Inhoud blog
  • Eindejaars groeten
  • Essen Motorshow
  • Classic Car Show Brussel
  • 24 H 2CV
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    BUCK SPEED RACING
    The experience of having the automobiel virus
    20-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brussel Autosalon 2018
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De ,reeds, 96° editie van het autosalon vindt opnieuw plaats in Brussels Expo (Heizel paleizen) Van 12 januari tot en met 18 januari 2018. Ook dit jaar is het een "salon" met de nieuwste technologieën en 'snufjes' voor auto en moto. Het autosalon is tijdens de week open van 11h00 tot 19h00 en tijdens het weekend van 10h00 tot 19h00.De toegangsprijzen zijn 15 € voor volwassenen en 9 € voor kinderen tot 12 jaar. Vergeet vooral je parking te betalen en dat het best weeral "fille" rijden wordt naar de parking.
    Of wees eens een "groene" en ga met de trein !

    20-12-2017 om 09:53 geschreven door JPDB  


    Tags:Autosalon Brussel 2018
    >> Reageer (0)
    13-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.American Dream Cars
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De expositie , American Dream Cars and Bikes, brengt in een uniek decor de meest legendarische en buitengewone auto's en motorfietsen samen die de Verenigde Staten heeft geproduceerd tussen 1949 en 1972. Een 40-tal auto's werden geselecteerd om een beeld te vormen  over die periode . Veel chroom, indrukwekkende koetswerken
    veel "achtervleugels" en felle kleuren. Dit alles kan je komen zien in Autoworld Brussel vzn 15/12 tot en met 28/12/2017. De deuren gaan er iedere dag open vanaf 10h en de dueren gaan er weer dicht om 17h. Enkel op zaterdag en zondag blijven ze ietsje langer open tot 18h. Het adres ; Jubelpark 11 te Brussel . Verdere info ; americandreamcars.be

    13-12-2017 om 11:14 geschreven door JPDB  


    Tags:American Dream Cars
    >> Reageer (0)
    06-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Esen Motor Show
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De grootste en de beste !
     De Essen Motor Show (Duitsland) gaat door van 2/12 tot en met zondag 10/12/2017en dit reeds voor de 50° maal .
    Werkelijk het "Mekka" voor de automobiel liefhebber. Deze autobeurs is groot ! 100.000 m² verspreid over 18 hallen.
    En je kan er terecht voor bijna alles, er zijn "exhibitors" vanuit 21 landen. Het is een beurs voor de auto in het algemeen.
    Motorsport, Tuning, classic cars, historic Motor Sport , Vintage and old , restauratatie  en nog zoveel meer.
    Toegangsprijs is laag maar je dient er wel eventjes voor naar Duitsland te rijden.
    Het adres ; Norbertstrasse 2 in 45121 Essen (D.) verdere info te vinden op ; www.essen-motorshow.de

    06-12-2017 om 09:21 geschreven door JPDB  


    Tags:Essen Motor Show
    >> Reageer (0)
    29-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ford Onderdelenbeurs
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op zaterdag aanstaande , 2/12/2017 , is er opnieuw een onderdelenbeurs te Harelbeke (W.-Vl.).Reeds voor de 5° maal organiseert de Taunus M Club dit event
    Tof aan dit gebeuren is dat de toegang er volledig GRATIS is . Openingstijden zijn van 9h30 tot 18h. Je kan er bijna alles vinden voor je Ford (oldtimer) !
    Dus onderdelen en nogmaals onderdelen,oud en nieuw voor de meeste Ford oldtimer-modellen. Miniaturen,boeken, accesoires van alles wat.
    De mogelijkheid dat je er het reeds lang gezochte onderdeel er vindt.Dus rij je met een Taunus,Granada,Cortina,Capri,Fiesta, Escort, Mustang of een Sierra
    het kan best de moeite lonen .
    Het adres : Eilandstraat 6 te 8530 Harelbeke of breng eens een bezoek aan ; www.taunusmclub.be

    29-11-2017 om 08:45 geschreven door JPDB  


    Tags:Ford Onderdelenbeurs
    >> Reageer (0)
    22-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Warmste Week
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Inmiddels is de Warmste Week een begrip geworden in gans Vlaanderen. Dus ik heb een  goed doel gevonden die mijn sympathie krijgt en ook mijn medewerking.
    Het gaat om een rondrit voor de "G - werking " van Turnkring Vlamertinge. Het event gaat door onder de titel ; T-Eddy on the road. en de datum die je 'moet' onthouden 
    is 10 december aanstaande. Start plaats van het gebeuren is Vlamertinge (West-Vlaanderen ) Dus steun samen met ons Turn Kring Vlamertinge , ze willen immers turnmateriaal kopen voor personen met een handicap die willen turnen. Deze vereniging kan geen beroep doen op subsidies en hoopt via deze actie wat geld te bekomen waarmee ze dan wat toestellen te kunnen aankopen. Ik doe dan ook een "warme" oproep aan jullie om deel te nemen aan deze rit. Het is een rondrit voor oldtimers en gewone wagens !
    Meer info qua inschrijven en dergelijke zie hun webstek : WWW.T-EDDY.BE. Mocht je niet kunnen erbij zijn , vertel erover met vrienden en kennissen mischien kunnen zij wel...

    22-11-2017 om 09:38 geschreven door JPDB  


    Tags:De Warmste Week
    >> Reageer (0)
    15-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Otosan
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Otosan was de eerst personenauto fabrikant van Turkije (1966). Een ander merk was de Karsan ( lichte vracht) en de Tofas. Tukije is een autobouwer in licentie die vooral auto's bouwde onder licentie van  Ford & Fiat. Enkele dagen geleden heeft de Turkse president Erdogan beslist dat alle Turkse bedrijven ,actief in de auto sector, de handen in elkaar dienen te slaan,samen werken dus, om een eigen "nationale" wagen te bouwen. Tegen eind 2021 moet er een auto te koop zijn ! Daarvoor werd er een consortium opgericht en men verwacht een eerste prototype van de Turkse wagen in 2019. Wat dat voor gevolgen zal geven zal de "tijd" moeten uitwijzen. Momenteel is de Turkse auto - industrie voornamelijk een "basis" lees fabriek waar menig Amerikaanse en Europese merken worden gebouwd .

    15-11-2017 om 09:43 geschreven door JPDB  


    Tags:Otosan
    >> Reageer (0)
    08-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inter Classics Brussel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op 17,18 en 19 november aanstaande staat Brussel drie dagen in het teken van Inter Classics met de mooiste en waarschijnlijk de meest esclusieve oldtimers en alles wat er mogelijks daarmee te maken heeft .0nderdelen, lektuur en automobilia. De BVOF is er ook aanwezig . Centrale Thema's dit jaar zijn : "The Big Five - presenting the European National Motors Museums" en "Cyclecars & Grand Sport " Dus wat speciaal dit jaar ! Voor verdere info : WWW.Interclassics.Be

    08-11-2017 om 09:10 geschreven door JPDB  


    Tags:Inter Classics
    >> Reageer (0)
    01-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waregem Oldtimer Event
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vanaf vrijdag 3/11 tot en met zondag 5/11/2017 , reeds voor de derde (3°) maal vindt deze beurs plaats in Waregem Expo.
    Dit alles in een "retro" kader waarbij de 'liefde' voor de auto centraal staat. Tijdens de beurs krijgt de geschiedenis van de auto een
    zekere plaats. Verder is het een beurs voor kenners en lief hebers. Je kan er een wagen kopen,onderdelen bekijken,boeken doornemen en miniaturen
    van je eigen 'trots' kopen.Er is zelfs aandacht voor de racerij ,competitie rijden ! Ook is er een hoekje voor "auto Art" Kortom voor ieder wat wils.
    Openingsuren ; op vrijdag van 13 h. tot 21 h. en in het weekend telkens van 9h30 tot 18h30.
    Het adres ; Zuiderlaan 20 te 8790 Waregem.


