Foto
Foto
Foto
Inhoud blog
  • gynaecologie en bevallingsverslag
  • bijna op terugweg
  • Viva Bolivia
  • BRRR
  • Reisje naar Argentinie
    Archief per week
  • 02/07-08/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 20/11-26/11 2006
  • 26/09-02/10 2005
    Stage in Asunción, Paraguay
    gynaecologie en pediatrie in zuid-amerika
    20-11-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hallo iedereen, welkom op ons internetdagboek
    Queridos amigos,

    bienvenido en nuestra pequeña página web

    Vanaf 11 maart starten wij met onze derde stageperiode: gynaecologie en pediatrie.
    We doen dit voor de verandering echter niet in België, maar wel in het onbekende en onbeminde ......... Paraguay!!!!
    We zullen werken in het Centro Materno Infantil in San Lorenzo, één van de wijken van Asunción, de hoofdstad van Paraguay. Het is een ziekenhuis van de Universidad Nacional de Asunción.

    Paraguay? Asunción?  eeuuuhhhhh???? Was dit uw eerste reactie? Geen nood, ook wij wisten niet goed wat we ervan moesten denken (en we zullen het pas echt weten na onze stage denk ik). Maar net dit was één van onze grootste motivaties om naar Paraguay te willen trekken. Het onbekende tegemoet zeg maar.
    Paraguay: weinig tot helemaal niet toeristisch. Een mooi stuk ongerept zuid-amerika, centraal gelegen, tussen Bolivië, Argentinië en Brazilië, en één van de armere landen van dit continent. Een bewogen geschiedenis van opeenvolgende dictaturen en weinig succesvolle oorlogen. Ooit een toevluchtsoord voor nazi's na de val van Duitsland in WO II. Het enige zuid-amerikaanse land waar de lokale indianentaal, het "Guaraní", een nog officiële status heeft!
    Maw, er zal zeker voldoende te beleven zijn om onze vier maanden ter plaatse te vullen.

    Om het contact met het thuisfront niet volledig te verliezen, hebben wij met ons drieën besloten een kleine "blog" te starten.
    We zullen proberen om hier om beurten en op geregelde tijden een tekstje, verhaal of anekdote neer te pennen, om jullie zo een beeld te schetsen van onze ervaringen en belevenissen in zuid-amerika. Dit zal voor iedereen het gemakkelijkste zijn, en zo kunnen we ook niemand vergeten in onze mailinglist ;)

    Als de techniek en onze handigheid het toelaten zullen we ook geregeld wat foto's plaatsen op onze website, onder het moto "enkele beelden zeggen meer dan ellenlange epistels". Als we jullie kunnen laten meegenieten in klank én beeld zullen we het zeker niet laten!!

    Dus iedereen weze gewaarschuwd, deze blog zal vanaf maart 2007  barsten van de "Pura vida", de "gran siesta", de "pasión y alegría", de "tranquilidad", de...... , kortom: America Latina
    We zullen er echt alles aan doen om jullie warm te maken voor het zuid-amerikaanse gebeuren, en in het bijzonder voor Paraguay
    Jullie reacties zullen ons wel aantonen hoe goed we in deze opdracht slagen.....

    Besos y mucho suerte, hasta la próxima,

    Viva Paraguay

    20-11-2006 om 19:07 geschreven door AEN



    Foto

    Foto

    Foto

    Klik op de foto om onze fotosite te bekijken
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Laatste commentaren
  • Bijna Terug (Sofie)
        op bijna op terugweg
  • amaai ik sta verstelt (jasmien)
        op BRRR
  • Coca-cola en co (Eli)
        op Bedenkingen over Paraguay, door Annelies Raes
  • E-mail Annelies

    annelies_raes@hotmail.com


    E-mail Evelien

    evelienholvoet@yahoo.com


    E-mail Nick

    nickhiltrop@hotmail.com



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs