.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Nieuws Sportwereld
  • “Niets dan respect voor Tom Dumoulin. Hij heeft op zijn 30ste een stap gezet die weinigen aandurven”
  • Basketbal: Sterke Andy Van Vliet in Litouwen en Jean Salumu in Duitsland, Antonia Delaere schittert in Spanje
  • Geraakt Club Brugge verlost van Emmanuel Dennis? Bundesligaclub Keulen wil hem alvast huren
  • Marc Van Craen, voorzitter van Voetbal Vlaanderen: “Ik kan niet vooruitlopen op de zitting, maar het ziet er alleszins niet goed uit”.
  • Britse coronavariant bereikt Australian Open
  • Wie is Jacob Bruun Larsen, de nieuwste Anderlecht-aanwinst? “Hij wordt een sensatie in België”
  • Mile Svilar in doel bij Benfica na zware corona-uitbraak
  • Club-coach Philippe Clement looft Noa Lang na emotionele week: “Hij is een superaankoop”
  • Stefano Denswil is terug, als linksachter: “Dit Club Brugge is nóg beter geworden”
  • Charleroi zegt neen tegen Vranjes van Anderlecht
    Aangepast zoeken
    WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    Nieuws VRT NWS
  • Meester Pat na quarantaine opnieuw voor zijn klas in Edegem: "Heel blij dat ik de kinderen terug zal zien"
  • GouverneurJos Lantmeeters: "Sluiting scholen overwegen"
  • Pierre Van Damme nog geen voorstander van scholen sluiten: "Eerst buitenschoolse activiteiten bekijken"
  • Coronabesmetting bij brandweer Vilvoorde: "Toont aan dat snellere vaccinatie brandweer nodig is"
  • Godsdienstlerares uit Kruisem haalt wereldrecord 100 km op loopband: “Aangemoedigd door Vlaamse metalbands”
  • Tom Van Dyck geeft na 34 jaar boek terug aan bib in Herentals
  • Zonnebeke zoekt inwoners die slimme camera aan hun raam willen hangen
  • Vier veldwachters moeten kleiputten Terhagen in 't oog houden
  • Liveblog - Steeds meer mensen belanden in het ziekenhuis met covid, opnames met 19 procent gestegen
  • Volg LIVE tot 9 uur: "De ochtend" op Radio 1
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-01-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/01/2021

    banner veldrijden

    Zondag 24/01/2021  OVERIJSE  VELDRIJDEN MEN ELITE UCI WERELDBEKER

    DEELNEMERS:

    1-Wout Van Aert (BEL)-Jumbo-Visma-1:05:57

    2-Mathieu van der Poel (NED)-Alpecin - Fenix-01:03

    3-Thomas Pidcock (GBR)-Trinity Racing-02:07

    4-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-02:24

    5-Toon Aerts (BEL)-Baloise Trek Lions-02:49

    6-Lars van der Haar (NED)-Baloise Trek Lions-03:26

    7-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-03:35

    8-Corné Van Kessel (NED)-Tormans-03:41

    9-Quinten Hermans (BEL)-Tormans-03:57

    10-Gianni Vermeersch (BEL)-Credishop-Fristads-04:12

     

    24/01/2021  OVERIJSE  VELDRIJDEN WOMEN ELITE UCI WERELDBEKER

    DEELNEMERS:

    1-Ceylin del Carmen Alvarado (NED)-Alpecin - Fenix-49:48

    2-Lucinda Brand (NED)-Baloise Trek Lions-00:20

    3-Manon Bakker (NED)-Credishop-Fristads-00:21

    4-Clara Honsinger (USA)--00:34

    5-Denise Betsema (NED)-Pauwels Sauzen - Bingoal-00:40

    6-Sanne Cant (BEL)-Iko - Crelan-00:48

    7-Anna Kay (GBR)-Starcasino CX Team-00:56

    8-Evie Richards (GBR)-Trek Factory Racing CX-00:58

    9-Kata Blanka Vas (HUN)--01:15

    10-Marianne Vos (NED)-Jumbo-Visma-01:21

    24-01-2021 om 15:27 geschreven door kenny


    23-01-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/01/2021

    banner veldrijden

    Zaterdag 23/01/2021  HAMME  Veldrijden UCI Men Elite

    DLN: 54 / OPG: 6 / AFSTAND: 24.8KM / TIJD: 1H05´22" / GEM.SN: 21.56KM/H

    1 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN – FENIX NED

    2 VAN AERT WOUT JUMBO – VISMA +0´07"

    3 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´00"

    4 PIDCOCK THOMAS TRINITY RACING GBR +1´05"

    5 AERTS TOON BALOISE TREK LIONS +1´06"

    6 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLOCROSS TEAM NED +1´35"

    7 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´38"

    8 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´39"

    9 ORTS LLORET FELIPE TEIKA-BH-GSPORT ESP +2´04"

    10 VAN DER HAAR LARS BALOISE TREK LIONS NED +2´35"

     

    23/01/2021  HAMME  Veldrijden UCI Women Elite

    DLN: 41 / OPG: 1 / AFSTAND: 15.5KM / TIJD: 45´21" / GEM.SN: 19.08KM/H

    1 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED

    2 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´19"

    3 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´25"

    4 BRAND LUCINDA BALOISE TREK LIONS NED +0´44"

    5 VAN EMPEL FEM PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´51"

    6 CANT SANNE IKO – CRELAN +0´51"

    7 WORST ANNEMARIE 777 NED +0´51"

    8 NORBERT RIBEROLLE MARION STARCASINO CX TEAM FRA +1´01"

    9 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +1´02"

    10 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +1´19"

    23-01-2021 om 15:39 geschreven door kenny


    16-01-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/01/2021

    banner veldrijden

    Zaterdag 16/01/2021  ZILVERMEERCROSS – MOL  Veldrijden UCI  Men Elite

    DLN: 71 / OPG: 2 / AFSTAND: 28.25KM / TIJD: 59´32" / GEM.SN: 27.09KM/H

    1 VAN AERT WOUT JUMBO – VISMA

    2 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´57"

    3 VAN DER HAAR LARS TELENET LIONS NED  +1´01"

    4 VAN DER POEL DAVID ALPECIN – FENIX NED +1´23"

    5 ADAMS JENS HOLLEBEEKHOEVE CT  +1´34"

    6 SOETE DAAN GROUP HENS - MAES CONTAINERS +1´42"

    7 SWEECK DIETHER CREDISHOP-FRISTADS +1´42"

    8 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLOCROSS TEAM NED +1´42"

    9 MEEUSEN TOM GROUP HENS - MAES CONTAINERS +2´16"

    10 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +2´48"

     

    16/01/2021 ZILVERMEERCROSS – MOL  Veldrijden UCI WOMEN ELITE

    DLN: 44 / OPG: 1 / AFSTAND: 16.95KM / TIJD: 42´39" / GEM.SN: 21.98KM/H

    1 BRAND LUCINDA BALOISE TREK LIONS NED

    2 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´04"

    3 VOS MARIANNE JUMBO – VISMA NED +0´29"

    4 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´45"

    5 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +0´53"

    6 PIETERSE PUCK ALPECIN-FENIX NED +1´05"

    7 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´20"

    8 HONSINGER CLARA CANNONDALE CYCLOCROSSWORLD.COM USA +1´50"

    9 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +1´58"

    10 VAN EMPEL FEM  PAUWELSPAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +2´04"

    16-01-2021 om 00:00 geschreven door kenny


    10-01-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/01/2021

    banner veldrijden

    Zondag 10/01/2020  MEULEBEKE  BK Veldrijden Heren Elite

    Aantal deelnemers:

    1-Wout Van Aert (BEL)-Jumbo-Visma-01:04:13

    2-Toon Aerts (BEL)-Baloise Trek Lions-00:20

    3-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-00:41

    4-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-

    5-Tim Merlier (BEL)-Alpecin - Fenix-

    6-Gianni Vermeersch (BEL)-Credishop-Fristads-

    7-Quinten Hermans (BEL)-Tormans-

    8-Diether Sweeck (BEL)-Credishop-Fristads-

    9-Jim Aernouts (BEL)-Baloise Trek Lions-

    10-Daan Soete (BEL)-Group Hens - Maes Containers-

     

    10/01/2020  MEULEBEKE  BK Veldrijden Dames Elite

    Aantal deelnemers: 21

    1-Sanne Cant (BEL)-Iko - Crelan-48:39

    2-Lotte Kopecky (BEL)-Liv Racing-00:22

    3-Alicia Franck (BEL)-Proximus - Alphamotorhomes - Doltcini CT-01:38

    4-Laura Verdonschot (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-02:17

    5-Ellen Van Loy (BEL)-Telenet Baloise Lions-02:19

    6-Marthe Truyen (BEL)-Telenet Baloise Lions-02:47

    7-Loes Sels (BEL)-Iko - Crelan-02:49

    8-Suzanne Verhoeven (BEL)--03:10

    9-Kiona Crabbe (BEL)-Iko - Crelan-03:50

    10-Karen Verhestraeten (BEL)-Iko - Crelan-04:08

    10-01-2021 om 16:03 geschreven door kenny


    03-01-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/01/2021

    banner veldrijden

    Zondag 03/01/2020  HULST - PERKPOLDER  Veldrijden Men UCI - Wereldbeker

    DLN: 50

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Alpecin - Fenix-1:05:27

    2-Wout Van Aert (BEL)-Jumbo-Visma-01:31

    3-Thomas Pidcock (GBR)-Trinity Racing-01:49

    4-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-02:41

    5-Toon Aerts (BEL)-Baloise Trek Lions-03:07

    6-Lars van der Haar (NED)-Baloise Trek Lions-03:19

    7-Quinten Hermans (BEL)-Tormans-03:32

    8-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-03:37

    9-Ryan Kamp (NED)-Pauwels Sauzen - Bingoal-04:12

    10-Corné Van Kessel (NED)-Tormans-04:46


    03/01/2020  HULST - PERKPOLDER  Veldrijden Women UCI - Wereldbeker

    DLN: 52

    1-Denise Betsema (NED)-Pauwels Sauzen - Bingoal-53:06

    2-Lucinda Brand (NED)-Baloise Trek Lions-01:02

    3-Ceylin del Carmen Alvarado (NED)-Alpecin - Fenix-01:09

    4-Annemarie Worst (NED)-777-01:26

    5-Kata Blanka Vas (HUN)--01:57

    6-Clara Honsinger (USA)--02:10

    7-Puck Pieterse (NED)-Alpecin - Fenix-02:22

    8-Sanne Cant (BEL)-Iko - Crelan-02:23

    9-Manon Bakker (NED)-Credishop-Fristads-02:41

    10-Fem Van Empel (NED)--02:50

    03-01-2021 om 15:39 geschreven door kenny


    02-01-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/01/2021

    banner veldrijden

    Zaterdag 02/01/2020  GULLEGEM  Veldrijden Men UCI

    DLN: 38 / OPG: 2 / AFSTAND: 25.65KM / TIJD: 1H00´35" / GEM.SN: 23.97KM/H

    1 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN – FENIX NED

    2 PIDCOCK THOMAS TRINITY RACING GBR +0´45"

    3 ADAMS JENS HOLLEBEEKHOEVE CT 0´53"

    4 VERMEERSCH GIANNI CREDISHOP-FRISTADS +0´57"

    5 ORTS LLORET FELIPE TEIKA-BH-GSPORT ESP 1´27"

    6 SWEECK DIETHER CREDISHOP-FRISTADS +1´45"

    7 WYSEURE JORAN ACROG - TORMANS BALEN BC +1´51"

    8 VERSTRYNGE EMIEL TORMANS CYCLOCROSS TEAM +2´03"

    9 NYS THIBAU BALOISE TREK LIONS +2´17"

    10 AERNOUTS JIM BALOISE TREK LIONS +2´23"

     

    02/01/2020  GULLEGEM  Veldrijden women UCI

    DLN: 29 / #PG: 1 / AFSTAND: 17.1KM / TIJD: 45´47" / GEM.SN: 20.67KM/H

    1 VAS KATA BLANKA DOLTCINI-VAN EYCK SPORT-PROXIMUS WOMEN CT HUN

    2 VAN DER HEIJDEN INGE 777 NED +0´30"

    3 CANT SANNE IKO – CRELAN +0´30"

    4 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +1´15"

    5 NORBERT RIBEROLLE MARION STARCASINO CX TEAM FRA +1´28"

    6 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +2´05"

    7 VERHESTRAETEN KAREN IKO – CRELAN +2´29"

    8 FAHRINGER REBECCA KONA MAXXIS SHIMANO USA +2´55"

    9 MEISTROK SUSANNE PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES – DOLTCINI NED +3´03"

    10 VANDERBEKEN JOYCE BIKE-ADVICE CYCLING TEAM +3´12"

    02-01-2021 om 15:37 geschreven door kenny


    01-01-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/01/2021

    banner veldrijden

    Vrijdg 01/01/2021  BAAL  Veldrijden UCI Men Elite

    DLN: 43 / OPG: 4 / AFSTAND: 20.3KM / TIJD: 1H00´18" / GEM.SN: 18.98KM/H

    1 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN – FENIX NED

    2 VAN AERT WOUT JUMBO – VISMA +0´08"

    3 PIDCOCK THOMAS TRINITY RACING GBR +0´32"

    4 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´41"

    5 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´46"

    6 AERTS TOON BALOISE TREK LIONS +1´10"

    7 VAN DER HAAR LARS TELENET LIONS NED +1´59"

    8 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLOCROSS TEAM NED +2´21"

    9 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +2´35"

    10 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLOCROSS TEAM +2´42"

    01/01/2021  BAAL  Veldrijden UCI Women Elite
    DLN: 32 / OPG: 1 / AFSTAND: 11.6KM / TIJD: 39´52" / GEM.SN: 15.72KM/H

    1 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED

    2 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED +0´04"

    3 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´19"

    4 VAN EMPEL FEM PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +1´04"

    5 CANT SANNE IKO – CRELAN +1´04"

    6 WORST ANNEMARIE 777 NED +1´24"

    7 HONSINGER CLARA CANNONDALE CYCLOCROSSWORLD.COM USA +1´36"

    8 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +1´53"

    9 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +2´05"

    10 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +2´34"

    01-01-2021 om 00:00 geschreven door kenny


    30-12-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GELUKKIG NIEUWJAAR AAN IEDEREEN GEWENST !!!
    GELUKKIG NIEUWJAAR
    GEWENST AAN IEDEREEN !!!!!
    banner gelukkig nieuwjaar banner gelukkig nieuwjaar 2

    banner gelukkig nieuwjaar 1


    30-12-2020 om 18:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/12/2020

    banner veldrijden

    Woensdag 30/12/2020  BREDENE  Veldrijden UCI Heren Elite

    DLN: 43 / OPG: 1 / TIJD: 59´02"

    1 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN – FENIX NED

    2 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS +1´00"

    3 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´35"

    4 VERMEERSCH GIANNI CREDISHOP-FRISTADS +1´37"

    5 MEEUSEN TOM GROUP HENS MAES CONTAINERS +1´43"

    6 SWEECK DIETHER ALPECIN – FENIX +1´47"

    7 CLEPPE NICOLAS TELENET - BALOISE LIONS +1´59"

    8 MERLIER TIM ALPECIN – FENIX +1´59"

    9 BEKAERT YENTL TELENET - BALOISE LIONS +2´03"

    10 FERDINANDE ANTON PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +2´09"

     

    30/12/2020  BREDENE  Veldrijden UCI Dames Elite

    DLN: 40 / OPG: 1 / TIJD: 42´20"

    1 VAS KATA BLANKA DOLTCINI-VAN EYCK SPORT-PROXIMUS WOMEN CT HUN

    2 CANT SANNE IKO-CRELAN +1´14"

    3 FRANCK ALICIA PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES – DOLTCINI +1´15"

    4 HONSINGER CLARA CANNONDALE CYCLOCROSSWORLD.COM USA +1´16"

    5 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +2´46"

    6 NORBERT RIBEROLLE MARION STARCASINO CX TEAM FRA +2´56"

    7 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +3´09"

    8 MAJERUS CHRISTINE BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM LUX +3´33"

    9 ARZUFFI ALICE MARIA 777 ITA +3´35"

    10 FAHRINGER REBECCA KONA MAXXIS SHIMANO USA +3´58"

    30-12-2020 om 18:11 geschreven door kenny


    27-12-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/12/2020

    banner veldrijden

    Zondag 27/12/2020  DENDERMONDE  Wereldbeker Men Elite

    Aantal deelnemers: 60

    1-Wout Van Aert (BEL)-Jumbo-Visma-1:06:10

    2-Mathieu van der Poel (NED)-Alpecin - Fenix-02:49

    3-Toon Aerts (BEL)-Telenet Baloise Lions-03:06

    4-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-03:42

    5-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Bingoal-03:58

    6-Corné Van Kessel (NED)-Tormans-04:14

    7-Quinten Hermans (BEL)-Tormans-04:22

    8-Pim Ronhaar (NED)-Pauwels Sauzen - Bingoal-04:29

    9-Thijs Aerts (BEL)-Telenet Baloise Lions-04:49

    10-Gianni Vermeersch (BEL)-Credishop-Fristads-05:04






     

    27/12/2020  DENDERMONDE  Wereldbeker Women Elite

    Aantal deelnemers: 63

    1-Lucinda Brand (NED)-Telenet Baloise Lions-45:27

    2-Clara Honsinger (USA)--00:15

    3-Ceylin del Carmen Alvarado (NED)-Alpecin - Fenix-00:24

    4-Fem Van Empel (NED)--00:40

    5-Annemarie Worst (NED)-777-00:45

    6-Sanne Cant (BEL)-Iko - Crelan-00:48

    7-Kata Blanka Vas (HUN)--00:54

    8-Denise Betsema (NED)-Pauwels Sauzen - Bingoal-01:22

    9-Manon Bakker (NED)-Credishop-Fristads-01:35

    10-Yara Kastelijn (NED)-Credishop-Fristads-02:13




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    27-12-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    26-12-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/12/2020

    banner veldrijden

    Zaterdag 26/12/2020  HEUSDEN-ZOLDER  Veldrijden UCI men Elite

    DLN: 65 / OPG: 7 / AFSTAND: 25.47KM / TIJD: 1H02´07" / GEM.SN: 23.39KM/H

    1 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN – FENIX NED

    2 VAN AERT WOUT TEAM JUMBO-VISMA +0´38"

    3 VAN DER HAAR LARS TELENET - BALOISE LIONS NED +0´39"

    4 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´44"

    5 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´48"

    6 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLO CROSS TEAM +0´51"

    7 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS +0´55"

    8 VERMEERSCH GIANNI CREDISHOP-FRISTADS +0´59"

    9 PIDCOCK THOMAS TRINITY RACING GBR +1´01"

    10 SOETE DAAN GROUP HENS MAES CONTAINERS +1´08"

     

    26/12/2020  HEUSDEN-ZOLDER  Veldrijden UCI Women Elite

    DLN: 44 / OPG: 4 / AFSTAND: 14.15KM / TIJD: 40´38" / GEM.SN: 19.37KM/H

    1 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED

    2 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED

    3 WORST ANNEMARIE 777 NED

    4 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED

    5 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´15"

    6 VAN DER HEIJDEN INGE 777 NED +0´16"

    7 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +0´17"

    8 FRANCK ALICIA PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES – DOLTCINI +0´20"

    9 TAUBER ANNE CST POSTNL BAFANG NED +0´30"

    10 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´31"

    26-12-2020 om 16:13 geschreven door kenny


    24-12-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VROLIJK KERSTFEEST AAN IEDEREEN GEWENST !!!





    banner kerst 1  banner kerst 2




    Bron: Kenny

    24-12-2020 om 14:07 geschreven door kenny


    23-12-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 23/12/2020

    banner veldrijden

    Woensdag 23/12/2020  HERENTALS  Veldrijden UCI Heren Elite

    DLN: 65 / OPG: 8 / AFSTAND: 21.0KM / TIJD: 58´13" / GEM.SN: 19.87KM/H

    1 VAN AERT WOUT TEAM JUMBO-VISMA

    2 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN – FENIX NED +0´35"

    3 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´32"

    4 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS +2´15"

    5 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +2´18"

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +2´26"

    7 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLO CROSS TEAM +2´38"

    8 VAN DER HAAR LARS TELENET - BALOISE LIONS NED +2´48"

    9 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLO CROSS TEAM +2´50"

    10 VERMEERSCH GIANNI CREDISHOP-FRISTADS +3´25"

     

    23/12/2020  HERENTALS  Veldrijden UCI Dames Elite

    DLN: 56 / OPG: 0 / AFSTAND: 14.0KM / TIJD: 45´53" / GEM.SN: 16.32KM/H

    1 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED

    2 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED +0´19"

    3 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´23"

    4 HONSINGER CLARA CANNONDALE CYCLOCROSSWORLD.COM USA +1´30"

    5 CANT SANNE IKO-CRELAN +1´36"

    6 VOS MARIANNE CCC – LIV NED +1´50"

    7 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +2´03"

    8 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +2´19"

    9 VAS KATA BLANKA DOLTCINI-VAN EYCK SPORT-PROXIMUS WOMEN CT HUN +2´45"

    10 VAN EMPEL FEM PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +2´53"

    23-12-2020 om 17:54 geschreven door kenny


    22-12-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/12/2020

    banner veldrijden

    Dinsdag 22/12/2020  ESSEN  Veldrijden UCI Men Elite

    DLN: 60 / OPG: 5 / AFSTAND: 22.95KM / TIJD: 1H02´43" / GEM.SN: 20.84KM/H

    1 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN – FENIX NED

    2 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLO CROSS TEAM +0´11"

    3 PIDCOCK THOMAS TRINITY RACING GBR +0´18"

    4 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´23"

    5 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS +1´13"

    6 ORTS LLORET FELIPE TEIKA-BH-GSPORT ESP +1´23"

    7 KAMP RYAN PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +1´58"

    8 AERNOUTS JIM TELENET - BALOISE LIONS +2´17"

    9 CLEPPE NICOLAS TELENET - BALOISE LIONS +2´47"

    10 TURNER BEN TRINITY RACING GBR +2´49"

     

    22/12/2020  ESSEN  Veldrijden UCI Women Elite

    DLN: 50 / OPG: 2 / AFSTAND: 12.75KM / TIJD: 39´45" / GEM.SN: 17.78KM/H

    1 VOS MARIANNE CCC – LIV NED

    2 CLAUZEL PERRINE AS BIKE CROSS TEAM FRA +0´06"

    3 VAN DER HEIJDEN INGE 777 NED +0´09"

    4 VAS KATA BLANKA DOLTCINI-VAN EYCK SPORT-PROXIMUS WOMEN CT HUN +0´17"

    5 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +0´21"

    6 NORBERT RIBEROLLE MARION STARCASINO CX TEAM FRA +0´53"

    7 ARZUFFI ALICE MARIA 777 ITA +0´56"

    8 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +1´02"

    9 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´08"

    10 FRANCK ALICIA PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES – DOLTCINI +1´12"

    22-12-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    13-12-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/12/2020
    banner veldrijden

    Zondag 13/12/2020  GAVERE  Veldrijden UCI Men Elite

    DLN: 56 / OPG: 7 / AFSTAND: 20.08KM / TIJD: 58´11" / GEM.SN: 19.29KM/H

    1 PIDCOCK THOMAS TRINITY RACING GBR

    2 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN – FENIX NED +0´25"

    3 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS +0´44"

    4 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´54"

    5 VAN DER HAAR LARS TELENET - BALOISE LIONS NED +1´01"

    6 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´13"

    7 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLO CROSS TEAM +1´31"

    8 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLO CROSS TEAM NED +2´47"

    9 MEIN THOMAS TORMANS CYCLO CROSS TEAM GBR +3´24"

    10 SOETE DAAN GROUP HENS MAES CONTAINERS +3´33"

     

    13/12/2020  GAVERE  Veldrijden UCI Women Elite

    DLN: 50 / OPG: 1 / AFSTAND: 12.55KM / TIJD: 42´56" / GEM.SN: 16.21KM/H

    1 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED

    2 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´13"

    3 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED +0´34"

    4 HONSINGER CLARA CANNONDALE CYCLOCROSSWORLD.COM USA +0´44"

    5 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +1´12"

    6 CANT SANNE IKO-CRELAN +1´21"

    7 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +1´27"

    8 MAJERUS CHRISTINE BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM LUX +1´35"

    9 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +1´49"

    10 LECHNER EVA STARCASINO CX TEAM ITA +1´53"

    13-12-2020 om 15:32 geschreven door kenny


    12-12-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/12/2020
    banner veldrijden

    Zaterdag 12/12020  ANTWERPEN   Veldrijden UCI Men Elite

    DLN: DLN: 58 / OPG: 4 / AFSTAND: 22.0KM / TIJD: 58´10" / GEM.SN: 21.53KM/H

    1 VAN DER POEL MATHIEU ALPECIN – FENIX NED

    2 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´06"

    3 PIDCOCK THOMAS TRINITY RACING GBR +0´27"

    4 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS +0´30"

    5 VAN DER HAAR LARS TELENET - BALOISE LIONS NED +0´43"

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´51"

    7 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLO CROSS TEAM +1´00"

    8 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´09"

    9 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLO CROSS TEAM NED +1´22"

    10 SOETE DAAN GROUP HENS MAES CONTAINERS +1´26" 

    12/12/2020  ANTWERPEN  Veldrijden UCI Women Elite

    DLN: 55 / OPG: 0 / AFSTAND: 13.75KM / TIJD: 42´16" / GEM.SN: 17.82KM/H

    1 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED

    2 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED +0´05"

    3 WORST ANNEMARIE 777 NED +0´28"

    4 CANT SANNE IKO-CRELAN +0´43"

    5 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´48"

    6 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +0´50"

    7 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +0´53"

    8 VAN EMPEL FEM PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +1´09"

    9 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´31"

    10 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +1´49"

    12-12-2020 om 16:25 geschreven door kenny


    06-12-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/12/2020

    banner veldrijden

    Zondag 06/12020  BOOM - DE SCHORRE   Veldrijden UCI Men Elite

    DLN: 60 / OPG: 6 / AFSTAND: 26.64KM / TIJD: 1H02´05" / GEM.SN: 24.4KM/H

    1 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´15"

    3 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS +0´21"

    4 VAN AERT WOUT TEAM JUMBO-VISMA +0´32"

    5 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLO CROSS TEAM NED +1´11"

    6 KAMP RYAN PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +1´18"

    7 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´33"

    8 VAN DER HAAR LARS TELENET - BALOISE LIONS NED +1´46"

    9 PIDCOCK THOMAS TRINITY RACING GBR +2´00"

    10 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLO CROSS TEAM +2´06"

     

    06/12/2020  BOOM - DE SCHORRE  Veldrijden UCI Women Elite

    DLN: 47 / OPG: 1 / AFSTAND: 17.76KM / TIJD: 46´44" / GEM.SN: 21.16KM/H

    1 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED

    2 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED +0´10"

    3 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´45"

    4 WORST ANNEMARIE 777 NED +1´06"

    5 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +1´20"

    6 HONSINGER CLARA USA CYCLING MUDFUND DEVELOPMENT TEAM USA +1´28"

    7 ROCHETTE MAGHALIE SPECIALIZED/FEEDBACK SPORTS CAN +1´36"

    8 PIETERSE PUCK ALPECIN-FENIX NED +1´41"

    9 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED "+1´55"

    10 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +2´03"

    06-12-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    28-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/11/2020

    banner veldrijden

    Zaterdag 28/11/2020  KORTRIJK  Veldrijden UCI Heren Elite

    DLN: 47 / OPG: 5 / TIJD: 1H01´22"

    1 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2 VAN DER HAAR LARS TELENET BALOISE LIONS NED +0´07"

    3 VAN AERT WOUT TEAM JUMBO-VISMA +0´27"

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´41"

    5 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLO CROSS TEAM +0´50"

    6 KAMP RYAN PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´51"

    7 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLO CROSS TEAM NED +0´56"

    8 AERTS TOON TELENET BALOISE LIONS +0´58"

    9 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´08"

    10 VANDEPUTTE NIELS ALPECIN – FENIX +1´12"

     

    28/11/2020  KORTRIJK  Veldrijden UCI Dames Elite

    DLN: 31 / OPG: 0 / TIJD: 45´43" /

    1 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED

    2 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´01"

    3 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +0´01"

    4 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED +0´14"

    5 VAN EMPEL FEM PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´40"

    6 WORST ANNEMARIE 777 NED +0´43"

    7 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +1´07"

    8 CANT SANNE IKO-CRELAN +1´27"

    9 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +1´34"

    10 HONSINGER CLARA USA CYCLING MUDFUND DEVELOPMENT TEAM USA +1´58"

    28-11-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    22-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/11/2020

    banner veldrijden

    Zondag 22/11/2020  MERKSPLAS   Veldrijden Heren UCI Superprestige

    DLN: 70 / OPG: 8 / AFSTAND: 25,65 KM / TIJD: 59´33" / GEM.SN: 24,63 km/h

    1-Michaël Vanthourenhout -Pauwels Sauzen - Bingoal

    2-Eli Iserbyt -Pauwels Sauzen - Bingoal-00:08

    3-Laurens Sweeck -Pauwels Sauzen - Bingoal-00:13

    4-Toon Aerts -Telenet Baloise Lions-00:13

    5-Corné Van Kessel (NED)-Tormans-00:22

    6-Lars van der Haar (NED)-Telenet Baloise Lions-00:27

    7-Felipe Orts Lloret (ESP)-Teika - Gsport - BH-00:36

    8-Niels Vandeputte -Alpecin - Fenix-00:43

    9-Daan Soete (BEL)-Group Hens - Maes Containers-00:50

    10-Diether Sweeck -Credishop-Fristads-01:15


    22/11/2020  MERKSPLAS   Veldrijden Dames UCI Superprestige

    DLN: 55 / OPG: 1 / AFSTAND: 17.1KM / TIJD: 43´10" / GEM.SN: 21.94KM/H

    1 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED

    2 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´06"

    3 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED +0´16"

    4 WORST ANNEMARIE 777 NED +0´20"

    5 CANT SANNE IKO-CRELAN +0´36"

    6 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +0´42"

    7 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´42"

    8 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +0´56"

    9 PIETERSE PUCK ALPECIN-FENIX NED +1´05"

    10 CLAUZEL PERRINE AS BIKE CROSS TEAM FRA +1´20"

    22-11-2020 om 15:29 geschreven door kenny


    14-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/11/2020

    banner veldrijden

    Zaterdag 14/11/2020   LEUVEN   Veldrijden UCI Heren Elite

    DLN: 70 / OPG: 7 / AFSTAND: 26.0KM / TIJD: 56´31" / GEM.SN: 26.33KM/H

    1 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS +0´01"

    3 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´24"

    4 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´33"

    5 VAN DER HAAR LARS TELENET - BALOISE LIONS NED +0´35"

    6 SOETE DAAN GROUP HENS MAES CONTAINERS +0´39"

    7 BAESTAENS VINCENT GROUP HENS MAES CONTAINERS +0´44"

    8 VANDEPUTTE NIELS ALPECIN – FENIX +0´45"

    9 KAMP RYAN PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´56"

    10 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLO CROSS TEAM +1´23"

     

    14/11/2020  LEUVEN   Veldrijden UCI Dames Elite

    DLN: 58 / OPG: 3 / AFSTAND: 18.2KM / TIJD: 45´15" / GEM.SN: 22.89KM/H

    1 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED

    2 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´01"

    3 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED +0´03"

    4 WORST ANNEMARIE 777 NED +0´05"

    5 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´09"

    6 CLAUZEL PERRINE AS BIKE CROSS TEAM FRA +0´47"

    7 VAS KATA BLANKA DOLTCINI - N-M TRANSPORT HUN +0´57"

    8 VAN EMPEL FEM THE WHOOPERS NED +1´03"

    9 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED  +1´04"

    10 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´04"

    14-11-2020 om 15:41 geschreven door kenny


    11-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/11/2020

    banner veldrijden

    Woensdag 11/11/2020  NIEL   Veldrijden UCI Heren Elite

    DLN: 70 / OPG: 9 / AFSTAND: 28.8KM / TIJD: 1H03´13" / GEM.SN: 25.94KM/H

    1 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´05"

    3 AERTS TOON TELENET LIONS +0´24"

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET LIONS NED +0´44"

    5 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLO CROSS TEAM NED +0´46"

    6 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´53"

    7 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLO CROSS TEAM +0´58"

    8 KAMP RYAN PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +1´12"

    9 SOETE DAAN GROUP HENS MAES CONTAINERS +1´24"

    10 VANDEPUTTE NIELS ALPECIN – FENIX +1´29"

     

    11/11/2020  NIEL  Veldrijden UCI Dames Elite

    DLN: 57 / OPG: 2 / AFSTAND: 16.0KM / TIJD: 40´54" / GEM.SN: 21.45KM/H

    1 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED

    2 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED +0´01"

    3 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´03"

    4 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +0´30"

    5 WORST ANNEMARIE 777 NED +0´40"

    6 CANT SANNE IKO-CRELAN +0´42"

    7 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´51"

    8 VAS KATA BLANKA DOLTCINI - N-M TRANSPORT HUN +1´21"

    9 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´30"

    10 VAN EMPEL FEM THE WHOOPERS NED +1´45"

    11-11-2020 om 18:20 geschreven door kenny


    31-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/10/2020

    banner veldrijden

    Zaterdag 31/10/2020  KOPPENBERGCROSS MELDEN-OUDENAARDE - Veldrijden Men Elite UCI

    Dln:

    1 Eli ISERBYT Pauwels Sauzen - Bingoal

    2 Lars VAN DER HAAR (Ned) Telenet Baloise Lions  + 43"

    3 Toon AERTS Telenet Baloise Lions  + 1'20"

    4 Quinten HERMANS Circus - Wanty Gobert

    5 Michael VANTHOURENHOUT Pauwels Sauzen - Bingoal

    6 Toon VANDEBOSCH Pauwels Sauzen - Bingoal

    7 Thomas MEIN (GBr)  + 3'01"

    8 Corne VAN KESSEL (Ned) Circus - Wanty Gobert  + 3'14"

    9 Ryan KAMP (Ned) Pauwels Sauzen - Bingoal

    10 Daan SOETE Group Hens-Maes

     

    31/10/2020  KOPPENBERGCROSS MELDEN-OUDENAARDE - Veldrijden Dames Elite UCI

    14.75Km    Gem. Sn: 18.31Km/u    Dln: 54

    1 WORST Annemarie NED 777

    2 BRAND Lucinda NED  DE TELENET - BALOISE LIONS +4.0"

    3 KASTELIJN Yara NED DE.UCI CREDISHOP-FRISTADS +10.0"

    4 BETSEMA Denise NED DE PAUWELS SAUZEN - BINGOAL +57.0"

    5 LECHNER Eva ITA DE STARCASINO CX TEAM +1´15.0"

    6 VAN ALPHEN Aniek NED DE CREDISHOP-FRISTADS +1´25.0"

    7 ALVARADO Ceylin del Carmen NED DE ALPECIN-FENIX +1´53.0"

    8 PIETERSE Puck NED DE ALPECIN-FENIX +1´59.0"

    9 VAN EMPEL Fem NED DE THE WHOOPERS +2´07.0"

    10 VAS Kata Blanka HUN DE.UCI DOLTCINI - N-M TRANSPORT +2´15.0"

    31-10-2020 om 17:36 geschreven door kenny


    28-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINGEN VANAF DONDERDAG 29/10 AFGELAST TO NADER ORDER !!!

    groepstraining beveren

    UPDATE 28/10/2020   CORONAVIRUS COVID-19

     

    VANAF DONDERDAG 29/10/2020 OM 00:00 GELDEN VOLGENDE REGELS:

     

    +12-JARIGEN

     

    -         FIETSEN / TRAINEN IN GROEP BEPERKT TOT MAXIMAAL 4 PERSONEN.

     

    -         GROTERE GROEPEN ZIJN VERBODEN !

     

    -         ALLE WEDSTRIJDEN AFGELAST. ENKEL PROFESSIONELE SPORTEN GAAN DOOR (MAAR ZONDER PUBLIEK!)

     

    -         STAGES KUNNEN / MOGEN NIET DOORGAAN.

    28-10-2020 om 16:35 geschreven door kenny


    24-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/10/2020

    banner veldrijden

    Zaterdag 24/10/2020  RUDDERVOORDE     Veldrijden UCI Men elite

    DLN: 81 / OPG: 12 / TIJD: 59´23" /

    1 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2 AERTS TOON TELENET LIONS +0´15"

    3 VAN DER HAAR LARS TELENET LIONS NED +0´19"

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´33"

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´37"

    6 SOETE DAAN GROUP HENS MAES CONTAINERS +0´42"

    7 ORTS LLORET FELIPE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL ESP +0´49"

    8 VAN KESSEL CORNE CIRCUS - WANTY GOBERT NED +1´00"

    9 HERMANS QUINTEN CIRCUS - WANTY GOBERT +1´07"

    10 MEEUSEN TOM GROUP HENS MAES CONTAINERS +1´15"

    24/10/2020  RUDDERVOORDE      Veldrijden UCI Dames Elite  Superprestige
    DLN: 74 / OPG: 6 / TIJD: 46´37" /

    1 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED

    2 WORST ANNEMARIE 777 NED  +0´01"

    3 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED +0´01"

    4 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +0´01"

    5 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´01"

    6 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´31"

    7 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´45"

    8 ROCHETTE MAGHALIE SPECIALIZED/FEEDBACK SPORTS CAN +0´51"

    9 VAN DER HEIJDEN INGE CCC – LIV NED +0´58"

    10 LECHNER EVA STARCASINO CX TEAM ITA +1´00"

     

    24/10/2020   RUDDERVOORDE  Veldrijden Juniors UCI

    DLN: 74 / OPG: 1 / AFSTAND: 16.08KM / TIJD: 44´33" / GEM.SN: 19.85KM/H

    1 MICHELS JENTE IKO-CRELAN

    2 DOCKX AARON IKO-CRELAN +0´47"

    3 HARTEEL JELLE ATHLETES FOR HOPE +1´07"

    4 MASCIARELLI LORENZO CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT ITA +1´22"

    5 STRÁNSKÝ MATÌJ IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE +1´41"

    6 KOPECKY MATYAS CALLANT-PAUWELS SAUZEN CZE +1´47"

    7 AVONDTS MATHIS IKO-CRELAN +2´00"

    8 KUYPERS MILAN WAC TEAM +2´12"

    9 DE BRUYCKERE KAY CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT +2´12"

    10 CEULEMANS NIELS CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT +2´12"

    24-10-2020 om 17:41 geschreven door kenny


    23-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 31/10/2020 START WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS !!!
    groepstraining beveren

    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER, SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS TE ST.NIKLAAS, START VANAF 31 OKTOBER.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS EN VERTREK OM 09H30 !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 83 km)

    Vanaf 02 Januari 2021 de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 95 km)

    23-10-2020 om 10:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 28/10/2020 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN !!!
    groepstraining beveren

    DE WINTERGROEPSTRAINING OP WOENSDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF 28 OKTOBER !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF EN VERTREK OM 14H00 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34 goed voor +/- 75 km. Voor de liefhebbers steeds de extra lus via Haasdonk, Den Es naar Melsele.

    Vanaf Woensdag 03 Maart 2021 de grote wintertour, via Overslag +/- 90 km.

    23-10-2020 om 10:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 01/11/2020 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN !!!
    groepstraining beveren

    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 01 NOVEMBER !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF EN VERTREK OM 09H30 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34 goed voor +/- 75 km. Voor de liefhebbers steeds de extra lus via Haasdonk, Den Es naar Melsele.

    Vanaf Zondag 03 Januari 2021 de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 90 km)

    23-10-2020 om 10:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF DINSDAG 27/10/2020 START WINTERTOER MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    groepstraining beveren

    VANAF DINSDAG 27/10/2020 START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER (+/- 60 KM) EN DAT TOT EIND FEBRUARI 2021 !!!

    VERTREK OM 09H30 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    DE TRAININGEN GAAN DOOR OP ZATERDAG, ZONDAG, DINSDAG EN DONDERDAG !!!

    23-10-2020 om 10:11 geschreven door kenny


    18-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/10/2020



    Zondag 18/10/2020  RONDE VAN VLAANDEREN (O)  Men Elite  World Tour   267,2 km  05:43:17

    DLN: 

    1 Mathieu Van Der Poel (NED)-Corendon
    2 Wout Van Aert (BEL)-Jumbo - Visma-zt

    3 Alexander Kristoff (NOR)-Uae Team Emirates-0:08

    4 Anthony Turgis (FRA)-Total - Direct Energie

    5 Yves Lampaert (BEL)-Deceuninck - Quick Step

    6 Dimitri Claeys (BEL)-Cofidis

    7 Oliver Naesen (BEL)-AG2R - La Mondiale

    8 Dylan Van Baarle (NED)-Team Ineos
    9 John Degenkolb (GER)-Lotto - Soudal
    10 Tiesj Benoot (BEL)-Sunweb

    18/10/2020  RONDE VAN VLAANDEREN (O)  Women Elite  World Tour   159,3 km

    DLN:

    1 Chantal Van Den Broek-Blaak (NED)-Boels - Dolmans

    2 Amy Pieters (NED)

    3 Lotte Kopecky (BEL)-Lotto - Soudal Ladies

    4 Lisa Brennauer (GER)-Ceratizit - Wnt

    5 Sarah Roy (AUS)-Mitchelton - Scott

    6 Alena Amialyusik (BLR)-Canyon - Sram Racing

    7 Demi Vollering (NED)-Parkhotel Valkenburg

    8 Elisa Longo Borghini (ITA)-Trek - Segafredo

    9 Lauren Stephens (USA)-Tibco - Silicon Valley Bank

    10 Marta Cavalli (ITA)-Valcar - Travel & Service

    18/10/2020  NEERIJSE   Elite2/U23/Elite3

    DLN: 103 / OPG: 24 / AFSTAND: 101.0KM / TIJD: 2H22´03" / GEM.SN: 42.58KM/H

    1 VAN TRICHT STAN SEG RACING ACADEMY

    2 GMELICH MEIJLING JARNO WV DE IJSSELSTREEK +0´05"

    3 VAN BREUSSEGEM ELIAS TARTELETTO – ISOREX +0´06"

    4 DEHAIRS SIMON GM RECYCLING TEAM +0´10"

    5 STALLAERT JOERI HUBO - TITAN CARGO CT

    6 VAN TRICHT FLORIS GM RECYCLING TEAM

    7 PARIDAENS JASPER URBANO CYCLING TEAM

    8 VERHEYEN MAARTEN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 D´HEYGERE GIL EFC-L&R-VULSTEKE


    18/10/2020  NEERIJSE   Juniores

    DLN: 105 / OPG: 32 / AFSTAND: 82.0KM / TIJD: 1H51´46" / GEM.SN: 43.93KM/H

    1 DE LIE ARNAUD CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 HEREMANS JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE JAEGER ARTHUR BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    4 VERGOTE DIEL CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM

    5 LADANG MIGUEL BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    7 VERHEYEN NILS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 WOLFS GERT-JAN SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DE SUTTER STIJN ISOREX CYCLING TEAM

    15 VAN GENECHTEN JELLE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 VAN RAEMDONCK CÉDRIC AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18-10-2020 om 18:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/10/2020

    banner veldrijden

    Zondag 18/10/2020  Hechtel    Veldrijden form.B   U23   Provinciaal Kampioenschap

    DLN: 63 / OPG: 7 / AFSTAND: 16.0KM / TIJD: 43´57" / GEM.SN: 20.01KM/H

    1 VAN DEN EYNDE VINCE VDB CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    3 HUYBS WARD TELENET - BALOISE LIONS +0´04"

    4 LEMMENS SANDER ACROG - TORMANS BALEN BC +0´27"

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE GROUP HENS MAES CONTAINERS +0´31"

    6 VAN LOOVEREN JOACHIM PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES +0´39"

    7 BAERS ARNE CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT +0´56"

    8 JORDENS JARNO STAGECO CYCLING TEAM +0´57"

    9 HORNY CLEMENT BH WALLONIE MTB TEAM

    10 VLIEGEN PIETER-JAN INDIVIDUEEL +1´11" 

     

    18/10/2020  Hechtel    Veldrijden form.B  Elite 2/3    Provinciaal Kampioenschap

    DLN: 27 / OPG: 1 / AFSTAND: 19.6KM / TIJD: 57´04" / GEM.SN: 19.28KM/H

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM

    2 VERHEYEN THOMAS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. +0´33"

    3 GYS JENS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. +0´43"

    4 WUYTS MATHIJS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM +1´45"

    5 VAN COMPERNOLLE KENNETH ASFRA RACING TEAM

    6 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST +1´58"

    7 LEAERTS YELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D +3´45"

    8 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM +3´51"

    9 VERBEECK GLENN YOUNG CYCLING TALENT D&D +3´56"

    10 KOYEN NIELS ELBOKA CYCLING TEAM +4´28"

     

    18/10/2020  Hechtel    Veldrijden Vrouwen Elite/Jun

    DLN: 44 / OPG: 3 / AFSTAND: 10.0KM / TIJD: 43´10" / GEM.SN: 12.28KM/H

    1 VERHESTRAETEN KAREN IKO-CRELAN

    2 VERHOEVEN SUZANNE XALT CYCLING +0´57"

    3 MAES SHANA TORMANS CYCLO CROSS TEAM +1´03"

    4 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT +1´40"

    5 KUIJPER ELODIE CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT NED +2´27"

    6 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM +2´48"

    7 KERSTE BRITT WV SCHIJNDEL NED +3´23"

    8 ZWAENEPOEL TESSA PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES – DOLTCINI +3´54"

    9 VAN WUNSEL LISE BIKE ADVICE - ITAF CT +4´04"

    10 DE BRUYNE MEG BNS TECHNICS - CONCRETE HOUSE +4´14"

     

    18/10/2020 Hechtel    Veldrijden form.C  Juniores   2° JAARS

    DLN: 34 / OPG: 1 / AFSTAND: 12.25KM / TIJD: 35´58" / GEM.SN: 18.41KM/H

    1 MICHELS JENTE IKO-CRELAN

    2 KUYPERS MILAN WAC TEAM +1´05"

    3 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D +1´14"

    4 SOONTJENS ARTHUR AA DRINK YOUNG LIONS +1´34"

    5 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM +1´40"

    6 PAUWELS PIETER CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT +2´04"

    7 BLOMMEN BRENT DAVO – KZLWC +2´12"

    8 HEYMANS AARON DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM +2´23"

    9 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +2´38"

    10 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D +2´45"

     

    18/10/2020 Hechtel    Veldrijden form.C  Juniores   1° JAARS

    DLN: 47 / OPG: 2 / AFSTAND: 12.25KM / TIJD: 38´28" / GEM.SN: 17.51KM/H

    1 CEULEMANS NIELS CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    2 DAELMANS BENGT WAC TEAM +0´15"

    3 GEUDENS ROBBE ACROG - TORMANS BALEN BC +0´29"

    4 ROMMELAERE IBEN CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT +0´33"

    5 ERPELS JOPPE ACROG - TORMANS BALEN BC +0´36"

    6 KUSCHLA SILAS WAC TEAM GER +0´40"

    7 DE BRUYCKERE KAY CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    8 CEULEMANS JARNE IKO-CRELAN +0´59"

    9 VANHOUDT YENTHE SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG +1´14"

    10 GEVAERT MILES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM +1´30"

     

    18/10/2020 Hechtel    Veldrijden form.C  U17 2° jaars   Provinciaal Kampioenschap

    DLN: 68 / #OPG: 1 / TIJD: 27´28"

    1 VANDENBERGHE VIKTOR CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    2 VIJFVINKEL MIKA WV ZEEUWS VLAANDEREN NED +0´27"

    3 VAN DEN BOER SEPPE AA DRINK YOUNG LIONS +0´29"

    4 SPRANGERS BRAM ACROG - TORMANS BALEN BC +0´37"

    5 NUYENS WIES ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM +0´54"

    6 SAMEC FILIP IVAR CS-AUTHOR TEAM CZE +0´59"

    7 CORSUS YORDI CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT +1´15"

    8 URKENS FERRE TEAM KEMPEN +1´25"

    9 HEIRBAUT TOON CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT +1´28"

    10 UYTTERHOEVEN MIKE IKO-CRELAN

     

    18/10/2020 Hechtel    Veldrijden form.C  U17 1° jaars   Provinciaal Kampioenschap

    DLN: 53 / OPG: 0 / TIJD: 35´16"

    1 VAN DEN BROEK AXEL ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 TIELENS NEO PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES

    3 VAN LEE SVERRE UCT RIDE CYCLING TEAM +0´09"

    4 ALLAER THORBEN CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT +0´32"

    5 TIELENS ZANDER UCT RIDE CYCLING TEAM +1´02"

    6 TIESTERS BRAM OPTIMUS CYCLING TEAM +1´22"

    7 REMIJN SENNA ZRTC THEO MIDDELKAMP NED +1´41"

    8 VAN DER VEKEN LUCA WILLEBRORD WIL VOORUIT NED +1´47"

    9 OERTZEN MAX HEINER HRG HARBURG GER +1´50"

    10 BOSSAERTS SENN AA DRINK YOUNG LIONS +2´00"

     

    18/10/2020 Hechtel    Veldrijden form.D

    Ma A  DLN: 22 / OPG: 2 / AFSTAND: 12.25KM / TIJD: 39´41" / GEM.SN: 18.52KM/H

    1 DE WIT EDWIN 

    2 TIELENS JIMMY UCT RIDE CYCLING TEAM

    3 ARNOUTS TOM 

    4 PAESHUYSE JEF 

    5 DAVID NICKY DAKSERVICE CYCLING TEAM

     

    Ma B  DLN: 25 / #OPG: 1 / AFSTAND: 12.25KM / TIJD: 39´50" / GEM.SN: 18.45KM/H

    1 SMITS KRIS

    2 LAPERE KRIS ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 SLEECKX DANNY 

    5 JANSSENS SIMON AA DRINK YOUNG LIONS

     

    Ma C/D  DLN: 21 / OPG: 0 / AFSTAND: 12.25KM / TIJD: 40´25" / GEM.SN: 18.19KM/H

    1 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    2 VERHAEGEN GUIDO DAKSERVICE CYCLING TEAM

    3 LAMMENS MARIO 

    4 MEERBURG PETER MTB CLUB DISCOVERY NED

    5 WILLE RUDI 

     

    Masters D  DLN: 2 / OPG: 0 / TIJD: 0´00"

    1 VAN OOSTERWYCK DANIEL 

    2 VAN DER LEEUW ALBERT TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG NED

    18-10-2020 om 18:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN ZATERDAG 17/10/2020

    FOTO'S BK ELITE Z.C. & U23 TE LOKEREN VAN ZATERDAG 17/10/2020     


    Zaterdag 17/10/2020  BK   BELOFTEN    HEREN   LOKEREN

    DLN: 175 / OPG:    176 km   3:25:47    

    1 Jordi Meeus (BEL)-Seg Racing Academy

    2 Arne Marit (BEL)-Lotto - Soudal Espoirs

    3 Simon Dehairs (BEL)-GM Recycling

    4 Jules Hesters (BEL)-Efc - L&r - Vulsteke

    5 Sébastien van Poppel (BEL)-Wallonie Bruxelles Development

    6 Maxim Van Gils (BEL)-Lotto - Soudal Espoirs

    7 Jenno Berckmoes (BEL)-Home Solutions - Soenens

    8 Sébastien Grignard (BEL)-Lotto - Soudal Espoirs

    9 Alexander Colman (GBR)-Canyon Dhb P/b Soreen

    10 Felix Dopchie (BEL)-Wallonie Bruxelles Development

    30 Trifonius Van Peteghem (BEL)-Davo - United










     

    Zaterdag 17/10/2020  BK Elite Zonder Contract  HEREN   LOKEREN    

    DLN: 137 / OPG: 42    3:08:38     144 km    45,803 km/u

    1 SIEMONS Stijn ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 STEVENS Timothy ACROG - TORMANS BALEN BC

    3 VERRAES Benjamin CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT

    4 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    5 NOELS Sven DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 DE MAEGHT Dorian URBANO CYCLING TEAM

    7 DIELEMAN Michiel VETRAPO CYCLING TEAM

    8 BASTIAENS Ayco VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 PATTYN Jeroen DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    10 LAVA Kevin CYCLING TEAM STROOBANT - BATAIA  

    15 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    24 VAN DAMME Bart SHIFTING GEARS KERMESSE










    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    18-10-2020 om 14:56 geschreven door kenny


    17-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/10/2020

    banner veldrijden

    Zaterdag 17/10/2020  BERINGEN    Veldrijden UCI Men elite

    DLN: 61 / OPG: 5 / AFSTAND: 25.0KM / TIJD: 1H00´02" / GEM.SN: 23.9KM/H

    1 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS

    2 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´24"

    3 VAN DER HAAR LARS TELENET - BALOISE LIONS NED +0´35"

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´20"

    5 SOETE DAAN GROUP HENS MAES CONTAINERS +1´28"

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +2´03"

    7 MEIN THOMAS TARTELETTO – ISOREX GBR +2´13"

    8 VAN KESSEL CORNE TORMANS CYCLO CROSS TEAM NED +2´51"

    9 HERMANS QUINTEN TORMANS CYCLO CROSS TEAM +2´52"

    10 KAMP RYAN PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +2´55"

     

    17/10/2020  BERINGEN    Veldrijden UCI Dames elite

    DLN: 41 / OPG: 2 / AFSTAND: 17.5KM / TIJD: 49´35" / GEM.SN: 19.86KM/H

    1 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED

    2 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN ALPECIN-FENIX NED  +0´56"

    3 LECHNER EVA STARCASINO CX TEAM ITA +0´57"

    4 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +1´27"

    5 VAN ANROOIJ SHIRIN TELENET - BALOISE LIONS NED +1´30"

    6 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +1´32"

    7 WORST ANNEMARIE 777 NED +2´08"

    8 VAN DER HEIJDEN INGE CCC – LIV NED +2´23"

    9 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +2´34"

    10 FRANCK ALICIA PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES – DOLTCINI +2´59"

     

    17/10/2020    BERINGEN    Veldrijden Juniors UCI

    DLN: 71 / OPG: 6 / AFSTAND: 15.0KM / TIJD: 38´39" / GEM.SN: 21.32KM/H

    1 MASCIARELLI LORENZO CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT ITA

    2 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    3 MICHELS JENTE IKO-CRELAN  +0´10"

    4 STRÁNSKÝ MATĚJ IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE +0´31"

    5 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D  +0´52"

    6 DOLEZAL TOMAS IVAR CS AUTHOR TEAM CZE +1´30"

    7 AVONDTS MATHIS IKO-CRELAN +1´37"

    8 BLOMMEN BRENT DAVO – KZLWC +1´42"

    9 VAN DER HEYDEN DARIO AA DRINK YOUNG LIONS +1´43"

    10 DE BRUYCKERE KAY CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT +1´44"

     

    17/10/2020  BERINGEN  Veldrijden form. C   Nieuwelingen 2° JAARS

    DLN: 48 / OPG: 4 / AFSTAND: 10.0KM / TIJD: 27´34" / GEM.SN: 19.69KM/H

    1 VANDENBERGHE VIKTOR CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    2 JAMIN ANTOINE SUPER BIKERS ECOLE VTT

    3 JEŽEK VÁCLAV IVAR CS-AUTHOR TEAM CZE +0´06"

    4 WEIS DANIEL ROSKILDE CYCLE RING DEN

    5 VAN DEN BOER SEPPE AA DRINK YOUNG LIONS +0´21"

    6 SAMEC FILIP IVAR CS-AUTHOR TEAM CZE

    7 URKENS FERRE TEAM KEMPEN +0´39"

    8 NUYENS WIES ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM +0´49"

    9 MARCHAND ROBBE CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD +1´07"

    10 VAN LOOCKE LARS ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM +1´24"

     

    17/10/2020  BERINGEN   Veldrijden form. C   Nieuwelingen 1° JAARS

    DLN: 30 / OPG: 2 / AFSTAND: 10.0KM / TIJD: 28´01" / GEM.SN: 19.06KM/H

    1 VAN DEN BROEK AXEL ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 JACOBS IEBEN WAC TEAM  +0´31"

    3 BOSSAERTS SENN AA DRINK YOUNG LIONS

    4 VAN LEE SVERRE UCT RIDE CYCLING TEAM  +0´39"

    5 VANHOUDT YOREN OPTIMUS CYCLING TEAM  +0´50"

    6 ALLAER THORBEN CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT  +0´56"

    7 OERTZEN MAX HEINER HRG HARBURG GER

    8 CRAPS STAN BRAIN² OLYMPIA TIENEN  +2´19"

    9 VAN DEN MEERSSCHE LOMME TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM  +2´26"

    10 DEKIEN MIEL YOUNG CYCLING TEAM MIDDELKERKE

    17-10-2020 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/10/2020



    Zaterdag 17/10/2020  BK Elite Zonder Contract  HEREN   LOKEREN    

    DLN: 137 / OPG: 42    3:08:38     144 km    45,803 km/u

    1 SIEMONS Stijn ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 STEVENS Timothy ACROG - TORMANS BALEN BC

    3 VERRAES Benjamin CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT

    4 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    5 NOELS Sven DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 DE MAEGHT Dorian URBANO CYCLING TEAM

    7 DIELEMAN Michiel VETRAPO CYCLING TEAM

    8 BASTIAENS Ayco VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 PATTYN Jeroen DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    10 LAVA Kevin CYCLING TEAM STROOBANT - BATAIA  

    15 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    24 VAN DAMME Bart SHIFTING GEARS KERMESSE
     

    17/10/2020  BK  BELOFTEN  HEREN   LOKEREN    

    DLN: 175 / OPG:    176 km   3:25:47    

    1 Jordi Meeus (BEL)-Seg Racing Academy

    2 Arne Marit (BEL)-Lotto - Soudal Espoirs

    3 Simon Dehairs (BEL)-GM Recycling

    4 Jules Hesters (BEL)-Efc - L&r - Vulsteke

    5 Sébastien van Poppel (BEL)-Wallonie Bruxelles Development

    6 Maxim Van Gils (BEL)-Lotto - Soudal Espoirs

    7 Jenno Berckmoes (BEL)-Home Solutions - Soenens

    8 Sébastien Grignard (BEL)-Lotto - Soudal Espoirs

    9 Alexander Colman (GBR)-Canyon Dhb P/b Soreen

    10 Felix Dopchie (BEL)-Wallonie Bruxelles Development

    30 Trifonius Van Peteghem (BEL)-Davo - United

    17-10-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    14-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN POLDERRENNERS VAN WOENSDAG 14/10/2020

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Kenny Janssens en Peter Heymaans vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit doorheen het 'Soete Waeslant'.

    Wegens Covid-19 code rood Nederland waren we genoodzaakt om de midweek training af te werken in België en dus kozen we voor de wintertoer met extra lus naar Overslag. Onze kopmannen zorgden voor een mooi egaal tempo en wisselden vooraan elkaar zeer goed af. De afstand bedroeg 96,5 km tot Haasdonk, het gemiddelde was goed voor 34,4 km/h. Met de extra lus naar Den Es en Melsele kwam de totale afstand uit op 105 km.


    Reden mee vandaag :
    Dr.Frank De Winter , Leo Mares , Peter Heymans , Serge Meyvis , Guy Smet , Jan Vlegels , Wim Heyndrickx , Chris Van De Vijver , Walter Meseure , Frank Van Geystelen (Speed Pedelec) , Glenn Van Hautekerke , Sam Strybos , Kris Cornelis , Franky Weemaes , Lieven Van De Perre , Benny Van Damme , Walter Verhelst , Ramazan Burgu , David Vanhaverbeke , Kenny De Permentier , Frank Suys , Dirk Cleys , Alex Goossens , Anaconda en Kenny Janssens.

    14-10-2020 om 19:11 geschreven door kenny


    12-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BK NIEUWELINGEN TE AFFLIGEM VAN ZONDAG 11/10/2020

    FOTO'S BK NIEUWELINGEN TE AFFLIGEM VAN ZONDAG 11/10/2020     


    Zondag 11/10/2020   BK U17 HEREN (2e jaars)   AFFLIGEM    1:50:52    75,2 km   40,698 km/u

    1 DOCKX Aaron IKO-CRELAN

    2 BORREMANS Tyson WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    3 VAN MECHELEN Vlad CANNIBAL TEAM

    4 VAN HOLLEBEKE Milan AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 SWENNEN Tijl SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 VERBRUGGHE Jens ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 HANNES Victor ACROG - TORMANS BALEN BC

    8 KNAEPS Lowie ACROG - TORMANS BALEN BC

    9 DAVIDS Thomas TEAM KEMPEN

    10 PLACE Maxence TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE Asbl

    19 BERTELS Jasper VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 VAN ROYEN Nick AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 PROVOST Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM







     

    11/10/2020   BK U17 HEREN (1e jaars)   AFFLIGEM    1:37:04  65,8 km  40,673 km/u

    1 DE SCHUYTENEER Steffen AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN NESTE Viggo CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM

    3 SENTJENS Sente CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM

    4 VANEECKHOUTTE Victor CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM

    5 TIENPONT Miel GAVERZICHT-BE-OKAY

    6 VAN ROY Gilles WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    7 CRABBE Tom WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VAN HERCK Yarno MAES CT GLABBEEK

    9 FLUSSIE Chepe Kwame BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    10 VANDENABEELE Kobe JONGE RAKKERS VOLLEZELE


     







    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    12-10-2020 om 15:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2020

    edh

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Masters !!!


    Klik op de afbeelding om de link te volgen
            Guy Smet

    Zondag 11/10/2020  SENEFFE   EDH   Catg C/D/D+    52,8 km    42,90 km/h

    DLN: 51

    1-GUY SMET (Kruibeke)

    2-ERWIN BOLLEN

    3-PHILIP LAMPAERT

    4-PATRICK POUKI

    5-KOEN DE BOSSCHER

    6-STEPHANE DEFRAENE

    7-FILIP DE WANNEMACKER

    8-BERTRAND DELHAYE

    9-BRUNO BRUYERE

    10-JURGEN DEBACKER

    12-10-2020 om 15:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2020


    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 4° Seizoenszege bij de Masters C !!!

    Klik op de afbeelding om de link te volgen 

    Lieven Van De Perre

    Zondag 11/10/2020  NIL SAINT VINCENT  MASTERS C    54,880 km    1h.23’10”   39,592 km/h

    DLN : 28

    1. LIEVEN VAN DE PERRE (Kieldrecht)

    2. COMPERE Serge

    3. TABOURDON Marc  29“

    4. JADOT Frédéric

    5. VAN LIJSDONCK Henk

    6. WEEMAES Franky

    7. CONKA Daniel

    8. DEBROUX Gaëtan

    9. WUYTS Hans

    10. GORIS Thomas

    12-10-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    11-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/10/2020



    Zondag 11/10/2020 GENT-WEVELGEM (W)  Men Elite World Tour   232,5 km

    DLN: 195

    1 PEDERSEN Mads (Trek - Segafredo)

    2 SÉNÉCHAL Florian (Deceuninck - Quick Step)

    3 TRENTIN Matteo (CCC Team)

    4 BETTIOL Alberto (EF Pro Cycling)

    5 KÜNG Stefan (Groupama - FDJ)

    6 DEGENKOLB John (Lotto Soudal)

    7 LAMPAERT Yves (Deceuninck - Quick Step)

    8 VAN AERT Wout (Team Jumbo-Visma)

    9 VAN DER POEL Mathieu (Alpecin-Fenix)

    10 TEUNS Dylan (Bahrain - McLaren)

     

    11/10/2020  GENT-WEVELGEM (W)   Women World Tour  141 km

    DLN: 131   3u33'15"

    1-Jolien D'HOORE-Boels Dolmans CT

    2-Lotte KOPECKY-Lotto Soudal Ladies

    3-Lisa BRENNAUER-CERATIZIT (Dui) - WNT Pro CT

    4-Sarah ROY (Aus)-Mitchelton Scott

    5-Marta CAVALLI (Ita)-Valcar - Travel & Service

    6-Lauren STEPHENS (USA)-Team Tibco-Silicon Valley...

    7-Demi VOLLERING (Ned)-Parkhotel Valkenburg

    8-Elizabeth DEIGNAN (Gbr)-Trek - Segafredo

    9-Amy PIETERS (Ned)-Boels Dolmans CT+ 5"

    10-Elisa LONGO BORGHINI (Ita)-Trek - Segafredo-+ 8"

     

    11/10/2020  ALKEN  Elite2/U23/Elite3

    DLN: 136 / OPG: 23 / TIJD: 2H20´55"

    1 SIEMONS STIJN ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN

    3 VAN MULDERS BRENT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 DEVOS HAN URBANO CYCLING TEAM

    5 LAVA KEVIN CYCLING TEAM STROOBANT - BATAIA

    6 RELAES JACOB TARTELETTO - ISOREX

    7 VAN STERTHEM JELLE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 BIERKENS TIM WV DE IJSSELSTREEK CT NED

    9 CLÉ BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    10 MANNAERTS JELLE HUBO - TITAN CARGO CT


    11/10/2020  STER VAN ZUID LIMBURG  Juniores  124 km

    Deelnemers: 143   2:55:02    42,506 km/u

    1 DE LIE Arnaud CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 LADANG Miguel BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    3 DEBRUYNE Ramses SELECTIE WEST & OOST-VL 0:00:06

    4 DE MEESTER Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 0:00:14

    5 DE NEVE Arthur CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS R 0:00:16

    6 OOSTERLINCK Joes CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM

    7 UIJTDEBROEKS Cian ACROG - TORMANS BALEN BC

    8 ORINS Robin ACROG - TORMANS BALEN BC 0:00:19

    9 INION Sander CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM 0:00:22

    10 DELAHAYE Jens AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 WILLEMS Senne AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VAN RAEMDONCK Cédric AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 DE RIJK Sim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 NED LUITEN Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 STERCK Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    11/10/2020  ALKEN   U17

    DLN: 51 / OPG: 9 / TIJD: 1H17´19"

    1 NOORLOOS CASPER CC PAVÉ76 NED

    2 VANHEES MATHIAS SPORT EN MOEDIG GENK

    3 VAN DEN EIJNDEN DAAN CC PAVE 76 NED

    4 VERMEULEN ARTHUR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN DER VREKEN LUCAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 FRETIN KAJ 

    7 DERISON THIBAU SPORT EN MOEDIG GENK

    8 VAN GOGH XANDER WAC TEAM

    9 BRETHOUWER YORICK DE JONGE RENNER NED

    10 DE JONG OLIVIER SPORT EN MOEDIG GENK

    20 VAN DEN BRANDEN RUNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    26 VAN DE MEERSSCHE EWOUD AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11-10-2020 om 18:40 geschreven door kenny


    08-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BORNEM VAN DONDERDAG 08/10/2020

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BORNEM VAN DONDERDAG 08/10/2020     


    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de EZC !!!


    Klik op de afbeelding om de link te volgen 

             Alex Colman

     

    Donderdag 08/10/2020  BORNEM   Elite2/U23/Elite3

    DLN: 118 / OPG: 58 / AFSTAND: 110.5KM / TIJD: 2H32´41" / GEM.SN: 43.33KM/H

    1 COLMAN ALEX CANYON DHB P/N SOREEN

    2 WOUTERS ENZO TARTELETTO – ISOREX  +0´21"

    3 STALLAERT JOERI HUBO - TITAN CARGO CT

    4 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN

    6 BRAET VITO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 VERCAMST WESLEY HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VAN DE KERKHOVE BRENT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VERHEYEN MAARTEN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    13 MOENS JENS VAN EYCK SPORT - JOSAN

    14 VAN SCHOOR MATTHEW HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    19 RELAES JACOB TARTELETTO - ISOREX

    24 DIELEMAN MICHIEL VETRAPO CYCLING TEAM

    27 VAN GRIEKEN JARNE EFC-L&R-VULSTEKE











    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    08-10-2020 om 20:23 geschreven door kenny


    07-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN POLDERRENNERS VAN WOENSDAG 07/10/2020

    walsoorden 1walsoorden

    Onder leiding van Kenny Janssens en Sam Strybos vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 14 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Vanaf het vertrek een beetje miezerige regen en dan gedurende de midweek training vooral zwaar bewolkt weer met een stevig windje. Vooraan werd er zeer regelmatig gewisseld zodat het tempo zeer egaal kon worden onderhouden. De afstand bedroeg 98 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 118 km, het gemiddelde was goed voor 35,5 km/h.


    Reden mee vandaag : Sam Strybos , Guy Smet , Glenn Van Hautekerke , Walter Meseure , Kurt Van Raemdonck , Alex Goossens , William Despeels , Rudy Thysman , Kenny De Permentier , Frank Suys , Joris De Jonghe , Dirk Cleys, Kris Cornelis en  Kenny Janssens.


    zomergroepstraining beveren 2017

    07-10-2020 om 18:49 geschreven door kenny


    04-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2020

    banner veldrijden

    Zondag 04/10/2020  KASTERLEE  Veldrijden form.B   Elite2/Elite 3

    DLN: 29 / OPG: 1 / AFSTAND: 22.4KM / TIJD: 1H00´49" / GEM.SN: 20.86KM/H

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM

    2 WUYTS MATHIJS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM +0´53"

    3 VERHEYEN THOMAS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. +1´09"

    4 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST +1´20"

    5 SIEBENS GIANNI URBANO CYCLING TEAM +1´33"

    6 GYS JENS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. +2´00"

    7 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM ATOM 6 +2´44"

    8 VAN COMPERNOLLE KENNETH ASFRA RACING TEAM +2´49"

    9 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D +2´57"

    10 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    12 VAN DE VELDE MATTHIAS DAKSERVICE CYCLING TEAM +3´49"

    15 DE BOCK YONI C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW +4´38"

    26 DE BOCK JELLE C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    Elite3

    DLN: 19 / OPG: 0 / AFSTAND: 22.4KM / TIJD: 1H05´19" / GEM.SN: 19.97KM/H

    1 PAUWELS DRIES

    2 TIBACKX LAWRENCE +0´33"

    3 SMITS RUNE +1´38"

    4 VAN DEN EEDE LAURI +2´01"

    5 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    04/10/2020  KASTERLEE  Veldrijden form.B U23

    DLN: 60 / OPG: 0 / AFSTAND: 22.4KM / TIJD: 1H01´44" / GEM.SN: 20.46KM/H

    1 SIEMONS JULIAN AA DRINK YOUNG LIONS

    2 DEJONGHE LEN GROUP HENS MAES CONTAINERS +0´26"

    3 BAERS ARNE CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    4 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM +0´28"

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE GROUP HENS MAES CONTAINERS +0´29"

    6 VAN LOOVEREN JOACHIM PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES +0´36"

    7 HUYBS WARD TELENET - BALOISE LIONS +0´51"

    8 VAN DE PUTTE VICTOR UCT RIDE CYCLING TEAM +0´55"

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    10 HORNY CLEMENT BH WALLONIE MTB TEAM +1´03"

     

    04/10/2020  KASTERLEE   Veldrijden Vrouwen Elite/Juniores

    DLN: 47 / OPG: 0 / AFSTAND: 11.2KM / TIJD: 36´58" / GEM.SN: 15.8KM/H

    1 SELS LOES IKO-CRELAN

    2 VERHESTRAETEN KAREN IKO-CRELAN  +0´23"

    3 BENTVELD LEONIE NWV GRONINGEN NED

    4 KNAVEN SENNE CC PAVÉ76 NED  +2´06"

    5 VERVLOET STERRE ATHLETES FOR HOPE  +2´29"

    6 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM  +2´36"

    7 MAES SHANA TORMANS CYCLO CROSS TEAM  +2´50"

    8 HOOG ANTINK IRIS JVR DE BATAUWERS NED +3´21"

    9 DE BRUYNE MEG BNS TECHNICS - CONCRETE HOUSE +3´29"

    10 VAN DEN BRANDE MIRTHE VONDELMOLEN-DE CEUSTER CYCLING TEAM +3´42"

     

    04/10/2020  KASTERLEE   Veldrijden form. C   Juniores  GEBOREN IN 2003

    DLN: 42 / OPG: 0 / AFSTAND: 14.0KM / TIJD: 39´20" / GEM.SN: 19.45KM/H

    1 MICHELS JENTE IKO-CRELAN

    2 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    3 HARTEEL JELLE ATHLETES FOR HOPE

    4 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 KRAMER JESSE NXTG CX DEVELOPMENT TEAM NED

    6 KUYPERS MILAN WAC TEAM

    7 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DE VOS YANICK APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    9 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    10 SOONTJENS ARTHUR AA DRINK YOUNG LIONS

     

    04/10/2020  KASTERLEE   Veldrijden form.C  Juniores GEBOREN IN 2004

    DLN: 63 / OPG: 0 / AFSTAND: 14.0KM / TIJD: 39´46" / GEM.SN: 18.67KM/H

    1 DOCKX AARON IKO-CRELAN

    2 PRINS JARI DIMITRI PRINS NED

    3 CEULEMANS NIELS CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    4 ROMMELAERE IBEN CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    5 VAN DER HEYDEN DARIO AA DRINK YOUNG LIONS

    6 DHONDT ROBBE DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    7 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DE MOYER KENAY ACROG - TORMANS BALEN BC

    9 VANHOUDT YENTHE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 VAN DEN BERGH TOON AA DRINK YOUNG LIONS

     

    04/10/2020  KASTERLEE  Veldrijden form.C  U17  2° jaars

    DLN: 66 / OPG: 0 / TIJD: 26´01"

    1 VANDENBERGHE VIKTOR CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    2 NUYENS WIES ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    3 VIJFVINKEL MIKA WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    4 VAN DEN BOER SEPPE AA DRINK YOUNG LIONS

    5 MAERTENS YORAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VAN DER VALK TOM ACROG - TORMANS BALEN BC

    7 MARCHAND ROBBE CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    8 UYTTERHOEVEN MIKE IKO-CRELAN

    9 URKENS FERRE TEAM KEMPEN

    10 CORSUS YORDI CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

     

    04/10/2020  KASTERLEE   Veldrijden form.C   U17 1° jaars

    DLN: 72 / OPG: 0 / AFSTAND: 8.4KM / TIJD: 27´11" / GEM.SN: 16.36KM/H

    1 VAN DEN BROEK AXEL ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 JACOBS IEBEN WAC TEAM

    3 TIELENS ZANDER UCT RIDE CYCLING TEAM

    4 SCHOOFS JASPER ACROG - TORMANS BALEN BC

    5 VAN DER VEKEN LUCA WILLEBRORD WIL VOORUIT NED

    6 VAN LEE SVERRE UCT RIDE CYCLING TEAM

    7 TIESTERS BRAM OPTIMUS CYCLING TEAM

    8 ZIMMERMANN BERN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 PRINS LARS DE JONGE RENNER NED

    10 BOSSAERTS SENN AA DRINK YOUNG LIONS

     

    04/10/2020  KASTERLEE  Veldrijden form.D

    Ma A  DLN: 21 / OPG: 0 / AFSTAND: 14.0KM / TIJD: 43´29" / GEM.SN: 18.2KM/H

    1 PAESHUYSE JEF 

    2 ARNOUTS TOM 

    3 DELCROIX TOM 

    4 CUSTERS TIM 

    5 JANSSENS JURGEN 

     

    Ma B  DLN: 21 / OPG: 0 / AFSTAND: 14.0KM / TIJD: 43´43" / GEM.SN: 17.78KM/H

    1 LAPERE KRIS ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 SMITS KRIS 

    3 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    4 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 SLEECKX DANNY

     

    Ma C/D  DLN: 20 / OPG: 0 / AFSTAND: 14.0KM / TIJD: 44´39" / GEM.SN: 16.71KM/H

    1 VERHAEGEN GUIDO DAKSERVICE CYCLING TEAM

    2 TECK ERIK 

    3 MEERBURG PETER MTB CLUB DISCOVERY NED

    4 KOCKAERTS HUBERT

    5 STORMS MARC 

     

    Masters D  DLN: 4 / OPG: 0 / TIJD: 52´30"

    1 VAN OOSTERWYCK DANIEL 

    2 VAN SINAY DIRK 

    3 VAN DER LEEUW ALBERT TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG NED

    4 MARTENS HERMAN 

    04-10-2020 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/10/2020



    Zondag 04/10/2020  NIEUWRODE   Elite2/U23/Elite3

    DLN: 115 / OPG: 16 / AFSTAND: 99.0KM / TIJD: 2H09´23" / GEM.SN: 45.68KM/H

    1 VAN BREUSSEGEM ELIAS TARTELETTO - ISOREX

    2 DE MEYER SENNE WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  +0´08"

    3 GERITS VINCE STAGECO CYCLING TEAM  +0´10"

    4 VERHEYEN MAARTEN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 ANDRIEU MAXIM MYSENLAN-BABOCO-DOUTERLOIGNE-CT

    6 DEBRUYNE GLENN TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 PAULUS MILAN SEG RACING ACADEMY

    8 PARIDAENS JASPER URBANO CYCLING TEAM

    9 DE PAUW LEN URBANO CYCLING TEAM

    10 GEYSEGOMS TOM STAGECO CYCLING TEAM

    11 COLMAN ALEX CANYON DHB P/N SOREEN

    12 DRUYTS GERRY ACROG - TORMANS BALEN BC

    26 RELAES JACOB TARTELETTO - ISOREX

     

    04/10/2020  LICHTERVELDE  Elite2/U23/Elite3

    DLN: 82 / OPG: 17 / AFSTAND: 115.5KM / TIJD: 2H42´00" / GEM.SN: 41.2KM/H

    1 VANOVERSCHELDE KOBE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    3 STOCKMAN MICHIEL TEAM SAUERLAND NRW P/G SKS GERMANY

    4 VAN DEN BRANDE JULIEN TARTELETTO – ISOREX  +0´05"

    5 DEFREYNE CÉDRIC LAEREMANS CYCLING TEAM

    6 DESMECHT DAVID S-BIKES AGU

    7 STOCKMAN ABRAM TEAM SAUERLAND NRW P/G SKS GERMANY

    8 VAN SCHOOR MATTHEW HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 VANTOMME MAXIME TARTELETTO - ISOREX

    10 LEYMAN CELESTIN AVL AIX-EN-PROVENCE

    04/10/2020  BERCHEM CLASSIC  Dames Elite

    DLN: 74 / OPG: 37 / AFSTAND: 82.2KM / TIJD: 2H10´01" / GEM.SN: 37.79KM/H

    1 SMULDERS SILKE R D WATERSLEY NED

    2 DUYCK ANN-SOPHIE PARKHOTEL VALKENBURG

    3 VAINIONPÄÄ LAURA S-BIKES AGU FIN

    4 VERSCHELDEN NATHALIE TEAM D.VELOP LADIES  +0´19"

    5 FABER CLAIRE ILLI-BIKES CYCLING TEAM LUX  +0´32"

    6 PRUISSCHER ARIANNA WATERSLEY RACE NED

    7 WATERREUS KYLIE MULTUM ACCOUNTANTS - LSK LADIES CYCLING TEAM NED

    8 HENDRICKX JULIE DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    9 SZABÓ ZSÓFIA DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING HUN

    10 FEYTENS ELLEN LVIV CYCLING TEAM

     

    04/10/2020  NIEUWRODE  U17  Nieuwelingen

    DLN: 90 / OPG: 27 / AFSTAND: 63.0KM / TIJD: 1H29´30" / GEM.SN: 41.91KM/H

    1 DE CEUSTER MILAN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 VERBRUGGHE JENS ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  +0´10"

    3 VAN MECHELEN VLAD CANNIBAL TEAM

    4 PAUWELS THIBAUT 

    5 MEULEMANS NIEL MAES CT GLABBEEK

    6 SWENNEN TIJL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 CRABBE TOM WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 PAUL LOÏS MAES CT GLABBEEK

    9 JORDAENS ILIAS WAC TEAM

    10 HANNES VICTOR ACROG - TORMANS BALEN BC

    17 BERTELS JASPER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 VAN DER VREKEN LUCAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    04-10-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    03-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/10/2020

    banner veldrijden

    Zaterdag 03/10/2020  KRUIBEKE  Veldrijden Men Elite

    DLN: 65 / OPG: 6 / AFSTAND: 23.13KM / TIJD: 1H00´09" / GEM.SN: 21.93KM/H

    1 AERTS TOON TELENET LIONS

    2 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +0´02"

    3 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN – BINGOAL  +1´13"

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET LIONS NED  +1´41"

    5 NYS THIBAU TELENET - BALOISE LIONS  +1´54"

    6 VAN KESSEL CORNE CIRCUS - WANTY GOBERT NED  +2´06"

    7 VANDEPUTTE NIELS ALPECIN – FENIX  +2´07"

    8 AERTS THIJS TELENET - BALOISE LIONS  +2´23"

    9 KAMP RYAN PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED  +2´24"

    10 BAESTAENS VINCENT GROUP HENS MAES CONTAINERS  +2´27"

     

    03/10/2020  KRUIBEKE  Veldrijden Dames Elite

    DLN: 50 / OPG: 3 / AFSTAND: 15.42KM / TIJD: 47´04" / GEM.SN: 18.33KM/H

    1 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED

    2 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +0´13"

    3 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +0´17"

    4 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED +0´52"

    5 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´56"

    6 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +1´18"

    7 CANT SANNE IKO-CRELAN +1´33"

    8 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´46"

    9 VAN LOY ELLEN TELENET - BALOISE LIONS +1´57"

    10 NORBERT RIBEROLLE MARION STARCASINO CX TEAM FRA

    03-10-2020 om 19:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN ZATERDAG 03/10/2020

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BERLARE VAN ZATERDAG 03/10/2020     


    Zaterdag 03/10/2020  BERLARE (O)  Interclub Elite2/U23

    DLN:

    1.TOM PAQUOT   

    2.GIANNI  MARCHAND 

    3.LENNERT  TEUGELS














    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    03-10-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/10/2020



    Zaterdag 03/10/2020  BERLARE (O)  Interclub Elite2/U23

    DLN:

     

    03/10/2020  KNESSELARE (O)  U23

    DLN: 85 / OPG: 25 / AFSTAND: 114.0KM / TIJD: 2H35´33" / GEM.SN: 43.84KM/H

    1 SCHERPENBERGH TRISTAN DAVO UNITED CYCLING TEAM

    2 KROON JORIS WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM NED

    3 COLMAN ALEX CANYON DHB P/N SOREEN  +0´02"

    4 PAULUS MILAN SEG RACING ACADEMY  +0´04"

    5 NEVENS TIBO HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM  +0´08"

    6 VAN STERTHEM JELLE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 DE NEVE JOERIK VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VAN PETEGHEM TRIFONIUS DAVO UNITED CYCLING TEAM

    9 VANDEVELDE YENTL DAVO UNITED CYCLING TEAM

    10 VINCENT JOHAN CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    13 APERS RUBEN LOTTO SOUDAL DEVELOPMENT TEAM

    22 DHOOGE THOMAS DAVO UNITED CYCLING TEAM

     

    03/10/2020  OOSTROZEBEKE  Juniores

    DLN: 110 / OPG: 18 / AFSTAND: 98.0KM / TIJD: 2H14´10" / GEM.SN: 42.46KM/H

    1 LAMBRECHT MICHIEL ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 DE SCHAMPHELEIRE JONAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  +0´01"

    3 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM  +0´21"

    4 ORINS ROBIN ACROG - TORMANS BALEN BC

    5 VAN LAER PIETER WAC TEAM

    6 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    8 VERBEECK DAG BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    9 VERLEYEN GAËTAN ISOREX CYCLING TEAM

    10 SEGERS RYAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    19 MUYSHONDT NILS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 RASCHAERT LANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    03/10/2020  OOSTROZEBEKE  U17

    DLN: 85 / OPG: 5 / AFSTAND: 70.0KM / TIJD: 1H42´01" / GEM.SN: 39.29KM/H

    1 BAELE XANDER VANDERVURST CYCLING TEAM

    2 BAUDEWIJNS CÉDRIC GAVERZICHT-BE-OKAY  +0´24"

    3 GERMONPREZ THIBO GAVERZICHT-BE-OKAY  +0´44"

    4 VANDAMME AXEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 PAUWELS THIBAUT 

    6 VAN GUCHT YORAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 PRESTIANNI SACHA VELO CLUB ARDENNES

    8 VANSTEENKISTE WOUT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 BAERT MATHIS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN HOLLEBEKE MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 HOOFTMAN ILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 DE BUYSSER QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    03/10/2020  RIJKEVORSEL U17 2° JAARS

    DLN: 59 / OPG: 17 / AFSTAND: 66.0KM / TIJD: 1H35´51" / GEM.SN: 40.98KM/H

    1 BERTELS JASPER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VANDENHENDE KOBE FLANDERSCOLOR-GALLOO TEAM

    3 GEYSEN SIEBE TEAM KEMPEN

    4 DOCKX AARON IKO-CRELAN  +0´02"

    5 KNAEPS LOWIE ACROG - TORMANS BALEN BC  +0´10"

    6 DAVIDS THOMAS TEAM KEMPEN

    7 SWENNEN TIJL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 BAETEN RUBE WAC TEAM

    9 BROUWERS VICTOR ACROG - TORMANS BALEN BC

    10 DE BRUYCKERE KAY CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    11 PROVOST QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 VAN DER VREKEN LUCAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DEBUCKE SENNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    03/10/2020  RIJKEVORSEL  U17  1° JAARS

    DLN: 65 / OPG: 23 / AFSTAND: 66.0KM / TIJD: 1H41´43" / GEM.SN: 38.91KM/H

    1 DE CEUSTER MILAN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 CUYLITS MAURO TEAM KEMPEN

    3 HERMANS WAR SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 MEULEMANS NIEL MAES CT GLABBEEK

    5 LATIN MICHAEL MAES CT GLABBEEK

    6 LANGMANS SENNE TEAM KEMPEN

    7 VANDENABEELE KOBE JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 SMETS JOCHEN HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 VAN DER EYCKEN SENNE TEAM KEMPEN

    10 MEEUSEN STAN TEAM KEMPEN

    12 VAN DEN HAUTE MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    03-10-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    01-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/09/2020



    Woensdag 30/09/2020  LANGEMARK  Elite2/U23/Elite3

    DLN: 46 / OPG: 2 / AFSTAND: 70.0KM / TIJD: 1H29´13" / GEM.SN: 47.06KM/H

    1 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    2 D´HEYGERE GIL EFC-L&R-VULSTEKE

    3 FARAZIJN MAXIME DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    4 DE ROOZE NIELS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 BOUTTÉ KENZIE WIELERTEAM IEPER

    6 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    7 DEFREYNE CÉDRIC LAEREMANS CYCLING TEAM

    8 CAETHOVEN STEVEN DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    9 DEBUY ANTHONY DOVY KEUKENS - FCC

    10 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    01-10-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    30-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN POLDERRENNERS VAN WOENSDAG 30/09/2020

    walsoorden 1walsoorden

    Onder leiding van Frank Vanassche en Peter Heymans vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Uiteindelijk terug eens droge dag en daar werd meteen gretig gebruik van gemaakt voor de midweek training. Kopmannen van de dag waren 'Frank Vanassche en Sam Strybos', zij namen grote delen van het kopwerk voor hun rekening. De afstand bedroeg 98 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 118 km, het gemiddelde was goed voor 37,3 km/h.


    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Ramazan Burgu , Frank Vanassche , Jurgen Van den Bergh , Guy Smet , Benny Van Damme , Jan Vlegels , Walter Verhelst , Glenn Van Hautekerke , Walter Meseure , Dirk Cleys , Stef Joris , Serge Meyvis , Philip Van Havenbergh , Peter Heymans , Kurt Van Raemdonck , Alex Goossens , Wim Heyndrickx , Jurgen De Witte , Geoffrey De Jonghe , Franky Weemaes , Frank Van Geystelen (Speed Pedelec) , Sam Strybos , Thomas Van Nimmen , Wouter Dupont , Saskia Van Overmere , Marius Lampo , Bert De Coster , Van Kerckhove , William Despeels , Patrick Van Der Vekens , Pascal Franckaert , Rudy Thysman , ? en Kenny Janssens.


    zomergroepstraining beveren 2017

    30-09-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    28-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/09/2020

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BACHTE-MARIA-LEERNE VAN ZONDAG 27/09/2020     


    Zondag 27/09/2020  BACHTE-MARIA-LEERNE  Elite2/U23/Elite3

    DLN: 131 / OPG: 79 / AFSTAND: 115.6KM / TIJD: 2H32´00" / GEM.SN: 45.63KM/H

    1 STALLAERT JOERI HUBO - TITAN CARGO CT

    2 MARIS ELIAS GM RECYCLING TEAM

    3 JACOBS LEVI VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 WILLEMS MARIO SHIFTING GEARS KERMESSE

    5 MAGINET STEVE HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 VERMEIRE JORDY DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    7 DIELEMAN MICHIEL VETRAPO CYCLING TEAM

    8 STOCKMAN MICHIEL TEAM SAUERLAND NRW P/G SKS GERMANY

    9 DESMECHT DAVID S-BIKES AGU

    10 VANOVERSCHELDE KOBE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    17 COLMAN ALEX CANYON DHB P/N SOREEN

    25 CAETHOVEN KENNETH INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM

    29 GEERINCK DRIES CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT








     



    2709/2020  LICHTERVELDE  U17

    DLN: 87 / OPG: 21 / AFSTAND: 69.3KM / TIJD: 1H40´57" / GEM.SN: 41.07KM/H

    1 DOCKX GILLES HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 GERMONPREZ THIBO GAVERZICHT-BE-OKAY

    3 HANNES VICTOR ACROG - TORMANS BALEN BC

    4 VAN ROYEN NICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DEPETTER DYLAN DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    6 DE BRUYCKERE KAY CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    7 DELTOMBE BRENT FLANDERSCOLOR-GALLOO TEAM

    8 LEENKNEGT YAURICK CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VANSTEENKISTE WOUT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DE BUYSSER QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 PROVOST QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    28-09-2020 om 19:55 geschreven door kenny


    27-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2020



    Proficiat aan JARNO LIESSENS met zijn Zege in de Catg.B

    Proficiat aan BRECHT VAN DEN BRANDEN met zijn Zege in de Catg.D


    Zaterdag 26/09/2020 – TMZ HOEDEKENSKERKE

    CATG.AM  01H27’14” 44,745 km/h

    1-Joeri Lambrechts

    2-Wout Roos

    3-Gunter Van Gaeveren

    4-Stefan Boon

    5-Jeroen Das

    6-Joran Wiskerke

    7-Joachim Raeymaekers

    8-Philip Vermoens

    9-Niels Willaerts

    10-Kristof Lardenoit

    16-Guy Smet

    25-Bryan Cap


    CATG.E B  01H27’16” 44,738 km/h

    1-JARNO LIESSENS

    2-Thijs Bon

    3-Youp Havermans

    4-Xander Van Dijk

    5-Steven vermeulen

    6-Bram De Kort

     

    CATG.D  01H09’15” 41,597 km/h

    1-BRECHT VAN DEN BRANDEN

    2-Jan Dingemanse

    3-Yannick Sprangers

    4-Tom Nelen

    5-Glenn Van Hautekerke

    6-Johan Pemen

    7-Ben Van Baelen

    8-Emile Elzinga

    9-Roy de Weert

    10-Mees de Vos

    27-09-2020 om 11:28 geschreven door kenny


    26-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE & NIEUWELINGEN TE BERLARE VAN ZATERDAG 26/09/2020

    FOTO'S DAMES ELITE & NIEUWELINGEN TE BERLARE VAN ZATERDAG 26/09/2020     


    Zaterdag 26/09/2020 BERLARE  Nat Vrouwen

    DLN: 96 / OPG: 45 / AFSTAND: 85.2KM / TIJD: 2H04´26" / GEM.SN: 40.98KM/H

    1 DE BAAT KIM TEAM CICLOTEL

    2 VAN WITZENBURG MARIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING NED

    3 WADSWORTH EMILY NXTG RACING GBR

    4 DE WILDE JULIE DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    5 BERTEAU VICTOIRE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    6 BOSSUYT SHARI CC PAVÉ 76

    7 WASMUS NIENKE BIEHLER KRUSH PRO CYCLING NED

    8 KUIJPERS EVY CCC – LIV NED  +0´03"

    9 VAN HAAFTEN KIRSTIE CICLOTEL NED +0´14"

    10 SCHWEINBERGER KATHRIN DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING AUT

    17 TORTOLINA GAIA WAASLAND SECURITY-WASE ZON CT ITA

    27 DE SMEDT MARIJKE WAASLAND SECURITY-WASE ZON CT

    29 DRUYTS DEMMY CHEVALMEIRE CYCLING TEAM









    26/09/2020 BERLARE  U17 NIEUWELINGEN

    DLN: 87 / OPG: 35 / AFSTAND: 63.9KM / TIJD: 1H33´19" / GEM.SN: 39.62KM/H

    1 VANDAMME MILAN FLANDERSCOLOR-GALLOO TEAM

    2 VAN ROYEN NICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE SCHUYTENEER STEFFEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM +0´51"

    4 TAILDEMAN EMILE VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 GEYSEN SIEBE TEAM KEMPEN

    6 VERSTRAETEN BRECHT 

    7 STAES GIBBE ACROG - TORMANS BALEN BC

    8 VANDENDIJCK RUNE ACROG - TORMANS BALEN BC

    9 VAN ROY GILLES WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN CLEEMPUTTE KENJI DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    13 VAN DER VREKEN LUCAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 DEBUCKE SENNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VAN GUCHT YORAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 SLAETS YORICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM









    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    26-09-2020 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2020



    Zaterdag 26/09/2020 VARSENARE Elite2/U23//Elite3

    DLN: 100 / OPG: 42 / AFSTAND: 111.0KM / TIJD: 2H31´00" / GEM.SN: 43.52KM/H

    1 VERRAES BENJAMIN CT-PROJECTBOUW BORGONJON-DEWA SPORT

    2 MOENS JENS VAN EYCK SPORT - JOSAN

    3 CLAUW JOHN-ROSS VIND! CYCLING PROJECT

    4 VAN PRAET ROBBE URBANO CYCLING TEAM

    5 BASTIAENS AYCO VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 STOCKMAN MICHIEL TEAM SAUERLAND NRW P/G SKS GERMANY

    7 VLAMYNCK NICK LAEREMANS CYCLING TEAM

    8 VAN DE WYNKELE LORENZ VETRAPO CYCLING TEAM

    9 VANDAELE THIJS DOVY KEUKENS – FCC  +0´11"

    10 JOSEPH THOMAS TARTELETTO – ISOREX  +0´18"

    27 WIELFAERT KRISTOF VETRAPO CYCLING TEAM  +2´27"

    26/09/2020 BERLARE  Nat Vrouwen

    DLN: 96 / OPG: 45 / AFSTAND: 85.2KM / TIJD: 2H04´26" / GEM.SN: 40.98KM/H

    1 DE BAAT KIM TEAM CICLOTEL

    2 VAN WITZENBURG MARIEKE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING NED

    3 WADSWORTH EMILY NXTG RACING GBR

    4 DE WILDE JULIE DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    5 BERTEAU VICTOIRE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING FRA

    6 BOSSUYT SHARI CC PAVÉ 76

    7 WASMUS NIENKE BIEHLER KRUSH PRO CYCLING NED

    8 KUIJPERS EVY CCC – LIV NED  +0´03"

    9 VAN HAAFTEN KIRSTIE CICLOTEL NED +0´14"

    10 SCHWEINBERGER KATHRIN DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING AUT

    17 TORTOLINA GAIA WAASLAND SECURITY-WASE ZON CT ITA

    27 DE SMEDT MARIJKE WAASLAND SECURITY-WASE ZON CT

    29 DRUYTS DEMMY CHEVALMEIRE CYCLING TEAM

     

    26/09/2020 LICHTERVELDE  Juniores

    DLN: 100 / OPG: 14 / AFSTAND: 84.0KM / TIJD: 1H59´27" / GEM.SN: 41.36KM/H

    1 VAN RYCKEGHEM LARS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +0´07"

    3 DELRUE MAXIM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST +0´10"

    5 HARTEEL JELLE ATHLETES FOR HOPE

    6 DEWACHTER LUCAS CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM +0´13"

    7 VERGOTE DIEL CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM

    8 DE NEVE ARTHUR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 CHRISTIAENS JONAS ISOREX CYCLING TEAM

    10 SZKANDERA THOMAS FLANDERSCOLOR-GALLOO TEAM

    12 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 POLLEFLIET GIANLUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 MAES ALEC AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 BASTIAENS THIBO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    26/09/2020 MAARKEDAL  U17

    DLN: 97 / OPG: 72 / AFSTAND: 66.0KM / TIJD: 1H45´45" / GEM.SN: 36.71KM/H

    1 VAN HERCK YARNO MAES CT GLABBEEK

    2 DOCKX AARON IKO-CRELAN

    3 PLACE MAXENCE TEAM GEO-THERM - SCV MARCHOVELETTE ASBL

    4 DE MEIJTS MATIS MAES CT GLABBEEK

    5 DE CLERCK NIELS GAVERZICHT-BE-OKAY

    6 SENTJENS SENTE CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM  +0´07"

    7 DRIESEN NIELS MAES CT GLABBEEK  +0´27"

    8 DAS RUNE MAES CT GLABBEEK  +2´33"

    9 VAN DEN HAUTE MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  +2´41"

    10 SOENENS VIKTOR KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  +2´58"

    24 VAN HOLLEBEKE MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  2 R

    26/09/2020 BERLARE  U17 NIEUWELINGEN

    DLN: 87 / OPG: 35 / AFSTAND: 63.9KM / TIJD: 1H33´19" / GEM.SN: 39.62KM/H

    1 VANDAMME MILAN FLANDERSCOLOR-GALLOO TEAM

    2 VAN ROYEN NICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DE SCHUYTENEER STEFFEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM +0´51"

    4 TAILDEMAN EMILE VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 GEYSEN SIEBE TEAM KEMPEN

    6 VERSTRAETEN BRECHT 

    7 STAES GIBBE ACROG - TORMANS BALEN BC

    8 VANDENDIJCK RUNE ACROG - TORMANS BALEN BC

    9 VAN ROY GILLES WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN CLEEMPUTTE KENJI DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    13 VAN DER VREKEN LUCAS AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 DEBUCKE SENNE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VAN GUCHT YORAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    30 SLAETS YORICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    26/09/2020 LICHTERVELDE   Meisjes Jun.+U17

    DLN: 68 / OPG: 3 / AFSTAND: 61.6KM / TIJD: 1H42´22" / GEM.SN: 34.61KM/H

    1 DE CLERCQ KATRIJN VAN ASSCHE - VELOLOFT CT

    2 JOORIS FEBE DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    3 MAES SARA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 HENDRICKX JULIE DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN GOETHEM FEMKE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 VANDERAERDEN ANNA MAES CT GLABBEEK

    7 LINTHOUDT JADE MAES CT GLABBEEK

    8 DE WISPELAERE FIEN WAASLAND SECURITY-WASE ZON CT

    9 FEYS MALAIKA CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM

    10 BOELS DINA BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    15 BRANDT EEFJE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    Dames nieuwelingen

    DLN: 34 / OPG: 27 / TIJD: 1H42´22"

    1 JOORIS FEBE DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    2 VANDERAERDEN ANNA MAES CT GLABBEEK

    3 LINTHOUDT JADE MAES CT GLABBEEK

    4 FEYS MALAIKA CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM

    5 BOELS DINA BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 DE PRIJCK SHANIA WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    26-09-2020 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/09/2020

    banner veldrijden

    Zaterdag 26/09/2020 LOKEREN  Veldrijden Heren Elite UCI

    DLN: 76 / OPG: 2 / AFSTAND: 24.3KM / TIJD: 1H00´06" / GEM.SN: 23.0KM/H

    1 ISERBYT ELI PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2 AERTS TOON TELENET - BALOISE LIONS +0´43"

    3 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´10"

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´12"

    5 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´28"

    6 KAMP RYAN PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +1´32"

    7 VAN DER HAAR LARS TELENET - BALOISE LIONS NED +1´33"

    8 VANDEPUTTE NIELS ALPECIN – FENIX +1´37"

    9 AERNOUTS JIM TELENET - BALOISE LIONS +1´48"

    10 ADAMS JENS HOLLEBEEKHOEVE CT +1´56"

    18 NYS THIBAU TELENET - BALOISE LIONS +3´34"

     

    26/09/2020 LOKEREN  Veldrijden Vrouwen Elite UCI

    DLN: 49 / OPG: 3 / AFSTAND: 13.5KM / TIJD: 40´26" / GEM.SN: 18.27KM/H

    1 VAN ALPHEN ANIEK CREDISHOP-FRISTADS NED

    2 BAKKER MANON CREDISHOP-FRISTADS NED +0´05"

    3 BRAND LUCINDA TELENET - BALOISE LIONS NED +0´54"

    4 BETSEMA DENISE PAUWELS SAUZEN – BINGOAL NED +1´03"

    5 KASTELIJN YARA CREDISHOP-FRISTADS NED +1´24"

    6 CANT SANNE IKO-CRELAN +1´35"

    7 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN – BINGOAL +1´42"

    8 VAN ANROOIJ SHIRIN TELENET - BALOISE LIONS NED +2´00"

    9 KAY ANNA STARCASINO CX TEAM GBR +2´12"

    10 VAN LOY ELLEN TELENET - BALOISE LIONS +2´30"

    26-09-2020 om 19:40 geschreven door kenny


    23-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 22/09/2020

    banner kbwb 1

    Dinsdag 22/09/2020 BK ELITE HEREN  ANZEGEM  5:10:55  235,8 km  45,504 km/u

    1 DE BONDT Dries AFC ALPECIN - FENIX

    2 KEISSE Iljo DQT DECEUNINCK - QUICK - STEP 0:00:06

    3 SERRY Pieter DQT DECEUNINCK - QUICK - STEP

    4 BAKELANTS Jan CWG CIRCUS - WANTY GOBERT

    5 THEUNS Edward TFS TREK - SEGAFREDO

    6 VAN STAEYEN Michaël TIS TARTELETTO - ISOREX

    7 VAN HOOYDONCK Nathan CCC CCC TEAM

    8 ROBEET Ludovic WVA BINGOAL WB

    9 MEURISSE Xandro CWG CIRCUS - WANTY GOBERT

    10 VERGAERDE Otto AFC ALPECIN - FENIX

    16 VAN DER SANDE Tosh LTS LOTTO SOUDAL

    27 NAESEN Lawrence ALM AG2R LA MONDIALE 0:01:45





     

    22/09/2020 BK ELITE&U23 DAMES ANZEGEM   3:24:18  131,6 km  38,649 km/u

    1 KOPECKY Lotte LSL LOTTO SOUDAL LADIES

    2 DHOORE Jolien DLT BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 BOSSUYT Shari NXG NXTG RACING 0:00:06

    4 VANDER SANDE Elise 7201 KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 0:00:10

    5 DOM Annelies LSL LOTTO SOUDAL LADIES

    6 DE BAAT Kim CTL CICLOTEL

    7 VANDENBULCKE Jesse LSL LOTTO SOUDAL LADIES

    8 DOCX Mieke DVE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING

    9 DELBAERE Fien MUL MULTUM ACCOUNTANTS - LSK LADIES CYCLING TEA

    10 FRANCK Alicia OOST VLAANDEREN

    15 VERSCHELDEN Nathalie OOST VLAANDEREN

    25 DE SMEDT Marijke 7201 WAASLAND SECURITY-WASE ZON CT

    26 DRUYTS Lenny CCT CHEVALMEIRE CYCLING TEAM




    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    23-09-2020 om 20:21 geschreven door kenny


    21-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S MEN ELITE GOOIKSE PIJL VAN ZONDAG 20/09/2020

    FOTO'S MEN ELITE GOOIKSE PIJL VAN ZONDAG 20/09/2020     


    Zondag 20/09/2020  GOOIKSE PIJL  MEN ELITE – 200,7 km – 04:24:26 – 45,539 km/h

    DLN: 112

    1 NED VAN POPPEL Danny CWG CIRCUS - WANTY GOBERT

    2 THIJSSEN Gerben LTS LOTTO SOUDAL

    3 NED DE KLEIJN Arvid RIW RIWAL SECURITAS CYCLING TEAM

    4 MEEUS Jordi SEG SEG RACING ACADEMY

    5 WEEMAES Sasha SVB SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 COOLEN Yves BRT BEAT CYCLING CLUB

    7 VAN STAEYEN Michaël TIS TARTELETTO - ISOREX

    8 NED ROOSEN Timo TJV TEAM JUMBO - VISMA

    9 EST NISU Oskar EVO EVOPRO RACING

    10 MENTEN Milan SVB SPORT VLAANDEREN - BALOISE














    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    21-09-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    20-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/09/2020



    Zondag 20/09/2020  GOOIKSE PIJL  MEN ELITE – 200,7 km – 04:24:26 – 45,539 km/h

    DLN: 112

    1 NED VAN POPPEL Danny CWG CIRCUS - WANTY GOBERT

    2 THIJSSEN Gerben LTS LOTTO SOUDAL

    3 NED DE KLEIJN Arvid RIW RIWAL SECURITAS CYCLING TEAM

    4 MEEUS Jordi SEG SEG RACING ACADEMY

    5 WEEMAES Sasha SVB SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    6 COOLEN Yves BRT BEAT CYCLING CLUB

    7 VAN STAEYEN Michaël TIS TARTELETTO - ISOREX

    8 NED ROOSEN Timo TJV TEAM JUMBO - VISMA

    9 EST NISU Oskar EVO EVOPRO RACING

    10 MENTEN Milan SVB SPORT VLAANDEREN - BALOISE

     

    20/09/2020 BK  JUNIORES HEREN  KOKSIJDE  2:50:29  122 km  42,937 km/u

    1 DE POOTER Dries ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 DEBRUYNE Ramses ACROG - TORMANS BALEN BC 0:00:01

    3 DEWEIRDT Siebe MAES CT GLABBEEK 0:00:11

    4 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 0:00:14

    6 VANDENBRANDEN Noah AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 0:00:24

    7 POLLEFLIET Gianluca AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DE LIE Arnaud CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 VERLEYEN Gaëtan ISOREX CYCLING TEAM

    10 DE RIJK Sim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 HEREMANS Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    16 DE MEESTER Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DELAHAYE Jens AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    20/09/2020 BK  JUNIORES DAMES KOKSIJDE 1:49:00 66,5 km 36,606 km/u

    1 HENDRICKX Julie DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    2 VANHOVE Marith WV SCHIJNDEL 0:04:56

    3 DE WILDE Julie DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    4 DE CLERCQ Katrijn VAN ASSCHE - VELOLOFT CT

    5 MASURE Fien DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    7 MAES Sara AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 BELMANS Fien MAES CT GLABBEEK 0:05:00

    9 DE WISPELAERE Fien WAASLAND SECURITY-WASE ZON CT

    10 BRANDT Eefje AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    20/09/2020 BK  U17 DAMES KOKSIJDE 1:32:03 55,5 km 36,176 km/u

    1 GRÉGOIRE Julia 123MTB Team

    2 VANDERAERDEN Anna MAES CT GLABBEEK 0:00:01

    3 GREENWOOD Chloe PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES

    4 KIEKENS Cleo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BOELS Dina BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    6 JOORIS Febe DOLTCINI - CORLYP NV DEVELOPMENT TEAM

    7 VAN SINAEY Xaydee ACROG - TORMANS BALEN BC 0:00:01

    8 LINTHOUDT Jade MAES CT GLABBEEK

    9 WITTEVRONGEL Lani BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 SCHILDERMANS Sara ACROG - TORMANS BALEN BC 0:00:04

     

    20/09/2020  TIELT-WINGE  U17

    DLN: 104 / OPG: 70 / AFSTAND: 64.8KM / TIJD: 1H42´30" / GEM.SN: 37.93KM/H

    1 VAN MECHELEN VLAD CANNIBAL TEAM

    2 DOCKX AARON IKO-CRELAN

    3 KNAEPS LOWIE ACROG - TORMANS BALEN BC

    4 DAVIDS THOMAS TEAM KEMPEN

    5 SENTJENS SENTE CANGURU - QTS - AIR COLLEGE CYCLING TEAM

    6 VERBRUGGHE JENS ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 PAUWELS THIBAUT 

    8 HANNES VICTOR ACROG - TORMANS BALEN BC

    9 JONCKHEERE JARNE MAES CT GLABBEEK

    10 DE CLERCK NIELS GAVERZICHT-BE-OKAY

    24 VAN ROYEN NICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20-09-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    19-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/09/2020



    Zaterdag 19/09/2020  ICHTEGEM – EERNEGEM  Elite2/U23/Elite3

    DLN: 137 / OPG: 51 / AFSTAND: 117.8KM / TIJD: 2H29'51" / GEM.SN: 47.05KM/H

    1 JOSEPH THOMAS TARTELETTO - ISOREX

    2 CAETHOVEN KENNETH INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM

    3 SIEMONS STIJN ACROG - TORMANS BALEN BC

    4 VAN GRIEKEN JARNE EFC-L&R-VULSTEKE

    5 VANOVERBERGHE JENS EFC-L&R-VULSTEKE

    6 ROGIER STEF DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 VAN MULDERS BRENT HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 STIPPELMANS TOON DAVO UNITED CYCLING TEAM

    9 VERVAEKE AÄRON VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VERHAEGEN TOM GM RECYCLING TEAM

     

    19/09/2020  MUNTE  Elite2/U23/Elite3

    DLN: 161 / OPG: 35 / AFSTAND: 115.2KM / TIJD: 2H35'08" / GEM.SN: 44.46KM/H

    1 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM

    2 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN

    3 COLMAN ALEX CANYON DHB P/N SOREEN

    4 MOENS JENS VAN EYCK SPORT - JOSAN

    5 VAN DER BEKEN AARON EFC-L&R-VULSTEKE

    6 VANDEVELDE YENTL DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 BASTIAENS AYCO VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 HESTERS JULES EFC-L&R-VULSTEKE  +0´20"

    9 VAN STERTHEM JELLE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VAN PETEGHEM TRIFONIUS DAVO UNITED CYCLING TEAM

    16 DIELEMAN MICHIEL VETRAPO CYCLING TEAM

    17 VAN DAMME BART SHIFTING GEARS KERMESSE

    19-09-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/09/2020

    banner veldrijden

    Zaterdag 19/09/2020  VORSELAAR  Veldrijden U23/Elite2  Provinciaal Kampioenschap

    DLN: 66 / TIJD: 59´21"

    1 VANDEPUTTE NIELS ALPECIN - FENIX

    2 NYS THIBAU TELENET - BALOISE LIONS  +0´18"

    3 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO – ISOREX  +0´30"

    4 VERHEYEN THOMAS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  +0´35"

    5 SIEMONS JULIAN AA DRINK YOUNG LIONS  +0´42"

    6 SIEBENS GIANNI URBANO CYCLING TEAM  +0´52"

    7 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM  +0´56"

    8 LEMMENS SANDER ACROG - TORMANS BALEN BC  +1´09"

    9 GYS JENS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  +1´13"

    10 VRACHTEN ARNE ACROG - TORMANS BALEN BC

     

    19/09/2020 VORSELAAR Veldrijden Vrouwen Elite/Jun

    DLN: 48 / TIJD: 36´38"

    1 VERDONSCHOT LAURA PAUWELS SAUZEN - BINGOAL

    2 SELS LOES IKO-CRELAN

    3 VAN LOY ELLEN TELENET - BALOISE LIONS  +0´19"

    4 VAN ANROOIJ LINDY STARCASINO CX TEAM NED  +0´22"

    5 VERHESTRAETEN KAREN IKO-CRELAN  +0´32"

    6 MAES SHANA TORMANS CYCLO CROSS TEAM  +0´38"

    7VERVLOET STERRE ATHLETES FOR HOPE  +0´47"

    8TRUYEN MARTHE TELENET - BALOISE LIONS  +0´56"

    9 ZWAENEPOEL TESSA PROXIMUS - ALPHAMOTORHOMES – DOLTCINI  +1´07"

    10 VERHOEVEN SUZANNE XALT CYCLING  +1´54"

    13 DE BRUYNE MEG BNS TECHNICS - CONCRETE HOUSE  +2´38"

     

    19/09/2020 VORSELAAR Veldrijden  Juniores - Provinciaal Kampioenschap

    DLN: 73 / TIJD: 40´16"

    1 DOCKX AARON IKO-CRELAN

    2 AVONDTS MATHIS IKO-CRELAN  +0´23"

    3 CEULEMANS NIELS CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    4 DAELMANS BENGT WAC TEAM  +0´36"

    5 VAN DER EECKEN SANDER NETCONNECT CYCLING TEAM  +0´53"

    6 GEUDENS ROBBE ACROG - TORMANS BALEN BC  +1´09"

    7 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM  +1´23"

    8 DELMÉ MAURO AA DRINK YOUNG LIONS  +1´30"

    9 JACOBS RUNE AA DRINK YOUNG LIONS  +1´54"

    10 DELAERE BRENT PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES

     

    19/09/2020 VORSELAAR Veldrijden  U17 - 2° jaars - Provinciaal Kampioenschap

    DLN: 73 / TIJD: 27´30"

    1 SPRANGERS BRAM ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 URKENS FERRE TEAM KEMPEN  +0´06"

    3 VANDENBERGHE VIKTOR CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    4 DOCKX GILLES HEIST CYCLING TEAM (HCT)  +0´09"

    5 JANSSENS WILLEM AA DRINK YOUNG LIONS  +0´19"

    6 CORSUS YORDI CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT  +0´26"

    7 NUYENS WIES ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM  +0´30"

    8 OP DE BEECK BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D  +0´53"

    9 VAN LOMMEL LENNERT STAGECO CYCLING TEAM  +1´00"

    10 DHONDT IBE BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    19/09/2020 VORSELAAR Veldrijden  U17 - 1° jaars - Provinciaal Kampioenschap

    DLN: 63 / TIJD: 27´51"

    1 VAN DEN BROEK AXEL ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 TIELENS ZANDER UCT RIDE CYCLING TEAM  +0´28"

    3 BOSSAERTS SENN AA DRINK YOUNG LIONS  +0´36"

    4 ALLAER THORBEN CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT  +0´57"

    5 DRIES TJALLE TEAM KEMPEN  +0´59"

    6 TIELENS NEO PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES  +1´10"

    7 VANHOUDT YOREN OPTIMUS CYCLING TEAM  +1´16"

    8 VANCOMPERNOLLE TIBO CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT  +1´22"

    9 HOSKENS NIELS THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS  +1´29"

    10 DE WINTER MILAN ATHLETES FOR HOPE

     

    19/09/2020 VORSELAAR Veldrijden  form. D - Provinciaal Kampioenschap

    Ma A  DLN: 17 /  TIJD: 41´26"

    1 PAESHUYSE JEF 

    2 ARNOUTS TOM 

    3 VANWESENBEECK ARVID 

    4 BÜCK NICK 

    5 DELCROIX TOM 

     

    Ma B  DLN: 22 / TIJD: 41´25"

    1 SLEECKX DANNY 

    2 SMITS KRIS 

    3 RONDELEZ BJÖRN 

    4 JANSSENS SIMON 

    5 LAPERE KRIS 

     

    Ma C  DLN: 30 / TIJD: 43´27"

    1 TECK ERIK 

    2 VERHAEGEN GUIDO 

    3 MERTENS DIRK 

    4 MEERBURG PETER  NED

    5 LAMMENS MARIO 

     

    Ma D  DLN: 5 / TIJD: 48´25"

    1 VAN OOSTERWYCK DANIEL

    2 LIEVENS EDUARD 

    3 VAN SINAY DIRK 

    4 TUTELEERS ROMAIN 

    5 VAN DER LEEUW ALBERT  NED

    19-09-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    16-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN POLDERRENNERS VAN WOENSDAG 16/09/2020

    walsoorden 1walsoorden

    Onder leiding van Frank Vanassche en Serge Meyvis vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 45 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    De wind was vandaag de tegenstander van de midweektraining maar de kopmannen zorgden voor een zeer strak tempo en wisselden elkaar zeer goed af. Kopmannen van de dag waren 'Frank Vanassche, Guy Smet en Glenn Van Hautekerke', zij zorgden dat de groep goed uit de wind werd gezet en hielden het tempo hoog en egaal. De afstand bedroeg 98 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 118 km, het gemiddelde was goed voor 37,4 km/h.


    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Ramazan Burgu , Frank Vanassche , Dirk Bryssinckx , Guy Smet , Benny Van Damme , Jan Vlegels , Yaxano Smet , Glenn Van Hautekerke , Malou Van Hooste , Gaston Pieters , Sam De Schoenmaeker , Walter Meseure , Silke Van Lierop , Rudi Serverius , Dirk Cleys , Stef Joris , Serge Meyvis , Philip Van Havenbergh , Peter Heymans , Rudy Thysman , Alex Goossens , Frank Suys , Jurgen De Witte , Lieven Van De Perre , Franky Weemaes , Frank Van Geystelen (Speed Pedelec) , Leo Mares , Davy Van Hoeyland , Romain Vercauteren , Jurgen Goossens , Sam Strybos , Thomas Van Nimmen , Fiel Timmermans , Gerben Onghena , Tom De Beule , Gino De Taey , Detlev Van Havere , Neef Jelle Van Damme , ? , De Jonghe , ??? en Kenny Janssens.


    zomergroepstraining beveren 2017

    16-09-2020 om 19:07 geschreven door kenny


    15-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/09/2020



    FOTO'S ELITE 2 & ELITE 3 & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 14/09/2020     


    Maandag 14/09/2020 NIEUWKERKEN WAAS - Elite2/U23/Elite3 - 90 km - 02h03'15" - 43,51 km/h - DLN: 137

    1 STALLAERT JOERI HUBO - TITAN CARGO CT

    2 TEUGELS LENNERT TARTELETTO - ISOREX

    3 NOELS SVEN DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    4 SEFA YLBER TARTELETTO – ISOREX ALB

    5 VAN DEN BRANDE JULIEN TARTELETTO - ISOREX

    6 STIPPELMANS TOON DAVO UNITED CYCLING TEAM

    7 DE BOCK STIJN TARTELETTO - ISOREX

    8 COBBAERT ROBBY VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 CAETHOVEN KENNETH INDULEK - DOLTCINI - DERITO CYCLING TEAM

    10 BAUGNIES JEROME WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    12 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    25 RELAES JACOB TARTELETTO - ISOREX

    34 DE KEERSMAEKER ALEXANDER DCR CYCLING TEAM

    37 COCKX SEM URBANO CYCLING TEAM

    42 DHOOGE THOMAS DAVO UNITED CYCLING TEAM









                                      Mattias Nys en Kris Smet van DCR Cycling Team.




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    15-09-2020 om 15:18 geschreven door kenny


    14-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE BORNEM VAN ZONDAG 13/09/2020

    FOTO'S DAMES ELITE TE BORNEM VAN ZONDAG 13/09/2020     


    Zondag 13/09/2020 BORNEM  Nat Vrouwen - 100 km - 02h31'45" - 39,53 km/h - DLN: 158

    1 VANHOVE MARITH WV SCHIJNDEL

    2 LUNDMARK CLARA TALENT CYCLING SWE

    3 VANDENBULCKE JESSE LOTTO-SOUDAL LADIES

    4 KUIJPERS EVY CCC – LIV NED

    5 DE BAAT KIM TEAM CICLOTEL

    6 WATERREUS KYLIE MULTUM ACCOUNTANTS - LSK LADIES CYCLING TEAM NED

    7 DEMEY VALERIE CCC-LIV

    8 VAN HOUTUM CELINE MULTUM ACCOUNTANTS - LSK LADIES CYCLING TEAM NED

    9 JONGERIUS CLAUDIA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN NED

    10 VAN DER WOLF ROSALIE WATERSLEY RACE & DEVELOPMENT CYCLING TEA NED














    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    14-09-2020 om 12:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 05/08/2020

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINAAI VAN MAANDAG 05/08/2020     


    Zondag 09/09/2018 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) ELITE Z.C./U23 - 116,2 km

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 11 / TIJD: 2:38:16 / AFSTAND: 116.2KM

    1 SANDER CORDEEL DCR CYCLING TEAM

    2 VERTONGHEN MAXIM WK NOORD-WEST-BRABANT

    3 PRÉMONT CHRISTOPHE DCR CYCLING TEAM

    4 CORKERY DILLON NRPT IRL

    5 DHOLLANDER KRISTOF TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    6 CAETHOVEN STEVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 TEN HARTOG GUY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    8 VAN OPSTAL THOMAS HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 PERSOON JOERI TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 HEIRBAUT TONY DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    12 COPPENS CARRERA 15 DAS JEROEN 16 WIELFAERT KRISTOF 17 DE BLOCK NICK 18 VAN GOETHEM KEVIN 20 CORDEEL PIETER 34 MARIN GLENN 35 VAN GAEVEREN GUNTER 43 VAN DRIESSCHE WAR







    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    14-09-2020 om 00:00 geschreven door kenny


    13-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/09/2020

    banner veldrijden

    Zondag 13/09 HERENTALS - Veldrijden form. B - DLN: 27

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX CX-TEAM

    2 WUYTS MATHIJS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    3 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM ATOM 6

    4 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-PRORACE CYCLING TEAM

    5 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 GYS JENS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERHEYEN THOMAS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN COMPERNOLLE KENNETH ASFRA RACING TEAM

    9 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 TORMANS SIEBE ACROG - TORMANS BALEN BC

     

    13/09/2020 HERENTALS - Veldrijden form. B U23 - DLN: 49

    1 WYSEURE JORAN ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 HUYBS WARD TELENET - BALOISE LIONS

    3 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    5 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 VAN DE PUTTE VICTOR UCT RIDE CYCLING TEAM

    7 VAN LOOVEREN JOACHIM PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES

    8 BAERS ARNE CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    9 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    10 VAN CUTSEM SENNA AA DRINK YOUNG LIONS

     

    13/09  HERENTALS  Veldrijden Vrouwen Elite/Jun - DLN: 38

    1 CANT SANNE IKO-CRELAN

    2 TRUYEN MARTHE TELENET - BALOISE LIONS

    3 VERVLOET STERRE ATHLETES FOR HOPE

    4 MAES SHANA TORMANS CYCLO CROSS TEAM

    5 VERMEIREN TINNE BNS TECHNICS - CONCRETE HOUSE

    6 BOONEN VALERIE ELBOKA CYCLING TEAM

    7 HELLEMONS DAIMY WV DE JONGE RENNER NED

    8 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 MEEUSEN LIENE VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 VAN WUNSEL LISE BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    13/09 HERENTALS  Juniores - DLN: 36

    1 BLOMMEN BRENT DAVO - KZLWC

    2 PAUWELS PIETER CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    3 DELAERE BRENT PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES

    4 CEUSTERS RUNE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN DER EECKEN SANDER NETCONNECT CYCLING TEAM

    6 TORFS RIK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    8 HEYMANS AARON DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    9 SOONTJENS ARTHUR AA DRINK YOUNG LIONS

    10 VAN STAAY IBEN WAC TEAM

     

    13/09  HERENTALS - U17 2° jaars - DLN: 69

    1 URKENS FERRE ATB KEMPEN

    2 VANDENBERGHE VIKTOR CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    3 VAN DEN BOER SEPPE AA DRINK YOUNG LIONS

    4 NUYENS WIES ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    5 UYTTERHOEVEN MIKE IKO-CRELAN

    6 VAN LOOCKE LARS ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 JANSSENS WILLEM AA DRINK YOUNG LIONS

    8 MAERTENS YORAN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 SPRANGERS BRAM ACROG - TORMANS BALEN BC

    10 CORSUS YORDI CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

     

    13/09  HERENTALS - U17 1° jaars -  DLN: 59

    1 VAN DEN BROEK AXEL ACROG - TORMANS BALEN BC

    2 ALLAER THORBEN CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    3 TIESTERS BRAM OPTIMUS CYCLING TEAM

    4 VANCOMPERNOLLE TIBO CALLANT - PAUWELS SAUZEN CT

    5 VANHOUDT YOREN OPTIMUS CYCLING TEAM

    6 VAN LEE SVERRE UCT RIDE CYCLING TEAM

    7 TIELENS NEO PROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES

    8 BOSSAERTS SENN AA DRINK YOUNG LIONS

    9 DECLERCQ MART TRUST MTB TEAM VZW

    10 DEKIEN MIEL YOUNG CYCLING TEAM MIDDELKERKE

     

    13/09  HERENTALS  Veldrijden form. D

    Ma A  DLN: 16

    1 PAESHUYSE JEF 

    2 VANWESENBEECK ARVID 

    3 ARNOUTS TOM 

    4 CUSTERS TIM 

    5 DELCROIX TOM 

     

    Ma B  DLN: 25

    1 SLEECKX DANNY 

    2 JANSSENS SIMON AA DRINK YOUNG LIONS

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    5 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    Ma C/D  DLN: 26

    1 TECK ERIK 

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 LAMMENS MARIO 

    4 MEERBURG PETER MTB CLUB DISCOVERY NED

    5 WILLE RUDI