Hallo iedereen,
Morgen, zaterdag match tegen leider Houtvenne om 12.30u. Vinea om 11u. Keeper Michiel is ondertussen definitief verhuist naar de B-ploeg en ook zijn pa Johan, die daarmee geen deleguƩ meer is bij ons. Aangezien we verplicht een afgevaardigde moeten hebben, doe ik een oproep op iemand die zich geroepen voelt hiervoor. Papa, mama, broer, zus of whatever. Hij of zij hoeft echt niet veel te doen. Op verplaatsing bijna niets en thuis enkel zorgen voor water voor onze gasten en de scheids. Normaal moet de feuille ook nog online ingevuld worden, maar dat kan eventueel nog door anderen gedaan worden. Extra voordeel : gratis inkom uit en thuis en kennismaken met de geheimen van de kleedkamer..... Niet allemaal tegelijk, 1 iemand is al voldoende ! Ik hoor het wel.
Deze week hebben we tweemaal getraind. Dinsdag met Kristof (omdat ik teveel werk had...) en donderdag met mij, we waren met 8.
Maandag hebben Jarne Nevelsteen en Ilian Exelmans met de selectie Zuiderkempen meegedaan tegen de Provincialen van VC Herentals en wonnen met 4-1. Beiden scoorden ook !! In die selectie zaten ook 4 tegenstrevers van Houtvenne.... Volgend week maandag spelen ze tegen de Nationalen van KVC Westerlo. Dat zal andere koek zijn, maar een goede leerschool.
Zaterdag hebben we normaal 11 man : Ilian, Jarne H, Jarne N., Yarni, Winter, Mauritio, Seppe, Arthur, Jonas, Thibeau, Brent. 11 dus. Aangevuld normaal met 2 spelers van de B. Ignace deed normaal al mee. We zien wel morgen. Net nog bericht gehad : Ignace en Poline doen mee.
Na Houtvenne zijn er nog 2 matchen (tegen Achter Olen thuis en naar Mol) en dan hebben we een lange winterstop, want de eerstvolgende matchen zijn de 2 uitgestelde matchen tegen Heultje en Ramsel. Misschien spelen we dan wel tegen een andere ploeg vriendschappelijk.
Op zaterdag 20 december is er dan ons jaarlijks Kerstfeest.
Tot de volgende !
Grtz,
T1
|