Onze voorbereidingen op het EK elektrisch rolstoelhockey in Finland
Wat is E-hockey?
E-hockey staat voor elektronisch rolstoelhockey en wordt gespeeld door personen die in het dagelijks leven in een elektrische rolstoel zitten. Er kan gespeeld worden met een stick in de hand (H-stick), maar voor personen met een beperkte armfunctie kan de stick aan de rolstoel worden bevestigd (T-stick). Een team bestaat uit 1 keeper en 4 veldspelers en de duur van een wedstrijd bedraagt 2 x 20 minuten.
Wij zijn tien hockeyspelers die aangesloten zijn bij verschillende clubs die zijn opgeroepen voor de Nationale Selectie Rolstoelhockey.
Via de VLG krijgt die Selectie een bepaald bedrag per jaar om deel te nemen aan een internationaal tornooi. Omdat rolstoelhockey geen paralympische sport is, is dit budget helaas niet toereikend en moeten wij als spelers zelf instaan om de overige kosten te dragen. Aangezien we ook zelf voor onze begeleider instaan, moet u deze kost maal twee doen. Om geld in het laadje te krijgen hebben we een wijnactie op poten gezet.
Op deze blog kunt u de voorbereidingen op het EK in Finland in juni volgen.
19-07-2010
Snoepverkopen
Zedelgem: Sporten en snoepen gaan wel degelijk samen. Dit bewees
onze snoepverkoop op het sectorkampioenschap boogschieten op het
sportdomein 'Groene Meersen' in Zedelgem. De deelnemende schutters
kochten massaal snoepjes, waarvoor onze oprechte dank!
Ook een
dikke merci aan mijn oom Rony, tante Claudine en het schepencollege van
Zedelgem die ons de toestemming gaf aldaar te verkopen!
Waregem: Naar
jaarlijkse traditie worden er begin juli in Waregem de Trefferfeesten
georganiseerd waar de sporters van Somival in de bloemetjes worden
gezet. Voorzitter Lucien zorgde er voor dat we snoep konden verkopen en
het werd een echt succes. Op een bepaald moment konden we met moeite
volgen!
Uit naam van de ganse ploeg en de begeleiders wil ik iedereen bedanken die ons gesteund heeft!
Via deze blog willen we jullie op de hoogte houden over de spelers die tot de nationale elektrische rolstoelhockey ploeg behoren.
Onze voorbereidingen op het EK elektrisch rolstoelhockey in Finland
Wat is E-hockey? E-hockey staat voor elektronisch rolstoelhockey en wordt gespeeld door personen die in het dagelijks leven in een elektrische rolstoel zitten. Er kan gespeeld worden met een stick in de hand (H-stick), maar voor personen met een beperkte armfunctie kan de stick aan de rolstoel worden bevestigd (T-stick). Een team bestaat uit 1 keeper en 4 veldspelers en de duur van een wedstrijd bedraagt 2 x 20 minuten. Wij zijn tien hockeyspelers die aangesloten zijn bij verschillende clubs die zijn opgeroepen voor de Nationale Selectie Rolstoelhockey. Via de VLG krijgt die Selectie een bepaald bedrag per jaar om deel te nemen aan een internationaal tornooi. Omdat rolstoelhockey geen paralympische sport is, is dit budget helaas niet toereikend en moeten wij als spelers zelf instaan om de overige kosten te dragen. Aangezien we ook zelf voor onze begeleider instaan, moet u deze kost maal twee doen. Om geld in het laadje te krijgen hebben we een wijnactie op poten gezet. Op deze blog kunt u de voorbereidingen op het EK in Finland in juni volgen.