geen wegen maar ze ontstaan als veel mensen in dezelfde richting gaan ( Lee Sjuun )
WER IMMER TUT WAS ER SCHON KANN,BLEIBT IMMER DAS; WAS ER SCHON IST (Henry Ford )
Een nieuwe pelgrimstocht EEN NIEUW JAAR... EEN NIEUWE TOCHT
26-04-2011
DAG 28B - Toemaatje
En om aan te tonen dat dit de appelstreek van Italië is, dit kraampje ben ik op mijn weg tegengekomen. Het is een "Appel Self-service a la Italiana". Smakelijk.
Reacties op bericht (1)
30-04-2011
groetje uit Waarloos
Hallo Jos,
Ik heb gisterenavond een tekstje willen doorsturen maar het is mij niet gelukt, hier dan een nieuwe poging! Met veel belangstelling volg ik (wij) je tocht en dankzij je soms uitvoerige omschrijvingen kunnen we ons een beetje een idee vormen van je traject. Ongelooflijk toch hoe het weer meezit en zeg nu zelf de natuur is toch veel, veel mooier met een zonnetje erbij. Wij proberen ook zoveel mogelijk van dit prachtige voorjaar te genieten,de meeste vogeltjes zijn ondertussen aangekomen en bij onze avondwandelingen in de buurt van Duffel of Lier genieten we volop van de zang van Koekoek, Nachtelgaal , Kleine Karekiet enz...Misschien gaan we eerdaags voor enkele dagen naar onze (veel te weinig gekende) Belgische Ardennen. Later meer hierover!
Jos we wensen je nog een mooie tocht, heel veel droog weer en nog boeiende ontmoetingen. Tot eerdaags, Hilde en Rudy
30-04-2011 om 20:15
geschreven door hilde vangrunderbeek
GASTENBOEK
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Reizen, het is zijn hart losmaken van het anker der kleine vaart, om het vlot te laten geraken op de zeeën der wereldkaart. Het is zijn hart van het beminde losrukken, fier en onbevreesd, om het schoner nog weer te vinden dan het ooit is geweest. (Berus Aafjes. een voetreis naar Rome)