Levend Geloof 8
Inhoud blog
  • NIEUWE BLOGSITE
  • De Eucharistie volgens Bayside deel 2
  • Amoris Laetitia
  • De sacramenten
  • Wie mag te communie gaan
  • De zeven doodzonden
  • De Eucharistie volgens Bayside
  • Fulton Sheen over de valse kerk
  • H. Maria in iconen
  • Pantokrator
  • Goede gewoonten cultiveren deel 4
  • Het Russisch Kruis
  • IHS
  • Labarum
  • Ichthus
  • De pelikaan
  • Goede gewoonten cultiveren deel 3
  • O Bloed van Jezus
  • Geestelijke adoptie van een ongeboren kind
  • Geestelijke communie
  • Geestelijke werken van barmhartigheid
  • Boodschap aan Mario - Brindisi
  • Brandend actueel - boodschap van Mario van Brindisi
  • Korte gebedjes door Luisa Piccarreta
  • Gebed om uitstorting in de Goddelijke Wil
  • O Jezus
  • Toewijdingsakte aan de Goddelijke Wil - Luisa Piccarreta
  • Goede gewoonten cultiveren deel 2
  • Pastor Enoc 10/4
  • De duisternis omringt de wereld - Hille Kok 8/4/2016
  • Kinderen van de vernieuwing: 5/4 en 16/3
  • Armageddon volgens Bayside deel 2
  • Goede gewoonten cultiveren
  • Kroontje van de Goddelijke Wil
  • 4 eenvoudige stappen naar het leven in de Goddelijke Wil
  • Armageddon volgens Bayside deel 1
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 2
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 1
  • De Katholieke dag (wikipedia)
  • De Katholieke dag, week, maand deel 2
  • De Katholieke dag, week, maand deel 1
  • Noveen voor het kostbaar bloed
  • Pastor Enoc 27/3
  • Te Deum
  • 5 eerste zaterdagen devotie
  • Zegel van de levende God
  • Verenigde Harten afbeelding
  • Kamers van het Heilig Hart van Jezus
  • 7 geheimen van de eucharistie
  • Boodschap van Ned Dougherty 2/4/2016
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 3
  • Boodschappen van Pelianito
  • Boodschap van Mario te Brindisi
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 2
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 1
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 3
  • Wat het is...
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 2
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 1
  • Voorspellingen 500 zieners komen uit
  • Pauselijke paasboodschap
  • Onze taak als missionaris
  • Vervolging volgens Bayside deel 2
  • Lazarus en de rijke man
  • Vervolging volgens Bayside deel 1
  • Zalig Pasen!!
  • Nederland en Belgie hebben zich ver van God verwijderd
  • Pastor Enoc 17/3
  • De opname volgens Bayside
  • De kruisweg deel 2
  • De kruisweg deel 1
  • De Antichrist volgens Bayside
  • Heilige Maria
  • De Jacinta-foto
  • De Waarschuwing en het Mirakel volgens Bayside
  • Een sprankeltje hoop
  • Dag van rouw
  • De komst van de geimplanteerde ID- en betaalchip
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 2
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 1
  • Bij Jezus Terugkomst en erna
  • Tien kansen om een biddend mens te worden
  • Pastor Enoc 9/3
  • Na het grote wonder deel 2
  • Na het grote wonder
  • Na de waarschuwing - het grote wonder
  • De Waarschuwing deel 2
  • De Waarschuwing deel 1
  • Een boodschap voor nu
  • Boodschappen van Pelianito
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 5
  • Ik ben de redding van de wereld - Hille Kok 25/2/2016
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 4
  • Boodschap van Ned Dougherty 1/3/2016
  • Geestelijk pantser van Pastor Enoc
  • Pastor Enoc 28/2
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 3
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 2
  • Over de Maitreya en de Antichrist
  • De waarschuwing volgens Garabandal
    Zoeken in blog

    18-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paus Franciscus bidt om snelle pijnloze dood als ISIS hem vermoordt

    Paus Franciscus bidt om snelle pijnloze dood als ISIS hem vermoordt

    Geschiedenis zal zich herhalen: moslims zullen opnieuw Europa aanvallen en proberen Rome te veroveren

    Vader Jose Maria ‘Pepe’ di Paola van het Argentijnse nieuwsblad La Carcova vroeg onlangs aan paus Franciscus wat hij vond van de ‘fanatiekelingen die u willen vermoorden’. Daarmee verwees hij naar de doodsbedreigingen die de islamitische terreurgroep ISIS aan het adres van de leider van de Vaticaan hebben geuit. Franciscus’ antwoord: ‘Ik heb tegen de Heer gezegd: zorg voor me. Maar als het Uw wil is dat ik sterf of dat ze mij iets aandoen, dan vraag ik U om één gunst: dat ze me geen pijn doen... Wat fysieke pijn betreft ben ik namelijk echt een bangerik.’

    Onderdeel van de beroemde ‘profetie van Fatima’ is de moord op een toekomstige paus in de laatste fase van de eindtijd. Volgens het visioen zal dit gebeuren zodra Rome in puin ligt, hetzij door een oorlog, hetzij door massale plunderingen. De paus zal biddend langs de lijken van andere geestelijken uit het Vaticaan worden weggevoerd naar de top van een berg, daar bij een kruis neerknielen, en vervolgens worden doodgeschoten. Na de moord op deze paus zal er een enorme vervolging van christenen losbarsten.

    ‘Zelfs het Vaticaan zal moslim worden’

    Net als andere islamitische groepen noemt ISIS de paus de ‘verspreider van valse waarheid’. Italiaanse autoriteiten nemen de doodsbedreigingen dermate serieus, dat onlangs de bewaking bij het Vaticaan werd opgevoerd en het vliegverkeer boven het stadsdeel werd beperkt.

    Minstens 50 mensen uit Italië vechten in Syrië en Irak aan de kant van ISIS. 80% van hen zijn autochtone Italianen die zich tot de islam hebben bekeerd. Een Italiaanse krant berichtte dat één van de redenen van hun bekering hun ‘wantrouwen in de Katholieke Kerk’ was.

    De Bosnische moslim Ismar Mesinovic, die in Italië moslims rekruteert voor ISIS, verklaarde in de zomer van vorig jaar dat ‘wij moslims geloven dat op een dag de hele wereld een Islamitische Staat zal zijn. Ons doel is ervoor te zorgen dat zelfs het Vaticaan moslim zal zijn. Misschien zal ik dat niet meer meemaken, maar die tijd zal komen.’

    ‘Het Kruis zal worden gebroken en het zwijn vermoord’

    In één van de propagandavideo’s verklaarde ISIS dat ‘de Islamitische Staat door de genade van Allah dagelijks groter wordt... Het is vanaf de oprichting door de wil van Allah nooit gestopt. Haar bombardementen zullen nooit stoppen, totdat het Kruis (het christendom) is gebroken, het zwijn (de Joden) is vermoord en de jizya (onderdanigheidsbelasting voor alle overgebleven niet-moslims) is ingevoerd.’

    ‘Dan zal er geen onrust meer zijn op aarde, en hebben wij het (de islam) door dwang teruggebracht, door jullie neus erin te persen, en in de nekken van mensen te hakken. Het werd gevestigd door bommen en explosies, door soldaten die wat moeilijk is niet als moeilijk beschouwen. Het zijn leeuwen in de strijd wier drank het bloed van de ongelovigen is.’

    ‘Het Kalifaat is duidelijk teruggekeerd, en onze staat is duidelijk onwrikbaar. De harten van de gelovigen werden genezen, de harten van de ongelovigen vervuld met angst. Wij zullen niet vergeten trouw te blijven aan de (Islamitische) Staat. Wij zullen pas van het leven genieten als alle moslimgevangenen overal zijn vrijgelaten, en als wij Jeruzalem terug hebben en Andalusië (Spanje) en Rome door Allahs wil hebben bezet.’

    ‘Dat doen wij door actie, niet enkel met woorden. Het is de belofte van de waarheid zegger (Mohammed), vrede zij met hem... Mohammed zei: ‘Mij zijn vijf dingen gegeven die nog nooit aan een ander zijn gegeven. Dat is dat ik in één maand de overwinning behaalde door terreur.’

    Moslims probeerden al vaker Rome te veroveren

    Als ISIS inderdaad Rome bereikt –hetzij op eigen kracht, hetzij door het mobiliseren van grote aantallen in Europa wonende moslims, zoals het heeft aangekondigd- dan zal het niet voor het eerst zijn dat de stad door de islam zal worden belegerd. In het jaar 849 werd de St. Pieterbasiliek al eens geplunderd door moslims en werden vele christenen vermoord, totdat de islamitische invasiemacht door Paus Leo IV werd verdreven.

    In de 16e eeuw probeerden de Ottomaanse Turken onder leiding van sultan Mehmet II opnieuw het Vaticaan te veroveren. Het moslimleger landde op de Italiaanse kust , bestormde de stad Otranto en slachtte 12.000 mensen af, velen omdat ze weigerden zich te bekeren tot de islam. Alle christelijke geestelijken werden vermoord.

    De overwegende protestantse landen in Europa (Engeland, Frankrijk, Duitsland) en ook Maarten Luther vonden het wel best dat het katholieke Italië door de islam zou worden veroverd, en gingen niet in op hulpvragen van de toenmalige paus Sixtus IV. Sterker nog, ze moedigden de moslims juist aan, en de Engelsen hielpen zelfs door militair materieel te sturen. De katholieke Spaanse koningin Isabel stuurde echter een grote vloot om de Turken te verslaan.

    Pas toen de Turken ook zijn thuisland Duitsland bedreigden, veranderde Luther van mening en schreef hij dat het ‘was toegestaan tegen de Turken te vechten’, zo lang de paus maar niet werd geholpen.

    Geschiedenis zal zich herhalen

    In onze moderne tijd zien we een herhaling van zetten: veel protestanten zijn gaan geloven dat de God van de Bijbel en Allah van de Koran eigenlijk één en dezelfde zijn, en voelen meer verwantschap met moslims dan met katholieken. Tegelijkertijd geloven ze nog steeds dat de paus een antichrist of zelfs de antichrist is, of tenminste zijn helper, de 'valse profeet'.

    Mogelijk gaan hun ogen pas open voor de échte ‘antichrist' zodra het in de nabije toekomst herstelde Turks-Ottomaanse Rijk in naam van het beest (Allah / de islam) en de échte valse profeet (Mohammed) opnieuw Europa aanvalt.

    Door : Xander


    18-03-2015, 00:28 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Claude Newman - 2

    Juist voor zijn executie vroeg de dokter om toch tenminste neer te knielen en het Onzevader te zeggen voor de sherif hem kwam halen.

    De gevangene spuwde in het gezicht van de dokter.

    Wanneer de riemen werden dichtgegespt op de elektrische stoel zei de sherif tot hem, "Als je iets te zeggen hebt, zeg het dan nu."

    De veroordeelde begon te vloeken.

    Plotseling stopte de veroordeelde en zijn ogen werden gefixeerd op de hoek van de kamer en zijn gezicht had een blik van absolute horror.

    Hij schreeuwde het uit.

    Zich tot de sherif wendend zei hij, "Sherif, zorg voor een priester!"

    Nu was Fr O'Leary daar aanwezig omdat de wet een geestelijke vereiste om aanwezig te zijn bij executies. De priester echter had zich achter de journalisten verborgen omdat de veroordeelde had gedreigd God te vervloeken als hij een geestelijke zag.

    Fr O'Leary ging onmiddellijk naar de veroordeelde man. De kamer werd ontruimd en de priester hoorde zijn biecht. De man zei dat hij Katholiek was geweest maar er zich op zijn 18de had van verwijderd wegens zijn immoreel leven.   

    Toen iedereen terugkeerde in de kamer vroeg de sherif aan de priester, "Wat deed hem van gedachte veranderen?"

    "Ik weet het niet" zei Fr O'Leary, "Ik heb het hem niet gevraagd."

    "Wel, dan vraag ik het anders slaap ik niet."

    De sherif wendde zich tot de veroordeelde en vroeg het hem.

    De gevangene antwoordde, "Herinner je die zwarte man, Claude - die ik zo haatte? Wel hij staat daar in die hoek. En achter hem met een hand op zijn schouder staat de Heilige Moeder. En Claude zei tot mij, 'Ik offerde mijn dood op in vereniging met Christus op het Kruis voor jouw redding. Ze heeft deze gave voor jou verkregen om je plaats te zien in de hel, als je je niet bekeert.' Ik werd mijn plaats in de hel getoond en daarom schreeuwde ik."

    18-03-2015, 00:02 Geschreven door Claudia  


    17-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Claude Newman

    Het volgende ware verhaal van Claude Newman greep plaats in Mississippi in 1944. Het verhaal werd verteld door Fr. O'Leary, een priester uit Mississippi, die de gebeurtenissen van nabij gevolgd heeft. Hij heeft een audio opname nagelaten voor het nageslacht. Dit is zijn verhaal.

    Claude Newman was een zwarte die in de velden werkte voor een landeigenaar. Hij was getrouwd als hij 17 jaar was met een vrouw van dezelfde leeftijd. Op een dag, twee jaar later, was hij gaan ploegen op het veld. Een andere werkman liep naar Claude en zei hem dat zijn vrouw schreeuwde uit het huis. Onmiddellijk liep Claude naar huis en vond er een man die zijn vrouw aanviel. Claude was woedend, greep een bijl en kliefde de schedel van de man. Wanneer ze de man op zijn rug rolden zagen ze dat het de favoriete bediende was van de landeigenaar waarvoor Claude werkte. Claude werd gearresteerd. Hij werd later veroordeeld voor moord en kreeg de dood op de elektrische stoel.

    Terwijl hij in de cel zat wachtend op de executie deelde hij een celblok met vier andere gevangenen. Op een nacht zaten de vijf man samen te babbelen en toen viel er een stilte. Claude bemerkte een medaille aan een koordje rond de nek van een van de gevangenen. Hij vroeg hem wat het was en de Katholieke jongen vertelde hem dat het een medaille was. Claude vroeg : "Wat is een medaille?" Maar de Katholieke jongen kon niet uitleggen wat een medaille was of wat zijn doel was. Op dat moment rukte de Katholieke jongen de medaille van zijn nek en gooide het op de vloer voor Claude's voeten met een vloek, en zei hem de medaille te nemen.

    Claude nam de medaille en deed het rond zijn eigen nek. Het was voor hem eenvoudigweg een hebbedingetje, maar hij wilde het dragen.

    Gedurende de nacht werd hij gewekt met een aanraking op zijn pols. En daar stond zoals Claude het later aan de priester vertelde, de mooiste vrouw dat God ooit heeft geschapen. Eerst was hij zeer bang. De Vrouwe kalmeerde Claude en zei dan tot hem, "Als je wilt dat Ik je Moeder ben, en jij wilt Mijn kind zijn, laat dan een priester van de Katholieke Kerk komen." Toen vertrok ze.

    Claude was onmiddellijk doodsbang en begon te schreeuwen, "een geest, een geest", en hij vluchtte naar de cel van een van de andere gevangenen. Dan schreeuwde hij dat hij een Katholieke priester wilde zien.

    Fr O'Leary, de priester die het verhaal vertelt, werd de volgende morgen geroepen. Hij ging naar Claude die hem vertelde wat er die nacht gebeurd was. Dan vroeg Claude samen met de andere vier mannen in zijn celblok voor godsdienstlessen, voor catechese.

    In het begin had Fr O'Leary het moeilijk met het verhaal. De andere gevangenen vertelden de priester dat het verhaal waar was, maar ze hadden de verschijning van de Vrouwe niet gehoord of gezien.

    Fr O'Leary beloofde hen catechese te geven, zoals ze hadden gevraagd. Hij ging terug naar zijn parochie, vertelde de rector wat er was gebeurd en keerde de volgende dag terug naar de gevangenis om hen te onderwijzen.

    De priester zag dat Claude niet kon lezen of schrijven. Hij kon enkel naar de afbeeldingen zien in een boek. Claude was nooit naar school geweest. En hij was onwetend wat godsdienst betrof. Hij wist niet wie Jezus was. Hij wist enkel dat er een God bestond.

    Claude begon onderwijs te krijgen en de andere gevangenen hielpen hem met zijn studies. Na enkele dagen kregen twee religieuze Zusters van Fr O'Leary parochieschool de toelating van de gevangenisdirecteur om naar de gevangenis te komen. Ze wilden Claude ontmoeten en ze wilden ook de vrouwen in de gevangenis ontmoeten. Op een andere verdieping van de gevangenis begonnen de Zusters sommige van de vrouwelijke gevangenen catechese te geven.

    Verschillende weken gingen voorbij en het was tijd dat Fr O'Leary onderwijs ging geven over het Sacrament van de Biecht. De Zusters waren bij gelegenheid erbij gaan zitten. De priester zei tot de gevangenen, "Okee, jongens, vandaag ga ik jullie les geven over het Sacrament van de Biecht."

    Claude zei, "Oh, ik weet het al!"

    "De Vrouwe vertelde het mij," zei Claude, "dat wanneer we naar de biecht gaan we niet knielen voor een priester, maar we knielen voor het Kruis van Haar Zoon. En als we werkelijk berouw hebben voor onze zonden en onze zonden belijden, het Bloed dat vergoten is over ons komt en ons reinigt van alle zonden."

    Fr O'Leary en de Zusters waren verbaasd. Claude dacht dat ze boos waren en zei, "Oh wees niet kwaad, ik wilde het er niet uitflappen."

    De priester zei, "We zijn niet kwaad, alleen verbaasd. Heb je Haar weer gezien?"

    Claude zei, "Laten we dat onder vier ogen bespreken."

    Wanneer ze alleen waren, zei Claude tot de priester, "Ze vertelde mij dat als je twijfelde aan mij, ik je moest herinneren aan de keer dat je in een dijk lag in Holland, in 1940, je een belofte heb gedaan aan Haar en Ze wacht nog altijd dat je die houdt." En Fr O'Leary herinnert zich dat Claude exact kon zeggen wat de belofte was. Dit overtuigde Fr O'Leary dat Claude de waarheid sprak over zijn verschijningen van de OLVrouw.

    Ze keerden dan terug naar de catechese. En Claude bleef de andere gevangenen zeggen dat ze niet bang moesten zijn om hun zonden te belijden omdat ze de zonden rechtstreeks tegen God zeiden in plaats van tegen een priester. Toen zei Claude, "Weet je, de Vrouwe zei dat de Biecht iets is als een telefoon. We praten door de priester tot God en God praat tot ons terug door de priester."

    Een week later was Fr O'Leary zich aan het voorbereiden om de klas over het Heilig Sacrament te onderwijzen. De Zusters waren ook nu aanwezig. Claude zei dat de Vrouwe hem ook had verteld over de Heilige Communie. Claude zei, "De Vrouwe vertelde mij dat in de Communie ik enkel het stuk brood zal zien. Maar Ze vertelde me dat DAT waarlijk Haar Zoon is. En dat Hij met mij zal zijn voor enkele ogenblikken net zoals Hij met Haar was vooraleer Hij werd geboren in Bethlehem. En dat ik mijn tijd moest doorbrengen zoals Zij deed. Zij bracht al Haar tijd door met Hem te zijn, door Hem lief te hebben, Hem te prijzen, Hem te danken en Hem te vragen voor zegeningen. Ik zou niet mogen gestoord worden door iemand anders. Maar ik zou deze paar minuten moeten doorbrengen met Hem."

    De lessen kwamen tot een eind en Claude werd ontvangen in de Katholieke Kerk, en de tijd kwam dat Claude zou geexecuteerd worden. Hij moest geexecuteerd worden vijf minuten na middernacht.

    De sherif vroeg hem, "Claude, je hebt het privilege van een laatste verzoek. Wat zou je willen?"  "Wel," zei Claude, "jullie zijn zo nerveus. Maar jullie begrijpen het niet, ik ga niet dood. Enkel dit lichaam.  Ik ga bij Haar zijn. Kan ik een feestje hebben?"

    "Wat bedoel je?", vroeg de sherif.

    "Een feestje!" zei Claude. "Wil je de Fr toelating geven om wat cake en roomijs te brengen en de gevangenen op de tweede verdieping loslaten in de hoofdzaal zodat we allen samen zijn en een feestje hebben?"

    "Iemand zou de Fr kunnen aanvallen," waarschuwde de gevangenisdirecteur.

    Claude keerde zich naar de mannen die erbij stonden en zei, "Oh nee, dat zullen ze niet doen. He, makkers?"

    De priester bezocht een rijke patrones van de parochie en zij zorgde voor roomijs en cake. En ze hadden hun feestje.

    Nadien hielden ze een Heilig Uur, op vraag van Claude. De priester had gebedsboeken van de Kerk mee en ze baden met zijn allen de Staties van het Kruis, en hadden een Heilig Uur zonder het Gezegende Sacrament.

    Nadien werden de mannen terug in hun cel gestopt. De priester ging naar de kapel om het Heilig Sacrament te halen zodat hij Claude de Heilige Communie kon geven.

    Fr O'Leary keerde naar Claude's cel terug. Claude knielde neer en kreeg de H. Eucharistie. Daarna baden ze tesamen terwijl de klok verder tikte naar Claude's executie toe.

    Vijftien minuten voor de executie kwam de sherif de trappen op gelopen roepend "Uitstel, uitstel, de Gouverneur heeft twee weken uitstel!" Claude was zich niet bewust dat de sherif en de advocaat hadden geprobeerd gratie te verkrijgen voor Claude. Claude begon te huilen.

    De priester en de sherif dachten dat het een reactie was van vreugde. Maar Claude zei, "Oh jullie mannen weten niet wat ik bedoel. Als je ooit naar Haar gezicht gekeken hebt en gekeken hebt in Haar ogen, dan zou je geen dag meer willen leven."

    Claude zei toen, "Wat heb ik verkeerd gedaan deze voorbije weken dat God me mijn thuiskomst zou weigeren?" En de priester zei dat hij snikte als iemand die liefdesverdriet had.

    De sherif verliet de cel. De priester bleef bij Claude. Tenslotte werd Claude terug kalm. Hij zei, "Waarom? Waarom moet ik hier nog twee weken blijven?"

    De priester had een idee.

    Hij herinnerde Claude aan een gevangene die Claude intens haatte. Deze gevangene had een verschrikkelijk immoreel leven geleid en hij was ook veroordeeld om geexecuteerd te worden.

    De priester zei, "Misschien wil OLVrouw dat je dat uitstel gebruikt om te ijveren voor zijn bekering. Waarom offer je God niet elk moment op dat je van Haar verwijderd bent voor deze gevangene zodat hij niet verwijderd is van God voor de eeuwigheid."  

    Claude stemde in en vroeg de priester om hem de woorden te leren om een offer te doen. Op dat moment wisten enkel Claude en Fr O'Leary over het offer.

    De volgende dag zei Claude tot de priester, "Die gevangene haatte mij ervoor, maar Oh! Fr, wat haat hij me nu!" De priester zei, "Wel, dat is een goed teken."

    Twee weken later, werd Claude geexecuteerd.

    Fr O'Leary bemerkte dat hij nooit iemand zo vredig en gelukkig had gezien. Zelfs de officiele getuigen en de journalisten waren verstomd. Ze zeiden dat ze niet konden verstaan hoe iemand in de elektrische stoel kon zitten en geluk uitstralen."

    Zijn laatste woorden aan Fr O'Leary waren, "Fr, ik zal u herinneren. En wanneer je een verzoek hebt, vraag het mij en ik zal het Haar vragen."

    Twee maand later moest de blanke man die Claude haatte geexecuteerd worden. Fr O'Leary zei, "Deze man was de meest immorele persoon dat je kon denken." Zijn haat voor God en voor alles spiritueel was buitensporig."

    17-03-2015, 23:41 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bericht van Don Gobbi over het einde der tijden - Brigitte

    Aan de priesters de veelgeliefde zonen van O.L.Vrouw (Don Gobbi)

     

    HET EINDE DER TIJDEN  gegeven op 31.12.1992

    Laat u gewillig door Mij onderrichten, veelgeliefde zonen. Komt samen in deze laatste nacht van het jaar in gebed en luisterend naar het woord van uw Hemelse Moeder, Profetes van deze laatste tijden. Brengt deze uren niet door in luidruchtigheid en verstrooiing, maar in stilte, in ingetogenheid en beschouwing. Ik heb u dikwijls aangekondigd dat het einde van de tijden nadert en de komst van Jezus in de heerlijkheid. Nu wil Ik u helpen om de tekenen te begrijpen, die beschreven staan in de H. Schrift en die Zijn reeds nabije glorievolle wederkomst aanduiden. Deze tekenen zijn klaar aangeduid door de Evangeliën, door de brieven van de H. Petrus en van de H. Paulus en ze zijn zich in deze jaren aan het verwezenlijken.

    - Het eerste teken is de verspreiding van de dwalingen die brengen tot het verlies van het geloof en tot de geloofsafval. Deze dwalingen worden gepropageerd door valse meesters, door beroemde theologen die niet meer de waarheid van het Evangelie leren, maar verderfelijke dwalingen, gefundeerd op verkeerde en menselijke redeneringen. Het onderricht van de dwalingen is de oorzaak dat men het ware geloof verliest en dat zich de grote geloofsafval overal verbreidt.

     

    “Past op dat ge u door niemand laat misleiden. Want velen zullen trachten vele mensen te misleiden. Tal van valse profeten zullen opstaan en zeer velen zullen zij misleiden." (Mt.24,5.12)

     

    “De dag van de Heer zal niet komen voor de grote geloofsafval gebeurd is." (2 Tess.2,3)

     

    “Er zullen onder u valse leraars komen. Zij zullen trachten verderfelijke ketterijen te verkondigen en zij zullen zelfs opstaan tegen de Heer die hen heeft gered. Velen zullen naar hen luisteren en zullen, zoals zij, een immoreel leven leiden. Door hun schuld zal het christelijk geloof misprezen worden. Door de zucht naar rijkdom zullen ze u bedriegen met verkeerde redeneringen." (2 Pt.2,1-3)

     

    - Het tweede teken is het uitbreken van oorlogen en broedertwisten, die brengen tot de overhand van geweld en haat en tot een algemene verkoeling van de liefde, terwijl de natuurlijke catastrofen, zoals epidemieën, hongersnood, overstromingen en aardbevingen steeds veelvuldiger zullen worden.

     

    “Wanneer u zult horen van oorlogen, dichtbij en veraf, laat u dan geen angst aanjagen, want dat alles moet eerst gebeuren. Er zal strijd zijn van volk tegen volk, van koninkrijk tegen koninkrijk. Er zal hongersnood zijn en aardbevingen in vele streken. Dat alles is slechts het begin van groter lijden. Door het toenemen van de zonde zal de liefde van de meesten verkoelen. Maar God zal redden wie ten einde toe volhardt." (Mt. 24,6-13)

     

    - het derde teken is de bloedige vervolging van hen die trouw blijven aan Jezus en aan Zijn Evangelie en die sterk blijven in het geloof. Ondertussen wordt het Evangelie verkondigd in alle delen van de wereld. Denkt, veelgeliefde zonen, aan de grote vervolgingen waaraan de Kerk onderworpen wordt en aan de apostolische ijver van de laatste pausen, vooral van Mijn Paus Johannes Paulus II, in het brengen van de evangelische boodschap aan alle naties van de aarde.

     

    "Dan zult gij aangehouden worden, vervolgd en gedood. Gij zult gehaat zijn door allen om Mijn naam. Dan zullen velen het geloof verlaten, ze zullen elkaar haten en elkaar verraden. Ondertussen zal de boodschap van het Rijk Gods over heel de wereld verkondigd worden; alle volken zullen het moeten horen." (Mt.24,9-14)

    - Het vierde teken is de gruwelijke heiligschennis, gepleegd door degene die zich opstelt tegen Christus, nl. door de Antichrist. Hij zal binnentreden in de heilige Tempel van God en zich neerzetten op de troon, terwijl hij zichzelf laat aanbidden als God.

     

    "Hij zal zich verzetten tegen al hetgeen de mensen aanbid­den en God noemen. De boze mens zal komen met de macht van Satan, met heel de kracht van valse wonderen en valse tekenen. Hij zal elke vorm van boos bedrog gebruiken om kwaad te doen.”  (2 Tess.2,4-9)

     

    "Eens zult ge hem die de gruwelijke heiligschennis bedrijft zien staan op de heilige plaats. De profeet Daniël heeft erover gesproken. Wie het leest begrijpe het." (Mt.24,5)

     

    Veelgeliefde zonen, om te begrijpen waarin de gruwelijke heiligschennis bestaat, leest wat voorzegd is door de profeet Daniël.

     

    "Ga Daniël, want deze dingen blijven geheim en verzegeld tot aan de eindtijd. Velen zullen gezift, gezuiverd en gelouterd worden, maar de kwaden zullen kwaad blijven doen. Geen van de kwaden zullen deze zaken begrijpen, maar de wijzen zullen inzicht krijgen. Vanaf het ogenblik dat het dagelijks offer gestaakt zal worden en de huiveringwekkende gruwel zal worden opgericht zullen er twaalfhonderdnegentig dagen verlopen! Zalig wie met geduld volhardt in het wachten en dertienhonderdvijfendertig dagen bereikt." (Dan. 12,9-12)

     

    De Heilige Mis is het dagelijks offer, de zuivere offergave die aan de Heer overal wordt opgedragen, van de opgang tot de ondergang van de zon. Het offer van de Mis vernieuwt het offer dat Jezus gebracht heeft op Calvarie. Door de protestantse leer aan te nemen zal men zeggen dat de Mis geen offer is, maar alleen een heilig avondmaal, nl. een herinnering aan hetgeen Jezus deed tijdens het Laatste Avondmaal. En zo zal het opdragen van de Heilige Mis gestaakt worden. In deze afschaffing van het dagelijks offer bestaat de gruwelijke heiligschennis volbracht door de Antichrist, die ongeveer drie en een half jaar zal duren, nl. twaalfhonderdnegentig dagen.

     

    - Het vijfde teken bestaat in buitengewone natuurwonderen, die zullen plaats vinden aan het firmament van de hemel.

     

    "De zon zal verduisteren, de maan zal geen licht meer geven, de sterren zullen van de hemel vallen en de hemelse heerscharen zullen in verwarring geraken." (Mt.24,29).

     

    Het zonnewonder, dat gebeurde te Fatima gedurende Mijn laatste verschijning wil u aanduiden dat ge reeds zijt binnenge­treden in de tijden waarin deze gebeurtenissen zullen plaatsvin­den, die u voorbereiden op de wederkomst van Jezus in heer­lijkheid.

     

    "Dan zal het teken van de Mensenzoon aan de hemel verschijnen. Alle stammen van de aarde zullen weeklagen, en de mensen zullen de Mensenzoon zien komen op de hemelwolken met macht en grote heerlijkheid." (Mt. 14,30)

     

    Mijn veelgeliefde en aan Mijn Onbevlekt Hart toegewijde zo­nen, Ik heb u deze tekenen willen leren kennen, die Jezus u in Zijn Evangelie heeft aangeduid, om u voor te bereiden op het einde van de tijden, omdat deze in uw dagen zich aan het ver­wezenlijken zijn. Het jaar dat afgesloten wordt en het jaar dat nu een aanvang neemt maken deel uit van de grote beproeving, gedurende de welke de geloofsafval zich voltrekt, de oorlogen zich vermenig­vuldigen, op zo vele plaatsen natuurrampen gebeuren, de vervolgingen heviger worden, de verkondiging van het Evangelie aan alle volken gebracht wordt, buitengewone natuurwonderen aan de hemel plaatsvinden en het ogenblik van de volle openbaring van de Antichrist naderbij komt.

    Daarom nodig Ik u uit, sterk te blijven in het geloof, vast in de hoop en vurig in de liefde. Laat u door Mij dragen en komt allen samen in het toevluchtsoord van Mijn Onbevlekt Hart, dat Ik voor u heb bereid precies voor deze laatste tijden. Leest met Mij de tekenen van uw tijd en leeft in de vrede van het hart en in het vertrouwen. Ik ben steeds bij u, om te zeggen dat de verwezenlijking van deze tekenen u met zekerheid aanduidt dat het einde van de tijden nabij is, met de wederkomst van Jezus in heerlijkheid. Trekt uit de vergelijking met de vijgenboom deze les. Wanneer zijn twijgen al zacht worden en beginnen uit te botten weet ge dat de zomer in aantocht is. Zo ook, wanneer ge al deze dingen ziet gebeuren, weet dan dat uw bevrijding nabij is.” (Mt.24,32-33)

    17-03-2015, 18:51 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maagdelijkheid

    These Last Days News - February 14, 2015

    Wat is het aan de Maagd Maria dat Feministen woest maakt?

    Aleteia.org reported on February 12, 2015:

    by Fr Robert McTeigue, SJ

    “Waarom lijken zoveel vrouwen vandaag ongelukkig?” Dat was de vraag dat ik in mijn laatste artikel schreef. Daar suggereerde ik dat ze misschien geen passende antwoorden vonden op de vraag, “Wat willen vrouwen?” en op de belangrijker vraag, “Wat hebben vrouwen nodig?”

    Ik eindigde mijn artikel door te zeggen dat, “Het levende antwoord op die vraag is te vinden in Maria, Maagd en Moeder.” Laat ons eens kijken naar die suggestie — een die niet ongewoon was een paar generaties geleden, maar nu problematisch is, zelfs in sommige Katholieke kringen en typisch bespot wordt door grote groepen van seculier feminisme. Toch zijn er parallellen tussen de Katholieke schroom betreffende Maria en haar verwerping door sommige seculiere feministen.

    Het breekpunt ligt bij Maria's traditionele titels van Maagd en Moeder. Maagdelijkheid als een term om te prijzen, zelfs als ideaal, kent veel tegenkanting zelfs in groepen die zich identificeren als “Katholiek.” Waarom? Laten we rechtuit zijn - in de huidige Westerse wereld zijn we reeds meer dan 50 jaar ondergedompeld in de cultuur van "Iedereen doet het!” (Hier wordt natuurlijk verwezen naar seks losstand van het huwelijk.) Zeggen dat Maria als Maagd een sleutel is tot het herstel van geluk dat God bedoeld had voor de vrouw kan moeilijk verkocht worden in deze groepen. Maar het zou zo niet mogen zijn. 

    Enkele jaren geleden schreef Sarah Hinlicky een artikel : “Subversieve Maagdelijkheid.” (Ze schreef later een essay over mannelijke maagdelijkheid) Daar zet ze het standpunt van seculier feminisme over de seksualiteit uiteen die sommige Katholieke individuen en gemeenschappen in zijn greep heeft. 

    Volgens de feministische wijsheid moet de seksualiteit begrepen worden door macht en keuze. Het dient niet om kinderen voort te brengen of een iets hoger ideaal van intimiteit en vertrouwen te creeren. Soms lijkt het erop dat seks niet meer plezant mag zijn. Het doel van vrouwelijke seksualiteit is macht te doen gelden over ongelukkige mannen, voor controle, weerwraak, egoistisch plezier of een relatie te forceren. Een vrouw die weigert om haar in seksuele activiteiten te storten valt ten prooi aan een door mannen gedomineerde maatschappij die vrouwen wil tegenhouden om te machtig te worden. Men zegt dat een vrouw die seksueel actief wordt haar macht ontdekt over de mannen en die macht uitoefent, en dit voor haar persoonlijke ontplooiing.  

    Met andere woorden is volgens de feministen de vrouwelijke seksuele uitdrukking een daad van persoonlijke en politieke macht. Maagdelijkheid is in dit opzicht een falen van die macht uit te oefenen. Maar  Hinlicky’s antwoord hierop is scherpzinnig: 

    Niemand kan controle over een maagd uitoefenen. Maagdelijkheid is geen kwestie om macht te doen gelden om te manipuleren. Het is een weigering om zich te laten gebruiken. Dat is echte, verantwoordelijke macht. ... Er is een onmiskenbare aanlokkelijkheid in maagdelijkheid, iets wat de feministen het label geven van 'preutsheid'. Een maagdelijke vrouw is een onbereikbaar object van verlangen en het is precies die onbereikbaarheid dat haar wenselijkheid verhoogt. Het feminisme heeft een leugen vertelt om haar eigen promiscuiteit goed te praten nl. dat er geen seksuele macht te vinden is in maagdelijkheid. Maar in tegenstelling heeft maagdelijke seksualiteit een buitengewone kracht. Haar kracht komt van een bron buiten haar voorbijgaande grillen. Het is een seksualiteit opgedragen aan hoop, aan de toekomst, aan huwelijksliefde, aan kinderen en aan God. Haar maagdelijkheid is tezelfdertijd een verklaring van haar volwassen onafhankelijkheid van mannen. Het stelt een vrouw in staat een persoon te worden volgens haar eigen recht, zonder een man nodig te hebben om tegen te revolteren of te vervullen wat ze tekort komt. Het is heel eenvoudig: het maakt niet uit hoe prachtig, charmant, knap, intelligent, rijk of overredend hij ook is, hij kan haar gewoonweg niet hebben. Een maagd is volstrekt onbezitbaar.  

    Hinlicky maakt duidelijk dat er niet gesold wordt met de maagd. Ze is niemands speeltje en niemands bezit. Ze is veilig in haar identiteit en integriteit. En boven alles heeft ze echte macht en de vrijheid om "Ja” of “Nee” te zeggen. Maria als Maagd is het voorbeeld van die vrijheid. Haar “Ja” tot de goddelijke invitatie, haar “Fiat!” op de oproep van de H. Geest is het duidelijkste voorbeeld van de vrijheid van de maagd. Het is een vrij, krachtig en uniek “Ja.”  

    Die vrijheid om te antwoorden op Gods oproep is zoveel groter dan het beantwoorden aan de oproep van “Maar iedereen doet het!” Het “Ja” van de Maagd Maria aan de engel Gabriel is het model van innerlijke vrijheid dat nodig is om een volmondig “Ja” aan de Goddelijke Voorziening te geven. Het “Ja” aan God gegeven kan enkel voortvloeien uit zo'n innerlijke vrijheid en is een essentieel element in het herstel van het geluk voor de vrouwen zoals God het gewild heeft. Maria's maagdelijke vrijheid stelde haar in staat uniek vruchtbaar te zijn als Moeder.

    Maar het moederschap is tegenwoordig ook moeilijk te verkopen, zoals Jonathan Last stelt in zijn boek, “Wat te verwachten wanneer niemand in verwachting is.” Men wil in vele gevallen niet horen van "heroisch ouderschap". In de meeste diocesane voorhuwelijksprogramma's is er weinig tot geen discussie over de “ernstige redenen” om geen kinderen te krijgen. En vele enquetes hebben aangewezen dat zelf-uitgeroepen Katholieken evenveel contraceptie nemen en abortussen laten doen als de niet-Katholieken. Vruchtbaarheid wordt in het algemeen gezien als een soort ziekte. Ze moet voorkomen worden of zelfs definitief geblokkeerd worden.

    Dit is niet verwonderlijk. Een cultuur die de innerlijke vrijheid van maagdelijkheid niet naar waarde schat zal niet gemakkelijk de generositeit die vruchtbaar moederschap biedt erkennen. Door zowel maagdelijkheid en moederschap te verwerpen, verwerpen zowel de pseudo-Katholieke cultuur als de seculiere cultuur de vrouw's diepe charisma, die zichzelf geeft. Als men het voorbeeld van Maria als Maagd en Moeder niet erkent is het dan niet te verwonderen dat onze cultuur vervuld is van zovele ongelukkige vrouwen? Wat kan gedaan worden?

    John Senior, zegt in zijn “Het herstel van de Christelijke Cultuur,” dat we van de Maagd Maria opnieuw de “taal der liefde” moeten herleren. Het is een taal geworteld in de vrijheid van de Maagd en komt tot de volste expressie in de vruchtbaarheid van de Moeder. De eerste uiting ervan is Maria's “Fiat!” aan haar door God gegeven identiteit als vrouw. Hoe zullen we als Katholieken Gods wijsheid die aan bod komt door Maria, de gezegende boven alle vrouwen naar waarde schatten? Een gedetailleerd antwoord zou ons hier te ver leiden, maar er kunnen een paar punten aangehaald worden.

    Lukas 2:19 schreef dat Maria “de dingen in haar hart overwoog.” We zouden er goed aan doen de Rozenkrans opnieuw te overwegen. En we zouden zeker er goed aan doen ons terug in de theologische reflecties te verdiepen en Maria graag te zien zoals de Kerk haar altijd heeft liefgehad.

    De menselijke roeping is lief te hebben zoals God liefheeft — zo zegt de H. Ignatius van Loyola in zijn bekend “Contemplatio.” Menselijk ongeluk is maar een symptoom van het menselijk falen lief te hebben. De vrouwelijke zelfgave vindt zijn perfecte expressie in Maria die Maagd en Moeder is. Het geluk van vrouwen kan enkel gevonden worden in de navolging van Maria.

    17-03-2015, 18:43 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De zwanenzang voor moeder aarde

    SWAN SONG FOR “MOTHER” EARTH

    In this world so full of pride
    it’s all about ME, set God aside
    the pressure is on to collect fancy titles
    forcing others to listen to our recitals

    Man wants to live in his own perception
    twirling in a pool of vile deception
    following the voice of the great deceiver
    acting as satan’s true believer

    How can there be any peace
    how can the world’s fire cease
    if we see ourselves as the center of the earth
    which we cover with blood and dearth

    We’ve lost the sense of right and wrong
    we can as well sing our swan song
    and we dare to call her “MOTHER”
    while it’s her we try to smother

    “Mother” earth is taking revenge
    she shows her face as an avalanche
    “how can you do this to us” we ask
    “well simple, you didn’t fulfill your task”

    In maltreating her, we defy our Creator
    He placed us here to be her curator
    but even in the Garden we didn’t behave
    and chose to become satan’s slave.

    The Father begs us to open our eyes
    to turn back to Him and be wise
    if not, the dice will be cast
    die will “the dead hand of the past.”

    No greater blind than he who does not want to see
    No greater deaf than he who does not want to hear

    Rita Biesemans, July 31 2014

    17-03-2015, 16:40 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een bezeten vrouw
    Een bezeten vrouw

    Een bezeten tiener

     

    Demon : Ik heb je niet graag!

    Pastor: Je hebt me niet graag?

    D: Ik heb je niet graag. Ik heb niemand graag!

    Ik heb niemand graag! Ik haat iedereen!

    P: Je hebt niemand graag omdat...

    D: O ik haat iedereen, ik haat iedereen, ik haat iedereen.

    P: Waarom? We hebben je niets gedaan. Waarom haat je ons?

    D: Daarom!

    P: Waarom?

    D: Omdat jullie...jullie gaan naar de hemel. Ik haat jullie mensen!

    P: Wel je was eens in de hemel. Je kon blijven, waarom bleef je niet?

    D: omdat satan...

    P: Hmmm?

    D: hij...oooh...

    P: Wat deed hij, wat deed satan?

    D: Hij zei ons, hij zei ons dat we groter zouden worden, hij zei ons...

    P: Hij zei dat tot jullie en jullie geloofden hem?

    D: Ja... Ik geloofde, ik geloofde, ik geloofde, waarom geloofde ik!?

    P: en wat gebeurde er dan? En nu is het te laat, niet?

    D: mmm...ohh het is zo laat, het is zo laat...

    P: Wat gebeurde er wanneer je uit de hemel werd gezet?

    D: mmmm...Jezus...Hij...ik weet het niet, ik weet het niet...ik weet het niet

    P: Ben je ooit naar de hel geweest?

    D: ja

    P: Hoe is het daar?

    D: het is zo donker, het is zo heet, het is zo heet, het brandt er, mensen schreeuwen, mensen schreeuwen! Iedereen schreeuwt er! Er zijn daar duivels! Wij allen waren daar! Satan! Hij is daar! Hij heeft het niet graag! Niemand houdt ervan daar te zitten! Het is zo heet! Het is zo heet! Het is zo heeeeet!! Het is zo heeeeet!! Het is zo heet! Het doet pijn! Het doet pijn! Het doet pijn!! Alles doet er pijn! Kleine dingen die over de hele plaats kruipen! Het doet pijn! Kleine insecten overal!! Insecten in je en over je! Mensen schreeuwen! Het is een hete plaats! Alles is zo heet! Het is heet! Het is heet! Het is zo heeet! Oh we branden! en branden! en branden en branden!! Ik ben er zo lang! Jaren! Duizend! Miljoenen! Jaren!! Jaren!!

    Waarom deed ik het!? Waarom deed ik het!? Waarom bleef ik niet in de hemel!!? Waarom bleef ik niet bij Jezus!!? Ohh!! Waarom bleef ik niet bij Jezus!!? Waarom!!? Waarom geloofde ik hem (satan)!? Waarom geloofde ik hem!? Zoveel marteling! Marteling!! Ohhh!!

    P: Heb je nooit Jezus gevraagd je te vergeven?

    D: Nee! Nee! Nee!

    P: Waarom vraag je Hem niet om je te vergeven?

    D: Nee, het zal niet lukken, het is te laat! Oh waarom bleef ik niet? Waarom bleef ik niet? Ohhh! Waarom bleef ik niet bij Jezus!? Ohh! Ik wil blijven!

    P: Je wilt terug naar de hemel, niet?

    D: Ja...als ik maar de kans kreeg... als ik maar de kans kreeg zou ik teruggaan.

    P: Ik wens ook dat je nog een kans kreeg. Echt wel.

    D: Al de pijn! Al de pijn ! Al de pijn! Al de pijn!

    P: Al de pijn in de hel, he?

    D: Pijn! Pijn! Zoveel pijn!

    P: Ik wens dat je kan terugkeren.

    D: Ik wil teruggaan (naar de hemel)...

    P: Je had satan nooit mogen volgen. Hij is een leugenaar, he?

    D: Ja!

    P: en hij vertelt nu nog leugens aan de mensen, he?

    D: Ja!

    P: en ze geloven hem.

    D: oooh ja... (weent)

    P: Misschien als je uit haar komt en de mensen goed behandelt dat je nog een kans krijgt.

    D: Oh! Nee...nee! Nee het is te laat. Het is zo laat. God zal me niet geloven. Hij zal me niet vergeven!

    P: God zal je niet vergeven?

    D: Nee.

    P: Je hebt het niet geprobeerd, hoe weet je het dan?

    D: Ik weet het...Ik weet het gewoon...(weent) Het is te laat...het is te laat...

    P: Dan moet je naar de hel, er is niets dat je er aan kunt doen.

    D: Oh...ik weet het...ik weet het. Ik mis de hemel zozeer! Ik mis het zozeer! Het was zo vredig! Het was zo vredig! Het was zo mooi! Oh! Ik mis het! Ohhh!

    P: Niemand zal genade met jou hebben. Stop met de dingen die je nu doet, je zorgt dat de mensen zondigen.

    D: Ik kan het niet...ik kan het niet.

    P: Je kunt het wel...je kunt...

    D: Ik kan het niet.

    P: Waarom kun je het niet? Satan laat het niet toe?

    D: Nee, hij laat het niet toe...

    P: Ik beveel dat Satan je gerust laat.

    D: Er is geen andere weg! Ik kan het niet! Nee! Hij heeft teveel macht over mij! Ik kan het niet! Ik kan de mensen niet stoppen van het doen van slechte dingen, dat word ik geacht te doen! Hij zorgt dat ik het doe! Hij martelt mij als ik het niet doe! Ik moet het doen! Ik moet het doen! Ik moet het doen!

    P: Kijk rond je. We hebben meer macht dan hij heeft. We hebben meer macht over satan.

    D: Wat wil je dat ik doe? Hier blijven!?

    P: We zullen je hier laten als je uit haar komt en goed doet mag je hier blijven en we laten hem (satan) niet komen om je te halen.

    P: Hm?

    D: Ik kan geen goed iemand zijn.

    P: Toch kun je het.

    D: Oh, ik kan het niet.

    P: Je was het wel toen je een engel was. Dan was je anders, he?

    D: Alles werd boosaardig...we zien er zo lelijk uit.

    P: Hoe zie je eruit?

    D: Zo lelijk! Ik kan het niet hebben om naar mezelf te kijken!

    P: kan je me je naam vertellen?

    D: Ana...(weent) Anaina!

    P: Je moet toch uit haar komen!

    D: Ik weet het.

    P: Nog iets wat je ons wilt vertellen?

    D: Ik wil naar de hemel gaan.

    P: Wat doet satan?

    D: Hij slaat ons! Hij slaat ons! Hij sloeg me eens zo hard! Het doet zo'n pijn! Oh mijn vlees is zo verscheurd! Het doet zo'n pijn! Het doet zo'n pijn!

    P: Waarom slaat hij je?

    D: Omdat hij iedereen naar de hel wil sturen! Hij wil iedereen en als we het niet goed doen slaat hij ons! Als we iets verkeerd doen slaat hij ons! Soms slaat hij ons zomaar omdat hij niets anders te doen heeft!! Oh ik haat hem zo! Hij zal mij komen halen als ik uit haar kom!

    Ik weet niet waarom we pijn doen! Ik weet het niet! We werden geacht hemelse wezens te zijn! We werden geacht...We werden niet geacht pijn te veroorzaken! We werden niet geacht pijn te voelen! Wanneer ik in de hemel was voelde ik geen pijn! Ik voelde geen pijn!! Ik voelde niets!! Ik was zo vredig! Alles. Ik wist niet wat pijn was!! Tot ik... Oh!!

    P: Kunnen duivels pijn voelen?

    D: Ja! Oh ik wist niet wat pijn was! Ik wist niet wat de betekenis was! Ik hoorde in de hemel niet van het woord pijn! En vuur! Wat was vuur!? Waarom geloofde ik (satan)?

    P: Ben je ooit in een vuur geweest in de hel?

    D: Ja! Hij dumpte mij erin zoveel keren! En dan liet hij me binnenkomen in haar! Hij liet me binnenkomen in haar!

    P: Wel, hij had beter moeten weten je niet in haar te laten komen. Wist hij dat we je zouden uitdrijven?

    D: Nee! Hij dacht dat ze naar de hel ging! Hij wist dat ze de zijne was, hij wist het! Dus liet hij mij binnenkomen in haar voor een tijdje! Hij zei dat ik in haar kon blijven tot ze haar namen!

    P: Was satan van plan haar te nemen?

    D: En ze werd gered! Voordat hij haar kon nemen! Ze werd gered! Ze werd gered! Ja! En ik wist van zodra ze gered was dat ik moest vertrekken! Ik wilde niet weggaan! Ik wil niet weggaan! Ik deed er alles aan om niet te gaan! Ik deed er alles aan om haar te doen zondigen!

    En dan werd ze gered!

    P: Nu behoort ze tot Jezus.

    D: Ja! Ja! Ja!

    P: En nu moet je uit haar komen, niet?

    D: Ik weet het! Ik weet het! Ik wilde haar niet doen zondigen. Maar ik wist als ze dit niet deed dat ze ons ging tegenwerken. En ze zou toch gered worden! En dan opeens werd ze gered op een avond!

    P: en je verloor controle over haar.

    D: Ja. Ik kon niets doen om haar te stoppen! Ik probeerde het te verhinderen, ik probeerde haar te vertellen er niet naartoe te gaan! (de demon verwijst naar het altaar in de kerk waar het meisje heen ging om gered te worden) Ga er niet naartoe! De mensen zullen naar je kijken! Doe niets, blijf hier! En plotseling - ik weet niet wat er gebeurde met haar - werd ze gered. Er was niets dat ik kon doen! Ik kon haar zelfs niet vertellen... Ik kon zelfs niet in haar spreken. Ze was zo vol van de Heer dat ik niets kon doen! En ik niet alleen! De anderen probeerden het ook! Ze probeerden zo hard.

    P: Ze probeerden haar ook te stoppen?

    D: Ze probeerden en probeerden. Ze wilden haar doden. Ze gingen haar doden. Ik wilde het niet doen! Zij gingen het doen! Ze gingen haar doden die nacht! Ze gingen haar doden die nacht! Maar ze ging naar de kerk!! Ze ging naar de kerk in de plaats! Als ze bij haar vrienden was geweest was ze dood geweest!! Ze zou in de hel geweest zijn!!! Oh! Ze zou in de hel geweest zijn!!! Ik zou haar gehad hebben die nacht!! Die nacht zou ik haar gehad hebben! We zouden in iemand anders moeten gaan hebben! Ik zou niet naar de hel gemoeten hebben!! Nu je mij eruit zet zal ik recht naar de hel moeten! Satan zal me opnieuw martelen! Als we haar hadden gedood hadden zou hij me verteld hebben in iemand anders te gaan! Hij zou me toewijzen aan iemand anders!

    P: Maar als we jou verdrijven moet je recht naar de hel terug.

    D: Ja! voor een tijdje! Voor een tijdje, maar dat tijdje is zo pijnlijk! Het is zo pijnlijk dat tijdje! Het is zo'n marteling! Hij martelt ons zo hard. De anderen zijn al vertrokken, satan, ik weet dat hij hen erg martelt!

    P: De anderen die al verdreven zijn?

    D: Ja! En die demonen waren zo gemeen, zij waren de gemene! Ik probeerde zo hard iets te doen, ik deed haar amper dingen doen.

    P: Toch moet je eruit.

    D: Ik weet het.

    P: Je moet eruit.

    D: Waarom ik? Waarom kon ik niet blijven? Waarom kon ik niet bij de andere engelen blijven? Waarom kon ik niet blijven? Waarom moet ik hier zijn? Waarom moet ik een duivel zijn? Waarom moet ik een demon zijn? Heer, waarom Heer? Oh God waarom!? Jezus neem me terug!! Neem me terug, Jezus! Alsjeblieft heer! Alsjeblieft Jezus! Oh Jezus! Oh Jezus, neem me alsjeblieft terug! Ik wil niet gaan...(wenend) Ik wil niet gaan. Ik wil niet in de hel zitten voor eeuwig! Ik wil daar zijn waar het zo mooi is en vredig, Heer.

    P: Je weet dat je op een dag voor eeuwig in de hel zit, he?

    D: Nee, we zitten er reeds in...Het is reeds zo lang...Voor deze aarde er was, was ik daar...Ik was daar! Ik was daar!

    P: In de hemel?

    D: In de hel! Hij duwde ze in de hel!

    P: In de hel!? Voor de aarde bestond?

    D: Voor de aarde!

    P: Jullie rebelleerden voordat God mensen schiep?

    D: Oh, Lucifer! Hij was zo'n mooie engel en plotseling besliste hij dat hij heerser wilde zijn! En ik dacht dat hij een goede kans maakte! Ik weet niet waarom! Ik weet niet waarom! Waarom? Waarom hem niet alleen naar de hel sturen en niet ons!?

    P: Jullie moesten allemaal gaan.

    D: Hij deed ons allemaal naar de hel gaan. Waarom hem niet alleen? Waarom hem niet alleen?

    P: Omdat jullie hem volgden, jullie moesten hem maar niet volgen.

    D: Hij was zo'n mooie engel.

    P: Satan was een mooie engel?

    D: Hij was zo mooi, ik wist het niet! Oh! Ik wist het niet! (wenend) Neem me terug Jezus...

    P: Je moet uit haar komen.

    D: Ah, ik moet eruit. Oh, we hadden haar bijna, we hadden haar bijna.

    P: Kom eruit (herhalend)

    Meisje kucht de demon uit.


    17-03-2015, 16:31 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een bezeten vrouw vertelt de waarheid over satan - deel 2

    Het waren de mensen die ik diende die de pastors aanvielen, omdat ik uit het koninkrijk der duisternis wilde geraken. Het was een strijd tussen hen en mij. Telkens ik pastors zag begon ik aan te vallen en had er geen controle over. De pastors hadden geen licht of vuur rond hen zoals de echte pastors van God of engelen die hen beschermen. Deze pastors konden mij niet helpen. Ik was nog steeds verbonden met het koninkrijk der duisternis.

    Als hogepriesteres kreeg ik bevelen van satan om taken te geven aan verschillende niveaus van demonische machten, bv. om accidenten uit te voeren, mensen te doden, verwoesting in de wereld te veroorzaken. De reden waarom wij accidenten veroorzaakten en mensen doodden was omdat we menselijk vlees aten en menselijk bloed dronken. Dat was omdat leven in het bloed zat. We aten menselijk vlees en dronken menselijk bloed om superioriteit te verkrijgen over demonen en mensen.

    Elke keer dat ik de profeet op Emmanuel TV zag thuis bracht ik de nacht biddend door met T.B. Joshua. Elke keer dat ik keek naar hem was er vrede in mij. Hij kon mij helpen omdat hij zeer nederig is en eenvoudig. Hij heeft een hart voor mensen en echte liefde voor mensen. Dat is wat mij hier bracht. Andere mensen worden hoogmoedig als ze zien dat God hen gebruikt en hun ministry groeit. Op het einde van de dag is het allemaal rond hen en niet rond God.

    Op het moment dat een kind geboren wordt in het koninkrijk van duisternis nemen ze de placenta maken ze incantaties en vervloeken ze het leven van het kind. Het kind wordt dus geinitieerd van de geboorte af. Dat is de reden waarom kleine kinderen grote mensen kunnen doden. Mensen vragen zich af hoe ze het doen. Ouders moeten zich bewust zijn wat er met hun kinderen gebeurt. Ik adviseer dat iedereen in de Heer Jezus moet blijven en Hem te aanvaarden als hun persoonlijke Heer en Redder. Zonder dat is er geen bescherming en ze worden gekweld door de vijand. Let op want satan kan alles gebruiken, zelfs al denk je dat hij het niet kan gebruiken. Mensen moeten de genade van God zoeken in plaats van macht, want je weet niet vanwaar de macht komt.

    17-03-2015, 13:31 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een bezeten vrouw vertelt de waarheid over satan

    Mathabo Ramphomane (28j) uit Zuid-Afrika

    Ik ben verslaafd aan het eten van zand, maiszetmeel, papier en kledingsstoffen.

    Alsjeblieft, man van God, help me! Het begon wanneer het aan het regenen was en ik rook de geur van de bodem en ik wilde het opeten. Dit zijn de dingen die ik eet...

    Hoelang eet je dit al?

    Het is nu al 10 jaar, mijnheer.

    Welke inspanningen heb je al gedaan om er een einde aan te stellen?

    Ik probeerde vele dingen, mijnheer, maar ze hielpen niet.

    Toon dan maar hoe je het opeet...

    Daarna toont de vrouw hoe ze kledingstoffen in haar mond houdt, gom , papier, maiszetmeel en zand opeet. Ze is verslaafd aan het eten van zand.

    Er is nooit een probleem dat Jezus Christus niet kan oplossen.

    Amen

    Eens je gelooft zal je je verlossing ontvangen en bevrijding van deze boze geest.

    Ik geloof het, mijnheer.

    In de machtige naam van Jezus Christus!

    Dan is er de manifestatie van boze geesten.

    Spreek, wie ben je? In de machtige naam van Jezus Christus!

    Ik ben Lucifer. Ik ben Leviathan. Ik ben velen.

    Met hoevelen zitten jullie in haar?

    We zijn een legioen.

    Hoe opereren jullie in dit lichaam?

    De vader gaf ons aan ons!

    Wat heb je haar aangedaan tot dusver? Kom hier en luister naar mij!

    We namen bezit van haar sinds ze werd geboren en ze diende ons. Ze dient satan; ze is een hogepriesteres. Wie zal die positie nu vervullen?

    Hoe kwam je haar lichaam binnen?

    We hebben haar lichaam binnengedrongen toen ze werd geboren.

    Wat is je missie in dit lichaam?

    Ze moet terugkeren!

    Naar waar?

    Ze brak de code van het occulte!

    Waar leef je?

    We leven in de lucht.

    Wat zijn de boze dingen die je hebt gedaan tot dusver? Som ze op.

    We zaaien verwarring. We gaven haar ziekten. We veroorzaken verwerping! We stelen alles!

    Wat heb je gedaan met de familieleden?

    Ik heb hen gedood; ik heb alles van hen genomen.

    Wat heb je afgepakt?

    Ik brak hun financien; ik gaf hun ziekten. Ik veroorzaakte verwarring; ik veroorzaakte haat. Ik veroorzaakte alles en ik zorgde ervoor dat ze God niet dienen. Zij zullen ons aanbidden.

    Dit lichaam is verslaafd aan sommige dingen. Wie veroorzaakte dat?

    Ik deed het, natuurlijk.

    Wat wil je bereiken?

    Ofwel dient ze ons, ofwel dient ze satan of ze zal sterven.

    Hoe wil je dat doen?

    Ik zal ervoor zorgen dat ze altijd verward is. Ze zal nooit een ruggegraat hebben. Hoor je me?

    Apart van dit lichaam, wat heb je aan andere mensen gedaan?

    We vernietigden hen - de zogenaamde pastors, Christenen, zakenmensen, huwelijken, alles - noem maar op!

    Hoe vernietig je de zogenaamde pastors?

    We gebruiken haar lichaam.

    Hoe?

    We gebruiken haar ogen.

    Hoe gebruiken jullie haar ogen en wat gebeurt er wanneer je ze gebruikt?

    Zodat wanneer ze dingen ziet, we ze ook zien. Telkens wanneer ze een plaats betreedt zijn we daar; we zien met haar mee. Als ze plannen heeft, als ze een winkel binnenkomt, als ze ergens gaat zien we met haar mee.

    Je spreekt over pastors. Hoe gebruik je hun lichaam?

    We sluiten hun ogen.

    En wat gebeurt er met hen?

    Ze kunnen God niet dienen; ze kunnen ons niet zien.

    Ze kunnen jullie niet zien?

    Nee. Ze zullen enkel licht zien. We zullen als licht verschijnen door haar te gebruiken, maar tegen de tijd dat we hen vangen zullen ze dit niet weten.

    Je hebt gezegd dat je zakenmensen vernietigde; hoe doe je dat?

    Telkens we in hun winkels gaan nemen we het geld; we kopen ermee.

    Hoe ga je naar hun winkels?
    We gebruiken geesten; we transporteren hen. We gebruiken lichamen; sommige onder hen zien ons niet. We gebruiken hen indirect.

    Wat gebeurt er met hun zaken en hun financien?

    Ze vallen.

    Wat bereik je daarmee?

    Het is ons koninkrijk. Hoe meer mensen we doden, hoe meer we vernietigen, hoe meer we winnen. We winnen hun geest, we bezitten hen.

    Wat is je missie hier?

    Ik weet niet hoe dit meisje kwam. We probeerden haar te doden in de lucht maar we konden niet.

    Hoe probeerden jullie haar in de lucht te doden? Wat deden jullie?

    We verzamelden de principaliteiten wanneer ze de zee bereikten om haar te doden.

    Waarom houden jullie niet van de naam Jezus?

    Omdat we duisternis zijn; we mengen ons niet met licht. Elke keer je die naam gebruikt vernietigt het ons, kunnen we niet werken.

    Deze naam is dus licht?

    Ja!!

    En het vernietigt jullie?

    Het is vuur! Het verbrandt mij!

    Nu is ze hier. Waarom is het dat jullie de Synagoge, Kerk van alle naties niet graag hebben?

    Dit meisje is de profeet T.B.Joshua aan het volgen sinds 1998. Ze wilde hier komen maar we stopten haar. Dit jaar gaf een domme jongen haar geld. Ze kijkt naar Emmanuel TV de hele nacht en we kunnen niet werken, hoe kunnen we werken? Ze kijkt naar de profeet T.B. Joshua. Ze bidt, ze doet alles. Ze zet hem op haar telefoon, alles.

    Wanneer ze naar de profeet kijkt, wat gebeurt er met jou en je collega's?

    We kunnen niet zien, we kunnen niet lopen; we kunnen niets doen.

    Naar welke profeet kijkt ze?

    Profeet T.B.Joshua.

    Wat is er in profeet T.B. Joshua die jullie mensen vernietigt?

    Het is licht.

    Nu ze hier is gekomen, wat wil je doen?

    We zullen haar doden.

    Hoe?

    Ze zal nooit het geheim uitbrengen.

    Wat is het geheim?

    We staken een slang in haar.

    Wat is het doel van de slang?

    Het is een deel van lucifer in haar; we kunnen haar overal localiseren. Maar nu ze hier is zal de slang eruit gaan.

    Wanneer de slang eruit gaat, wat gaat er dan gebeuren?

    Ze zal vrij zijn.

    Hoevelen hebben er met haar gewerkt?

    Miljoenen. We blijven uitnodigen; we zijn enkel in onze werken gestoord als ze met jullie mensen bidt.

    Wat gebeurt er met jullie mensen wanneer ze bidt met Emmanuel TV?

    We kunnen niet werken. We worden gestopt, we kunnen niet zien.

    Wie ben je?

    Ik ben velen. Ik ben lucifer. Ik ben leviathan.

    Je einde is gekomen.

    Ik waarschuw je. Ik heb velen vernietigd die hebben geprobeerd.

    In Jezus naam...

     

    De geest van lucifer is de geest dat anti-Jezus, anti-christ is. Het is de geest dat conflicten, verwarring zaait en al de verschrikkelijke dingen veroorzaakt die je ziet gebeuren in de wereld. De tweede geest die in mij werkte was de geest van leviathan. Dit is de oude demon die verantwoordelijk is voor al de zee-activiteiten. Het stuurt zeemeerminnen en slangen die in de rivieren zijn aan. De meeste mensen weten niet van deze dingen af, maar ze bestaan en ze vallen allen onder de koning, leviathan. De derde geest die werkte in mij was de geest van velen. Deze geest is de geest die al de statistieken van de wereld heeft omdat het werkt met getallen en het alfabet. Alles wat gedaan wordt in de wereld wordt gedaan door het gebruik van getallen en het alfabet.

    Wanneer je een naam codeert of je geeft een product een naam zal alles gedaan worden met getallen en het alfabet. Het werkt voornamelijk met het in het bezit nemen van de geest van mensen en het verbinden van hen door hun namen en getallen. Bv. jullie identiteit, jullie geboortedatum bestaat uit getallen en je naam bestaat uit het alfabet zodat satan de geest van velen zou gebruiken om de databank van de wereld te bereiken. Er is een protocol in het geestelijk rijk.

    Er is de drie-eenheid van satan. De drie-eenheid van satan is satan, het beest en de valse profeet. De tweede stap zijn de principaliteiten, de machten, de heersers en heren die het universum regeren waaronder ook de wereld. En er zijn ook continentale demonen die elk continent in het oog houden en de activiteiten die in dat continent plaats vinden. En er zijn demonen die bevelen krijgen van de continentale demonen om elke streek in de wereld te bewaken of het nu op het land, de lucht of de zee is. Dan zijn er ook de senior demonen die steden en alle andere streken in de continenten bewaken. En dan hebben we ook junior demonen die elke persoon volgen, of ze rijk of arm, jong of oud zijn.

    Ze zorgen er ook voor dat ze zich verbinden met de geest van de mensen om hen te kwellen. Ze zullen dingen veroorzaken zoals de geesten van liegen, lust, woede, bitterheid en luiheid. Al deze geesten houden de gedachten van de mensen in het oog en ze zullen hen beinvloeden.

    Ze worden aanzien als de belangrijkste demonen omdat ze in het dagdagelijkse leven van de mensen verweven zijn en ze hebben de macht om ergere demonen uit te nodigen. De demon gebruikt elke vorm van communicatie dat mensen gebruiken. Hij kan muziek, het internet, mensen, de gemeenschap en wereld gebruiken. Hij zou bijvoorbeeld de pastors kunnen gebruiken door hen macht te geven in plaats van genade. Hij zou er kunnen voor zorgen dat de pastors beroemd werden en de kerk rond hen groeide en ze nog meer macht zouden krijgen en ze zouden hoogmoedig worden. Zo zouden de boze geesten komen en hen nog meer macht geven. Door hun hoogmoed zouden ze verblind worden en de bron van hun macht niet meer zien. Ze zouden ook de mensen rond de pastors gebruiken. Als ze de pastor niet zouden kunnen breken, zouden ze bijvoorbeeld de kinderen of vrouwen van de pastors gebruiken.

    Ze zouden frustratie zaaien. De kinderen zouden op het verkeerde pad belanden. Het zijn die geesten die hen in het oog houden die ervoor zouden zorgen dat de pastors zouden gefrustreerd raken. Ze zouden geen tijd meer met God doorbrengen. Dan zou de bescherming van hen wijken en de demonen zouden binnenkomen en de pastors vernietigen.

    De demonen gebruiken ook overspel. Wanneer je met iemand slaapt is er een transfer van bloed. Wanneer je met een prostituee slaapt of iemand anders die niet dezelfde religie heeft als jij, of gewoon met iemand slapen transfereer je bloed in die persoon en zij transfereren bloed in jou. Als een pastor slaapt met een prostituee rapporteert ze dat aan het koninkrijk van de duisternis. Wanneer die prostituee of degene waarmee je slaapt gepromoveerd is in rang nemen ze de pastor met hen mee in de ondergang. Daarom zijn vele pastors vernietigd tegenwoordig. Ze zijn bezeten maar zijn er zich niet bewust van omdat ze denken alleen geslapen te hebben met de persoon in plaats van een agent van het kwade.

    Het internet - hoe ze het internet gebruiken: er zijn bepaalde websites waar ze bv. muziek, afbeeldingen en de laatste gadgets die mensen gebruiken posten. De demonen gebruiken bv. een afbeelding waarvan je niet direct denkt dat de afbeelding het kwade is, maar zij weten dat het boosaardig is. Ze verbinden het met jou als je een zwakheid hebt bv. luiheid. Die demon op de afbeelding op internet zal je verbinden met je luiheid. Van zodra je naar die afbeelding kijkt kan het meer geesten oproepen die getransfereerd worden in jou. Vele mensen weten niet dat de dingen die gepost worden op het internet geesten bezitten. Ze handelen niet alleen.

    Muziek - hoe ze muziek gebruiken: muziek trekt mensen aan. Vele artiesten trekken mensenmassa's aan. Een artiest die behoort tot het koninkrijk van duisternis, het koninkrijk van satan, hun liedjesteksten en liedjes worden niet alleen uitgezonden maar worden vergezeld van geesten. Telkens wanneer je luistert naar hun muziek - de liedjesteksten zeggen misschien niet satan - maar ze kunnen de autoriteit geven in het koninkrijk van duisternis om geesten te transfereren en te verbinden met jouw geest. Als je geen bescherming hebt kunnen ze binnenkomen in jou en raak je bezeten. Vele mensen zijn zich niet bewust dat vele artiesten behoren tot het koninkrijk van de duisternis.

    Ik had een meeting met de agenten van de duivel in de hel. Deze man kwam - ik wist niet dat het Jezus was. Hij droeg een gewaad. Het was rood en het zag eruit alsof het gedrenkt was in bloed. Hij had een gouden koord om zijn middel. Hij had gaten in Zijn handen en voeten. Zijn gezicht zag eruit alsof iemand Hem had geslagen. Je kon Hem niet meer herkennen. Hij had een doornenkroon op Zijn hoofd. Van zodra ik die Man zag werd ik nieuwsgierig om Hem te kennen, want wanneer Hij kwam stopte alles. Zelfs satan kon niet meer bewegen. Ik ging naar Hem en raakte Hem aan. Wanneer Hij naar mij keek voelde ik liefde en barmhartigheid en ik was dat niet gewoon. Dat was de reden dat ik besliste om uit het koninkrijk van duisternis te stappen.

    Ik biechtte mijn moeder op dat ik satan had gediend. Mijn moeder verstond het niet en riep verschillende pastors op om te komen bidden voor mij. Het meest van de tijd dat ze baden voor mij minachten de geesten in mij de pastors omdat ze de diepte waar ik mij toen bevond niet konden bereiken. Vele pastors die probeerden te bidden voor mij werden vernietigd. Sommigen onder hen pleegden overspel, anderen waren dronkaards. Op een dag gaf mijn broer mij de video van de profeet T.B. Joshua. De eerste keer dat ik de profeet van God zag zei ik tot mijn moeder: ik moet deze man ontmoeten; ik geloof dat deze man mij kan helpen. Ik geloof dat hij de enige is die mij kan helpen. Ik heb geprobeerd hier te komen.

    17-03-2015, 01:23 Geschreven door Claudia  


    16-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Georgia Guidestones en het programma van de antichrist

    These Last Days News - March 9, 2015

    De Georgia Guidestones en de 10 geboden van de komende Antichrist...

    In 1980, werd een bizarre stenen formatie opgericht in een stad in Georgia. Het werd het Stonehenge van Amerika genoemd en men noemt het Georgia Guidestones.

    “De Georgia Guidestones is een granieten monument dat opgericht is in 1980 in Elbert County, Georgia, in de VS. Tien geboden zijn er ingekerfd op de structuur in acht moderne talen en een korte versie is ingekerfd boven op de structuur in vier antieke talen: Babylonisch, Klassiek Grieks, Sanskriet en Egyptische hierogliefen.

    Het monument staat op het hoogste punt in Elbert County, ongeveer 140 km ten oosten van Atlanta, 72 km van Athens, en 14 km ten noorden van het centrum van Elberton. De stenen zijn zichtbaar vanaf de Georgia Highway 77 en kunnen bezocht worden via de Guidestones Road. Het monument is 5,87 m groot en bestaat uit 6 granieten platen die elk 107,84 kg wegen. Een plaat staat in het centrum met 4 platen errond. Een deksteen ligt bovenop de 5 platen die astronomisch gealigneerd zijn. Een bijkomende stenen plaat is op korte afstand gezet om wat informatie te geven over de geschiedenis en het doel van de Guidestones.” 

    Hier zijn de 10 richtlijnen of geboden die gekerfd zijn in de stenen:

    1.   Houd de mensheid onder 500,000,000 om in voortdurende balans te zijn met de natuur.

    2.   Leid wijs de reproductie —  verbeter geschiktheid en verscheidenheid.

    3.   Verenig de mensheid met een levende, nieuwe taal.

    4.   Regel passie — geloof — traditie — en alle dingen met gematigdheid.

    5.   Bescherm de mensen en volkeren met rechtvaardige wetten en rechtvaardig gerecht.

    6.   Laat alle naties intern heersen en externe disputen regelen in een wereldgerechtshof.

    7.   Vermijd bekrompen wetten en nutteloze ambtenaren.

    8.   Zoek een evenwicht tussen persoonlijke rechten en sociale plichten.

    9.   Prijs de waarheid — schoonheid — liefde — zoek harmonie met het grenzeloze.

    10.                Wees geen kanker op de aarde — Laat ruimte voor de natuur — Laat ruimte voor de natuur

    De eerste richtlijn zou een normale persoon moeten alarmeren. We hebben over de 7 miljard mensen op aarde op dit moment. Om in voortdurende balans te zijn met de natuur zouden 9 op de 10 mensen geelimineerd moeten worden!!

    De tweede richtlijn heeft te maken met de sterilisatie en abortus. Ook in het vooruitzicht om de wereldbevolking te doen dalen. En als achterliggende reden het kweken van een superras waar geen ruimte is voor gehandicapten.

    De derde richtlijn is heel interessant. Herinner jullie wanneer God de bouw van de Toren van Babel stopte door de taal te verwarren?

    Het vierde is een groot probleem voor Christenen – ons geloof temperen. Het praktiseren van het geloof komt op de helling te staan.

    De zesde richtlijn spreekt over een wereldgerechtshof. Daarvoor is een wereldregering nodig. Waar de antichrist zal zetelen.

    De negende richtlijn is heel new age.

    De tiende richtlijn versterkt de eerste – sprekend van mensen als kanker op aarde.

    Moeder aarde is op het einde het belangrijkst. Waar heeft men God de Schepper nog voor nodig?

    16-03-2015, 17:47 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het groene scapulier

    Hoe gratis groene scapulieren bekomen?

    1. Ga naar deze website: www.greenscapular.org/scapulars.html

    2. Vul de lijst in:

    voornaam en familienaam

    straat + nr

    stad of dorp

    provincie

    postcode

    land

    email

    parochie

    3. Druk daarna op submit

    Jullie zullen na een paar weken een gratis pakketje met 14 groene scapulieren ontvangen in de bus. Ze zijn reeds gezegend. Indien jullie nog pakketjes willen dan kost dit 3 dollar per pakketje.

    Wat kun je ermee doen?

    Om er zeker van te zijn dat je niet naar de Hel of jaren in het Vagevuur zult belanden bidden we dat je deze sacramentalien op een effectieve manier zult gebruiken.

    1. Bid het Eeuwig toewijdingsgebed. Je moet dit gebed een keer in je leven bidden, maar je kunt dit ook jaarlijks doen op de dag van je Heilige Toewijdingsdatum die je in de brochure kunt schrijven.

    2. Schrijf je naam op een gezegende Groene Scapulier om onze Heer Jezus te tonen dat je elke mogelijke genade wil ontvangen die Hij je wilt geven. Dit omvat Zijn heilige gaven van de Heilige Geest. Wanneer je je naam of andere namen op een Groen Scapulier schrijft ben je toegewijd aan het Onbevlekte Hart van Maria. De H. Maagd Maria plaatst haar mantel van liefde over jou en begint jou en anderen te leiden naar Jezus, je te beschermen en te leiden tot je geroepen wordt naar huis in de hemel.

    3. Schrijf al de namen van je familieleden op deze gezegende Groene Scapulieren zoals je echtgeno(o)t(e), kinderen, ouders, grootouders. We schrijven deze op van de levenden, niet degenen die al overleden zijn. Schrijf de namen neer op een gezegende Groene Scapulier voor elkeen die je weet die genezing of bekering nodig heeft zoals jullie vijanden, zakenpartners, collega's, regeringsleiders... Ook je priester, pastor, en iedereen waaraan je denkt. Je kunt 100 namen op een Groene Scapulier schrijven. Jezus en Moeder Maria weten aan wie je denkt. (hang er een lijstje aan)

    4. Offer al je Heilige Communies, Missen, Rozenkransen, Kroontjes van de Goddelijke Barmhartigheid en alle andere goede werken van de dag op aan alle apostelen van het Groene Scapulier rond te wereld, vooral degenen in het Vagevuur.

    5. Bid het gebed, Onbevlekt Hart van Maria, bid voor ons nu en in het uur van onze dood. Amen.

    6. BESCHERM JULLIE HUIS OF WERKPLAATS. Plaats vier van de 14 gezegende gezegende Groene Scapulieren in de vier hoeken van jullie huis of werkplaats. Dit zal je huis bevrijden van demonische geesten en heilige genade brengen op je huis. (verwijzing naar het toewijdingsgebed voor je huis van 30 mei 2006 van Jezus)

    7. Bid het Kroontje van de H. Vincent de Paul als een Noveen en vier de feestdag van de H. Vincent de Paul op 27 september ieder jaar. Dit is onze heilige dag van lofprijzing en dankzegging aan Jezus om onze geliefden uit het Vagevuur te halen en naar de Hemel te brengen!

    Gebeden

    1. Eeuwig toewijdingsgebed

    Oh Allerbarmhartigste Vader, vandaag smeek ik U om mijn oprechte akte van liefde te aanvaarden in het toewijden van mijn hele leven aan Uw Zoon's Allerheiligste Hart. Ik doe dit niet alleen, mijn lieve Vader, maar door het Onbevlekte Hart van Maria, Koningin van het Groene Scapulier. Met haar doorboorde hart door de zeven smarten, van het begin van Uw Zoon's leven tot zijn verschrikkelijke dood, weent ze dagelijks voor degenen die ervoor kiezen Uw Goddelijke Zoon, Jezus niet lief te hebben.

    Zelfs vandaag met zovele zielen die kiezen om hun eeuwigheid in de hel door te brengen, verlangt ze naar onze bemiddeling om anderen te brengen tot het kennen en liefhebben van onze God: de Vader, de Zoon en de Heilige Geest. We vragen dan, Almachtige Vader dat U ons toelaat al deze zielen in de handen van de H. Moeder Maria te plaatsen, degenen die in ons leven kwamen op een of andere manier. We wensen vandaag onze familieleden, vrienden, ja zelfs onze vijanden toe te wijden aan het Heilig Hart van Jezus. We weten dat U, onze Goddelijke Majesteit niets zal weigeren aan Uw Zoon en dat Uw geliefde Zoon Zijn Moeder niets zal weigeren wanneer het komt op het Redden van Zielen.

    Ik doe deze Akte van Eeuwige Toewijding maar een keer, mijn Barmhartige Vader, en ik smeek U om de verdiensten van de Groene Scapulier toe te passen op degenen die hun naam geplaatst is op een Groene Scapulier. We bieden deze zielen Uw Zoon's veelgeliefde Lichaam en Bloed aan in de H. Eucharistie, samen met de Rozenkransen, gebeden, vreugden, offers en lijden van elke dag, verleden en heden tot het einde van ons leven.

    We weten met groot vertrouwen dat de Koningin van het Groene Scapulier niet zal rusten tot ze de gave van vasthoudendheid veilig stelt voor al de levende zielen die gekleed zijn in haar Groene Scapulier. Ze zal haar Goddelijke Zoon niet alleen vragen voor de geestelijke bekering tot U, Eeuwige Vader, maar ook de fysieke genezing van degenen wiens missie op deze aarde uw Zoon's gave van fysieke genezing vereist.

    Allerheiligste Heer, Almachtige Vader, als het uw Goddelijke Wil is sta me toe Uw Zoon en Zijn Moeder dagelijks te dienen in deze strijd tegen de duivelse vijand. Dan kunnen we tesamen in Vereniging van Uw Zoon's Goddelijke Barmhartigheid de heerschappij van het Onbevlekte Hart teweeg brengen door de hele wereld op Haar Groene Scapulier te zetten. Dagelijks bidden we : Onbevlekt Hart van Maria, Bid voor ons nu en in het Uur van onze dood. Amen.

    Onze Vader, Wees gegroet, Glorie zij voor onze Heilige Vader, Paus Benedictus XVI's intenties

     2. Hoe je huis te beschermen - 30 mei 2006

    Jezus vraagt vier gezegende Groene Scapulieren in de vier hoeken van je huis of werkomgeving te plaatsen en het volgende gebed te bidden als je ze plaatst. Je moet dus het gebed vier keer bidden voor de vier hoeken. Als je huis meerdere verdiepen telt plaats dan de scapulieren op de hoogste verdieping in de slaapkamers eerst.

    Hemelse Vader, door de dood en verrijzenis van Uw Heilige Zoon, Jezus van Nazareth, vragen we dat U Uw Heilige Moeder samen met de Bewaarengelen zend op mijn huis (werkplaats) om mijn familie (vrienden, collega's) tegen de plannen van satan en zijn agenten te beschermen zodat dit gebouw voor altijd toegewijd is aan de Heilige en Onbevlekte Harten van deze dag af. Alsjeblieft Heer, bescherm allen die op deze plaatsen komen en maak degenen die er leven heilig. In Uw heilige barmhartigheid, Vader. Amen.

    3. Gebed van overgave aan Jezus

    Vandaag geef ik mijn hele wezen over aan U, mijn geliefde Redder. Ik geef U mijn leven, mijn familie, mijn wil, mijn bezittingen en eigendom. Ik geef U mijn handelingen, mijn werk, mijn inspiraties die van de H. Geest komen, en mijn menselijke wil om te doen wat U beveelt. Ik ben Uw dienaar en U bent mijn God. Neem mij Heer en leid me naar het eeuwig leven met U, Uw Moeder, de Engelen en Heiligen in dienstbaarheid aan de Allerheiligste Drie-eenheid; nu en altijd. Amen.

    16-03-2015, 00:00 Geschreven door Claudia  


    15-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pastor Enoc 10/3

    VERHEUG JULLIE, SCHAPEN VAN MIJN KUDDE, WANT DE TIJD VAN MIJN TWEE GETUIGEN KOMT NADERBIJ !

    10 MAART 2015 - 8H15 A.M

    DRINGENDE OPROEP VAN JEZUS, DE GOEDE PASTOR AAN ZIJN KUDDE

    Vrede zij jullie, schapen van mijn kudde :

    Enoch mijn dienaar, het uur van jouw vertrek komt naderbij; na de zuivering van mijn Colombia zal alles klaar zijn om de duisternis van de naties te beginnen verlichten.

    Jij bent een van mijn twee lichtbakens die licht zal brengen in de talrijke hoeken van de aarde. Mijn volk zal je volgen en luisteren naar de woorden die ik in je mond leg en mijn woorden die leven geven zullen mijn volk voeden.

    Jij gaat mijn volk voorbereiden op de geestelijke oorlog door hen te onderwijzen dat ze de wapenrusting moeten aantrekken; jij zult reizen doorheen vele naties en mijn volk zal vervuld zijn van vreugde en zal verheugd zijn met jouw aanwezigheid; omdat het in jou de boodschapper zal zien die Goede Boodschappen verkondigt in Naam van de Heer om het volk uit zijn lethargie te halen. De bergen en de heuvels zullen zich verheugen, de vogels in de lucht zullen tsjilpen en de schepping zal vol hoop zijn als mijn boodschapper komt.

    Jij en Elia zullen een steen des aanstoots zijn voor mijn tegenstander en zijn agenten van het kwaad en daarvoor zullen ze jullie haten en zoeken naar manieren om jullie leven te bekorten; maar ik zal jullie voorgaan en degene die jullie kwaad wil doen zal op dezelfde manier sterven als de manier dat hij het voor jullie had gepland. Gedurende de tijd van jullie missie zal niets of niemand jullie kwaad kunnen doen.

    Tijdens jullie bezoek naar de eeuwigheid zullen jullie uitgerust worden met de kracht van de H. Geest zodat jullie bij jullie terugkeer jullie de missie kunt vervullen die ik jullie heb toevertrouwd. Jullie transformatie zal totaal zijn, en jullie zullen spirituele wezens zijn die geleid worden door mijn Moeder en jullie zullen de finale overwinning brengen aan mijn volk. Na mijn Waarschuwing zal mijn volk spiritueel zijn om het leger van mijn tegenstander te kunnen confronteren. Enoch en Elia zullen mijn kudde die zal verzameld worden door de genade van de H. Geest leiden; mijn Moeder zal hen instructies geven en zij zullen de twee lichtbakens zijn die de weg van mijn volk zullen verlichten temidden van de duisternis van die dagen.

    Ik geef mijn glorie niet meer aan iemand, enkel aan hen en door hun prediking en getuigenis zullen ze de verstrooide naties terugbrengen naar mijn schaapskooi, omdat voor terug te komen ik de aarde niet moet uitroeien. Mijn twee getuigen zullen mijn twee kandelaars zijn en ik praat door hun mond en mijn volk zal terug naar Mij komen. Verheug jullie, schapen van mijn kudde, want de tijd van mijn twee getuigen komt naderbij ! Bereid jullie voor, uitverkoren naties om mijn getuigen te ontvangen; zij zullen de boodschappers zijn van cadeaus die vrede en hoop zullen brengen en ze zullen het geloof teruggeven aan mijn volk dat in de woestijn loopt op weg naar het beloofde land, het Nieuwe en Hemelse Jeruzalem.

    Opnieuw zeg ik jullie, betuig hen jullie steun en ontvang hen, het zijn mijn boodschappers; verheug jullie over hun aanwezigheid, omdat ze mijn ambassadeurs van vrede zijn die komen in mijn Naam tesamen met mijn Moeder om de weg te effenen voor mijn nakende komst. Mijn vrede laat ik jullie, mijn vrede geef ik jullie. Toon berouw en bekeer jullie want het Koninkrijk van God is nabij.

    Jullie Meester, Jezus de Goede Pastor van alle tijden.

    Breng mijn boodschappen naar de hele mensheid, schapen van mijn kudde.

    15-03-2015, 22:19 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heilig uur: slot

    Vredige kudden, ontketend noodweer, bloemen en bergstroom, zing de glorie van de Heer. Zegen Zijn barmhartigheid tegenover ons.

    Hosanna de Schepper, schepsel en Hostie geworden uit liefde.

    Hosanna de Gevangene van Liefde !

    Sneeuw en oogst, bossen en vuurbergen, heuvelen, valleiën zing de macht van de Heer. Zegen Zijn barmhartigheid tegenover ons.

    Hosanna de Schepper, schepsel en Hostie geworden uit liefde.

    Hosanna de Gevangene van Liefde !

    O Schepping, snel ons ter hulp, vul onze onmacht aan in ’t prijzen en zegenen. Kom overstem met uw zangen van de natuur de beledigingen van de mensen; geef eerherstel voor het onverschillig en koele zwijgen van de ondankbaren en schuldige mensen. Zegen, o zegen de barmhartigheid van de Heer tegenover ons.

    Hosanna de Schepper, Kind, Offer en Hostie geworden uit liefde !

    Hosanna de Gevangene van Liefde !

    1 x Onze Vader en 1 x Wees gegroet voor de stervenden en zondaren

    1 x Onze Vader en 1 x Wees gegroet voor de triomf van het Heilig Hart, door de veelvuldige en dagelijkse H. Communie, het Heilig Uur en de intrede van het H. Hart in de huisgezinnen

    1 x Onze Vader en 1 x Wees gegroet voor de vermeerdering van de aanbidding van allen, die tegenwoordig zijn.

    Akte van Toewijding aan het H. Hart van Jezus Paus Leo XIII

    Allerzoetste Jezus, Verlosser van ons mensen, zie ons in alle nederigheid voor Uw altaar. Wij behoren U toe, en wij willen U ook toebehoren : maar om inniger met U verenigd te zijn, wijdt ieder zich vrijwillig aan U toe. Zovelen die U nooit gekend hebben, zovelen die U hebben afgestoten door het veronachtzamen van Uw geboden.

    Allerbarmhartigste Jezus, heb medelijden met hen allen en trek hen tot Uw Heilig Hart.

    O Heer, wees Koning, niet enkel over de getrouwen, die nooit van U zijn afgeweken, maar ook over die zondige kinderen welke U hebben verlaten; doe hen spoedig terugkeren tot het huis van hun Vader. Wees Koning over hen, die door dwaling misleid, ofwel door scheuring van ons gescheiden zijn en roep hen terug tot de poort van de Waarheid en de eenheid van Geloof. Zodat het één schaapstal en één herder wordt.

    Wees Koning over allen die nog leven in de duisternis van andere religies en trek hen allen tot het licht van Uw Rijk. Richt ook een blik vol barmhartigheid op de kinderen van dat volk, dat zolang Uw uitverkoren volk was.

    Schenk, Heer, aan Uw Kerk volkomen vrede en vrijheid; schenk aan alle volkeren rust en maak, dat over geheel de aarde deze éne kreet weerklinkt : Eer zij het goddelijk Hart, dat voor ons de zaligheid heeft verworven ! Eer, lof en glorie in alle eeuwen ! Amen.

    5 x ter ere van Jezus’ Vijf heilige Wonden : Heilig Hart van Jezus, dat Uw Rijk kome !

    Deze hele serie over het Heilig Uur kwam uit 21 verschillende methodes om het Heilig Uur te houden van de Congregatie van de H.Harten (1926)

    15-03-2015, 18:17 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heilig uur: deel 3

    De Zielen – O Jezus, onze Koning, onze Verlosser en Vriend ! Je bent tot ons gekomen, opdat wij het leven zouden bezitten. Je kwam, o Jezus, tot de grote zieken, die zwaar gekwetst en uitgeschud wegkwijnden langs de weg van de zonde, om ze in gezondheid en vreugde terug te leiden tot Hem, die ze U toevertrouwde, Uw Vader.

    O aanbiddelijke Meester, ook wij zijn dikwijls :

                het afgedwaalde schaap

                de verloren zoon

                het gebroken riet

                de smeulende wiek

                de onvermogende schuldenaar

                de dienstknecht, die de Zoon van de Koning doodde

                de rots, die dor bleef voor het door Uw Bloed besproeide zaad

    Vergiffenis, o God van Redding !

    Vergiffenis, o God van Liefde !

    Vergiffenis, o Vader van eindeloze barmhartigheid, voor de zonden in ons leven. Zo dikwijls maken we misbruik van de onuitputtelijke schatten van Uw blijvende goedheid. Vergiffenis Heer !

    Om enige vergelding te geven, o Jezus, voor Uw medelijden tegenover ons, willen wij U om hetzelfde mededogen vragen voor zovele anderen. Het zijn onze broers en zussen, Jezus. Het zijn Uw kinderen, die liggen te worstelen tussen de distels en doornen van de wereld en de zonde !

    Verhoor ons, o Verlosser.

    Heb medelijden met de kinderen, wiens onschuld en geloof verloren gingen in een gezin van misdaad. Omwille van de Koningin van Liefde, o Hart van onze Goddelijke Koning : wees voor hen in waarheid, Jezus.

    Wees voor hen in waarheid, Jezus !

    Heb medelijden met de jeugd, die zich al te vroeg heeft afgekeerd van Uw Hart en verzwelgt in de stroom van genot en verderf, zonder een enkele blik tot de hemel te richten.

    Omwille van de Koningin van Liefde, o Hart van Jezus : wees voor hen in waarheid, Jezus.

    Wees voor hen in waarheid, Jezus !

    Heb medelijden met zovele ongelukkige huisgezinnen, die kwijnen en strijden, zonder het licht van het geloof of de steun van Uw Liefde.

    Omwille van de Koningin van de Liefde, o Hart van Jezus : wees voor hen in waarheid, Jezus.

    Wees voor hen in waarheid, Jezus !

    Heb medelijden met de vele blinden, die noch thuis, noch op school, de genade hebben genoten, U, o Jezus, te aanhoren, U te leren kennen. Medelijden vooral voor zovelen die zichzelf geblinddoekt hebben, die U van verre slechts hebben gezien en nooit ondervonden hoe goed U zijt.

    Omwille van de Koningin van de Liefde, o Hart van Jezus : wees voor hen in waarheid, Jezus.

    Wees voor hen in waarheid, Jezus !

    Heb medelijden met de zondaars, die op dit uur liggen te zieltogen, vooral met hen wiens val voortkwam uit zwakheid, broosheid of verleiding. Medelijden met hen, die vrijgevig waren voor armen en misdeelden.

    Omwille van de Koningin van de Liefde, o Hart van Jezus : wees voor hen in waarheid, Jezus.

    Wees voor hen in waarheid, Jezus !

     

    3 Gave van zijn Hart

    Als de gaven van licht en barmhartigheid van Jezus’ vrijgevigheid nog niet zouden volstaan, zo vat Hij ze nu allemaal samen in de gave van Zijn Hart. Laat ons het Evangelie openslaan. Het stelt ons voor : Johannes bij het Laatste Avondmaal.

    Zojuist heeft Jezus de H. Eucharistie ingesteld. Een waas van bezorgdheid, van doodstrijd bijna, glijdt over Zijn trekken : Judas zit daar met de hand op de borst, waar hij de zilverlingen vastknelt, de prijs voor zijn Goddelijke Meester.

    Men zou zeggen dat Johannes alles in de blik van zijn Vriend heeft geraden, en om Hem de pijn wat te verzachten, schuift hij dichter tegen Hem aan : met eenvoud en vertrouwen, laat de apostel zijn hoofd op Jezus’ boezem rusten. En op dat uur laat ook Jezus Zijn Hart rusten bij dat van Johannes, de beminde leerling : Hij schenkt hem Zijn Hart en door die wederkerige wegschenking van zichzelf verbinden beiden zich met een keten, sterker dan de dood. Johannes was rein en nauw begonnen Jezus lief te hebben. Noch tijd, noch gelegenheid had zich voorgedaan om Zijn Meester te beminnen tot het storten van zijn bloed ! Men moet Jezus zelf zijn om op die wijze te beminnen en zo’n gave weg te schenken uit pure edelmoedigheid.

    Maar, wie is als Johannes altijd rein gebleven, edelmoedig en volgzaam ? Zijn dat niet enkelen ? Ja, slechts enkelen ! en toch, de bladzijden van het Evangelie bevatten nog een ander tafereel, waardoor het vorige wordt aangevuld.

    Op de top van Calvarië, terzijde, maar heel dicht bij Johannes en dichter nog bij de Onbevlekte Koningin, knielt Maria-Magdalena.

    Johannes, de ongerepte onschuld, en Magdalena, de herstelde onschuld, ontvangen beiden in het bijzijn van de Onbevlekte Maagd, de volle gave van Jezus’ Hart !

    Deze beide groepen ‘onschuldigen’, die het grote leger van zielen omvatten, gaan langs het bloedig pad van Golgotha naar de Tabor van een eeuwig geluk.

    Laat dan volgens Jezus’ wens, onze vreugde en dankbaarheid zich uiten in een gebed voor Zijn minnend Hart : O Jezus, U hebt ons gezegend, zoals U zelfs de bloemen van de velden niet zegende op Uw doortocht, en wij zijn de distels en doornen geworden van Uw kroon.

    Word ons niet moe, Jezus !

    Verleen ons altijd barmhartigheid !

    O Jezus, U hebt ons gezegend, zoals U zelfs de korenvelden en de tuinen van Galilea niet zegende en zij zijn al te dikwijls het schuldig onkruid in Uw kerk geworden.

    Word ons niet moe, Jezus !

    Verleen ons altijd barmhartigheid !

    O Jezus, U hebt ons gezegend, zoals U zelfs de vogels, de kudden van Bethlehem en Nazareth niet zegende en wij hebben U gewond door ons wantrouwen in Uw mateloze goedheid.

    Word ons niet moe, Jezus !

    Verleen ons altijd barmhartigheid !

    Daarom willen wij als eerherstel van liefde in dit Heilig Uur sluiten met de Profeet : Engelen daarboven, hemels Hof van de Heer, zegen Zijn barmhartigheid tegenover ons. Hosanna de Schepper, schepsel en Hostie geworden uit liefde.

    Hosanna de Gevangene van Liefde !

    Sterren, zon en maan spreidt uw lichtmantel uit over Zijn tabernakel, heiliger dan dat van Jeruzalem. Tabernakel vol van majesteit van het Woord, dat vlees werd en spijs van onze zielen. Zegen Zijn barmhartigheid tegenover ons.

    Hosanna de Schepper, schepsel en Hostie geworden uit liefde.

    Hosanna de gevangene van Liefde !

    Licht van de dageraad, dauw van de morgen, wolken vol vruchtbaarheid, loof de vruchtbaarheid van de genade van de Heer. Zegen Zijn barmhartigheid tegenover ons.

    Hosanna de Schepper, schepsel en Hostie geworden uit liefde.

    Hosanna de Gevangene van Liefde !

    Oceaan in uw kalme rust, oceaan in uw storm, zing de grootste luister van de Heer. Zegen Zijn barmhartigheid tegenover ons. Hosanna de Schepper, schepsel en Hostie geworden uit liefde.

    Hosanna de Gevangene van Liefde !

    15-03-2015, 18:16 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heilig uur: deel 2

    De goede Meester laat niet vergeefs op zich wachten. Hij is hier vlak bij ons. Het borrelend leven van Zijn Hart wil Hij overgieten in het onze. Laat ons naar Zijn levend woord luisteren :

     

    Jezus – Dank, duizendmaal dank, Mijn vrienden, Mijn getrouwen, voor de balsem, welke jullie brandende liefde op Mijn wonden liet druppelen. Ik, jullie God en Koning, jullie Vader en Vriend, Ik, de Zoon van de Onbevlekte Maagd, Ik spreek tot jullie, Ik buig Mij tot jullie. Zie Mijn Hart in dit tabernakel : als een zon van liefde rijst het in vuur en vlam. Ik kom tot jullie, beladen met de overvloed van Mijn gaven om jullie te verrijken, Mijzelf te verarmen, als het mogelijk was, door jullie al Mijn schatten weg te schenken. Ik kom tot jullie als een wolk, die vol is van genaden, waarvan Ik de vloed zou willen uitstorten over jullie, je gezinnen, en zo, de komende tijden te maken tot barmhartigheid voor allen. Maar het bevel daartoe verwacht Ik uit jullie mond. Open zelf de schatkamer van Mijn Harten; spreek vrij en zonder vrees ! Welke gave uit al Mijn schatten verlang je dan van Mijn Barmhartigheid ?

    Voor ons, Uw Hart !

    Voor U, Uw Glorie !

    Dat zeg je nu, hier aan de voet van Mijn altaar, maar binnenkort zit je ver in ’t gewoel van de strijd. Wat zul je dan vragen als zegel van jouw kracht en overwinning ?

    Voor ons, Uw Hart !

    Voor U, Uw Glorie !

    En als de wereld jullie vervolgen en jullie aan bespotting prijs geeft om Mijnentwil. Als ze jullie voor de keuze stellen tussen Mij en de wereld, hoe zal die keuze luiden ?

    Voor ons, Uw Hart !

    Voor U, Uw Glorie !

    Maar als de strijd niet wil luwen en pijn en kruis jullie dreigen te verpletteren, hoe zal de kreet van jullie ziel weerklinken ?

    Voor ons, Uw Hart !

    Voor U, Uw Glorie !

    Wel heerlijk zijn de wensen van jullie harten. Maar spreek je alleen voor jezelf of ook voor je gezin en je dierbaren ? Wat vraag je aan Mij in hun naam ?

    Voor ons, Uw Hart !

    Voor U, Uw Glorie !

    Misschien is er iemand bij jullie thuis, die Mij niet liefheeft. Arme verdwaalden ! Spreek je voor hen ten beste. Wat vraag je Mij in hun plaats ?

    Voor ons, Uw Hart !

    Voor U, Uw Glorie !

    Zejer : je zult ze redden door jullie vertrouwend geloof, door dit groote smeekgebed van het Heilig Uur. Maar jij, wat vraag jij aan Mij als gloriekroon, als het uur zal slaan van de eeuwige vergelding ?

    Voor ons, Uw Hart !

    Voor U, Uw Glorie !

     

    Terwijl de prinsen van het hemelse hof zonder ophouden hun Koning Jezus hemelse hulde aanbieden, heeft Hij slechts oog voor onze arme wereld. Hij denkt aan ons, Hij buigt Zich naar ons, Hij komt ons tegemoet met de gaven van Zijn Paradijs : drie kostbare, onmetelijke schatten, die Zijn Liefde Hem deed opdiepen uit de rijkdom van Zijn Hart.

     

    1 Gave van Verlichting

    De blinde roept : “Heer maak dat ik kan zien!” Maar een andere blinde zwijgt, degene die tienmaal erger blind is : Nicodemus ! Wat een hartverwarmende blik van Jezus bij hun eerste ontmoeting ! Stel u voor de verwarring in deze ‘blinde’ gewekt door het woord en het bijzijn van Jezus. Hoe schittert in ieder van Jezus’ woorden de onweerstaanbare aantrekkelijkheid van Zijn ogen en Zijn Hart. Als een zon nadert Jezus tot de duisternis in de zielen. Want ondanks haar goede wil heeft een geweldige schok, een geheime strijd die ziel geroerd. Vooral het menselijk opzicht moest veranderen. Er wordt een ontmoeting geregeld ‘s nachts. Beiden alleen : Jezus en Nicodemus. Bij Zijn heengaan heeft de Jezus beloofd : “Ik kom bij u aan huis. Ik heb u lief !” Een tweede onderhoud stelt duisternis en licht terug tegenover elkaar, licht als een stralende zon terwijl de woorden uit Jezus’ mond vloeien. Het licht begint door de wolken te schijnen. Het ijs van de Joodse ziel ontdooit. De zon zegeviert, Nicodemus is overwonnen. Naarmate die leraar van Israël zichzelf vergeet, zich losrukt aan vooroordelen en hartstochten, aan zichzelf, stroomt het grote licht over hem heen... Zo zal het ons ook vergaan ! Ook wij zijn zonen en dochters van het licht volgens de mate van slachtoffering : dat is : door Jezus’ kruis en ook ons eigen kruis !

    De geschiedenis van Saulus op de weg naar Damascus, waar de goedheid van de Verlosser ons tegen de grond smakt en ons omlaag haalt van het voetstuk van onze ijdelheid. Dan, in onze vernedering neergeworpen, horen wij in het diepste van onze ziel een woord, dat een verblindend licht doet opgaan : “Ik ben Jezus van Nazareth !” Als er zielen zijn met angst en twijfel, ga dan dichterbij naar Jezus. Geef gehoor aan Zijn liefdevolle uitnodiging. Als je voor de liefde vlucht en je de Damascus-weg opgaat, zal de Liefde je neerwerpen, je treffen opdat je mag zien. Gelukkig is het hart, dat Jezus laat bloeden, de ziel, die Hij laat wenen om Zich aan Hem te openbaren in de volle luister van Zijn pure Hart ! We dragen geen oogkleppen meer : wij staan voor Jezus, “Zie,” zegt Hij “Ik ben het Licht. Volg Mij en jullie zullen niet meer dolen in de duisternis !”

    Heer, maak dat ik zie !

    Jezus, God van Licht, maak dat Ik zie !

    In al mijn kruisen, dat ik U zie, o Jezus !

    2 Gave van Barmhartigheid

    Laat ons de gelijkenis van de barmhartige Samaritaan toepassen op de handelswijze van Jezus’ Hart tegenover de zielen. Langs de weg ligt daar iemand, als een verfrommeld papiertje : gewond. Velen gaan voorbij en denken : Zijn wij dan verantwoordelijk voor de miserie die deze mens getroffen heeft? Ieder gaat zijn weg. Zo spreekt de wreedheid van de wereld recht...

    Eindelijk, daar nadert een lichtende gestalte. Hij staat stil bij de gewonde. Zachtheid en innemendheid omhullen Hem. Er ligt medelijden in Zijn ogen en ongemeten goedheid in Zijn trekken. Zou het alleen een mens zijn, die zijn tranen niet meer meester is... of tegelijk een God vol eindeloze tederheid ?

    O ja, het is Jezus zelf ! De Godmens van alle smart en barmhartigheid. God van majesteit onder Zijn Engelen, God van medelijden op de wegen van de mensen, Zijn broers. Hij gaat naar de gewonde, knielt bij hem neer en zie : Hij geeft hem te drinken met Zijn tranen en omhult hem in Zijn eigen opperkleed. Hij is onuitsprekelijk goed. Voorzichtig en liefdevol tilt Hij de gewonde in Zijn armen, en nu draagt Hij weg als een schat. Hij drukt hem tegen Zijn Hart, als moest de gloed van Zijn Hart nieuw leven storten in deze stervende. Hij brengt hem in Zijn huis binnen. Zelfs daar vertrouwt Hij hem niet toe aan de zorgzame handen van dienstbaren of Zijn Engelen. Hij legt hem in de armen van Zijn Moeder Maria, en vraagt Haar voor die gewonde te doen wat ze vroeger deed voor Jezus bij Zijn kribbe en Zijn Kruis. Toch wijkt Hij niet van de zijde van de Koningin van Liefde. Dag noch nacht gunt Hij Zich rust in Zijn zending van Verlosser ! Hij helpt Maria mee de wonden te verbinden. Hij giet er olie en wijn in van Zijn Bloed. Hij wast hem en reinigt hem in de fontein van Zijn Hart. Als hij genezen is, dan tooit Hij hem met een vorstelijk gewaad. En dan stelt Hij hem aan tot erfgenaam. Hij maakt hem tot trouwe vriend, tot troetelkind.

    Er is maar één Jezus, één enkele, maar Hij is ons voldoende, Hij alleen !

    Laat onze dankbare liefde dan een loflied zingen voor die eindeloze barmhartigheid en  dat grenzeloze medelijden van Jezus’ Heilig Hart.

     

    15-03-2015, 18:15 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heilig uur : deel 1

    Het Heilig Uur

    Oorsprong van het Heilig Uur

    De oefening van het H. Uur staat rechtstreeks in verband met de openbaringen van Paray-le-Monial, en vindt haar oorsprong in het Hart zelf van Jezus Christus.

    De H. Margareta-Maria was geknield in gebed voor het uitgestalde Allerheiligste, toen de Zaligmaker, stralend van hemelse glorie, Zich aan haar vertoonde en, terwijl Hij haar Zijn Hart openbaarde, beklaagde Hij Zich over de ondankbaarheid waarmee de zondaars Hem verdriet deden.”Jij dan, tenminste, voegde Hij eraan toe, schenk Mij de voldoening, voor zover je daartoe in staat bent, hun ondankbaarheid aan te vullen. “ En Hij duidde de middelen aan welke daartoe het meest geschikt waren : veelvuldige communie, communie op de eerste vrijdag van de maand en het Heilig Uur.

    “Alle nachten tussen donderdag en vrijdag, sprak Jezus tot haar, zal Ik je doen deelnemen aan de dodelijke droefheid, welke Ik zelf in de Hof van Olijven heb doorstaan. Die droefheid zal je, zonder dat je het kunt begrijpen, in een doodstrijd wikkelen, erger dan de dood zelf. En om Mij te vergezellen in het nederig gebed, dat Ik midden Mijn benauwdheden aan de Vader aanbood, zul je tussen 23u en 24 uur opstaan en gedurende één uur je met Mij plat ter aarde nederwerpen, zowel om de goddelijke toorn te bedaren door barmhartigheid af te smeken voor de zondaars, als om enigszins het bittere van verlatenheid te dragen, welke Ik van de kant van Mijn Apostelen moest ondergaan, zodat Ik hun zelfs moest verwijten dat zij niet één enkel uur met Mij konden waken. En gedurende dat Uur zult je doen hetgeen Ik je zal leren.”

     

    Beoefening

    1 Het Heilig Uur moet een mediterend gebed zijn. Een gebed met punten van rust of onderbrekingen om stille ingetogendheid te aan te duiden.

    2 De oefening van het Heilig Uur kan men gezamenlijk, of alleen, in de kerk of elders verrichten, op donderdagavond van 23u tot 24u. Ofwel vroeger op donderdag : vanaf 16u.

    Bij de aanvang van het H. Uur zou men eerst de bijzondere intenties moeten bepalen waarvoor men het Heilig Uur wil opdragen.

    3 Ofwel in de kerk ofwel thuis voor de beeltenis van Jezus Christus.

     

    Voorbeeld om een Heilig Uur te houden :

    De ware zon van vrede, hoop en liefde, die in deze tijd voor ons allen oprijst, is Jezus’ H. Hart, vlammend in de Hostie. Glorie zij Jezus Christus in de hemel. Hem en Hem alleen zij glorie op aarde !

    Adveniat, Adveniat, Adveniat regnum tuum ! Zijn Rijk kome op aarde zoals in de hemel!

    Voor de heerschappij van het H. Hart is deze tijd een uitgangspunt voor nieuwe triomfen.

    Laten wij ons in Zijn tegenwoordigheid stellen door een akte van diep geloof en aanbidding. De Meester is daar. Hij wil met ons spreken.

    Laat ons luisteren naar Zijn machtige en rijke stem, wiens klank de vreugde van de eeuwigheid volmaakt.

     

    Jezus – Pax vobis ! Mijn vrede zij met jullie, Mijn kinderen. Ik breng jullie Mijn vrede voor jullie zielen in droefheid en strijd gedompeld en toch zo gewillig. Vrede ! voor je gezin door leed geveld, gevangen door miserie, vruchteloos zoekend naar aardse toevlucht. Vrede ! voor de samenleving waarin je vertoeft : zij heeft zo’n behoefte te worden doordrongen van Mijn evangelie, meer in waarheid Mijn erfdeel te zijn. Vrede ! voor je vaderland : laat jullie geroep Mij bewegen het te verkiezen tot Mijn Jeruzalem, het Sion dat Mij met palmtakken toewuifde op de dag van Mijn intocht. Vrede ! mijn machtige, zegevierende vrede voor Mijn vervolgde Kerk. Bid dat zij de schuren van Mijn hemelse Vader met een rijke en overvloedige oogst moge vullen.

    Vrees niet zoals de apostelen : kom dichter tot bij je Koning, je Broeder, je Vriend... je Jezus. Nog dichter. Ik wil dat je de wonden betast van Mijn handen, van Mijn voeten en vooral de wonde van Mijn Zijde. Leg daar je hand in. Kom allen daarbinnen, blijf in die woning, ’t is de jouwe voor deze tijd, en als je wil, de jouwe voor de eeuwigheid.

    Ik ben Jezus, geloof in Mij, dezelfde goede, tedere, barmhartige Jezus, geboren uit de Maagd Maria. Ik ben haar Zoon : jullie zijn Mijn broeders... Vrees Mij dan ook niet !

    En nu, Mijn kinderen, aanvaard in dank en volgzaamheid als geschenk van Mijn liefde, een diepe, goddelijke gedachte : Ik zou er het uitganspunt van willen maken voor dit gedeelte van je levensweg... Werp alle aardse gedachten naar buiten : laat alles zwijgen in jullie zielen om deze ernstige les van Mijn evangelie te ontvangen. Overweeg, Mijn welbeminden, dit woord van jullie God : elk jaar dichter bij jullie eeuwige bestemming ! Overdenk, Mijn getrouwen, de vergankelijkheid van alles, van alles wat Ik niet ben.

     

    (langzaam en met tussenpozen)

    Vergankelijkheid van de bloem der jeugd, die verwelkt.

    Vergankelijkheid van de rook van dwaze heerszucht, die heenvliegt.

    Vergankelijkheid van het oplaaien van vluchtige vreugde, die uitdooft.

    Vergankelijkheid van verblindend fortuin, die ineenstort.

    Vergankelijkheid van een schitterende carrière, die wegzinkt.

    Vergankelijkheid van het zwijmelen van genot, dat vergiftigt en heengaat.

    Vergankelijkheid van aardse schoonheid en harmonie, die verdwijnt.

    Vergankelijkheid van menselijke liefde, die wankelt en vergeet.

    Vergankelijkheid van menselijk vernuft, dat bedriegt en afstompt.

    Vanitas ! Alles is ijdelheid, behalve U, Jezus.

    Luister, Mijn kinderen, naar de stem van de eeuwen : hun grootste geschiedenis van glorie en leugen spreekt uit hun graf. Naar de stem van de volkeren, die waren, maar niet meer zijn. Zij roepen met Mij jullie toe, dat alles hier op aarde ijdelheid is, behalve Jezus! Zoveel miljoenen, weggerukt door de storm en het vuur van oorlog, roepen jullie met welsprekendheid uit de eenzaamheid van hun vergeten as : Vanitas ! alles is ijdelheid hier op aarde, behalve U, Jezus ! En van hen die vielen, de moeders, de bruiden, de wezen, voortstappend in een eindeloze stoet van ramp en ellende, met lood in het hart en stukgereten ziel, zij roepen jullie toe in schrijnend geweeklaag : Vanitas ! Alles is ijdelheid hier op aarde, behalve Jezus.

     

    (pauze)

    Maar stel paal en perk aan jullie ontsteltenis : schep moed Mijn kinderen; indien de wereld slechts ijdelheid is, Ik, Ik heb die wereld overwonnen door de goddelijke werkelijkheid van Mijn Liefde. Moed dus : De harten omhoog ! want voor de trouwe zielen op aarde blijf Ik de eeuwige, goddelijke Werkelijkheid ! De enige, grote blijvende Werkelijkheid, dat ben Ik en die Werkelijkheid is voor jullie voldoende ! Geloven jullie dat ? O, Mijn welbeminden, gun Mij, jullie God, altijd achteruit geduwd op de tweede, neen, op de laatste plaats, gun Mij die onzegbare voldoening, jullie aan de voet van Mijn altaar te horen verklaren : Jij, o Jezus, bent de Werkelijkheid !

     

    Vrienden van Mijn hart : denk steeds aan de vergankelijkheid van de jeugd, die een ochtend bloeit en dan sterft. Wat verwacht je in de plaats ?

    De Werkelijkheid, die Jij zelf bent, o Jezus !

    Troosters van Mijn Hart, denk steeds aan de ijdelheid van de lokkende en gevaarlijke heerszucht, die vervliegt. Wat verlangt je in de plaats ?

    De Werkelijkheid, die Jij zelf bent, o Jezus !

    Apostels van Mijn Hart : denk je steeds aan de vergankelijkheid van de wereldse vreugde, een dauwdruppel, die verdampt. Wat verlang je in de plaats ?

    De Werkelijkheid, die Jij zelf bent, o Jezus !

    Vertrouwelingen van Mijn hart, denk je steeds aan de vergankelijkheid van fortuin, die verbrokkelt en ineenstort. Wat verlang je in de plaats ?

    De Werkelijkheid, die Jij zelf bent, o Jezus !

    Leerlingen van Mijn Hart, denk steeds aan de vergankelijkheid van genot, dat vergiftigt en heenvliegt. Wat verlang je in de plaats ?

    De Werkelijkheid, die Jij zelf bent, o Jezus !

    Aanbidders van Mijn Hart, denk ieder ogenblik aan de vergankelijkheid van geschapen schoonheid, die verwelkt en teniet gaat. Wat verlang je in de plaats ?

    De Werkelijkheid, die Jij zelf bent, o Jezus !

    Eerherstellers van Mijn Hart, denk dag en nacht aan de vergankelijkheid van de aardse liefde, die twijfelt en verraadt. Wat verlangt je in de plaats ?

    De Werkelijkheid, die Jij zelf bent, o Jezus !

    Kinderen van Mijn Hart, denk zonder ophouden aan de vergankelijkheid van de menselijke wijsheid, die dwaalt en tekort schiet. Wat verlang je in de plaats ?

    De Werkelijkheid, die Jij zelf bent, o Jezus !

    Ja, Heer ! Jij en Jij alleen, bent die zoete en eeuwige Werkelijkheid. Met haar wordt ons leven, zo arm aan vrede en schoonheid, zo rijk aan puin, doornen en graven, nog draaglijk en zoet. Maar alleen met Jou, o Jezus !

    Het beangstigt ons niet de komende tijden, ondanks de benauwende onzekerheid. Maar alleen naast Jou, o Jezus !

    Het aards Paradijs bestaat niet meer, maar wat maakt dat uit ! Wij bezitten duizendmaal meer : Jouw Hart, dat licht en leven en sterkte schenkt voor de eeuwigheid. Ons Paradijs hier beneden ben Jij, o Jezus !

    (pauze)

    De zielen – Het Heilig Uur is het uur van de vertrouwelijke samenspraak. Laat ons dan, Jezus, Jou alles zeggen, Jij die al onze gedachten blootlegt; want wij voelen een innige behoefte om onze ziel uit te storten voor Jouw heilig tabernakel, Heer ! zoals de slaven van roem en zinnelijk genot, de schimmen van hun dromen najagen langs de puinen van hun dwaasheid. Wij, door Jouw onmetelijke Barmhartigheid boven zovele anderen begenadigd en uitverkoren zijn. Wij belijden hier dat Jij alleen voor ons genoeg bent !

    Steunend op Jouw aanbiddelijk Hart, willen wij de komende tijden afkerig zijn voor de wereld, haar goederen en bedrieglijk genot.

    Vanaf nu nemen wij een nieuwe stap naar de eeuwigheid toe, die ons voorgoed in Jouw armen zal werpen. Wij beloven Jou, Heer, dat wij alleen Jou zullen nastreven, Jezus !

    Jou alleen zullen wij nastreven, Jezus !

    Vanaf heden vragen wij Jou : kom ons bezoeken, o Heer : Wij beloven Jou in armoede of in rijkdom alleen Jou te zullen zegenen, Jezus !

    Jou alleen zullen wij zegenen, Jezus !

    Vanaf heden, kom ons bezoeken, o Heer : Wij beloven Jou in droefheid en in vreugde alleen Jou te zullen zoeken, Jezus !

    Jou alleen zullen wij zoeken, Jezus !

    Vanaf heden, kom ons bezoeken, o Heer : Wij beloven Jou in voorspoed en in kruisen alleen Jou te zullen aanbidden, Jezus !

    Jou alleen zullen wij aanbidden, Jezus !

    Vanaf heden, kom ons bezoeken, o Heer : Wij beloven Jou in leven en dood alleen Jou te zullen liefhebben, Jezus !

    Jou alleen zullen wij liefhebben, Jezus !

    Jou alleen zullen wij liefhebben, Jezus !

    Jou alleen zullen wij liefhebben, Jezus !

     

    (pauze)

    RomanCatholicMan.com reported on March 7, 2015:

    by Fr Richard Heilman

    Dit nieuwe Heilig Verbond werd publiekelijk verkondigd op 7 maart 2015. Op de 444de Verjaardag van het Heilig Verbond in het leven geroepen door de H. Pius V in 1571 dat eindigde op 7 oktober met de overwinning in de Slag van Lepanto dank zij OLVrouw van Overwinning, OLVrouw van de Rozenkrans.

    GESCHIEDENIS VAN HET HEILIG VERBOND

    Paus St Pius V richtte het oorspronkelijke Heilig Verbond op als antwoord op de situatie waarop het Christelijke Europa zich bevond in 1571. Kleine groepen van Katholieke mannen en restlegers kwamen tesamen onder het geestelijke leiderschap van de heilige kerkvader en het militaire leiderschap van Don John van Oostenrijk. Door gebed en vasten smeekten ze de hulp van Gods genade af door de bemiddeling van de Moeder van God en door de genade van de Almachtige God op 7 oktober 1571 in de Slag van Lepanto. De christelijke vloot won met een verpletterende overwinning van de Ottomaanse Turken en redden het Christendom en de westerse beschaving.

    Op dit moment bevindt de Kerk zich in een gelijkaardige situatie als deze van de Kerk in de late 16e eeuw. Maar in de plaats van een fysieke vijand wordt de Kerk en het gezin geplaagd door relativisme, secularisme, onzuiverheid en verwarring op vlak van Kerkleer. De oorlog vandaag “is niet gericht tegen vlees en bloed, maar tegen de heerschappijen, tegen de machten, tegen de wereldbeheersers van deze duisternis en tegen de geesten van het kwaad in de hemelse regionen.” (Ef 6:12)

    Als antwoord verlangen trouwe Katholieken om samen te komen om de machten van het kwaad te bevechten. Deze katholieken hebben een gemeenschappelijk doel nodig zodat ze allen kunnen samenkomen om dat doel te bereiken. Het doel is om in staat van genade te blijven en dat is waarom het Heilig Verbond is opgericht. Zonder deze geestelijk wapenrusting staan we naakt op het slagveld, kwetsbaar voor elke taktiek van de duivel. De eerste stap in geestelijke oorlogsvoering is zich voor te bereiden op de strijd en “Christus aan te trekken!”

    DE VISIE VAN HET HEILIG VERBOND

    De Visie van het Heilig Verbond is een netwerk van parochies op te richten die regelmatig maandelijke Heilig Uren organiseert met biecht.

    MISSIE

    Het Heilig Verbond in de Geest van Mariale ridderschap onder de bescherming van OLVrouw van Guadelupe en de H. Jozef, zoekt om gelegenheden te voorzien voor de gelovigen om zich te verenigen in gebed vooral dan in het maandelijkse Heilig Uur. Dit ter zuivering van zonde en het verkrijgen van Bovennatuurlijke Genade voor de volledige beoefening van de drievoudige diensten van Priester, Profeet, en Koning ontvangen in het Doopsel. Het voornaamste gebed van het Heilig Verbond is het maandelijkse Eucharistische Heilig Uur.

    Het Heilig Verbond biedt een Heilig Uur aan die, getrouw aan zijn missie als Rooms Katholieke solidariteitsbeweging er zo uitziet:

    ·         Eucharistische aanbidding, gebed, geestelijke overweging, de beschikbaarheid van het Biechtsacrament, Zegening en broederlijkheid;

    ·         De aanmoediging van de toewijding aan het Allerheiligste Hart van Jezus, het Onbevlekte Hart van Maria en het Zuiverste Hart van Jozef;

    ·         De aanmoediging van de Sacramenten van de Kerk; vooral door de toewijding van het Allerheiligste Sacrament en het bidden van de Allerheiligste Rozenkrans;

    ·         Het creeert een verenigd front van leden van de Militante Kerk voor geestelijke oorlogsvoering;

    Het streeft ernaar een regelmatige maandelijke Heilig Verbond’s Heilig Uur beschikbaar te stellen in elke Rooms Katholieke parochie.

    15-03-2015, 18:01 Geschreven door Claudia  


    13-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gebed van Manasse


    Heer albeheerser, God van onze vaderen, Abraham, Isaak en Jakob en van hun rechtvaardige nakomelingen, die de hemel en de aarde gemaakt hebt met al hun tooi, die de zee in boeien geslagen hebt door het woord van uw bevel, die de afgrond gesloten hebt en verzegeld met uw vreeswekkende en lofwaardige naam.

    Voor u siddert en beeft alles vanwege de aanblik van uw macht, omdat de luister van uw heerlijkheid ondraaglijk is en onweerstaanbaar de toorn van uw dreiging tegenover zondaren.

    Maar onmetelijk en onnaspeurbaar is het erbarmen van uw belofte, omdat U de hoogste Heer bent, barmhartig, lankmoedig vol erbarmen en spijt hebbend over de boosaardigheden van de mensen.

    U dan, Heer, God van de rechtvaardigen, U hebt geen boetedoening opgelegd aan de rechtvaardigen Abraham, Isaak en Jakob die tegen U niet hebben gezondigd, maar U hebt mij zondaar, boetedoening opgelegd omdat ik zonden heb begaan talrijker dan de zandkorrels aan de zee.

    Menigvuldig zijn mijn ongerechtigheden, Heer, ze zijn menigvuldig, en ik ben niet waardig mijn blik op te richten en de hoogte van de hemel te schouwen, nedergebogen met een sterke ijzeren boei, zodat ik geen nee kan schudden aangaande mijn zonden.

    En voor mij is er geen verademing omdat ik uw toorn heb opgewekt en kwaad gedaan ten opzichte van U toen ik afgodsbeelden oprichtte en veelvuldig walgelijke voorwerpen maakte.

    En nu buig ik mijn knie met hart en ziel biddend om de goedheid die van U komt.

    Ik heb gezondigd, Heer, ik heb gezondigd en ik erken mijn ongerechtigheden.

    Ik verzoek U biddend: vergeef mij, Heer, vergeef mij; vernietig mij niet samen met mijn ongerechtigheden; wees niet voor eeuwig toornig, bewaar mijn slechte daden niet en veroordeel mij niet tot het diepste der aarde.

    Toon, omdat U, Heer, de God van de boetvaardigen bent, ook in mij uw goedheid omdat U mij, hoewel ik onwaardig ben, zult redden overeenkomstig uw grote erbarmen, zal ik ook U altijd prijzen, alle dagen van mijn leven.

    Omdat de hele macht van de hemelen U prijst, is ook van de U de heerlijkheid tot in eeuwigheid. Amen.

    13-03-2015, 00:46 Geschreven door Claudia  


    12-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sa-rang over de hemel en de hel

    Sa-rang weent voor de vele mensen die naar de hel gaan.

    Hoge streep op de zon - is de aarde in ernstig gevaar? (12 augustus 2012)

    Jezus spreekt tegen alle mensen in de wereld over het laatste uur door deze video.

    Ten tijde van Noah waren 8 mensen gered. Ten tijde van Lot waren 3 mensen gered.

    De Bijbel zegt dat het einde van de wereld, dat de dag is van Jezus' komst zal zijn zoals de dagen van Noah en Lot. Dit is de tijd dat het einde van de wereld nabij is.

    Zijn jullie op dit moment klaar om Heer Jezus te ontmoeten?

    Op een dag toonde de Heer de nabije toekomst aan een klein meisje die in Korea leeft, een klein land in Azie. Hij gaf haar een geestelijke ervaring en spreekt door haar tot alle mensen op aarde. Een paar dagen geleden zag Sa-rang de laatste dag van de wereld tussen slapen en ontwaken. Dan zag ze dat enkel weinig mensen naar de Hemel gingen en de rest op aarde werden verbrand door de Zon in een flash. Het was zoals de dagen van Lot wanneer het vuur en zwavel regende van de Hemel en het Sodom en Gomorra vernietigde. En Sa-rang zag vele mensen zoals zand in de Hel vallen nadat ze een regen van vuur en zwavel op hen hadden gehad.

    De Heer toonde zijn verdriet voor de mensen die zullen verbrand worden met vuur en zwavel in de Hel voor altijd. Sa-rang verteld haar geestelijke ervaring aan de mensen en weent tranen voor Jezus' verdriet. Haar tranen zijn Gods verdriet voor de mensen die zullen verbrand worden door vuur en zwavel. Voor degenen onder jullie die deze video zien, deel alsjeblieft het verdriet van de Heer. Ik bid dat jullie allen jullie best zullen doen om de Heer te verwelkomen en wees altijd klaar om in Zijn Armen genomen te worden.

    Hemel, hel en het laatste uur:

    Zuster Sa-rang, vertel mij alsjeblieft over je geestelijke ervaring.

    Een paar dagen geleden wanneer ik de Bijbel aan het lezen was, was ik een staat tussen slapen en ontwaken op korte tijd. Gedurende die tijd zag ik de Hemel en de Hel. Maar de Heer zei dat ik allen op aarde moest vertellen wat ik zag.

    Moeder van Sa-rang : Op een dag kwam Sa-rang naar mij en zei : Ma, ik zag de Hemel en de Hel!! Dan vertelde ze me wat ze had gezien. Ik luisterde naar haar verhaal en ik wist dat het geen gewone droom was maar een geestelijke ervaring. Ik denk dat Jezus haar zo'n geestelijke ervaring heeft gegeven om al de mensen te vertellen over de Dag des Oordeels. Sa-rang is opgevoed in het Woord van God in de Ju-sarang kerk elke dag. Ze kan Gods stem heel goed horen. Ik ben er zeker van dat de Heer zijn volk aan het voorbereiden is voor de nakende Dag des Oordeels door kinderen die zo zuiver zijn als Sa-rang.

    Wat zag je?

    Ik zag een lange, grote auto en die scheen fel. Er waren ook ongeveer 30 mensen die in de rij stonden voor de auto. Wanneer de deur werd geopend stapten de mensen op de bus. Toen ze allemaal in de bus zaten sloot de deur zich. Maar plotseling verschenen mensen in grijze kledij en bonsden ze op de deur en vroegen om de deur te openen. Maar de deur opende zich niet meer. Dan gaven ze het op en gingen weg naar een andere plaats luid schreeuwend naar de Hemelse bus. Toen ze wegliepen werden ze zwart.

    Wat zag je nog buiten de auto?

    Er waren ook engelen bij de auto. De engelen leken 5 keer groter dan de mensen. Ze waren gekleed in glinsterende witte kledij en hielden een vlammend zwaard in hun rechterhand. Ze beschermden de bus en de mensen erin.

    Wat deden de mensen in de auto?

    Elk deed iets, met een glimlach. Wanneer ik van dichtbij keek zag ik dat sommige mensen de Bijbel aan het lezen waren en anderen waren naar het Woord van Leven aan het luisteren door een mp3.

    Wie zat op de plaats van de chauffeur?

    Mijn pastor zat op de plaats van de chauffeur. En er zat een helder klare man naast haar. Hij was zo helder dat hij niet menselijk leek. En erachter zat zuster Seon-eui. Ik weet niet wie de anderen in witte gewaden waren.

    Waar gingen jullie naartoe?

    De hemelse auto vloog naar de hemel met de engelen. Maar van zodra het opsteeg regende het vuur en zwavel vanuit de hemel. En dan kraakte de grond en vuur steeg op vanuit de aarde.

    Mensen schreeuwden : Help mij! Help mij! Maar het vuur verbrandde al de mensen die niet op de hemelse bus zaten.

    Hoe keken de mensen in de auto?

    Ze hadden een vredige glimlach.

    Waar gingen jullie heen nadat de auto naar de hemel vloog?

    De auto rees op naar de hemel en kwam toe in een plaats waar een schijnende troon stond en de Heer Jezus zat op de troon. Ook was er een deur achter de troon die enkel door de engelen kan geopend worden. Na een tijdje openden de engelen de deur en nadat de mensen van de auto binnengegaan waren sloot de deur zich. Van dat moment voelde ik dat de deur nooit meer zou opengaan.

    Wat zag je wanneer de deur open stond?

    Toen de deur openging zag ik een fel licht, en een mooie natuur verscheen. Het was zo prachtig dat ik verstomd stond. Ik zag vele engelen, dieren, bloemen en bomen. Engelen waren aan het glimlachen naar de bloemen en de dieren rustten en speelden. Bloemen waren in volle bloei en bomen stonden er zonder enige beschadigingen. Ik dacht : Wow het is hier zo vredig, ik wil hier leven!

    Wat gebeurde met de overgebleven mensen?

    Ik zag talloze mensen als zand voor de troon van de Heer staan. Van zodra ik het zag, wist ik dat het de Oordeelstroon van God was. Er was een engel die bij de Heer stond. Plotseling nam de engel een man van voor de Oordeelstroon en sleepte hem langs de grond naar de klif van de Hel. En dan gaf hij de man door aan een engel die op de klif stond. Deze engel gooide hem in de Hel. Daarna veegde de Heer de rest van het volk weg. Ze werden allen in de Hel gegooid. De mensen schreeuwden om genade en schreeuwden : Heer! Red mij alstublieft! Red mij alstublieft! Maar het was te laat om berouw te tonen.

    Wat zag je in de Hel?

    Ik zag een vuurrode zee koken in de Hel. En er was rook die rees tot in de lucht. De lucht was zo duister dat ik geen einde kon zien. En ik zag de gevleugelde beesten die erover vlogen en schreeuwden in de lucht. Het was zo verschrikkelijk en angstaanjagend. De gevleugelde beesten slingerden beledigingen naar hen : Jullie doen niets dan zonden begaan! Mensen waren het aan het uitschreeuwen in de vuurzee zeggend : Alsjeblieft red me! Maar hoe luider het schreeuwen van de mensen was hoe meer ze werden gemarteld. Ze doorstaken mensen met een zwaard en vele kleine wormen aten hen op. Ik was echt bang, maar toen ik opkeek naar de lucht zag ik het koninkrijk van de Hemel en ik voelde mij niet bang meer. Ik voelde mij bang als ik de Hel zag, maar toen ik de Hemel zag werd ik vervuld van geluk. Wanneer ik beter keek zag ik engelen in de lucht vliegen die zongen : Prijs de Heer! Aanbid de Heer!

    Toen kwam ik bij volle bewustzijn en het voelde aan alsof ik net van de Hemel en de Hel kwam. Na die geestelijke ervaring dacht ik : Ik zal naar de Hemel gaan ten alle koste en ik ga niet naar de Hel. Ik denk dat er bijna niemand zal gered worden in de wereld, omdat ik enkel 30 mensen zag in de Hemelse auto en de rest van de mensen die op aarde leefden werden in de Hel gegooid. Het konden ook minder dan 30 mensen zijn. Omdat Lukas 17:26 zegt dat de dagen van de Mensenzoon het einde van de wereld is en dat het zal zijn als de dagen van Noach. En het aantal mensen die op Noach's ark gingen was enkel 8. Maar 8 mensen werden gered in Noach's dagen. Daarom denk ik dat het aantal van mensen dat gered zal worden zeer gering zal zijn. Daarom ben ik van plan waakzaam te blijven en naar de Hemel te gaan kost wat kost.

    Nu zegt de Heer dat zijn komst nabij is. Niemand weet echter de exacte dag en uur. Daarom moeten we altijd waakzaam zijn en klaar zijn om de Heer te ontmoeten! Omdat hij die de Heer ontmoet zoals een dief in de nacht zal niet naar de Hemel gaan. Heer, dank u voor de kostbare ervaring! Ik houd van U!

    12-03-2015, 23:46 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dochters van het Lam van de Onbevlekte Ontvangenis 25/2

    Dochters van het Lam van de Onbevlekte Ontvangenis 25/2/2015 Marian Shrine, KY  9:07 am

     

    Daniel 5:25-28

    MENE, MENE, TEKEL, PERES

    Dit is wat deze woorden betekenen:

     

    MENE: God heeft de dagen van jullie koninkrijk geteld en heeft het beeindigd;

    TEKEL: Jullie zijn gewogen op de weegschaal en willend bevonden;

    PERES: Jullie koninkrijk is verdeeld en gegeven aan de Meden en de Perzen.

     

    Vandaag kinderen is het kruis gegeven - elk gegeven kruis is nog een stap om Christus te aanvaarden. Jullie moeten begrijpen dat Ik, Jezus Christus met jullie ben, jullie die Mij aanvaard hebben als jullie Verlosser zullen met Mij leven in eeuwigheid en jullie werden jullie kruis gegeven om met Mij naar Kalvarie te wandelen. Ik ben hier als getuige dat jullie net als Ik Mijn leven liet jullie het ook zullen doen. Jullie zijn de genade gegeven om jullie kruis te omarmen net zoals Ik. 

    Nu kunnen jullie kinderen het werk zien van satan die leeft in jullie wereld als ISIS - IS SATAN IN SIN, want jullie zullen dit herinneren wanneer ze jullie land aandoen en dit Mijn kinderen heb Ik toegelaten voor jullie zonden - onthoud dat. En zo hebben degenen, kinderen, die zonde over verlossing gekozen hebben veel te lijden en Mijn kinderen die Mij als hun Redder gekozen hebben en hun kruis opgenomen hebben zullen een zwaar kruis hebben maar ze zullen veel genade krijgen om hun lijden te kunnen overwinnen. 

    Kijk eens rondom jullie, jullie hebben dit zien gebeuren in andere landen en nu zullen jullie dit hier in Amerika zien gebeuren. Mijn kinderen jullie zullen dit zien gebeuren uit eerste hand, want de mens kan niet overleven zonder God - en ja, dit betekent volledige overgave aan God. Ik wacht op jullie overgave aan Mij, kinderen want dit is Mijn laatste verzoek aan Mijn kinderen die zijn gevallen in de zondige wereld. 

    DE MENS KAN NIET LEVEN ZONDER GOD EN DE MENS KAN DE KOMENDE DAGEN EN MAANDEN NIET OVERLEVEN ONDER MIJN GENADE. BEREID JULLIE DUS VOOR KINDEREN DAT JULLIE TERREUR ZULLEN ZIEN OP EEN HEEL NIEUW NIVEAU DAT JULLIE NOG NOOIT EERDER GEZIEN HEBBEN. BID, VAST, DOE BOETE. 

    JEZUS JULLIE GEKRUISIGDE KONING ………†

    12-03-2015, 20:13 Geschreven door Claudia  


    Archief per maand
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011

    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • levend geloof 8
  • levend geloof 7
  • levend geloof 6
  • levend geloof 5
  • levend geloof 4
  • levend geloof 3
  • levend geloof 2
  • levend geloof

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    ikke_lieve
    www.bloggen.be/ikke_li

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs