MODDERFOKKERS
Foto

toertochten
  • Mountainbike.be overzicht
  • MTB -You overzicht
  • Inhoud blog
  • modderfokker en jarig in juni
  • Midsummerride
  • modderfokker en jarig in mei
  • Zondag 13 april 2025. Merelbeke, Munte, Gijzenzele, Kwatrecht. 
  • Mario nodigt uit
  • modderfokker en jarig in april
  • modderfokker en jarig in maart
  • modderfokker en jarig in februari
  • zondag 26/1 verslag door Mario
  • modderfokker en jarig in januari
    links
  • hokalken
  • mountainbikekalender
  • houffalize
  • uit de oude doos
  • foto's
  • oigo
  • fietsen voor oigo
  • de vrijdagavondfietsers
  • 'hoe mijn leven een ongewenste wending nam'
  • the black sheep kalken
    MODDERVAKANTIES
  • kijk ! modderfokkers op vakantie
  • Foto

            Rudy Rogiers
              voorzitter
    Foto
        Rudy Vergeylen
            secretaris
    Foto
           Dany Fack
       penningmeester
    Foto
         Gerda Van Hulle
             bestuurslid
    Foto
    Annemie Van de Voorde
              bestuurslid
    Foto
          Rudy De Clercq
    Foto
          Geert Schepens
    Foto
             Ann Praet
    Foto
          Patrick Roels
    Foto
           Nancy Van Waes
    Foto
       Tom Vandenberghe
    Foto
           Jurgen Vion
    Foto
          Dany Poelman
    Foto
          Eddy Troch
    Foto
          Pascal Lippens
    Foto
              Luc Krick
    Foto
         Andrè De Clercq
    Foto
             Christine
       De Schoenmaecker
    Foto
         Dirk Hanselaer
    Foto
         Marc Roelandt
    Foto
       Kristien Bruggeman
    Foto
          Filip Buysse
    Foto
            Carla De Cock
    Foto
           Thomas Bisschop
    Foto
           Machteld Turneer
    Foto
       Mario Vaneechoutte
    Foto
         Jonatan Driesen
    Foto
             Steven De Mey
    Foto
         Ariane Coppenholle
    Foto
             Rony Van Hecke
    Foto
               Geert Noë
    Foto
          Johan De Wilde
    Foto
      Nico Van Puyenbroeck
    Foto
            Davy Poelman
    Foto

          Carlo Goossens
    Foto
      ______________

              Jo Roels

    ______________

    Foto

            Johan Poelman

     

    Foto

        Chris Van Poecke
    Foto

      Kenneth De Paepe

    Klik hier voor meer gratis plaatjes is the name, biking is the game Klik hier voor meer gratis plaatjes

    21-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag van een paar ritten door Stefan

    10 november:

    8u31: ik draai het kerkplein op en zie niemand. “A neen he” hoor ik u denken, alweer iemand die een verslagske schrijft over een solo rit. Niets is minder waar, onder het afdakje aan de ingang van de sacristie, je weet wel : de privéwijnkelder van de uitbater van de kerk, staat Yvan van rustig te wachten.

    Als het, zoals voorspelt, stopt met regenen, spreken we af niet al te veel modder te zoeken en Yvan stelt een ritje richting Gent voor.  Hij sukkelt een beetje met de knie waardoor we aan een gezapig tempo de scheldedijk afrijden. We rijden doorheen een deel van Gentbrugge waar oude fabrieksgebouwen in een mooi gerestaureerde wijk werden getransformeerd en wat later rijden we over de fietsbrug die elk van ons wel kent, maar dan van te aanschouwen vanuit de wagen op de Gentse ring. We rijden langsheen de Gentse binnenwateren tot plots geen van ons twee nog echt weet waar we zijn. Raar maar waar, maar op zo een momenten mist ge Danny om de weg te wijzen doorheen bepaalde delen van onze provinciehoofdstad. Wat later doen we een klein stukje van de Schepenenvijverstraat om via dezelfde binnenwateren terug in Gentbrugge te komen.

    Rechts van ons ziet het plots donkergrijs en het tempo gaat een beetje de hoogte in. Als het dan ook nog begint te hagelen houden we halt onder een brug. Aan de overkant stoppen nog enkele bikers, waaronder Yvan denkt Rudy DC te herkennen. Ikzelf meen de stem van Johan Van Hulle te horen. We besluiten het einde van de regenbui niet af te wachten, drijven het tempo nog iets op en komen verkleumd van de kou in de Beize toe.

    11 november:

    Den blog maakt gewag van 2 keuzes, Eksaarde of ‘t Tonneke.
    De vijf aanwezigen besluiten voor de rit van ’t Tonneke te gaan. Patrick R, Luc K, Kenneth, Filip en ikzelf komen ter hoogte van de Colmanstraat ook nog Dirk DB tegen en ter plaatse ook Jan W.
    Inderdaad Jan W.  Die beweert bij de start dat als het snel zou gaan hij er dan wel als eerste zal afliggen. Op minder natte dagen zou je dat “zand in de ogen strooien” kunnen noemen, vandaag is het echter meer met modder smijten. Filip en Kenneth besluiten apart te rijden en bij de andere vijf gaat de pees er al direct op. Dirk heeft er blijkbaar zin in en houdt een strak tempo aan tot … de eerste modderstroken. Hier is het Jan die vlot van iedereen afstand neemt. Het is bij wijlen echt schaatsen, hier en daar ferm stoempen  en op de tussenstroken wordt er ook niet echt ingehouden. Wat verder heeft Patrick een platte band. Luc geeft de voorkeur aan doorrijden zodat hij wat kan bekomen maar nog even verder in een dun glibberig wegeltje blijft de opnieuw onfortuinlijke Patrick aan een losgekomen stuk afsluiting hangen en maakt hij een lelijke val. Het parcours voert ons voor de rest over, voor mij dan toch, redelijk wat onbekende wegeltjes en baantjes en valt wat modderstroken betreft eigenlijk nog mee. We krijgen het elk op toer wat lastig behalve …. inderdaad Jan. Op een lang oplopend stuk naast de autostrade bezorgen we nog enkele andere bikers een  verkoudheid  om daarna het bonnetje ‘goed voor 1 tongerlo” met veel plezier in te wisselen. Enkele jonge coureurkes bewijzen hun motivatie door hun bonnetje aan ons te geven, wij nemen het in dank aan, wensen hen veel succes in hun verdere carrière en wisselen ook dat in. Zo moesten er wa meer zijn.

    17 november:

    Traditioneel rijden we de mooie rit te Kalmthout maar door het weer en de flauwe opkomst van de voorbije weken besluiten we plaatselijk te rijden. De talrijke groep, er was een Judas bij, volgt het spoor van Rudy DC naar de alom geprezen Kloosterbossen te Zelzate. Enkel in een klein stukje veldwegel in Wachtebeke was het echt ploeteren in het doorgaan. Yvans Knie blijkt het te houden. Axel toont dat met zijn knieën niets mis is door in korte broek uit te pakken. Steven DM  zoekt nog wat extra trainingskilometers voor een strandrace volgende week. Rudy R vertelt Jo R dat zijn nieuwe fiets binnen is en hangt te wachten, niet Rudy hangt te wachten he, het gaat wel degelijk over de fiets , waardoor deze plots verdacht veel op kop gaat rijden. Ikzelf vertel Danny van ons ritje door de Gentse binnenstad van vorige week waarna we prompt afspreken om een traditie te maken van de “venten” rit (was da zo ?) op 31 december ek. Dus noteer alvast 31/12 8u30: plaats maken voor kroketjes olv Danny. Enfin zo “al klappend” komen we in de bossen waar links en rechts wat verwarring ontstaat over het volgen traject, maar ik begin hier en daar opgezet spel te vermoeden. Vermits Rudy wat ver zit is het Gert die het commando over neemt en de lijnen uitzet. Plots zien Jan, Gert en ik, de rest van de groep echter een 100 tal meter verder op een ander wegelken rijden en moeten we achtervolgen. Eenmaal op de dijk langs de moervaart gekomen, rij ik even langs Axel. Die vraagt me om een slagske door te geven. Beleefd als ik ben doe ik dat ook. Ik herinner me een vorige passage van een gelijkaardige rit waarna we langs het natuurleerpad te Eksaarde huiswaarts reden en dus volg ik hetzelfde tracé. Het wordt even heel erg stil tot “rechts rechts” geroepen wordt. Mario, Axel, Jo en ikzelf zijn echter net te ver en moeten  opnieuw achtervolgen. Kwaad opzet? Lepe trucken ? Wie zal het zeggen ? Op de Doorselaarse wegels neemt Mario opnieuw de kop en probeert men de ademhaling van de hypergeconcentreerde man te beïnvloeden door hem allerlei moeilijke vragen te stellen zodat de snelheid opnieuw zakt. Zouden mannen dan toch kleine kinderen blijven? Het duurt even voor we terug allemaal samen zijn maar dan wordt geen risico meer genomen en wordt er aan elk mogelijk kruispunt gewacht op juiste orders van Rudy Rudy (in de wagen noemt dat Tom Tom).

    Deze keer geen bonnekes ‘goed voor 1 tongerlo” maar wel een lekkere pint na een leuke en mooie rit.
    De afwezigen hadden alweer ongelijk.

    Stefan



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Foto

    klik op de groepsfoto voor alle fotoalbums

    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


     
    mountainbike
         ritten
     elke zondag
    om 8u30 of 9u
      Kalkenkerk
     
       

    MOUNT


    Foto

    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Foto

      ____________________

               Els Cattoir
      ____________________

    Foto

    __________________

          Sabine De Neve
    __________________

    Foto

                 Ivan Rogiers

     


    Foto


               Nadine Fack

     


    Foto

              Cedric Laureyns

     


    Foto

             Linda De Gussem

     


    Foto

         Frank Van de Steen

     


    Foto

       Gunther Blancquaert

     


    Foto

            Dirk De Boever

     


    Foto

             Johan Van Hulle

     


    Foto

            Jan Willems

     


    Foto

             Axel Troch

     


    Foto

             Frank Hanselaer

     


    Foto

              Karine De Neve

     


    Foto

           Stefan Imschoot

     


    Foto

             Bart Van Hecke

     


    Foto

          Els Van den Putte

     


    Foto

                 Tom Neus

     

     


    Foto

          Karel Verhoeven

     


    Foto

          Petra Verbrugge

     


    Foto

    ______________________

         Hans Kerkvliet

    ______________________


    Foto

        Christelle De Letter

     

     


    Foto

       Veerle Van Imschoot

     


    Foto

              Guy Roels

     


    Foto

             Gert Vergult

     


    Foto

         Hans Schellaert

     

     


    Foto

     

      Kenneth Vanderzypen

    ­


    Foto


    __________________

           Fanny Wiels

    __________________


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs