.
.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
{TITEL_VRIJE_ZONE}
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
    .
    .
    .
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Aangepast zoeken
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2024

    Zondag 14/04/2024 Begijnendijk (VB) Elite2/U23
    DLN: 156 / OPG: 54 / AFSTAND: 117.0KM / TIJD: 2H30´00" / GEM.SN: 46.73KM/H
    1 DEVOS HAN VP CONSULTING CYCLING TEAM
    2 DE BOCK STIJN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    3 HILLEN MICHIEL RB ZELFBOUW UCT
    4 RASSCHAERT DAVY VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM +0´05"
    5 MEULEMANS NIEL MINI DISCAR CYCLING TEAM +0´07"
    6 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN
    7 SZÉKELY NATHAN STAGECO CYCLING TEAM
    8 MERTENS JORAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    9 TUSCANO ALESSANDRO SER´VELO TEAM
    10 DRUYTS GERRY INDIVIDUEEL
    14 VERHOFSTADT THIBAU VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
     
    14/04/2024 CIRCUIT ZOLDER (LB) Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën
     
    14/04/2024 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) Juniores
    DLN: 141 / OPG: 72 / AFSTAND: 76.0KM / TIJD: 1H48´08" / GEM.SN: 42.01KM/H
    1 KEPPENS CEDRIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 LEMESTREZ JUAN CRABBE - DSTNY
    3 VERLEYSEN THOR AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    4 AMERLYNCK NATHAN GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    5 CHRISTIAENS JASPER CANNIBAL B VICTORIOUS
    6 DE PAEPE THOR GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL +0´04"
    7 VERMEERSCH CASPER WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´18"
    8 DE GENDT LEANDER CANNIBAL B VICTORIOUS
    9 D´HOLLANDER LARS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    10 HEWES ALEXANDER AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM AUS
     
    14/04/2024 NIEUWMOER-KALMTHOUT (A) Juniores
    DLN: 126 / OPG: 48 / AFSTAND: 85.0KM / TIJD: 1H55´29" / GEM.SN: 43.85KM/H
    1 HUYSMANS NOLAN CANNIBAL B VICTORIOUS
    2 CONINCKX NOAH GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    3 DE NAEYER SIEBE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    4 BERTELS WITSE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    5 GOOSSENS RIK BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    6 GYSBRECHTS THIJN TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    7 UIJTDEWILLIGEN NIELS AIR COLLEGE - BCONCEPT
    8 BODEN RUNE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´03"
    9 SEBRECHTS DAAN BRAIN² OLYMPIA TIENEN +0´08"
    10 MICHIELSEN THOR AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    28 VAN LIEROP MATS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +0´33"
     
    14/04/2024 NIEUWMOER-KALMTHOUT (A) U17
    DLN: 89 / OPG: 14 / AFSTAND: 62.0KM / TIJD: 1H32´33" / GEM.SN: 39.87KM/H
    1 VLEUGELS SJUUL TIGERR CYCLING TEAM NED
    2 LAMBERT CÉDRIC ACROG-TORMANS
    3 DE VOS BAS ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH
    4 VANSWEEVELT SANDER GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    5 MERTENS OLIVER CRABBE - DSTNY
    6 BASTIAENS ALEXANDER ACROG-TORMANS
    7 VERDONCK THOMAS ACROG-TORMANS
    8 BREUCKERS WINAND ZUYD CYCLING TEAM NED
    9 LEUKEMANS MILAN ACROG-TORMANS
    10 GEERTS LEN WAC TEAM VZW
     
    14/04/2024 VELDEGEM (W) U17
    DLN: 78 / OPG: 19 / AFSTAND: 68.8KM / TIJD: 1H40´51" / GEM.SN: 40.46KM/H
    1 KIMPE WIEBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    2 COTTIGNIES KYANO ACROG-TORMANS +0´46"
    3 FLAJS TOBIAS ISOREX CYCLING TEAM
    4 EVERAERT LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    5 DEPOORTER TRISTAN ACROG-TORMANS
    6 VERNAILLEN STAN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    7 OLIVIERS SIEBE CRABBE - DSTNY
    8 VERGALLE TILLE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    9 WHITE PORTER HAMILTON WHEELERS CYCLING CLUB AUS
    10 DIERICKX LIAM ISOREX CYCLING TEAM
     
    14/04/2024 VELDEGEM (W) Meisjes Juniores + U17
    DJ  DLN: 38 / OPG: 0 / TIJD: 1H49´23"
    1 KLOK SVEVA PRC-DELTA NED
    2 BONESCHANSKER MIRTHE TALENT CYCLING NED +0´09"
    3 SONNEMANS SARA ZZPR.NL-PARKHOTEL-ORANGE BABIES CT NED
    4 JØRGENSEN AMALIE STRØMDAHL LILLEHAMMER CK NOR
    5 KOSTER ISERE WATERSLEY RACE NED
    6 VERCRUYSSE OLIVIA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    7 VAN OOST LISA KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
    8 VERBURGH LOTTE GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    9 TURPEINEN VIIVI KORSON KAIKU FIN
    10 VAN RAEMDONCK HAYLEY GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
     
    U17  DLN: 23 / OPG: 0 / TIJD: 1H49´32"
    1 JEUCKEN BRITT TALENT CYCLING NED
    2 VAN SIGHEM NICOLE WV BREDA NED
    3 CRONE ANNE RESTORE CYCLING NED
    4 CRONE ROOS RESTORE CYCLING NED
    5 VERHAEGEN LORE REYNAERTS - VDM CYCLING TEAM
    6 PARTHOENS YANA PROXIMUS-CYCLIS-ALPHAMOTORHOMES- CYCLING TEAM
    7 VERTONGEN ROXANNE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    8 GEVERS JANA SPORTXTRAS - PISSEI
    9 SPINNOY LOBKE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    10 VAN RIJSWIJK HANNAH TALENT CYCLING NED

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/04/2024

    Zondag 14/04/2024  GHLIN  Masters EDH

    Masters A
    1-BJORN DE DECKER (M)
    2-NIELS MATTHYS
    3-JOHN-ROSS CLAUW
    4-MATTHIS DETHY
    5-AXEL GILSOUL(M)
    6-ALEXANDRE TOUBEAU
    7-DYLAN BOTTERBERG
    8-SIMON RENARD(M)
    9-REDMOND CONNOLI
    10-DONIO RON
     
    Masters B 
    1-STEFAN VERHAEGE
    2-GIOVANNI DE BEYTER
    3-SEBASTIEN DEBAYE
    4-NICOLAS VANDRIESSCHE
    5-ERIC DEVILLERS
    6-VINCENT LANNOY
    7-PEDRO MICHELS
    8-WOUTER VANDENBERGH
    9-CHRISTOPHE HANNOT
    10-NICOLAS DE PORRE
     
    Masters C
    1-BART HEYVAERT
    2-THIERRY DECLERCQ
    3-YOURI WANDELS
    4-CHRISTOPHE DE MITS
    5-KRISTOF RENIERS
    6-TOM DE SMETS
    7-STEPHANE DEFRRAENE
    8-SVEN DE VLIEGER
    9-ANDY ANNENDYCK
    10-PASCAL EECKHOUT
     
    Masters D
    1-KOEN DE BOSSCHER
    2-BENNY LOBYN
    3-FRANK GEETS
    4-PATRICK VAN PACHTERBEKE
    5-DOMINIQUE GELDOF
    6-ALEXANDER VERVOORT
    7-DIDIER MARLIER
    8-EDDY DEWIT
    9-CHRISTOPHE HOFMANN
    10-STEFAN VERHAEGE
     
    Masters D+
    1-KURT LEUNTJENS(60)
    2-ALAIN RENARD(65)
    3-RUDI VANDEVELDE(65)
    4-JAN DE MULDER (60)
    5-RUDY THOMAS(60)
    6-ELISEO(65)) MARRIOTTI(65)
    7-QUENTIN DELAHAYE (J)
    8-EDDY VANOSPAL(65)
    9-TONY RENIERS(65)
    10-EMMANUEL KAGS R
     

    13-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2024

    Zaterdag 13/04/2024  WICHELEN  LWU Masters


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2024

    Zaterdag 13/04/2024  THIEUSIES  Masters EDH

    Masters A
    1-QUENTIN(M) JAUREGUI(M)
    2-DRIES MAESEN
    3-GAUTHIER RONSSE
    4-KENZIE BOUTTE (M)
    5-DYLAN BOTTERBERG
    6-TOMMY BAEYENS (M)
    7-GUILLAUME DE CONINCK (M)
    8-JOCHEM VERMEIR (M)
    9-STEFFEN COMMEYNE(M)
    10-ROBIN ROSSEEUW
     
    Masters B 
    1-JELLE DE LEEUW
    2-FREDERIC JACOB
    3-NICO LEFEVER
    4-DAVID MOTTE
    5-SEBASTIEN CROWIN
    6-MICHAEL VAN POUCKE
    7-LIEVEN VAM DE PERRE
    8-CHRISTOPHE HANNOT
    9-BENOIT VANDERDONCK
    10-RAPHAEL ROSZKIEWICZ
     
    Masters C
    1-YOURI WANDELS
    2-KENNETH MERCKEN
    3-TIMO VERBESSELT
    4-SEBASTIEN SOTTIAUX
    5-CHRISTOPHE DE MITS
    6-CHRISTOPHE ADAMS
    7-SVEN DE VLIEGER
    8-BART HEYVAERT
    9-SVEN REYNIERS
    10-FREDERIC WILMET
    14-PETER MAES
    23-GUY SMET
     
    Masters D
    1-PATRICK BOBELIJN
    2-SYLVAIN BOURGEOIS
    3-EDDY COVELIERS
    4-GINO PRIMO
    5-GERT DENO
    6-FRANK GEETS
    7-MARC TABOURDON
    8-STEFAN VERHAEGE
    9-BENNY LOBYN
    10-YVES VAN MINSEL
    12-LIEVEN VAM DE PERRE
     
    Masters D+
    1-PATRICK COCQUYT(60)
    2-WIM WINANDY(60)
    3-CHRIS ROSSEEL(60)
    4-JOZEF VAN EYNDT(65)
    5-ELKE TIMPERMAN(F)
    6-JAN VAN CAUTER(60)
    7-KURT LEUNTJENS(60)
    8-RUDY THOMAS(60)
    9-PATRICK BUKI(65)
    10-PETER COPPENS(65)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/04/2024

    Zaterdag 13/04/2024 BURST ERPE-MERE (O) Nat Vrouwen
    DLN: 120 / OPG: 62 / AFSTAND: 85.2KM / TIJD: 2H18´19" / GEM.SN: 36.31KM/H
    1 USHAKOVA MILANA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM UKR
    2 BRANDT EEFJE DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS +0´01"
    3 DEBOUCK ELENA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z +1´37"
    4 VANDENBROUCKE SAARTJE CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    5 STOCKMAN JULIE DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS +2´33"
    6 VAN MECHELEN GLORIA BALOISE - WB LADIES
    7 SOONIK KRISTEL SANDRA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM EST
    8 MEERT MARIEKE VWC
    9 VAN HEEL SANNE WV SCHIJNDEL NED
    10 SCAVONE DINA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
     
     
     
     
    13/04/2024 BURST ERPE-MERE (O) U17
    DLN: 104 / OPG: 58 / AFSTAND: 63.9KM / TIJD: 1H37´02" / GEM.SN: 38.62KM/H
    1 JORIS JINZE ACROG-TORMANS
    2 KEPPENS MAURO ISOREX CYCLING TEAM
    3 JOHNSON JOSH DRIVETRAIN RSA +0´06"
    4 KIMPE IAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´29"
    5 SIEGERS EMIL CRABBE - DSTNY
    6 BOGAERT MATTHIAS ISOREX CYCLING TEAM +2´22"
    7 VAN DEN BERGHE DYLAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    8 REYNAERTS LIAM AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    9 EVERAERT LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    10 DE WAELE MATHIS WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
     
     
     
     
    13/04/2024 ZANDVOORDE - ZONNEBEKE (W) U17
    DLN: 78 / OPG: 4 / AFSTAND: 64.8KM / TIJD: 1H37´29" / GEM.SN: 38.39KM/H
    1 PETILLON VALENTIN PIERRE & SOL - OG CYCLES
    2 VANDENBULCKE BAS ACROG-TORMANS
    3 COTTIGNIES KYANO ACROG-TORMANS +0´52"
    4 VAN STEENLANDT WOLF CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
    5 HEYNS JELLE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    6 LADRIERE NOLAN PIERRE & SOL - OG CYCLES
    7 VAN CANNEYT ROBBE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
    8 VANDENHEEDE MATHIS ISOREX CYCLING TEAM
    9 VAN GIJSEL CEDRIC VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    10 MEULEMEESTER JONAS KVC NOORDZEEMEEUW
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    10-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/04/2024

    Woensdag 10/04/2024 BRABANTSE PIJL (VB) UCI Men Elite
    DLN:149 / OPG:59 / AFSTAND: 195,2KM / TIJD: 4:17:02 / GEM.SN: 45,57KM/H
    1 COSNEFROY BENOIT DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM FRA
    2 TEUNS DYLAN ISRAEL - PREMIER TECH
    3 WELLENS TIM UAE TEAM EMIRATES
    4 BLACKMORE JOSEPH ISRAEL - PREMIER TECH GBR
    5 CEPEDA JEFFERSON CAJA RURAL-SEGUROS RGA ECU
    6 HERMANS QUINTEN ALPECIN-DECEUNINCK
    7 VAN DEN BERG MARIJN EF EDUCATION – EASYPOST NED 0'10S
    8 MATTHEWS MICHAEL TEAM JAYCO ALULA AUS 0'28S
    9 BRAET VITO INTERMARCHE - WANTY
    10 STRONG CORBIN ISRAEL - PREMIER TECH
     
    10/04/2024 BRABANTSE PIJL (VB) UCI Women Elite
    DLN:133 / OPG:47 / AFSTAND: 134,9KM / TIJD: 3:26:18 / GEM.SN: 39,23KM/H
    1 LONGO BORGHINI ELISA LIDL – TREK ITA
    2 VOLLERING DEMI TEAM SD WORX NED 0'41S
    3 MANLY ALEXANDRA LIV-ALULA-JAYCO 1'6S
    4 GERRITSE FEMKE TEAM SD WORX NED
    5 VAN ANROOIJ SHIRIN LIDL – TREK NED
    6 KRAAK AMBER FDJ-SUEZ NED
    7 CIABOCCO ELEONORA TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL
    8 GHEKIERE JUSTINE AG INSURANCE - SOUDAL TEAM
    9 KASTELIJN YARA FENIX-DECEUNINCK NED
    10 VANPACHTENBEKE MARGOT VOLKERWESSELS WOMEN'S PRO CYCLING TEAM

    08-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/04/2024

    Zondag 07/04/2024 LIEDEKERKE (VB) Elite2/U23
    DLN: 114 / OPG: 45 / AFSTAND: 142.0KM / TIJD: 3H15´02" / GEM.SN: 43.5KM/H
    1 DEMAN BREM GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    2 ROGIER STEF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE +0´13"
    3 DEVOS HAN VP CONSULTING CYCLING TEAM
    4 CORNELIS JONAS VP CONSULTING CYCLING TEAM
    5 PARIDAENS JASPER RB ZELFBOUW UCT
    6 PONSAERTS THIBAUT PWB
    7 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D
    8 DE PAUW LEN URBANO-VULSTEKE CT
    9 VOGELS AARON VP CONSULTING CYCLING TEAM +0´16"
    10 CASTERMANS JARNE CYCLE PASSION - SCOTT RACING TEAM
     
     
     
     
     
     
    07/04/2024 ROLLEGEM (W) Elite2/U23 Provinciaal Kampioenschap
    DLN: 58 / OPG: 15 / AFSTAND: 121.5KM / TIJD: 2H55´12" / GEM.SN: 41.06KM/H
    1 VAN COPPENOLLE LARS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
    2 DEFREYNE CÉDRIC SHIFTING GEARS +1´08"
    3 DIERCKENS ARNE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
    4 SANTY ARNE TIS +1´24"
    5 DEKONING FABRIZIO DOVY KEUKENS – FCC +1´38"
    6 BALCAEN MANOLITO CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR
    7 LANNOO JAROMIR TEAM ATOM 6
    8 PLOVIE TOM WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
    9 VERHULST WOUTER TEAM ATOM 6 +2´03"
    10 DEMUYNCK KOEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
     
    07/04/2024 LIEDEKERKE (VB) Nat Vrouwen
    DLN: 116 / OPG: 41 / AFSTAND: 83.0KM / TIJD: 2H11´23" / GEM.SN: 37.83KM/H
    1 TVEIT NORA KLUB DASH NOR
    2 SCAVONE DINA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    3 GROVE S´ANNARA DOLTICINI O´SHEA RSA
    4 SOONIK KRISTEL SANDRA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM EST
    5 DE ROECK NAOMI KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    6 STOCKMAN JULIE DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS
    7 KLINGE ELLEN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z DEN
    8 CRAMER MATHILDE TEAM RYTGER CARL RAS JUNIOR DEN
    9 HUYBRECHTS BRITT CYCLINGTEAM BELCO/VAN EYCK
    10 GJERTSEN MIA TEAM RYTGER NOR
     
     
     
     
     
    07/04/2024 TIELT (W) Juniores
    DLN: 60 / OPG: 22 / AFSTAND: 84.5KM / TIJD: 2H02´13" / GEM.SN: 39.79KM/H
    1 FERL-RUNNINGSHAUGEN AMUND LILLEHAMMER CK NOR
    2 LAVI DVIR VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE ISR +0´20"
    3 ADOLFSEN HERMAN SANDER BJERKE RINGERIKE SK NOR
    4 DAVIES-CHARD JACK SANDNES SK NOR +3´48"
    5 NICOLAIDES SYBREN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    6 EDINGER ROEI VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE ISR
    7 BELPALME CÉLESTE GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    8 DURIE ZENO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    9 ADYNS MAURO AIR COLLEGE - BCONCEPT
    10 DE WAELE MATHIS CANNIBAL B VICTORIOUS
     
    07/04/2024 ZOUTLEEUW (VB) Juniores
    DLN: 63 / OPG: 2 / AFSTAND: 81.9KM / TIJD: 1H53´53" / GEM.SN: 43.06KM/H
    1 WISSINK LUKA RTC DE STOFWOLK NED
    2 VAN AERSCHOT BREND GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    3 PIRINEN MIKO RAJAMÄEN KEHITYS FIN
    4 LOGNARD ZAKARY CRABBE - DSTNY
    5 CONINCKX NOAH GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    6 SHOCKAIR RAYHAN WATERSLEY R & D AUS
    7 DELESTRAIT TOMMY CRABBE - DSTNY
    8 VAN BIENE WILLIAM SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
    9 LEMESTREZ JUAN CRABBE - DSTNY
    10 MAESSEN DAAN WATERSLEY RACE & DEVELOPMENT CYCLING TEAM NED
     
    07/04/2024 RUMST (A) Juniores
    DLN: 53 / OPG: 29 / AFSTAND: 91.0KM / TIJD: 2H14´12" / GEM.SN: 40.19KM/H
    1 BODEN RUNE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 GUMIENNY MATTHIS KZLWC – DAVO +0´16"
    3 VAN LIEROP MATS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +1´05"
    4 DERKSEN JENTE AR & TV DE ADELAAR NED
    5 DE NAEYER SIEBE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 DU BIN JEF GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    7 FELIES THOR AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    8 HOSKENS NIELS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +1´20"
    9 HERMANS STEF VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
    10 DE WAELE-TROCH SEPPE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
     
    07/04/2024 ZOUTLEEUW (VB) U17
    DLN: 95 / OPG: 29 / AFSTAND: 63.7KM / TIJD: 1H34´07" / GEM.SN: 40.16KM/H
    1 JOHNSON JOSH DRIVETRAIN RSA
    2 JORIS JINZE ACROG-TORMANS
    3 COTTIGNIES KYANO ACROG-TORMANS +0´05"
    4 DRESSELAERS MILAN BRAIN² OLYMPIA TIENEN +0´17"
    5 VERHULST TIMOTHY AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 KIMPE WIEBE SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +0´43"
    7 RUIJGH YENTL TIGERR CYCLING TEAM NED
    8 WHITE PORTER HAMILTON WHEELERS CYCLING CLUB AUS +0´56"
    9 VLEUGELS SJUUL TIGERR CYCLING TEAM NED +0´59"
    10 DE VRIES SEAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +1´02"
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    07-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/04/2024

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn Zege bij de Masters D !!!

    Zondag 07/04/2024 NEUFVILLES  Masters EDH

    Masters A
    1-MAXIM PIRARD
    2-CARRERA COPPENS (M)
    3-AXEL GILSOUL(M)
    4-AUXENCE BUNTINX
    5-HUGO PETIT(M)
    6-MICKAEL GOOSSENS(M)
    7-THOMAS CROMBEZ(M)
    8-DYLAN BOTTERBERG
    9-GAUTHIER RONSSE
    10-JULIEN PIETTE
     
    Masters B  
    1-NICO LEFEVER
    2-MICHAEL VAN POUCKE
    3-RAPHAEL ROSZKIEWICZ
    4-NICOLAS VANDRIESSCHE
    5-GUISSEPPE PINO DI STAZIO
    6-VINCENT LANNOY
    7-GUISEPPE CINQUINA
    8-CHRISTOPHE HANNOT
    9-MORGAN MORE
    10-PIERRE PINNA
     
    Masters C
    1-YOURI WANDELS 
    2-FREDERIC WILMET
    3-SEBASTIEN SOTTIAUX
    4-BART HEYVAERT
    5-PETER VERHAFSTADT
    6-ANDY ANNENDYCK
    7-ERWIN BOLLEN
    8-PASCAL EECKHOUT
    9-LAURENT MEULEMANS
    10-FILIP DEWANNEMAEKER
     
    Masters D
    1-LIEVEN VAN DE PERRE 
    2-KOEN DE BOSSCHER
    3-STEFAN VERHAEGE
    4-GINO PRIMO
    5-BENNY LOBYN
    6-FRANK GEETS
    7-JEAN FRANCOIS THIRY
    8-RENZO DENYS
    9-BRUNO BRUYERE
     
    Masters D+
    1-PATRICK COCQUYT(60) 
    2-WIM WINANDY(60)
    3-ELKE TIMPERMAN(F)
    4-RUDI VANDEVELDE(65)
    5-JAN DE MULDER (60)
    6-JOZEF VAN EYNDT(65)
    7-DOMINIQUE DEPUYDT(60)
    8-MATTEO DATTOLI(65)
    9-SEBASTIANO BUSCEMA
    10-PETER COPPENS(65)

    06-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/04/2024

    Zaterdag 06/04/2024  NAAST  Masters EDH

    Masters A
    1-DYLAN BOTTERBERG
    2-ALEXANDRE TOUBEAU
    3-QUENTIN(M) JAUREGUI(M)
    4-AUXENCE BUNTINX
    5-GREGORY PAUCHET
    6-PIERRE KIEFFER(M)
    7-CORENTIN QUERTINMONT
    8-MAXIM STIEVENART
    9-FRANCOIS LEMONNIER
    10-GAUTHIER RONSSE
     
    Masters B 
    1-FREDERIC JACOB 
    2-SEBASTIEN CROWIN
    3-SYLVAIN ROLET
    4-ROMUALD MARTHE
    5-NICOLAS PELLERIAUX
    6-FREDERIC STIEVENART
    7-CHRISTOPHE HANNOT
    8-WOUTER VANDENBERGH
    9-CLAUDE DURANT
    10-BENOIT VANDERDONCK
     
    Masters C
    1-LAURENT VANWYMELBEKE
    2-GUNTHER VOGELS
    3-PETER MAES
    4-GIO IERA
    5-LUDOVIC MATHIEU
    6-GUY SMET
    7-CHRISTOPHE DE MITS
    8-CHRISTOPHE ADAMS
    9-TOM DE SMETS
    10-KRISTOF RENIERS
     
    Masters D
    1-KOEN DE BOSSCHER
    2-STEFAN VERHAEGE
    3-MARC TABOURDON
    4-GINO PRIMO
    5-JESSY POTTIEZ
    6-YVES VANMINSEL
    7-EDDY DEWIT
    8-BENNY LOBYN
    9-FRANK GEETS
    10-JEAN JACQUES RIBAUCOURT
     
    Masters D+
    1-PATRICK COCQUYT(60)
    2-WIM WINANDY(60)
    3-RUDY THOMAS(60)
    4-JOZEF VAN EYNDT(65)
    5-PATRICK BUKI(65)
    6-JAN DE MULDER (60)
    7-JAN VAN CAUTER(60)
    8-MATTEO SCIULLO (60)
    9-KURT JANSSENS
    10-ELISEO(65)) MARRIOTTI(65)
     

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/04/2024

    Proficiat aan CARRERA COOPENS met zijn Zege bij de Masters A !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn Zege bij de Masters E !!!

    Zaterdag 06/04/2024  BELLEM  LWU Masters


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/04/2024

    Proficiat aan ELENA VAN DER VEKEN met haar Zege bij de Meisjes Nieuwelingen !!!

    Zaterdag 06/04/2024 LAARNE (O) Elite2/U23
    DLN: 88 / OPG: 59 / AFSTAND: 140.0KM / TIJD: 3H04´16" / GEM.SN: 45.0KM/H
    1 VAN BREUSSEGEM ELIAS SHIFTING GEARS
    2 VAN DYCK WESLEY SHIFTING GEARS
    3 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE SHIFTING GEARS +0´35"
    4 SIMON KENN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    5 VAN SCHOOR MATTHEW TEAM CIBEL CEBON
    6 DESMECHT DAVID SHIFTING GEARS +0´37"
    7 BAUGNIES JEROME TEAM CIBEL CEBON +0´40"
    8 DE BOCK STIJN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z +0´42"
    9 REYNAERTS WIM VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
    10 VANOVERSCHELDE KOBE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN +0´48"
    11 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
     
     
     
     
    06/04/2024 ZUTENDAAL (LB) Elite2/U23
    DLN: 70 / OPG: 35 / AFSTAND: 117.0KM / TIJD: 2H38´53" / GEM.SN: 44.12KM/H
    1 DEBAELE JORRE NST
    2 DE SCHUTTER JOHN ODB
    3 DANIELS LARS ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH +0´08"
    4 BOSMANS ROBBE VP CONSULTING CYCLING TEAM +0´13"
    5 RADEMAKER FRANK STAGECO CYCLING TEAM
    6 SCHERPENBERGH TRISTAN PWB
    7 THONNON SENNE URBANO-VULSTEKE CT
    8 PAULUS MILAN GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    9 VANHEEL ELIAS LRG-CYCLING TEAM
    10 STEVENS TIMOTHY ODB
     
    06/04/2024 HAKENDOVER (VB) Juniores
    DLN: 64 / OPG: 23 / AFSTAND: 97.2KM / TIJD: 2H25´51" / GEM.SN: 39.3KM/H
    1 HOSKENS NIELS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 VERMAELEN DARIO GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    3 BRYS SENNE JEGG - DJR ACADEMY POWERED BY TEAM VISMA - LEASE A BIKE
    4 WISSINK LUKA RTC DE STOFWOLK NED
    5 ROLLER GUSTAV ACROG-TORMANS RSA +1´00"
    6 LEMESTREZ JUAN CRABBE - DSTNY
    7 LEJEUNE AURÉLIEN CRABBE - DSTNY
    8 GABEZ DANY SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL +2´15"
    9 D´HOLLANDER LARS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    10 VAN BIENE WILLIAM SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
     
    06/04/2024 ROESELARE (W) Juniores
    DLN: 86 / OPG: 34 / AFSTAND: 84.0KM / TIJD: 1H56´10" / GEM.SN: 42.92KM/H
    1 HEWES ALEXANDER AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM AUS
    2 FERL-RUNNINGSHAUGEN AMUND LILLEHAMMER CK NOR
    3 DE ZUTTER TOON VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    4 VAN DEN BERG JONATHAN WESLAND WIL VOORUIT NED
    5 RISA OSKAR GRAVDAL SANDNES SYKLEKLUBB NOR
    6 ADOLFSEN HERMAN SANDER BJERKE RINGERIKE SK NOR
    7 CHRISTIAENS JASPER CANNIBAL B VICTORIOUS
    8 WILLEMS WARRE WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´08"
    9 KARBU ALEKSANDER LILLEHAMMER CK NOR +0´15"
    10 LAVI DVIR CLUB CYCLING SPORT CLUB ISR +1´02"
     
    06/04/2024 ROESELARE (W) U17
    DLN: 103 / OPG: 26 / AFSTAND: 60.0KM / TIJD: 1H28´48" / GEM.SN: 39.28KM/H
    1 VANDENBULCKE BAS ACROG-TORMANS
    2 MEULEMEESTER JONAS KVC NOORDZEEMEEUW
    3 DAVID THUR-EMIEL GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    4 DECAESTECKER AKSEL KVC NOORDZEEMEEUW +0´10"
    5 COTTIGNIES KYANO ACROG-TORMANS +0´14"
    6 KEPPENS MAURO ISOREX CYCLING TEAM
    7 JOHNSON JOSH DRIVETRAIN RSA
    8 VAN DEN BERGHE DYLAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    9 DERDAELE MAXIM CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST +0´16"
    10 REYNAERTS LIAM AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´18"
     
    06/04/2024 ZUTENDAAL (LB) U17
    DLN: 92 / OPG: 52 / AFSTAND: 65.0KM / TIJD: 1H36´28" / GEM.SN: 39.6KM/H
    1 WILLEMS SANDER ACROG-TORMANS
    2 DE NUL GIEL AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +1´01"
    3 APPELTANTS FLOREN GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    4 RUIJGH YENTL TIGERR CYCLING TEAM NED +1´55"
    5 TULLEMANS SANDER WCL BERGKLIMMERS NED +2´04"
    6 DESSART SACHA SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
    7 STARINIERI JESTIN ACROG-TORMANS
    8 GEERTS LEN WAC TEAM VZW
    9 DE BOIS NAND BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    10 MERTENS OLIVER CRABBE - DSTNY
     
    06/04/2024 ROESELARE (W) Meisjes Juniores + U17
    U19  DLN: 51 / OPG: 13 / TIJD: 1H37´52"
    1 SCHAMPAERT LIEN AA DRINK YOUNG LIONS
    2 SCHOLLAERT SHANAYA ESTHER BALOISE - WB LADIES
    3 GJERTSEN MIA TEAM RYTGER NOR
    4 EVRARD ANAËLLE TEAM AVESNOIS FRA
    5 SAUGRAIN KLOÉ TEAM AVESNOIS FRA
    6 VERCRUYSSE OLIVIA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    7 HANSEN ANNA TEAM RYTGER POWERED BY CARL RAS DEN
    8 USHAKOVA MILANA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM UKR
    9 WUURMAN JADE TALENTCYCLING NED
    10 DAVIDS STEFANIE TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    15 VAN RAEMDONCK HAYLEY GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    20 VLYMINCK JULIE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
     
    U17  DLN: 25 / OPG: 12 / TIJD: 1H37´52"
    1 VAN DER VEKEN ELENA WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
    2 MENTING IMKE AR NED
    3 REYNIERS LISE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    4 JEUCKEN BRITT TALENT CYCLING NED
    5 BORREMANS LOTTE RAJAMÄEN KEHITYS FINLAND FIN
    6 BRAKKE JAYLINN NOORDV WEST HOEK NED
    7 VERHAEGEN LORE REYNAERTS - VDM CYCLING TEAM
    8 SPRONCK MANON BALOISE - WB LADIES
    9 VLYMINCK GITTE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +3´01"
    10 DEBRUYNE YENTL GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL +3´40"
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    04-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 04/04/2024

    Donderdag 04/04/2024 HERZELE - STEENHUIZE WIJNHUIZE (O) Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën
     
    04/04/2024 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) Clubkampioenschap

    03-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/04/2024

    Woensdag 03/04/2024 SCHELDEPRIJS (A) UCI Men Elite
    DLN:149 / OPG:12 / AFSTAND: 205,3KM / TIJD: 4:17:04 / GEM.SN: 47,92KM/H
    1 MERLIER TIM SOUDAL QUICK-STEP
    2 PHILIPSEN JASPER ALPECIN-DECEUNINCK
    3 GROENEWEGEN DYLAN TEAM JAYCO ALULA NED
    4 BOL CEES ASTANA QAZAQSTAN TEAM NED
    5 HOFSTETTER HUGO ISRAEL - PREMIER TECH FRA
    6 WÆRENSKJOLD SØREN UNO-X MOBILITY NOR
    7 WELSFORD SAM BORA - HANSGROHE
    8 MOSCHETTI MATTEO Q36.5 PRO CYCLING TEAM ITA
    9 MIHKELS MADIS INTERMARCHE - WANTY
    10 TRENTIN MATTEO TUDOR PRO CYCLING TEAM ITA
     
    03/04/2024 SCHELDEPRIJS (A) UCI Women Elite
    DLN:136 / OPG:15 / AFSTAND: 130,5KM / TIJD: 3:12:00 / GEM.SN: 40,78KM/H
    1 WIEBES LORENA TEAM SD WORX NED
    2 KOOL CHARLOTTE TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL NED
    3 FIDANZA MARTINA CERATIZIT - WNT PRO CYCLING TEAM ITA
    4 VAN ROOIJEN SOFIE VOLKERWESSELS WOMEN'S PRO CYCLING TEAM NED
    5 KNAVEN MIRRE AG INSURANCE - SOUDAL NXTG NED
    6 TRUYEN MARTHE FENIX-DECEUNINCK
    7 BALSAMO ELISA LIDL – TREK ITA
    8 CONSONNI CHIARA UAE TEAM ADQ ITA
    9 DE CLERCQ KATRIJN LOTTO DSTNY LADIES
    10 VEENHOVEN NIENKE TEAM VISMA | LEASE A BIKE NED
     
    03/04/2024 BREDENE (W) Elite2/U23
    DLN: 82 / OPG: 14 / AFSTAND: 112.0KM / TIJD: 2H32´00" / GEM.SN: 43.2KM/H
    1 DE BOCK STIJN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    2 GRANBERG SANDER SANDNES SYKLEKLUBB NOR
    3 SMET YAXANO DCR CYCLING TEAM
    4 SEGERS JOREN VP CONSULTING CYCLING TEAM
    5 DESMECHT DAVID SHIFTING GEARS
    6 DEFREYNE CÉDRIC SHIFTING GEARS
    7 SIMON KENN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    8 SLEMDAHL VETLE TEAM NOR
    9 FITZSIMONS MITCHEL BOLTON EQUITIES BLACK SPOKE NZL
    10 VERMEER TOM SHIFTING GEARS NED

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 02/04/2024

    Dinsdag 02/04/2024 HAKENDOVER (VB) Elite2/U23
    DLN: 70 / OPG: 42 / AFSTAND: 126.1KM / TIJD: 2H46´38" / GEM.SN: 45.33KM/H
    1 VOLD DANIEL IL STJØRDALS-BLINK NOR
    2 DEBRUYNE GLENN TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
    3 MEULEMANS NIEL MINI DISCAR CYCLING TEAM
    4 BZDENGA VINNY VP CONSULTING CYCLING TEAM
    5 NEERINCKX SAM MINI DISCAR CYCLING TEAM
    6 VANDERLINDEN LUKAS VP CONSULTING CYCLING TEAM
    7 LANHOVE MILAN BWD
    8 TIRRY ARTHUR RB ZELFBOUW UCT
    9 STEVENS TIMOTHY ODB
    10 DEVOS HAN VP CONSULTING CYCLING TEAM

     


    02-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/04/2024

    Proficiat aan ELENA VAN DER VEKEN met haar Zege bij de Meisjes Nieuwelingen !!!

    Maandag 01/04/2024 LENDELEDE (W) Elite
    DLN:98 / OPG:48 / AFSTAND: 171,10KM / TIJD: 3:56:37 / GEM.SN: 43,39KM/H
    1 SEGAERT ALEC LOTTO DSTNY
    2 DUPONT TIMOTHY TARTELETTO – ISOREX 0'42S
    3 HAVIK PIOTR SHIFTING GEARS NED 0'45S
    4 VAN LAER PIETER RB ZELFBOUW UCT 0'52S
    5 VANEECKHOUTTE VICTOR LOTTO DSTNY 1'0S
    6 BRUTTOMESSO ALBERTO BAHRAIN VICTORIOUS 1'21S
    7 DHAEYE ENRICO PHILIPPE WAGNER / BAZIN
    8 SCHERPENBERGH TRISTAN PHILIPPE WAGNER / BAZIN
    9 VANOVERSCHELDE KOBE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
    10 VERWILT MAURO TARTELETTO - ISOREX
     
    01/04/2024 RETIE (A) Elite2/U23
    DLN: 132 / OPG: 40 / AFSTAND: 119.0KM / TIJD: 2H37´17" / GEM.SN: 44.86KM/H
    1 HILLEN MICHIEL RB ZELFBOUW UCT
    2 WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
    3 LEDEGEN DIETMAR BTL
    4 BELLENS JARNO STAGECO CYCLING TEAM
    5 HEYLEN WANNES CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    6 BIRRELL ROSS TEAM INSPIRED GBR
    7 NOELS SVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
    8 CORNELIS JONAS VP CONSULTING CYCLING TEAM +0´02"
    9 VAN LAER JAN STAGECO CYCLING TEAM +0´04"
    10 SEGERS JOREN VP CONSULTING CYCLING TEAM +0´07"
    11 DRUYTS GERRY INDIVIDUEEL
     
    01/04/2024 NIEUWKERKEN-WAAS (O) Elite2/U23
    DLN: 96 / OPG: 52 / AFSTAND: 115.0KM / TIJD: 2H38´15" / GEM.SN: 42.82KM/H
    1 DE BOCK STIJN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    2 VAN MULDERS BRENT CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    3 GOEMAN ANDREAS CYCLING TEAM FIETSEN GAETHOFS
    4 SQUIRE BEN DCR CYCLING TEAM
    5 SEYE GUILLAUME TEAM CIBEL CEBON
    6 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE +0´38"
    7 BLEYENBERG JADO URBANO-VULSTEKE CT
    8 ULENS THIJS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
    9 STERCK JOPPE DCR CYCLING TEAM
    10 DENOLF YARI URBANO-VULSTEKE CT
    14 LITLERE SVERRE DCR CYCLING TEAM NOR +3´50"
    17 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM
    18 COPPENS CARRERA DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
    22 SMET YAXANO DCR CYCLING TEAM
     
     
     
     
     
    01/04/2024 MOORSLEDE (W) Elite2/U23
    DLN: 96 / OPG: 35 / AFSTAND: 114.0KM / TIJD: 2H42´00" / GEM.SN: 41.48KM/H
    1 SIMON KENN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    2 DE ROOZE NIELS CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z +0´05"
    3 AAS EIRIK VANG IL STJØRDALS-BLINK NOR
    4 D´HEYGERE GIL CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR
    5 DE BUYSSER QUINTEN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
    6 DE SUTTER STIJN ALFASUN - AS CONSTRUCT CYCLING TEAM
    7 DYBWAD EVEN LYSTAD IL STJØRDALS-BLINK NOR
    8 LANNOO JAROMIR TEAM ATOM 6 +0´20"
    9 DETHY MATTHIS ECHAPPEE ATHOISE ASBL
    10 GRAVÅS PEDER ANTONI IL STJØRDALS-BLINK NOR +1´08"
     
    01/04/2024 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) UCI Men Juniores
    DLN: / AFSTAND: 120KM / TIJD: 2:47:45 / GEM.SN: 42,92KM/H
    1 KEPPENS CEDRIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 GEERINCK SEPPE CRABBE – DSTNY 0'6S
    3 LARSEN ANTON UNO-X CARL RAS ROSKILDE JUNIOR DEN 0'13S
    4 ØRN-KRISTOFF FELIX AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM NOR
    5 VERSTRAETE JENTHE CRABBE - DSTNY
    6 VAN STRIJTHEM MATIJS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 0'24S
    7 CHRISTIANSEN SEBASTIAN UNO-X CARL RAS ROSKILDE JUNIOR
    8 BARRY ASHLIN NATIONAL TEAM USA CAN
    9 ŠUMPÍK PAVEL ROMAN KREUZIGER CYCLING ACADEMY CZE
    10 BENZ BENEDIKT JEGG - DJR ACADEMY GER
     
    01/04/2024 WESTKERKE OUDENBURG (W) Juniores
    DLN: 75 / OPG: 24 / AFSTAND: 85.2KM / TIJD: 2H00´46" / GEM.SN: 41.55KM/H
    1 BOUSSEMAERE LOUIC CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
    2 AERNOUTS NICOLAS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´44"
    3 DUMORTIER CYPRIEN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
    4 NICOLAIDES SYBREN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    5 BAUWENS SIEBE ISOREX CYCLING TEAM +1´03"
    6 DELESTRAIT TOMMY CRABBE - DSTNY
    7 DU BIN JEF GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    8 VAN DER LOOIJ YINTSE ISOREX CYCLING TEAM
    9 MORTELÉ SIEBE VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE +1´31"
    10 HERMANS STEF VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
     
    01/04/2024 RUISELEDE (W) U17
    DLN: 40 / OPG: 11 / AFSTAND: 67.4KM / TIJD: 1H45´07" / GEM.SN: 37.95KM/H
    1 VANDENBULCKE BAS ACROG-TORMANS
    2 REYNAERTS LIAM AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´28"
    3 DE VRIES SEAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    4 OSSIEUR LOÏC ISOREX CYCLING TEAM
    5 LAMBRECHT WARRE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 WHITE PORTER HAMILTON WHEELERS CYCLING CLUB AUS
    7 VANAELST MATEO ISOREX CYCLING TEAM
    8 KEUKELIER SEAN ISOREX CYCLING TEAM
    9 FLAMEZ DANTÉ WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    10 GOOSSENS ZJEF VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
     
    01/04/2024 LEDEGEM (W) U17 1° jaars
    DLN: 43 / OPG: 3 / AFSTAND: 51.5KM / TIJD: 1H24´03" / GEM.SN: 35.37KM/H
    1 VYDT JULES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    2 MAESSCHALCK ROBBE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    3 BOITTE EMILE PIERRE & SOL - OG CYCLES
    4 LOCMANT EMILIEN PIERRE
    5 VAN POUCKE ARTHUR ISOREX CYCLING TEAM
    6 MEURISSE DAMON GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    7 VERHULST TIMOTHY AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    8 VERMASSEN VICTOR K.V.C. DEINZE VZW
    9 VAN HEMELRIJK JOREN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´25"
    10 ELIANO KOBE WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
     
    01/04/2024 LEDEGEM (W) U17 2° jaars
    DLN: 17 / OPG: 0 / AFSTAND: 67.0KM / TIJD: 1H53´06" / GEM.SN: 34.04KM/H
    1 VANDENBROUCKE LOÏC KVC NOORDZEEMEEUW
    2 CLINCKE WITSE INDIVIDUEEL
    3 VANDERBEKEN JASPER KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE +4´49"
    4 STEVENS FERRE WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    5 DEGRANSART DOUWE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
    6 VERGALLE TILLE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    7 CAILLEAU FLORENT PIERRE & SOL - OG CYCLES
    8 DESMEDT THOR WIELERTEAM IEPER
    9 HEULEU RUNE ISOREX CYCLING TEAM
    10 DESMET SENNE WIELERTEAM IEPER
     
    01/04/2024 RETIE (A) U17
    DLN: 42 / OPG: 2 / AFSTAND: 56.0KM / TIJD: 1H31´03" / GEM.SN: 36.88KM/H
    1 VAN MIERT NOAH AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 LEUKEMANS MILAN ACROG-TORMANS
    3 VINKEN SEPPE CRABBE - DSTNY
    4 PEETERS LARS VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
    5 BELMANS FERRE ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH
    6 SERDONS EWOUD SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    7 VAN DE VONDEL ARNE ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH
    8 VAN AERT WOUT TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    9 BROECKX DAAN TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    10 CEULEMANS SWA AA DRINK YOUNG LIONS
     
    01/04/2024 MOPERTINGEN - BILZEN (LB) U17
    DLN: 42 / OPG: 16 / AFSTAND: 55.3KM / TIJD: 1H32´36" / GEM.SN: 34.32KM/H
    1 MITORAJ IGOR WMKS OLSZTYN POL
    2 LEGIEC MIKOLAJ UKS CENTRUM NOWA RUDA POL +0´07"
    3 JABLONSKI MATEUSZ DEICHMANN SOBÓTKA POL
    4 BEERTENS EMILE ACROG-TORMANS
    5 MEVISSEN MOOS KZLWC – DAVO NED
    6 BAJDOR JAN CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA POL +0´55"
    7 DROZDOWSKI ADAM MKS POLKOWICE POL +1´13"
    8 PODGORSKI FILIP LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE POL +1´15"
    9 GAENS JONAS CRABBE – DSTNY +1´23"
    10 FALISE VICTOR CRABBE – DSTNY +2´12"
     
    01/04/2024 RUISELEDE (W) Meisjes Juniores + U17
    Dames Junioren  DLN: 42 / OPG: 11 / TIJD: 1H51´26"
    1 DE CEULAER KATRIJN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    2 BLOK ESMEE AWV DE ZWALUWEN NED
    3 USHAKOVA MILANA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM UKR
    4 VAN OOST LISA KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
    5 CORVERS ANNA ACROG-TORMANS
    6 VERSCHUERE LISA GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    7 BOGAERT NELL WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    8 HARDENNE LOLA BALOISE - WB LADIES
    9 DAVIDS STEFANIE TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    10 SCHOLLAERT SHANAYA ESTHER BALOISE - WB LADIES
    26 DILLEN LUKA GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
     
    Dames U17  DLN: 27 / OPG: 6 / TIJD: 1H51´26"
    1 VAN DER VEKEN ELENA WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
    2 MEEUSEN ANNA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    3 HEYSE ESRA ACROG-TORMANS
    4 VAN SIGHEM NICOLE WV BREDA NED
    5 DECRUYENAERE YANA GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    6 SPINNOY LOBKE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    7 ELIANO MARTHE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    8 SPRONCK MANON BALOISE - WB LADIES
    9 LAMOCK LYNN BALOISE - WB LADIES
    10 TORDEURS FRAUKE GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    01-04-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2024

    Zondag 31/03/2024 RONDE VAN VLAANDEREN (O)  Men Elite World
    DLN:175 / OPG:88 / AFSTAND: 270,8KM / TIJD: 6:05:17 / GEM.SN: 44,48KM/H
    1 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN-DECEUNINCK NED
    2 MOZZATO LUCA ARKEA-B&B HOTELS ITA 1'2S
    3 POLITT NILS UAE TEAM EMIRATES GER
    4 BJERG MIKKEL UAE TEAM EMIRATES DEN
    5 MORGADO ANTÓNIO UAE TEAM EMIRATES
    6 SHEFFIELD MAGNUS INEOS GRENADIERS USA
    7 NAESEN OLIVER DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
    8 TEUNS DYLAN ISRAEL - PREMIER TECH
    9 BETTIOL ALBERTO EF EDUCATION – EASYPOST ITA
    10 SKUJINS TOMS LIDL – TREK LAT
     
    31/03/2024 RONDE VAN VLAANDEREN (O)  Women Elite World Tour
    1-Elisa Longo Borghini (ITA)-Lidl - Trek
    2-Katarzyna Niewiadoma (POL)-Canyon - Sram Racing
    3-Shirin van Anrooij (NED)-Lidl - Trek
    4-Marianne Vos (NED)-Team Visma | Lease A Bike
    5-Lotte Kopecky (BEL)-Team SD Worx
    6-Puck Pieterse (NED)-Fenix-Deceuninck
    7-Silvia Persico (ITA)-Uae Team Adq
    8-Demi Vollering (NED)-Team SD Worx
    9-Letizia Paternoster (ITA)-Liv-Alula-Jayco
    10-Karlijn Swinkels (NED)-Uae Team Adq
     
    31/03/2024 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB)  UCI Men Juniores
    DLN: / AFSTAND: 113,4KM / TIJD: 2:34:11 / GEM.SN: 44,13KM/H
    1 ØRN-KRISTOFF FELIX AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM NOR
    2 LARSEN ANTON UNO-X CARL RAS ROSKILDE JUNIOR DEN 0'1S
    3 VAN STRIJTHEM MATIJS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 0'4S
    4 VAN WIJNBERGEN DENLEY JEGG - DJR ACADEMY NED
    5 HERMANS CAS CRABBE - DSTNY
    6 PEDERSEN CARL EMIL ACROG-TORMANS
    7 ŠUMPÍK PAVEL ROMAN KREUZIGER CYCLING ACADEMY CZE
    8 KEPPENS CEDRIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    9 WÆHRE ANDERS TEAM UNO-X NTG NOR
    10 SCHOONVELDE GIJS JEGG - DJR ACADEMY NED
     
    31/03/2024 ERPE( ERPE-MERE) (O)  Juniores
    DLN: 80 / OPG: 46 / AFSTAND: 87.0KM / TIJD: 2H06´18" / GEM.SN: 41.16KM/H
    1 VAN KERCKHOVE MATISSE CRABBE - DSTNY
    2 VAN MEENEN DRIES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    3 FLAATTEN ANDREAS TØNSBERG CYKKELKLUBB NOR
    4 VERBIEST KOBE ACROG-TORMANS
    5 HOSKENS NIELS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 TITEUX GERMAIN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
    7 VANASSCHE ARTHUR PIERRE & SOL - OG CYCLES
    8 LORIE RIAS CRABBE - DSTNY
    9 VERLEYSEN THOR AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    10 GARDNER ALISTAIR VC VENTA GBR
     
     
     
     
     
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN ECW RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/03/2024

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn Zege bij de Masters B !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn Zege bij de Masters C !!!

    Zondag 31/03/2024  COUVIN  Elites/Masters ECW

     

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/04/2024

    Maandag 01/04/2024  NAZARETH  LWU Masters


    31-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2024

    Zaterdag 30/03/2024 OTTERGEM (O)  Elite2/U23
    DLN: 142 / OPG: 40 / AFSTAND: 112.0KM / TIJD: 2H33´45" / GEM.SN: 43.21KM/H
    1 AAS EIRIK VANG IL STJØRDALS-BLINK NOR
    2 ROGIER STEF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
    3 DE MEULENEIRE LAURENZ SHIFTING GEARS
    4 VAN MULDERS BRENT CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    5 NEERINCKX SAM MINI DISCAR CYCLING TEAM
    6 DYBWAD EVEN LYSTAD IL STJØRDALS-BLINK NOR
    7 BELLENS JARNO STAGECO CYCLING TEAM
    8 DEVENIJNS SANDER VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
    9 BAUGNIES JEROME TEAM CIBEL CEBON
    10 HEYMANS YARNO URBANO-VULSTEKE CT
     
     
     
    30/03/2024 WEVELGEM (W)  Elite2/U23
    DLN: 125 / OPG: 53 / AFSTAND: 113.6KM / TIJD: 2H33´00" / GEM.SN: 43.63KM/H
    1 STEVENS DAAN HUBO - REMOTIVE CYCLING TEAM
    2 VAN HERK BRAM RC JAN VAN ARCKEL NED
    3 VERMEER TOM SHIFTING GEARS NED
    4 SLEMDAHL VETLE TEAM NOR
    5 DECOTTIGNIES JORDY CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR
    6 VANOVERSCHELDE KOBE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN +1´17"
    7 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE SHIFTING GEARS
    8 DEFREYNE CÉDRIC SHIFTING GEARS
    9 VANDEN HEEDE JENS CRABBE - DSTNY
    10 DE SUTTER STIJN ALFASUN - AS CONSTRUCT CYCLING TEAM
    16 STERCK JOPPE DCR CYCLING TEAM
     
    30/03/2024  STER VAN ZUID-LIMBURG (LB)  UCI Men Juniores
    DLN: / AFSTAND: 120KM / TIJD: 2:48:08 / GEM.SN: 42,82KM/H
    1 BARRY ASHLIN NATIONAL TEAM USA CAN
    2 VAN STRIJTHEM MATIJS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    3 KEPPENS CEDRIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 0'1S
    4 WEYTS LOUIS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    5 KINGS IAN NATIONAL TEAM GERMANY GER 0'3S
    6 KLAUSEN NIKOLAJ UNO-X CARL RAS ROSKILDE JUNIOR
    7 GEORGE LUCA GEPLA WATERSLEY R&D CT AUS
    8 GEERINCK SEPPE CRABBE - DSTNY
    9 EDMONDS ENZO NATIONAL TEAM USA USA
    10 VAN WIJNBERGEN DENLEY JEGG - DJR ACADEMY NED
     
    30/03/2024 VARSENARE (W)  Juniores
    DLN: 81 / OPG: 21 / AFSTAND: 84.0KM / TIJD: 1H57´57" / GEM.SN: 42.27KM/H
    1 VAN DEN MEERSSCHE LOMME AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 VAN DER LOOIJ YINTSE ISOREX CYCLING TEAM
    3 VAN HERCK ALEC CRABBE - DSTNY
    4 BAUWENS SIEBE ISOREX CYCLING TEAM +0´19"
    5 DE NAEYER SIEBE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 VANDERSTEENE LEANDER GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    7 ZWAENEPOEL BO ALFASUN - AS CONSTRUCT CYCLING TEAM
    8 VAN DEN KIEBOOM PHILLIP WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
    9 GRYPDON MATTEO ISOREX CYCLING TEAM
    10 METTEPENNINGEN ARNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
     
    30/03/2024 OTTERGEM (O)  Nat Vrouwen
    DLN: 101 / OPG: 42 / AFSTAND: 84.0KM / TIJD: 2H15´17" / GEM.SN: 36.71KM/H
    1 HEREMANS ELLA CC PAVÉ 76
    2 TROELSEN MILLE KDM-PACK-CYCLING-TEAM DEN +0´01"
    3 LINDÉN URSULA BALOISE - WB LADIES FIN
    4 TVEIT NORA KLUB DASH NOR +2´00"
    5 SCAVONE DINA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    6 SOONIK KRISTEL SANDRA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM EST
    7 DYRHOVDEN EMMA JULIE ÅSANE CK NOR
    8 VANDENBULCKE JESSE DE CEUSTER-BONACHE CYCLING TEAM
    9 DRUYTS KELLY DCH
    10 CASTRIQUE ALANA COF
     
     
     
     
     
    30/03/2024  ROTSELAAR (VB)  U17
    DLN: 86 / OPG: 28 / AFSTAND: 64.0KM / TIJD: 1H26´39" / GEM.SN: 44.3KM/H
    1 LEGIEC MIKOLAJ UKS CENTRUM NOWA RUDA POL
    2 PEETERS EMIEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    3 JABLONSKI MATEUSZ DEICHMANN SOBÓTKA POL
    4 VAN DEN BERGHE DYLAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    5 TULLEMANS SANDER WCL BERGKLIMMERS NED
    6 DE SMET VIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    7 DE NUL GIEL AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    8 MEVISSEN MOOS KZLWC – DAVO NED
    9 VLEUGELS SJUUL TIGERR CYCLING TEAM NED
    10 ROELS DIMA C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    30-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2024

    Zaterdag 30/03/2024  CALLENELLE  Masters EDH

    Masters A
    1-QUENTIN JAUREGUI (M)
    2-ALEXANDRE TOUBEAU
    3-DYLAN BOTTERBERG
    4-RONALD MARLIER (M)
    5-THOMAS CROMBEZ (M)
    6-FLORENT LELONG (M)
    7-THOMAS MOERMAN
    8-TIMOTHY HEYSE (M)
    9-SHAIVE DESCAMPS (M)
    10-THOMAS BOUQUET
     
    Masters B 
    1-RAPHAEL ROSZKIEWICZ
    2-JAN MOTTE
    3-BENOIT VANDERDONCK
    4-CEDERIC DURANT
    5-SEBASTIEN CROWIN
    6-SIGFRIED DE NAUW
    7-FREDERIC STIEVENART
    8-SYLVAIN ROLET
    9-STEVEN VAN RIJCKEGHEM
    10-CHRISTOPHE HANNOT
     
    Masters C
    1-YOURI WANDELS 
    2-NICO LEFEVER
    3-LAURENT VANWYMELBEKE
    4-FREDERIC WILMET
    5-JOSE JAUREGUI
    6-ROMUALD MARTHE
    7-CHRISTOPHE DE MITS
    8-SEBASTIEN SOTTIAUX
    9-SLIMAN BELKHEIR
    10-STEPHANE DEFRRAENE
     
    Masters D
    1-MARC TABOURDON 
    2-DONATO DI CARLO
    3-FRANK SUYS
    4-STEFAN VERHAEGE
    5-BENNY LOBYN
    6-NOEL PINTENS
    7-FRANK GEETS
    8-ERIK ROUZE
     
    Masters D+
    1-KURT LEUNTJENS(60) 
    2-CHRIS ROSSEEL(60)
    3-RUDY THOMAS(60)
    4-JEAN PIERRE HUSTIN(65)
    5-PETER COPPENS(65)
    6-CHRISTOPHE BRIEAU
    7-JAN VAN CAUTER(60)
    8-ELKE TIMPERMAN(F)
    9-PATRICK(65) DECAESTEECKER (65)
    10-EDDY VANOSPAL(65)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2024

    Zaterdag 30/03/2024  APPELS  LWU Masters


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 1 - TTC RONDE 2024 - ZATERDAG 30/03/2024

    TTC Ronde Banner

    TTC RONDE 2024

    Proficiat aan CEDRIC KOPPEN met zijn Zege bij de Toeristen !!!

    Zaterdag 30/03/2024 – NIEUWKERKEN – TTC Ronde – Rit 1 – Toeristen

    Aantal deelnemers: 48
    1.Cedric Koppen
    2.Thibaut Lennert
    3.Jeroen Colman
    4.Evert Heirbaut
    5.Lander Peinen
    6.Junior Sergooris
    7.Siebe Van Damme
    8.Chedley Mertens
    9.Niels Van Duyse
    10.Ruben Colsaet
    11.Jelle Andries 12.Jelle Bogaerts 13.Bryan Cap 14.Gill Bogaerts 15.William Ceulemans 16.Philippe Van Moer 17.Gunther Van Gaeveren 18.Nick Felix 19.Florian Catteceur 20.Wout Van Oostenflyck 21.Jens Vermassen 22.Seppe Joos 23.Tom Van Osselaer 24.Guy Smet 25.Kurt Van Raemdonck 26.Ashley Bickx 27.Ingmar Van Bogaert 28.Yannick Sprangers 29.Maxime De Sutter 30.Tristan Van Sante 31.Stefaan Boon 32.Tuur Boeckling 33.Yani De Roeck 34.Dag Schoonjans 35.Sander De Grave 36.Mattias Nys 37.Kris Smet 38.Michael Peeters 39.Brent Staes 40.Tom Vanneuville 41.Maarten Vanhaesendonck 42.Dries Schoors 43.Mika Van Der Poel 44.Robben Vermeulen 45.Maarten Niels 46.Robby Meul 47.Kris Vermeulen 48.Niels Meuten 
     
     
     
     
     





     
     
     
     

    Zaterdag 30/03/2024 – NIEUWKERKEN – TTC Ronde – Rit 1 – Recreanten

    Aantal deelnemers: 39
    1.Jan Verellen
    2.Colin Van Meerbeeck
    3.Kris Van Moer
    4.Ben Soetens
    5.Miguel Da Cruz Oliviera
    6.Pieter Covents
    7.Vincent Crets
    8.Ivan Thomaes
    9.Stef Goossens
    10.Kurt Vyt
    11.Ibo Cornu 12. Maarten De Munck 13.Iwein Van Damme 14.Nick Van Den Broeck 15.Kristof Roosens 16.Lauren Maes 17.Jasper Smet 18.Toon Boeckling 19.Jeroen Maes 20.Kristof Vanderstukken 21.Joost Smet 22.Sander Ploegaert 23.Stephane Van Dieren 24.Christophe Van Dieren 25.Christophe Snoeck 26.Stephan Van Spitael 27.Kristof Laureyssens 28.Tim Vertongen 29.Tom Reyns 30.Olivier De Wulf 31.Jelle Bossaert 32.Davy Marin 33.Mitch Sterckx 34.Joeri Polfliet 35.Sjoerd De Smedt 36.Kenny Ceusters 37.Jarno De Bock 38.Dylan Neetens 39.Ronny Vermeiren
     
     
     
     
     
    Foto's: Hugo Meirte en Walter Verhelst
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/03/2024

    Zaterdag 30/03/2024 KALLO (O)  Elite3/Masters - Reeksen - WAOD

    Elite3
    1-Jens Moerman
    2-Rino Sprangers
    3-Willem Van den Borne
    4-Kilian Baillievier
    5-Jordan Koster
    6-Jelle Smet
    7-Jonas De Fruytier
    8-Nick Degryse
    9-Tom Van den Borne
    10-Maxim Benoy
     
    35-39 JAAR
    1-Fabio Porco
    2-Jimmy de Bruyn
     
    40-44 JAAR
    1-Carlo Porco
     
    45-49 JAAR
    1-Ruud Verbakel
    2-Jeroen Das
    3-Dave Christiaens
    4-Sven Van Eyndt
    5-Yoeri Beyens
    6-Erik Rombouts
     
    50-54 JAAR
    1-Benny Claes
    2-Cliff Vansummeren
    3-Peter Maes
    4-Ronny Denier
    5-Steve Danckers
    6-Tom De Backer
     
    55-59 JAAR
    1-Theirry Andrieu
    2-Bart Delplanque
    3-Guido Verhaegen
    4-Emannuel Jehin
    5-Domi Geldof
     
    60-64 JAAR
    1-Freddy Vangenechten
    2-Dirk Goolaerts
     
    65+ JAAR
    1-Raymond Nuyens
    2-Jozef Van Eyndt
     
    Niet-Vergunninghouders
    1-Koen Van Noten
    2-Jeroen Depre
    3-Wies Wagemans
    4-Sander Peeters
    5-Mauro Cooman
    6-Gianni Cooman
    7-Filip Vansteenberghe
    8-Lennert Lardenoit
    9-Stef Blancke
    10-Maarten De Swaef

    29-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/03/2024

    Vrijdag 29/03/2024 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB)  UCI Men Juniores  Tijdrit-Proloog
    DLN: / AFSTAND: 6,4KM / TIJD: 0:08:01 / GEM.SN: 47,9KM/H
    1 ŠUMPÍK PAVEL ROMAN KREUZIGER CYCLING ACADEMY CZE 8'1S
    2 LARSEN ANTON UNO-X CARL RAS ROSKILDE JUNIOR DEN 8'5S
    3 PEDERSEN CARL EMIL ACROG-TORMANS 8'7S
    4 HERMANS CAS CRABBE – DSTNY 8'12S
    5 KINGS IAN NATIONAL TEAM GERMANY GER 8'12S
    6 BARRY ASHLIN NATIONAL TEAM USA CAN 8'16S
    7 VANSLEMBROUCK CORNEEL AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 8'17S
    8 STREIF NOAH NATIONAL TEAM USA 8'17S
    9 GEERINCK SEPPE CRABBE – DSTNY 8'21S
    10 JAHT JOONAS GEPLA WATERSLEY R&D CT EST 8'21S

    28-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/03/2024

    Donderdag 28/03/2024 BELLEGEM (W)  Elite2/U23
    DLN: 106 / OPG: 66 / AFSTAND: 120.0KM / TIJD: 2H43´30" / GEM.SN: 43.8KM/H
    1 AAS EIRIK VANG IL STJØRDALS-BLINK NOR
    2 VERMEER TOM SHIFTING GEARS NED
    3 VAN DYCK WESLEY SHIFTING GEARS +0´09"
    4 STEVENS DAAN HUBO - REMOTIVE CYCLING TEAM
    5 VOLD DANIEL IL STJØRDALS-BLINK NOR
    6 OMLOOP MATS VWE
    7 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN
    8 VAN BREUSSEGEM ELIAS SHIFTING GEARS
    9 VOLKAERT JONAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
    10 DEFREYNE CÉDRIC SHIFTING GEARS

    27-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/03/2024

    Woensdag 27/03/2024 DWARS DOOR VLAANDEREN (W)  Men Elite World Tour
    DLN:173 / OPG:37 / AFSTAND: 188,6KM / TIJD: 4:07:44 / GEM.SN: 45,68KM/H
    1 JORGENSON MATTEO TEAM VISMA | LEASE A BIKE USA
    2 ABRAHAMSEN JONAS UNO-X MOBILITY NOR 0'29S
    3 KÜNG STEFAN GROUPAMA-FDJ SUI
    4 BENOOT TIESJ TEAM VISMA | LEASE A BIKE
    5 DE BONDT DRIES DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
    6 TARLING JOSHUA INEOS GRENADIERS GBR 0'44S
    7 MILAN JONATHAN LIDL – TREK ITA 1'47S
    8 HUNDAHL MICHAEL VALGREN EF EDUCATION – EASYPOST DEN
    9 JØRGENSEN MATHIAS NORSGAARD MOVISTAR TEAM DEN
    10 GACHIGNARD THOMAS TOTALENERGIES FRA
     
    27/03/2024 DWARS DOOR VLAANDEREN (W)  UCI Women Elite
    1-VOS Marianne-Team Visma Lease a Bike-3:17:34
    2-VAN ANROOIJ Shirin-Lidl-Trek
    3-PATERNOSTER Letizia-Liv AlUla Jayco 0:20
    4-KOPECKY Lotte-Team SD Worx-Protime
    5-PIETERSE Puck-Fenix-Deceuninck
    6-LONGO BORGHINI Elisa-Lidl-Trek,
    7-CONSONNI Chiara-UAE Team ADQ 0:51
    8-SIERRA Arlenis-Movistar Team
    9-BRAND Lucinda-Lidl-Trek
    10-DE WILDE Julie-Fenix-Deceuninck

    24-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/03/2024

    Zondag 24/03/2024 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W)  Men Elite World Tour - 253,1 km
    DLN:171 / OPG:74 / AFSTAND: 253,1KM / TIJD: 5:36:00 / GEM.SN: 45,2KM/H
    1-PEDERSEN Mads (Den)-Lidl-Trek- 5:36:00
    2-VAN DER POEL Mathieu (Ned)-Alpecin - Deceuninck
    3-MEEUS Jordi-BORA-Hansgrohe-0:16
    4-PHILIPSEN Jasper-Alpecin - Deceuninck
    5-MILAN Jonathan (Ita)-Lidl-Trek
    6-KOOIJ Olav (Ned)-Team Visma Lease a Bike
    7-GIRMAY Biniam (Er)-Intermarché-Wanty
    8-MERLIER Tim-Soudal Quick-Step
    9-GROENEWEGEN Dylan (Ned)-Team Jayco AlUla
    10-TRENTIN Matteo (Ita)-Tudor Pro Cycling Team
     
    24/03/2024 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W)  Women Elite World Tour
    DLN:142 / OPG:51 / AFSTAND: 168,9KM / TIJD: 4:16:19 / GEM.SN: 39,54KM/H
    1 WIEBES LORENA TEAM SD WORX NED
    2 BALSAMO ELISA LIDL – TREK ITA
    3 CONSONNI CHIARA UAE TEAM ADQ ITA
    4 KOOL CHARLOTTE TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL NED
    5 CONFALONIERI MARIA GIULIA UNO-X MOBILITY ITA
    6 SIERRA CANADILLA ARLENIS MOVISTAR TEAM CUB
    7 PIETERSE PUCK FENIX-DECEUNINCK NED
    8 DE JONG THALITA LOTTO DSTNY LADIES NED
    9 SCHWEINBERGER CHRISTINA FENIX-DECEUNINCK AUT
    10 COLES-LYSTER MAGGIE ROLAND CAN
     
    24/03/2024 MEER (A)  Elite2/U23
    DLN: 125 / OPG: 78 / AFSTAND: 115.7KM / TIJD: 2H40´12" / GEM.SN: 42.29KM/H
    1 WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
    2 PAUWELS TIJL VAN GORP PROJECTS - CYCLING TEAM ZANDHOVEN
    3 KVERNBRÅTEN ADRIAN KJEKKAS IF NOR
    4 SEGERS JOREN VP CONSULTING CYCLING TEAM
    5 GROOTJANS JENO URBANO-VULSTEKE CT
    6 DE BOCK STIJN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    7 CEUSTERS RUNE LRG-CYCLING TEAM
    8 RODE CASPER VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM NOR
    9 DANIELS SIMON INDIVIDUEEL
    10 SMET JORRE DCR CYCLING TEAM
    19 SMET YAXANO DCR CYCLING TEAM +0´14"
     
    24/03/2024 NEERIJSE (VB)  Elite2/U23
    DLN: 153 / OPG: 95 / AFSTAND: 120.0KM / TIJD: 2H53´07" / GEM.SN: 41.51KM/H
    1 STIANSEN JESPER KRISTIANSANDS CYKLEKLUBB NOR
    2 TIRRY ARTHUR RB ZELFBOUW UCT
    3 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN
    4 VAN SCHOOR MATTHEW TEAM CIBEL CEBON
    5 HILLEN MICHIEL RB ZELFBOUW UCT
    6 VUYLSTEKE TOM LRG-CYCLING TEAM
    7 DEVOS HAN VP CONSULTING CYCLING TEAM
    8 KOS ROBIN GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    9 MARIËN DAAN BTL
    10 DE NEVE TOMAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
     
    24/03/2024 WIM HENDRIKS TROFEE (KOEWACHT Nl)  Dames Elite 11O km
    1-Vera Tieleman-NED----Wielerclub De Waardrenner-02:46:43
    2-Jesse Vandenbulcke-BEL-----02:46:55
    3-Wendy Oosterwoud-NED----NWV Groningen-02:46:56
    4-Jony van den Eijnden-NED----WV Schijndel-02:47:02
    5-Laura Verdonschot-BEL-----02:47:02
    6-Kristel Sandra Soonik-EST-----02:47:02
    7-Yonna van Dam-NED----RC Jan van Arckel-02:47:25
    8-Elisa Serné-NED-----02:47:25
    9-Arenda van Middendorp-NED----NWV Groningen-02:47:25
    10-Leonie Bos-NED----WV Schijndel-02:47:25
     
     
     
     
     
    24/03/2024 NEERIJSE (VB)  Juniores
    DLN: 141 / OPG: 74 / AFSTAND: 90.0KM / TIJD: 2H14´45" / GEM.SN: 39.88KM/H
    1 RIJVERS MAX TIGERR CYCLING TEAM NED
    2 VAN GILS LUCAS TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    3 NIJS MILAN GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    4 DE ROOVERE LENN CRABBE – DSTNY +0´18"
    5 VAN MEENEN DRIES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    6 SONCK AXL WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    7 GYSBRECHTS THIJN TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    8 STROEYKENS SEPPE BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    9 VLEUGELS SYLVAIN TIGERR CYCLING TEAM NED
    10 VAN GOIDSENHOVEN WANNES GMS CYCLING TEAM GLABBEEK +0´28"
     
    24/03/2024 TIELT (W)  Nat Vrouwen
    DLN: 77 / OPG: 33 / AFSTAND: 87.2KM / TIJD: 2H22´18" / GEM.SN: 36.25KM/H
    1 VANHOVE MARITH VWC
    2 DESMET CHLOE DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS
    3 VAN ZEELST LIEKE GT KRUSH REBEL LEASE NED
    4 GROVE S´ANNARA SOUTH AFRICAN CYCLING FEDERATION RSA +1´14"
    5 BROUGHTON CHARLOTTE KDM-PACK CYCLING TEAM GBR
    6 DE GRAVE BRITT GT KRUSH REBEL LEASE NED
    7 DEVIGNE CAMILLE DOLTCINI O´SHEA FRA
    8 BARTHELS LAYLA CT ATERTDAUL LUX
    9 COLBORNE HENRIETTA BIEHLER KRUSH PRO CYCLING GBR
    10 VANDECAVEYE FLEUR KDM-PACK CYCLING TEAM
     
    24/03/2024 TIELT (W)  Meisjes Juniores + U17
    DLN: 60 / OPG: 2 / AFSTAND: 61.3KM / TIJD: 1H48´02" / GEM.SN: 33.2KM/H
    1 USHAKOVA MILANA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM UKR DJ
    2 VERCRUYSSE OLIVIA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM DJ
    3 DE RAEDEMAEKER ALEXE AA DRINK YOUNG LIONS DJ
    4 VAN COMPERNOLLE JANA GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL DJ
    5 RÜCKER TINA VERMARCHOEBIKE GER DJ
    6 ROTTMANN JUDITH FRIEDERIKE VERMARC HOEB.IKE GER DJ
    7 DIERICK LOVA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM DJ
    8 VAN WETTERE NANOI TEAM RYTGER POWERED BY CARL RAS DJ
    9 SCHOLLAERT SHANAYA ESTHER BALOISE - WB LADIES DJ
    10 VAN DER BEKE ELISE GMS CYCLING TEAM GLABBEEK DJ
    13 DE GEEST LORE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17
    14 HEYSE ESRA ACROG-TORMANS U17V
    15 BLIECK PHEBE AA DRINK YOUNG LIONS U17V
    20 VAN RAEMDONCK HAYLEY GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL DJ
     
    24/03/2024  TESTTIJDRIT BORLO - Oefentijdrit
    Uitslag U23 Mannen
    DLN:25 / OPG:0 / AFSTAND: 29,4KM / TIJD: 0:35:48,000 / GEM.SN: 49,27KM/H
    1 ORINS ROBIN LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
    2 GEERAERTS FERRE ALFASUN - BASSO TEAM FLANDERS 0'14S
    3 VERVENNE JONATHAN SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM 0'19S
     
    Uitslag Elite vrouwen
    DLN:1 / OPG:0 / AFSTAND: 29,4KM / TIJD: 0:41:26,000 / GEM.SN: 42,57KM/H
    1 MOORS FLEUR LIDL-TREK
     
    Uitslag U23 Vrouwen
    DLN:10 / OPG:0 / AFSTAND: 29,4KM / TIJD: 0:41:30,000 / GEM.SN: 42,51KM/H
    1 JOORIS FEBE AG INSURANCE - SOUDAL NXTG
    2 BRANDT EEFJE DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS 0'56S
    3 LINTHOUDT JADE AG INSURANCE - SOUDAL NXTG 1'53S
     
    Uitslag Juniores mannen
    DLN:36 / OPG:0 / AFSTAND: 29,4KM / TIJD: 0:37:01,000 / GEM.SN: 47,65KM/H
    1 TAILLIEU ALDO AIR COLLEGE - BCONCEPT
    2 VAN DAMME THIBAUT TEAM GRENKE - AUTO EDER 0'1S
    3 VANSLEMBROUCK CORNEEL AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 0'37S
     
    Uitslag U17 Jongens
    DLN:49 / OPG:0 / AFSTAND: 14,7KM / TIJD: 0:19:55,000 / GEM.SN: 44,28KM/H
    1 VERVOORT YASU ISOREX CYCLING TEAM
    2 DELIMONT ARNAUD BRAIN² OLYMPIA TIENEN 0'19S
    3 SIEGERS EMIL CRABBE – DSTNY 0'21S
     
    Uitslag Juniores Vrouwen
    DLN:22 / OPG:0 / AFSTAND: 14,7KM / TIJD: 0:21:34,000 / GEM.SN: 40,9KM/H
    1 VIERSTRAETE LUCA CC PAVÉ 76
    2 SEYNAVE ILKEN GMS CYCLING TEAM GLABBEEK 0'18S
    3 HEREMANS ELLA CC PAVÉ 76 0'25S
    4 VLYMINCK JULIE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 0'38S
    19 DILLEN LUKA GMS CYCLING TEAM GLABBEEK 2'41S
     
    Uitslag U17 Meisjes
    DLN:20 / OPG:0 / AFSTAND: 14,7KM / TIJD: 0:23:09,000 / GEM.SN: 38,1KM/H
    1 FIVE LAURA GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    2 BEENAERTS LOBKE ACROG-TORMANS 0'17S
    3 DE WINTER ELINE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 0'39S
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/03/2024

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn Zege bij de Masters D !!!

    Zondag 24/03/2024  DOORNIK  Masters EDH

    Masters A
    1-BJORN DE DECKER (M)
    2-PIERRE KIEFFER(M)
    3-KJELL DE POTTER(M)
    4-QUENTIN(M) JAUREGUI(M)
    5-KJELL(M) POWER(M)
    6-FELIX POUILLY
    7-DYLAN BOTTERBERG
    8-GAUTHIER RONSSE
    9-KOEN(M) DEMUYNCK(M)
    10-GIOVANNI(M) DEBAERE(M)
     
    Masters B 
    1-JELLE DE LEEUW
    2-NICO LEFEVER
    3-DAVID MOTTE
    4-MICHAEL VAN POUCKE
    5-SEBASTIEN CROWIN
    6-GWEN VAN DE VELDE
    7-NICOLAS VANDRIESSCHE
    8-BENOIT VANDERDONCK
    9-JAN MOTTE
    10-DOMINIEK MEURISSE
     
    Masters C
    1-YOURI WANDELS
    2-CHRISTOPHE DE MITS
    3-BART HEYVAERT
    4-ROMUALD MARTHE
    5-PETER VERHAFSTADT
    6-LUDOVIC MATHIEU
    7-SVEN DE VLIEGER
    8-HUGUES BONJEAN
    9-STEPHANE DEFRRAENE
    10-BART VAN MOL
     
    Masters D
    1-LIEVEN VAN DE PERRE
    2-SYLVAIN BOURGEOIS
    3-KOEN DE BOSSCHER
    4-STEFAN VERHAEGE
    5-RHONNY MEULENYZER
    6-NOEL PINTENS
    7-PATRICK VAN PACHTERBEKE
    8-MARC VAN COPPERNELLE
    9-BENNY LOBYN
    10-FRANK GEETS
     
    Masters D+
    1-PATRICK COCQUYT(60)
    2-CHRIS ROSSEEL(60)
    3-JAN DE MULDER (60)
    4-JOZEF VAN EYNDT(65)
    5-PATRICK DECAESTEECKER (65)
    6-RUDI VANDEVELDE(65)
    7-RUDY THOMAS(60)
    8-PETER COPPENS(65)
    9-EDDY VANOSPAL(65)
    10-ELISEO MARRIOTTI(65)
     

    23-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/03/2024

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn Zege bij de +45 jaar !!!

    Zaterdag 23/03/2024 DIKKELVENNE (O)  Elite3/Masters - Reeksen - WAOD

    Elite3
    Wedstrijd stilgelegd wegens ernstige valpartij
     
     
    35-39 JAAR
    Wedstrijd stilgelegd wegens ernstige valpartij
     
     
    40-44 JAAR
    Wedstrijd stilgelegd wegens ernstige valpartij
     
     
    45-49 JAAR
    1-Jeroen Das
    2-Kristof De Backer
    3-Kristof Wielfaert
    4-Stijn Van De Maele
    5-Philippe Dela Montagne
    6-Alexander Alonso
    7-Steven Van Rijckeghem
    8-Tom De Smet
    9-David Spitaels
    10-Christophe Van Overloop
     
    50-54 JAAR
    1-Kurt Verbeken
    2-Bart Heyvaert
    3-Ashley Goewie
    4-Peter Maes
    5-Tom De Beer
    6-Sven Reyniers
     
    55-59 JAAR
    1-Patrick Bobelijn
    2-Koen De Bosscher
    3-Rhonny Meulenyzer
    4-Benny Lobyn
    5-Stefan Verhaeghe
     
    60-64 JAAR
    1-Patrick Cocquyt
    2-Frank Suys
    3-Wim Winandy
     
    65+ JAAR
    1-Rudy Van de Velde

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/03/2024

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn Zege bij de Elite z.c. !!!

    Zaterdag 23/03/2024 MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W)  Elite2/U23
    DLN: 166 / OPG: 87 / AFSTAND: 111.0KM / TIJD: 2H30´00" / GEM.SN: 43.64KM/H
    1 VERHOFSTADT THIBAU VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
    2 GRAVÅS PEDER ANTONI IL STJØRDALS-BLINK NOR
    3 DEVENIJNS SANDER VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM +0´16"
    4 DEFREYNE CÉDRIC SHIFTING GEARS
    5 SIMON KENN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    6 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE SHIFTING GEARS
    7 DE ROOZE NIELS CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z +0´26"
    8 D´HEYGERE GIL CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR +0´31"
    9 SKJERPING KRISTOFFER KJEKKAS IF SYKKEL NOR +0´37"
    10 VOLD DANIEL IL STJØRDALS-BLINK NOR
    14 SMET JORRE DCR CYCLING TEAM
     
    23/03/2024 BEERZEL (PUTTE) (A)  Elite2/U23
    DLN: 158 / OPG: 40 / AFSTAND: 120.0KM / TIJD: 2H35´47" / GEM.SN: 46.22KM/H
    1 MEULEMANS NIEL MINI DISCAR CYCLING TEAM
    2 SZÉKELY NATHAN STAGECO CYCLING TEAM
    3 BAKSAAS MORTHEN WANG RINGERIKE SK NOR
    4 MERTENS JORAN DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    5 DANIELS SIMON INDIVIDUEEL
    6 SQUIRE BEN DCR CYCLING TEAM
    7 MAES ALEC GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    8 VAN IMPE DYLAN VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
    9 TUSCANO ALESSANDRO SER´VELO TEAM
    10 VAN DE KERKHOVE BRENT SHIFTING GEARS
     
    23/03/2024 WIM HENDRIKS TROFEE (Koewacht-Nl)  Elite2/U23
    1-VANDEN HEEDE Lars--Soudal Quick-Step Devo Team-03:52:47
    2-ARTZ Huub (Ned)--Wanty-ReUz-Technord
    3-DE CEUSTER Milan--Lotto Dstny Dev.+ 17
    4-HARTEEL Jelle--Soudal Quick-Step Devo Team
    5-OOSTERLINCK Joes--Bingoal WB Devo Team
    6-PEATFIELD Benjamin (Gbr)--Dev. Team dsm-firmenich PostNL
    7-DEMAN Brem--Gaverzicht - BE Okay - Van Mossel
    8-LAMBRECHT Michiel--Bingoal WB Devo Team
    9-OMLOOP Mats--VolkerWessels Cycling Team+ 54
    10-RAGILO Frank Aron (Let)--Dev. Team dsm-firmenich PostNL
     
     
     
     
     
     
     
    23/03/2024 KORTEMARK (WERKEN) (W)  Juniores
    DLN: 130 / OPG: 51 / AFSTAND: 87.0KM / TIJD: 2H03´55" / GEM.SN: 40.38KM/H
    1 KEPPENS CEDRIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 VAN MEENEN DRIES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    3 HUYSMANS NOLAN CANNIBAL B VICTORIOUS +0´13"
    4 FLAATTEN ANDREAS TØNSBERG CYKKELKLUBB NOR
    5 DE ZUTTER TOON VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    6 BAUWENS SIEBE ISOREX CYCLING TEAM
    7 VERBRUGGE JASPER ACROG-TORMANS
    8 WEYTS LOUIS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    9 PLASMAN BRIEK VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    10 COLEMAN VOS ISOREX CYCLING TEAM +0´17"
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    22-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/03/2024

    Vrijdag 22/03/2024 E3 SAXO CLASSIC (W)  Men Elite World Tour
    DLN:175 / OPG:58 / AFSTAND: 207,6KM / TIJD: 4:39:28 / GEM.SN: 44,57KM/H
    1 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN-DECEUNINCK NED
    2 STUYVEN JASPER LIDL – TREK 1'31S
    3 VAN AERT WOUT TEAM VISMA | LEASE A BIKE 1'34S
    4 WELLENS TIM UAE TEAM EMIRATES 1'48S
    5 JORGENSON MATTEO TEAM VISMA | LEASE A BIKE USA 1'50S
    6 NARVAEZ PRADO JHONATAN MANUEL INEOS GRENADIERS ECU 1'52S
    7 POLITT NILS UAE TEAM EMIRATES GER 2'48S
    8 SKUJINS TOMS LIDL – TREK LAT
    9 ALBANESE VINCENZO ARKEA-B&B HOTELS ITA
    10 KIRSCH ALEX LIDL – TREK LUX
    13 VAN MOER BRENT LOTTO DSTNY 2'54S
    18 DE PESTEL SANDER DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM 2'58S

    21-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/03/2024

    Donderdag 21/03/2024 CLASSIC BRUGGE-DE PANNE (W)  Women Elite World Tour
    DLN:116 / OPG:6 / AFSTAND: 155KM / TIJD: 3:49:56 / GEM.SN: 40,45KM/H
    1 BALSAMO ELISA LIDL – TREK ITA
    2 KOOL CHARLOTTE TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL NED
    3 PIKULIK DARIA HUMAN POWERED HEALTH POL
    4 CONSONNI CHIARA UAE TEAM ADQ ITA
    5 BAKER GEORGIA LIV-ALULA-JAYCO AUS
    6 DYGERT CHLOE CANYON//SRAM RACING
    7 JØRGENSEN EMMA CECILIE NORSGAARD MOVISTAR TEAM DEN
    8 AHTOSALO ANNIINA UNO-X MOBILITY FIN
    9 LE COURT DE BILLOT MARY PATRICIA KIMBERLEY AG INSURANCE - SOUDAL TEAM
    10 GUAZZINI VITTORIA FDJ-SUEZ ITA

    20-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/03/2024

    Woensdag 20/03/2024 CLASSIC BRUGGE-DE PANNE (W)  Men Elite World Tour
    DLN:158 / OPG:8 / AFSTAND: 198,9KM / TIJD: / GEM.SN: KM/H
    1 PHILIPSEN JASPER ALPECIN-DECEUNINCK
    2 MERLIER TIM SOUDAL QUICK-STEP
    3 VAN POPPEL DANNY BORA – HANSGROHE NED
    4 TESSON JASON TOTALENERGIES
    5 CONSONNI SIMONE LIDL – TREK ITA
    6 EDVARDSEN-FREDHEIM STIAN UNO-X MOBILITY NOR
    7 MOLANO BENAVIDES JUAN SEBASTIAN UAE TEAM EMIRATES COL
    8 BAUHAUS PHIL BAHRAIN VICTORIOUS GER
    9 JEANNIERE EMILIEN TOTALENERGIES FRA
    10 MOZZATO LUCA ARKEA-B&B HOTELS ITA

    18-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/03/2024

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn Zege bij de Masters B !!!

    Zondag 17/03/2024  SENEFFE  Masters EDH

    Masters A
    1-DYLAN BOTTERBERG
    2-AXEL GILSOUL(M)
    3-SEBBE STROOBANT
    4-CARRERA COPPENS (M)
    5-KOEN VERHESLT (M)
    6-KEVIN MORAUX(M)
    7-AUXENCE BUNTINX
    8-JORDY DE GROODT
    9-MAURO VERLEYEN
    10-DYLAN HEYNEN (M)
     
     
    Masters B
    1-TIMMY DE BOES
    2-RAPHAEL ROSZKIEWICZ
    3-GUISSEPPE PINO DI STAZIO
    4-JELLE DE LEEUW
    5-SEBASTIEN CROWIN
    6-FREDERIC JACOB
    7-GWEN VAN DE VELDE
    8-NICOLAS VANDRIESSCHE
    9-WOUTER COUGE
    10-VINCENT LANNOY
     
     
    Masters C
    1-KENNETH MERCKEN
    2-KRISTOF RENIERS
    3-BART HEYVAERT
    4-CHRISTOPHE DE MITS
    5-SVEN VAN ESBROECK
    6-PASCAL EECKHOUT
    7-VAN BUGGENHOUT JURGEN
    8-BART VAN MOL
    9-JONATHAN HAYNES
    10-JEREMY KUBICA
     
    Masters D
    1-STEFAN VERHAEGE
    2-BENNY LOBYN
    3-RHONNY MEULENYZER
    4-FRANK GEETS
     
    Masters D+
    1-PATRICK COCQUYT(60)
    2-PETER COPPENS(65)
    3-RUDI VANDEVELDE(65)
    4-CHRIS SOMERS(65)
    5-MICHEL WILLENS(65)
    6-WIM WINANDY(60)
    7-FABIEN PENSERINI(60)
    8-CHRISTOPHE BRIEAU
    9-JEAN PIERRE HUSTIN(65)
    10-ELISEO(65)) MARRIOTTI(65)

    17-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/03/2024

    Zondag 17/03/2024 MOL SLUIS (A) Interclub Elite2/U23
    DLN:171 / OPG:29 / AFSTAND: 151,2KM / TIJD: 3:29:19 / GEM.SN: 43,34KM/H
    1 VAN BYLEN LIAM LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
    2 HULSMANS SENNE SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
    3 OOSTERLINCK JOES BINGOAL WB DEVO TEAM
    4 DELLE VEDOVE ALESSIO WANTY-RE UZ-TECHNORD ITA
    5 VAN LAER PIETER RB ZELFBOUW UCT
    6 CRABBE TOM BINGOAL WB DEVO TEAM
    7 RACCAGNI NOVIERO ANDREA SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM ITA
    8 D´HEYGERE GIL CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR
    9 HARTEEL JELLE SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
    10 DE KEERSMAEKER JENS HUBO - REMOTIVE CYCLING TEAM 0'2S
     
    17/03/2024 BUDINGEN (VB)  Elite2/U23
    DLN: 139 / OPG: 46 / AFSTAND: 112.5KM / TIJD: 2H34´00" / GEM.SN: 43.83KM/H
    1 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN
    2 BAUGNIES JEROME TEAM CIBEL CEBON
    3 SZÉKELY NATHAN STAGECO CYCLING TEAM
    4 HEREMANS JOPPE URBANO-VULSTEKE CT
    5 JOORE WOUT MINI DISCAR CYCLING TEAM NED
    6 STIANSEN JESPER KRISTIANSANDS CYKLEKLUBB NOR
    7 DEVOS HAN VP CONSULTING CYCLING TEAM
    8 GEERAERTS FERRE ALFASUN - BASSO TEAM FLANDERS
    9 ROGGEMAN SIEBEN RB ZELFBOUW UCT
    10 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
     
    17/03/2024 GUIDO REYBROUCK CLASSIC (W)  UCI Men Juniores
    DLN: / AFSTAND: 121,9KM / TIJD: 2:46:05 / GEM.SN: 44,04KM/H
    1 ALVAREZ MARTINEZ HECTOR SPAIN NATIONAL TEAM
    2 PETERLIN NEJC SLOVENIAN NATIONAL TEAM U19 TEAM SLO
    3 VAN STRIJTHEM MATIJS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    4 TAILLIEU ALDO MIXTE 1
    5 PARETA SALA ROGER SPAIN NATIONAL TEAM
    6 SCHELDEMAN XANDER DECATHLON AG2R LA MONDIALE DEVELOPMENT TEAM
    7 STRZELECKI MICHAL POLISH NATIONAL TEAM POL
    8 DAHL MARIUS INNHAUG DECATHLON AG2R LA MONDIALE DEVELOPMENT TEAM NOR
    9 SCHAPER JOERI ACROG-TORMANS NED
    10 FREIRE COBO MARCOS SPAIN NATIONAL TEAM
     
    17/03/2024 OOIKE (O)  Nat Vrouwen
    DLN: 90 / OPG: 40 / AFSTAND: 81.6KM / TIJD: 2H09´41" / GEM.SN: 36.52KM/H
    1 DE GRAVE BRITT GT KRUSH REBEL LEASE NED
    2 SCHOENS QUINTY VOLKERWESSELS WOMEN PRO TEAM NED
    3 DE VRIES FEMKE GT KRUSH REBELLEASE NED +1´13"
    4 BEULING FEMKE CTW VOLKERWESSELS WOMEN´S PRO CT NED
    5 MOERMAN TESS DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS
    6 VAN DE GUCHTE QUINTY LOTTO DSTNY LADIES NED +1´25"
    7 CASTRIQUE ALANA COF
    8 MOLENAAR LAURA CTW VOLKERWESSELS WOMENS PRO CT NED
    9 TIMMERMANS IRIS WV SCHIJNDEL NED +1´30"
    10 LÓPEZ MARGARITA PROXIMUS - CYCLIS CT ESP
    15 POPPE FEBE PRO
    19 DRUYTS KELLY DCH
    23 FOUWÉ CHANTAL LADIES CYCLING TEAM HOZ BEVEREN
     
    17/03/2024 TEMSE, WIJK VELLE (O)  U17  
    DLN: 66 / OPG: 0 / AFSTAND: 54.0KM / TIJD: 1H20´41" / GEM.SN: 39.65KM/H
    1 DE SMET VIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 WILLEMS SANDER ACROG-TORMANS
    3 KIMPE IAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    4 VERGALLE TILLE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    5 BOSSART MARIN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    6 DE NUL GIEL AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    7 BRION SEPPE CYCLING CLUB 1785
    8 DE WAELE MATHIS WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    9 REYNAERTS LIAM AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    10 DE VRIES SEAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
     
     
     
     
     
    17/03/2024 MOL SLUIS (A)  U17
    DLN: 102 / OPG: 29 / AFSTAND: 44.0KM / TIJD: 1H12´20" / GEM.SN: 36.14KM/H
    1 GRIJP TIBE ACROG-TORMANS
    2 DELIMONT ARNAUD BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    3 VAN DER MOEREN RUNE TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    4 KAHN STAN ACROG-TORMANS
    5 LAMBERT CÉDRIC ACROG-TORMANS
    6 VLEUGELS SJUUL TIGERR CYCLING TEAM NED
    7 RUIJGH YENTL TIGERR CYCLING TEAM
    8 BEERTENS EMILE ACROG-TORMANS
    9 VANSWEEVELT SANDER GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    10 VERMIERT JONAS KZLWC - DAVO
     
    17/03/2024 DAMME (W)  U17
    DLN: 82 / OPG: 23 / AFSTAND: 53.5KM / TIJD: 1H14´49" / GEM.SN: 41.81KM/H
    1 JORIS JINZE ACROG-TORMANS
    2 KEPPENS MAURO ISOREX CYCLING TEAM +0´13"
    3 DEPOORTER TRISTAN ACROG-TORMANS +0´24"
    4 DE CORTE MYRDDIN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´26"
    5 MADDELEIN MELVIN ISOREX CYCLING TEAM
    6 VERNAILLEN STAN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    7 BRADI SENNE WAC TEAM VZW
    8 MEIRHAEGHE BO WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    9 MARTENS SEPPE ISOREX CYCLING TEAM
    10 GEERTS LEN WAC TEAM VZW
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
     

    16-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/03/2024

    Zaterdag 16/03/2024 ZELE (O)  Elite2/U23
    DLN: 171 / OPG: 56 / AFSTAND: 129.8KM / TIJD: 2H49´20" / GEM.SN: 45.85KM/H
    1 VAN DYCK WESLEY SHIFTING GEARS
    2 DE BOCK STIJN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z +0´10"
    3 VERHOFSTADT THIBAU VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM
    4 D´HEYGERE GIL CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR +0´30"
    5 SQUIRE BEN DCR CYCLING TEAM
    6 SIMON KENN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    7 DANIELS SIMON INDIVIDUEEL
    8 DE NEVE JOERIK CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR
    9 BAKSAAS MORTHEN WANG RINGERIKE SK NOR
    10 MOENS JENS VAN EYCK SPORT - JOSAN
     
     
     
     
    16/03/2024 HOUTEM (VEURNE) (W)  Elite2/U23
    DLN: 114 / OPG: 16 / AFSTAND: 140.0KM / TIJD: 3H05´13" / GEM.SN: 45.23KM/H
    1 DEFREYNE CÉDRIC SHIFTING GEARS
    2 DE CLERCK NIELS URBANO-VULSTEKE CT
    3 DE ROOZE NIELS CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    4 DE SUTTER STIJN ALFASUN - AS CONSTRUCT CYCLING TEAM
    5 POWELL ETHAN KW CYCLING ACADEMY CAN
    6 BRIL SIMON DOVY KEUKENS - FCC
    7 MIKUTIS KRISTUPAS CANNIBAL B VICTORIOUS LTU
    8 VENCKUS JOMANTAS LITHUANIAN NATIONAL TEAM LTU
    9 DECAESTECKER KORNEEL RB ZELFBOUW UCT
    10 VANOVERBERGHE MATHIAS PWB
     
    16/03/2024 GUIDO REYBROUCK CLASSIC (W)  UCI Men Juniores
    Etappe 1 - Damme - Damme - 11,4 km
    1-Louis Chaleil (FRA)-0:13:34
    2-Jasper Schoofs (BEL)-0:06
    3-Aldo Taillieu (BEL)-0:07
    4-Joeri Schaper (NED)-0:08
    5-Dahl Marius Innhaug (NOR)-0:12
    6-Damme Thibaut Van (BEL)-0:16
    7-Finlay Tarling (GBR)-zt
    8-Seth Dunwoody (IRL)-0:17
    9-Corneel Vanslembrouck (BEL)-0:19
    10-Henry Hobbs (GBR)-0:20
     
    16/03/2024 BUDINGEN (VB)  Juniores
    DLN: 150 / OPG: 82 / AFSTAND: 82.5KM / TIJD: 1H58´56" / GEM.SN: 41.51KM/H
    1 DE ROOVERE LENN CRABBE - DSTNY
    2 VAN HOVE SEBBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    3 STOCKX SYBREN GMS CYCLING TEAM GLABBEEK +0´12"
    4 TIELENS ZANDER AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´14"
    5 GYSBRECHTS THIJN TEAM KEMPEN CYCLING VZW +0´16"
    6 SPRIMONT FABIAN BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    7 VAN AERSCHOT BREND GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    8 KEMPENEERS JARNE CRABBE - DSTNY
    9 GOEMAES TUUR BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    10 FEYAERTS THOR CRABBE - DSTNY
     
    16/03/2024 KOOIGEM (W)  U23 Vrouwen
    DLN: 53 / OPG: 0 / AFSTAND: 83.0KM / TIJD: 2H13´10" / GEM.SN: 37.11KM/H
    1 BRUNEEL ANNA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    2 VAN MECHELEN GLORIA BALOISE - WB LADIES
    3 DUCHATEAU EMMA CYCLINGTEAM BELCO/VAN EYCK
    4 VAN LOMMEL YENTHE CYCLINGTEAM BELCO/VAN EYCK
    5 VAN WETTERE NANOI TEAM RYTGER POWERED BY CARL RAS
    6 SAUGRAIN KLOÉ TEAM AVESNOIS FRA
    7 VERMEERSCH TESSA KDM-PACK CYCLING TEAM
    8 BRUYLANDTS FRAUKE WAC TEAM VZW
    9 DOOMS ANNE-SOFIE DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS
    10 DEBOUCK ELENA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    16 VAN NUFFELEN LIESELOTTE LADIES CYCLING TEAM HOZ BEVEREN
     
    16/03/2024 KOOIGEM (W)  Meisjes U17
    DLN: 39 / OPG: 2 / AFSTAND: 45.0KM / TIJD: 1H18´28" / GEM.SN: 33.92KM/H
    1 MEEUSEN ANNA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    2 VANHEES DIEUWKE ACROG-TORMANS
    3 VAN DER VEKEN ELENA WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
    4 REYNIERS LISE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    5 BLIECK PHEBE AA DRINK YOUNG LIONS
    6 SPRONCK MANON BALOISE - WB LADIES
    7 VERHAEGEN LORE REYNAERTS - VDM CYCLING TEAM
    8 ELIANO MARTHE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    9 RAEMAEKERS JOZEFIEN WAC TEAM VZW
    10 DE GEEST LORE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
     

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/03/2024

    Zaterdag 16/03/2024  LADEUZE  Masters EDH

    Masters A
    1 BJORN DE DECKER (M)
    2 DYLAN BOTTERBERG
    3 AUXENCE BUNTINX
    4 GAUTHIER RONSSE
    5 KEVIN MORAUX(M)
    6 FLORENT LELONG(M)
    7 JONAS PERMENTIER (M)
    8 NIELS LIEDTS(M)
    9 NIELS LIEDTS(M)
    10 KOEN VERHELST(M)
     
    Masters B
    1 DAVID MOTTE
    2 SEBASTIEN CROWIN
    3 DOMINIEK MEURISSE
    4 BENOIT VANDERDONCK
    5 SIGFRIED DE NAUW
    6 RAPHAEL ROSZKIEWICZ
    7 NICO LEFEVER
    8 JAN MOTTE
    9 FREDERIC JACOB
    10 VINCENT LANNOY
     
    Masters C
    1 SYLVAIN ROLET
    2 BART HEYVAERT
    3 LAURENT VANWYMELBEKE
    4 KRISTOF RENIERS
    5 SEBASTIEN SOTTIAUX
    6 TOM DE SMETS
    7 RONALD MATTIOLI
    8 LUDOVIC MATHIEU
    9 PASCAL DE WOLF
    10 STEPHANE DEFRAENE
     
    Masters D
    1 BRUNO BRUYERE
    2 RHONNY MEULENYZER
    3 SYLVAIN BOURGEOIS
    4 JESSY POTTIEZ
    5 BENNY LOBYN
    6 FRANK SUYS
    7 PATRICK VAN PACHTERBEKE
    8 FRANK GEETS
    9 NOEL PINTENS
     
    Masters D+
    1 CHRIS ROSSEEL(60)
    2 CHRISTOPHE BRIEAU
    3 WIM WINANDY(60)
    4 DOMINIQUE DEPUYDT(60)
    5 LEON DEUS(65)
    6 RUDI VANDEVELDE(65)
    7 PATRICK DECAESTEECKER (65)
    8 FILIP BERQUIN(60)
    9 PETER COPPENS(65)
    10 SYLVIA DEBBOUDT (F)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/03/2024

    Proficiat aan CARRERA COPPENS met zijn Zege bij de +35 jaar !!!

    Proficiat aan TONY HEIRBAUT met zijn Zege bij de +40 jaar !!!

    Zaterdag 16/03/2024 KALLO (O)  Elite3/Masters - Reeksen - WAOD
    Elite3 (59 dln)
    1 Timothy Stevens
    2 Michael Apers
    3 Marnix Van Hoeck
    4 Andreas Derweduwen
    5 Jorn Clerebout
    6 Benoit Louyet
    7 Natha Van Daal
    8 Dries Claes
    9 Thorben Van den Abeele
    10 Evert Veldeman
     
     
    35-39 JAAR (10 dln)
    1 Carrera Coppens
    2 Stijn Van Der Jeught
    3 Niels Vreys
    4 Arno De Wispelaere
    5 Stijn Bauters
    6 Jan Trenson
     
    40-44 JAAR (5 dln)
    1 Tony Heirbaut
    2 Jelle Van Damme
     
    45-49 JAAR (20 dln)
    1 Philippe Dela Montagne
    2 Kristof Wielfaert
    3 Kenneth Mercken
    4 Kristof De Backer
    5 Sven Van Eyndt
    6 Jeroen Das
    7 Dave Christiaens
    8 Stijn Van De Maele
    9 Geoffrey Steyaert
    10 Kristof Binst
     
    50-54 JAAR (14 dln)
    1 Sven Reyniers
    2 Timo Verbesselt
    3 Peter Heymans
    4 Guy Smet
    5 Filip De Wannemaeker
    6 Peter Maes
    7 Kurt Vandiest
    8 Tom De Beer
    9 Steve Danckers
    10 Giovanni Van Drom
    11 Peter Aerts
     
    55-59 JAAR (14 dln)
    1 Stefan Verhaeghe
    2 Lieven Van De Perre
    3 Koen De Bosscher
    4 Patrick Bobelijn
    5 Parick Bogaerts
    6 Dirk Roobroeck
    7 Emannuel Jehin
    8 Kurt Van Den Plas
     
    60-64 JAAR (6 dln)
    1 Patrick Cockuyt
    2 Marc Tabourdon
     
    65+ JAAR (3 dln)
    1-Jozef Van Eyndt
     
    Niet-Vergunninghouders (24 dln)
    1-Mauro Cooman
     

    15-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/03/2024

    Vrijdag 15/03/2024 BREDENE KOKSIJDE CLASSIC (W)  UCI Men Elite
    DLN:132 / OPG:61 / AFSTAND: 200KM / TIJD: 4:46:31 / GEM.SN: 41,88KM/H
    1 MOZZATO LUCA ARKEA-B&B HOTELS ITA
    2 GROENEWEGEN DYLAN TEAM JAYCO ALULA NED
    3 THIJSSEN GERBEN INTERMARCHE - WANTY
    4 CONSONNI SIMONE LIDL – TREK ITA
    5 DE LIE ARNAUD LOTTO DSTNY
    6 LIEPINS EMILS TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL LAT
    7 DE KLEIJN ARVID TUDOR PRO CYCLING TEAM NED
    8 DUPONT TIMOTHY TARTELETTO - ISOREX
    9 HOFSTETTER HUGO ISRAEL - PREMIER TECH FRA
    10 VAN GESTEL DRIES TOTALENERGIES
     
    15/03/2024 YOUNGSTER COAST CHALLENGE (W)  UCI Men U23
    DLN:158 / OPG:66 / AFSTAND: 172KM / TIJD: 3:58:18 / GEM.SN: 43,31KM/H
    1 BEHRENS NIKLAS LIDL-TREK FUTURE RACING
    2 DEBRUYNE RAMSES ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM 0'19S
    3 TEUTENBERG TIM TORN LIDL-TREK FUTURE RACING
    4 KRAMER JESSE TEAM VISMA | LEASE A BIKE DEVELOPMENT NED
    5 DEL GROSSO TIBOR ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM NED
    6 BORGO ALESSANDRO CTF VICTORIOUS0'22S
    7 SENTJENS SENTE ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM 0'24S
    8 VANDEN HEEDE LARS SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
    9 PEDERSEN SØJBERG RASMUS DECATHLON AG2R LA MONDIALE DEVELOPMENT TEAM
    10 DE SCHUYTENEER STEFFEN LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM

    13-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/03/2024

    Woensdag 13/03/2024 NOKERE KOERSE (O)  UCI Men Elite
    1-Tim Merlier (BEL)-Soudal - Quick Step-4:21:59
    2-Fabio Jakobsen (NED)-Team Dsm-Firmenich Postnl
    3-Jasper Philipsen (BEL)-Alpecin - Deceuninck
    4-Pascal Ackermann (GER)-Israel - Premier Tech
    5-Simone Consonni (ITA)-Lidl - Trek
    6-Tom Van Asbroeck (BEL)-Israel - Premier Tech
    7-Maikel Zijlaard (NED)-Tudor Pro Cycling Team
    8-Milan Menten (BEL)-Lotto - Dstny
    9-Hugo Hofstetter (FRA)-Israel - Premier Tech-0:04
    10-Pavel Bittner (CZE)-Team Dsm-Firmenich Postnl
     
    13/03/2024 NOKERE KOERSE (O)  UCI Women Elite
    1-Lotte Kopecky (BEL)-Team SD Worx-3:15:55
    2-Lorena Wiebes (NED)-Team SD Worx-0:17
    3-Lily Williams (USA)-Human Powered Health-0:18
    4-Sofie van Rooijen (NED)
    5-Arlenis Sierra Cañadilla (CUB)-Movistar Team-0:22
    6-Floortje Mackaij (NED)--0:37
    7-Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN)
    8-Fauve Bastiaenssen (BEL)--1:13
    9-Marthe Truyen (BEL)-Fenix-Deceuninck
    10-Kathrin Schweinberger (AUT)-Ceratizit - Wnt

    11-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/03/2024

    Zondag 10/03/2024 ROTSELAAR (VB)  Men Elite
    DLN:166 / OPG:102 / AFSTAND: 168KM / TIJD: 3:34:07 / GEM.SN: 47,08KM/H
    1 DEHAIRS SIMON ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
    2 DUPONT TIMOTHY TARTELETTO - ISOREX
    3 HANNES VICTOR WANTY-RE UZ-TECHNORD
    4 TAMINIAUX LIONEL LOTTO DSTNY
    5 VAN LAER PIETER SELECTIE CYCLING VLAANDEREN
    6 VAN DE WYNKELE LORENZ LOTTO DSTNY
    7 SOENENS VIKTOR SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
    8 VAN HAUTEGEM LEANDER SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM
    9 VAN DER BEKEN AARON BINGOAL WB
    10 DESAL CERIEL BINGOAL WB
     
    10/03/2024 HARINGE (W)  Elite2/U23
    DLN: 143 / OPG: 48 / AFSTAND: 111.0KM / TIJD: 2H27´00" / GEM.SN: 45.02KM/H
    1 VANOVERSCHELDE KOBE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
    2 VERHOFSTADT THIBAU VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM +0´04"
    3 DEFREYNE CÉDRIC SHIFTING GEARS
    4 VAN CAUWENBERGHE CHRISTOPHE SHIFTING GEARS +0´10"
    5 DECABOOTER LANCE SHIFTING GEARS
    6 DE CLERCK NIELS URBANO-VULSTEKE CT
    7 DE MEULENEIRE LAURENZ SHIFTING GEARS
    8 DE ROOZE NIELS CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    9 DEKONING FABRIZIO DOVY KEUKENS - FCC
    10 SMET JONAS DCR CYCLING TEAM
    36 SMET YAXANO DCR CYCLING TEAM +0´18"
     
    10/03/2024 BEERNEM (W)  U23 Vrouwen
    DLN: 73 / OPG: 11 / AFSTAND: 85.8KM / TIJD: 2H14´52" / GEM.SN: 37.83KM/H
    1 DE BUYSSER AUKE CC PAVÉ 76
    2 VOLSTAD ALEXANDRA CANADA CAN
    3 WITTEVRONGEL LANI DCH
    4 VAN MECHELEN GLORIA BALOISE - WB LADIES
    5 KING ELUNED TEAM BREEZE GBR
    6 KOSTER ISERE WATERSLEY RACE & DEVELOPMENT TEAM NED
    7 VAN NUFFELEN LIESELOTTE LADIES CYCLING TEAM HOZ BEVEREN
    8 BRUNEEL ANNA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    9 SILTUMENA KITJIA KEUKENS REDANT CYCLING TEAM LAT
    10 USHAKOVA MILANA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM UKR
     
    10/03/2024 DRIESLINTER (VB)  Juniores
    DLN: 145 / OPG: 27 / AFSTAND: 84.0KM / TIJD: 1H49´00" / GEM.SN: 46.23KM/H
    1 FEYAERTS THOR CRABBE - DSTNY
    2 VAN DESSEL BRIEK GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    3 ROLLER GUSTAV WAC TEAM VZW RSA
    4 VAN AERSCHOT BREND GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    5 BOSMANS WOUT ACROG-TORMANS
    6 CONINCKX NOAH GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    7 GOOSSENS RIK BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    8 VAN HOVE SEBBE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    9 LEYSSENS LUCAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    10 VERBRUGGHE JORAN TEAM GEO-THERM CARBONBIKE MARCHOVELETTE ASBL
     
    10/03/2024 KORTEMARK (W)  Juniores
    DLN: 96 / OPG: 44 / AFSTAND: 76.0KM / TIJD: 1H44´15" / GEM.SN: 42.7KM/H
    1 KLIMAVIČIUS NIKOLAS VZW DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE LTU
    2 LEWANDOWSKI DAWID LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE POL
    3 HELLEBUYCK GAËTAN AIR COLLEGE - BCONCEPT
    4 PERA MARCELI KTK KALISZ-SMS TORUŃ POL
    5 VANSLEMBROUCK CORNEEL AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 BOUCHAERT DRIES GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    7 PRENDERGAST CONOR VAN MOSSEL HEIST CT IRL +0´03"
    8 WERBROUCK OTTO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE +0´19"
    9 VERBRUGGE JASPER ACROG-TORMANS +2´25"
    10 LOY OSCAR PIERRE & SOL - OG CYCLES
     
    10/03/2024 KNESSELARE (O)  Juniores
    DLN: 114 / OPG: 50 / AFSTAND: 80.6KM / TIJD: 1H53´26" / GEM.SN: 42.61KM/H
    1 DECLERCQ MART WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    2 WILLEMS WARRE WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´04"
    3 UIJTDEWILLIGEN NIELS AIR COLLEGE - BCONCEPT
    4 STRYPENS ROELAND ALFASUN - AS CONSTRUCT CYCLING TEAM
    5 DE WINTER MILAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 HÉLIN JUL ACROG-TORMANS
    7 DE CLERCQ MATTHIJS CRABBE - DSTNY
    8 VAN STAPPEN LARS ISOREX CYCLING TEAM
    9 DE BOULLE GAUTHIER WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    10 DE BACKER SIEBE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    14 VAN LIEROP MATS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
     
    10/03/2024 KORTEMARK (W)  U17
    DLN: 96 / OPG: 28 / AFSTAND: 56.0KM / TIJD: 1H21´53" / GEM.SN: 40.25KM/H
    1 FLAJS TOBIAS ISOREX CYCLING TEAM
    2 VANSWEEVELT SANDER GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    3 LADRIERE NOLAN PIERRE & SOL - OG CYCLES
    4 DE SMET VIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    5 VAN STEENLANDT WOLF CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
    6 DEPOORTER LIAM ISOREX CYCLING TEAM +0´02"
    7 BRION SEPPE CYCLING CLUB 1785
    8 VAN CANNEYT ROBBE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
    9 MEIRHAEGHE BO WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    10 DE BOIS NAND BRAIN² OLYMPIA TIENEN
     
    10/03/2024 OORDEGEM (O) U17
    DLN: 121 / OPG: 56 / AFSTAND: 60.0KM / TIJD: 1H26´59" / GEM.SN: 41.02KM/H
    1 KEPPENS MAURO ISOREX CYCLING TEAM
    2 BOGAERT MATTHIAS ISOREX CYCLING TEAM
    3 VERNAILLEN STAN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    4 PYL LUCAS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    5 VAN DEN BERGHE DYLAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 DE CORTE MYRDDIN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    7 SIEGERS EMIL CRABBE - DSTNY
    8 ARIFI RAYANE R EV CYCLING TEAM
    9 OCKERMAN MATTIAS GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    10 REYNAERTS LIAM AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
     
     
     
    10/03/2024 BEERNEM (W)  Meisjes U17
    DLN: 49 / OPG: 3 / AFSTAND: 62.4KM / TIJD: 1H44´39" / GEM.SN: 35.48KM/H
    1 MEEUSEN ANNA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    2 REYNIERS LISE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    3 JEUCKEN BRITT TALENT CYCLING NED
    4 BRAKKE JAYLINN NOORDV WEST HOEK NED
    5 VERTONGEN ROXANNE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 BLIECK PHEBE AA DRINK YOUNG LIONS
    7 DE WINTER ELINE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    8 CRONE ROOS RESTORE CYCLING NED
    9 CRONE ANNE RESTORE CYCLINGNED
    10 LEMMENS MELANIE PMC CYCLING
    18 VLYMINCK GITTE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
     
    10/03/2024 OORDEGEM (O) Fun Mannen Club
    DLN: 66 / OPG: 13 / AFSTAND: 50.0KM / TIJD: 1H05´11" / GEM.SN: 45.98KM/H
    1 PEIREN JANI 
    2 OLIEBOS JORDY 
    3 VAN DEN ABEELE THORBEN 
    4 HOLVOET MATTIJS 
    5 SCHERRENS CHRIS 
    6 DE BACKER KRISTOF 
    7 DIERICKX BART 
    8 DURANT CEDERIC 
    9 VAN DE VELDE GWEN 
    10 BOGAERTS JELLE 
     
     
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/03/2024

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn Zege bij de Masters D !!!

    Zondag 10/03/2024  THIEUSIES  Masters EDH

    Masters A
    1-JEROME GAUTHIER 
    2-BJORN DE DECKER (M)
    3-NIELS WILLAERTS
    4-ETHAN POWELL
    5-AXEL GILSOUL(M)
    6-ALEXIS BOUCHARD
    7-CARRERA COPPENS (M)
    8-CHARLES DUGUETTE
    9-THOMAS MOERMAN
    10FLAVIO BEGLIOMINI
     
    Masters B
    1-MICHAEL VAN POUCKE 
    2-BENOIT VANDERDONCK
    3-RAPHAEL ROSZKIEWICZ
    4-ERIC DE DECKER
    5-WOUTER COUGE
    6-SVENNE VANGOETHEMD
    7-CHRISTOPHE THIBOU
    8-NICOLAS VANDRIESSCHE
    9-VINCENT LANNOY
    10-SEBASTIEN CROWIN
     
    Masters C
    1-YOURI WANDELS
    2-KENNETH MERCKEN
    3-BART HEYVAERT
    4-KRISTOF RENIERS
    5-LUDOVIC MATHIEU
    6-SVEN VAN ESBROECK
    7-LORENZO ARENA
    8-FILIP DEWANNEMAEKER
    9-BENNY FETS
    10-JONATHAN HAYNES
     
    Masters D
    1-LIEVEN VAN DE PERRE 
    2-JIMMY DE PAEPE
    3-STEFAN VERHAEGE
    4-BRUNO BRUYERE
    5-MARC TABOURDON
    6-BENNY LOBYN
    7-NOEL PINTENS
    8-FRANK GEETS
    9-JEAN FRANCOIS THIRY
    10-CYRIL BERTHAUT
     
    Masters D+
    1-JAN DE MULDER (60) 
    2-PATRICK COCQUYT(60)
    3-RUDI VANDEVELDE(65)
    4-SANTO LAMARCA(65)
    5-WIM WINANDY(60)
    6-PETER COPPENS(65)
    7-RUDY THOMAS(60)
    8-LEON DEUS(65)
    9-CLAUDIO BIANCO(60)
    10-CHRIS SOMERS(65)

    10-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN ECW RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2024

    Zaterdag 09/03/2024  JENEFFE-EN-CONDRO  Elites/Masters ECW

    ELITES 95 partants
    1 LEMAIRE Grégoire (Bruxelles), 87,6 km en 2h.04’17“ (42,290)
    2 LEHNEN Thomas à 6“
    3 BUNTINX Auxence 27“
    4 BLOEMEN Tristan
    5 KLEINSMIT Jose (RSA)
    6 VAN DAAL Nathan
    7 FRANCOIS Tomas
    8 COLLON Tom
    9 FIERENS Seppe 1’26“
    10 BZDENGA Vinny 1’53
     
    MASTERS A 19 partants
    1 PORCO Fabio (Genk), 73 km en 1h.44’15“ (42,284)
    2 PORCO Carlo
    3 BURTON Jérémy à 3’42“
    4 MORAUX Kévin 4’32“
    5 BREMERS Julien (NL) 4’42“
    6 KEMERLINCK Kristof 4’55“
    7 MANCA Daniele 6’16“
    8 PRINCEN Tom
    9 DELCOUR Pierre
    10 DAELMAN Kristof
     
    MASTERS B 20 partants
    1 WINS Stréphane (Colfontaine), 73 km en 1h. 44’15“ (42,284)
    2 VERBAKEL Ruud
    3 WIELFAERT Kristof
    4 HELMINEN Matti (FIN) à 3’42“
    5 COUNET Stephan 4’21“
    6 VAN GOETHEMD Svenne 5’28“
    7 DEVOLDERE Nicky 6’13“
    8 BYLOOS Peter 6’16“
    9 BUDO Nico
    10 BRECH Marcel (D)
     
    MASTERS C 31 partants
    1 ADAMS Christophe (Haasrode), 58,400 km en 1h.30’15“ (38,933)
    2 MATHIEU Ludovic
    3 LOTZ Stephan (NL)
    4 WILMET Frédéric
    5 WIDDERSHOVEN Victor (NL) à 9“
    6 HAUTERAT Georges 25“
    7 KOHL Fabrice 45“
    8 FRERE Gaël
    9 FIEVEZ Benoît 56“
    10 BRIESEN Ronn
     
    MASTERS D 18 partants
    1 RENARD Alain (Marchin), 58,400 km en 1h.31’11“ (38,421)
    2 DATTOLI Matteo
    3 CONSTANT Hervé
    4 CORTOOS Jan
    5 JACQUEMIN Claude
    6 CHARIOT Philippe à 9’09“
    7 DE GEEST Roland
    8 BASILIO Luigi
    9 DE BOCK Julie
    10 GROSSO Roberto

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2024

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn Zege bij de Elite3 !!!

    Proficiat aan TONY HEIRBAUT met zijn Zege bij de +40 jaar !!!

    Proficiat aan PETER MAES met zijn Zege bij de +50 jaar !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn Zege bij de +55 jaar !!!

    Zaterdag 09/03/2024 BEVEREN (O)  Elite3/Masters - Reeksen - WAOD

    Elite3
    1-Timmy De Boes
    2-Joran Poelman
    3-Mathieu Moerman
    4-Pieter Van Roosbroeck
    5-Jordy Oliebos
    6-Ward van Doren
    7-Xander Van Gogh
    8-Gianni Vermeiren
    9-Jelle Smet
    10-Jamien Tack
     
     
    35-39 JAAR
    1-Stijn Van Der Jeught
    2-Jan Trenson
    3-Chris Scherrens
    4-Tim Vijverman
    5-Carrera Coppens
     
    40-44 JAAR
    1-Tony Heirbaut
    2-Mattijs Holvoet
    3-Jelle Van Damme
    4-Yoni Dierick
     
    45-49 JAAR
    1-Stijn Van De Maele
    2-Philippe Dela Montagne
    3-Jeroen Das
    4-Kenneth Mercken
    5-Sven Van Eyndt
    6-Tom Hens
    7-Kristof De Backer
    8-Christophe Van Overloop
    9-Yoeri Beyens
    10-Gino De Clercq
     
     
    50-54 JAAR
    1-Peter Maes
    2-Timo Verbesselt
    3-Tom De Beer
    4-Guy Smet
    5-Giovanni Van Drom
    6-Johny van der Klooster
    7-Sven Reyniers
    8-Peter Heymans
    9-Peter Aerts
    10-Kurt Vandiest
     
     
    55-59 JAAR
    1-Lieven Van De Perre
    2-Patrick Bobelijn
    3-Stefan Verhaeghe
    4-Dirk Roobroeck
    5-Kurt Van Den Plas
    6-Emannuel Jehin
    7-Lucce Pierre
    8-Wim Pannecoucke
    9-Denis Lecluyse
    10-Christoffe Broodcoorens
     
     
    60-64 JAAR
    1-Freddy Vangenechten
    2-Marc Tabourdon
    3-Filip Berquin
    4-Dirk Goolaerts
    5-Luc Vrancken
    6-Eddy Van Loy
    7-Kees Raats
    8-Philippe Lacquet
    9-Eddy Vermeiren
     
    65+ JAAR
    1-Jozef Van Eyndt
    2-Raymond Nuyens
    3-Johan Verbeke
    4-Ludo De Bakker
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    09-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2024

    Zaterdag 09/03/2024 DANILITH NOKERE KOERSE (O)  UCI Men Juniores
    DLN:147 / OPG:78 / AFSTAND: 127KM / TIJD: 2:58:43 / GEM.SN: 42,64KM/H
    1 GRINDLEY SEBASTIAN FENSHAM HOWES MAS DESIGN GBR
    2 SCHELDEMAN XANDER DECATHLON AG2R LA MONDIALE U19
    3 KEPPENS CEDRIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    4 BOULET ELIOTT GROUPAMA - FDJ U19 TEAM 0'2S
    5 SAGNIER KARL GROUPAMA - FDJ U19 TEAM
    6 TAILLIEU ALDO AIR COLLEGE - BCONCEPT
    7 VAN DEN BROEK AXEL ACROG-TORMANS
    8 MIENTKI KACPER POLISH NATIONAL TEAM POL
    9 VAN STRIJTHEM MATIJS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    10 BAUWENS SIEBE ISOREX CYCLING TEAM

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2024

    Zaterdag 09/03/2024  ORMEIGNIE  Masters EDH

    Masters A
    1-TOMMY BAEYENS (M)
    2-GAUTHIER RONSSE
    3-JUSTIN PICOUX
    4-BJORN DE DECKER (M)
    5-DYLAN BOTTERBERG
    6-FLORENT LELONG(M)
    7-THIBO CALLEBAUT
    8-THOMAS CROMBEZ(M)
    9-MAURO VERLEYEN
    10-DIMITRI VAN DE PENE (M)
     
    Masters B
    1-FREDERIC JACOB
    2-DAVID MOTTE
    3-NICO LEFEVER
    4-JELLE DE LEEUW
    5-DOMINIEK MEURISSE
    6-FREDERIC STIEVENART
    7-BENOIT VANDERDONCK
    8-STEVEN VAN RIJCKEGHEM
    9-CEDERIC DURANT
    10-RAPHAEL ROSZKIEWICZ
     
    Masters C
    1-BART HEYVAERT
    2-THIERRY DECLERCQ
    3-CHRISTOPHE DE MITS
    4-LAURENT VANWYMELBEKE
    5-SEBASTIEN SOTTIAUX
    6-KRISTOF RENIERS
    7-SVEN DE VLIEGER
    8-STEPHANE DEFRRAENE
    9-PASCAL EECKHOUT
    10-ANDY ANNENDYCK
     
    Masters D
    1-RHONNY MEULENYZER
    2-BENNY LOBYN
    3-JESSY POTTIEZ
    4-FRANK GEETS
    5-PATRICK VAN PACHTERBEKE
    6-NOEL PINTENS
    7-JEAN JACQUES RIBAUCOURT
    8-ERIK ROUZE
    9-MARIO BUSCEMA
     
    Masters D+
    1-PATRICK COCQUYT(60)
    2-JAN DE MULDER (60)
    3-WIM WINANDY(60)
    4-RUDI VANDEVELDE(65)
    5-RUDY THOMAS(60)
    6-PATRICK DECAESTEECKER (65)
    7-EVELIEN DEBBOUDT (F)
    8-PATRICK BUKI(65)
    9-ELKE TIMPERMAN(F)
    10-RICHARD WELVAERT(60)

    06-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/03/2024

    Woensdag 06/03/2024 OETINGEN (VB)  UCI Women Elite
    DLN:151 / OPG:82 / AFSTAND: 119,3KM / TIJD: 3:03:25 / GEM.SN: 39,03KM/H
    1 WIEBES LORENA TEAM SD WORX NED
    2 DE JONG THALITA LOTTO DSTNY LADIES NED
    3 NELSON JOSIE TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL GBR
    4 CONFALONIERI MARIA GIULIA UNO-X MOBILITY ITA
    5 EDSETH MARTE BERG UNO-X MOBILITY NOR 0'5S
    6 ANDERSON SOLBJØRK MINKE UNO-X MOBILITY DEN 0'11S
    7 BUJAK EUGENIA UAE TEAM ADQ SLO 0'12S
    8 REIJNHOUT ROSITA TEAM VISMA | LEASE A BIKE NED 0'13S
    9 SMULDERS SILKE LIV-ALULA-JAYCO NED 0'15S
    10 RIEDMANN LINDA TEAM VISMA | LEASE A BIKE GER 0'24S

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 03 APRIL 2024 START ZOMERGROEPSTRAINGEN BEVEREN !!!

    DE ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN MET VERTREK OM 14H00 THV RONDPUNT EINDE KASTEELDREEF ZAL STARTEN VANAF WOENSDAG 03/04/2024 !!!

     


    03-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/03/2024

    Zondag 03/03/2024 GP JP MONSERE - ROESELARE (W)  UCI Men Elite
    DLN:171 / OPG:73 / AFSTAND: 198,6KM / TIJD: 4:42:59 / GEM.SN: 42,11KM/H
    1 VAN DE PAAR JARNE LOTTO DSTNY
    2 DUPONT TIMOTHY TARTELETTO - ISOREX
    3 DEKKER DAVID ARKEA-B&B HOTELS NED
    4 GALVAN FERNANDEZ FRANCISCO EQUIPO KERN PHARMA ESP
    5 JEANNIERE EMILIEN TOTALENERGIES FRA
    6 TAMINIAUX LIONEL LOTTO DSTNY
    7 UHLIG HENRI ALPECIN-DECEUNINCK GER
    8 BIERMANS JENTHE ARKEA-B&B HOTELS
    9 WILLEMS THIMO VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
    10 BRAET VITO INTERMARCHÉ - WANTY
     
    03/03/2024 BRUSTEM (LB)  Elite2/U23
    DLN: 169 / OPG: 88 / AFSTAND: 115.2KM / TIJD: 2H35´50" / GEM.SN: 44.31KM/H
    1 BELLENS JARNO STAGECO CYCLING TEAM
    2 GOEMAN ANDREAS CYCLING TEAM FIETSEN GAETHOFS
    3 WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE +0´10"
    4 DOMNICK JULIUS TEAM SPORTFORUM GER
    5 OMLOOP WITSE STAGECO CYCLING TEAM
    6 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
    7 NOORLOOS CASPER CC PAVÉ76 NED
    8 SEYE GUILLAUME TEAM CIBEL CEBON
    9 GOOSSENS SIMON INDIVIDUEEL
    10 DANIELS SIMON INDIVIDUEEL
     
    03/03/2024 LIERDE (O)  Elite2/U23
    DLN: 134 / OPG: 66 / AFSTAND: 108.8KM / TIJD: 2H41´07" / GEM.SN: 39.31KM/H
    1 VOLKAERT JONAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
    2 VAN BREUSSEGEM ELIAS SHIFTING GEARS
    3 VANOVERSCHELDE KOBE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
    4 D´HEYGERE GIL CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR
    5 VERSTRAETEN JARI BATAIA BRIGADE
    6 KUYPERS MILAN ALFASUN - BASSO TEAM FLANDERS +0´26"
    7 VAN SPEYBROEK MATTI PSB
    8 VYVEY ROBBE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    9 VANDEN HEEDE JENS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
    10 DE SUTTER STIJN ALFASUN - AS CONSTRUCT CYCLING TEAM
    12 SMET JORRE DCR CYCLING TEAM
    20 VERMEULEN STEVEN DCR CYCLING TEAM
     
    03/03/2024 VOLLEZELE (VB)  Elite2/U23
    DLN: 139 / OPG: 43 / AFSTAND: 116.1KM / TIJD: 2H45´09" / GEM.SN: 41.52KM/H
    1 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT - JOSAN
    2 SMET YAXANO DCR CYCLING TEAM +0´09"
    3 TORNEY ARTUUR MINI DISCAR CYCLING TEAM +0´23"
    4 VAN DE KERKHOVE BRENT SHIFTING GEARS
    5 CLÉ BRENT DHM
    6 DECABOOTER LANCE SHIFTING GEARS
    7 DE NEVE JOERIK CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR
    8 VAN SCHOOR MATTHEW TEAM CIBEL CEBON
    9 DE MEULENEIRE LAURENZ SHIFTING GEARS
    10 DESMARETS JULIEN STAGECO CYCLING TEAM
     
    03/03/2024 MAZENZELE - OPWIJK (VB)  Juniores
    DLN: 141 / OPG: 62 / AFSTAND: 76.5KM / TIJD: 1H48´15" / GEM.SN: 42.35KM/H
    1 RIJVERS MAX TIGERR CYCLING TEAM NED
    2 GEERINCK SEPPE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
    3 DE ROOVERE LENN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
    4 HUYSMANS NOLAN CANNIBAL B VICTORIOUS +0´09"
    5 ROLLER GUSTAV ACROG-TORMANS RSA
    6 GOEMAES TUUR BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    7 GOOSSENS RIK BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    8 VAN AERSCHOT BREND GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    9 KEMPENEERS JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
    10 VAN GILS LUCAS TEAM KEMPEN CYCLING VZW
     
    03/03/2024 DE KLIJTE (W)  Juniores
    DLN: 110 / OPG: 19 / AFSTAND: 74.8KM / TIJD: 1H46´28" / GEM.SN: 41.48KM/H
    1 VANSLEMBROUCK CORNEEL AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 VANDEVORST NIO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY +0´48"
    3 ADYNS MAURO AIR COLLEGE - BCONCEPT
    4 VANDENBROUCKE LOUIS AIR COLLEGE - BCONCEPT
    5 WEYTS LOUIS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    6 DEBEAUSSAERT MICHIEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
    7 DUMORTIER CYPRIEN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
    8 CAPPON STAF CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
    9 VRIJ THIJS WILLEBRORD WIL VOORUIT
    10 DE PAEPE THOR GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
     
    03/03/2024 KLEIN SINAAI (O)  Nat Vrouwen
    DLN: 90 / OPG: 26 / AFSTAND: 92.0KM / TIJD: 2H19´02" / GEM.SN: 39.22KM/H
    1 SOUREN SCARLETT VOLKERWESSELS WOMEN CYCLING TEAM NED
    2 DE VRIES FEMKE GT KRUSH REBELLEASE NED
    3 KLINGE ELLEN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z DEN
    4 VAN HELVOIRT LISA VOLKERWESSELS PRO CYCLING NED
    5 COLBORNE HENRIETTA GT KRUSH REBELLEASE GBR
    6 VEERMAN DEBORAH PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI CYCLING TEAM NED +0´19"
    7 DEVIGNE CAMILLE DOLTCINI O´SHEA FRA +1´52"
    8 SCHOENS QUINTY VOLKERWESSELS WOMEN PRO TEAM NED
    9 VAINIONPÄÄ LAURA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z FIN
    10 TORTOLINA GAIA ASD WOMEN CYCLING PROJECT ITA
     
     
     
     
    03/03/2024 NIEUWRODE (VB) U17
    DLN: 85 / OPG: 37 / AFSTAND: 61.8KM / TIJD: 1H35´41" / GEM.SN: 38.08KM/H
    1 VANDERWEGEN QUINTEN GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    2 KIMPE WIEBE SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +0´01"
    3 GRIJP TIBE ACROG-TORMANS
    4 BAETEN SANDER TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    5 DE BOIS NAND BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    6 HUVENEERS TUUR ACROG-TORMANS +0´04"
    7 MAHIEU LASSE YOUNG CYCLING TALENT D&D +0´05"
    8 SOPHIE NILS GMS CYCLING TEAM GLABBEEK +1´49"
    9 DESSART SACHA SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL +1´51"
    10 VANDEN BERGHE GABRIEL GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
     
    03/03/2024 BRUSTEM (LB)  U17
    DLN: 74 / OPG: 47 / AFSTAND: 52.2KM / TIJD: 1H14´23" / GEM.SN: 40.89KM/H
    1 VAN DER VOORT SIMON TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    2 OLIVIERS SIEBE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY +0´27"
    3 ROIJACKERS MATT DE KEMPEN VALKENSWAARD NL NED +1´04"
    4 SONNEMANS KOEN RTC BUITENLUST NED
    5 JORIS JINZE ACROG-TORMANS +2´29"
    6 LAMBERT CÉDRIC ACROG-TORMANS
    7 VERVOORT YASU ISOREX CYCLING TEAM
    8 VAN HOREBEEK RUNE BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    9 BASTIAENS ALEXANDER ACROG-TORMANS
    10 TEUCHY LIAM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
     
    03/03/2024 HEESTERT (W)  U17
    DLN: 55 / OPG: 3 / AFSTAND: 56.0KM / TIJD: 1H26´31" / GEM.SN: 36.64KM/H
    1 COTTIGNIES KYANO ACROG-TORMANS
    2 BOGAERT MATTHIAS ISOREX CYCLING TEAM
    3 WISHART EVANDER LVC RACING GBR +0´23"
    4 TOMBS TOBY VCL GBR
    5 VANDENHEEDE MATHIS ISOREX CYCLING TEAM +3´05"
    6 PLANCKE NICOLAS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
    7 MEIRHAEGHE BO WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    8 DEPOORTER TRISTAN ACROG-TORMANS
    9 VANAELST MATEO ISOREX CYCLING TEAM
    10 CALLEWAERT JARON CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
     
    03/03/2024 URSEL (O)  U17 2°Jaars
    DLN: 36 / OPG: 3 / AFSTAND: 54.0KM / TIJD: 1H23´58" / GEM.SN: 36.56KM/H
    1 DECAESTECKER AKSEL KVC NOORDZEEMEEUW
    2 PEETERS EMIEL DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. +0´02"
    3 VAN STEENLANDT WOLF CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST +0´04"
    4 HEYNS JELLE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    5 VANDENBULCKE BAS ACROG-TORMANS
    6 VAN CANNEYT ROBBE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
    7 DE NUL GIEL AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    8 LAGAISSE LUCA ISOREX CYCLING TEAM
    9 DE VRIES SEAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    10 VANDENBROUCKE LOÏC KVC NOORDZEEMEEUW
     
    03/03/2024 URSEL (O)  U17 1°Jaars
    DLN: 63 / OPG: 25 / AFSTAND: 49.0KM / TIJD: 1H15´26" / GEM.SN: 36.9KM/H
    1 WILLEMS SANDER ACROG-TORMANS
    2 BRADI SENNE WAC TEAM VZW +0´02"
    3 TANGHE FINN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´04"
    4 DE TOLLENAERE MATHIS KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE +1´05"
    5 VAN DURME EMIEL ALFASUN - AS CONSTRUCT CYCLING TEAM
    6 VERHULST TIMOTHY AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    7 VYDT JULES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +1´16"
    8 LAMBRECHT WARRE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +1´45"
    9 LOQUET SEPPE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    10 DIERICKX MAURO DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. +3´15"
     
    03/03/2024 DE KLIJTE (W)  Meisjes Juniores + U17
    Juniores  DLN: 45 / OPG: 5 / TIJD: 1H45´34"
    1 SCHAMPAERT LIEN AA DRINK YOUNG LIONS
    2 VERBURGH LOTTE GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    3 VERSCHUERE LISA INDIVIDUEEL
    4 DHEEDENE MICHELLE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    5 HARDENNE LOLA BALOISE WB LADIES
    6 JENKINS MILLIE LIV CYCLING CLUB - HALO FILMS GBR
    7 SAUGRAIN KLOÉ TEAM AVESNOIS FRA
    8 NONNEMAN JOSSE GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    9 SEYNAVE ILKEN GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    10 VAN COMPERNOLLE JANA GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
     
    Nieuwelingen  DLN: 27 / OPG: 18 / TIJD: 1H45´34"
    1 LLOYD ANNA VC LONDRES GBR
    2 DE WINTER ELINE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    3 WARD ELOISE LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR
    4 MCHUGH GABRIELLA VC LONDRES GBR
    5 DECRUYENAERE YANA GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    6 REYNIERS LISE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    7 CLAY AALIA VC LONDRES GBR
    8 SPINNOY LOBKE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    9 FIVE LAURA GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/03/2024

    Zondag 03/03/2024  BLATON  Masters EDH

    Masters A
    1 PIERRE KIEFFER(M)
    2 LUCAS MARKEY
    3 KJELL DE POTTER (M)
    4 MAURO VERLEYEN
    5 GREGORY PAUCHET
    6 AXEL GILSOUL(M)
    7 ALEXANDRE TOUBEAU
    8 MICHIEL DENYS
    9 ILIAN SAMOY
    10 DYLAN BOTTERBERG
     
    Masters B
    1 JELLE DE LEEUW
    2 SEBASTIEN CROWIN
    3 NICO LEFEVER
    4 DAVID MOTTE
    5 BENOIT VANDERDONCK
    6 GWEN VAN DE VELDE
    7 BERT VERSTRAETEN
    8 NICOLAS PELLERIAUX
    9 NICOLAS VANDRIESSCHE
    10 RAPHAEL ROSZKIEWICZ
     
    Masters C
    1 BART HEYVAERT
    2 YOURI WANDELS
    3 SEBASTIEN SOTTIAUX
    4 THIERRY DECLERCQ
    5 KRISTOF RENIERS
    6 CHRISTOPHE DE MITS
    7 JONATHAN HAYNES
    8 JEREMY KUBICA
    9 JOHAN COPPENS
    10 TONI ZACCAGNIN
     
    Masters D
    1 PATRICK BOBELIJN
    2 STEFAN VERHAEGE
    3 PATRICK VAN PACHTERBEKE
    4 MARC VAN COPPERNELLE
     
    Masters D+
    1 CHRIS ROSSEEL(60)
    2 RUDI VANDEVELDE(65)
    3 PETER COPPENS(65)
    4 LEON DEUS(65)
    5 BENNY VANHOLSBEKE(60)
    6 CHRIS SOMERS(65)
    7 MARIO VANDEBUERIE(60)
    8 CLAUDIO BIANCO(60)
    9 SEBASTIANO BUSCEMA
    10 CARMEN VERMINCKSEL (F)

    02-03-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/03/2024

    Zaterdag 02/03/2024 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) Juniores
    DLN: 141 / OPG: 75 / AFSTAND: 81.6KM / TIJD: 2H00´37" / GEM.SN: 40.43KM/H
    1 KEPPENS CEDRIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 ROLLER GUSTAV ACROG-TORMANS RSA
    3 AMERLYNCK NATHAN GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL +0´02"
    4 VERSTRAETE JENTHE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
    5 VETS SENNE GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    6 BOSMANS WOUT ACROG-TORMANS
    7 VAN GILS LUCAS TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    8 VANHUFFEL MATTEO WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    9 PITTMAN REECE LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR +0´05"
    10 VANDEVORST NIO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY +0´19"
     
    02/03/2024 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O)  U17
    DLN: 83 / OPG: 23 / AFSTAND: 68.0KM / TIJD: 1H45´31" / GEM.SN: 36.96KM/H
    1 KEPPENS MAURO ISOREX CYCLING TEAM
    2 JORIS JINZE ACROG-TORMANS
    3 VAN DEN BERGHE DYLAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +1´06"
    4 MAESSCHALCK ROBBE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +1´08"
    5 TOMBS TOBY LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR
    6 PETILLON VALENTIN PIERRE
    7 GITNIK MIKHAIL VC LONDRES GBR +1´10"
    8 BRION SEPPE CYCLING CLUB 1785
    9 DE CORTE MYRDDIN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    10 VANTHOURENHOUT STAN KVC NOORDZEEMEEUW

    26-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/02/2024

    Zondag 25/02/2024 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) UCI Men Elite
    DLN:173 / OPG:51 / AFSTAND: 196,4KM / TIJD: 4:21:01 / GEM.SN: 45,15KM/H
    1 VAN AERT WOUT TEAM VISMA | LEASE A BIKE
    2 WELLENS TIM UAE TEAM EMIRATES
    3 LAZKANO LOPEZ OIER MOVISTAR TEAM FF ESP
    4 LAPORTE CHRISTOPHE TEAM VISMA | LEASE A BIKE FRA 1'23S
    5 EEKHOFF NILS TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL NED
    6 JEANNIERE EMILIEN TOTALENERGIES FRA
    7 LAMPERTI LUKE SOUDAL QUICK-STEP USA
    8 TAMINIAUX LIONEL LOTTO DSTNY
    9 MAYRHOFER MARIUS TUDOR PRO CYCLING TEAM GER
    10 STUYVEN JASPER LIDL - TREK
     
    25/02/2024 Staden (W) Elite Interclub Beker van België
    Deeln: 173 / 156,2 km / 43,835 km/h / 3:33:48
    1 VANOVERSCHELDE Kobe TEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSE
    2 VAN DYCK Wesley SHIFTING GEARS
    3 BELLENS Jarno STAGECO CYCLING TEAM
    4 VAN CAUWENBERGHE Christoph SHIFTING GEARS 00:09
    5 DECABOOTER Lance SHIFTING GEARS
    6 SMET Jorre DCR CYCLING TEAM
    7 SEYE Guillaume TEAM CIBEL CEBON 00:20
    8 VAN BREUSSEGEM Elias SHIFTING GEARS 00:51
    9 CORNELIS Jonas VP CONSULTING CYCLING TEAM
    10 STEVENS Daan HUBO - REMOTIVE CYCLING TEAM 00:59
     
    25/02/2024 Sint-Joris-Weert (VB) Elite2/U23
    DLN: 107 / OPG: 27 / AFSTAND: 110.4KM / TIJD: 2H33´01" / GEM.SN: 42.96KM/H
    1 MARIËN DAAN BTL
    2 DIERKING FELIX RADSPORT NAGEL CX TEAM GER +0´02"
    3 DOMNICK JULIUS TEAM SPORTFORUM GER +0´18"
    4 DE NEVE TOMAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
    5 VAN CRAEN MAXIMILIAAN BRUSSELS CYCLING CLUB
    6 GROOTJANS JENO URBANO-VULSTEKE CT
    7 LEMAIRE GRÉGOIRE BRUSSELS CYCLING CLUB
    8 ULENS THIJS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
    9 HILLEN MICHIEL RB ZELFBOUW UCT +0´28"
    10 WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE +0´35"
     
    25/02/2024 MALDEGEM-KLEIT Elite2/U23
    DLN: 106 / OPG: 49 / AFSTAND: 7.3KM / TIJD: 2H36´42"
    1 SIMON KENN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    2 VOLKAERT JONAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM +1´01"
    3 GOEMAN ANDREAS CYCLING TEAM FIETSEN GAETHOFS
    4 VAN MULDERS BRENT CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    5 BAUGNIES JEROME TEAM CIBEL CEBON +2´21"
    6 LOY VICTOR ECHAPPEE ATHOISE ASBL +2´24"
    7 DE ROOZE NIELS CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    8 EECKHOUT SANDER GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    9 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER
    10 VERSTRAETEN JARI BATAIA BRIGADE
     
    25/02/2024 Opwijk (VB) U23 Interclub
    DLN:146 / OPG:60 / AFSTAND: 162,7KM / TIJD: 3:45:22 / GEM.SN: 43,32KM/H
    1 GIDDINGS JOSHUA LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM GBR
    2 MOONEN ZENO WANTY-RE UZ-TECHNORD
    3 RACCAGNI NOVIERO ANDREA SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM ITA
    4 DE SCHUYTENEER STEFFEN LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
    5 GRISEL MATYS LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM FRA
    6 DE MEESTER MILAN URBANO-VULSTEKE CT
    7 VAN LAER PIETER RB ZELFBOUW UCT
    8 DE SCHAMPHELEIRE JONAS ALFASUN - BASSO TEAM FLANDERS
    9 DEMAN BREM GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    10 LANHOVE MILAN BINGOAL WB DEVO TEAM
     
     
     
    25/02/2024 Tielt-Winge (VB) UCI Women Elite
    DLN:149 / OPG:63 / AFSTAND: 129,2KM / TIJD: 3:22:38 / GEM.SN: 38,26KM/H
    1 FAULKNER KRISTEN EF EDUCATION – CANNONDALE USA
    2 BREDEWOLD MISCHA TEAM SD WORX NED 1'41S
    3 GEORGI PFEIFFER TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL GBR
    4 SCHWEINBERGER CHRISTINA FENIX-DECEUNINCK AUT
    5 JØRGENSEN EMMA CECILIE NORSGAARD MOVISTAR TEAM DEN
    6 WIEL JADE FDJ-SUEZ FRA
    7 BUJAK EUGENIA UAE TEAM ADQ SLO
    8 HANSON LAURETTA LIDL – TREK AUS
    9 MAJERUS CHRISTINE TEAM SD WORX LUX
    10 PIETERSE PUCK FENIX-DECEUNINCK NED 1'46S
     
    25/02/2024 Opwijk (VB) Vrouwen Interclub
    DLN:135 / OPG:43 / AFSTAND: 84,4KM / TIJD: 2:05:11 / GEM.SN: 40,45KM/H
    1 STOCKMAN JULIE DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS
    2 SCAVONE DINA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
    3 VAN DEN EIJNDEN JONY WIELERVERENIGING SCHIJNDEL NED
    4 TIELEMAN VERA MTD WOMEN CYCLING TEAM NED
    5 VAN DAM YONNA JAN VAN ARCKEL NED
    6 TIMMERMAN ELISE TALENTCYCLING U23 NED
    7 MAES SARA DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS
    8 TORTOLINA GAIA ASD WOMEN CYCLING PROJECT ITA
    9 DE JONG LIENA WV METEOOR ASSEN – RODEN NED
    10 HOFMAN MELISSA MTD WOMEN CYCLING TEAM NED
     
     
     
    25/02/2024 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) UCI Men Juniores
    DLN:149 / OPG:52 / AFSTAND: 109KM / TIJD: 2:51:23 / GEM.SN: 38,16KM/H
    1 TAILLIEU ALDO AIR COLLEGE - BCONCEPT
    2 DUNWOODY SETH CANNIBAL B VICTORIOUS IRL
    3 VALJAVEC ERAZEM ACROG-TORMANS SLO
    4 VERSTRAETE JENTHE CRABBE - DSTNY
    5 ØKSNES HÅKON EIKSUND JEGG - DJR ACADEMY NOR
    6 BOUCHER HUGO DECATHLON AG2R LA MONDIALE U19
    7 ROWE ELLIOT FENSHAM HOWES MAS DESIGN GBR
    8 SCHELDEMAN XANDER DECATHLON AG2R LA MONDIALE U19 1'20S
    9 KEPPENS CEDRIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    10 BRETON KYLIAN NANTES ATLANTIQUE FRA
     
    25/02/2024 Vlamertinge (W)  Juniores
    DLN: 49 / OPG: 14 / AFSTAND: 76.0KM / TIJD: 1H46´00" / GEM.SN: 42.12KM/H
    1 ROLLER GUSTAV ACROG-TORMANS RSA
    2 WILLEMS WARRE WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´02"
    3 STREJČEK ADAM IVAR CS AUTOR TEAM CZE
    4 GARDNER ALISTAIR VC VENTA GBR
    5 CHRISTIAENS JASPER CANNIBAL B VICTORIOUS +0´07"
    6 DEWEERD CÉLIAN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´33"
    7 DAIX GUILLAUME SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
    8 PIRINEN MIKO RAJAMÄEN KEHITYS FIN+2´46"
    9 DELEU ROBBE GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    10 PLASMAN BRIEK VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
     
    25/02/2024 Vlamertinge (W) Meisjes Juniores + U17
    Dames juniores  DLN: 33 / OPG: 1 / TIJD: 1H39´37"
    1 VAN COMPERNOLLE JANA GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    2 VERBURGH LOTTE GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    3 WUURMAN JADE TALENTCYCLING NED
    4 CORVERS ANNA ACROG-TORMANS
    5 POLUS HANNE GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    6 DIERICK LOVA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    7 WILLEMS LORE GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
    8 GOOSSENS BILLY INDIVIDUEEL
    9 VANDOORNE HANNE GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    10 FEYEN AXELLE GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
     
    Dames nieuwelingen  DLN: 17 / OPG: 1 / TIJD: 1H39´37"
    1 DE WINTER ELINE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 REYNIERS LISE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    3 SPRONCK MANON BALOISE WB LADIES
    4 DECRUYENAERE YANA GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    5 BOSMANS ALIZÉE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    6 LAMOCK LYNN BALOISE WB LADIES
    7 VERHAEGEN LORE REYNAERTS - VDM CYCLING TEAM
    8 PLUQUET ELISE ISOREX CYCLING TEAM
    9 SPINNOY TIKA AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +3´00"
    10 VIAENE CHLOÉ BALOISE WB LADIES +3´40"
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    25-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/02/2024

    Zondag 25/02/2024 OOSTMALLE (A) Veldrijden Men Elite UCI
    DLN: 56 / OPG: 5 / AFSTAND: 26.1KM / TIJD: 57´49" / GEM.SN: 25.99KM/H
    1 VANDEPUTTE NIELS AFC
    2 VAN DER HAAR LARS BALOISE TREK LIONS NED
    3 ISERBYT ELI PSB
    4 SWEECK LAURENS CRC
    5 VANDEBOSCH TOON CRC +0´03"
    6 VANTHOURENHOUT MICHAEL PSB +0´21"
    7 VAN DE PUTTE VICTOR DHM +0´23"
    8 WYSEURE JORAN CRC +0´46"
    9 AERTS THIJS CLR +1´00"
    10 HUYBS WARD BTL +1´00"
     
    25/02/2024 OOSTMALLE (A) Veldrijden Women Elite UCI
    DLN: 37 / OPG: 0 / AFSTAND: 17.4KM / TIJD: 42´32" / GEM.SN: 22.67KM/H
    1 BRAND LUCINDA BALOISE TREK LIONS NED
    2 VERDONSCHOT LAURA DCB +0´07"
    3 BAKKER MANON CRELAN-CORENDON NED +0´32"
    4 VAN ALPHEN ANIEK CYCLOCROSS REDS NED +0´58"
    5 WORST ANNEMARIE 777 NED +1´00"
    6 BROUWERS JULIE CLR +1´00"
    7 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +1´05"
    8 BENTVELD LEONIE PSB NED +1´06"
    9 FRANCK ALICIA DCB +1´44"
    10 HARTOG LARISSA GIANT LIV BENELUX OFFROAD TEAM NED +1´56"
     
    25/02/2024 OOSTMALLE (A) Veldrijden Juniores UCI
    DLN: 31 / OPG: 1 / AFSTAND: 17.4KM / TIJD: 39´31" / GEM.SN: 24.49KM/H
    1 VAN DEN BOER ARTHUR AA DRINK YOUNG LIONS
    2 VANCOMPERNOLLE TIBO STARBIKES – VISTABUILD +1´08"
    3 VIEZZI STEFANO ASD DP66 ITA +1´27"
    4 ALLAER THORBEN STARBIKES – VISTABUILD +1´28"
    5 MAES FABIAN WAC TEAM VZW +1´30"
    6 DELMÉ FAUSTO AA DRINK YOUNG LIONS +1´50"
    7 KOCHANOWSKI ANTON HARVESTEHUDER RADSPORT VEREIN VON 1909 EV GER +1´58"
    8 VANLAERE LOÏC STARBIKES – VISTABUILD +2´10"
    9 DECKERS TOON WAC TEAM VZW +2´27"
    10 DERAM STAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +2´32"
     
    25/02/2024 OOSTMALLE (A) Veldrijden U17
    Nieuwelingen 2de jaars
    DLN: 18 / OPG: 0 / AFSTAND: 11.6KM / TIJD: 28´55" / GEM.SN: 23.0KM/H
    1 LIPPENS BRENT STARBIKES - VISTABUILD
    2 SPRANGERS SEPPE ACROG-TORMANS
    3 LEJEUNE GIEL TEAM DESCHACHT-HENS-MAES
    4 CORSUS LARS STARBIKES - VISTABUILD
    5 GEERTS LEN WAC TEAM VZW +0´15"
    6 DECLERCQ MATTEO WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´51"
    7 DE ZUTTER RUNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +1´10"
    8 AERTS TORBEN TEAM KEMPEN CYCLING VZW +1´10"
    9 VAN DIJCK AXEL TEAM KEMPEN CYCLING VZW +1´16"
    10 LEYS MATSE WOUTIM-DEXTERS SPORT +1´40"
     
    Nieuwelingen 1ste jaars
    DLN: 24 / OPG: 0 / TIJD: 29´20" /
    1 DE RIDDER MATS STARBIKES - VISTABUILD
    2 SMITS MAXIME ACROG-TORMANS
    3 OSAER EMIEL STARBIKES - VISTABUILD
    4 ROELANDT ALESSIO ACROG-TORMANS +0´23"
    5 CELEN JOREN SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +0´38"
    6 GEENS MATIZ WOUTIM-DEXTERS SPORT +0´38"
    7 VAN HOECK SAM WAC TEAM VZW +0´38"
    8 HOVERS LOEK RTC BUITENLUST NED +1´20"
    9 VAN VAERENBERG RUBEN YOUNG CYCLING TALENT D&D +1´30"
    10 JANSEN JERRE ACROG-TORMANS +1´36"

    24-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/02/2024

    Zaterdag 24/02/2024 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) Men Elite World Tour
    DLN:174 / OPG:43 / AFSTAND: 202,2KM / TIJD: 4:31:28 / GEM.SN: 44,69KM/H
    1 TRATNIK JAN TEAM VISMA | LEASE A BIKE SLO
    2 POLITT NILS UAE TEAM EMIRATES GER 0'3S
    3 VAN AERT WOUT TEAM VISMA | LEASE A BIKE 0'8S
    4 NAESEN OLIVER DECATHLON AG2R LA MONDIALE TEAM
    5 LAPORTE CHRISTOPHE TEAM VISMA | LEASE A BIKE FRA
    6 REX LAURENZ INTERMARCHE - WANTY
    7 STUYVEN JASPER LIDL - TREK
    8 PIDCOCK THOMAS INEOS GRENADIERS GBR
    9 TRENTIN MATTEO TUDOR PRO CYCLING TEAM ITA
    10 DE LIE ARNAUD LOTTO DSTNY
     
    24/02/2024 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) Women Elite World Tour
    DLN:141 / OPG:24 / AFSTAND: 127,1KM / TIJD: 3:27:15 / GEM.SN: 36,8KM/H
    1 VOS MARIANNE TEAM VISMA | LEASE A BIKE NED
    2 KOPECKY LOTTE TEAM SD WORX
    3 LONGO BORGHINI ELISA LIDL – TREK ITA
    4 VAN ANROOIJ SHIRIN LIDL – TREK NED
    5 DE JONG THALITA LOTTO DSTNY LADIES NED 1'8S
    6 VOLLERING DEMI TEAM SD WORX NED
    7 NIEWIADOMA KATARZYNA CANYON//SRAM RACING POL
    8 PIETERSE PUCK FENIX-DECEUNINCK NED
    9 WIEBES LORENA TEAM SD WORX NED 1'53S
    10 BALSAMO ELISA LIDL – TREK ITA2'8S
     
    24/02/2024 Staden (W) Juniores
    DLN: 81 / OPG: 37 / AFSTAND: 77.2KM / TIJD: 1H52´05" / GEM.SN: 41.05KM/H
    1 VERBRUGGE JASPER ACROG-TORMANS
    2 VAN BOTERDAEL MATIZ WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    3 DEKIEN MIEL AIR COLLEGE - BCONCEPT
    4 D´HOOGHE NICOLAS ISOREX CYCLING TEAM
    5 BUELENS TIEMEN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
    6 RAMOUDT LEGOLAS GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
    7 DE CLERCK LARS GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL +0´04"
    8 VAN DER VURST KOBE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY +0´31"
    9 DE PAEPE KIANY ISOREX CYCLING TEAM
    10 LOY OSCAR WANTY CYCLING TEAM
     
    24/02/2024 Rijkevorsel (A) Juniores
    DLN: 115 / OPG: 39 / AFSTAND: 80.0KM / TIJD: 1H51´22" / GEM.SN: 42.7KM/H
    1 BODEN RUNE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
    2 VUGTS BRAM WV SCHIJNDEL NED
    3 GYSBRECHTS THIJN TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    4 ROLLER GUSTAV ACROG-TORMANS RSA
    5 BOSMANS WOUT ACROG-TORMANS +0´31"
    6 RIJVERS MAX TIGERR CYCLING TEAM NED
    7 VAN GILS LUCAS TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    8 BERTELS WITSE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +1´03"
    9 GOEMAES TUUR BRAIN² OLYMPIA TIENEN
    10 VAN LIEROP MATS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
     
    24/02/2024 Staden (W) U17
    DLN: 97 / OPG: 16 / AFSTAND: 51.4KM / TIJD: 1H17´14" / GEM.SN: 39.0KM/H
    1 PETILLON VALENTIN WANTY CYCLING TEAM
    2 MEULEMEESTER JONAS KVC NOORDZEEMEEUW
    3 VANDENBULCKE BAS ACROG-TORMANS
    4 COTTIGNIES KYANO ACROG-TORMANS +0´17"
    5 DE SMET VIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´17"
    6 DAVID THUR-EMIEL GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL +0´17"
    7 VANAELST MATEO ISOREX CYCLING TEAM +0´17"
    8 DECAESTECKER AKSEL KVC NOORDZEEMEEUW +0´17"
    9 LADRIERE NOLAN WANTY CYCLING TEAM +0´17"
    10 VAN STEENLANDT WOLF CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST +0´17"
     
    24/02/2024 Rijkevorsel (A) U17
    DLN: 115 / OPG: 48 / AFSTAND: 50.0KM / TIJD: 1H17´27" / GEM.SN: 37.41KM/H
    1 JORIS JINZE ACROG-TORMANS
    2 KIMPE WIEBE SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +0´41"
    3 HEEREN DELANO WILLEBRORD WIL VOORUIT NED +1´28"
    4 VAN DER MOEREN RUNE TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    5 BASTIAANSSEN FINN WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
    6 MEVISSEN MOOS KZLWC – DAVO NED
    7 ARIFI RAYANE R EV CYCLING TEAM
    8 VAN DE SANDE FERRE TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    9 VERVOORT WIES TEAM KEMPEN CYCLING VZW
    10 BREUCKERS WINAND ZUYD CYCLING TEAM NED

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/02/2024

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn Zege bij de Masters B !!!

    Zaterdag 24/02/2024  CALLENELLE  Masters EDH

    Masters A
    1-BJORN DE DECKER (M)
    2-CARRERA COPPENS (M)
    3-KJELL DE POTTER (M)
    4-LAURENZ DE MEULENEIRE (M)
    5-AXEL GILSOUL(M)
    6-ALEXANDRE TOUBEAU
    7-JANI PEIREN
    8-JENS MOERMAN
    9-JORDY DE GROODT
    10-THOMAS CROMBEZ(M)
     
     
    Masters B
    1-TIMMY DE BOES
    2-YONI DIERICK
    3-DAVID MOTTE
    4-JELLE DE LEEUW
    5-FREDERIC JACOB
    6-NICO LEFEVER
    7-SEBASTIEN CROWIN
    8-SYLVAIN ROLET
    9-DOMINIEK MEURISSE
    10-BENOIT VANDERDONCK
     
    Masters C
    1-YOURI WANDELS
    2-THIERRY DECLERCQ
    3-FREDERIC WILMET
    4-SEBASTIEN SOTTIAUX
    5-PETER MAES
    6-LAURENT VANWYMELBEKE
    7-GUY SMET
    8-BART HEYVAERT
    9-SVEN DE VLIEGER
    10-LUDOVIC MATHIEU
     
    Masters D
    1-PATRICK BOBELIJN
    2-KOEN DE BOSSCHER
    3-GINO PRIMO
    4-MARC TABOURDON
    5-PATRICK VAN PACHTERBEKE
    6-MARC VAN COPPERNELLE
    7-JESSY POTTIEZ
    8-DONATO DI CARLO
    9-ERIK ROUZE
     
    Masters D+
    1-CHRIS ROSSEEL(60)
    2-BENNY VANHOLSBEKE(60)
    3-PATRICK COCQUYT(60)
    4-PETER COPPENS(65)
    5-WIM WINANDY(60)
    6-CHRIS SOMERS(65)
    7-ELKE TIMPERMAN(F)
    8-LEON DEUS
    9-CLAUDIO BIANCO(60)
    10-YVES LIENAUX(60)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/02/2024

    Zaterdag 24/02/2024 Lippelo (A) Veldrijden Juniores
    DLN: 9 / OPG: 0 / AFSTAND: 21.6KM / TIJD: 43´26" / GEM.SN: 27.85KM/H
    1 DERAM STAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    2 VANLAERE LOÏC STARBIKES – VISTABUILD +0´05"
    3 CLAES DRIES INDIVIDUEEL +3´43"
    4 ONGHENA ARNE ACROG-TORMANS +5´25"
    5 GOOVAERTS JORIT WOUTIM-DEXTERS SPORT +7´04"
    6 OST JORDAN WAC TEAM VZW 1 R
    7 VAN ROY JINZE DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 1 R
    8 MUTSAARTS RUNE YOUNG CYCLING TALENT D&D 1 R
    9 SMETS WARRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG1 R
     
    24/02/2024 Lippelo (A) Veldrijden U17
    U17 2de jaars  DLN: 7 / OPG: 0 / AFSTAND: 16.2KM / TIJD: 32´32" / GEM.SN: 27.53KM/H
    1 LIPPENS BRENT STARBIKES - VISTABUILD
    2 LEYS MATSE WOUTIM-DEXTERS SPORT +1´05"
    3 GOOSSENAERTS SEBASTIAAN ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH +1´28"
    4 VANDENHOUTEN VIC CYELO +3´22"
    5 POPPE FLO AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +4´03"
    6 GOOVAERTS JOPPE AA DRINK YOUNG LIONS +4´28"
    7 VAN LOOY CÉDRIC AA DRINK YOUNG LIONS +5´36"
     
    U17 1ste jaars  DLN: 13 / OPG: 0 / AFSTAND: 16.2KM / TIJD: 32´24" / GEM.SN: 27.21KM/H
    1 SMITS MAXIME ACROG-TORMANS
    2 CELEN JOREN SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +0´20"
    3 WILLEMS LARS SHIFTING GEARS +0´33"
    4 VAN VAERENBERG RUBEN YOUNG CYCLING TALENT D&D +1´53"
    5 BRESSELEERS WARRE TEAM KEMPEN CYCLING VZW +3´49"
    6 VANHUFFEL MORENO WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +3´59"
    7 NIJS ALEXANDER AA DRINK YOUNG LIONS +4´18"
    8 VAN POTTELBERG TYLA WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +5´01"
    9 VAN BELLEGHEM THIBAULT KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE +5´19"
    10 VEREECKEN SENNE CYCLING CLUB 1785 +6´11"
     
    24/02/2024 Lippelo (A) Veldrijden Meisjes
    Meisjes Jeugd  DLN: 6 / OPG: 0 / AFSTAND: 16.2KM / TIJD: 39´27" / GEM.SN: 23.51KM/H
    1 DE GEEST LORE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    2 BORREMANS LOTTE RAJAMÄEN KEHITYS FINLAND FIN +0´24"
    3 NIELSEN MILLE SOLBJERG IF MTB DEN +0´46"
    4 THOMEER AMELIE AA DRINK YOUNG LIONS +0´46"
    5 VAN DE VYVER BO INDIVIDUEEL +3´32"
    6 RAEMAEKERS JOZEFIEN WAC TEAM VZW +6´33"

    21-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERPLOEG CIBEL-CEBON 2024

    WIELERPLOEG CIBEL-CEBON 2024

     

     

     

    Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    18-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/02/2024

    Zondag 18/02/2024 BRUSSEL (VB) Veldrijden Men Elite UCI
    DLN: 29 / OPG: 3 / AFSTAND: 23.2KM / TIJD: 1H04´28" / GEM.SN: 20.47KM/H
    1 ISERBYT ELI PSB
    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL PSB +0´09"
    3 NIEUWENHUIS JORIS BALOISE TREK LIONS NED +0´56"
    4 AERTS TOON DHM +1´48"
    5 VANDEBOSCH TOON CRC +2´05"
    6 VANDEPUTTE NIELS AFC +2´21"
    7 KAMP RYAN NED +2´34"
    8 WYSEURE JORAN CRC +3´00"
    9 VAN DER HAAR LARS BALOISE TREK LIONS NED +3´15"
    10 MASON CAMERON CYCLOCROSS REDS GBR +3´57"
     
    18/02/2024 BRUSSEL (VB) Veldrijden Women Elite UCI
    DLN: 26 / OPG: 1 / AFSTAND: 14.5KM / TIJD: 46´13" / GEM.SN: 17.39KM/H
    1 BRAND LUCINDA BALOISE TREK LIONS NED
    2 NORBERT RIBEROLLE MARION CRC +0´13"
    3 BAKKER MANON CRELAN-CORENDON NED +0´37"
    4 WORST ANNEMARIE 777 NED +0´50"
    5 BENTVELD LEONIE PSB NED +1´05"
    6 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +1´20"
    7 VERDONSCHOT LAURA DCB +1´31"
    8 CANT SANNE CRC +1´43"
    9 VAN ALPHEN ANIEK CYCLOCROSS REDS NED +2´21"
    10 BROUWERS JULIE CLR +3´38"
     
    18/02/2024 BRUSSEL (VB) Veldrijden U23 UCI
    DLN: 28 / OPG: 2 / AFSTAND: 20.3KM / TIJD: 55´24" / GEM.SN: 20.53KM/H
    1 HUYBS WARD BTL
    2 VAN DE PUTTE VICTOR DHM +0´12"
    3 BAERS ARNE CLR +0´53"
    4 VAN DEN BOER SEPPE BTL +1´19"
    5 CORSUS YORDI PSB +2´14"
    6 JANSSEN WOUT CYCLIS - VAN DEN PLAS CYCLING TEAM +2´29"
    7 VAN LIEROP DANNY ZZPR-PARKHOTEL-ORANGE-BABIES CT NED +2´41"
    8 MARCHAND ROBBE DHM +2´58"
    9 VAN DEN EIJNDEN GUUS CYCLOCROSS REDS NED +3´12"
    10 DE MOYER KENAY PSB +3´23"
     
    18/02/2024 BRUSSEL (VB) Veldrijden Juniores UCI
    DLN: 24 / OPG: 0 / AFSTAND: 17.4KM / TIJD: 43´48" / GEM.SN: 21.93KM/H
    1 VAN DEN BOER ARTHUR AA DRINK YOUNG LIONS
    2 ALLAER THORBEN STARBIKES – VISTABUILD +2´08"
    3 VANCOMPERNOLLE TIBO STARBIKES – VISTABUILD +2´36"
    4 MAES FABIAN WAC TEAM VZW +2´49"
    5 GEENS KEANO STARBIKES – VISTABUILD +3´14"
    6 DERAM STAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +3´37"
    7 VAN LOOY STAN ACROG-TORMANS +3´52"
    8 DANCKAARTS XANDER STARBIKES – VISTABUILD +3´54"
    9 VANLAERE LOÏC STARBIKES – VISTABUILD +4´12"
    10 DEVALLEE MATHEO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY +4´44"

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERPLOEG VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 2024

    WIELERPLOEG VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 2024

     

     

     

    Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERPLOEG DCR CYCLING TEAM 2024

    WIELERPLOEG DCR CYCLING TEAM 2024

     

     

     

    Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/02/2024

    Zondag 18/02/2024 Vosselaar (A) Clubkampioenschap
     
    18/02/2024 Deerlijk (W) Clubkampioenschap
     
    18/02/2024 Kachtem Izegem (W) Clubkampioenschap

    17-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EDH RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/02/2024

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn Zege bij de Masters B !!!

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn Zege bij de Masters C !!!

    Zaterdag 17/02/2024  POMMEROEUL  Masters EDH

    Masters A
    1-BJORN DE DECKER (M)
    2-CARRERA COPPENS (M)
    3-JOAKIM SEMOULIN(M)
    4-KJELL DE POTTER (M)
    5-AUXENCE BUNTINX
    6-JENS MAERMAN
    7-INDIANA SLABUICK(M)
    8-JORDY OLIEBOS (M)
    9-JEAN-PHILIPPE BEAUCART
    10-GREGOIRE LEMAIRE
     
    Masters B
    1-TIMMY DE BOES
    2-FREDERIC JACOB
    3-NICO LEFEVER
    4-SEBASTIEN CROWIN
    5-BENOIT VANDERDONCK
    6-SVENNE VANGOETHEMD
    7-JAN MOTTE
    8-FREDERIC STIEVENART
    9-GWEN VANDEVELDE
    10-DAVID MOTTE
     
    Masters C
    1-TOM DE BEER
    2-YOURI WANDELS
    3-GERDY VERVERKEN
    4-FREDERIC WILMET
    5-SYLVAIN ROLET
    6-KOEN OLIEBIS
    7-LAURENT MEULEMANS
    8-HUGUES BONJEAN
    9-SVEN DE VLIEGER
    10-PASCAL EECKHOUT
     
    Masters D
    1-MARC TABOURDON
    2-STEFAN VERHAEGE
    3-GINO PRIMO
    4-RHONNY MEULENYZER
    5-KOEN DE BOSSCHER
    6-ERIK ROUZE
    7-JESSY POTTIEZ
    8-JEAN JACQUES RIBAUCOURT
    9-MARC VAN COPPERNELLE
    10-MARIO BUSCEMA
     
    Masters D+
    1-PATRICK COCQUYT(60)
    2-CHRIS ROSSEEL(60)
    3-WIM WINANDY(60)
    4-SANTO LAMARCA(65)
    5-BENNY VANHOLSBEKE(60)
    6-KURT LEUNTJENS(60)
    7-RUDY THOMAS(60)
    8-SYLVIA DEBBOUDT (F)
    9-REGIS PICOUX
    10-JEAN PIERRE HUSTIN(65)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/02/2024

    Zaterdag 17/02/2024 WAASLANDCROSS - SINT-NIKLAAS (O) Veldrijden Men Elite UCI
    DLN: 49 /OPG: 5 / AFSTAND: 29.475KM / TIJD: 59´46" / GEM.SN: 28.11KM/H
    1 VANTHOURENHOUT MICHAEL PSB
    2 ISERBYT ELI PSB +0´08"
    3 VAN DER HAAR LARS BALOISE TREK LIONS NED +0´12"
    4 AERTS TOON DHM +0´12"
    5 WYSEURE JORAN CRC +0´20"
    6 VANDEPUTTE NIELS AFC +0´30"
    7 VANDEBOSCH TOON CRC +0´32"
    8 MEEUSSEN WITSE CRC +0´33"
    9 SWEECK LAURENS CRC +0´54"
    10 HUYBS WARD BTL +1´11"
     
    17/02/2024 WAASLANDCROSS - SINT-NIKLAAS (O) Veldrijden Women Elite UCI
    DLN: 35 / OPG: 1 / AFSTAND: 19.65KM / TIJD: 46´20" / GEM.SN: 23.9KM/H
    1 BRAND LUCINDA BALOISE TREK LIONS NED
    2 VERDONSCHOT LAURA DCB +0´26"
    3 WORST ANNEMARIE 777 NED +0´31"
    4 NORBERT RIBEROLLE MARION CRC +0´48"
    5 BENTVELD LEONIE PSB NED +0´50"
    6 VAN ALPHEN ANIEK CYCLOCROSS REDS NED +0´57"
    7 BAKKER MANON CRELAN-CORENDON NED +1´05"
    8 CANT SANNE CRC +1´50"
    9 ZEMANOVÁ KRISTÝNA BRILON RACING TEAM MB CZE +1´56"
    10 FRANCK ALICIA DCB +2´00"
     
    17/02/2024 WAASLANDCROSS - SINT-NIKLAAS (O) Veldrijden Juniores UCI
    DLN: 28 / OPG: 1 / TIJD: 43´44"
    1 VAN DEN BOER ARTHUR AA DRINK YOUNG LIONS
    2 VANCOMPERNOLLE TIBO STARBIKES - VISTABUILD
    3 GEENS KEANO STARBIKES – VISTABUILD +0´44"
    4 ALLAER THORBEN STARBIKES – VISTABUILD +1´22"
    5 DELMÉ FAUSTO AA DRINK YOUNG LIONS +1´33"
    6 VANLAERE LOÏC STARBIKES – VISTABUILD +1´56"
    7 DERAM STAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +1´57"
    8 DANCKAARTS XANDER STARBIKES – VISTABUILD +1´57"
    9 VAN LOOY STAN ACROG-TORMANS +2´26"
    10 MEEUSEN LENNERT WAC TEAM VZW +2´53"
     
    17/02/2024 WAASLANDCROSS - SINT-NIKLAAS (O) Veldrijden U17 2°Jaars
    DLN: 20 / OPG: 0 / TIJD: 30´54"
    1 LEJEUNE GIEL TEAM DESCHACHT-HENS-MAES
    2 LIPPENS BRENT STARBIKES – VISTABUILD +0´02"
    3 SPRANGERS SEPPE ACROG-TORMANS +0´12"
    4 CORSUS LARS STARBIKES – VISTABUILD +1´02"
    5 LEYS MATSE WOUTIM-DEXTERS SPORT +1´20"
    6 NACKAERTS MATICE YOUNG CYCLING TALENT D&D +1´45"
    7 AERTS TORBEN TEAM KEMPEN CYCLING VZW +1´56"
    8 DE ZUTTER RUNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +2´15"
    9 VAN DIJCK AXEL TEAM KEMPEN CYCLING VZW +2´37"
    10 GOOSSENAERTS SEBASTIAAN ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH +3´32"
     
    17/02/2024 WAASLANDCROSS - SINT-NIKLAAS (O) Veldrijden U17 1°Jaars
    DLN: 29 / OPG: 0 / TIJD: 32´02"
    1 SMITS MAXIME ACROG-TORMANS
    2 DEVOS VICTOR LA GORGUE FRA +0´23"
    3 GEENS MATIZ WOUTIM-DEXTERS SPORT +0´23"
    4 CELEN JOREN SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +0´23"
    5 OSAER EMIEL STARBIKES – VISTABUILD +0´53"
    6 VAN LOOKE CAS LOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE +1´29"
    7 ROELANDT ALESSIO ACROG-TORMANS +1´37"
    8 WILLEMS LARS SHIFTING GEARS +1´49"
    9 VAN VAERENBERG RUBEN YOUNG CYCLING TALENT D&D +1´58"
    10 DE MAEYER LUKAS AA DRINK YOUNG LIONS +2´14"

    11-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/02/2024

    Zondag 11/02/2024 KRAWATENCROSS - LILLE (A) Veldrijden Men Elite UCI
    DLN: 38 / OPG: 2 / AFSTAND: 23.84KM / TIJD: 59´25" / GEM.SN: 22.98KM/H
    1 VANDEPUTTE NIELS AFC
    2 NIEUWENHUIS JORIS BALOISE TREK LIONS NED +0´05"
    3 WYSEURE JORAN CRC +0´15"
    4 VAN DER HAAR LARS BALOISE TREK LIONS NED +0´23"
    5 ISERBYT ELI PSB +0´40"
    6 ADAMS JENS LOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE +0´41" +0´43"
    8 MASON CAMERON CYCLOCROSS REDS GBR +0´54"
    9 ORTS LLORET FELIPE LA VILA JOIOSA NETEO ESP +1´18"
    10 VANDEBOSCH TOON CRC +1´35"
     
    11/02/2024 KRAWATENCROSS - LILLE (A) Veldrijden Women Elite UCI
    DLN: 37 / OPG: 0 / AFSTAND: 14.9KM / TIJD: 41´51" / GEM.SN: 19.43KM/H
    1 VAN EMPEL FEM VISMA - LEASE A BIKE NED
    2 BRAND LUCINDA BALOISE TREK LIONS NED +0´36"
    3 VERDONSCHOT LAURA DCB +0´52"
    4 WORST ANNEMARIE 777 NED +1´09"
    5 BENTVELD LEONIE PSB NED +1´24"
    6 CANT SANNE CRC +1´51"
    7 BAKKER MANON CRELAN-CORENDON NED +1´56"
    8 NORBERT RIBEROLLE MARION CRC +2´15"
    9 VAN ALPHEN ANIEK CYCLOCROSS REDS NED +2´19"
    10 FRANCK ALICIA DCB +3´27"
     
    11/02/2024 KRAWATENCROSS - LILLE (A) Veldrijden U23 UCI
    DLN: 36 / OPG: 0 / AFSTAND: 20.86KM / TIJD: 53´18" / GEM.SN: 22.09KM/H
    1 VAN DE PUTTE VICTOR DHM
    2 HUYBS WARD BTL +0´01"
    3 BAERS ARNE CLR +0´43"
    4 DE BRUYCKERE KAY PSB +1´31"
    5 JANSSEN WOUT CYCLIS - VAN DEN PLAS CYCLING TEAM +1´36"
    6 VAN DEN EIJNDEN GUUS CYCLOCROSS REDS NED +1´48"
    7 JANSSEN LUCAS ARKEA-B&B HOTELS NED +2´07"
    8 VAN DEN BOER SEPPE BTL +2´07"
    9 GEVAERT MILES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM +2´29"
    10 HAVERDINGS DAVID BALOISE TREK LIONS NED +2´44"
     
    11/02/2024 KRAWATENCROSS - LILLE (A) Veldrijden Juniores UCI
    DLN: 30 / OPG: 0 / AFSTAND: 17.88KM / TIJD: 40´22" / GEM.SN: 24.61KM/H
    1 VAN DEN BOER ARTHUR AA DRINK YOUNG LIONS
    2 VANCOMPERNOLLE TIBO STARBIKES – VISTABUILD +0´09"
    3 GEENS KEANO STARBIKES – VISTABUILD +0´16"
    4 ALLAER THORBEN STARBIKES – VISTABUILD +0´32"
    5 DELMÉ FAUSTO AA DRINK YOUNG LIONS +0´45"
    6 VANLAERE LOÏC STARBIKES – VISTABUILD +0´52"
    7 MAES FABIAN WAC TEAM VZW +0´53"
    8 MEEUSEN LENNERT WAC TEAM VZW +1´13"
    9 ARYS MATISSE KVC NOORDZEEMEEUW +1´24"
    10 DERAM STAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +1´27"
     
     
     
    11/02/2024 Loenhout (A) Veldrijden U17
    Hoofdreeks
    DLN: 31 / OPG: 0 / AFSTAND: 9.2KM / TIJD: 30´10" / GEM.SN: 15.71KM/H
    1 LEJEUNE GIEL TEAM DESCHACHT-HENS-MAES
    2 SPRANGERS SEPPE ACROG-TORMANS +1´39"
    3 LIPPENS BRENT STARBIKES – VISTABUILD +1´53"
    4 PÅLSSON GUSTAFSSON MELVIN FK TRAMPEN +2´07"
    5 HOVERS LOEK RTC BUITENLUST NED +2´20"
    6 DEVOS VICTOR LA GORGUE FRA +2´23"
    7 GEERTS LEN WAC TEAM VZW +2´39"
    8 LEYS MATSE WOUTIM-DEXTERS SPORT +2´58"
    9 DE ZUTTER RUNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +3´10"
    10 CORSUS LARS STARBIKES – VISTABUILD +3´45"
     
    U17 1°Jaars
    DLN: 14 / OPG: 0 / TIJD: 32´17"
    1 PÅLSSON GUSTAFSSON MELVIN FK TRAMPEN
    2 HOVERS LOEK RTC BUITENLUST NED +0´12"
    3 DEVOS VICTOR LA GORGUE FRA +0´16"
    4 DE VOCHT JENS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY +3´05"
    5 VAN VAERENBERG RUBEN YOUNG CYCLING TALENT D&D +3´26"
    6 DIJKSTRA LAURENS WTC WOERDEN NED +3´40"
    7 MEERSMAN FLOR ACLAGRO MTB TEAM +4´49"
    8 WILSSENS LAURENS WAC TEAM VZW +5´26"
    9 VAN DEN BROECK EMIEL WAC TEAM VZW +5´37"
    10 BRESSELEERS WARRE TEAM KEMPEN CYCLING VZW +6´10"

    10-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/02/2024

    Zaterdag 10/02/2024 MIDDELKERKE (W) Veldrijden Men Elite UCI
    DLN: 41 / OPG: 8 / AFSTAND: 21.6KM / TIJD: 1H01´54" / GEM.SN: 19.72KM/H
    1 ISERBYT ELI PSB
    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL PSB +0´23"
    3 NIEUWENHUIS JORIS BALOISE TREK LIONS NED +0´40"
    4 VAN DER HAAR LARS BALOISE TREK LIONS NED +1´05"
    5 VANDEPUTTE NIELS AFC +2´16"
    6 ADAMS JENS LOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE +2´37"
    7 ORTS LLORET FELIPE LA VILA JOIOSA NETEO ESP +2´50"
    8 RONHAAR PIM BALOISE TREK LIONS NED +3´02"
    9 MEEUSSEN WITSE CRC +3´08"
    10 AERTS THIJS CLR +3´17"
     
    10/02/2024 MIDDELKERKE (W) Veldrijden Women Elite UCI
    DLN: 26 / OPG: 0 / TIJD: 46´01"
    1 BRAND LUCINDA BALOISE TREK LIONS NED
    2 VERDONSCHOT LAURA DCB +1´15"
    3 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN AFC NED +1´41"
    4 NORBERT RIBEROLLE MARION CRC +2´04"
    5 WORST ANNEMARIE 777 NED +2´39"
    6 BENTVELD LEONIE PSB NED +2´53"
    7 VAN ALPHEN ANIEK CYCLOCROSS REDS NED +3´37"
    8 FRANCK ALICIA DCB +4´18"
    9 CANT SANNE CRC +5´03"
    10 BROUWERS JULIE CLR +5´22"
     
    10/02/2024 MIDDELKERKE (W) Veldrijden Juniores UCI
    DLN: 18 / OPG: 2 / AFSTAND: 13.5KM / TIJD: 42´28" / GEM.SN: 17.6KM/H
    1 GEENS KEANO STARBIKES - VISTABUILD
    2 VANCOMPERNOLLE TIBO STARBIKES – VISTABUILD +0´43"
    3 ALLAER THORBEN STARBIKES – VISTABUILD +0´49"
    4 DERAM STAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +1´09"
    5 ARYS MATISSE KVC NOORDZEEMEEUW +1´46"
    6 VANLAERE LOÏC STARBIKES – VISTABUILD +2´06"
    7 DANCKAARTS XANDER STARBIKES – VISTABUILD +2´40"
    8 WUYTS TIBE ACROG-TORMANS +3´07"
    9 AMPOORTER YORAN TEAM ATOM 6 +4´00"
    10 VAN LOOY STAN ACROG-TORMANS +4´14"
     
    10/02/2024 MIDDELKERKE (W) Veldrijden U17
    U17 2° jaar   DLN: 11 / OPG: 0 / AFSTAND: 10.8KM / TIJD: 33´33" / GEM.SN: 16.74KM/H
    1 LEJEUNE GIEL TEAM DESCHACHT-HENS-MAES
    2 LIPPENS BRENT STARBIKES – VISTABUILD +1´22"
    3 CORSUS LARS STARBIKES – VISTABUILD +2´26"
    4 VAN DIJCK AXEL TEAM KEMPEN CYCLING VZW +3´17"
    5 LEYS MATSE WOUTIM-DEXTERS SPORT +4´10"
    6 NACKAERTS MATICE YOUNG CYCLING TALENT D&D +5´48"
    7 GYETKÓ DÁNIEL DSI CYCLING TEAM HUN +6´33"
    8 POPPE FLO AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +9´40"
    9 VANDENHOUTEN VIC CYELO +10´24"
    10 VIZI GÁSPÁR DSI CYCLING TEAM HUN +11´23"
     
    U 17 1° jaar   DLN: 27 / OPG: 0 / AFSTAND: 10.8KM / TIJD: 34´39" / GEM.SN: 16.29KM/H
    1 SMITS MAXIME ACROG-TORMANS
    2 VAN LOOKE CAS LOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE +1´12"
    3 DEVOS VICTOR LA GORGUE FRA +1´24"
    4 PÅLSSON GUSTAFSSON MELVIN FK TRAMPEN BSW +1´36"
    5 CELEN JOREN SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +2´03"
    6 GEENS MATIZ WOUTIM-DEXTERS SPORT +2´12"
    7 ROELANDT ALESSIO ACROG-TORMANS +2´50"
    8 WILLEMS LARS SHIFTING GEARS +3´29"
    9 JANSEN JERRE ACROG-TORMANS +4´51"
    10 OSAER EMIEL STARBIKES – VISTABUILD +4´58"

    07-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/02/2024

    Woensdag 07/02/2024 MALDEGEM (O) Veldrijden Men Elite UCI
    DLN: 33 / OPG: 0 / AFSTAND: 26.0KM / TIJD: 59´43" / GEM.SN: 25.12KM/H
    1 ISERBYT ELI PSB
    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL PSB +0´03"
    3 VANDEPUTTE NIELS AFC +0´05"
    4 VAN DER HAAR LARS BALOISE TREK LIONS NED +0´08"
    5 ORTS LLORET FELIPE LA VILA JOIOSA NETEO ESP +0´18"
    6 WYSEURE JORAN CRC +0´32"
    7 VERSTRYNGE EMIEL CRC +0´55"
    8 SWEECK LAURENS CRC +1´10"
    9 RONHAAR PIM BALOISE TREK LIONS NED +1´38"
    10 KAMP RYAN INDIVIDUEEL NED +1´46"
     
     
     
    07/02/2024 MALDEGEM (O) Veldrijden Women Elite UCI
    DLN: 27 / OPG: 0 / AFSTAND: 18.2KM / TIJD: 47´50" / GEM.SN: 21.47KM/H
    1 VERDONSCHOT LAURA DCB
    2 BENTVELD LEONIE PSB NED +0´10"
    3 BAKKER MANON CRELAN-CORENDON NED +0´21"
    4 VAN ALPHEN ANIEK CYCLOCROSS REDS NED +0´34"
    5 NORBERT RIBEROLLE MARION CRC +1´55"
    6 FRANCK ALICIA DCB +2´08"
    7 BROUWERS JULIE CLR +2´28"
    8 HARTOG LARISSA GIANT LIV BENELUX OFFROAD TEAM NED +2´47"
    9 BARONI FRANCESCA HUBO REMOTIVE CT ITA +3´24"
    10 NOMDEN ISA ORANGE BABIES CT NED +3´28"
     
     
     
    07/02/2024 Maldegem (O) Veldrijden form. D
    Elite3  DLN: 5 / OPG: 0 / AFSTAND: 18.2KM / TIJD: 46´13" / GEM.SN: 22.12KM/H
    1 GYS JENS SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
    2 VAN DE KERCKHOVE NICK INDIVIDUEEL +0´46"
    3 LAMMENS LAUDELINO INDIVIDUEEL +2´50"
    4 DEVOET JONAS DAGPAS +5´45"
    5 MOERMAN SAM DAGPAS +7´12"
     
     
     
    Masters A  DLN: 4 / OPG: 0 / AFSTAND: 18.2KM / TIJD: 50´44" / GEM.SN: 19.95KM/H
    1 KOREN JOCHEM GWC DE ADELAAR NED
    2 SCHEPENS NILS K.V.C. DEINZE VZW +3´40"
    3 VAN DE STEENE CEDRIC WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN +5´39"
    4 TEIRLINCK STEVEN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD +7´15"
     
    Masters B  DLN: 12 / OPG: 0 / AFSTAND: 18.2KM / TIJD: 48´33" / GEM.SN: 20.78KM/H
    1 SLEECKX DANNY INDIVIDUEEL
    2 PAESHUYSE JEF INDIVIDUEEL +2´20"
    3 GEIRNAERT MARIO ACLAGRO MTB TEAM +2´55"
    4 SOHIER KURT INDIVIDUEEL +3´17"
    5 BERCKMANS BERT INDIVIDUEEL +3´24"
     
     
     
    Masters C/D  DLN: 14 / OPG: 0 / AFSTAND: 18.2KM / TIJD: 49´56" / GEM.SN: 20.67KM/H
    1 LAMMENS MARIO INDIVIDUEEL
    2 LOGIER CHRISTOPHE PAXX - GLOBAL CYCLING +1´53"
    3 VERSCHUEREN FRANCKY NEVER GIVE UP BY JOLIEN VERSCHUEREN +3´45"
    4 WILLE RUDI INDIVIDUEEL +4´27"
    5 DEKEERLE DIRK LITUBRA PARKET - VANBRABANT TECHNICS - WIELERTEAM WAREGEM +4´45"
     
     
     
    Masters D  DLN: 2 / OPG: 0 / TIJD: 56´28"
    1 COOPMAN IVAN INDIVIDUEEL
    2 DE MEESTER JACKIE INDIVIDUEEL 1 R
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    06-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 3 MAART MOUNTAINBIKETOCHTEN TE BELSELE

    Mountainbiketochten in Belsele-Waas op zondag 3 maart 2024

    Een organisatie van Belsele Sportief.

    Keuze uit 3 afstanden: 35, 45 of 55 kilometer.

    Start en Inschrijvingen: Vanaf 8.00 uur tot 11.00 uur (laatste start) in de Polyvalente zaal De Klavers - (naast sporthal De Klavers)

    Inkom langs straatje tussen polyvalente zaal en school Gavertje Vier in Belsele-Waas.

    Omloop via Belsele, Puivelde, Sinaai, Stekene.

    Deelname: 5 euro (met eigen verzekering) of 7 euro (met ritverzekering). Kinderen tot 16 jaar genieten van 2 euro korting

    Gratis boterham voor elke deelnemer en gelegenheidsterras om na te praten.

    Op de website van Belsele Sportief: www.belselesportief.be is een pagina aangemaakt voor de mountainbiketocht met alle info.

    Meer info: 0478 28 94 84 en www.belselesportief.be en www.vwb.be

    Arnoud Knapen
    Ondervoorzitter Belsele-Sportief

    04-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/02/2024

    Zondag 04/02/2024 TABOR Veldrijden Men Elite WB UCI
    1.Mathieu van der Poel (Ned)
    2.Joris Nieuwenhuis (Ned)
    3.Michael Vanthourenhout
    4.Pim Ronhaar (Ned)
    5.Eli Iserbyt
    6.Jens Adams
    7.Michael Boros (Tsj)
    8.Witse Meeussen
    9.Thibau Nys
    10.Felipe Orts Lloret (Esp)
     
    04/02/2024 TABOR Veldrijden Women U23 WB UCI
    1.Zoe Bäckstedt (GBr)
    2.Kristyna Zemanova (Tsj)
    3.Leonie Bentveld (Ned)
    4.Isabella Holmgren (Can)
    5.Marie Schreiber (Lux)
    6.Xaydee Van Sinaey
    7.Lauren Molengraaf (Ned)
    8.Lauriane Douraffourg (Fra)
    9.Julie Brouwers
    10.Fleur Moors
     
    04/02/2024 TABOR Veldrijden Men Juniores WB UCI
    1-Stefano Viezzi (ITA)-42:01
    2-Keije Solen (NED)-0:09
    3-Krystof Bazant (CZE)-0:31
    4-Aubin Sparfel (FRA)-0:48
    5-Philipsen Albert Withen (DEN)-1:02
    6-Théophile Vassal (FRA)-1:17
    7-Michiel Mouris (NED)-1:25
    8-Jules Simon (FRA)-1:35
    9-Senna Remijn (NED)-1:43
    10-Louis Tanguy (FRA)-1:47

     


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/02/2024

    Zondag 04/02/2024 LILLE (A) Veldrijden U17
    2° JAARS  DLN: 27 / OPG: 1 / AFSTAND: 10.0KM / TIJD: 28´37" / GEM.SN: 18.96KM/H
    1 LEJEUNE GIEL TEAM DESCHACHT-HENS-MAES
    2 SPRANGERS SEPPE ACROG-TORMANS +0´59"
    3 CORSUS LARS STARBIKES – VISTABUILD +0´59"
    4 LEYS MATSE WOUTIM-DEXTERS SPORT +1´35"
    5 RENDERS LUCA 4BIKES WESTFIT +1´51"
    6 DE CLERCK MIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW +2´02"
    7 LAMBERT CÉDRIC ACROG-TORMANS +2´09"
    8 VAN DIJCK AXEL TEAM KEMPEN CYCLING VZW +2´09"
    9 DECLERCQ MATTEO WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +2´09"
    10 VERMIERT JONAS WOUTIM-DEXTERS SPORT +2´15"
     
    1° JAARS  DLN: 45 / OPG: 3 / TIJD: 29´40"
    1 VANDEN EYNDE BAS YOUNG CYCLING TALENT D&D
    2 SMITS MAXIME ACROG-TORMANS +0´22"
    3 GEENS MATIZ WOUTIM-DEXTERS SPORT +0´38"
    4 VAN LOOKE CAS LOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE +0´59"
    5 VAN VAERENBERG RUBEN YOUNG CYCLING TALENT D&D +1´16"
    6 HOVERS LOEK RTC BUITENLUST NED +1´36"
    7 VAN OIRBEEK JULES KZLWC – DAVO +1´50"
    8 PEETERS LARS VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM +1´59"
    9 DEVOS VICTOR LA GORGUE FRA +1´59"
    10 DELANGHE FLYNN INDIVIDUEEL +2´08"

    03-02-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WK VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/02/2024

    Zaterdag 03/02/2024 TABOR Veldrijden Women Elite WK UCI
    1.Fem van Empel (Ned)
    2.Lucinda Brand (Ned)
    3.Puck Pieterse (Ned)
    4.Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
    5.Laura Verdonschot (Bel)
    6.Sara Casasola (Ita)
    7.Annemarie Worst (Ned)
    8.Clara Honsinger (USA)
    9.Inge van der Heijden (Ned)
    10.Maghalie Rochette (Can)
     
    03/02/2024 TABOR Veldrijden Men U23 WB UCI
    1.Tibor Del Grosso (Ned)
    2.Emiel Verstrynghe (Bel)
    3.Jente Michels (Bel)
    4.Leo Bisiaux (Fra)
    5.Remi Lelandais (Fra)
    6.Ian Ackert (Can),
    7.Victor Van de Putte (Bel)
    8.Yordi Corsus (Bel)
    9.Martin Groslambert (Fra)
    10.Arne Baers (Bel)
     
    03/02/2024 TABOR Veldrijden Women Juniores WB UCI
    1.Celia Gery (Fra)
    2.Cat Ferguson (Gbr)
    3.Vikotria Chladonova (Slw)
    4.Puck Langenbarg (Ned)
    5.Katerina Douderova (Tsj)
    6.Vita Lopez de San Roman (USA)
    7.Mae Cabaca (Ned)
    8.Imogen Wolff (Gbr)
    9.Amalie Gottwaldova (Tsj)
    10.Anais Moulin (Fra)

    29-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GP ADRIAENSSENS 2024

    3332440-004c330b69d17919098fb7c2e047a294.jpg (720×1019)

    GP


    28-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/01/2024

    Zondag 28/01/2024 HOOGERHEIDE (Nl) Veldrijden Men Elite WB UCI
    1-Mathieu van der Poel (NED)-Alpecin-Deceuninck-1:02:57
    2-Joris Nieuwenhuis (NED)-Baloise Trek Lions-0:05
    3-Pim Ronhaar (NED)-Baloise Trek Lions-0:09
    4-Thibau Nys (BEL)-Baloise Trek Lions-zt
    5-Eli Iserbyt (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-zt
    6-Joran Wyseure (BEL)-Crelan-Corendon-0:21
    7-Lars van der Haar (NED)-Baloise Trek Lions-0:28
    8-Clément Venturini (FRA)--0:38
    9-Felipe Orts Lloret (ESP)--0:45
    10-Timon Rüegg (SUI)--0:56
     
    28/01/2024 HOOGERHEIDE (Nl) Veldrijden Women Elite WB UCI
    1-Fem Van Empel (NED)--46:48
    2-Kata Blanka Vas (HUN)--0:01
    3-Lucinda Brand (NED)-Baloise Trek Lions-0:10
    4-Zoe Backstedt (GBR)--0:24
    5-Marie Schreiber (LUX)--0:37
    6-Laura Verdonschot (BEL)-De Ceuster Bonache-1:02
    7-Sanne Cant (BEL)--1:12
    8-Puck Pieterse (NED)--1:14
    9-Kristýna Zemanová (CZE)--1:18
    10-Isabella Holmgren (CAN)--1:22
     
    28/01/2024 HOOGERHEIDE (Nl) Veldrijden U23 WB UCI
    1-Tibor Del Grosso (NED)--50:24
    2-Rémi Lelandais (FRA)--0:14
    3-Jente Michels (BEL)-Alpecin-Deceuninck-0:16
    4-Danny Van Lierop (NED)--0:33
    5-Andrew Strohmeyer (USA)-Cxd Trek Bikes-zt
    6-Ward Huybs (BEL)-Baloise Trek Lions-0:58
    7-Lucas Janssen (NED)--1:09
    8-Daniel Weis (DEN)--1:11
    9-Martin Groslambert (FRA)-Van Rysel CX Racing Team-1:12
    10-Václav Jr Jezek (CZE)--1:14
     
    28/01/2024 HOOGERHEIDE (Nl) Veldrijden Men Juniores WB UCI
    1-Stefano Viezzi (ITA)-43:34
    2-Senna Remijn (NED)-0:20
    3-Jules Simon (FRA)-zt
    4-Aubin Sparfel (FRA)-zt
    5-Keije Solen (NED)-0:21
    6-Michiel Mouris (NED)-0:22
    7-Eynde Mats Vanden (BEL)-0:24
    8-Maxime Vezie (FRA)-0:34
    9-Théophile Vassal (FRA)-0:36
    10-Krystof Bazant (CZE)-0:37
     
    28/01/2024 HOOGERHEIDE (Nl) Veldrijden Women Juniores WB UCI
    1-Viktória Chladonová (SVK)-41:34
    2-Cat Ferguson (GBR)-0:18
    3-Puck Langenbarg (NED)-1:27
    4-Célia Gery (FRA)-1:37
    5-Rafaelle Carrier (CAN)-1:49
    6-Amandine Muller (FRA)-1:50
    7-Regina Bruchner (HUN)-1:52
    8-Noï Moes (NED)-2:12
    9-Daniela Hezinova (CZE)-2:24
    10-Amalie Gottwaldova (CZE)-2:27
    11-Shanyl De Schoesitter (BEL)-2:34

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/01/2024

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar Zege bij de Dames Elite

    Zondag 28/01/2024 Meer Hoogstraten (A) Veldrijden form. B
    U23/Elite2  DLN: 36 / OPG: 1 / AFSTAND: 20.8KM / TIJD: 53´01" / GEM.SN: 22.2KM/H
    1 VAN DEN BROECK ARNO CYCLIS - VAN DEN PLAS CYCLING TEAM ELITE2M
    2 JANSSEN WOUT CYCLIS - VAN DEN PLAS CYCLING TEAM U23M +0´15"
    3 VERHEYEN THOMAS ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH ELITE2M +0´20"
    4 UYTDEWILLIGEN INGMAR LOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE ELITE2M +0´31"
    5 VAN LOOVEREN JOACHIM CYCLIS - VAN DEN PLAS CYCLING TEAM ELITE2M +1´12"
    6 VAN GRIEKEN STAN STAGECO CYCLING TEAM U23M +1´25"
    7 DAELMANS BENGT CYCLIS - VAN DEN PLAS CYCLING TEAM U23M +1´56"
    8 DELNOIJE REMON TWC DE KEMPEN NED U23 +2´32"
    9 SMITS RUNE INDIVIDUEEL ELITE2M +2´37"
    10 CLARYSSE ELIO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW U23M +2´48"
     
    28/01/2024 Meer Hoogstraten (A) Veldrijden Juniores
    DLN: 35 / OPG: 2 / AFSTAND: 15.6KM / TIJD: 42´39" / GEM.SN: 20.37KM/H
    1 VANCOMPERNOLLE TIBO STARBIKES - VISTABUILD
    2 ALLAER THORBEN STARBIKES – VISTABUILD +0´19"
    3 MEEUSEN LENNERT WAC TEAM VZW +0´19"
    4 WUYTS TIBE ACROG-TORMANS +0´21"
    5 JACOBS IEBEN WAC TEAM VZW +0´21"
    6 DELMÉ FAUSTO AA DRINK YOUNG LIONS +1´03"
    7 VANLAERE LOÏC STARBIKES – VISTABUILD +1´19"
    8 COOPMAN KJELL AA DRINK YOUNG LIONS +1´56"
    9 VAN HEESWIJK BAS WV SCHIJNDEL NED +2´08"
    10 ERPELS FERRE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY +2´23"
     
    28/01/2024 Meer Hoogstraten (A) Veldrijden Vrouwen
    Vrouwen Elite/Juniores  DLN: 14 / OPG: 0 / TIJD: 41´21"
    1 DE BRUYNE MEG PRO DE
    2 MEEUSEN LIENE VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM ELITE2V +0´21"
    3 ZWAENEPOEL TESSA PRO DE +0´21"
    4 VANDENDIJCK NOOR ACROG-TORMANS DJ +0´33"
    5 DELCOMMUNE JULINE TEAM WILINK BRUSSELS CYCLING U23 +0´45"
    6 ROMBOUTS TINE INDIVIDUEEL ELITE2V +1´39"
    7 HUYBRECHTS LAURE TEAM KEMPEN CYCLING VZW DJ +1´48"
    8 VAN ELSACKER FLOOR ACROG-TORMANS U23V +2´26"
    9 DHONT KIONA C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW U23V +2´43"
    10 PAULISSEN LEONIE AA DRINK YOUNG LIONS DJ +5´48"
     
    DAMES JUNIORES  DLN: 4 / OPG: 0 / TIJD: 41´55"
    1 VANDENDIJCK NOOR ACROG-TORMANS
    2 HUYBRECHTS LAURE TEAM KEMPEN CYCLING VZW +1´14"
    3 PAULISSEN LEONIE AA DRINK YOUNG LIONS +5´14"
    4 DEBAELE ELENA AA DRINK YOUNG LIONS +10´27"
     
    U17  DLN: 13 / OPG: 1 / TIJD: 33´23"
    1 PEETERS ZITA ACROG-TORMANS
    2 BLIECK PHEBE AA DRINK YOUNG LIONS +1´45"
    3 VAN DER VEKEN ELENA WILLEBRORD WIL VOORUIT NED +2´00"
    4 COUSSENS ELISE CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD +3´22"
    5 GEVERS JANA SPORTXTRAS – PISSEI +3´45"
    6 LEMMENS MELANIE PMC CYCLING +3´55"
    7 VAN HASSELT ANOUK TWC HET SNELLE WIEL NED +4´35"
    8 VISSENBERG FEBE WOUTIM-DEXTERS SPORT +5´05"
    9 CANNOOT FAITH AA DRINK YOUNG LIONS +5´23"
    10 PARTHOENS YANA PROXIMUS-CYCLIS-ALPHAMOTORHOMES- CYCLING TEAM +5´52"
     
    28/01/2024 Meer Hoogstraten (A) Veldrijden U17 2°Jaars
    DLN: 22 / OPG: 2 / AFSTAND: 10.4KM / TIJD: 28´12" / GEM.SN: 19.67KM/H
    1 LEJEUNE GIEL TEAM DESCHACHT-HENS-MAES
    2 VERDONCK THOMAS ACROG-TORMANS +0´47"
    3 SPRANGERS SEPPE ACROG-TORMANS +1´10"
    4 CUYPERS STAN SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +1´27"
    5 RENDERS LUCA 4BIKES WESTFIT +2´08"
    6 LAMBERT CÉDRIC ACROG-TORMANS +2´29"
    7 VERMIERT JONAS WOUTIM-DEXTERS SPORT +2´32"
    8 DECLERCQ MATTEO WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +2´36"
    9 VANHOUDT KOBE BFY CYCLINGTEAM +2´40"
    10 AERTS TORBEN TEAM KEMPEN CYCLING VZW +2´49"
     
    28/01/2024 Meer Hoogstraten (A) Veldrijden U17 1°Jaars
    DLN: 39 / OPG: 1 / AFSTAND: 10.4KM / TIJD: 30´11" / GEM.SN: 18.6KM/H
    1 VANDEN EYNDE BAS YOUNG CYCLING TALENT D&D
    2 VAN HOECK SAM WAC TEAM VZW +0´30"
    3 SMITS MAXIME ACROG-TORMANS +0´43"
    4 GEENS MATIZ WOUTIM-DEXTERS SPORT +0´53"
    5 HOVERS LOEK RTC BUITENLUST NED +0´55"
    6 DE LOOSE SENNE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´59"
    7 CELEN JOREN SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +1´13"
    8 VAN DEN BIGGELAAR JOP WV BREDA NED +1´15"
    9 DELANGHE FLYNN INDIVIDUEEL +1´27"
    10 DE VOCHT JENS CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY +2´00"
     
    28/01/2024 Meer Hoogstraten (A) Veldrijden form. D
    Elite 3  DLN: 12 / OPG: 1 / AFSTAND: 15.6KM / TIJD: 43´38" / GEM.SN: 20.06KM/H
    1 GYS JENS SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
    2 LAMMENS LAUDELINO INDIVIDUEEL +1´23"
    3 VERMEERSCH ARNE INDIVIDUEEL +1´29"
    4 HOUBEN BJÖRN INDIVIDUEEL +2´53"
    5 KOYEN NIELS DAGPAS +3´26"
     
    Masters A  DLN: 7 / OPG: 0 / AFSTAND: 15.6KM / TIJD: 42´29" / GEM.SN: 20.54KM/H
    1 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
    2 COP KRISTOF INDIVIDUEEL +0´46"
    3 PIROTTE JO UCT CYCLING TEAM +1´17"
    4 VAN GINNEKEN GLENN INDIVIDUEEL +3´13"
    5 SLUYTS GLENN INDIVIDUEEL +4´24"
     
    Masters B  DLN: 10 / OPG: 2 / AFSTAND: 15.6KM / TIJD: 0´01" / GEM.SN: 56160.0KM/H
    1 SLEECKX DANNY INDIVIDUEEL
    2 PAESHUYSE JEF INDIVIDUEEL
    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
    4 JONGELING HANS TML DOMMELSTREEK NED
    5 FIEVEZ BENOÎT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
     
    Masters C/D  DLN: 17 / OPG: 1 / AFSTAND: 15.6KM / TIJD: 0´01" / GEM.SN: 56160.0KM/H
    1 LAMMENS MARIO INDIVIDUEEL
    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING
    3 VANDERAERDEN JOHAN INDIVIDUEEL
    4 VERHAEGEN GUIDO INDIVIDUEEL
    5 ABÉ PETER INDIVIDUEEL
     
     
    28/01/2024 Izegem (W) Veldrijden U17
    DLN: 13 / OPG: 2 / TIJD: 31´44"
    1 LIPPENS BRENT STARBIKES - VISTABUILD
    2 DE CLERCK MIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW +0´05"
    3 ROELANDT ALESSIO ACROG-TORMANS +0´48"
    4 DEVOS VICTOR LA GORGUE FRA +1´25"
    5 MEERSMAN FLOR ACLAGRO MTB TEAM +1´55"
    6 VERSCHOORE ROBBE GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL +2´02"
    7 VAN BELLEGHEM THIBAULT KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE +2´25"
    8 VAN DEN BERGHE BRIEK CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD +2´56"
    9 LAMOTE MATTEO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE +4´00"
    10 BIESEMANS GILLES KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE 1 R
    11 VAN DE POEL THABO KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE 1 R

    27-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/01/2024

    Zaterdag 27/01/2024 HAMME (O) Veldrijden Men Elite UCI
    DLN: 28 / OPG: 2 / AFSTAND: 25.2KM / TIJD: 58´13" / GEM.SN: 24.84KM/H
    1 VAN DER POEL MATHIEU AFC NED
    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL PSB +0´16"
    3 ISERBYT ELI PSB +0´51"
    4 VANDEPUTTE NIELS AFC +0´54"
    5 VAN DER HAAR LARS BALOISE TREK LIONS NED +1´02"
    6 VANDEBOSCH TOON CRC +1´06"
    7 MASON CAMERON CYCLOCROSS REDS GBR +1´07"
    8 WYSEURE JORAN CRC +1´36"
    9 ADAMS JENS LOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE +1´48"
    10 ORTS LLORET FELIPE LA VILA JOIOSA NETEO ESP +2´16"
     
     
     
     
    27/01/2024 HAMME (O) Veldrijden Women Elite UCI
    DLN: 30 / OPG: 0 / AFSTAND: 16.8KM / TIJD: 44´19" / GEM.SN: 21.11KM/H
    1 VAN EMPEL FEM VISMA - LEASE A BIKE NED
    2 BRAND LUCINDA BALOISE TREK LIONS NED +1´08"
    3 BAKKER MANON CRELAN-CORENDON NED +1´38"
    4 VERDONSCHOT LAURA DCB +1´48"
    5 NORBERT RIBEROLLE MARION CRC +2´25"
    6 WORST ANNEMARIE 777 NED +2´27"
    7 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +2´31"
    8 ZEMANOVÁ KRISTÝNA BRILON RACING TEAM MB CZE +3´13"
    9 HONSINGER CLARA EF EDUCATION- TIBCO- SVB USA +4´20"
    10 BARONI FRANCESCA HUBO REMOTIVE CT ITA +6´08"
     
     
     
    27/01/2024 HAMME (O) Veldrijden U23 UCI
    DLN: 36 / OPG: 2 / AFSTAND: 19.6KM / TIJD: 48´04" / GEM.SN: 23.07KM/H
    1 VAN DEN BOER SEPPE BTL
    2 JANSSEN LUCAS ARKEA-B&B HOTELS NED +0´02"
    3 JANSSEN WOUT CYCLIS - VAN DEN PLAS CYCLING TEAM +0´03"
    4 BAERS ARNE CLR +0´06"
    5 HAVERDINGS DAVID BALOISE TREK LIONS NED +0´30"
    6 VAN DE PUTTE VICTOR DHM +1´07"
    7 MARCHAND ROBBE DHM +1´43"
    8 VAN GRIEKEN STAN STAGECO CYCLING TEAM +2´02"
    9 DE MOYER KENAY PSB +2´06"
    10 DE BRUYCKERE KAY PSB +2´08"
     
     
     
    27/01/2024 HAMME (O) Veldrijden Juniores UCI
    DLN: 35 / OPG: 4 / AFSTAND: 16.8KM / TIJD: 41´47" / GEM.SN: 22.32KM/H
    1 PHILIPSEN ALBERT TSCHERNING CYCLING ACADEMY DEN2
    2 HOFER VALENTIN NATIONAL TEAM AUSTRIA AUT +0´55"
    3 VANCOMPERNOLLE TIBO STARBIKES – VISTABUILD +1´14"
    4 ARYS MATISSE KVC NOORDZEEMEEUW +1´46"
    5 ALLAER THORBEN STARBIKES – VISTABUILD +2´06"
    6 JACOBS IEBEN WAC TEAM VZW +2´21"
    7 DELMÉ FAUSTO AA DRINK YOUNG LIONS +2´29"
    8 DEPRAETERE GUST CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE +2´36"
    9 EKMAN VILMER BIKETOWN CYCLING CLUB SWE +2´41"
    10 DANCKAARTS XANDER STARBIKES – VISTABUILD +3´03"
     
     
    Foto's: Rita Thienpondt
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    21-01-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/01/2024

    Zondag 21/01/2024 BENIDORM Veldrijden Men Elite WB UCI
    1-Wout Van Aert (BEL)-Team Visma-Lease a Bike-1:01:06
    2-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-0:03
    3-Thibau Nys (BEL)-Baloise Trek Lions-0:07
    4-Eli Iserbyt (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-zt
    5-Mathieu van der Poel (NED)-Alpecin-Deceuninck-0:12
    6-Toon Vandebosch (BEL)-Crelan-Corendon-0:13
    7-Lars van der Haar (NED)-Baloise Trek Lions-0:15
    8-Felipe Orts Lloret (ESP)--0:21
    9-Thomas Pidcock (GBR)--0:27
    10-Clément Venturini (FRA)--0:31
     
    21/01/2024 BENIDORM Veldrijden Women Elite WB UCI
    1-Fem Van Empel (NED)--52:53
    2-Puck Pieterse (NED)--0:01
    3-Ceylin del Carmen Alvarado (NED)-Alpecin-Deceuninck-0:16
    4-Lucinda Brand (NED)-Baloise Trek Lions-0:27
    5-Kata Blanka Vas (HUN)--0:33
    6-Sara Casasola (ITA)--0:44
    7-Laura Verdonschot (BEL)-De Ceuster Bonache-1:28
    8-Marie Schreiber (LUX)--1:46
    9-Annemarie Worst (NED)-Cyclocross Reds-1:55
    10-Zoe Backstedt (GBR)--2:23
     
    21/01/2024 BENIDORM Veldrijden U23 WB UCI
    1-Emiel Verstrynge (BEL)-Crelan-Corendon-48:25
    2-Jente Michels (BEL)-Alpecin-Deceuninck-0:01
    3-Aaron Dockx (BEL)-Crelan-Corendon-0:05
    4-Tibor Del Grosso (NED)--0:21
    5-Léo Bisiaux (FRA)--0:26
    6-Martin Groslambert (FRA)-Van Rysel CX Racing Team-0:28
    7-David Haverdings (NED)-Baloise Trek Lions-0:29
    8-Andrew Strohmeyer (USA)-Cxd Trek Bikes-0:30
    9-Danny Van Lierop (NED)--0:45
    10-Ward Huybs (BEL)-Baloise Trek Lions-0:58
     
    21/01/2024 BENIDORM Veldrijden Men Juniores WB UCI
    1-Aubin Sparfel (FRA)-42:43
    2-Keije Solen (NED)-0:01
    3-Jules Simon (FRA)-0:07
    4-Arthur Van den Boer (BEL)-0:09
    5-Senna Remijn (NED)-0:15
    6-Stefano Viezzi (ITA)-0:19
    7-Zsombor Takács (HUN)-0:29
    8-David Thompson (USA)-0:34
    9-Mattia Agostinacchio (ITA)-0:45
    10-Théophile Vassal (FRA)-0:57
     
    21/01/2024 BENIDORM Veldrijden Women Juniores WB UCI
    1-Célia Gery (FRA)-39:56
    2-Viktória Chladonová (SVK)-0:20
    3-Cat Ferguson (GBR)-0:56
    4-Imogen Wolff (GBR)-1:15
    5-Puck Langenbarg (NED)-1:20
    6-Vida Lopez De San Roman (USA)-1:33
    7-Elisa Ferri (ITA)-1:37
    8-Amalie Gottwaldova (CZE)-1:45
    9-Anais Moulin (FRA)-1:56
    10-Regina Bruchner (HUN)-2:13


    .
    .
    .
    .
    .

    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H30 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT VERBROEDERING R. ORLENTSTRAAT


    .
    .

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELERCLUBS
  • TEAM SOUDAL QUICKSTEP
  • TEAM LOTTO DSTNY
  • TEAM FLANDERS BALOISE
  • TEAM AG2R CITROËN
  • TEAM JUMBO VISMA

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.

    WIELERCLUBS
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    Aangepast zoeken

    Archief per week
  • 08/04-14/04 2024
  • 01/04-07/04 2024
  • 25/03-31/03 2024
  • 18/03-24/03 2024
  • 11/03-17/03 2024
  • 04/03-10/03 2024
  • 26/02-03/03 2024
  • 19/02-25/02 2024
  • 12/02-18/02 2024
  • 05/02-11/02 2024
  • 29/01-04/02 2024
  • 22/01-28/01 2024
  • 15/01-21/01 2024
  • 08/01-14/01 2024
  • 01/01-07/01 2024
  • 25/12-31/12 2023
  • 18/12-24/12 2023
  • 11/12-17/12 2023
  • 04/12-10/12 2023
  • 27/11-03/12 2023
  • 20/11-26/11 2023
  • 13/11-19/11 2023
  • 06/11-12/11 2023
  • 30/10-05/11 2023
  • 23/10-29/10 2023
  • 16/10-22/10 2023
  • 09/10-15/10 2023
  • 02/10-08/10 2023
  • 25/09-01/10 2023
  • 18/09-24/09 2023
  • 11/09-17/09 2023
  • 04/09-10/09 2023
  • 28/08-03/09 2023
  • 21/08-27/08 2023
  • 14/08-20/08 2023
  • 07/08-13/08 2023
  • 31/07-06/08 2023
  • 24/07-30/07 2023
  • 17/07-23/07 2023
  • 10/07-16/07 2023
  • 03/07-09/07 2023
  • 26/06-02/07 2023
  • 19/06-25/06 2023
  • 12/06-18/06 2023
  • 05/06-11/06 2023
  • 29/05-04/06 2023
  • 22/05-28/05 2023
  • 15/05-21/05 2023
  • 08/05-14/05 2023
  • 01/05-07/05 2023
  • 24/04-30/04 2023
  • 17/04-23/04 2023
  • 10/04-16/04 2023
  • 03/04-09/04 2023
  • 27/03-02/04 2023
  • 20/03-26/03 2023
  • 13/03-19/03 2023
  • 06/03-12/03 2023
  • 27/02-05/03 2023
  • 20/02-26/02 2023
  • 13/02-19/02 2023
  • 06/02-12/02 2023
  • 30/01-05/02 2023
  • 23/01-29/01 2023
  • 16/01-22/01 2023
  • 09/01-15/01 2023
  • 02/01-08/01 2023
  • 25/12-31/12 2023
  • 19/12-25/12 2022
  • 12/12-18/12 2022
  • 05/12-11/12 2022
  • 28/11-04/12 2022
  • 21/11-27/11 2022
  • 14/11-20/11 2022
  • 07/11-13/11 2022
  • 31/10-06/11 2022
  • 24/10-30/10 2022
  • 17/10-23/10 2022
  • 10/10-16/10 2022
  • 03/10-09/10 2022
  • 26/09-02/10 2022
  • 19/09-25/09 2022
  • 12/09-18/09 2022
  • 05/09-11/09 2022
  • 29/08-04/09 2022
  • 22/08-28/08 2022
  • 15/08-21/08 2022
  • 08/08-14/08 2022
  • 01/08-07/08 2022
  • 25/07-31/07 2022
  • 18/07-24/07 2022
  • 11/07-17/07 2022
  • 04/07-10/07 2022
  • 27/06-03/07 2022
  • 20/06-26/06 2022
  • 13/06-19/06 2022
  • 06/06-12/06 2022
  • 30/05-05/06 2022
  • 23/05-29/05 2022
  • 16/05-22/05 2022
  • 09/05-15/05 2022
  • 02/05-08/05 2022
  • 25/04-01/05 2022
  • 18/04-24/04 2022
  • 11/04-17/04 2022
  • 04/04-10/04 2022
  • 28/03-03/04 2022
  • 21/03-27/03 2022
  • 14/03-20/03 2022
  • 07/03-13/03 2022
  • 28/02-06/03 2022
  • 21/02-27/02 2022
  • 14/02-20/02 2022
  • 07/02-13/02 2022
  • 31/01-06/02 2022
  • 24/01-30/01 2022
  • 17/01-23/01 2022
  • 03/01-09/01 2022
  • 26/12-01/01 2023
  • 20/12-26/12 2021
  • 06/12-12/12 2021
  • 29/11-05/12 2021
  • 22/11-28/11 2021
  • 15/11-21/11 2021
  • 08/11-14/11 2021
  • 01/11-07/11 2021
  • 25/10-31/10 2021
  • 18/10-24/10 2021
  • 11/10-17/10 2021
  • 04/10-10/10 2021
  • 27/09-03/10 2021
  • 20/09-26/09 2021
  • 13/09-19/09 2021
  • 06/09-12/09 2021
  • 30/08-05/09 2021
  • 23/08-29/08 2021
  • 16/08-22/08 2021
  • 09/08-15/08 2021
  • 02/08-08/08 2021
  • 26/07-01/08 2021
  • 19/07-25/07 2021
  • 12/07-18/07 2021
  • 05/07-11/07 2021
  • 28/06-04/07 2021
  • 21/06-27/06 2021
  • 14/06-20/06 2021
  • 07/06-13/06 2021
  • 31/05-06/06 2021
  • 24/05-30/05 2021
  • 17/05-23/05 2021
  • 10/05-16/05 2021
  • 03/05-09/05 2021
  • 26/04-02/05 2021
  • 19/04-25/04 2021
  • 12/04-18/04 2021
  • 05/04-11/04 2021
  • 29/03-04/04 2021
  • 22/03-28/03 2021
  • 15/03-21/03 2021
  • 08/03-14/03 2021
  • 01/03-07/03 2021
  • 22/02-28/02 2021
  • 15/02-21/02 2021
  • 08/02-14/02 2021
  • 01/02-07/02 2021
  • 25/01-31/01 2021
  • 18/01-24/01 2021
  • 11/01-17/01 2021
  • 04/01-10/01 2021
  • 28/12-03/01 2027
  • 21/12-27/12 2020
  • 07/12-13/12 2020
  • 30/11-06/12 2020
  • 23/11-29/11 2020
  • 16/11-22/11 2020
  • 09/11-15/11 2020
  • 26/10-01/11 2020
  • 19/10-25/10 2020
  • 12/10-18/10 2020
  • 05/10-11/10 2020
  • 28/09-04/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 07/09-13/09 2020
  • 31/08-06/09 2020
  • 24/08-30/08 2020
  • 17/08-23/08 2020
  • 10/08-16/08 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 13/07-19/07 2020
  • 06/07-12/07 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 02/03-08/03 2020
  • 24/02-01/03 2020
  • 17/02-23/02 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 03/02-09/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 20/01-26/01 2020
  • 13/01-19/01 2020
  • 06/01-12/01 2020
  • 30/12-05/01 2020
  • 23/12-29/12 2019
  • 16/12-22/12 2019
  • 09/12-15/12 2019
  • 02/12-08/12 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 18/11-24/11 2019
  • 11/11-17/11 2019
  • 04/11-10/11 2019
  • 28/10-03/11 2019
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 30/09-06/10 2019
  • 23/09-29/09 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 09/09-15/09 2019
  • 02/09-08/09 2019
  • 26/08-01/09 2019
  • 19/08-25/08 2019
  • 12/08-18/08 2019
  • 05/08-11/08 2019
  • 29/07-04/08 2019
  • 22/07-28/07 2019
  • 15/07-21/07 2019
  • 08/07-14/07 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 24/06-30/06 2019
  • 17/06-23/06 2019
  • 10/06-16/06 2019
  • 03/06-09/06 2019
  • 27/05-02/06 2019
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 29/11-05/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs