Hallo ,
Vooraleerst wens ik iedereen een voorspoedig nieuwjaar en vele successen in hun sportieve bezigheden . 
hopelijk wordt het voor iedereen hoogstaand !!
Daar ik sedert eind november mijn blog niet had aangevuld volgt hier een relaas van december . 
Robin liep nog op 30 nov de crosscup te Roeselare . Hij liep terug op het podium . Nadat hij in de spurt geklopt werd eindigde hij toch mooi 3e .
Zondag 7 dec. was er dan de cross te Oudenaarde .
Dit was de 1e cross van Kevin bij de VAL . Robin startte wel nog eerst in de miniemen reeks en werd er 2e , net na de BK Roggeman .
Kevin liep even daarna . Hij liep een zeer goeie 1e race want hij werd 6e niet ver na de kopgroep .
Annick liep ook in Oudenaarde . In de veteranen reeks werd ze 7e , ze was in form dus ... proficiat !!
Op 20 dec was er de slotavond van het crosscriterium van de vrije sporters . Daar behaalden zowel Kevin als mezelf een 1e plaats . Prachtig succes zou ik zo zeggen . Lang geleden dat ik nog eens in een criterium mocht schitteren .
Op Zondag 21 dec was er dan de kerstcorrida . Ik liep er niet maar verder was het een triomf voor ons gezin dat zich toespitste op de 5km .
Kevin eindigde eerst van ons gezin als 28ste in een tijd van 17' 49" super ! Hij werd direct erna gevolgd door zijn broer Robin !!!!!!!
Annick was de 3e vrouw . Ze had behouden begonnen en krachtig geeindigd . Zo finishte ze voor zowel de jongere Axana als Audrey . Annick was hiermee natuurlijk uitermate tevreden . Een dikke proficiat gezin !! 
Als afsluiter van het jaar liep Kevin nog een 5 km te Wielsbeke op 28 dec . Hij werd er 6e .
Zo , op naar nieuwe successen dus  .
|