Rondvraag / Poll
wie word er wereld kampioen
Nederland
Spanje
Bekijk resultaat

Archief per maand
  • 02-2012
  • 07-2010
  • 02-2010
  • 10-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 09-2005
    Dropbox

    Druk op onderstaande knop om je bestand naar mij te verzenden.

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda

    Laatste commentaren
  • ik ben een mega fan!!!!!! (Chloë Peeters)
        op Mega Mindy door Romeo
  • Ik wil jou zien in het echt! (Caterin)
        op Mega Mindy door Romeo
  • liedje 'Opa' (Imke)
        op Mega Mindy door Romeo
  • andwoord (Amin.Yara)
        op
  • Reactie van een snotneus. (Ronny)
        op
  • Gastenboek
  • Dekampioenen21
  • Dekampioenen21
  • Verjaardag
  • /
  • Prettige zondag, en een heel goed begin van de nieuwe week

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Een interessant adres?
    Foto
    hopelijk heb je er wat aan
    Zoeken in blog

    Foto
    Yarabrusseel
    Ik wens je een fijn bezoek
    Hey welkom op mijn blog pagina hopelijk vinden jullie er wat aan groetjes Yara
    13-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Melkweg draait sneller rond zijn as dan gedacht

    Melkweg draait sneller rond zijn as dan gedacht

    Onze Melkweg roteert sneller rond zijn as dan gedacht, zo blijkt uit een nieuwe studie. Door die snellere rotatie neemt de massa van ons sterrenstelsel met de helft toe en stijgt de kans op een intergalactische botsing.

    Een internationaal team van astronomen stelde dankzij zeer precieze metingen met radiotelescopen vast dat onze Melkweg 161.000 km per uur sneller roteert, wat veel meer is dan tot nu toe aangenomen. De snelheid van de rotatie omheen de eigen as bedraagt aldus 965.000 km per uur.

    De massa van ons sterrenstelsel is daardoor ook 50 procent hoger dan gedacht, zei astrofysicus Mark Reid van het Harvard-Smithsonian Centre for Astrophysics op een conferentie van de Amerikaanse Vereniging van Astronomen in het Californische Long Beach. Door die grotere massa staat de Melkweg op gelijke voet met onze buur, de Andromeda.

    "Wij zullen de Melkweg nooit meer bezien als het kleinere broertje van onze naburige sterrenstelsels", zei Reid.

    Die grotere massa betekent ook dat ons sterrenstelsel een grotere aantrekkingskracht heeft, wat de kans op een botsing met de Andromeda of kleinere sterrensterrenstelsels in de buurt verhoogt.
    Ons zonnestelsel bevindt zich op zowat 28.000 lichtjaar van het centrum van de Melkweg. (belga/jv)

    13-01-2009 om 14:39 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Zwarte gaten waren eerder dan sterrenstelsels"

    "Zwarte gaten waren eerder dan sterrenstelsels"

    Astronomen lijken een oud kip-of-ei probleem te hebben opgelost omtrent hetgeen er eerst kwam: ofwel sterrenstelsels ofwel de zwarte gaten in hun hun centrum. De kosmische kannibalen blijken, alvast volgens Chris Carilli van het National Radio Astronomy Observatory (NRAO), er eerder te zijn geweest.

    Een internationaal team van astronomen heeft onderzoek verricht naar het eerste miljard jaar van het Universum, waarvan de leeftijd op 13,7 miljard jaar wordt geschat. De belangrijkste resultaten van deze studie zijn voorgesteld op een bijeenkomst van de Amerikaanse Vereniging van Astronomen in het Californische Long Beach.

    Vroegere studies van "nabije" sterrenstelsels en het zwart gat in hun midden brachten een opmerkelijke band aan het licht tussen de massa van die zwarte gaten enerzijds en de massa van de sterren en gas die errond draaien anderzijds. De ratio tussen beide is bijna dezelfde voor een groot aantal sterrenstelsels van verschillende omvang en leeftijd. Zo bedraagt de massa van het zwart gat bijna een duizendste van de massa aan sterren en gassen errond.

    "Die constante ratio wijst erop dat het zwarte gat en de materie errond elkaars groei beïnvloeden in een soort van interactieve relatie", aldus Dominik Riechers van het Calornia Institute of Technology (Caltech) in een communiqué van de NRAO. "De grote vraag is of de ene voor de andere (aan)groeit, dan wel of ze samen (aan)groeien en hun massaratio gedurende dit hele proces aanhouden".

    Om die vraag op te lossen, gebruikten wetenschappers de Amerikaanse Very Large Array Radio Telescope en de interferometer op het plateau de Bure in Frankrijk om naar de prille jeugd van het universum - tot een miljard jaar na de Big Bang - en de geboorte van de eerste sterrenstelsels te "kijken". Aan de orde was of die massaratio al dan niet constant bleek. Volgens Fabian Walter van het Max-Planck Instituur voor Radio-Astronomie gaven de metingen aan dat de in onze buurt vastgestelde constante massaratio er toen niet was. De massa van de zwarte gaten was veel groter, wat als implicatie heeft dat zwarte gaten er eerst waren.

    De volgende stap is uitvlooien hoe zwarte gaten en de sterren plus gassen errond elkaars groei hebben beïnvloed, aldus Riechers. "We weten niet welk mechanisme er speelt en waarom er op een zeker ogenblik een standaard massaratio is opgedoken".

    Daarvoor is het nodig te begrijpen hoe de eerste sterren en sterrenstelsels zich in de piepjonge kosmos hebben gevormd, zegt Carilli. (belga/jv)

    13-01-2009 om 14:35 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op hol geslagen sterren ontdekt

    Op hol geslagen sterren ontdekt

    Sommige sterren racen als kogels door de ruimte en scheuren met grote snelheid door de gaswolken die ze onderweg tegenkomen. Dat blijkt uit beelden van de Hubble-ruimtetelescoop, die veertien van die jonge "runawaystars" heeft onderzocht.

    Krachtige sterrenwind
    De sterren die zich door gebieden van dicht interstellair gas ploegen, veroorzaken "boeggolven". Die zijn vergelijkbaar met de golven die een snelle boot in het water van een meer veroorzaakt. Waar de krachtige sterrenwind van de ster op het omringende gas stuit, ontstaat een heldere, wigvormige structuur.

    180.000 km/uur
    Omdat niet precies bekend is hoe ver de sterren van de Aarde verwijderd zijn, is alleen maar een schatting mogelijk van de werkelijke afmetingen van de structuren. Voor de 'punt' van de boeggolf komen deze schattingen uit op 150 miljard tot anderhalf biljoen kilometer. De snelheden van de sterren liggen in de orde van 180.000 kilometer per uur.

    Verstoten sterren
    Waarschijnlijk zijn de sterren verstoten uit de sterrenhoop waarin ze ontstaan zijn. Dat kan bijvoorbeeld gebeuren als twee dubbelsterren elkaar op kleine afstand passeren. Of als een ster deel uitmaakt van een dubbelstersysteem waarin zijn begeleider als supernova ontploft. In de jaren tachtig zijn wel meer van dit soort op hol geslagen sterren ontdekt, maar de exemplaren die Hubble nu heeft ontdekt, zijn lichter en iets langzamer. (belga/adb)

    13-01-2009 om 14:34 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tiener schiet ouders neer omdat hij niet mag gamen

    Tiener schiet ouders neer omdat hij niet mag gamen

    Daniel Petric in gesprek met zijn advocaat.
    Daniel Petric in gesprek met zijn advocaat.
    De 17-jarige Daniel Petric mocht van zijn vader niet langer het videospelletje 'Halo 3' spelen. Zijn wraak was buiten proportie: de Amerikaanse tiener joeg zijn vader én meteen ook zijn moeder een kogel door het hoofd. De moeder overleefde het incident niet, de vader wél maar raakte gewond. De feiten dateren van 2007, het proces vindt nu plaats.

    "Verrassing"
    Petric ging het 9mm-pistool van zijn vader halen, toen hij een verbod op de game 'Halo 3' kreeg. Hij ging naar de kamer van zijn ouders en zei hen: "Doe jullie ogen dicht, ik heb een verrassing voor jullie!" Toen vuurde Petric op zijn verwekkers. Vader Marc kon het voorval navertellen en zei dat hij zich aan een "leuke verrassing" had verwacht. Mama Susan overleed aan haar verwondingen. Zoon Daniel vluchtte, met het game Halo 3 in de hand.

    Verslaafd
    De rechtszaak die volgde legde de verslaving van Petric aan de game bloot, maar ook het feit dat hij de moord wekenlang had gepland. De tiener werd schuldig bevonden aan moord en poging tot moord. Hij riskeert levenslang, zonder mogelijkheid tot vervroegde vrijlating, omdat hij als een volwassene werd berecht. (jv)
    13/01/09 09u51

    13-01-2009 om 14:31 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kip helpt puppies opvoeden

    Kip helpt puppies opvoeden

    Een kip is op een Chinese boerderij ingetrokken in het hondenhok en helpt daar met de opvoeding van drie puppies. Dat meldt Southeast Express.

    Nieuw samengesteld gezin
    De drie hondjes werden een maand geleden geboren en sindsdien is de hen niet meer uit het hondenhok weg te slaan. Het teefje heeft zich inmiddels neergelegd bij haar nieuw samengestelde gezin en doet geen moeite meer om de kip te verjagen.

    Kinderloos
    Boer Yang uit Fuqing zegt dat de kip zich enkel discreet terugtrekt wanner het teefje de puppies zoogt. "Misschien is de kip wat jaloers omdat ze zelf geen nakomelingen heeft", denkt de man. (eb)
    13/01/09 11u55

    13-01-2009 om 14:30 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    11-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.veldhuis & kemper
    ik wou dat ik jou was

    Ik ben altijd de schouder, de troost in zekere zin,
    ze noemen mij wel meer dan eens een hartsvriendin...
    Ik ben altijd maar het broertje, waarmee ze praten kan,
    een maatje, een klankbord, maar nooit de geile man
    Ik ben altijd de glijer, slik, dat ben ik!
    Ik ben altijd maar de coole, ik doe alles voor mijn kik
    Ik ben altijd maar de macho, de latino de DeNiro
    Ik ben altijd maar de stoere, maar nooit een keer de nono

    Ik wou dat ik jou was, gewoon een keertje jou was, dat ik ook eens met een vrouw was, niet het kussen maar het matras was..

    ik wou juist dat ik jou was
    gewoon een dag zozo was
    en ook een beetje vrouw was (vrouw was)
    En klein was (klein was)
    niet de pint was maar het wijnglas

    Maar ik wou juist
    dat ik jou was
    gewoon een dag niet mezelf was
    dat ik alles was wat jij was
    en jij was dan wie ik was
    en wij dan nog steeds wij was
    en ik een dagje vrij was
    ik niet eenzaam maar een club was
    ik niet de regen maar de drup was
    en wij dan nog steeds wij was
    ik niet de mits maar de tenzij was
    ik niet de kiezel maar de kei was
    ik niet de honing maar de bij was
    ik niet de modder maar de klei was
    ik niet het bed maar juist de sprei was
    ik niet de maan maar juist het tij was
    ik niet de kassa maar de rij was
    ik niet de ragout maar de pastei was
    ik niet zo gesloten maar gastvrij was
    ik niet het kind maar de voogdij was
    ik niet zo stoer maar een zacht ei was
    ik niet de plank maar juist de strijk was
    ik niet zo super maar loodvrij was
    ik niet de knuffel maar het konijn was
    ik niet de klus maar de karwei was
    ik niet alleen maar allebei was
    ik niet zo ver maar juist dichtbij was
    en dat ik dan Jim uit idols was
    en ik dan die dikke uit de jury was
    en wij dan nog steeds wij was

    Gewoon een dag niet mezelf was
    dat ik alles was wat jij was
    en jij was dan wie ik was
    en wij dan nog steeds wij was...
    en jij dan nog steeds.......
    jij dan nog steeds...
    en wij dan nog steeds wij was

    (c) Veldhuis en Kemper

    11-01-2009 om 01:41 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.stef bos

    Stef Bos

    De hemel

    Toen ik klein was, was de hemel
    Ergens boven in de lucht
    En je kon er enkel komen
    Met een allerlaatste zucht
    Iedereen droeg witte lakens
    En je liep langs gouden straten
    Over pleinen met fonteinen
    Vol met rode limonade

    En je vloog door witte wolken
    En een engel hield je vast
    En je kon op water lopen
    Want het water was van glas
    Iedereen was daar gelukkig
    Nooit meer honger
    Nooit meer pijn
    Had je hier alleen elende
    Daar zou alles anders zijn

    Maar ik weet niet meer
    Waar de hemel is
    Ik weet niet waar ik heen ga na dit leven
    Toen zag ik de hemel
    Met de ogen van een kind
    Maar die hemel is voorgoed verdwenen
    De hemel is verdwenen

    Ik werd ouder en geloofde
    In een and're fantasie
    En ik volgde Zarathustra
    Met een soort van anarchie
    Want ik vloog over de wolken
    Naar een land hier ver vandaan
    Maar ik zag geen gouden poorten
    En ik zag geen fonteinen staan

    En ik weet niet meer
    Waar de hemel is
    Ik weet niet waar ik heen ga na dit leven
    Soms zie ik de hemel
    In de ogen van een vrouw
    Maar dat duurt meestal maar even
    De hemel duurt maar even
    De hemel duurt maar even
    De hemel duurt maar even
    De hemel duurt maar even


        De nederlandse zanger Stef Bos

     Jeugd

    Stef Bos trok in 1984 naar Antwerpen waar hij tot en met 1988 aan Studio Herman Teirlinck kleinkunst studeerde. Zijn leraren waren onder andere Johan Verminnen en Raymond van het Groenewoud. Naast liedjes voor eigen gebruik schreef hij in die tijd ook onder andere het lied Door de Wind, dat Ingeborg (zijn toenmalige vriendin) bracht op het Eurovisiesongfestival van 1989 voor België. Ook voor Clouseau en Samson en Gert schreef Stef enkele songteksten. Hij speelde overigens Joop Mengelmoes (door Samson "meneer Chocomousse" genoemd) in de eerste afleveringen van de serie Samson & Gert. In 2002 ruilde hij Antwerpen in voor het Oost-Vlaamse/Zeeuwse grensdorp Wachtebeke, tegen Terneuzen.

    Succes

    De eerste twee singles die hij in 1990 uitbracht; Is dit nu later en Gek zijn is gezond, braken niet veel potten, maar Papa werd een grote hit en blijft tot vandaag de dag onlosmakelijk met zijn naam verbonden. Het album verkocht hierdoor dubbel platina en datzelfde jaar mocht hij twee prijzen in ontvangst nemen: een Edison en de Zilveren Harp. Bos tourde nu regelmatig in België en Nederland met een theaterconcert dat aanvankelijk vooral in België, maar later ook in Nederland een succes werd. Geleidelijk kwam Stef Bos ook in aanraking met de Afrikaanse cultuur. Eerst vertrok hij naar West-Afrika. Hier heeft hij veel inspiratie opgedaan. Even later ging hij naar Zuid-Afrika. Dit uitte zich in een samenwerking met Johannes Kerkorrel en Tandie Klaassen voor het album Together As One. Ook hierna zijn de Afrikaanse invloeden duidelijk merkbaar op de albums die Stef Bos uitbracht. Op de cd's Vuur tot en met De Onderstroom zijn nummers te vinden die opgenomen zijn met Afrikaanse musici of ontstaan zijn dankzij de samenwerking met hen. Met het album Vuur verdiende Bos een nominatie voor de Edison, maar won deze uiteindelijk niet. In 2000 kreeg Stef Bos voor zijn album Zien, een tweede Edison en een Gouden Harp. Voor deze cd kwam er niet alleen een theatertour doorheen België en Nederland, maar ook door Zuid-Afrika. In 2001 was Stef de centrale gast bij de Nekkanacht in het Antwerpse Sportpaleis. Voor het eerst in de geschiedenis van de Nekkanacht was het Sportpaleis uitverkocht. De ongeveer 15.000 toeschouwers zagen een gevarieerde avond waarbij Stef zelf de gastheer is en hij musiceert met Johan Verminnen, Raymond van het Groenewoud, Clouseau, Boudewijn de Groot en anderen waarmee hij in het verleden heeft gewerkt. De nieuwe cd: Van Mpumalanga Tot Die Kaap bevatte diepgaande Afrikaanse invloeden en was ook opgenomen met de hulp van een aantal Afrikaanse muzikanten. Na de release van weer een nieuwe cd, Donker en Licht, en de bijbehorende theatertour Niemandsland, begon Stef in 2004 met een korte solo-tour, Dichtbij, waarbij hij zichzelf met de piano begeleidde. Deze tour diende vooral om nieuwe nummers in het theater uit te proberen vooraleer ze op cd gezet werden. In november van hetzelfde jaar begon hij aan een langere tournee met een band deze keer, Licht. In 2005 kwam zijn voorlopig laatste cd uit, Ruimtevaarder met vooral nieuwe liederen die op de Licht-tour gespeeld waren. Stef bos bracht niet alleen cd’s uit, maar ook drie boeken, Gebroken Zinnen, Alles wat was en Ja!. Het eerste boek is een boek waarin een variëteit aan teksten van Stefs hand gepubliceerd werden, met daarin gedachten, gedichten en ongezongen liedteksten. De teksten werden afgewisseld met bijzondere illustraties van de Zuid-Afrikaanse schilderes Mariana Booyens. Dit boek is ook in het Afrikaans verschenen, onder de titel Gebroke Sinne. In het boek Alles wat was, met daarbij ook een bonus-cd met onuitgegeven nummers, staan een verzameling liedteksten van 1980 tot 2005 gelardeerd met foto’s, brieven, schetsen en commentaar. Ja! is een vervolg op Gebroken Zinnen, dit keer met illustraties van kunstenaar Eric de Bruijn.

    11-01-2009 om 01:30 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.boudewijn de groot

    Boudewijn De Groot

    Land Van Maas En Waal

    Onder de groene hemel, in de blauwe zon
    Speelt het blikken harmonie-orkest in een grote regenton
    Daar trekt over de heuvels en door het grote bos
    De lange stoete de bergen in van het circus Jeroen Bosch
    En we praten en we zingen en we lachen allemaal
    Want daar achter de hoge bergen ligt het land van Maas en Waal.

    Ik loop gearmd met een kater voorop
    daarachter twee konijnen met een trechter op hun kop
    en dan de grote snoeshaan die legt een glazen ei
    wanneer je 't schudt dan sneeuwt het op de Egmondse abdij.

    Ik reik een meisje mijn koperen hand
    Dan komen er 2 Moren met hun schepen in de hand
    Dan blaast er de fanfare ter ere van de schaar
    Die trouwt met de vingerhoed, ze houden van elkaar.

    Onder de purperen hemel, in de bruine zon
    Speelt nog steeds het harmonie-orkest in een grote regenton
    Daar trekt over de heuvels en door het grote bos
    De lange stoete de bergen in van het circus Jeroen Bosch
    En we praten en we zingen en we lachen allemaal
    Want daar achter de hoge bergen ligt het land van Maas en Waal.

    We zijn aan de koning van Spanje ontsnapt
    Die had ons in zijn bed en de provisiekast betrapt
    We staken alle kerken met brandewijn in brand
    't Is koud vuur, dus het geeft niet
    en het komt niet in de krant

    Het leed is geleden, de horizon schijnt
    Wanneer de doden dronken zijn en pierlala verdwijnt
    Dan steken we de loftrompet en ook de dikke draak
    En eten 's avonds zandgebak op het feestje bij Klaas Vaak.

    Onder de gouden hemel, in de zilveren zon
    Speelt altijd het harmonie-orkest in een grote regenton
    Daar trekt over de heuvels en door het grote bos
    De stoet voorgoed de bergen in van het circus Jeroen Bosch
    En we praten en we zingen en we lachen allemaal
    Want daar achter de hoge bergen ligt het land van Maas en Waal.

     

    Biografie

    Vroege jeugd

    Boudewijn de Groot werd op 20 mei 1944 geboren in een Japans interneringskamp in Batavia, voormalig Nederlands-Indië. Zijn moeder overleed in juni 1945 in het betreffende kamp. Na de oorlog, in 1946, keerde het gezin terug naar Nederland, waar de kinderen, Boudewijn, zijn broer en zijn zus, in verschillende gezinnen werden ondergebracht, zodat zijn vader kon terugkeren naar Indië. Zo kwam Boudewijn terecht in het gezin van een tante in Haarlem.

    In 1951 keerde De Groots vader voorgoed terug uit Indië, waarna hij in Nederland hertrouwde. Het gezin werd herenigd in 1952 en vestigde zich in de César Franklaan te Heemstede. Hier maakte hij voor het eerst kennis met Lennart Nijgh, die in deze zelfde straat kwam te wonen en vriendschap sloot met Boudewijns jongere stiefbroer Dirk. Beiden zaten ook op de Crayenesterschool, maar veel contact hadden de twee niet, daar Boudewijn een klas hoger zat dan Lennaert.

    Na de basisschool ging Boudewijn naar de HBS op het Coornhert Lyceum in Haarlem. Hij had ondertussen gitaar leren spelen en maakte op school indruk met liedjes van Jaap Fischer en Jacques Brel. In de vriendengroep, die hij opbouwde op het lyceum, dook ook Lennaert Nijgh weer op, die weliswaar op een andere school zat, maar voornamelijk optrok met leerlingen van het Coornhert Lyceum.

    Boudewijn en Lennaert waren beiden geïnteresseerd in film en samen maakten zij in hun examenjaar, 1962, met enkele andere vrienden, een 8 mm-filmpje getiteld Feestje bouwen, waarin Boudewijn onder andere een tweetal liedjes ten gehore bracht. Hierna schreven ze zich in op de filmacademie, waar zij beiden werden toegelaten.

    De eerste opnames

    Tijdens een van de huisvertoningen van Boudewijn en Lennaerts filmpje, zag nieuwslezer Ed Lautenslager de opname. Hij was met name onder de indruk van de liedjes van Boudewijn en spoorde deze aan meer liedjes te schrijven, die hij dan aan een relatie bij Phonogram Records zou aanbieden. Boudewijn nam Lennaert in de arm als tekstschrijver, waarop het duo enkele nummers schreef.

    Op 14 mei 1964 toog De Groot, met zijn akoestische gitaar, naar de Phonogram Studio's in Hilversum om een aantal nummers op te nemen. De nummers Strand en Sexuele voorlichting en Élégie Prenatale en Referein voor... werden op single uitgebracht, maar bereikten de hitlijsten niet. De platen werden uitgebracht onder het Decca label en leverden Boudewijn zijn eerste televisieoptreden in Kaberet Kroniek van Wim Ibo.

    Hierop schreef Boudewijn zich in voor het talentenprogramma Nieuwe oogst. Hier kreeg hij een hoge waardering van de vakjury, die het nummer Élégie Prenatale roemde om zijn gedurfdheid, iets wat het publiek minder bleek te kunnen waarderen. Uiteindelijk ging André van Duin er met de hoofdprijs vandoor, voor zijn bandparodieact. Zijn eerste twee singles werden, samen met De morgen en Delerium opnieuw uitgegeven op een EP, die de titel Boudewijn de Groot meekreeg. Ook deze plaat bereikte de hitlijsten niet.

    Op 9 september 1964 trouwde Boudewijn met Anneke Versteeg en op 24 december werd Boudewijns eerste zoon, Marcel de Groot, geboren. Om bij te verdienen nam Boudewijn een baantje bij de Bijenkorf in Amsterdam en presenteerde hij, onder het pseudoniem Marcel Oversteege, een jazzprogramma bij Radio Veronica.

    Om een doorbraak te forceren stelde producer Tony Vos voor enkele covers op te nemen. Eerst werd besloten de folk tradional De Noordzee op te nemen met een strijkersarrangement. Dit leverde echter niet het verwachte succes op. Hierna kwam Vos op de proppen met A young girl of sixteen van Noel Harrison, wat op zijn beurt weer een beatbewerking was van Une enfant de 16 ans, een chanson door Charles Aznavour geschreven voor Edith Piaf. Het nummer bereikte begin 1966 nummer 23 van de Top 40. Op de b-kant prijkte De eeuwige soldaat, een vertaling van het protestlied Universal Soldier, van Buffy St. Marie, dat bekend was geworden in de versie van Donovan.

    Bij het aanslaan van Een meisje van 16, werd besloten in allerijl een album uit te brengen. Op het album Boudewijn de Groot, dat reeds eind 1965 verscheen, prijkten maar vijf nummers van de hand van Nijgh/De Groot. De overige zeven nummers waren covers van andere singer-songwriters, die flirten met beatmuziek, als The Kinks, Simon and Garfunkel, Bob Dylan en Donovan, waarvan hij twee nummers opnam.

    In 1966 werd ervoor gekozen het nummer Welterusten Meneer de President op single uit te brengen. Het nummer, dat een aanklacht aan het adres van Lyndon B. Johnson was tegen de Vietnamoorlog, bereikte dat jaar de 9e positie in de Top 40, waarmee Boudewijns naam definitief verstigde.

    Eerste succesperiode

    In 1966 werden alle registers opengetrokken voor de vervolgplaat op Boudewijn de Groot, die Voor de overlevenden ging heten en in 1966 verscheen als elpee en fotoboek. Naast De Groot, Nijgh en Vos werd ook arrangeur Bert Paige toegevoegd aan het succesteam. Op de plaat schreef Lennaert Nijgh zijn jeugdjaren van zich af, met nummers als Voor de overlevenden, Testament en Verdronken vlinder en schreef hij een cyclus liefdesliedjes voor een zekere Joke. De elpee kreeg een gouden en een platina plaat toegewezen en werd bekroond met een Edison.

    Als eerste single werd gekozen voor Ken je dat land, dat in de lijn lag van de eerdere protestsingles. De single wist de hitlijsten echter niet te bereiken. Als tweede single werd gekozen voor het carnavalesque Het Land van Maas en Waal, dat in 1967 Boudewijns eerste, en tot nog toe enige, nummer 1 hit werd. Het nummer werd onder de naam Baldwin uitgebracht in Engeland, waar er slechts een paar honderd van verkocht werden. Hierna bracht Decca ook nog een single uit van het nummer Onder ons, dat niet op het album terecht gekomen was. Op 5 april 1967 werd zijn dochter Caya geboren.

    Onder invloed van The Beatles' Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band besloten Nijgh en De Groot ook een ultieme hippieplaat te willen maken. Het resultaat werd Picknick, waarop volop geëxperimenteerd werd met psychedelische teksten en muziek. De plaat werd enthousiast ontvangen en wederom bekroond met een Edison, een gouden en een platina plaat.

    Als eerste single werd gekozen voor het titelnummer Picknick, als tweede single werd gekozen voor het duet Meester Prikkebeen, met de gewijzigde titel Prikkebeen, dat Boudewijn de Groot opnam met Elly Nieman. Dit nummer bereikte begin 1968 de negende plaats van de Top 40. Hierna volgde de single Waterdrager, een nieuw nummer dat niet op het album stond, aangevuld met b-kant Als de rook om je hoofd is verdwenen.

    Boudewijn en Lennaert begonnen ondertussen steeds vaker voor andere artiesten, waaronder Adèle Bloemendaal en Liesbeth List, te schrijven.

    Een andere koers

    Met Picknick had Boudewijn de grenzen van de Nederpop al een eind opgerekt. Zijn nieuwe project moest het nogmaals naar een grotere hoogte brengen. Boudewijn schoof Lennaert Nijgh aan de kant en besloot met Lucien Duzee, een vriend van de filmacademie, een filmisch verhaal op te plaat te zetten. Op de plaat werd volop geëxperimenteerd met synthesizers, geluidseffecten en exotische instrumenten. Op de plaat werkte Boudewijn samen met gitarist Eelco Gelling van Cuby + Blizzards. Het verhaal, dat de titel Heksensabbath meekreeg, ging over een heksenbijeenkomst en greep terug naar vele oude mythologische namen en begrippen.

    Het album, dat de titel Nacht en ontij meekreeg, bevatte slechts twee tracks: Babylon en Heksensabbath, dat verdeeld werd over het merendeel van beide kanten. Bij het album hoorde een fotoboek, dat bij de elpee was gevoegd. Bij de eerste persing werd ook nog een bonussingle van de rocknummers Wie kan mij nog vertellen en Aeneas nu meegeleverd, die in dezelfde sessies zijn opgenomen.

    Ondertussen tourde Boudewijn met zijn gitaar door heel het land, maar leek steeds meer in conflict te komen met het publiek, dat het geluid van de plaat verwachtte, in plaats van de akoestische versies van Boudewijn zelf. Ontevreden met het leven wat hij leidde, trok Boudewijn zich terug in een oude boerderij in Dwingeloo, waar hij in een commune leefde. Hij scheidde vervolgens van Anneke Versteeg.

    Hierop besloot Boudewijn dat het tijd was voor een nieuwe stap in zijn carrière. Hij plande een serie afscheidsconcerten, met de beatband Names and Faces als begeleidingsband, besloot een band op te richten onder de naam The Tower en zich hiermee te richten op Engelstalig materiaal. De band bestond naast Boudewijn de Groot uit Eelco Gelling van Cuby + Blizzards op gitaar, Jan Hollestelle op basgitaar, Jay Baar van Q65 op drums en Herman Deinum op toetsen, die allen als sessiemuzikanten al te horen waren op Nacht en Ontij . Hun eerste single In your life bereikte begin 1969 de 20e plaats in de de Top 40.

    Samen met Simon Vinkenoog schreef Boudewijn nog een Engelstalige single, genaamd Captain Decker. Deze werd wederom uitgebracht onder de naam The Tower, dit keer bestond de band naast Boudewijn en Eelco Gelling echter uit John Schuursma en [Willem Schoone uit The Rob Hoeke Rhythm & Blues Group op gitaar en basgitaar, Hans Jansen op hammondorgel en piano en Kees Kraanenburg van The Jumping Jewels op drums. Deze tweede single bereikte de hitlijsten niet, waarop Boudewijn en Eelco Gelling besloten de samenwerking stop te zetten.

    Boudewijn zou echter bezig blijven in het Engelstalige genre. Samen met Rick van der Linden van Ekseption startte Boudewijn een nieuw project dat de naam Session meekreeg. De single die het duo uitbracht, heette Moonstruck en had op de b-kant het nummer Ballad of a minstrel. Het nummer kwam niet in de hitparade terecht, waarna het project weer werd ontbonden en Boudewijn het, samen met Lennaert Nijgh, weer eens in het Nederlands probeerde met de single Nachtwacht.

    Ondertussen had Decca het 'afscheid van Boudewijn de Groot' aangegrepen om Boudewijns debuutplaat opnieuw uit te brengen onder de titel Apocalyps en een verzamelalbum uitbrengen met Boudewijns grootste hits onder de titel Vijf jaar hits, alsmede een aantal oude nummers uit te geven op single. Zo kwam het nummer Als de rook om je hoofd is verdwenen, in 1972, na vijf jaar, alsnog op eigen kracht in de Top 40 terecht. Na Vijf jaar hits brengt de platenmaatschappij ook Dubbel twee uit, waarmee het oeuvre van Boudewijn gecomplementeerd kon worden.

    Boudewijn zelf was ondertussen steeds vaker achter de knoppen van de studio te vinden, waar Phonogram hem, in afwachting van nieuw materiaal, producer hadden gemaakt van onder andere Leon de Graaff, Kraaijeveld, Oscar Benton, Breakaway, Diana Vredenberg, Mini & Maxi en Don Rosenbaum. Boudewijn hertrouwde ondertussen met Alma Netten en op 26 augustus 1972 werd hun zoon Jim de Groot geboren.

    Terugkeer

    Na een korte periode achter de productietafel, nam Boudewijn weer contact op met Lennaert Nijgh en er werden al snel plannen gemaakt voor een nieuwe plaat. Bert Paige en Tony Vos werden ook weer opgetrommeld en Ruud Engelander werd als extra tekstschrijver toegevoegd aan het team. Het resultaat luisterde naar de titel Hoe sterk is de eenzame fietser. De eerste single Jimmy, genoemd naar zijn jongste zoon, bereikte de zesde plaats van de Top 40, zijn opvolger Tante Julia kwam echter niet verder dan de tipparade. De plaat werd bekroond met een Edison, een gouden en een platina plaat. Ondertussen speelde Boudewijn ook gitaar in de Amsterdamse rockband Tigers On Vaseline, waarmee hij twee singles uitbrengt. Phonogram bracht na het succes van de plaat een nieuw verzamelalbum uit: Boudewijn de Groot - Grootste hits.

    Na de succesvolle comeback werd Boudewijn de Groot gevraagd ook de carrière van Rob de Nijs uit een dal te trekken. Samen met Lennaert en diens vrouw Astrid Nijgh ontpopten zij zich als drijvende kracht achter de comeback van Rob de Nijs. Lennaert schreef de teksten, die door Boudewijn of Astrid op muziek werden gezet en werden gearrangeerd door Bert Paige. Boudewijn was vervolgens als producer weer verantwoordelijk voor het eindresultaat. Zo maakten zij in deze periode de plaat In de uren van de middag, met daarop de hits Jan Klaassen de trompetter en Dag zuster Ursula, maar bijvoorbeeld ook een oude versie van Boudewijns latere succesnummer Avond. Later volgenden hits als Malle Babbe, Mireille en Hé, speelman.

    In 1974 produceerde Boudewijn de eerste single van Henny Vrienten, die werd uitgebracht onder de naam Ruby Carmichael en deed hij producties voor Conny Vink en CCC Inc.. Ook neemt hij een carnavalsversie op van Tante Julia samen met Nico Haak en de single Ik ben ik met een tekst van Ruud Engelander.

    In 1975 besloot Boudewijn het weer over een andere boeg te gooien, door de productie van zijn nieuwe plaat in eigen hand te houden. In plaats van met Lennaert, ging hij zijn teksten schrijven met René Daalder. Het resultaat was een zeer persoonlijke plaat met kleine arrangementen, onder de titel Waar ik woon en wie ik ben, waarop Boudewijn onder andere zingt over zijn moeder in Nederlands-Indië en de tol van de roem. De plaat werd afgemixt in de Verenigde Staten en bevat bijdragen van Ernst Jansz en Hans Hollestelle.

    Na het verschijnen van de plaat reisde Boudewijn opnieuw naar Amerika, om hier enkele weken in Hollywood door te brengen en te werken aan nieuw, Engelstalig, materiaal. Na productieproblemen kwam hij echter met twee onklare nummers terug. Na zijn terugkomst ging hij op tour door Nederland en België, met onder andere Henny Vrienten en Ernst Jansz in zijn begeleidingsband, die later verantwoordelijk zouden worden voor de successen van Doe Maar.

    Hierna stortte hij zich weer op zijn producerscarrière. Eerst kwam de elpee Kijken hoe het morgen wordt van Rob de Nijs, waarop Boudewijn verantwoorlijk was voor bijna alle nummers en de teksten verzorgd werden door onder andere Lennaert Nijgh en Ruud Engelander. Hierna richtte hij zich op de elpee Accent op Thérèse van Thérèse Steinmetz en Iemand die van je houdt van Willeke Alberti. Ook maakt hij voor het project Zing je moerstaal van de Boekenweek 1976 het nummer De kinderballade op een tekst van Gerrit Komrij.

    Hierna ging hij, ditmaal met Alma en Jim, weer terug naar Amerika om een cursus arrangeren te volgen en bleef dit maar ongeveer een jaar weg. In zijn afwezigheid bracht de platenmaatschappij wederom een verzamelalbum uit onder de naam Het beste van Boudewijn de Groot. In Amerika loopt het huwelijk tussen Boudewijn en Alma op de klippen en beiden besluiten terug te keren naar Nederland.

    De Amerikaanse periode

    Toen hij in 1979 terugkeerde naar Nederland ondernam hij een uitgebreide tour door Nederland en België en nam vervolgens het album Van een afstand op. Op het album, dat begin 1980 verschijnt, staan weer enkele klassieke Boudewijn de Groot/Lennaert Nijgh-nummers, zoals Tip van de sluier, dat op single wordt uitgebracht en gebruikt werd in de gelijknamige film van studiegenoot Frans Bromet, maar ook teksten van Ruud Engelander, René Daalder, Herman Pieter de Boer en Ernst Jansz. Op het laatste nummer laat hij zich bijstaan door zoons Boudewijn en Jim en op de voorkant van de plaat is dochter Caya te zien.

    In de zomer van 1980 keerde hij wederom terug naar Hollywood, om de cursus arrangeren af te ronden en zich verder te bekwamen in het schrijven van filmmuziek. In 1981 kwam hij even terug om een intensieve tournee te doen door Nederland en België. Opnames van deze tournee werder op elpee uitgebracht onder de titel Concert. In 1982 keerde Boudewijn voorgoed terug uit Amerika.

    Een nieuwe uitdaging lokte toen hij door Phonogram Duitsland gevraagd werd een Duitstalige elpee op te nemen. Enkele oude nummers werden, vertaald, opnieuw gearrangeerd en in het Duits opgenomen, onder de titel Bo de Groot. De verwachtingen waren hoog gespannen, maar na slechte promotie van Phonogram in Duitsland stierf het project, na het verschijnen van het album, een stille dood. Ondertussen scoorde Hans de Booij een grote hit met Annabel, een nummer dat was blijven liggen bij de opnames van Van een afstand.

    Boudewijn had ondertussen, in Amerika, gewerkt aan teksten voor zijn nieuwe project, waarvoor hij zich liet inspireren door de futuristische wereld van Blade Runner. In 1984 verscheen de plaat Maalstroom, die een heel ander, killer, geluid liet horen dan men van Boudewijn de Groot verwachtte. Alle nummers waren van zijn hand, op Vlucht in de werkelijkheid na, waarvan de tekst van de hand van Lennaert was en Code waarvan de muziek van Henny Vrienten kwam. Boudewijn had de plaat zelf geproduceerd en gearrangeerd. De plaat maakte weinig indruk en bleef halverwege de hitlijsten hangen.

    Na het mislukken van het Maalstroom-project besloot Boudewijn de popmuziek achter zich te laten. Hij ging literaire thrillers en detectives vertalen, onder andere een aantal boeken van Stephen King en Scott Turow en stelde voor de IKON een tv-serie samen over verschillende stromingen in de Nederlandse popmuziek. Ook ging hij samenwerken met Pim de la Parra, met wie hij op de filmacademie gezeten had, waarvoor hij enkele filmsoundtracks produceerde en de hoofdrol speelde in diens film Let the music dance. Daarnaast schreef hij de muziek van twee films van Paul Ruven en produceerde hij platen van The Shooting Party, Bram Vermeulen, Stef Bos en Rowwen Hèze.

    In 1991 ging hij pas weer een nieuwe muzikale uitdaging aan, toen hij gevraagd werd om de rol van Anton Tsjechov op zich te nemen in de musical Tsjechov van Robert Long en Dimitri Frenkel Frank. In 1992 verschijnt een opname van de musical op cd. Tot 1993 stond Boudewijn de Groot in de theaters met Tsjechov. In 1994 heeft Boudewijn in het huis van Lennaert een ontmoeting met diens ex-vrouw Anja Bak, de twee kregen een relatie en trouwden in 1995. Dat zelfde jaar werd hij gevraagd voor de rol van Otto Frank in een toneelbewerking van het Dagboek van Anne Frank.

    Hernieuwde belangstelling

    Begin jaren 90 herstellen Lennaert en Boudewijn hun vriendschap. Ondertussen werd het oude materiaal van Boudewijn herontdekt door een jongere generatie. Deejay Jan Douwe Kroeske nam hierop het initiatief om in 1995 een tribute album uit te geven, waarop diverse artiesten nummers van Boudewijn speelden. Het animo voor de plaat was overweldigend en artiesten als The Scene, Arno Hintjens, Tröckener Kecks, Betty Serveert, Daryll-Ann, Rowwen Hèze, dEUS, Hallo Venray, De Dijk en The Nits namen allen een nummer op van Boudewijn. Het meest bijzondere nummer was echter de verborgen track aan het einde van het album, dat van de hand van Boudewijn zelf was: Een wonderkind van 50. Het nummer was een hernieuwde samenwerking tussen Boudewijn en Lennaert en bleek een voorproefje te zijn voor een nieuw album. In 1995 produceerde Boudewijn de cd Manen kweken van zijn zoon Marcel de Groot.

    In 1996 verscheen Boudewijns nieuwe plaat onder de titel Een nieuwe herfst. De teksten waren voornamelijk van Lennaert Nijgh, maar er waren ook teksten van Ruud Engelander, Herman Pieter de Boer en Harm Schepers. Wat opmerkelijk was aan deze plaat, was dat Boudewijn naast een serie nieuwe nummers ook een greep had gedaan in de nummers die hij voor anderen geschreven had, dit mede doordat de tekstschrijvers niet aan de vraag voor nieuwe teksten konden voldoen. Zo staan op dit album Kijken hoe het morgen wordt en Avond, die eerder werden opgenomen door Rob de Nijs en Annabel en Vrolijke violen, die eerder werden opgenomen door Hans de Booy. Ook maakte Boudewijn gebruik van oude teksten van Lennaert aangezien deze slechts met moeite aan nieuwe teksten toekwam.

    De plaat werd opgenomen met onder andere Ernst Jansz, Jan Hendriks en Jan de Hont en werd gearrangeerd en geproduceerd door Jacob Klaasse. Het orkestrale geluid van de plaat deed weer denken aan het oude werk van Boudewijn en de plaat werd bekroond met een gouden plaat. Hetzelfde jaar deed Boudewijn een serie optredens met het Metropole Orkest onder leiding van Dick Bakker. Hij speelde hier een aantal van zijn hits en liet zich daarbij bijstaan door collega's als Jan Rot, Fay Lovski en dochter Caya.

    Hetzelfde jaar was Boudewijn de eregast tijdens NEKKA Nacht van de Flanders Expo in Gent, waarbij diverse artiesten een hommage aan hem brachten. Ook verscheen er een oeuvrebox onder de titel Wonderkind aan het Strand, waarvan een dubbel-cd-versie, met een verzameling succesnummers, en een 4 cd-boxversie, met daarop divers bonusmateriaal als de Engelstalige singles en een bijgevoegd boek, uitkwamen. Ook besteedde de NCRV in het programma Classic albums aandacht aan het album Voor de overlevenden, waarop de plaat in geremixte versie werd uitgegeven, later zou Picknick volgen.

    Hierop ging Boudewijn op tour met de band waarmee hij het album had opgenomen. De tour duurde al met al zo'n twee jaar en voerde Boudewijn langs de meeste grote concertzalen in Nederland en België. Aan het eind van de tour werd er een live dubbelalbum uitgebracht onder de titel Een hele tour waarop zowel het concert met het Metropole Orkest in de Amsterdamse Paradiso, als een bandconcert in de Gentse Vooruit stond.

    In 1998 werd Boudewijn beloond met een Edison voor zijn totale oevre en hetzelfde jaar werd hij, samen met Lennaert, benoemd tot ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. In 2000 kreeg hij, als eerste artiest, de Radio 2 Zendtijdprijs toegekend. Tijdens het eraan verbonden Gala van het Nederlandse Lied bracht een keur van artiesten, waaronder Acda en de Munnik, Gé Reinders en Rob de Nijs, een ode aan Boudewijns oeuvre in Koninklijk Theater Carré. Tevens verscheen er een dvd met opnames van Hele tour onder de titel Tour. Hierna ging Boudewijn terug de theaters in, waar hij zijn rol van Tsjechov herhaalde. In 2001 speelde hij de rol van verteller in de musical Rocky over the Rainbow, die mede is geschreven door Boudewijns zoon Jim.

    Na het overlijden van Lennaert

    In 2002 ging Boudewijn opnieuw met eigen werk op tournee. De band bestond voor het grootste gedeelte uit dezelfde muzikanten als die op Nieuwe herfst. De tour kreeg de naam Andere tijden mee. Voor het eerst in zes jaar werd er nieuw materiaal uitgeprobeerd, waaronder een aantal nummers die Boudewijn eerder schreef voor Rob de Nijs en enkele teksten van Freek de Jonge. Een voorproefje werd gegeven met de mini-cd Andere tour, waarop de eerste resultaten te horen zijn. Ondertussen werkte Boudewijn aan een album, dat enkel teksten van Lennaert zou bevatten. Lennaert bleek echter grote moeite te hebben, met nieuwe teksten op de proppen te komen. Eind dat jaar, op 28 november 2002, overleed Lennaert Nijgh op 57-jarige leeftijd na een kort ziekbed. In 2003 hield Boudewijn een korte tour met het Limburgs Symfonie Orkest.

    In 2004 verscheen dan uiteindelijk toch het nieuwe album. Boudewijn mocht voor het album gebruik maken van de archieven van Lennaert en had, kort voor zijn dood, ook een aantal nieuwe teksten van hem gekregen. Andere teksten waren van de hand van Freek de Jonge, Jan Rot en Marcel Verreck. Dat jaar vierde Boudewijn zijn tiende studioalbum, zijn 40-jarig artiestenjubileum en zijn 60e verjaardag, dit vierde hij met een concertreeks onder de titel Eeuwige jeugd. Jacob Klaasse, die op de plaat verantwoordelijk was voor de arrangementen werd als bandleider vervangen door Åke Danielson. Op 11 juli 2004 werd Boudewijn gelauwerd tijdens het slotconcert van de Vlaamse feestdag in Brussel, waarbij diverse Vlaamse artiesten een nummer van Boudewijn ten gehore brachten. Eind van het jaar trad hij wederom op met het Metropole Orkest, dat concert werd live uitgezonden op Radio 2. Ook kreeg hij een rol in de VRT-serie Flikken, waarin hij een Nederlandse recherceur speelt.

    Op 27 november 2005 bracht Boudewijn in De Philharmonie in Haarlem een negen uur durende hommage aan Lennaert, door alle 76 liedjes die ze samen gemaakt hadden in chronologische volgorde te spelen. Datzelfde jaar werd de dvd van de Eeuwige Jeugd jubileumtour uitgebracht en een cd/dvd van een optreden uit 2003 in de Ancienne Belgique in Brussel onder de titel Een avond in Brussel live. In december bereikte het nummer Avond van Nieuwe herfst de eerste plaats van de Top 2000, waarmee het, als eerste nummer, Bohemian Rhapsody van Queen van de troon stootte. In 2006 ondernam Boudewijn opnieuw een tour met het Limburgs Symfonie Orkest en was hij een van de zangers op de Soundtrack van de Nacht van Henny Vrienten, waarvoor hij het nummer Het jagen voorbij inbracht.

    In 2006 werd het idee geboren om weer een kleine plaat te maken, met de band, zonder verdere orkestratie. Deze plaat werd opgenomen in Nederland en afgemixt in Nashville. De teksten op de plaat zijn afkomstig van Boudewijn zelf, Lennaert Nijgh, Jack Poels, Freek de Jonge en Willem Wilmink. Op 19 januari 2007 werd de cd uitgebracht onder de titel Lage Landen. De plaat kwam op 3 februari 1 binnen in de albumlijsten, iets wat niet meer gebeurd was sinds Hoe sterk is de eenzame fietser. Na de plaat volgde een concertreeks waarvan de TROS op 27 oktober een registratie uitzond en de dvd Lage Landen: Tour 2007 verscheen.

    Op 3 oktober maakte Boudewijn bekend dat hij een sabbatical zou nemen in 2008, om tot rust te komen van het vele touren.

    Huidige liveband

    • Boudewijn de Groot - zang en akoestische gitaar
    • Ernst Jansz - zang en piano
    • Åke Danielson - toetsen
    • Jan Hendriks - gitaar
    • Jan de Hont - gitaar
    • Lené te Voortwis - contrabas en basgitaar
    • Mark Stoop - drums
    • Monique Lansdorp - viool


    11-01-2009 om 00:00 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    08-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gene thomas
    Gene Thomas zingt Blinker-song
    Vanaf 17 december 2008 draait de jeugdfilm ‘Blinker en de Blixvaten’ in alle Vlaamse bioscopen. De titelsong wordt gezongen door Gene Thomas.

    De soundtrack van ‘Blinker en de Blixvaten’ is geschreven door de befaamde filmcomponist Brian Clifton. “De song is niet enkel bestemd voor de aftiteling, maar ook voor een meezingscène in de film. Ik componeerde het nummer ‘Hey-Yo Superficiality’, waarvoor John Hoelen een pakkende en jeugdige tekst schreef. De productie lag in handen van de wereldberoemde Zweedse producer Nick Manic.”

    Gene Thomas brengt in januari 2009 een gloednieuwe, Engelstalige single uit. In maart volgend jaar verschijnt zijn full album, dat ook het nummer ‘Hey-Yo Superficiality’ uit ‘Blinker en de Blixvaten’ bevat.



    Dit nieuws is al langer bekend gemaakt.

    Gene Thomas werd bekend met de groep X-Session.
    Ook had gene een programma op TMF en VT4.

    08-01-2009 om 22:02 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.pretige feestdagen
    prettige feestdagen toegewenst
    vanwege Yara of Mega Mindy & Romeo

    Hierbij zit het kerstkaart formaat

    Het nieuwe jaar staat voor de deur
    En we hopen dat we volgend jaar nog meer tijd kunnen maken om te bloggen
    Zowel romeo als ik hebben het nogal druk maar we proberen in de vrije tijd zoveel mogelijk te doen
    Al is dat soms wel moeilijk

    Liefs van M M en Romeo

    Voor mensen die graag hun lievelings nummer hier op zien verschijnen
    Mail naar megamindy@yarake.net of Romeo@yarake.net

    Ps romeo is te verlegen hier een foto te laten plaatsen van zich zelf er staan er al genoeg vind hij op de hele blog website nu dat is wel zo maar ja zo weten jullie nog niet echt goed wie hij is he want hij staat er niet op onder romeo








    22-12-2008 om 00:00 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    21-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ayo technology Milow
    Pracht nummer van Milow die gerust de nummer 1 van de top 40 mag worden van mij
    Hier is Milow met Ayo Technology met ondermeer de nederlandse vertaling voor deze leuvense zangen knap werk pracht nummer en vooral niet te vergeten een mooie stem

    Origineel

    She work it girl, she work the pole
    She break it down, she take it low
    She fine as hell, she about the dough
    She doing her thing out on the floor
    Her money money, she makin' makin'
    Look at the way she shakin'
    Make you want to touch it, make you want to taste it
    Have you lustin' for her, go crazy face it
    She's so much more than you're used to
    She know's just how to move to seduce you
    She gone do the right thing and touch the right spot
    Dance in you're lap till you're ready to pop

    She always ready, when you want it she want it
    Like a nympho, the info
    I show you where to meet her
    On the late night, till daylight the club jumpin'
    If you want a good time, she gone give you what you want

    Baby this a new age,
    You like my new craze
    Let's get together
    Maybe we can start a new phase
    The smokes got the club all hazy,
    Spotlights don't do you justice baby
    Why don't you come over here, you got me saying

    Aayooh
    I'm tired of using technology,
    Why don't you sit down on top of me

    Aayooh
    I'm tired of using technology
    I need you right in front of me

    In her fantasy, there's plain to see
    Just how it be, on me, backstrokin',
    Sweat soaking
    All into my set sheets
    When she ready to ride, I'm ready to roll
    I'll be in this bitch till the club close
    What should I do, one thing on all fours
    Now that that shit should be against the law
    Different style, different move,
    Damn I like the way you move
    Girl you got me thinking about,
    All the things I do to you
    Let's get it poppin' shorty
    We can switch positions
    From the couch to the counters in my kitchen

    Baby this a new age,
    You like my new craze
    Let's get together
    Maybe we can start a new phase
    The smokes got the club all hazy,
    Spotlights don't do you justice baby
    Why don't you come over here, you got me saying

    Aayooh
    I'm tired of using technology,
    Why don't you sit down on top of me

    Aayooh
    I'm tired of using technology
    I need you right in front of me
    She wants it, she wants it
    She wants it, I got to give it to her
    She wants it, she wants it
    She wants it, I got to give it to her

    Baby this a new age,
    You like my new craze
    Let's get together
    Maybe we can start a new phase
    The smokes got the club all hazy,
    Spotlights don't do you justice baby
    Why don't you come over here, you got me saying

    Aayooh
    I'm tired of using technology
    I need you right in front of me

    Vertaling

    Ze werkt het meisje, ze werkt met de paal
    Ze breekt het neer, ze doet het traag
    Ze is zo mooi, het gaat haar om het geld
    Ze doet haar ding op de dansvloer
    Haar geld, ze verdient het
    Kijk naar de manier waarop ze schudt
    Het doet je haar willen aanraken, je ervan laten proeven
    Verlang je naar haar, word gek, zie het onder ogen
    Ze is zoveel meer dan dat je gewend bent
    Ze weet hoe ze moet bewegen om je te verleiden
    Ze doet het juiste ding en raakt de juiste punten aan
    Doet een lapdance tot je klaar bent om te beginnen

    Ze is altijd klaar, wanneer je het wilt, zij wil het
    Als een mannengek, de informatie,
    Ik toon je waar je haar ontmoet
    Van laat in de avond tot het daglicht springt de club
    Als je een goede tijd wilt, zal zij je geven wat je wilt

    Schat dit is een nieuw tijdperk,
    Je houdt van mijn nieuwe gekte
    Laten we samenkomen,
    Misschien kunnen we een nieuwe fase starten
    De rook maakt de club helemaal wazig,
    Spotlichten doen je geen goed schatje
    Waarom kom je niet naar hier, je doet me zeggen

    Aayooh
    Ik ben het beu om technologie te gebruiken
    Waarom kom je niet op mij zitten

    Aayooh
    Ik ben het beu om technologie te gebruiken
    Ik heb je voor mij nodig

    In haar fantasie, is er veel te zien
    Hoe het zou zijn op mij, rug tegen rug,
    Badend in het zweet
    Alles in mijn laken
    Wanneer ze klaar is om te rijden, ben ik klaar om te rollen
    Ik zal in dit meisje zijn tot de club gesloten is
    Wat moet ik doen, één ding op alle krachten
    Dit zou verboden moeten zijn
    Andere stijl, andere beweging,
    Verdomme ik hou van de manier waarop je beweegt
    Meisje je doet me denken aan,
    Al de dingen die ik met je doe
    Meisje we laten het ploffen,
    We kunnen van positie veranderen
    Van de zetel naar de toonbanken in mijn keuken

    Schat dit is een nieuw tijdperk,
    Je houdt van mijn nieuwe gekte
    Laten we samenkomen,
    Misschien kunnen we een nieuwe fase starten
    De rook maakt de club helemaal wazig,
    Spotlichten doen je geen goed schatje
    Waarom kom je niet naar hier, je doet me zeggen

    Aayooh
    Ik ben het beu om technologie te gebruiken
    Waarom kom je niet op mij zitten

    Aayooh
    Ik ben het beu om technologie te gebruiken
    Ik heb je voor mij nodig
    Ze wil het, ze wil het
    Ze wil het, ik moet het haar geven
    Ze wil het, ze wil het
    Ze wil het, ik moet het haar geven

    Schat dit is een nieuw tijdperk,
    Je houdt van mijn nieuwe gekte
    Laten we samenkomen,
    Misschien kunnen we een nieuwe fase starten
    De rook maakt de club helemaal wazig,
    Spotlichten doen je geen goed schatje
    Waarom kom je niet naar hier, je doet me zeggen

    Aayooh
    Ik ben het beu om technologie te gebruiken
    Ik heb je voor mij nodig

    21-12-2008 om 00:00 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vandammie
    RVD IS ER VO EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEUWIG EN ALTIJD

    vandammeken is mijne nummer 1 en blijft vo vo altijd

    Wrr luistere na vandammeken

    1 hij is den beste
    2 hij is den coolste
    3 hij is de hipste
    4 hij is de leukste
    5 HIJ IS SUPPERMEGADELUXEBANGELIJK

    ROGEEEEEEEEEEEEEEER FAN FOR EVER :d

    VANDAMMEKE THE BEST 1000000000000000000000 KEER

    I LOVEEEEEEEEE RADIO MAEVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA en zaterdag tss 5 en 6 MFM :)

    natje en beukie
    Dirk de beuk










    Roger van dam




    20-12-2008 om 17:50 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    08-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De getready boys












    Naam: Koen Bruggemans

    Geboortedatum: 13 september 1975 (te Leuven)

    Woonplaats: Bertem

     

    Een gedreven persoonlijkheid die weet wat die wil, niet twijfelt als hij een doel wil bereiken. Ben wel enorm precies in alles wat ik doe, probeer de toekomst te vatten door het heden te doorgronden. In mijn vrije tijd vind je me vaak in de sportclub of het zwembad. Tracht zoveel mogelijk quality time te steken in muziek , mijn relatie en familie! Waar ik een absolute hekel aan heb zijn leugens.

    Favoriete quote: Vertrouwen moet je verdienen, is geen cadeau ! Alles wat je meemaakt in je leven zijn lessen die je moet leren.

    Favoriete songs: Dansmuziek; Madonna -Frozen. Veel genres liggen me en muziek is voor mij een gegeven dat gemaakt is om mensen in de stemming te brengen die zij willen… Wie ben ik om te zeggen dat iets goed of slecht is! En ja…

    Favoriete Get Ready! Nummer: Laat



    Naam: Jimmy Samijn

    Geboortedatum: 24 augustus (te Etterbeek)

    Woonplaats: Erpe-Mere

     

    In het dagelijkse leven ben ik nogal een dromer, die houdt van romantiek, uitgaan en lekker eten. Ben sociaal en hulpvaardig wat niet altijd in dank wordt afgenomen.  In onbekende omgeving ben ik gesloten en verlegen maar zodra ik de mensen rondom mij beter ken bloei ik helemaal open. Mijn hobby’s zijn muziek, mijn dieren verzorgen en in de tuin werken.

    Favoriete quote: Kinderen toch! Caramba por què...

    Favoriete songs: Madonna - Vogue, Kylie Minogue - It's in your eyes en Kate Perry - I kissed a girl

    Favoriete Get Ready! Nummer: Het wordt me teveel...



    Naam: Kenny Philippaars

    Geboortedatum: 6 augustus  1983 (te Bilzen)

    Woonplaats: Diepenbeek

     

    Iemand die houdt van de simpele dingen in het leven, uitgaan, bioscoop, weg zijn met vrienden,…  Kenny is professioneel showdanser en dansleraar. Reeds enkele jaren werkt hij voltijds in zijn eigen dansschool ‘Footloose Dancers’ te Diepenbeek. Ook voor verschillende tv-programma’s op EEN en VT4 heeft hij reeds gewerkt als choreograaf. Verder heeft hij als danser verschillende Belgische en Benelux titels gewonnen in verschillende categorieën van het rock & roll-dansen. Minder graag gaat hij om met mensen die enkel in anderen hun gezicht aardig doen. Ook mensen die op een oneerlijke manier hun doelen bereiken heeft hij liever niet in zijn buurt. Veel mensen zien Kenny als iemand die steeds met zijn voeten op de grond blijft, en niet snel onder de indruk is van gebeurtenissen of omstandigheden.

    Favoriete quote: Doe niets wat je niet graag zou hebben, dat een ander je aandoet.

    Favoriete songs: Zowat alles wat Whitney Houston, maar verder ook de alledaagse Pop en r&b-muziek.

    Favoriete Get Ready! Nummer:  Wachten op jou!

     


    Naam: Tom De Blaes

    Geboortedatum: 6 mei 1985 (te Vilvoorde)

    Woonplaats: Antwerpen

     

    Een stille persoonlijkheid in het begin maar stille waters hebben diepe gronden… Wanneer ik me ergens goed bij voel word ik soms een hele spraakwaterval en krijg je er nauwelijks een woord tussen. Als ik iets graag doe dan ga ik er ook volledig voor. Sta steeds open om nieuwe mensen te leren kennen en nieuwe ervaringen op te doen. Een enorme fan van videogames (vooral de Final Fantasy serie) en manga/anime (Japanse comics/animatie). M’n passies zijn dansen, zingen en muziek beluisteren. Waar ik een absolute hekel aan heb zijn hypocriete mensen en mensen die profiteren van anderen.

    Favoriete quote: Mada mada dane! - We have to fight for our future and for what we believe in!

    Favoriete songs: Culture Beat – Mr Vain, The Mackenzie Feat. Jessy – The Rain, Ikimono Gakari – Blue Bird, Kylie Minogue – Wow! En nog vanalles eigelijk te veel om op te noemen…

    Favoriete Get Ready! Nummer: Wachten op jou (Right here waiting)



    08-12-2008 om 02:26 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.biografie getready
    Get Ready! werd gevormd eind 1995. Koen Bruggemans, Jimmy Samijn, Glenn Degendt en Jean-Marie Desreux werden klaargestoomd voor de showbizzwereld. Het is januari '96 wanneer Vlaanderen Get Ready! leert kennen. Als de jongens hun debuutsingle 'Diep (zo diep)' in 10 Om Te Zien voorstellen worden ze als ééndagsvliegen beschouwd maar het publiek beslist daar anders over. Begin april staan ze op nummer 1, 'Diep (zo diep)' haalt goud en Get Ready! wordt de populairste jongensgroep van Vlaanderen. De tweede single 'Laat' wordt eveneens een groot succes en hun talent wordt ook beloond want in de zomer ontvangen ze de Zomerhit-prijs voor 'Beste Debuut'. Na 'Laat' volgt 'Vuur', een rustiger nummer waarmee de groep alweer de top bereikt. Op de Flandria boot stelt Get Ready! op 23 oktober hun eerste full-cd voor. Het album is reeds goud in voorverkoop en wordt uiteindelijk dubbel platina.

    In het najaar mogen ze al eens proeven hoe het voelt om voor een groot publiek op te treden wanneer Will Tura hen uitnodigt als 'special guest' in Vorst Nationaal, waar ze een eigentijdse versie van 'Moa Ven Toh' brengen. Laatste single van 1996 was 'Wachten op jou', een bewerking van 'Right Here Waiting' van Richard Marx. 1997 werd schitterend ingezet want Get Ready! kreeg als eerste Vlaamse groep ooit een ster op de 'Walk Of Fame' in Kinepolis en Metropolis. Intussen scoorden ze met 'Dromen' hun vijfde nummer 1 op rij en probeerden ze ook Wallonië te veroveren met 'Parce que c'est toi que je suis', de franstalige versie van 'Vuur'.

    1997 is de zomer van 'Marjolijn'. Het is de bestverkochte single van de groep ooit, maar het wordt geen nummer één hit... Mama's Jasje scoorde immers op hetzelfde moment hun grootste hit met 'Als de dag van toen'. Een ware triomf voor Play That Beat, platenfirma van beide groepen.
    Diezelfde zomer mochten ze op 'Zomerhit' de trofee 'Revelatie van het jaar' in ontvangst nemen en kregen ze de ongelooflijke eer om het voorprogramma van het concert van wereldster Michael Jackson in Oostende te verzorgen.

    Hun zesde nummer 1 hit 'Geef me tijd', een duet met Lilianne St-Pierre was de voorloper van hun tweede album 'Go for it' dat in oktober verscheen. Bij release was het al platina waard.
    Op 11 november '97 concerteerden ze in een uitverkocht Vorst Nationaal! 'Samen' is het afsluitende nummer van het concert, en staat ondertussen op nummer één in de hitlijsten.

    1998 is het jaar van de verandering. Get Ready! bewandelt nieuwe paden, en waagt zich ook op de stripmarkt. Met succes, want van het eerste album 'De geheimzinnige fan' worden er maar liefst 40.000 stuks verkocht . Uiteindelijk verschenen er 4 strips.

    'Requiem '98' is de single die eind maart verschijnt. De single werd opgenomen met het orkest van Robert Groslot en het 115 koppige koor Fine Fleur. Met een prijskaartje van 1,2 miljoen was dit de duurste Vlaamse single ooit op dat moment. Geen wonder dus dat het nummer meteen op nummer één binnenkomt in de hitparade. Tijdens de zomermaanden pakt Get Ready! alweer uit met een nieuwe stijl. 'Happy End' wordt alweer een hit, de zoveelste op rij.

    In september verschijnt 'Eigen zin'. In dit nummer wordt ook verwezen naar Ben Crabbé die meermaals lachte met de groep in zijn programma's. Wie laatst lacht, best lacht? Deze single is ook de voorloper van hun derde album 'Apollo'. Op 7 en 8 november doet Get Ready! het concert van het jaar voordien in Vorst Nationaal nog eens over voor een uitverkochte Ancienne Belgique te Brussel. 'Zeemeermin' werd de voorlopig laatste Vlaamse single van de groep.

    In 1999 waagt Get Ready! zich aan een Engelstalig avontuur. De eerste twee singles 'I Still Love You' en 'A Girl Like You' werden een succes en eind mei verschijnt dan het album 'The Mission'. Aan deze full-cd werkten Ian Curnow en Phil Harding mee, de mannen achter o.a. East 17.

    Zomersingle is 'Skin Connection'. Daarna volgt nog een laatste single uit dit album: 'Silent Like The Rain'. Met deze Engelstalige cd probeerde Get Ready! ook in het buitenland te scoren en met succes! Niet alleen in België maar ook in Azië, Maleisië, Singapore, Thailand en Zuid-Amerika lieten ze vele meisjesharten sneller slaan. De volgende single 'Everytime I Think Of You' was hun voorlopig laatste Engelstalige nummer.

    Iedereen dacht dat Get Ready! internationaal ging doorbreken maar dan beslisten ze plots om een rustpauze van +/- 6 maanden in te lassen. Met het opnieuw Nederlandstalige nummer 'Ga door' en een 'Best of'-album sloot Get Ready! eind 2000 een belangrijke periode af. Ze gingen alle 4 hun eigen weg: JM vertoefde enkele maanden in het buitenland, Koen stapte in het onderwijs en Glenn en Jimmy probeerden het solo. Al vrij snel kwam het gerucht dat Get Ready! definitief gestopt was en na een jaar pauze werd dat ook door de jongens bevestigd.
     
    2007 De groep gaat door met drie in plaats van met vier. Jean-Marie Desreux beslist de groep te verlaten en keert terug naar zijn geboorteland Frankrijk. Een nieuw managementbureau en boekingskantoor moeten ervoor zorgen dat Get Ready! er weer staat. Een nieuwe, Nederlandstalige single, die de titel 'Vrij' draagt,  wordt opgenomen in Nederland en moet de terugkeer van de groep inluiden!
     
    2008 Eind augustus stopt Glenn met Get Ready! Vanaf dan gaat de groep niet alleen muzikaal "Back to the 90’s" maar staan ze ook terug met vier leden op het podium! Alle 11 nummer één hits worden in een veertig minuten durende, spetterende show met de originele stemmen en dans gegoten. Op vrijdag 12 september wordt, in primeur, Get Ready! BACK TO BASIC voorgesteld tijdens de Tinekesfeesten in Heule. Daar wordt, veel sneller dan gepland, het nieuwe format aan fans, publiek en pers geïntroduceerd. Een schot in de roos zo blijkt al snel! Nieuwkomers Kenny en Tom zetten hun beste beentje voor en het jeugdige publiek gaat helemaal uit z'n dak! Op heel korte tijd wordt de klus geklaard om dit op poten te zetten en daarvoor is heel veel dank verschuldigd aan choreograaf (duivel-doet-al) Kristof Goffin, bekend van ondermeer Star Academy en De Crazy Disco Show en tevens ook bedenker van Kate Ryan's kniezwengel...



    Deze info komt van www.get-ready.be

    08-12-2008 om 02:24 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wie zijn ze
    Wie zijn ze nog de Boys van de vroegere groep Getready
    In de jaren 90 is getready bekend geworden met het nummer diep marjolijn vuur samen....
    De boys waren zeer in eer gestelt bij de jongeren van toen
    Nu nog kunnen ze het niet wegsteken dat veel mensen STAPEL gek van hun zijn

    J.m is in Nies gaan wonen terug
    Glenn is in september gestopt met de groep

    Koen die blijft zich amuzeren op het podium
    Jimmy blijft dat natuurlijk ook doen maaaaaaaaar met 2 jongens heb je niet het getready gevoel
    Koen en Jimmy hebben dus 2 leden bij gekregen 
    Kenny en Tom 2 boys die hun intrede in heule hebben mogen maken voor getready
    Nu zijn ze terug met hun 4 tal en gaan ze door met Getready Back to Basic

    de hits van de jaren 90 worden in een nieuw kleedje gestoken
    Natuurlijk blijf ik persoonlijk stapel gek van de boysband van toen

    Het mooiste wat er bestaat is jou amuzeren in het leven
    Het mooiste wat er bestaat is een Getready als groep
    Het mooiste wat er bestaat zijn 4 jongens op de trede
    Omdat ze de groep zijn die alles moet doen
    Zingen dansen springen en zich amuzeren
    Dat kan je enkel met Boys van het merk Getready
     


    08-12-2008 om 02:06 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wat is ons eigen regering van belgie
    Wat is onze belgiche regering
     
    - Belgie stuurt troepen en neemt een hoop meserie op zich neer maar ze kunnen de belgiche problemen nog niet eens zelf oplossen naar mijn weten hebben we zelf nog niet eens een deftige regering.
     
    Bericht dat belgie gekregen heeft staat op youtube bekend gemaakt
    http://www.youtube.com/watch?v=7r11x21qzz0 Klik op deze link om het te bekijken
     
     
     
    Tot hiertoe heeft belgie zich afzijdig gehouden van de strijd die de neo- kruisvaarders hebben opgezet tegen de islam.
    We hebben echter vernomen dat deze situari gewijzigd is door F16'S en manschappen te sturen naar afghanisan.
    Deze beslissing door de belgische regering is een duidelijk singnaal en een uiting van vijandschap tegenover de islam.
     
    Jullie land zal daarom vertoeven in een chaos , Bloedvergieten en gruwelijke aanslagen op elk moment op elke plaats kunnen plaatsvinden,
     
    Moslimbroeders en zusters; Vermijd openbare en drukke plaatsen van ontucht.
     
    dat is een stukje van het VTM nieuws van VTM laat
     
     


     

     

     

     

     

     

    Ik denk dat hiertoe de meningen heel verschillend zal zijn

    Daarom kunnen jullie een vrije mening mailen naar megamindy@yarake.net

    De meest intressante meningen zullen dan ook worden op deze site gezet

     

    Mijn mening is en blijft toch nog steeds dat belgie eerst moet zien een regering tot stand te krijgen en niet dat dit al meer dan een jaar moet duren de walen moeten ze nu toch wel aankunnen.

    En als ieder land zich met zen eigen zaken eens zal bezig houden dan kunnen er al zeker geen problemen komen IEDER VOOR ZICH ZELF

    Ieder land heeft andere wetten andere regels en daar hoeft geen enkel land zich mee in te mengen

     

    Jullie mening is dan ook niet van onbelang dat heet vrije meningsuiting en dat is steeds belangerijker dan wat de wetten dan ook zeggen

     

     

    Ook zal nederland een dvd ontvangen hebben voor mogelijke aanslagen

     

     




    25-11-2008 om 17:04 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.onze email adressen zijn er
    Beste mensen

    Hier hebben we een nieuw email aangemaakt voor het ontvangen van jullie berichten naar ons persoonlijk


    De grote baas voor problemen kan je terecht op megamindy@yarake.net of yara@yarake.net namelijk zijn wij 1 en de zelfde persoon

    En Romeo zal woensdag op romeo@yarake.net ook email berichten kunnen ontvangen dit moet hij nog via zijn eigen pc invoeren het email adres zelf is al gemaakt dus voor romeo alle meisjes die gek zijn van hem mailen maar
    maar let op hij is al bezet ;)

    nu hopelijk word het leuk met onze persoonlijke nieuwe email adressen voor deze blog

    groetjes Mega Mindy  of Yara  en Romeo 

    24-11-2008 om 01:31 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    11-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nieuw web adres
    http://www.htmlfreak.nl/v0.4/overig/plaatjes/nieuw.gifdag bloggers
    We hebben een nieuw web adres
    WWW.YARAKE.NET via deze link kom je op deze blog uit
    eveneens blijft www.BLOGGEN.be/megamindy ook bestaan

    veel plezier

    11-11-2008 om 17:21 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (4 Stemmen)
    10-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1
    DRUK DEZE AFBELDING AF VOOR JOU KIND
    MAAR DAN IS HET EEN AANRADER EERST SLA JE DE AFBEELDING BETER OP OP DE PC ANDERS HEB JE DE BLOG ONDERWERPEN OOK OP AFDRUK

    10-11-2008 om 20:31 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (7 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wannes van de velde overleden

    Wannes Van de Velde (71) overleden

    Wannes Van de Velde, hier tijdens de 0110-concerten in 2006.
    De Antwerpse volkszanger, kunstenaar en schrijver Wannes Van de Velde is op 71-jarige leeftijd overleden. De zanger kampte al jaren met een wankele gezondheid. 'Ik wil deze nacht in de straten verdwalen' en 'De brug van Willebroek' zijn de bekendste nummers uit zijn carrière, die meer dan 40 jaar omvatte.

    De drie W's
    Van de Velde behoorde eind jaren zestig samen met Walter De Buck en Willem Vermandere tot 'de drie W's'. Volkszangers die in hun repertoire resoluut voor teksten in het dialect kozen. Van de Velde was daarnaast ook een begaafd flamenco-gitarist.

    Leukemie
    In 2000 werd er leukemie bij hem vastgesteld, die hij overwon. In september 2006 was hij in staat om terug op te treden, onder meer op de Antwerpse editie van de 0110-concerten. In dat jaar verscheen ook zijn laatste cd 'In de Maat van de Seizoenen'. Zijn ziekte werd hem nu toch fataal. (mvdb)

    10-11-2008 om 19:52 geschreven door Yarabrusseel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto


    forum
  • K3 IS K2 GEWORDEN
  • Gene thomas 1000 zonnen

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum


    Rondvraag / Poll
    wat doe jij het liefst in de vakantie
    op reis gaan
    met vrienden op stap gaan
    lekker voor de tv zitten
    naar een pretpark gaan
    naar de kust gaan
    iets anders
    Bekijk resultaat




    Inhoud blog
  • Patiënt steelt gsm van ambulancier en vraagt busbestuurder om te tolken
  • getready
  • Gene Thomas Heden en Verleden
  • vzw Nanda

  • Maeva DJ's
  • Eric Hofman
  • Ton Verhelst
  • Dirk De Beuk
  • Marc Hermans
  • Jan Van Deyck

  • Mijn favorieten
  • maevaDRM
  • chateiland
  • wolfi's blog
  • vlaamsgoud
  • Radio Tro
  • Maeva Crime
  • RAFC TV (voetbalclub Antwerp)
  • RAFC oficieele Site (voetbalclub Antwerp)
  • Mega Mindy start pagina
  • Ons Forum

    Over mijzelf
    Ik ben Yara, en gebruik soms ook wel de schuilnaam mega mindy.
    Ik ben een vrouw en woon in Belgie (belgie) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 08/09/1988 en ben nu dus 36 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: vanalles en nog wat .
    Deze Foto is Gene Thomas
    Blog als favoriet !

    hier kan je mij een mail sturen en word die zeker beandwoord

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    voor de mensen die denken dat ik Mega Mindy ben na heel veel mails andwoord: Nee ik ben niet mega mindy is maar een Nick
    Welkom op mijn blog!
    Startpagina !

    Blog als favoriet !

    favorieten bezoekers
  • gun-reloaded
  • k3
  • mega mindy

  • Rondvraag / Poll
    Wie vind jij het leukste k3tje nu kathleen weg is
    Kathleen aerts zelf
    Karen dammen
    Kristel verbeke
    Bekijk resultaat


    Foto

    Zoeken met Google



    Zoeken met Altavista



    Zoeken met Yahoo



    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs