Ik ben Marnix Exelmans, en gebruik soms ook wel de schuilnaam The Maxtouch.
Ik ben een man en woon in Schoot-Tessenderlo (Belgiƫ) en mijn beroep is Directeur/Editieverantw. Regio Diest-Tessenderlo bij RMG..
Ik ben geboren op 21/08/1968 en ben nu dus 56 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Sport (+/- alle sporten), muziek (zanger, Rammstein, Green Day, Simple Minds, U2, Muse, Foo Fighters..
Gediplomeerd trainer UEFA B.
Dropbox
Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Trainingen : Dinsdag van 18.00u tot 19.25u en donderdag van 18.00u tot 19.25u
Categorieën
Categorieën
Categorieën
U16-U17 VV Laakdal
Jullie info-site !
30-03-2011
Sint-Dimpna-Veerle
Zaterdag speelden onze gasten in en tegen St. Dimpna. Dit op een keihard betonnen veld, waar mooi voetbal niet op mogelijk was. St. Dimpna was als ploeg veel beter dan toen we er tegen voetbalden de eerste match van het seizoen. We hadden het niet onder de markt en zagen dadelijk dat het niet zo simpel was om te winnen. Bovendien kwam St. Dimpna dan nog eens lullig op voorsprong via een afgeweerd schot op onze verdediger en zo van richting veranderde en in doel verdween. Veerle ging op zoek naar de gelijkmaker, maar de combinaties waren echt moeilijk op dit veld. Net voor rusten lukte het dan toch en hingen de bordjes in evenwicht. 1-1.
De tweede helft ging Veerle resoluut voor winst, maar scoren lukte niet. Dat er niet veel doelpunten meer zouden vallen had iedereen al door, maar zo'n 10 minuten voor tijd lukte Veerle er na hoekschop dan toch in de 1-2 aan te tekenen, meteen de eindstand.
Jill is er de volgende trainingen en matchen misschien niet meer bij, wegens kwetsuur aan de hiel. Een kwaal waar ook Ilian nog wat last van heeft.
Dinsdag hebben we nog getraind en dat gebeurt donderdag ook nog. Daarna zijn er nog slechts 1 training (volgende dinsdag) en 3 matchen. Nu zaterdag tegen Beekhoek thuis, dan naar Houtvenne (zonder mijzelf) en we sluiten thuis af tegen Ezaart.
Ondertussen ben ik nog bezig met de trainerscursus B, die normaal eind mei afloopt en ga ik vanaf het najaar zelf doceren aan de Bloso/VTS-school. Ik weet naast mijn job en het trainen dus nog wat doen...