Na de Ironman in 2008 een nieuw zakelijk doel voor 2009
22-08-2008
Back on track
Aan iedereen die het lezen wil: het blessureleed is voorlopig geleden en dus verleden. De ingescheurde kruisband is er natuurlijk nog steeds en ook de meniscus bleek uiteindelijk beschadigd, toch heb ik de trainingen kunnen hervatten. FastFrankie liep de eerste dag wel erg traag met twee krukken, de tweede dag werden de sprongetjes groter, de derde dag één kruk aan de kant en de vierde dag de hometrainer op. Veel ijs en een erg behulpzame vriendin doen wonderen voor een gekwetst man. Precies één week na de kijkoperatie kon ik al terug een half uurtje lopen en nu tien dagen after is de pijn en zwelling volledig weg.
Hoe gelukkig kan men zijn zich normaal te voelen, je weet het pas als je het even niet meer bent. Het is puur genieten wanneer het lichaam zonder tegenpruttelen het hoofd volgt. Besef het, geniet ervan en vergeet het nooit. Het is één van de vele sleutels tot succes en geluk. Dit was even FilosoficalFrankie.
Volgende week worden de trainingen opnieuw verder opgedreven, de opgelopen achterstand dient geleidelijk te worden ingehaald. Op woensdag 3 september staat de kwarttriatlon van Knokke (Zwintriatlon) op het programma. Deze wordt bezien als training maar als ik me goed voel wil ik toch eventjes "knallen" op het zwemmen en fietsen. Ik hou jullie op de hoogte dear friends!!!