Update LRC 17/01/2022
Beste veldrijders,
Vanwege het voltallige LRC-team, de beste wensen voor 2022 en vooral een voorspoedig sportief seizoen gewenst.
Het werd terug een heel moeilijk seizoen om op een fatsoenlijke manier een cross te kunnen organiseren.
Vele organisatoren zagen het niet meer zitten om hun organisatie te laten doorgaan, zowel met de COVID-maatregelingen als
met de financiële tekortkomingen.
Teleurgesteld en na de laatste vele inspanningen met de organisatoren, heeft het LRC bestuur besloten om het veldritseizoen 20212022
vroegtijdig af te sluiten omwille het afhaken van de organisatoren.
Hopende op jullie begrip, kijken wij al terug uit naar het organiseren van veldritten voor komende seizoen 2022-2023 in betere omstandigheden.
We houden jullie uiteraard op de hoogte via onze Facebook pagina en onze site www.lrc-bond.be
Nogmaals bedankt voor jullie talrijke deelnames in het voorbije seizoen !
Verder wensen wij jullie nog vele sportieve uitdagingen dit jaar, en mogen we elkaar snel terug zien op onze organisaties eind september 2022.
De sportieve groeten,
Voorzitter LRC 😉  
17-01-2022 om 15:48
geschreven door Rodeden 
|