Inhoud blog
  • DE NAIS GAZETTE!
  • SUPPORT LEONARD PELTIER!
  • OPENDEUR-WEEKEND BIJ KRISJE VAN TONGEL IN MERKSPLAS
  • COWBOY EN INDIAAN SPELEN IS POPULAIR IN DUITSLAND.
  • PRESIDENT OBAMA ZAL WAARSCHIJNLIJK NOORD DAKOTA INDIAANS RESERVAAT BEZOEKEN IN JUNI
  • VRIJHEID VOOR LEONARD PELTIER EN ALLE POLITIEKE GEVANGENEN IN DE USA
  • MASTERS OF WAR
  • BRAZILIË :”PACIFICATIE” ONTKETENT TERREUR IN DE SLOPPENWIJKEN MET ALS DOEL DE ANTI-KAPITALISTISCHE SOCIALE BEWEGING MONDDOOD TE MAKEN!
  • JOURNEY THROUGH ROSEBUD (1971) FULL MOVIE
  • JIM PAGE – ANNA MAE PICTOU AQUASH
  • KLEE BENALLY IN FRANKRIJK
  • HIHANSUN WAKPA OYATE KAMP VOOR BESCHERMING TEGEN KEYSTONE TEERZANDEN PIJPLEIDING.
  • DE VOORTDURENDE FRAUDULEUZE VERVOLGING VAN LEONARD PELTIER
  • WWF – STAF VIRUNGA MET DOOD BEDREIGD DOOR BRITS OLIEBEDRIJF
  • VIDEO : BLACK MESA INWONER WERD TOEGANG TOT DE VERGADERING VAN PEABODY COAL AANDEELHOUDERS GEWEIGERD!
  • PSA VIDEO VOOR PELTIER
  • BOYCOTT VERKOOP VAN AIM ARTIKELEN OP EBAY !
  • MOHAWK NATION NEWS: CANADA ‘WREEKT’ VERMOORDE EN VERMISTE AFRIKAANSE MEISJES
  • MOHAWK NATION NEWS: NIEUW! GRATIS ‘GREAT LAW’ VIDEO
  • PEABODY COAL IN DE TOP 10 VAN DE GROOTSTE VERVUILERS VAN DE PLANEET !
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    THE NAIS GAZETTE
    INDIGENOUS RESISTANCE - HUMAN RIGHTS - ECO ACTIVISM - FREEDOM FOR LEONARD PELTIER
    INJUSTICE ANYWHERE IS A THREAT TO JUSTICE EVERYWHERE (Martin Luther King)
    06-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOORDJE VAN NAIS

    Overigens zijn wij van mening dat de NAVO moet afgeschaft worden.

    06-05-2012 om 10:27 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IN DE GEEST VAN CRAZY HORSE
    Annmarie Sauer leest : IN DE GEEST VAN CRAZY HORSE , vertaling van het gedicht IN DE SPIRIT OF CRAZY HORSE door Leonard Peltier.

    Bijlagen:
    ">   

    06-05-2012 om 10:09 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BRIAN BECKER SPREEKT OVER FBI “FRAME-UP”

    Bron: Answer National Act Now to Stop War and End Racism

    AIM activist Leonard Peltier  zit reeds 36 jaar achter tralies als  politiek gevangene.

    Brian Becker spreekt over de FBI ‘frame-up’ die geleid heeft tot de veroordeling van een onschuldig man en waarom hij moet worden vrijgelaten.



    Bijlagen:
    ">   

    06-05-2012 om 09:48 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEONARD PELTIER : CALL TO ACTION....

    http://www.whoisleonardpeltier.info/newsletter20120504.htm


    MENSENRECHTEN INITIATIEF

     

    Leonard Peltier Walk for Human Rights, Freedom Parkway, Atlanta

    door: Reid Jenkins, LPDOC Chapter-Atlanta, Georgia, USA

     De Leonard Peltier Walk for Human Rights zal naar verwachting op 18 mei aankomen in Washington DC .Geef je steun aan de Walk . Iedere donatie, hoe klein ook ,zal in dank aanvaard worden!

    http://www.windchasesthesun.org/index1.html.

    Vraag mensenrechten organisaties om mee op de bres te springen voor Leonard Peltier !

     

    Amnesty International

    1 Easton Street

    London WC1X ODW

    UK

    sct@amnesty.org.uk

     

     Amnesty International Flanders

    Kerkstraat 156

    2060 Antwerpen

    amnesty@aivl.be

     

     Amnesty International USA

    5 Penn Plaza- 14th Floor

    New York, NY 10001

    aimember@aiusa.org

     

     Human Rights Watch (USA)

    350 Fifth Avenue

    34th Floor

    New York, NY 10118

    http://www.hrw.org/contact/new-york

     

     Human Rights Watch (Brussels-Belgium)

    Avenue des Gaulois, 7

    1040 Brussels – Belgium

    http://www.hrw.org/en/contact/brussels

     

     Human Rights Watch (Nederland)

    Prinsengracht 583

    1016 HT Amsterdam

    Nederland

    http://www.hrw.org/contact/netherlands

     

     Ben je een Avaaz lid? Moedig de Avaaz gemeenschap aan om de zaak van Leonard ter harte te nemen.

    http://www.avaaz.org/en/contact/.

    Voor de Nederlandse afdeling: http://www.avaaz.org/nl/contact/

     

    Teken de petitie van Avaaz.org: http://www.avaaz.org/en/petition/Freedom_for_Leonard_Peltier_Grant_Clemency_Now/.

    05-05-2012 om 11:35 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALGONGUIN FIRST NATIONS MAKEN ZICH ZORGEN OVER VOORGESTELDE MIJN

    Bron: International Cry – Door Ahni

    Twee Algonquin First Nations in het  westen van Quebec maken zich terdege zorgen over het voorgestelde plan van een ‘zeldzame mineralen’ mijnontginning  op hun traditioneel land.

    Wolf Lake en Eagle Village First Nation verduidelijken tijdens een gezamenlijke persconferentie dat Matamec Explorations Inc. een Yttrium –zirconium mijn wil gaan ontginnen op wat zij de Zeus site noemen,90 km noord-oosten van North Bay Ontario.

    Yttrium en Zirconium zijn twee van de zeventien mineralen die bekend staan  als “Rare Earth Elements” (REEs).

    “ Men wil deze mijn openen op het traditionele land van twee Algonquin naties . Op 17 april ll heeft de overheid van de twee Algonquin First Nations een ontmoeting gehad met Matamec Explorations Inc.

    Er werd onderhandeld over een Memorandum of Understanding (MOU).

    "Het hoofddoel van de MOU is ons de verzekering te bieden dat Matamec ons betrekt en advies vraagt bij de exploratiefase en dat Matamec zich akkoord verklaard om zowel de kosten te vergoeden van onze twee First Nations’ sociale en culturele impact studies, als de onkosten voor de onafhankelijke deskundigen die toezicht zullen houden op de uitvoerbaarheid en milieustudies van Matamec.”

    De  First Nations wijzen erop dat de ontginning van zeldzame mineralen (REEs) een grote impact kunnen hebben op het milieu.

    Op zich zijn de meeste REE’s geheel onschadelijk maar zijn vaak vergezeld van radioactieve substanties zoals thorium en radium, en hierin schuilt het gevaar.

    Het procédé om REEs te scheiden van andere gevaarlijke mineralen kan een massale hoeveelheid giftig afval produceren.

    Als voorbeeld werd de “Mountain Pass rare Earth mine “in Californa aangehaald. Die mijn werd in 2002 gesloten. Over de periode van 14 jaar werden er 600.000 gallons van radioactief afvalwater in de zo gevoelige Mojave woestijn afgevoerd.

    ......

    Harry St.Denis, Wolf Lake Chief zegt:” onze twee First Nations zullen wachten om hun steun te geven aan de mijn tot we er zeker van zijn dat de sociale culturele studies ,uitgevoerd door onze First Nations en de milieustudies uitgevoerd door Matamec ons een duidelijk beeld zullen geven van de impact van de Zeus mijn.”

    Voor meer:

    http://intercontinentalcry.org/algonquin-first-nations-have-serious-concerns-about-proposed-rare-earth-mine-on-traditional-lands/

    03-05-2012 om 11:49 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROTEST TEGEN MISBRUIK VAN MENSENRECHTEN IN ARIZONA.
    Bron: Censored News - door Klee Benally 
    FLAGSTAF, ARIZONA
    Meer dan 300 mensen waaronder verschillende organisaties kwamen bijeen in Wheeler Park en stapten van daaruit naar het centrum van de stad uit protest tegen het escalerende misbruik van mensenrechten.

    Eli Isaacs , een vrijwilliger van de Repeal Coalition en organisator van de mars zegt: “In Arizona worden mensenrechten met de voeten getreden. Wij mogen dan allemaal wel van verschillende gemeenschappen komen en te maken hebben met verschillende problemen,maar deze racistische staat en hebzuchtige corporaties hebben dit bewerkstelligd. Wij staan met onze rug tegen de muur. Het is begrijpelijk dat wanneer wij lijden onder dezelfde verdrukking wij één lijn vormen tegen de verdrukkers”.

    Sprekers praatten over ‘reproductive justice’, hetero –seksisme, culturele overleving, racisme, seksisme, discriminatie van ouderen en politiegeweld . Men sprak zich uit tegen racistische wetten zoals SB1070 en HB2281,en tegen de water afspraken van John McCain en John Kyl.

    Zij drongen aan op bescherming van de San Francisco Peaks en alle andere sacrale plaatsen. Alle aanwezigen verklaarden zich solidair en beloofden elkaar te steunen in de strijd voor de mensenrechten.

    Luiz Fernandez,
    van Arizona ALCU vroeg aan de menigte wat mensenrechten zijn. Stemmen klonken luid op “ onderdak voor iedereen,genoeg voedsel, veilige geboortecontrole, vrijheid van religie “ enz.

    In augustus 2011 hebben de Havasupai Tribe, Klee Benally , een Diné (Navajo) activist en de International Indian Treaty Council, een ‘Urgent Action/Eerly Warning' klacht ingediend bij de UN CERD Committee,(commissie voor eliminatie van raciale discriminatie) over het rooien van het de 40 acres woud door Arizona Snowbowl en het aanleggen van een vijf mijl lange pijplijn voor het afvalwater om kunstmatige sneeuw te maken op de heilige San Francisco Peaks.

    “De Forest Service,de stad Flagstaff en de gerechtelijke instanties hebben reeds bewezen dat zij geen begrip of respect hebben voor onze spirituele ceremonies en onze spirituele verwantschap met de aarde” zegt Klee Benally die verschillende keren gearresteerd werd tijdens demonstraties voor de bescherming van de Holy Peaks. “De schending van deze sacrale site is een aanval op onze culturele overleving”.

    Steve Kugler, een woordvoerder voor de daklozen zei: “ Tijdens de winter solstice in 2007 werd er een herdenkingsdienst voor daklozen gehouden op het gazon voor het stadhuis. Twaalf namen van daklozen die geen opvang gevonden hadden en de harde winter niet overleefden werden afgeroepen.Maar wat het publiek niet weet is dat er nog twaalf mensen meer gestorven zijn.Deze twaalf werden niet erkend door de stadsambtenaren,noch werden ze vermeld in de media van Flagstaff. De reden was dat deze twaalf geen druggebruikers waren en zodoende Flagstaff’s dienstenverlening in een kwaad daglicht zouden stellen.Flagstaff heeft 2.500 daklozen die geen recht van spreken krijgen. Dertig procent van die 2.500 daklozen zijn studenten. Laat mij hun stem zijn. Krijgen inwoners van Flagstaff gerechtigheid wanneer hun verkozenen zich boven de wet stellen, hun eigen agenda volgen en zich niet hoeven te verantwoorden bij het volk dat hen verkozen heeft?”
    Ofelia Rivas
    van de O’Odham Voice Aaginst the Wall, had het over het verzet tegen het militariseren van de grens en hoe zij pas nog gezegd heeft aan de UN special rapporteur in Tuscon : “ Wij moeten de rechten van moeder aarde beschermen om te kunnen overleven als mensen”.

    Paloma Allen, O’odham, die ijverde om de 'loop 202' te stoppen met het schenden van de sacrale South Mountain in Phoenix zei: “Inheemse rechten en inheemse identiteit betekenen in deze staat niets. Daarom moeten wij onze stem verheffen”.

    Lola, een jong lid van een B.L.A.S.T., een nieuwe  groep uit Flagstaff ,sprak hartstochtelijk over de directe impact die de immigratie wetten van Arizona op haar hebben gehad: “ Mijn familie is uitgewezen, ik kan hen niet meer zien omdat zij net over de grens zitten. Het deed zo’n pijn hen te zien vertrekken en dat ze niet bij me zijn wanneer ik ’s morgens ontwaak. Wat indien het je eigen familie is die uitgedreven wordt, wat indien het jouw moeder is die in de gevangenis gestopt wordt ?. Dit is niet goed, dit is niet de juiste manier om mensen te behandelen. Wij allen hebben rechten en moeten gelijk behandeld worden. Ik begrijp niet waarom ze ons proberen weg te houden van onze families.”

    Claire Bergstresser,
    een NAU student en lid van het Immigration Action Research Team gaf haar ongezouten mening over SB1070 en HB2281. 
    Bergstresser citeerde HB2281 als het “ verbieden van etnische solidariteit” en zei:” Ik kan niet begrijpen waarom onze overheid politiek mengt met onderwijs,waarom studenten nog maar beperkt onderwezen worden in etnische studies; zaken waarmee zij zich verbonden voelen, begrijpen en liefhebben. Jullie stem en passie stopt niet aan de grenzen en zullen gehoord worden.Wij marcheren vandaag uit naam van mensenrechten en zullen onze stem laten horen”.

                                                 

    http://www.bsnorrell.blogspot.com

     

     

     

    02-05-2012 om 13:35 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERBLIJFSELEN GEVONDEN NABIJ KALISPELL ZIJN INDIAANS
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Bron:Ass.Press

    KALISPELL, MONTANA

    De Flathead County Sherrif heeft meegedeeld dat het skelet dat gevonden werd door de eigenaar van de grond ten zuiden van Kalispell, wel degelijk Indiaans is.

    Sheriff Chuck Curry vertelde dat de menselijke schedel en andere botten grondig onderzocht werden alvorens tot deze conclusie te komen. Hij zei dat de lokale stammen hiervan op de hoogte gebracht werden.

    Curry deelde ook nog mee dat hij en zijn staf samen met stamleden terug zullen gaan naar de site om te onderzoeken of er nog meer overblijfselen of voorwerpen in de grond zitten.

    Chris Zarcone, eigenaar van de grond zegt dat leden van de stammen ten allen tijde toegang hebben op de site en dat hij zal doen wat hij kan uit respect van eender wie die daar begraven lag.

    30-04-2012 om 09:33 geschreven door Unciya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Foto


    FREE PELTIER- WHEN INJUSTICE BECOMES LAW,PROTEST BECOMES DUTY - NO JUSTICE ON STOLEN LANDS
    Categorieën


    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs