Inhoud blog
  • Eerste duatlon van het seizoen in Geluwe op 25 maart 2012
  • Winterduatlon Geluwe 3,5 - 22 MTB - 3,5 op zaterdag 19 november
  • Laatste triatlon van het seizoen in Ieper op 18 september 2011
  • triatlon 1/4 niet stayer HUY op 11 september
  • 1/4 niet stayer triatlon Viersel op 28 augustus 2011
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    TRIATLON
    Triatleet Hannes Cool
    20-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Efkes toch wel paniek...

    Op donderdag 10 februari werkte ik zoals gewoonlijk mijn looptraining af in het stadion van Izegem. Er stond 7 keer 1000m op het programma met een hoge intensiteit. De looptraining verliep heel vlot tot er na de 4de 1000m iets niet klopte aan mijn rechtervoet. Ik had het gevoel dat ik een stressfractruur had en kon bijna niet meer steunen op mijn voet. Toch deed ik eens mijn schoen uit om te kijken of er niets dubbel zat ofzo... ik kroop er terug in... maar geen succes. Het zinderend gevoel in mijn voet was nog niet verdwenen en ik moest noodgedwongen mijn training stilleggen. Nochtans de 1000 meters verliepen uitstekend...


    Ik checkte voor alle zekerheid nog een keer mijn voet, want ik heb al eens een stressfractruur gehad aan diezelfde voet en weet ongeveer wel hoe het voelt om dat te hebben. Na het nakijken twijfelde ik wel of ik een stressfractruur had, het moet wel iets anders... ik hoopte er natuurlijk op he ;)

    Ik kwam thuis en belde snel naar mijn trainer Dirk... hij stelde voor om eerst foto's te nemen. Ik nam snel initiatief en belde meteen naar mijn huisdokter en ik had geluk. ik kon op 11 februari in de namiddag al foto's gaan nemen. Ik was natuurlijk blij, want ik wilde zo snel mogelijk bevestiging hebben van wat er nu eigenlijk precies met mij scheelt.

    Op vrijdag 11 februari ging ik gaan werken en mijn voet voelde toch wel beter aan... en had geen pijn meer. Wat positief was :)
    Nu nog hopen dat de foto's ook positief nieuws kunnen brengen. Na de foto's genomen te hebben, kon ik bijna niet wachten en deed snel de enveloppe open. En ja hoor... wat een geluk er was nergens een manifestatie van een stressfractruur te bespeuren. Dat was al een grote opluchting! Nu nog de oorzaak weten te vinden waarom ik juist pijn had aan mijn voet. De enige mogelijkheid die ik voor ogen had, was naar een osteopaat te gaan, want ik had al een paar keer gevallen met de MTB en ook 1 keer tijdens het skiën wanneer het ijzig lag. Misschien zat er iets niet meer op de juiste plaats waardoor dit doorstraalde naar mijn voet.

    Ik belde naar de osteopaat en hoopte natuurlijk zo snel mogelijk te gaan, maar die mensen hebben het ook zo druk en het moet natuurlijk ook passen voor hen. Ik kon ten vroegste dinsdagmorgen gaan, wat mij tevreden stelde en nu hopen dat dit de oplossing zou bieden. Door die blessure kon ik natuurlijk niet deelnemen aan de derde intraclubwedstrijd in het sterrebos. Wel jammer... want ik had een recupweek en voelde mij fris en ik had echt wel het gevoel dat ik mijn recordtijd ging verbeteren.

    Maar dit alles stelt natuurlijk niks voor, wat Linde Herreman heeft doorgemaakt. Diezelfde week kreeg ik te horen dat Linde werd omvergereden door een auto in Portugal tijdens een fietstraining. Ik hoorde ook dat ze in coma lag en dat haar situatie niet zo goed was. Ik hoop natuurlijk dat alles terug in orde gaat komen en dat ze spoedig mag herstellen !!!

    20-02-2011 om 10:39 geschreven door HannesCool  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ploegvoorstelling Velofolies
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op zaterdag 22 januari stond de ploegvoorstelling van onze club EFC - ITC gepland op zaterdag 17.00h. Dat is altijd een jaarlijkse voorstelling van onze club in Velofolies in Kortrijk.

    En ja dit jaar is onze kledij helemaal verandert. We vertegenwoordigen nu de kleuren zwart en groen. Ik vind de kleurencombinatie prachtig!

    Ik hoop natuurlijk dat ik de verwachtingen dit jaar kan waarmaken!!

    Ik begin het seizoen met een duatlon in Geluwe op 27 maart en hoop daar al een goed loop - en fietsgevoel te vinden voor het komende seizoen.
    Daarna vertrek ik nog op stage in Italië om mijn basis nog wat uit te breiden en dan pas begint mijn uiteindelijke triatlonseizoen. Ik start het triatlonseizoen met het clubkampioenschap in Izegem en hoop daar al een prachtig resultaat te leveren zodat ik het seizoen sterk kan aanvatten.

    Ik hou jullie nog verder op de hoogte van mijn wedstrijdplanning.

    Tot hoors...





    30-01-2011 om 09:31 geschreven door HannesCool  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tweede intraclubwedstrijd Sterrebos 30/01/11
    Na toch een zware trainingsweek achter de boeg te hebben, wilde ik nog een keer mijn benen testen de zondagmorgen. Ik liep zaterdagnamiddag mijn voorbereidingsloop en voelde dan al aan dat mijn benen niet echt fris meer waren. Nu we gaan morgen zien hoe het loopt.

    Ik stond op en echt veel zin had ik niet om vandaag diep te gaan tijdens de intraclubwedstrijd. Maar bleef niet bij de pakken zitten en vertrok richting Sterrebos.
    Na een bewogen opwarming starte ik de wedstrijd met een tamelijke snelle start... dan liep ik een tempo waarbij ik het gevoel had dat ik nog wat overschot had. Ik starte bewust iets trager omdat ik niet echt fris zat.

    De eerste ronde kon Ward mij heel goed volgen en ik keek even achter mij om en zag dat de andere lopers zeker niet ver van mij zaten. Na de eerste ronde hoorde ik mijn tijd... en ik was verrast want het was bijlange niet slecht toen ik de tijd van 6.35 min. Ik liep heel die ronde toch wel rond mijn overslagpols en hield mij even in. Ik kon niet wachten en versnelde meteen de 2de ronde...om mijn hartslag hoger te brengen. Ward verloor terrein en ik liep terug weer tegen mezelf en hoopte op een goeie tijd de 2de ronde. De bevestiging was er de 2de ronde dat ik goed bezig was toen ik de tijd hoorde van 13 min. Ik laadde mij op om mijn besttijd 26.32 min te verbreken en ging er volledig voor... (het is mogelijk)

    Het was zeker geen makkelijke opdracht, maar na de derde ronde voelde ik al aan dat het er zeker in zat. Ik hield mijn inspanning heel goed vol en eindigde nog heel sterk en klokte af met een prachtige eindtijd van 26.12 min.

    Deze prestatie stelde mij echt wel super tevreden, want dit had ik nooit verwacht na die zware trainingsweek. Mijn gemiddelde hartslag was 7 slagen lager dan de vorige editie, dus echt fris was ik niet. Dit zegt toch wel genoeg dat ik progressie gemaakt heb ten opzichte van vorig jaar en dat doet mij deugd. Ik hoop natuurlijk deze positieve lijn door te trekken!!!

    Er waren nog tal van atleten die hun besttijd hebben verbetert met minuten, dat wil zeggen dat ze allemaal heel goed bezig zijn en er voor iedereen progressie is. Proficiat !!!!!! Bedankt voor de grote opkomst vandaag.

    Uitslag kun je terugvinden in de bijlage.

    En beste triatleten tot de volgende he...

    Bijlagen:
    Intraclubloop 16 jan 30 jan.pdf (64.9 KB)   

    30-01-2011 om 00:00 geschreven door HannesCool  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    16-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste intraclubwedstrijd in het sterrebos van 8 km
    Smorgens vertrek ik met mijn gewone fiets richting sterrebos om een loopwedstrijd onder de club te lopen. Na toch wel een bewogen ritje met mijn fiets... kettingproblemen grrr... kwam ik een vijftal minuten te laat op de afspraak. Gelukkig was het prachtig weer :)

    Gelukkig zag ik mijn ploegmakkers lopen en liep ik nog een 15tal minuten in met 3 versnellingen. Het gevoel was nog goed na de lactaattesten van gisteren en ik had er wel zin in.

    De start wordt gegeven en ik vlieg er meteen in. Maarten kon mij volgen als enige, maar na het schoenincident (die nog een keer zou voorvallen) moest hij de rol lossen, wat ik wel jammer vond. Want ik moest eigenlijk heel de wedstrijd alleen lopen en vechten tegen mezelf. Ik had als doel vooropgesteld om onder de 27 min te blijven, want het sterrebos lag wel redelijk zwaar door de weersomstandigheden van de afgelopen dagen.

    Ik bleef de tijd in de gaten houden en bleef goed mijn tempo onderhouden... Ik kreeg in de gaten dat het viertal achter mij op reuzeafstand van mij liep, dat was dus geruststellend... maar toch bleef ik doorzetten voor mijn tijd.

    Ik kwam de voorlaatste ronde door op een tijd van ongeveer 20.10 min en wist dat ik dat tempo zou volhouden dat ik onder de 27 min zou duiken, maar mijn recordtijd niet meer haalbaar leek. Ik gaf nog alles wat ik had de laatste rond en kon nog een max. hartslag halen van 186 wat ik zeker niet slecht vind na gisteren lactaattesten afgelegd te hebben.
     Ik haalde ook met blijde verwachtingen mijn doel en ik eindig met een tijd van 26.53 min.
    Ik mag mij zeker tevreden stellen met mijn eindtijd, maar ik verwacht natuurlijk nog progressie naar de volgende intraclubwedstrijden.
    Op naar de volgende ;)

    Zie uitslag in de bijlage.

    Proficiat aan alle deelnemers die deelgenomen hebben aan deze wedstrijd. DOE ZO VERDER !!

    Bijlagen:
    Intraclubloop 16 jan.pdf (58.2 KB)   

    16-01-2011 om 00:00 geschreven door HannesCool  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste lactaattesten van het lopen
    Op zaterdag 15 januari in de namiddag had ik mijn eerste lactaattesten van het lopen.
    Ik was eigenlijk wel benieuwd naar mijn resultaten, want de week ervoor had ik op skireis geweest in La Plagne. Ik wist niet welke invloed dat zou hebben op mijn resultaten, want deze week verliepen mijn training van het lopen niet zo super en het zwemmen ging nog het allerminst.

    Nu met volle hoop start ik mijn lactaattesten en tijdens die testen verliep alles normaal. Ik denk dat ik bijna even ver sta ten op zichte van vorig jaar. Ik haalde op mijn laatste 1600m een tijd van 5.39 min en de laatste 600 m haalde ik opnieuw een tijd van 1.36 min. Dus ik mag tevreden zijn, hopelijk zal dit ook even goed zijn bij het zwemmen. Maar daar twijfel ik wel sterk aan, maar we zullen zien.

    Nu nog de resultaten afwachten :)

    16-01-2011 om 00:00 geschreven door HannesCool  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste looptest in Sint - Eloois Winkel
    Na toch wel heel wat barre omstandigheden vindt toch de kerstcorrida plaats in Winkel. Eerlijk gezegd had ik er niet zoveel zin in, maar pepte mijzelf op om toch maar mee te doen.

    Ik had smorgens al eens een testloopje gedaan, en voelde toch dat het niet helemaal super ging zijn. Het kerstfeest en het overvloedig eten op kerstdag zat nog in mijn kleren.

    Ik warmde mij rustig op voor de wedstrijd met ploeggenoot Bart Becquart en liep 1 rondje in. Na de 3 versnellingen was ik klaar om de wedstrijd te starten.

    Ik stond op de eerste startrij en vertrok onmiddelijk pijlsnel en liep er alleen vandoor... eenmaal op de heuvel kwamen er 2 lopers bij mij... en direct demarreerde de winnaar en ik ging mee... ik zat daar toch al op mijn limiet, maar wilde niet opgeven en volgde hem...
    Hij bleef maar versnellingen plaasten en plots brak mijn veer en ik moest afhaken... Ik keek achterom en zag eigenlijk niemand lopen... eenmaal bij de eerste doortocht van de ronde kwam er iemand bij mij aansluiten... ik kon net niet aanklampen en verloor terug terrein. Dan kwam de derde loper bij mij. Hierbij kon ik wel weer terug mee en kon goed volgen. Terug bij de heuvel versnelde die loper... ik kreeg het moeilijk en moest net op het laatste afhaken. Tijdens de afdaling ging het totaal niet meer en geraakte niet meer in mijn tempo, er liepen mij verschillende lopers voorbij... de moed begon te zakken, maar ik bleef doorzetten. De laatste kilometer liep er mij nog 1 loper voorbij en dan hield ik vol tot de finish.

    Besluit: ik was tevreden van mijn start en snelheid... maar het diepgaan verliep minder vlot, want ik moest direct plafonneren en kon de inspanning niet volhouden. Dus ik weet wat mij nog te doen staat !!!

    ps: uitslag te vinden op de site: http://www.sansilvestercross.be/

    27-12-2010 om 20:15 geschreven door HannesCool  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    28-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag wedstrijd 1/4 niet stayer triatlon In Zwijndrecht
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na toch wel een seizoen met ups en downs kan ik mijn seizoen afsluiten met een prachtige overwinning en dat doet deugd !!

    Geniet van mijn verslag in de bijlage of hieronder zonder foto's.

    Verslag ND triatlon Zwijndrecht op 25/09/10 (1000m - 48 km – 10 km)

    Na de toch wel zware triatlonwedstrijd in Ieper bleef ik nog altijd een beetje op mijn honger zitten wat betreft het lopen na het fietsen. Dit seizoen wilde dit niet echt lukken en daarom schreef ik mij toch nog in voor een ¼ triatlon in Zwijndrecht. Natuurlijk had ik er nog zin in en de vorm was nog altijd goed. Daarom dacht ik… Waarom niet he???

    ‘ s Morgens keek ik naar buiten en het weer buiten zag er niet te branderig uit… maar bleef positief en hoopte dat het nog zou opklaren. Na het volproppen van mijn ontbijt zette ik mijn zaterdagmorgen in. Zoals iedere zaterdagmorgen geef ik training in de zwemclub van Moorslede. Ik kon het niet laten en gaf een uurtje les aan de jonge dolfijnen. Daarna maakte ik alles klaar… zorgen dat ik niets vergeet. ;) Rond 11 uur vertrokken mijn ouders en ik naar Zwijndrecht. Het begon al iets op te klaren, maar echt warm was het niet.

    Na toch een beetje zoeken kwamen we rond 12.15h aan in de fabriek Van Moer Group. Het was er gelukkig droog… Na het afhalen van mijn nummer en 2 zakken kreeg ik te horen dat de zwemstart 14 km verder lag. Dit zou gebeuren al fietsend, want het was de bedoeling dat de atleten samen om 13.30h zouden vertrekken. De supporters konden ook mee met de pendelbus. De ene zak werd gevuld met al mijn zwemmateriaal en die zak werd ook vervoerd met een busje zodat we niets moesten meenemen met de fiets.

    Rond 13.30h vertrekken we met de fiets naar de zwemstart… gelukkig was DIE HARD Dominiek mee die ook nog altijd de triatlonmicrobe had te pakken. Na 10tal minuten fietsen op een gezapig tempo begon het plotseling pijpenstelen te regenen… gelukkig had ik mijn regenjas aan, maar er waren anderen die er totaal niet op voorzien waren. We reden onder een brug en de helft van de groep bleef gewoon staan onder de brug. De pendelbus die achter ons reed, snelde ons voorbij… had ik daar maar ingezeten dacht ik bij mezelf. Na een 10tal minuten kregen we toch de opdracht om door te fietsen, WE MOESTEN… met veel tegenzin vertrokken we terug in de regen naar de zwemstart. Dit is al een mooi begin, hopelijk betert dit hier snel!!! Ik kon het niet laten en trok even door met de fiets, want het was verdikke heel koud… de wind blies hard en begon al lichte twijfels te krijgen over mijn voorwiel… had ik beter geen gewoon wiel ingestoken???

    We kwamen nat en doorweekt in de wisselzone aan. Plaatste al rillend alles klaar… gelukkig was het terug droog! Als alles klaar stond liep ik mij nog eventjes in, want ik had het koud en warmde mij wat op…                15 min voor de start trok ik mijn wetsuite aan… ik kon mij maar niet opwarmen en wilde direct al starten met het zwemmen. We stonden allemaal klaar om te starten toen we te horen kregen dat het parcours nog niet was vrijgegeven… we bleven maar koud hebben… en dan begon het plots nog te regenen en te hagelen. DAT WAS DE DRUPPEL !!! Dominiek bleef maar zeggen, WAT DOE IK HIER TOCH ???

    De vrouwen mochten gelukkig na 5 minuten in het water… maar wij moesten nog altijd wachten in de barre koude en de regen! Dan kregen we eindelijk het verlossend signaal om in het water te gaan… en wat deed dat deugd, want het water had 4 graden warmer dan de buitentemperatuur 14°… wat was dat zalig!!! Ik stelde mij aan de buitenkant op, wat ik misschien beter niet had gedaan…

    Het startsignaal klonk en ik vertrok goed en zag dat er iemand aan mijn rechterkant mee was… ik wist dat het Victor was omdat hij ook een heel goede zwemmer is. Bij het keerpunt kwam ik achter hem aansluiten… ik tikte een paar keren op zijn voeten en meneer Campenaerts kon er blijkbaar niet mee lachten. Hij stopte onmiddellijk met zwemmen en riep tegen mij: zwem gij dan op kop he !!! Ik schrok wel een beetje van zijn reactie, maar zette door…bleef een goed tempo doorzwemmen zodat ik een kloof kan maken op mijn achtervolgers. Plots versnelde Victor naast mij… ik volgde hem in zijn voeten, maar echt makkelijk was het niet… we kwamen samen uit het water. Met een kleine voorsprong kwam hij in de wisselzone. De wissel verliep niet zo optimaal waardoor ik toch wel de aansluiting miste met hem.

    Tijdens het fietsen zag ik Victor wel nog altijd voor mij rijden… probeerde de aansluiting met hem te maken, maar tevergeefs… Ik bleef een mikpunt hebben tot ongeveer 20 km, maar plots was hij verdwenen en reed ik alleen mijn eigen tempo… Het fietsen verliep goed, maar was echt zwaar… veel wind en windstoten, wat niet gemakkelijk was met mijn voorwiel. Het bleef gelukkig droog bij het fietsen, maar toch nam ik geen risico’s bij bepaalde bochten en tijdens het overschrijden van de spoorwegen. Het was wel een perfect niet stayer parcours… prachtige wegen – rechte stukken en geen auto te bespeuren… magnifiek!!

                                             

    Na 28 km fietsen kwamen we terug bij de wisselzone van de zwemstart… daar stonden gelukkig een heleboel supporters die mij positieve stimuleerden, want het begon echt wel zwaar door te wegen… keek al een aantal keren achter mij om, maar zag nog niemand fietsen wat mij ook moed gaf… en zette door, want het was niet zo ver meer.  Ik weet als je achter je om begint te kijken dat dit geen goed teken is… en ja het was van dat ! Ik zag plots iemand in de verte achter mij rijden. Nu ik bleef positief en bleef mijn ding doen. De wegen waren bijna helemaal opgedroogd. Plots moesten we een ander traject induiken en voelde aan dat het fietsen bijna voorbij was… we kwamen dichter bij de bebouwde kom en er stond daar een bord die de snelheid weergaf en zag het cijfertje 50 tevoorschijn komen en sprak mijzelf nog moed in… In Zwijndrecht wist ik dat er daar een gevaarlijk bocht was op kasseien en bouwde wat voorzichtigheid in. Als dit achterwege was, kwam de fietser Cesar Beilo bij mij en nam direct de kop. Ik volgde gezwind mee.

    We kwamen samen in de wisselzone aan. Liep de wisselzone in en voelde dat de benen nog goed waren en hoopte op een goede loopproef. Ik wisselde zo snel mogelijk en liep het klein gaatje dicht op Cesar en bleef achter hem lopen, want de wind blies heel hard op kop. Ik bleef achter hem lopen tot het keerpunt en zag Victor in de verte voor ons lopen en dacht bij mezelf… dit moet nog te doen zijn, maar wist totaal niet hoe die Cesar kon lopen. Ik wist dat Victor geen super loper was. Dus ik had nog een klein waterkansje op de overwinning. We moesten 5 ronden lopen van 2 km.

    Na het keerpunt nam ik de kop over en versnelde een beetje. Dit stuk was volledig mee met de wind. Ik hoorde dat hij moest lossen en dat gaf mij veel vertrouwen en zette mijn versnelling door. Ik zag dan pas de 4de loper tevoorschijn komen en wist dat podium dan al zeker in zat.

                                                                               

    Ik kwam bij de bevoorrading en kreeg te horen dat ik dichter kwam bij Victor en hij nog een voorsprong had van 55 sec. Ik pepte mijzelf op en versnelde nog een beetje en voelde dat de overwinning er in zat. Ik kwam terug bij de bevoorrading en de voorsprong was al geslonken tot 40 sec en zag dat ik dichterbij kwam. Na ronde 2 had ik hem te pakken en bleef mijn eigen tempo lopen en snelde hem voorbij… hij heeft niet eens geprobeerd aan te klampen en weg was ik. Dit gaf mij een super gevoel en zette door tot ik plotseling lichte krampen begon te voelen en verstandig mijn tred iets vertraagde… Het begon dan nog eens goed te gieten voor de verandering, maar dat deerde mij niet.

    Ik begon dan gecontroleerd te lopen, want ik zag ze iedere keer lopen bij de keerpunten… en gelukkig kwamen ze niet dichter J. Ik had ook gezien dat Victor werd ingehaald door Cesar. De overwinning kwam steeds dichterbij… de laatste keer keren en dan naar de finisch!! Ik finishte vol vreugde en bijzonder maar waar nog tamelijk fris aan de eindmeet. Ik was enorm blij van mijn loopprestatie en had een super gevoel overgehouden van mijn wedstrijd.

     Na een tijdje nagenieten, kwamen Nikki en Dominiek ook nog aan. Nikki nam beslag op een 10de plaats wat ook zeer goed was, na nog maar 4 weken gelopen te hebben. Dominiek finishte op een 52ste plaats wat ook sterk was, want hij had heel de week niks gedaan van training.

    Hier de tijden van de wedstrijd:

    1 Cool Hannes 00984M86 ITC Moorslede 22 H24                                                  1 * 0:14:04 2 1:08:51 5 1:22:55 3 0:35:38 1 1:58:33

    2 Beilo Cesar 0 NED* Breda (ned) 12 H24                                                            2 * 0:15:18 6 1:07:33 2 1:22:51 2 0:37:08 3 1:59:59

    3 Campenaerts Victor 04663M91 ATRIAC Borgerhout 19 H18                              1 * 0:13:49 1 1:07:35 3 1:21:24 1 0:41:11 19 2:02:35

    10 Devoldere Niki 00424M76 TTI Izegem 44 H24                                                 9 0:18:05 29 1:11:10 7 1:29:15 7 0:41:01 16 2:10:16

    52 Horré Dominiek 04981M68 ITC Heule 63 H40                                                 17 0:19:12 41 1:26:51 67 1:46:03 57 0:45:16 47 2:31:1

    Aan alle atleten een goeie rust gewenst !!!!

    Groeten Hannes Cool



    Bijlagen:
    Verslag ND triatlon Zwijndrecht.docx (624.7 KB)   

    28-11-2010 om 19:14 geschreven door HannesCool  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waarom deze blog of site???
    Na toch wel een aantal reacties en mensen die eigenlijk vroegen, waarom maak je geen blog of site?
    Heb ik er mij van bewust gemaakt om dit te doen.

    Ik heb al 7 triatlonjaren achter de rug en ik zal jullie nu momenteel op de hoogte houden van mijn wedstrijden, stages en voorbereidingen.

    Hopelijk kunnen jullie genieten van deze site.

    Sportieve groeten

    Hannes Cool

    28-11-2010 om 14:27 geschreven door HannesCool  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:Waarom
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Proficiat!
    Proficiat!

    Uw blog is correct aangemaakt en u kan nu onmiddellijk starten! 

    U kan uw blog bekijken op http://www.bloggen.be/triatleethannes

    We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen.  Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.

    U kan dit zelf helemaal aanpassen.  Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'.  Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.

    Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt.  Surf naar http://www.bloggen.be/  en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord.  Druk vervolgens op 'Toevoegen'.  U kan nu de titel en het bericht ingeven.

    Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'.  Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!').  Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd.  U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.

    Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op.  Klik vervolgens op 'Instellingen'.  Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.

    WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
    De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
    - Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.

    WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
    Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.

    WAT IS DE "WAARDERING"?
    Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.


    Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!

    Met vriendelijke groeten,
    Bloggen.be-team

    28-11-2010 om 14:18 geschreven door  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)


    Archief per week
  • 02/07-08/07 2012
  • 28/11-04/12 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 22/11-28/11 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Wedstrijdkalender

    15/07/2012 1/3 niet stayer triatlon Aarschot 22/07/2012 Ironman 70.3 Antwerpen(halve triatlon) 29/07/2012 Nisraman 15/08/2012 1/4 stayer Izegem 19/08/2012 1/4 niet stayer Ieper 8/09/2011 1/8 stayer Beernem 16/09/2011 1/4 BK stayer Mechelen



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs