20 km gewandeld in en om Dadizele(5.5). Mooi parcour. Bij de start een rugzak van 21 kg en bij het einde een van 19 kg. Hoe zou dat komen? Zoek de oplossing? 1ste prijs een reis te voet naar Scherpenheuvel.
Vrijdag gaan wandelen op 'de barakken' in Moorsele. Ieder jaar is er op de vrijdag van Sinksen een wandeltocht. Ik ben er te voet naar toe geweest(2 km), dan 18 km gewandeld(5.9) en dan nog 2 km terug in de gietende regen. Eigenlijk was het al beginnen regenen rond km 12. Als ik al die wandelaars bezig hoor dan is 1/4 van Vlaanderen reeds naar Compostela geweest, 1/4 naar Lourdes, 1/4 naar Assisi en 1/4 volgt op een of andere blog, hoe de ander afziet. 't Is toch leuk wanneer andere wandelaars ook interesse hebben in jou bestemming, waarvan trouwens 95 % nog nooit iets gehoord heeft. MARIAZELL im Steiermark!!!!! Auf die wunderschöne Bürgeralpe in die umgebung von der Ötscher(1888 ü/M). En dit is de laatste molshoop waar ik over moet. Hihi Zeker goed nieuws is dat de sponsoring eindelijk begint te lopen. Zie www.projectgambia.be . Tot later.
Donderdag 18 km aan een rustig tempo, R.-K., S.E.W., Lendelede, Sente, Heule, Gullegem, SEW, R.-K. Hier en daar gestopt om een praatje te maken. Aan Heulebos staat een villa te koop die ons vader nog gemetst heeft. Soms worden er grappige opmerkingen gemaakt door de mensen die je tegenkomt. Loopt je naar het westen dan vragen ze of dat je naar Daisle gaat. Loopt je naar het noorden dan roepen ze dat je in de verkeerd richting loopt. Wanneer je naar het zuiden loopt dan ga je naar Compostela en als je naar het oosten loopt vragen ze 'woar goa je gie noar toe'. Toch hartstikke leuk.
Deze morgen heb ik Patrick Debondt ontmoet. Patrick en zijn broer Dany vertrekken op 23 juli, eveneens vanuit Dadizele, met de fiets naar Santiago de Compostela. En zij doen het niet zomaar. Hun sportief evenement hebben zij ook gekoppeld aan een goed doel, nl. Kloen vzw. Meer hierover op www.kloen.be .Ik wens hen heel veel succes en volharding en vooral een goede gezondheid om dit tot een goed einde te brengen. Toi, toi, toi.
De wandeling van vandaag was in Oostnieuwkerke. Door het wisselvallig weer moet je regelmatig je regenkledij aan en af doen. Je raakt er gewoon van uit kadans. De andere wandelaars vinden mij waarschijnlijk wel een rare snuiter met die grote rugzak en twee wandelstokken. Enkelen zijn nieuwsgierig, blijven bij jou lopen en stellen aan de lopende band vragen. En dan doen zij hun verhaal, dat ze ook wel iemand kennen die naar Compostela gewandeld heeft, al dan niet van hieruit. Maar van Mariazell in Oostenrijk hebben de meesten nog nooit gehoord. Best wel leuk die gesprekken. Het brengt mensen dichter bij elkaar. Dat is wat er ontbreekt in onze materialistische wereld, belangstelling voor de medemens of gewoon eens luisteren.
Voor de mensen die reeds geld hebben overgemaakt, maak je niet ongerust, Bjorn is in verlof geweest en morgen wordt alles in orde gebracht. Dank je Bjorn!