.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 12/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 12/11/2017     


    Zondag 12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 7

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    11 ADAMS Jens 12 SWEECK Diether 13 CLEPPE Nicolas 14 MERLIER Tim 15 ADAMS Joeri 16 BOROS Michael CZE 17 NIEUWENHUIS Joris NED 18 VAN DER POEL David NED 19 PEETERS Rob 20 GODRIE Stan NED 21 BERTOLINI Gioele ITA 22 HOEYBERGHS Daan 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 KAISE Julien 25 VAN COMPERNOLLE Kenneth 26 TAKENOUCHI Yu JPN
    12-11-2017-gavere 1157.JPG
                           Aankomst van winnaar Wout Van Aert te Gavere.
    12-11-2017-gavere 1127.JPG
    12-11-2017-gavere 936.JPG
                                        Toon Aerts werd knap 2de.
    12-11-2017-gavere 1021.JPG
                                         Mathieu Van Der Poel werd 3de.
    12-11-2017-gavere 814.JPG
                                      Start van de Men Elite te Gavere.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 8

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    6 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    10 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    11 LOOCKX Lander 12 VAN DER HEIJDEN Maik NED 13 GOEMAN Andreas 14 SMETS Gert 15 SIEBENS Gianni 16 DEBEIR Arno 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VAN DIJKE Koen NED 20 LIESSENS Jarno 21 ROMBOUTS Seppe 22 DE MEYER Senne 23 MUSKENS Mart NED 24 KIELICH Timo 25 VLIEGEN Pieter-jan 26 VERHEYEN Thomas 27 BAKX Kelvin NED 28 ALDERWEIRELD Robin 29 MEIN Thomas GBR 30 VERMEERSCH Florian 40 SMET Jonas
    12-11-2017-gavere 537.JPG
    Podium Beloften met winnaar Thomas Pidcock, Sieben Wouters en Thijs Aerts.

    12-11-2017-gavere 461.JPG
                             Aankomst van winnaar Beloften Thomas Pidcock.
    12-11-2017-gavere 176.JPG
                                              Start van de Beloften te Gavere.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    6 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    7 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    11 ANDERSON Elle USA 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 VERDONSCHOT Laura 14 NAGENGAST Fleur NED 15 KASTELIJN Yara NED 16 NOSKOVA Nikola CZE 17 HOEKE Geerte NED 18 VERHESTRAETEN Karen 19 BETSEMA Denise NED 20 MEISTROK Susanne NED 21 BELLAERT Axelle 22 PEETERS Jinse

    23 VAN DE PUTTE Kim 24 GERRITSEN Irene NED 25 BOLZAN Matilde ITA 26 BOSCHKER Julia NED 27 DOBBELAERE Jana 28 MICHELS Laure 29 BLANCHAERT Jo 30 DE WULF Yasmine
    12-11-2017-gavere 793.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Ellen Van Loy, Nikki Brammeier en Kim Van De Steene.

    12-11-2017-gavere 544.JPG
                                          Start van de Dames Elite te Gavere.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10

    1 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    4 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    6 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    7 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    9 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 VERMOOTE Jelle 12 VERVOORT Wout 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 ARTZ Bart NED 15 VAN DEN BROECK Arno 16 JORDENS Jarno 17 MALEZSEWSKI Lukas 18 DE VET Sander 19 ZIEMERINK Milan NED 20 BELLENS Jarno 21 BOVEN Lars NED 22 PEIRENS Yente 23 BERVOETS Michael 24 WYSEURE Joran 25 HERRYGERS Tieme 26 DEL GROSSO Bodi NED 27 MARTIN Conor CAN 28 HORNY Clement 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 SANTY Arne
    12-11-2017-gavere 159.JPG
    Podium Juniores met winnaar Pim Ronhaar, Tomas Kopecky en Ryan Cortjens.

    12-11-2017-gavere 098.JPG
                               Aankomst van winnaar Juniores Pim Ronhaar.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 MASCIARELLI Lorenzo ITA TEAM MASCIARELLI

    11 MICHELS Jente 12 JANSSEN Lucas NED 13 KOPECKY Matyas NED 14 DEL GROSSO Tibor NED 15 VIDTS Obie 16 DE BOCK Rune 17 PAUWELS Pieter 18 VANGILS Yannick 19 VANPRAET Ruben 20 VANDERSTEEN Jarne 21 LAURYSSEN Rik 22 KIELY Joe GBR 23 VANDEVANNET Simon 24 TRIO Victor 25 DECKMIJN Matisse 26 DHOOGE Thibau 27 DE CLERCQ Seppe 28 GEURS Renzo 29 BLOEM Senne 30 DEWINTER Gerben 45 VEROUGSTRAETE Jaro






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-11-2017 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 7

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    11 ADAMS Jens 12 SWEECK Diether 13 CLEPPE Nicolas 14 MERLIER Tim 15 ADAMS Joeri 16 BOROS Michael CZE 17 NIEUWENHUIS Joris NED 18 VAN DER POEL David NED 19 PEETERS Rob 20 GODRIE Stan NED 21 BERTOLINI Gioele ITA 22 HOEYBERGHS Daan 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 KAISE Julien 25 VAN COMPERNOLLE Kenneth 26 TAKENOUCHI Yu JPN

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 8

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    6 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    10 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    11 LOOCKX Lander 12 VAN DER HEIJDEN Maik NED 13 GOEMAN Andreas 14 SMETS Gert 15 SIEBENS Gianni 16 DEBEIR Arno 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VAN DIJKE Koen NED 20 LIESSENS Jarno 21 ROMBOUTS Seppe 22 DE MEYER Senne 23 MUSKENS Mart NED 24 KIELICH Timo 25 VLIEGEN Pieter-jan 26 VERHEYEN Thomas 27 BAKX Kelvin NED 28 ALDERWEIRELD Robin 29 MEIN Thomas GBR 30 VERMEERSCH Florian 40 SMET Jonas

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    6 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    7 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    11 ANDERSON Elle USA 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 VERDONSCHOT Laura 14 NAGENGAST Fleur NED 15 KASTELIJN Yara NED 16 NOSKOVA Nikola CZE 17 HOEKE Geerte NED 18 VERHESTRAETEN Karen 19 BETSEMA Denise NED 20 MEISTROK Susanne NED 21 BELLAERT Axelle 22 PEETERS Jinse

    23 VAN DE PUTTE Kim 24 GERRITSEN Irene NED 25 BOLZAN Matilde ITA 26 BOSCHKER Julia NED 27 DOBBELAERE Jana 28 MICHELS Laure 29 BLANCHAERT Jo 30 DE WULF Yasmine

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10

    1 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    4 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    6 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    7 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    9 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 VERMOOTE Jelle 12 VERVOORT Wout 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 ARTZ Bart NED 15 VAN DEN BROECK Arno 16 JORDENS Jarno 17 MALEZSEWSKI Lukas 18 DE VET Sander 19 ZIEMERINK Milan NED 20 BELLENS Jarno 21 BOVEN Lars NED 22 PEIRENS Yente 23 BERVOETS Michael 24 WYSEURE Joran 25 HERRYGERS Tieme 26 DEL GROSSO Bodi NED 27 MARTIN Conor CAN 28 HORNY Clement 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 SANTY Arne

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 MASCIARELLI Lorenzo ITA TEAM MASCIARELLI

    11 MICHELS Jente 12 JANSSEN Lucas NED 13 KOPECKY Matyas NED 14 DEL GROSSO Tibor NED 15 VIDTS Obie 16 DE BOCK Rune 17 PAUWELS Pieter 18 VANGILS Yannick 19 VANPRAET Ruben 20 VANDERSTEEN Jarne 21 LAURYSSEN Rik 22 KIELY Joe GBR 23 VANDEVANNET Simon 24 TRIO Victor 25 DECKMIJN Matisse 26 DHOOGE Thibau 27 DE CLERCQ Seppe 28 GEURS Renzo 29 BLOEM Senne 30 DEWINTER Gerben 45 VEROUGSTRAETE Jaro

    12-11-2017 om 17:39 geschreven door kenny


    11-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN ZATERDAG 11/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN ZATERDAG 11/11/2017  


    Zaterdag 11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    6 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    9 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BAESTAENS Vincent 12 ADAMS Joeri 13 AERNOUTS Jim 14 PEETERS Rob 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 MERLIER Braam 17 VAN TICHELT Yorben 18 VAN DER POEL David NED 19 AERTS Thijs 20 ALDERWEIRELD Robin 21 PEERS Nick 22 COLMAN Alex 23 GOOSEN Wouter 24 TODARO Manuel ITA 25 MEELBERGHS Pieter
    11-11-2017-niel 1301.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Laurens Sweeck en Corne Van Kessel.

    11-11-2017-niel 1292.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Laurens Sweeck en Corne Van Kessel.
    11-11-2017-niel 1272.JPG
                                  Aankomst van winnaar Toon Aerts te Niel.
    11-11-2017-niel 1269.JPG
                                     Aankomst van winnaar Toon Aerts te Niel.
    11-11-2017-niel 864.JPG
                                           Valpartij met Laurens Sweeck.
    11-11-2017-niel 916.JPG

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    2 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    3 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    4 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    5 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 NOSKOVA Nikola CZE DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    9 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    11 MAES Shana 12 TRUYEN Marthe 13 DE BRUYNE Meg 14 PEETERS Jinse 15 GOOSSENS Veerle NED 16 COMMISSARIS Caren 17 VAN DER ZWAAN Laura NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ROMBOUTS Tine 20 VAN WUNSEL Lise 21 ZWAENEPOEL Tessa 22 DE VOS Nele 23 BEECKMANS Sara 24 VAN HAAFTEN Kristie NED
    11-11-2017-niel 789.JPG
    Podium Dames met winnares Nikki Brammeier, Alice Arzuffi en Ellen Van Loy.

    11-11-2017-niel 786.JPG
    Podium Dames met winnares Nikki Brammeier, Alice Arzuffi en Ellen Van Loy.
    11-11-2017-niel 573.JPG
    11-11-2017-niel 552.JPG
                                        Start van de Dames Elite te Niel.
    11-11-2017-niel 058.JPG
                           Een woordje uitleg voor de wedstrijd van Sanne Cant.

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 1

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 CLYNHENS Jens 12 CAS Stijn 13 VAN DER SMISSEN Lennick 14 DE SMET Nicolas 15 DE LAET Tomas 16 WILLEMS Robbe 17 VANDEN BUSSCHE Wannes 18 DELNOIJE Rémon NED 19 DE WEERT Robbe 20 VANLUCHENE Maxim 21 CLAUWAERT Maarten 22 VAN TRICHT Floris 23 HOUSSIN Bavo 24 QUETS Stijn 25 MARTIN Conor CAN 26 SEMPELS Gill 27 CLYNHENS Toon 28 SALOMEZ Ydris 29 NOYENS Jarne 30 EHLERT Marco NED
    11-11-2017-niel 439.JPG
    Podium Juniores met winnaar Xander Geysels, Len Dejonghe en Gerben Kuypers.

    11-11-2017-niel 438.JPG
    Podium Juniores met winnaar Xander Geysels, Len Dejonghe en Gerben Kuypers.
    11-11-2017-niel 387.JPG
    Aankomst van winnaar Xander Geysels voor Len Dejonghe en Gerben Kuypers.
    11-11-2017-niel 106.JPG
                                            Start van de Juniores te Niel.

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DELMÉ Mauro 12 VAN HOFTEN Levi NED 13 WAUTERS Seppe 14 VAN DEN BULCK Joppe 15 PAUWELS Pieter 16 BLOMMEN Brent 17 DEJONGHE Senne 18 SLUYDTS Toon 19 JORISSEN Senne 20 HUBRECHTS Sander 21 BOECKX Seppe 22 CALLEWAERT Andreas 23 KUYPERS Milan 24 JAENEN Jelle 25 LEMMENS Vic 26  GOOVAERTS Lennert 27 VAN LAER Lars 28 SOONTJENS Arthur 29 BASTIAENSEN Jesse 30 MEERT Noah 32 VAN HAVERE Detlev 47 ROTTIERS Reinoud 51 DE BAERE Rune
    11-11-2017-niel 056.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Dante Coremans, Senne Willems en Arne Baers.
    11-11-2017-niel 053.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Dante Coremans, Senne Willems en Arne Baers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-11-2017 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    6 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    9 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BAESTAENS Vincent 12 ADAMS Joeri 13 AERNOUTS Jim 14 PEETERS Rob 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 MERLIER Braam 17 VAN TICHELT Yorben 18 VAN DER POEL David NED 19 AERTS Thijs 20 ALDERWEIRELD Robin 21 PEERS Nick 22 COLMAN Alex 23 GOOSEN Wouter 24 TODARO Manuel ITA 25 MEELBERGHS Pieter

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    2 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    3 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    4 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    5 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 NOSKOVA Nikola CZE DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    9 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    11 MAES Shana 12 TRUYEN Marthe 13 DE BRUYNE Meg 14 PEETERS Jinse 15 GOOSSENS Veerle NED 16 COMMISSARIS Caren 17 VAN DER ZWAAN Laura NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ROMBOUTS Tine 20 VAN WUNSEL Lise 21 ZWAENEPOEL Tessa 22 DE VOS Nele 23 BEECKMANS Sara 24 VAN HAAFTEN Kristie NED

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 1

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 CLYNHENS Jens 12 CAS Stijn 13 VAN DER SMISSEN Lennick 14 DE SMET Nicolas 15 DE LAET Tomas 16 WILLEMS Robbe 17 VANDEN BUSSCHE Wannes 18 DELNOIJE Rémon NED 19 DE WEERT Robbe 20 VANLUCHENE Maxim 21 CLAUWAERT Maarten 22 VAN TRICHT Floris 23 HOUSSIN Bavo 24 QUETS Stijn 25 MARTIN Conor CAN 26 SEMPELS Gill 27 CLYNHENS Toon 28 SALOMEZ Ydris 29 NOYENS Jarne 30 EHLERT Marco NED

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DELMÉ Mauro 12 VAN HOFTEN Levi NED 13 WAUTERS Seppe 14 VAN DEN BULCK Joppe 15 PAUWELS Pieter 16 BLOMMEN Brent 17 DEJONGHE Senne 18 SLUYDTS Toon 19 JORISSEN Senne 20 HUBRECHTS Sander 21 BOECKX Seppe 22 CALLEWAERT Andreas 23 KUYPERS Milan 24 JAENEN Jelle 25 LEMMENS Vic 26  GOOVAERTS Lennert 27 VAN LAER Lars 28 SOONTJENS Arthur 29 BASTIAENSEN Jesse 30 MEERT Noah 32 VAN HAVERE Detlev 47 ROTTIERS Reinoud 51 DE BAERE Rune

    11-11-2017 om 17:26 geschreven door kenny


    07-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DU BURKINA FASO 2017 !!!

    Tour du faso 2017.jpg
    TOUR DU BURKINA FASO 2017

     

    Vrijdag 27/10/2017 – KOULBILA – TENKODOGO – 149 Km

    Aantal deelnemers: 90

    1 Abou Sanogo CIV

    2 Saydou Bamogo BUR

    3 Simon Musie ERI
    37 Guy Smet BEL

     

    Zaterdag 28/10/2017 – GARANGO – ZORGHO – 97 km - 02h13'11"

    Aantal deelnemers: 89

    1 Benjamin Stauder GE

    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Hicham Benouzza MAR

    4 Lahcen Sebbahi MAR

    5 Stefan Reimer GER
    48 Guy Smet BEL

     

    Zondag 29/10/2017 – BOUSSE – OUAHIGOUYA – 130 km - 03h29'00"

    Aantal deelnemers: 88

    1 Médéric Clain FRA

    2 Simon Musie ERI op 02.00s

    3 Benjamin Stauder GER op 05.00s

    4 Dawit Yemane ERI op 09.00s

    5 Saydou Bamogo BUR op 17.00s
    65 Guy Smet BEL

     

    Maandag 30/10/2017 – YAKO – ZINIARE – 156 km - 03h50'49"

    Aantal deelnemers: 85

    1 Benjamin Stauder GER
    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Abou Sanogo CIV

    4 Stein Van Couter BEL

    5 Mathias Sorgho BUR
    31 Guy Smet BEL

     

    Dinsdag 31/10/2017 – KOKOLOGHO – BOROMO – 136 km - 02h57'55"

    Aantal deelnemers: 83

    1 Benjamin Stauder GER
    2 Meron Mengstab Amanuel ERI

    3 Salah Eddine Mraouni MAR

    4 Robbert-Jan Mol NED

    5 Abou Sanogo CIV
    45 Guy Smet BEL

     

    Woensdag 01/11/2017 – DANO – GAOUA – 120 km - 02h51'49"

    Aantal deelnemers: 83

    1 Jari Verstraeten BEL

    2 YaYa Diallo MLI op 19.00s

    3 Benjamin Stauder GER

    4 Abdou Rouamba BUR

    5 Pieter Buyle BEL
    52 Guy Smet BEL

     

    Donderdag 02/11/2017 – BANFORA – BOBO DIOULASSO – 120 km - 03h46'00"

    Aantal deelnemers: 80

    1 Aziz Adboul Nikiema BUR
    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Simon Musie ERI

    4 Jérémy Derouint FRA

    5 Amanuel Tsegay ERI
    6 Guy Smet BEL
     

    Vrijdag 03/11/2017 – BOBO DIOULASSO – DEDOUGOU – 175 km - 04h17'29"

    Aantal deelnemers: 80

    1 Benjamin Stauder GER

    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Stein Van Couter BEL

    4 Robbert-Jan Mol NED

    5 Meron Mengstab Amanuel ERI

      

    Zaterdag 04/11/2017 – DEDOUGOU – KOUDOUGOU – 132 km - 02h57'15"

    Aantal deelnemers: 74

    1 Abou Sanogo CIV

    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Stein Van Couter BEL

    4 Saydou Bamogo BUR

    5 Jari Verstraeten BEL
    42 Guy Smet BEL

     

    Zondag 05/11/2017 – KORSIMORO – OUAGADOUGOU – 110 km - 02h38'47"

    Aantal deelnemers: 73

    1 STAUDER Benjamin GER
    2 NIKIEMA A. Aziz BUR
    3 VAN COUTER Stein BEL
    4 BIKIENGA Salfo BUR
    5 BUYLE Pieter BEL
    6 SANOGO Abou CIV
    7 MRAOUNI Salaheddine MAR
    8 BAMOGO Seydou BUR
    9 CLAIN Médéric FRA
    10 NOBEL Rick NED
    30 VERSTRAETEN Jari BEL
    50 SMET Guy BEL
    51 VERDIJCK Niels BEL

    EINDKLASSEMENT

    1 MRAOUNI Salaheddine MAR in 31h25'56"
    2 AMANUEL Million ERI
    3 SORGHO W. Mathias BUR
    4 BENOUZZA Hicham MAR
    5 SANOGO Abou CIV
    6 BAMOGO Seydou BUR
    7 ESSAIL Mohamed Nizar MAR
    8 NIKIEMA A. Aziz BUR
    9 STAUDER Benjamin GER
    10 TSEGAY Amanueal ERI
    15 VERSTRAETEN Jari BEL
    30 SMET Guy BEL
    35 VAN COUTER Stein BEL
    39 BUYLE Pieter BEL
    57 VERDIJCK Niels BEL

    07-11-2017 om 14:48 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!