Ik ben Sandra
Ik ben een vrouw en woon in Den-Haag (Netherlands) en mijn beroep is wao-er.
Ik ben geboren op 25/12/1959 en ben nu dus 65 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: computer;televisie kijken; fotograferen(en bewerken); yoga; oefenen in warm water;dagboek schrijven;hyven,lachen.
zie www ataxie.nl
Wie is er gehandicapt, jij of ik? Jij kunt mij niet goed verstaan, Bang om met mij om te gaan. Maar ik ben een mens, precies zoals jij, Alleen is er lichamelijk iets aan de hand met mij.
Ik kan niet praten, wel naar je kijken. Ik kan niet lopen, lachen kan ik wel. ik spreek mijn taal, kun jij die volgen? Als je 't eens zou proberen, mijn spel?
Jij geeft me zorg, ik geef je vriendschap. jij geeft me aandacht, ik geef mijn hart. Jij geeft me handen, ik geef voldoening. Jij geeft mij benen, ik geef een start.
Om te gaan kijken met andere ogen, Om te gaan voelen wat ik voel. Om je te leren dat ik een mens ben, Je in te leven in wat ik bedoel.