plots heb je acute myeloide leukemie KLIK op de prentjes voor verrassing !! op foto's om ze groter te zien !!!
veel plezier...
11-10-2006
vrijdag....6 oktober 2006
tringggggggggggggggg tringgggggggggggggggggg
wat een geruststellend telefoontje naar het dagziekenhuis! het was dokter D. die me wist te vertellen dat mijn beenmerg er mooi uitzag, perfect eigenlijk! oef oef oef... ik moet pas op 2 november ( na mijn zeevakantie!! ) terug op controle gaan... MAAR, dan zal hoogst waarschijnlijk ook mijn "treatment met pillekes" starten voor de komende 2 jaar.
er is ook sprake om mijn dikke vriend " hickmann-catheter" eruit te halen, hmhmhmhmhm, dan ga ik nog "kajieeeeeeeeeeeeeten" , zonder verdoving trekken ze die eruit!!! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, erger dan een punctie zal wel niet kunnen zeker???? allez, weer een reden om bang en stressy te zijn!
voila, ik moet enkel nog mijn anticonceptie-pil elke dag nemen, dat is alles, geen andere pilletjes meer.....dat is stilte voor de storm denk ik, hahahaa !
nu uitkijken naar de vakantie aan zee....mmmmmmmmmmmm
de bloedafname en verzorging van mijn catheter gebeuren door een lieve verpleger, we hadden het over de wonderbaarlijke " tradonal"- druppeltjes, hoe goed die helpen tegen pijn en zeer effectief zijn als slaapmiddel voor mij!
na wat te bladeren in de story & dag allemaal.....stond daar opeens mijn supervisor.." kom tis tijd" aaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiii, weer een gaatje bij in mijn borstbeen! ( om 12.15 geen etne voor mij....)
maar echt waar deze keer heb ik weer 20minuten getetterd ( doe ik wel iets anders als ik buiten kom??? ) terwijl die naald in mij stak, ocharme de dokter zijn oren ( hahaah ) maar het deed ivgl met vorige keer veel minder pijn! oef, ik ben er nu wel van af voor een paar maanden...nu maar hopen dat het resultaat goed is! vrijdag mag ik bellen.
ik mag terug een beetje "baileys" drinken, joepieeeeeeeeeeeeeeeee. maar mosselen rauwkost e.d. nog niet!
mijn supervisor heeft me ook verteld dat mijn "cadeautje" mee naar San Fransisco gegaan is en de amerikanen het een geweldig gadget vonden, ooh nu ben ik een beetje fier, hoor! dat het echt wel leuk gevonden wordt en al zover mee op reis ging! ik moet nog altijd naar de verpleging van 467 gaan om hun welverdiende cadeautje te geven............foei, ik ben niet flink, maar het lukt me niet, ik ben altijd te moe of met iets bezig of het past net niet! maar ik ga er werk van maken!!!
ik ben maar meteen kaaskroketten gaan eten als belonging voor de goede afloop van mijn beenmergpunctie...mc en ik hebben weer heel wat getetterd, maar er kwam daar in het restaurant net een bus franstaligen binnen, wel 70 senioren, amaai wat kunnen die kabaal maken, dat is nog erger dan een refter met 75 kleutertjes!!!
ik heb nog gerust en ben nu volop mijn leesboek aan 't onder handen nemen!! ik ben zo blij dat ik terug beter en beter kan lezen!