    01-11-2017 om 09:41 geschreven door JPDB  


    Tags:Waregem Oldtimer Event
    >> Reageer (0)
    25-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jeremy Clarkson
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wie kent hem niet ! Hij was de "leidende" figuur in het programma ' Top Gear' Hij was presentator van 1998 tot 2001 bij de BBC en vanaf 2002 tot 2015, van hetzelfde
    programma maar dan bij een andere "zender". Hij is vooral bekend om zijn on navolgbare uitspraken  en zijn 'reeks' boeken waarin hij op zijn eigen manier over bijna alle onderwerpen,meestal wagens, zijn ongezouten mening gaf of geeft. Clarkson(57 jaar jong) werd in augustus van dit jaar opgenomen in een ziekenhuis in Mallorca. Tijdens zijn vakantie aldaar deed hij een longontsteking op en het was blijkbaar nogal ernstig. Vanop zijn hospitaalbed wist hij  mee te delen dat de behandelende geneesheer hem ten zeerste aangeraden heeft het roken te stoppen.Waarop Jeremy toegaf dat het na ongeveer 630.000 sigaretten gerookt te hebben in 43 jaar tijd ;mogelijks tijd is voor te stoppen .Toen ik dat las ben ik ook eens gaan rekenen. 458.875 sigaretten heb ik al uitgedrukt. Tja we weten allen dat roken ongezond is maar het is toch zo verdomd moeilijk te stoppen. 

    25-10-2017 om 10:05 geschreven door JPDB  


    Tags:Jeremy Clarkson
    >> Reageer (0)
    18-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lotus 7 story
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Van 13/10 tot en met 7/11 is het voor "Lotus" eigenaars en 'fans' beslist de moeite om eens "Auto World" te Brussel te bezoeken.
    Er is daar namelijk een thema tentoonstelling over Lotus.In samenwerking met de Lotus7-club zijn er een twaalftal modellen ten toon gesteld.
    Zoals je zeker weet is de Lotus Seven een ontwerp van Colin  Chapman en werd van 1957 tot 1972 door Lotus Cars in Engeland gebouwd.
    Een eenvoudig concept : een open tweezitter ,eenvoudig van uitvoering met een minimaal gewicht maar voorzien van een krachtige motor.
    Dus uitermate geschikt voor het circuit. Mits enige 'kleine' aanpassingen zelfs geschikt voor gebruik op de openbare weg. Er werden er zeker 2500
    stuks van gebouwd maar het wagentje was ook te verkrijgen als een "bouwdoos" en daar van is er geen exact productie cijfer.
    Van de "eerste" Lotus bestaan er heel wat afgeleide modellen . (Westfield,Donkervoort,Dax rush,Caterham,.....)
    Meer info betreffende openings tijden en prijzen zie de web stek van Auto World.

    18-10-2017 om 09:28 geschreven door JPDB  


    Tags:Lotus 7
    >> Reageer (0)
    11-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oldtimerbeurs Ravels
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op 28/10 & 29/10 2017 gaat voor de vierde maal de Internationale Oldtimer beurs door in de vroegere navo hallen in Weelde.
    Deze hallen zijn goed voor 10.000 m² expositieruimte bestaande uit twee hallen verbonden door een tent. De beurs bied voor elk wat :
    oldtimers(zowel auto's als motorfietsen) onderdelen, literatuur (boeken e.d.) miniaturen en dit jaar is er ook zoiets als nostalgie.
    Items uit de vroeger jaren 50 & 60 zoals daar zijn de kleding ,juke boxen en dergelijke meer. Dit alles "ondersteunt" door muziek
    uit die jaren (optreden van diverse 'band's') Meer info ; Dhr. Frits van Krieken tel. 0485/039665.
    Of surf eens naar de web site .

    11-10-2017 om 10:10 geschreven door JPDB  


    Tags:Oldtimerbeurs Ravels
    >> Reageer (0)
    04-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1° circuit de cyclecar motorisé
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Werkelijk iets uniek,momenteel toch.
    Het 1° circuit "de cyclecar motorisé " ter wereld ! Het circuit ligt in de  omgeving van Rijsel (Lille ,  Fr.)
    Het is 7 dagen op 7 open en vanaf 18 jaar kan je achter het stuur 'kruipen' van een kart die eruit ziet als een racewagen anno 1900.
    Het adres ; Rue De La Papinerie nummer 24 te 59115 Leers (Fr.) . Er is ook een "bar" en  een mogelijkheid (vooraf af te spreken)
    voor seminaries te houden. Prijs om te 'rijden' ; vanaf 18 €. Meer info en dergelijke zie : www.oldies.racing .fr 
    Echt iets om met gelijkgestemden,familie en vrienden te "avonturen"

    04-10-2017 om 09:06 geschreven door JPDB  


    Tags:Cyclecar Motorisé
    >> Reageer (1)
    27-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Esplanade Meeting
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Laatste Esplanade meeting van 2017 gaat door op 1 oktober a.s. 
    Zoals steeds worden de "deelnemers" verwacht tussen 9h30 en 12h30 op de randparking van het winkelcentrum "Rijselpoort"te Ieper.
    Hopelijk is het weer zoals altijd een "Full House", iedereen wil er nog eens bij zijn. Op deze laatste meeting van 2017 kunnen jullie
    ook  "De warmste week" van Studio Brussel steunen. Er zal een standje aanwezig zijn van Turnkring Vlameringe die onder
    de naam T-Eddy een rondrit organiseren  op 10 december ten voordele van de 'G-werking '. Alle wagens welkom; oldtimer,youngtimer,klassiek-car iedereen dus 
    welkom !

    27-09-2017 om 10:06 geschreven door JPDB  


    Tags:Esplanade Meeting
    >> Reageer (0)
    20-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zoute Grand Prix
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Data : vanaf 5/10 tot en met 8/10,te Knokke / Heist ( Albertplein ). Reeds voor de achtste maal vind dit evenement plaats.
    Werkelijk "the place to be" als je van "auto's" houd. Veel exclusief materiaal. Vergeet niet dat het niet "al goud is wat er blinkt"
    Voor meer info ; www.zoutegrandprix.be
    Als je alles bij elkaar neemt is het werkelijk de moeite eens te gaan zien want er "bollen" wagens rond die je zeker niet "alle daags " kan noemen.

    20-09-2017 om 09:25 geschreven door JPDB  


    Tags:Zoute Grand Prix
    >> Reageer (0)
    13-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMG. 50 jaar.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het Duitse automerk ,AMG, werd opgericht in 1967. Het tunen van auto's is de belangrijkste activiteit van het bedrijf. Een hoogtepunt was de Mercedes 300SEL die tweede in zijn categorie werd in de24h van Spa-Franchorchamps  anno 1971. Het originele vermogen van de wagen was opgevoerd tot 400pk ! Van in het begin was er volop interesse van Mercedes in de tuning activiteiten van het merk AMG. Reeds in 1990 sloten Mercedes en AMG een samenwerkingsovereenkomst.wat resulteerde in een  resem aan overwinningen in het "DTM" gebeuren . In 1999 werd Daimler- Benz aandeelhouder van AMG . En kocht het bedrijf volledig op in 2005. Dat het goed gaat zie je onder meer aan de 'safety-car'
    die gebruikt wordt tijdens de F1 wedstrijden . Nu is er ,vanaf 9/9/2017 tot 1/10/2017 ,een tentoonstelling in AUTOworld (Jubelpark 11te Brussel) onder de titel ; AMG 50Th.Anniverserary !  Het loont beslist de moeite zeker als je "Merc." Fanaat ben.

    13-09-2017 om 10:23 geschreven door JPDB  


    Tags:AMG
    >> Reageer (0)
    06-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waterhoek -Classic
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Waar ? Outrijvestraat te 8551 Heestert (W.-VL.)
    Wanneer ? Op zaterdag 9 september vanaf 14h. Sportieve rondrit voor dreamcars, GT's en Oldtimers.
    Op Zondag 10 september vanaf 9h. rondrit voor classic cars ( bouwjaar tot 1985 )
    Contact  ; Dumont Pedro tel; 056/64 43 75 of mail naar pedro@garagedumont.be  

    06-09-2017 om 08:37 geschreven door JPDB  


    Tags:Waterhoek -Classic
    >> Reageer (0)
    23-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ford GT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Naar aanleiding van de 50°verjaardag van de zege van de Ford GT in de 24 uren van Le Mans , is er een nieuwe GT voorgesteld.
    De "Amerikaanse" coupé wordt in hetzelfde livrei gehuld als de racewagen van weleer.Het koetswerk is oranje en krijgt tweee witte lijnen die van de motorkap tot aan de achterspoiler doorlopen. De flanken worden versierd met het nummer 1 op een witte achtergrond.Verder zijn er grijze spiegels en velgen waarachter rode rem zadels verstopt zitten.Het interieur wordt afgewerkt met carbon kuipstoelen bekleed met zwart leer voorzien van rode stiknaden. De veilig heids gordels zijn eveneens rood. De motor is een 3.5 liter bi-turbo motor goed voor zo'n 647 pk ! Een genummerd schildje geeft aan dat het gaat om een bijzondere reeks gaat waarvan de productie beperkt blijft. Tot heden is het productieaantal nog niet bekend ook de "aankoop -prijs " niet .

    23-08-2017 om 09:16 geschreven door JPDB  


    Tags:Ford GT
    >> Reageer (0)
    16-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waasland oldtimerrondrit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op zondag 3 september a.s. is er de 12° rondrit voor "oldies" ten voordele van -Kom op tegen kanker-
    Het wordt weer zoals vorige edities een gezellige rondrit voor de echte oldtimerliefhebber. De te volgen route leid je langsheen de mooiste plaatsen van het Waasland en de Zwalmstreek. De enige voorwaarde is dat je deelneemt met een wagen die minstens 25 jaar oud is, bestelwagens,bussen of vrachtwagens zijn echter niet toegelaten! Vertrekpunt is de Grote Markt van Sint-Niklaas en het eindpunt na ongeveer 200 km is de nieuwe Jaguar/Landrover garage in Zele. Er worden om organisatorische redenen slechts 150 wagens toegelaten. Er wordt dan ook gevraagd zich vooraf in te schrijven en te betalen . (Deelnameprijs is 50 €)  Duur ? Alle winsten worden integraal overgemaakt naar Kom op tegen Kanker !!
    Inschrijven en meer info ; www.bloggen.be/waasland.

    16-08-2017 om 08:17 geschreven door JPDB  


    Tags:Kom op tegen Kanker
    >> Reageer (0)
    09-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wings and wheels
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op zaterdag 12 augustus en zondag 13 augustus is het een "hoog"dag voor de militaria adepten !
    Een evenement voor jong & oud met meer dan 350 militaire oldtimers . De grootste militaria markt van Vlaanderen.
    Er zijn re-enactment groepen, overflights van militaire,oldtimer,vliegtuigen. Vliegtuigen,rupswagens ,tanks,vrachtwagens,jeeps,motorfietsen, van alles wat. Toegang voor bezoekers is 10€ per persoon maar kom je zelf met "een tank of zo" is het de formule 'Drive- in' kost 5€ dit voor de wagen met chauffeur + 1 passagier. Iedere dag ben je welkom tussen 09hoo. en 17h00..Je kan er ook blijven op zaterdag avond voor de "Casablanca" Party
    Een heuse swing and jive avond. Dit alles gaat door te 9910 Knesselare (Urselseweg) . Meer info ; www.wingsandwheels.be

    09-08-2017 om 10:07 geschreven door JPDB  


    Tags:Wings and Wheels
    >> Reageer (0)
    02-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Historic Grand Prix Zolder
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Fan van snelle oldtimers ? The place to be : Het circuit van Zolder op zaterdag 5 en zondag 6 augustus !
    Dan is er immers de Historic Grand Prix op het circuit van Zolder. Er worden diverse wedstrijden gereden zoals de derde manche van de Belgian Historic Cup , de Belgian Youngtimer Cup en verder zal ook Modena Motorsport - Ferrari F1  present zijn. Echt voor de liefhebbers van het "steigerend paard". Ook zal er een "demo" zijn van historische één zitters en er is een Concours d'elegance. Het is zelfs mogelijk dat je er Jacky Ickx tegen het lijf loopt . Meer info qua timing en dergelijke is te vinden op de webstek van het circuit Zolder

    02-08-2017 om 09:27 geschreven door JPDB  


    Tags:Histric Grand Prix
    >> Reageer (0)


    Archief per jaar
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs