Levend Geloof 8
Inhoud blog
  • NIEUWE BLOGSITE
  • De Eucharistie volgens Bayside deel 2
  • Amoris Laetitia
  • De sacramenten
  • Wie mag te communie gaan
  • De zeven doodzonden
  • De Eucharistie volgens Bayside
  • Fulton Sheen over de valse kerk
  • H. Maria in iconen
  • Pantokrator
  • Goede gewoonten cultiveren deel 4
  • Het Russisch Kruis
  • IHS
  • Labarum
  • Ichthus
  • De pelikaan
  • Goede gewoonten cultiveren deel 3
  • O Bloed van Jezus
  • Geestelijke adoptie van een ongeboren kind
  • Geestelijke communie
  • Geestelijke werken van barmhartigheid
  • Boodschap aan Mario - Brindisi
  • Brandend actueel - boodschap van Mario van Brindisi
  • Korte gebedjes door Luisa Piccarreta
  • Gebed om uitstorting in de Goddelijke Wil
  • O Jezus
  • Toewijdingsakte aan de Goddelijke Wil - Luisa Piccarreta
  • Goede gewoonten cultiveren deel 2
  • Pastor Enoc 10/4
  • De duisternis omringt de wereld - Hille Kok 8/4/2016
  • Kinderen van de vernieuwing: 5/4 en 16/3
  • Armageddon volgens Bayside deel 2
  • Goede gewoonten cultiveren
  • Kroontje van de Goddelijke Wil
  • 4 eenvoudige stappen naar het leven in de Goddelijke Wil
  • Armageddon volgens Bayside deel 1
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 2
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 1
  • De Katholieke dag (wikipedia)
  • De Katholieke dag, week, maand deel 2
  • De Katholieke dag, week, maand deel 1
  • Noveen voor het kostbaar bloed
  • Pastor Enoc 27/3
  • Te Deum
  • 5 eerste zaterdagen devotie
  • Zegel van de levende God
  • Verenigde Harten afbeelding
  • Kamers van het Heilig Hart van Jezus
  • 7 geheimen van de eucharistie
  • Boodschap van Ned Dougherty 2/4/2016
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 3
  • Boodschappen van Pelianito
  • Boodschap van Mario te Brindisi
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 2
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 1
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 3
  • Wat het is...
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 2
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 1
  • Voorspellingen 500 zieners komen uit
  • Pauselijke paasboodschap
  • Onze taak als missionaris
  • Vervolging volgens Bayside deel 2
  • Lazarus en de rijke man
  • Vervolging volgens Bayside deel 1
  • Zalig Pasen!!
  • Nederland en Belgie hebben zich ver van God verwijderd
  • Pastor Enoc 17/3
  • De opname volgens Bayside
  • De kruisweg deel 2
  • De kruisweg deel 1
  • De Antichrist volgens Bayside
  • Heilige Maria
  • De Jacinta-foto
  • De Waarschuwing en het Mirakel volgens Bayside
  • Een sprankeltje hoop
  • Dag van rouw
  • De komst van de geimplanteerde ID- en betaalchip
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 2
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 1
  • Bij Jezus Terugkomst en erna
  • Tien kansen om een biddend mens te worden
  • Pastor Enoc 9/3
  • Na het grote wonder deel 2
  • Na het grote wonder
  • Na de waarschuwing - het grote wonder
  • De Waarschuwing deel 2
  • De Waarschuwing deel 1
  • Een boodschap voor nu
  • Boodschappen van Pelianito
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 5
  • Ik ben de redding van de wereld - Hille Kok 25/2/2016
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 4
  • Boodschap van Ned Dougherty 1/3/2016
  • Geestelijk pantser van Pastor Enoc
  • Pastor Enoc 28/2
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 3
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 2
  • Over de Maitreya en de Antichrist
  • De waarschuwing volgens Garabandal
    Zoeken in blog

    11-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pastor Enoc 2/2

    OH, HOE GROOT IS DE SMART DAT ME OVERWELDIGT ALS IK ZIE HOEVEEL ONVERSCHILLIGHEID ER IS IN ZOVELEN VOOR HET MARTELAARSCHAP VAN ANDEREN!

    2 FEBRUARI 2015 – 8:15 A.M.

    DRINGENDE OPROEP VAN JEZUS, DE GOEDE HERDER AAN ZIJN KUDDE

    Mijn kinderen, mijn vrede zij met jullie.

    Mijn kinderen die trouw zijn aan mijn evangelie in landen van het Verre Oosten van hieruit worden gemarteld, opgesloten en velen hebben hun levens opgeofferd om mijnentwil. Het bloed van de martelaren schreeuwen naar de Hemel voor gerechtigheid; elke dag zijn er meer bloedbaden en de mensheid zit ongeroerd voor deze holocaust. De massamedia zwijgt, regeringen zwijgen, mijn Kerk doet vage verklaringen en alles is stilte en het nalaten van bemerkingen met betrekking tot deze bloedbaden. O, hoe groot is de smart dat me overweldigt als ik zie hoeveel onverschilligheid er is in zovelen voor het martelaarschap van anderen!

    Jullie zijn allen zonen van dezelfde Vader die van jullie houdt en jullie werden geschapen naar zijn beeld. Waarom dan zijn jullie zo onverschillig naar jullie broeders in hun ongeluk? MIJN Kerk bloedt dood in deze landen, de schaduw des doods volgt Haar overal, ze kunnen lichamen doden maar ze kunnen nooit de zielen doden; het bloed van mijn martelaren is kracht voor mijn Kerk, het is mijn bloed waarmee Ik opnieuw mijn vijand zal verslaan.

    Zwijg niet langer, mijn volk, mijn kudde, maak jullie niet medeplichtig door jullie zwijgen! Verhef jullie stem tot de Hemel; verenig jullie in een gebedsketting en vraag de Vader dat zijn gerechtigheid weer orde en wet schept in die plaatsen waar het bloed van mijn volk wordt vergoten.

    Mijn kinderen, de holocaust van mijn onschuldige kinderen roept om gerechtigheid aan de Hemel. Miljoenen van onschuldige wezentjes worden dagelijks verscheurd in de schoot van zielloze moeders. Oh, hyena’s, dat onschuldig bloed dat jullie vergieten zal jullie morgen oordelen voor de hele eeuwigheid! Ik zeg jullie, als jullie geen berouw tonen, boetedoening doen en vragen om vergeving uit de grond van jullie harten, en jullie weg veranderen, verzeker Ik jullie dat jullie een woonplaats zal bereid worden in de ingewanden van de hel. Oh, losbandigen, jullie wellustigheid zal jullie eeuwige veroordeling zijn! Jullie schoot zal vervloekt zijn, zielloze moeders omdat jullie ze tot levende graven hebben gemaakt...!

    Als er iets is dat Ik oordeel met het volle gewicht van mijn gerechtigheid is het het vergoten bloed van mijn onschuldigen. Koeien van Bashan (zie Amos 4: 1-3) die hoop doden in jullie schoot! De dag waarin jullie overgaan naar de eeuwigheid komt naderbij en jullie wetteloosheid zal zo groot zijn dat mijn gerechtigheid zal uitroepen naar jullie: “Eeuwige verdoemenis!” Want voor jullie zal er geen terugkeer zijn naar deze wereld.

    Blijf zondigen en schulden tegen jullie ziel verzamelen; jullie hebben oren maar luisteren niet, jullie hebben ogen maar zien niet; jullie hebben een mond maar kiezen ervoor om god te lasteren en Hem te tarten en jullie zeggen in jullie perverse harten, “God ziet ons niet, noch zal Hij ons goed of slecht doen”. Oh, wat hebben jullie het verkeerd voor, losbandigen! Hij die het oor maakte, zal Hij niet horen? Hij die de ogen vormde, zal Hij niet zien? Hij die de naties beschuldigt, zal Hij niet straffen? Hij die de mensheid onderwijst, zal Hij niet weten? De Heer kent de plannen van de mensen, dat ze puur hoogmoed zijn (Psalmen 94:9-11).

    Ik roep jullie dringend op, jullie losbandige vrouwen, stop met zondigen! Keer jullie naar Mij, met een berouwvol en nederig hart, zoals Maria Magdalena zich tot mij keerde, en Ik verzeker jullie dat Ik jullie zal vergeven en jullie zonde niet meer zal herinneren; en zoals Ik zei tot Maria Magdalena zal Ik ook tot jullie zeggen, “Waar zijn degenen die je beschuldigden? Sta op en zondig niet meer!”

    Mijn vrede laat Ik jullie, mijn vrede geef Ik jullie. Toon berouw en bekeer jullie omdat het Rijk van God nabij is. Jullie Leraar en Herder, Jezus de Goede Herder.

    Maak mijn boodschappen kenbaar aan de hele mensheid.

    11-02-2015, 20:10 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verhaal van Beauraing
    De laatste zienster van Beauraing, Gilberte Degeimbre is gestorven. Hier is haar verhaal over de verschijningen te Beauraing :

    11-02-2015, 18:47 Geschreven door Claudia  


    10-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Heilige Bijbel zal bijna onmogelijk te vinden zijn 28/1/2015

    Mijn zeer geliefde dochter, Ik ben in de wildernis geworpen en Ik voel Mij ellendig in Mijn Smart om de manier waarin het Christendom belasterd wordt in de wereld.

    Mijn Stem is enkel een gefluister temidden van het gebrul van het beest en degenen die Mij minachten. Deze stemmen van ontevredenheid zullen zich vermenigvuldigen en het Woord, dat van Mijn Leven kwam, zal overstemd worden. Ketters, heidenen, valse visionairen en profeten, verraders en liefhebbers van gesmolten goud zullen in koor rebelleren tegen Mij. Degenen die in Mijn Voetsporen treden zullen vertrapt worden en beladen worden met het gewicht van Mijn Kruis en zullen een scherpe helling moeten beklimmen als ze willen vasthouden aan alles wat ze werden onderwezen door Mij.

    De Heilige Bijbel zal bijna onmogelijk te vinden zijn vooraleer het niet meer zal voorkomen. Elke poging om God te ontkennen zal gedaan worden tot het Woord wordt vervangen door de leerstelling van duisternis. Degenen onder jullie die in Mij, jullie Jezus, geloven, mogen nooit bezwijken aan iets dat niet van Mij komt. Enkel Ik bescherm jullie tegen kwaad en het is enkel door Mij dat jullie Eeuwige Redding zullen vinden.

    WEES VOORZICHTIG VOOR VALSE GEBEDEN WAARMEE JULLIE GECONFRONTEERD WORDEN WANT ZE ZULLEN NIET GEINSPIREERD WORDEN DOOR DE HEILIGE GEEST EN MOETEN VERMEDEN WORDEN. EEN KLEIN WOORD, EEN KLEINE ZIN OF EEN SIMPELE WEGLATING, HIER EN DAAR KAN EEN GEBED IN EEN VALSHEID VERANDEREN. KWAAD IS EEN STILLE DODER VAN DE GEEST EN HET IS NIET GEMAKKELIJK WANNEER HET VERMOMD IS ALS ZIJNDE DE WAARHEID. HET IS TIJD OM JULLIE TUIN TE WIEDEN EN TROUW TE BLIJVEN AAN ALLES WAT IK JULLIE ONDERWEZEN HEB WANT AL HET ANDERE IS IRRELEVANT EN KAN ERVOOR ZORGEN DAT JULLIE JE GELOOF VERLIEZEN.

    Geloof in Mij en vertrouw op Mijn Belofte dat Ik terugkom, in Grote Heerlijkheid, en ze mag nooit opzij geschoven worden ten gunste van de prikkeling van valse profeten, tovenaars, heidenen en ketters. Mijn vijanden werken hard om jullie te bedriegen en de meesten onder hen zijn zich perfect bewust van Wie Ik Ben, maar ze willen dat jullie Mij kost wat kost  verwerpen. Jullie moeten als een klein en vertrouwend kind blijven wanneer jullie een beroep doen op Mij en Ik zal jullie leiden op de Weg naar Mijn Koninkrijk. Ik zal jullie allen die volledig in Mijn Liefde en Mijn Heilige Wil vertrouwen, beschermen. Enkel dan kan Ik tussenkomen om Mijn vijanden weg te vegen en de Waarheid te verspreiden zodat de nieuwe wereld die eraan komt, bewoond kan worden door elk kind van God.

    Vertrouwen, geloof, hoop en liefde zijn belangrijk als jullie de kracht moeten vinden om aan Mijn Zijde te blijven. Liefde voor Mij, zonder voorbehoud, zal jullie grote Genaden meebrengen op jullie weg naar Mijn Glorierijk Koninkrijk – de wereld die geen einde kent.

    Jullie geliefde Jezus

    10-02-2015, 22:43 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ofwel beminnen jullie Mij in overeenstemming met Mijn Woord ofwel helemaal niet 27/1/2015

    Mijn zeer geliefde dochter, verstandelijke overwegingen spelen geen rol in de geesten van hen die het Heilig Woord van God heftig zullen afwijzen, noch bij diegenen die hoe dan ook tegen Mij zijn, noch bij diegenen die niet geheel en al trouw blijven aan het Woord. Jullie kunnen enkel zeggen van Mij te zijn als één lichaam – niet als een deel van jullie lichaam. Jullie kunnen niet zeggen dat jullie mij slechts beminnen met een deel van jullie. Ofwel beminnen jullie Mij in overeenstemming met Mijn Woord of helemaal niet.

    Wanneer jullie Mij verraden dan zullen jullie dat doen door jullie redenen te rechtvaardigen wanneer jullie leugens aanvaarden over Wie Ik Ben, Wat Ik Ben en Wat Ik gezegd heb. Jullie zullen Mij buitenwerpen en valse beschuldigingen tegen Mij uiten, net zoals jullie voorouders dat vóór jullie deden. Jullie zullen Mijn Woord gebruiken al naargelang jullie eigen interpretatie en vervolgens de rechtschapen gelovigen ervan beschuldigen liefdeloos te zijn. Jullie zullen Mij geselen doordat jullie Mijn Lichaam verraden en jullie zullen verschrikkelijke pijn en lijden teweegbrengen bij hen die jullie in Mijn Heilige Naam beschuldigen van ketterij.

    Gezond verstand zal aan de kant geschoven worden terwijl jullie alle mogelijke excuses gebruiken om een weg te volgen in de tegenovergestelde richting van de weg die voor jullie gebaand werd door Mijn Dood op het Kruis.

    Satan is de grote aanklager van Gods kinderen en wanneer hij tegenwoordig is in de zielen van hen die hij aantast, dan zal hij elke mogelijke beschuldiging uiten tegen Gods kinderen om Mijn Woord in diskrediet te brengen. Hij zal jullie misleiden om jullie onwetend te maken met betrekking tot de Liefde die God voor jullie heeft. Hij zal elk greintje geloof dat jullie bezitten verwoesten wanneer jullie hem de kans geven. Hij zal misbruik maken van jullie vrije wil – een door God gegeven recht – en jullie doen geloven dan jullie kunnen leven zonder God.

    Jullie Jezus

    10-02-2015, 22:06 Geschreven door Claudia  


    07-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik zal elke persoon, ras, geloofsovertuiging en religie omhelzen 25/1/2015

    God de Vader : Mijn liefste dochter, Mijn Interventie om de ogen te openen van Mijn kinderen voor de Liefde van Mijn geliefde Zoon, Jezus Christus, komt naderbij.

    Ik houd van al Mijn kinderen en Ik zal elke man, vrouw en kind dat boven de leeftijd van zeven jaar is, oproepen in het Licht van Mijn Zoons Barmhartigheid. Bereid je voor op Mijn Interventie want het is dichter dan jullie denken en wees dankbaar voor deze Grote Gave. De geestelijke oorlogvoering dat jullie zien in de wereld wordt gemanifesteerd op aarde en de strijd zal opkomen tussen Mijn vijanden, die proberen al degenen tot zwijgen te brengen die weigeren om tot valsheden getrokken te worden en degenen die Mijn Zoon niet verraden.

    Wanneer de Hand van Mijn Gerechtigheid valt zal het het geloof testen van al degenen die zeggen dat ze voor Mijn Zoon zijn, en enkel degenen die het Kruis willen volgen zullen sterk genoeg blijven om de Waarheid te verkondigen. Spoedig zullen de spinnenwebben weggenomen worden en de volle draagwijdte van jullie erfenis zal jullie kenbaar gemaakt worden. Mijn Vijanden zullen voor het grootste deel deze Interventie verwerpen en ze zullen tot het bittere einde vechten om Jezus Christus te ontkennen.

    Ik zal elke persoon, ras, geloofsovertuiging en religie omhelzen in het Licht van Mijn Zoon en velen zullen Hem zien. Als resultaat zullen velen zich zullen bekeren en vragen om het recht om eeuwig te leven in de Glorie van Mijn Zoons Koninkrijk op aarde.

    Ik heb beloofd dat Mijn Zoon Zijn Plaats op Zijn Troon zal innemen en dit zal in vervulling gaan. Degenen die geen deel willen uitmaken van Zijn Koninkrijk zullen hun keuze maken gebaseerd op de vrije wil dat Ik aan elk van jullie heb gegeven.

    Ik, jullie geliefde Vader, Schepper van al dat bestaat en zal bestaan, smeek dat jullie je geboorterecht niet verkwanselen. Als jullie dit doen zullen jullie verslonden worden door Satan die zonder medelijden is net zoveel als hij een leugenaar, bedrieger en beschuldiger is. Jullie worden een Gave gegeven dat geen generatie voor jullie verleend is geweest en jullie moeten bidden dat jullie de Genaden gegeven worden om Mijn Gunst te aanvaarden.

    Kom in het Licht want als jullie dit niet doen zullen jullie verblind worden door duisternis voor de eeuwigheid. Dit zou Mijn Hart verscheuren en Ik wens niemand van jullie te verliezen.

    Ik Zegen jullie. Ik leid jullie door deze Heilige Missie dat jullie gegeven wordt door de Heilige Gezegende Drie-eenheid zoals voorzegd.

    Jullie geliefde Vader

    God de Allerhoogste

    07-02-2015, 19:50 Geschreven door Claudia  


    03-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gods werk
    Gods werk : de Andromeda nevel

    03-02-2015, 18:26 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De invloed van de seculiere wereld is verwant met dat van een grote overstroming 25/1/2015

    Moeder van Redding : Mijn lieve kinderen, de Gave van Onderscheiding komt van de Kracht van de Heilige Geest en wordt niet gemakkelijk gegeven. Het moet verdiend worden. Het wordt enkel gegeven aan degenen die in eenheid met Christus zijn en die vrij zijn van alle verstrooiingen van de verleidingen die voor hen geplaatst worden door de boze. De boze kan degenen die gezegend zijn met deze Gave niet bedriegen.

    Wee de mens die bedrogen wordt want hij zal zichzelf toelaten om geleid te worden in valsheden. Bedrog komt van Satan zelf en degenen die hij besmet. Ieder die het bestaan van Jezus Christus niet erkent zal moeite hebben om de rook van Satan, die elkeen onder jullie verblind die schuldig is aan de zonde van hoogmoed, te weerstaan en zal jullie verslinden. Elke gewijde dienaar van God die wegloopt van de Waarheid zal al degenen die naar hem opkijken voor leiding, hen in dwaling leiden. Daarvoor zal hij een grote straf krijgen op de Dag des Oordeels.

    DE INVLOED VAN DE SECULIERE WERELD IS VERWANT MET DAG VAN EEN GROTE OVERSTROMING EN ZIELEN DIE TOELATEN OM HUN MENING OF OPINIE OVER GODS WOORD TE VERANDEREN ZULLEN VERDRINKEN. BEDROG IS EEN INSTRUMENT VAN DE BOZE EN ZIJN HOOFDDOEL IS MIJN ZOONS KERK OP AARDE TE VERNIETIGEN DOOR DEGENEN TE VERLEIDEN DIE ERTOE BEHOREN. OPEN JULLIE OGEN VOOR NIEUWE VERANDERINGEN DIE ZULLEN GEINTRODUCEERD WORDEN EN DIE DE NAAM VAN GOD VERVLOEKEN.

    Jullie mogen nooit valsheden toelaten om jullie te beinvloeden wat mijn Zoon jullie heeft onderwezen want mijn Zoon week nooit af van Zijn Geschreven Woord, noch zal hij dit ooit doen. De Waarheid zal jullie ondersteunen gedurende de beproevingen die komen en die mijn Zoons Kerk op aarde zullen geselen. Jullie moeten je voorbereiden op deze tijden want ze komen eraan.

    Jullie geliefde Moeder

    Moeder van Redding

    03-02-2015, 18:20 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.God is alomtegenwoordig - Hij is overal 22/1/2015

    Mijn zeer geliefde dochter, geloofsafvalligheid heeft de wereld in zijn greep en spreidt zijn  tentakels uit tot in alle religies, die Mij, Jezus Christus, erkennen, en ook bij hen die Mijn geliefde Vader erkennen.

    Zij die geloofsafvalligheid verbreiden doen dat op een manier die niet direct aanwijsbaar is en bedriegers zullen omzichtig de zielen voeden tot de aanvaarding van een valse leer. Dat zal twee derde van de Christenen tot geloofsafval brengen waarbij zij niets wijzer zullen worden. Elke Wet van God zal omgebogen worden en voorgesteld als gepast voor de moderne wereld. Mijn vijanden zullen zo overredend zijn en zo zorgzaam en nederig naar het uiterlijk, dat zij zelfs de meest onwrikbare en trouwe volgelingen van Mij zullen overtuigen dat die veranderingen in Gods Ogen aanvaardbaar zijn.

    Eens een Christen de Waarheid verlaat, draagt hij schuld voor het accepteren van leugens. Spoedig nadien zal hij valse leerstellingen aannemen en vervolgens zal hij het Geloof zeer snel in de steek laten. Wanneer de tijd rijp is zal de man van verderf alle Christenen die het Ware Woord van God verwerpen, overtuigen om lid te worden van de nieuwe ene wereldreligie. En dat is hoe Mijn Kerk zal gekruisigd worden. Maar het Licht van God zal over de Christenen en de Joden worden uitgestort en uit hun mond, geïnspireerd door Enoch en Elia, zullen zij het Woord van God prediken. Dat zijn de twee religies die Mijn vijanden in het vizier zullen nemen en die zij zullen vervolgen en hardvochtig behandelen alvorens hun te verbieden hun godsdienst op openbare plaatsen te praktiseren. Uiteindelijk zullen zij hun kerken en tempels overnemen. Maar beschermd door het Vuur van de Heilige Geest, zullen zij het Woord van God verspreiden. Zij zullen de moed en de kracht vinden om God trouw te blijven.

    Priesters die trouw blijven aan de Waarheid zullen het dagelijks Misoffer blijven opdragen in Mijn Naam en zoals het bedoeld was. Zij zullen in elke natie gevolgd worden door de  overblijvende (gelovigen) die gehoor geven aan de Geest van Vuur. Gods Macht mag nooit onderschat worden. Hij zal de Zijnen leiden op hun weg naar de overwinning. Hij zal elke doornstruik opruimen die hun pad hindert. Hij zal hen omringen met de Cirkel van Zijn Hemelse Bescherming en hun zielen vullen met wijsheid en met de Waarheid.

    God is alomtegenwoordig – Hij is overal en Hij ziet alles. Satans macht is angstaanjagend maar hij is niet alomtegenwoordig. Hij kan zijn invloed enkel verspreiden door de zielen die hij en zijn trawanten weten te bedriegen. Gods Kracht kan zich in elke deel van de wereld ogenblikkelijk vermenigvuldigen. Elke actie, goed, slecht of onverschillig, komt voort uit de vrije wil van de mens, die ofwel beïnvloed is door de Heilige Geest of door de geest van het kwaad.

    Gods Kracht zal zegevieren en op de Grote Dag van de Heer, zullen Zijn vijanden machteloos zijn en door de Hand van Mijn Vader zullen zij in de afgrond geworpen worden. De grootste straf zal neerkomen op Gods gewijde dienaren die valsheden prediken. Omdat zij gezegend waren met de Waarheid, maar die verworpen hebben om doelbewust zielen weg te trekken van het Woord van God, zal hun zonde de ergste zijn van alle en daarom zullen zij nooit het Gelaat van God zien.

    Jullie Jezus

    03-02-2015, 16:45 Geschreven door Claudia  


    02-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boodschap van Hille Kok 19/1/2015

    Opnieuw word Ik, Jezus, gekruisigd – Hille Kok 19/1/2015

    Gij priesters, gij weet niet wat u aanricht door ondoordacht de Heilige Hosties in de handen van de mensen te geven. Veel verdriet heeft de Vader en Ik Jezus hierdoor!! Ook zijn er mensen die Mijn Lichaam en Bloed meenemen naar de verkeerde plaatsen waar zwarte missen worden opgedragen in het duister. De satanische sektes nemen op deze manier door hun volgelingen de gecelebreerde H. Hostie mee zodat niemand het ziet om zo God te beledigen en te bespotten. Zelfs worden er H. Hosties weggegooid en dat alles gebeurt door de handcommunie waar gij dan geen grip meer op heeft!! Heiligschennis wordt er begaan. Hoe durft gij nog steeds aan eenieder de H. Hosties in de handen mee te geven en niet op de tong zoals God de Vader het vraagt!!

    Gij luistert niet. De waarschuwingen raken vele priesters niet meer. Ze zijn te ver afgedwaald. O wee als gij niet luistert zult gij in de afgrond geraken bij de satan die samen met u de Vader en Mij, Jezus hebben bespot. Wee gij wat u dan staat te wachten als gij deze woorden niet aanneemt. Dan zijt gij dwazen en verloren. De goede priesters lijden veel door uw leugens en gedrag!! Niets blijft verborgen, alles wordt gezien door de ogen van God – Het alziende Oog -.

    Dit leven zult gij eens verlaten en dan wat zal er met u gebeuren als gij niet goed hebt geleefd??? En God niet om vergeving had gevraagd in het H. Sacrament van de Biecht dat gij Mij niet meer gehoorzaamde!! Pas toch op. Verlaat die smalle weg van de Vader niet!! Gij komt in grote problemen. De satan is slim en sluw met zijn zogenaamde glimlach die meepraat met de wereld!! Niet om zielen te redden. Die valse vrijheid zal vele zielen naar de afgrond leiden. Wat een verdriet, wat een leed zal er zijn door de ongehoorzaamheid. Het is niet de weg die de Vader u had gegeven. Hoe dwaas zijn vele priesters bezig Mijn Huis van Gebed kapot te maken door naar de mond van de mensen te praten. Misleidende waarheden in Mijn Huis van Gebed.

    Gij maakt er een rovershol van. Uw ogen zijn verduisterd en blind voor de Waarheid geworden. Gemakzucht en hoogmoed heeft bij velen de overhand genomen. Mijn priesters, strijd zal het Roomse geloof u nog geven, maar de strijd voor de Waarheid zal beloond worden door de vaandel van de overwinning – God zelf.

    Priesters, Ik, Jezus, vraag u het H. Liefdeskruisje te dragen. Het is een geschenk van de Vader om u allen te beschermen tegen het kwaad door Zijn Liefde en Zuiverheid kan de satan Zijn Licht niet verdragen en zich van het H. Kruisje verwijderen. Hij is de tegenstander. Blijf in Mijn Licht dan zal de Vader u beschermen!! Ik, Jezus heb het H. Kruisje aan Mijn Profetes, Hille Kok aangereikt van de Vader. Vandaar er geen corpus aanwezig is. Het is een geschenk van God zelf. Zijn Liefde en Bescherming voor de mens. Amen.

    02-02-2015, 20:15 Geschreven door Claudia  


    30-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pastor Enoc 25/1

    BID MIJN KLEINEN VOOR DE BEVRIJDING EN DE GENEZING VAN JULLIE STAMBOOM !

    25 JANUARI 2015 – 8H50 A.M

    DRINGENDE OPROEP VAN MARIA, MYSTIEKE ROOS AAN KINDEREN VAN GOD

    Kleinen, dat de vrede van God met jullie zij en dat mijn moederlijke bescherming jullie altijd vergezeld.

    Bid mijn kleinen voor de bevrijding en de genezing van jullie stamboom.

    Vraag aan de Vader dat hij jullie bevrijd van de lasten van jullie voorouders zodat ze niet blijven wegen op jullie huidig leven. Bid, vast en doe boete en de Rozenkrans van de H. Wonden van mijn Zoon voor jullie moederlijke en vaderlijke stamboom.

    Bied 33 Heilige Missen aan ter ere van de levensjaren van mijn Zoon in de wereld en vraag aan de Hemelse Vader de genezing en de bevrijding van jullie stamboom. Vergeet niet dat de Heilige Missen continu moeten zijn, zonder onderbreking; op het sublieme moment van de verheffing moeten jullie aan de Vader door de verdiensten van de Passie, Dood en Verrijzenis van zijn welgeliefde Zoon jullie vaderlijke en moederlijke generatie aanbieden zodat ze genezen worden door de kracht van het Bloed van mijn veelgeliefde Zoon.

    Kleinen, vraag aan mijn Zoon dat de kracht van zijn Bloed jullie vaderlijke en moederlijke generatie bevrijd van alle
    vloek: afgunst, wrok, afwijzing, haat, spirituele kou, voorouderlijke vloeken, seksuele onreinheid, overspel, ontucht, abortus, homoseksualiteit, materiële en geestelijke ondergang en occultisme in al zijn vormen. Deze vloeken zijn gemeenschappelijk voor alle generaties en zijn oorzaken van zoveel materiele en geestelijke ondergang in jullie generatie.

    Verlos jullie ook van alle ziekten die jullie vaderlijke en moederlijke generatie hebben bereikt, zodat deze vervloekingen van ziekten geannuleerd worden end at jullie stamboom puur blijft en gesnoeid van onkruid. Ik zeg jullie, kleinen dat alle ruinering en miserie van alle generaties afstammen van het intergenerische veld. Herinner jullie dat God jullie niet wil zien afzien.

    Hij heeft jullie vrij gecreeerd en heeft jullie gezegend zodat jullie voorspoedig leven omdat al zijn werken goed zijn. Het is de zonde en de verwijdering van God die miserie hebben gebracht aan jullie generatie en door hen die vervloekingen hebben meegebracht die van generatie op generatie worden voortgezet, zonder dat iemand ze heeft bevrijd door het gebed. Vraag onderscheidingsvermogen aan de Heilige Geest van God dat hij jullie toont in wat de generaties geestelijke miserie hebben gebracht evenals hij met het gebed en de Heilige Missen jullie stamboon kan bevrijden.

    Kleinen, als er onder jullie voorouders waren die het occultisme, tovenarij, magie of spiritisme of andere vormen van occultisme hebben beoefend dan dragen alle generaties deze vloek van het occultisme. Indien er voorouderlijke vervloekingen zijn geweest van jullie betovergrootouders, overgrootouders of grootvaders, grootmoeders op de nakomelingen brengt jullie dat ondergang met zich mee en deze vervloeking moet bevrijd worden zodat ze niet blijft overgaan van generatie op generatie.

    Ik bied jullie kleinen dit krachtige gebed aan zodat jullie alle vloeken verbreken; bid het met geloof en vraag mijn heilige bemiddeling aan en verzegel jullie met het bloed van mijn Zoon, jullie gezinnen en stamboom en jullie zullen reeds zien hoe jullie genezen en jullie bevrijd raken van de ketenen die de generaties hebben verbonden.

    GEBED VAN BEVRIJDING EN HET BREKEN VAN VERVLOEKINGEN

    Ik plaats me in de aanwezigheid van de Allerheiligste Drie-eenheid (Vader, Zoon en Heilige Geest) en door de kracht van het Bloed van onze Heer Jezus Christus, breek ik, maak ik ongedaan door mijn fysieke, psychische, biologische en spirituele wezen alle vervloekingen die op mij werden geplaatst, op mijn gezin en stamboom door gelijk welke persoon, ouder of voorouder door het occultisme of spiritisme.

    Door de kracht van het Kostbaar Bloed van Onze Heer Jezus Christus en door de tussenkomst van de Allerheiligste Maagd Maria, de Heilige aartsengelen Michael, Gabriel en Rafael breek ik alle vervloeking van welke natuur ook in naam van onze Heer Jezus Christus.
    Amen. (Herhaal 3 keer dit gebed)

    Uw Moeder, Maria, Mystieke Roos.

    Breng mijn boodschappen aan de mensheid, kleine kinderen van mijn hart.

    30-01-2015, 20:25 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pastor Enoc 22/1

    MIJN KERK STAAT OP HET PUNT VAN EEN GROTE TEST TE ONDERGAAN DAT HAAR FUNDAMENT ZAL DOEN BEVEN, MAAR HET ZAL ONMOGELIJK ZIJN OM HAAR TE VERNIETIGEN!

    22 JANUARI, 2015 – 8:15 a.m.

    OPROEP VAN DE EUCHARISTISCHE JEZUS AAN DE HERDERS VAN ZIJN KUDDE

    Vrede aan jullie, Herders en Schapen van mijn kudde

    Vele van mijn herders zijn verloren door het modernisme van deze wereld en het vlees end it verscheurt mijn mystieke lichaam diep dat vertegenwoordigd wordt in mijn Kerk. Corruptie, ongehoorzaamheid en de zonden van het vlees van vele van mijn uitverkoren zielen zijn open wonden rond mijn ribben. Jullie kunnen het komende schisma voelen, in het binnenste van mijn Kerk heerst er verwarring; mijn kardinalen zijn verdeeld en velen gehoorzamen mijn Vicaris niet langer. MIJN Kerk staat op het punt van een grote test te ondergaan dat haar fundament zal doen beven, maar het zal onmogelijk zijn om haar te vernietigen. Het geestelijke bloedbad is nabij en zal vele van mijn kinderen hun geloof doen verliezen.

    Oh, welke smart in mijn hart om te zien dat zeer weinigen zullen blijven van de zoveel van mijn uitverkoren zielen die me gisteren trouw zworen. De overgrote meerderheid zullen mij de rug toekeren en me verraden zoals Judas deed, wanneer de crisis van mijn Kerk komt. Mijn hart zal opnieuw doorboord worden door de lans van ondankbaarheid; bloedige tranen springen in mijn ogen bij het zien van de Troon van Petrus, bezet door mijn tegenstander.

    Elke dag vermeerdert de geestelijke ongehoorzaamheid van vele van mijn uitverkoren zielen rond de wereld; in Europa zijn vele van mijn huizen vandaag musea en anderen worden verkocht of worden gebruikt als crypten met urnes om de asse in te bewaren of zijn plaatsen om andere goden te vereren. Wanneer het uur van de crisis van mijn Kerk is gekomen zal enkel mijn continent van hoop stevig staan en het zal op deze Amerikaanse bodem zijn dat Ik mijn nieuwe Kerk zal oprichten.

    Oh, wat doet het me pijn dat in vele van mijn huizen de herders de bediening van de Eucharistie hebben gedelegeerd aan mijn lekenkinderen. De priester zit neer en het zijn de leken die mijn Lichaam en Bloed aan mijn schapen verdelen, en zo mijn Goddelijkheid profaneren. Welk een smart voor mij om dit alles te zien, de manier waarop Ik geminacht word door mijn uitverkoren zielen en de vorm waarop Ik beledigd word door handen behandeld te worden die geen priesterlijke zalving hebben ontvangen! Oh, herders van mijn Kerk, waarom geselen jullie mij, deze belediging tegen mijn Goddelijkheid toelatend!? Beseffen jullie niet dat deze gruwel de vervloeking over jullie kan brengen en op mijn lekenkinderen?

    Miljoenen van zielen van priesters en leken werden verloren door het beledigen van mijn Lichaam en Bloed! Vele anderen liggen in de diepten van het vagevuur door me onwaardig te ontvangen of in de hand. Ik zeg jullie, als jullie geen boete doen voor deze belediging hier op aarde zullen jullie morgen weeklagen wanneer jullie in eeuwigheid komen.

    Luister naar mij, mijn volk, mijn kudde: De priesterlijke zalving is de genade dat mijn Heilige Geest verleent aan mijn uitverkoren zielen dat ze bekleed worden met mijn Goddelijkheid. Als jullie wisten welke grandeur het is om een priester te zijn; Ikzelf heb de priesterlijke zalving nodig zodat Ik levend ben in jullie midden.

    De gezegende handen van een priester zijn mijn handen die te eten geven van mijn Lichaam en te drinken van mijn Bloed aan mijn kudde. Luister naar mij: Ik heb geen bijzondere bedienaars van de Eucharistie aangesteld; dit komt niet van mij.

    Dit is het werk van mijn tegenstander die door de vrijmetselarij die de Kerk is binnengedrongen zoekt om het fundament van mijn Kerk te saboteren en een einde maakt aan priesterlijke bediening.

    Vele genaden gaan verloren wanneer de communie wordt ontvangen in de hand of ontvangen worden van de handen van een leek. Het is niet hetzelfde als het ontvangen wordt door een priester. Aan mijn kinderen, leken zeg Ik opnieuw, dat het behoort aan mijn priesters aan wie Ik deze bediening heb gedelegeerd; blijf mijn Goddelijkheid niet beledigen zodat jullie jezelf schuldig maken voor mij; gesel mij niet langer, mij aanrakend of mij uitdelend omdat jullie deze bediening niet waardig zijn.

    Ik vraag mijn Vicaris en het Hoofd van mijn Ker ken mijn Priesters, stop dit verachtelijke schandaal nu. Geen bijzondere bedienaars van de Eucharistie meer! Jullie zelf oefenen de bediening uit dat Ik jullie heb toevertrouwd en delegeer deze bediening niet meer aan mijn lekenkinderen, omdat jullie de herders van mijn kudde zijn die direct verantwoordelijk zijn voor deze overtreding van mijn Goddelijkheid.

    Mijn vrede laat Ik jullie, mijn vrede geef Ik jullie. Heb berouw en bekeer jullie omdat het Koninkrijk van God nabij is.

    Ik ben het Brood van Leven, de Eucharistische Jezus.

    Breng mijn boodschappen aan de hele mensheid.

    30-01-2015, 19:08 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Met wijsheid komt het vermogen om de Waarheid te zien 21/1/2015

    Mijn zeer geliefde dochter, wijsheid is een Gave gegeven aan de mens door de kracht van de Heilige Geest. Want zelfs met al de rijkdom, macht en edelstenen verkregen op aarde, die de mens kan vergaren heeft hij niets als hij niet de Gave van wijsheid bezit.

    Met wijsheid komt het vermogen om de Waarheid te zien dat werd gegeven door God aan het menselijk ras door de profeten. Wijsheid, is helaas een zeldzaam iets in de tegenwoordige wereld. Door zich over te geven aan alle dingen die gecreeerd zijn door de mens voor de mens zien jullie niet wat verborgen is onder de lagen van verleidelijke verzachtende dampen die de wereld bedekken door de mens jacht naar elk plezier, elke handeling, elk woord en geestelijke stimulans die niet van God komt.

    De mens wordt naakt, breekbaar en afhankelijk van anderen voor voedsel en kledij geboren in de wereld. Hij is geboren met een lichaam en ziel en hij zal vertrekken van deze wereld met niets, ook de klederen die hij aan heeft niet. De mens leert van de mens maar hij moet ook het Woord van God leren. Enige extra kennis kan een grote bonus zijn maar als ze onverstandig gebruikt wordt kan ze verschrikkelijke pijn berokkenen aan anderen. Als kennis verstandig gebruikt wordt kan ze Gods Plannen vervullen om Zijn kinderen te helpen en Zijn kinderen te koesteren.

    Het menselijk ras wordt bedrogen over de Waarheid. Dit groot bedrog zuigt de kennis en de menselijke geest droog. Zonde is niet langer louter geaccepteerd maar is een deugd verklaard. Deze deugd wordt nu afgekeurd en binnenkort zal de loutere vermelding van Mijn Naam in het openbaar beschouwd worden als een misdaad.

    De invloed van de duivel verdraait de menselijke geest en verdraait alles van achter naar voor. De duivel is de antithese van God en zodoende als God zegt dat iets juist is dan zal de boze jullie overtuigen dat het slecht is. Juist zal geacht worden verkeerd te zijn en een slechte daad of woord zal juist verklaard worden. Alle zonde, betreurenswaardig in de Ogen van God zal gerechtvaardigd worden met inbegrip van elke vorm van kwaad.

    ZONDE ZAL NOOIT VERMELD WORDEN IN DE KOMENDE NIEUWE WERELDKERK EN DADEN DIE UITGEVOERD WORDEN DOOR DEGENEN DIE HET WOORD VAN GOD WILLEN HOOG HOUDEN ZULLEN ILLEGAAL WORDEN. EN ZO ZAL WIJSHEID, EEN GAVE VAN GOD ONTBREKEN IN JULLIE MAATSCHAPPIJ ALS HET MENSELIJK RAS DADEN OMHELSD DIE VEROORDEELD WORDEN DOOR GOD.

    Als de wereld jullie zegt dat het Woord van God zou genegeerd moeten worden en aandringt dat jullie deelnemen aan daden die bijdragen tot doodzonde, kan Ik jullie niet redden. De mens wordt aangespoord elke listige wet die het Woord van God ontkent toe te juichen en Mijn vijanden zijn zeer actief in het veranderen van de loop van de geschiedenis.

    Alle goede dingen die voortkomen uit het Christelijk geloof zullen spoedig verdwijnen tot de dag komt wanneer jullie vervolgd zullen worden voor het ontvangen van de Heilige Sacramenten. Maar voor elke goddeloze daad uitgevoerd door degenen die Mij minachten zal God Zijn Geest storten over de Zijnen om dit kwaad te fnuiken. Als Hij dit niet zou doen zou er weinig hoop zijn in het redden van Zijn kinderen uit de greep van duisternis. Satan heeft zijn invloed gemanifesteerd in elke hoek van de wereld. Degenen die hij verleid zijn gewillige agenten en hij schept er plezier in wanneer ze alle oppositie van Gods mensen overwinnen om zo de wereld op zijn knieen te krijgen. Maar God, zal door Zijn Liefde voor jullie ervoor zorgen dat Wijsheid verleend wordt aan de mens door de Kracht van de Heilige Geest. Ze zal de wapenrusting worden door hetwelk Zijn trouwe dienaren zullen zorgen dat mensen weggetrokken worden van de rook van Satan.

    Het Licht van God zal helder schijnen onder Zijn mensen en onder Zijn Bescherming zullen ze Zijn Woord hoog houden en anderen leiden naar de Geest van wijsheid. Zielen die Mij werkelijk kennen zullen gedreven worden naar Gods Gave van wijsheid want ze zal schijnen zoals de zon en ze zal troost brengen aan al Gods mensen die zullen geminacht worden wanneer ze openlijk hun liefde voor God openlijk belijden.

    Het kwaad zal noch kan niet de Gave van wijsheid overwinnen dat God spoedig zal nalaten aan al degenen die Hem liefhebben. Dan zal niets in Gods Weg blijven staan als Hij voortschrijdt om elke natie op te nemen in Zijn Liefhebbende en Veilige Armen.

    Alle religies, alle zielen, alle naties zullen de Gave van wijsheid gegeven worden. Maar het kan enkel ontvangen worden door degenen die God werkelijk liefhebben want enkel door hun liefde voor Hem zullen ze in staat zijn te bidden voor degenen die niets te doen willen hebben met Hem.

    Jullie Jezus

    30-01-2015, 17:25 Geschreven door Claudia  


    29-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Waarschuwing zal de wereld helpen om de grootste geloofsafval van alle tijden te bestrijden 20/1/2015

    Mijn zeer geliefde dochter, wanneer de Waarschuwing tot uitvoering komt zal dat de eerste stap zijn in voorbereiding op Mijn Tweede Komst. Zij die Mij niet zullen aanvaarden zullen een extra kans krijgen om tijd te nemen over de Waarheid na te denken, zo omvangrijk is Mijn Grote Barmhartigheid.

    Alstublieft, verwacht deze Dag met grote vreugde want dan zullen de ongelovigen eindelijk beseffen Wie Ik Ben. Zij zullen uit hun apathie gerukt worden en van iets wonderbaarlijks worden vervuld.

    De Waarschuwing zal de wereld helpen om te strijden tegen de grootste geloofsafval aller tijden. Door jullie naar Mij te keren gedurende die 15 minuten van eenzame strijd, en Mij te vragen jullie te vergeven, zullen jullie vervuld worden met de Gave van de Heilige Geest. Daarna moeten jullie je voorbereiden op de strijd anderen te helpen hun glorierijke toekomst te voltrekken.

    Terwijl de Waarschuwing het geloof van de gelovigen zal doen ontvlammen en velen tot bekering brengen, zal een groot aantal mensen, met inbegrip van priesters en hooggeplaatste leden van de clerus, ontkennen dat zij heeft plaatsgevonden. Zij zullen velen van Mij wegleiden en daarvoor zullen zij streng geoordeeld worden. De Gewetensverlichting zal een grote uitstorting van liefde tot gevolg hebben voor al diegenen wier namen opgetekend staan in het Boek des Levens. Dat zijn de mensen – inbegrepen vele ongelovigen – die zich zullen bekeren en die zullen strijden om hun broeders en zusters te redden.

    Mijn Tijd zal gebruikt worden om diegenen tot Mij te trekken die Mij in het geheel niet kennen, maar die toch naar Mij zullen komen wanneer zij getuigen zullen zijn van deze grote gebeurtenis. Zij zullen Mij onmiddellijk kennen en reageren op de best mogelijk manier.

    Al deze gebeurtenissen zullen spoedig komen en wanneer de profetieën, die vanaf het begin aan de mens gegeven zijn, zich ontvouwen, zullen zij volmaakt van betekenis zijn. Vele profetieën in het Boek Openbaring werden geschreven op zo’n wijze dat mensen ze zouden begrijpen door het gebruik van symbolen. De werkelijkheid is anders, maar weet dat Mijn Tussenkomst de wereld voor altijd zal veranderen. Daarna zullen diegenen die voor Mij zijn en Mij beminnen, Mij helpen om Eeuwig Leven te brengen aan miljarden mensen.

    Jullie Jezus

    29-01-2015, 20:14 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De mensen kiezen hun eigen bestemming 20/1/2015

    Moeder van Verlossing : Mijn lieve kinderen, er zal binnenkort een groot bedrog uitkomen dat als een gordijn over de wereld zal vallen. Dat bedrog zal de Waarheid bijna uitroeien maar diegenen die gezegend zijn met het Licht van mijn Zoons Barmhartigheid, zullen de vervalsingen opmerken die het Woord van God verdringen.

    Al vanaf de mens geschapen werd laat God toe dat Zijn vijanden zwichten voor dergelijk bedrog – een bedrog dat slechts één doel heeft. Dat is om elk spoor van God in jullie samenleving uit te wissen zodat al diegenen die niet van Hem komen, in belangrijke machtsposities verheven worden. God laat dat toe als grootste test van het menselijk ras, om vast te stellen wie voor Hem is en wie tegen Hem.

    De wereld heeft zware overtredingen begaan tegen mijn Eeuwige Vader en gaat voort zich nog dieper in doodzonden te storten. Gewijde dienaars, met inbegrip van priesters, bisschoppen en kardinalen, hebben meer dan veertig jaren lang gefaald in het onderwijzen van de Waarheid aan Gods kinderen. Velen van hen zullen het bestaan van zonden niet toegeven noch zullen zij de mensen waarschuwen voor de ernstige gevaren die doodzonden meebrengen voor de ziel. Gods dienaren hebben één plicht en dat is de gelovigen te onderrichten in alle morele aangelegenheden en de zielen de gevaren te tonen wanneer zij geen (moreel) goed leven leiden. Men verwijst niet meer naar de zonde als de grootste vijand, die tot gevolg heeft dat de mens gescheiden wordt van God.

    Kinderen, God verlangt niet om vrees in te boezemen maar jullie moeten nooit in de  verleiding komen te geloven dat de Hel niet bestaat, want zij bestaat wel degelijk. De mensen kiezen hun eigen bestemming en die zielen die God niet vragen om hun zonden te vergeven, zullen zeer moeilijk de Poorten van mijn Zoons Koninkrijk kunnen binnengaan.

    Jullie moeten je altijd vastklampen aan de Waarheid. God heeft de Waarheid geopenbaard door Zijn Profeten. Keer jullie rug niet naar de Waarheid want als jullie dat doen dan zullen jullie een valse leer aankleven en, in dwaling, geloven dat die de poorten naar jullie erfenis zal openen.

    Veel mensen worden misleid en denken dat wanneer jullie maar zorg dragen voor de materiële bijstand van Gods kinderen, dat die zorg het enige is dat telt. Kijk naar jullie eigen ziel, lieve kinderen, want jullie hebben er een en zij zal eeuwig bestaan, of jullie nu verblijf houden bij mijn Zoon in Zijn Koninkrijk of van Hem verwijderd worden. Verwaarloos nooit jullie eigen zielen of jullie gaan moeilijk met mijn Zoon verenigd kunnen worden.

    De Waarheid zal eeuwig leven omdat zij het Woord van God is. Zij kan nooit veranderen.

    Jullie geliefde Moeder

    Moeder van Verlossing

    29-01-2015, 20:12 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik alleen ken de dag en het uur waarop jullie je laatste adem uitblazen 18/1/2015

    Mijn zeer geliefde dochter, wanneer een mens zich van Mij verwijdert, om welke reden dan ook, zal hij nooit echte vrede vinden. Wanneer een mens ontdekt Wie Ik Ben dan zal zijn hart  opzwellen van liefde voor Mij. Een persoon die al zijn vertrouwen in Mij stelt zal elke vorm van lijden verdragen, want Ik zal hem daarvan bevrijden.

    Het Woord van God veroorzaakt veel onenigheid onder diegenen wier geloof zwak is. Zij die in Mij geloven zullen grote pijn voelen in hun hart wanneer zij getuige zijn van opstandigheid tegen het Woord van God. Die pijn is de Mijne. Indien jullie in Mij geloven dan zullen jullie de liefde ervaren die Ik voor jullie heb, binnen in jullie ziel. Open altijd jullie hart voor Mij. Verwelkom Mij, niet met vrees, maar met verwachting. Aanvaard Mij voor Wie Ik Ben  evenals het Woord dat jullie gegeven werd en leef dan jullie leven precies zoals in de Heilige Bijbel is neergeschreven en Ik zal op jullie wachten.

    Verwerp jullie Mijn Onderrichtingen en omarmen jullie de zonde, dan zal dat jullie ondergang betekenen. Ik alleen ken de dag en het uur waarop jullie je laatste adem uitblazen. Jullie moeten te allen tijde voorbereid zijn. Jullie moeten Mij zo dikwijls als mogelijk is, vragen jullie zonden te vergeven. Ik vergeef de meest verharde zondaars en daarom mogen jullie nooit bang zijn voor Mijn Barmhartigheid. Vrees alleen het uur waarop jullie voor Mij zullen staan en rekenschap moeten geven voor elke ongerechtigheid tegenover God. Indien jullie jezelf op dat ogenblik niet gered hebben in Gods Ogen, dan zal er geen tweede kans zijn om dat te doen.

    Jullie Jezus

    29-01-2015, 20:10 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik heb jullie nodig zoals jullie Mij nodig hebben 17/1/2015

    Mijn zeer geliefde dochter, Ik Ben het, jullie Jezus, jullie Verlosser die spreekt.

    Veel mensen die deze boodschappen lezen zijn beangstigd. Angst brengt een vorm van haat mee omdat velen Mij niet willen erkennen. Angst is begrijpelijk maar mag jullie vertrouwen niet verduisteren. Ik doe enkel een oproep tot jullie opdat jullie naar Mij zouden komen. Ik heb geen enkel verlangen jullie te kwellen. Jullie tijd op aarde is beperkt maar de tijd die jullie met Mij zullen doorbrengen is voor de eeuwigheid.

    Indien Ik jullie bemin waarom zou Ik jullie dan niet waarschuwen voor de gevolgen die het verwerpen van Mijn Barmhartigheid meebrengt? Het enige wat Ik nodig heb en wat Ik verlang is jullie allen in Mijn Koninkrijk te brengen. Ik vertel jullie geen zaken die niet in Mijn Heilig Boek staan. Neen. Integendeel, Ik herinner jullie gewoon aan de Waarheid en aan al de dingen die gaan gebeuren, opdat jullie naar Mij zouden komen.

    Kom, Mijn kleintjes, wees niet bang van Mijn Liefde. Wees niet bang voor Mijn Koninkrijk want het is jullie natuurlijke geboorterecht. Daarvoor was het dat Ik Mijn Leven prijs gaf op aarde. Ik heb jullie nodig net zoals jullie Mij nodig hebben. Ik Ben bescheiden in Mijn wensen en verlang enkel jullie te omhullen met een leven van grote pracht waarin jullie zullen genieten van Eeuwig Leven. Waarom dan zijn jullie bang voor Mijn Roepstem? Ik bemin jullie. Ik zou jullie nooit kwaad doen. Het enige kwaad waarmee jullie geconfronteerd worden komt van jullie zelf. Ik Ben altijd hier, met grote verwachting uitziend naar jullie liefde.

    Mijn wereld zonder einde overstijgt alles wat jullie ooit op deze aarde zouden kunnen verlangen. Jullie leven op aarde verbleekt in vergelijking met de voortreffelijkheid van Mijn Koninkrijk. Om jullie Eeuwig Leven te verzekeren – jullie rechtmatig erfdeel – stierf Ik voor jullie zonden. Verloochen dit grote Offer niet want het was met grote Eer dat Ik voor jullie gekruisigd werd.

    Verwerp Mij niet nog eens een tweede keer.

    Jullie geliefde Jezus

    29-01-2015, 20:08 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zij rechtvaardigen de zonden zodat zij hun leven niet hoeven te veranderen 16/1/2015

    Mijn zeer geliefde dochter, Mijn Wil kan nooit overwonnen worden want hij is eeuwig.

    De mens heeft op vele wijzen tegen God gerebelleerd maar wanneer de wil van de mens wordt verstrengeld met de Wil van God, dan zullen al diegenen die de Wil van God bevochten alles verliezen. Zij die zachtmoedig van hart zijn en Mij erkennen na de Waarschuwing zullen de wereld beërven.

    De wereld die komt kent geen einde en zal vrij zijn van zonde. Lof aan al diegenen die hun rechtmatig erfdeel verwerven, want dat maakte vanaf het begin deel uit van Mijn Vaders Plan – het Goddelijke plan waarvan de mens niet helemaal op de hoogte is.

    Het is belangrijk dat ieder van jullie de verleiding tot zonde bestrijdt, hoewel dat nooit gemakkelijk zal zijn. Blijf beroep doen op Mij wanneer jullie geloven tegen Mij te hebben misdaan. Ik Ben er altijd en zal om het even welke zonde vergeven, met uitzondering van de eeuwige zonde van de lastering tegen de Heilige Geest. Al wat jullie moeten doen is jullie naar Mij toekeren.

    Deze wereld van Mij is vol van boosaardigheid, bedrog en de geest van het kwaad maar ook de liefde leeft er. Het is de liefde die de mens voor zijn naaste heeft die Mij onder jullie aanwezig houdt en ook het gebed, dat het kwaad in het nauw drijft.

    Ik vraag niet dat jullie je leven zouden besteden met heel de dag te bidden, elke dag, want dat is niet wat Ik van jullie verlang. Al wat Ik vraag is dat jullie Mijn hulp zouden inroepen en dat jullie God zouden eren. Om Mijn Belofte aan de wereld te vervullen en ervoor te zorgen dat jullie allen het eeuwig leven hebben, is het enige wat jullie moeten doen trouw blijven aan de Wetten van God zoals die duidelijk uiteengezet zijn in de Tien Geboden.

    Volg Mij, jullie Jezus, en onthoud alles wat Ik jullie geleerd heb. Het is van geen nut te stellen dat jullie Mij liefhebben indien jullie het Woord van God verwerpen. Jullie moeten eerst elkaar liefhebben en voor anderen doen wat jullie ook voor jezelf zouden doen. Beleef Mijn Woorden door jullie gedachten, daden en handelingen en dan zullen jullie werkelijk van Mij zijn. Haat speelt geen rol in Mijn Werk hoewel alles wat Ik zei, toen Ik op aarde rondging,  grote kritiek uitlokte omdat de mensen hun leven niet wilden veranderen. Vandaag wordt Mijn Woord verworpen omdat de mensen de Waarheid niet willen aanhangen. In plaats daarvan rechtvaardigen zij de zonde zodat zij hun leven niet moeten veranderen. Er is dus eigenlijk niets werkelijk veranderd.

    De slavernij van de zonde, waarbij de mens zich ketent aan de invloed van Satan, is vandaag sterker dan vroeger. Bevrijd jullie er nu van en zoek Mij. Onthoud dat jullie zonden enkel kunnen vergeven worden terwijl jullie nog leven – niet nadat jullie deze aarde hebben verlaten.

    Wanneer zal de mens het Woord van God aanvaarden en weten dat alles wat Hij zei waar was? Alles wat Hij zei dat Hij zou doen, is waar, en al wat Ik jullie nu zeg is waar. Helaas, velen van jullie zullen nooit luisteren en tegen de tijd dat jullie de Waarheid beseffen zal het te laat zijn. Jullie moeten je toekomst nu beschermen door te leven naar het Woord van God.

    Jullie Jezus

    29-01-2015, 20:02 Geschreven door Claudia  


    22-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vertrouwen is de sleutel tot ware liefde 14/1/2015

    Mijn zeer geliefde dochter, wanneer een kind van liefhebbende ouders liefde voelt zal hij of zij gevoed worden met een grote zin voor comfort en vertrouwen.

    DE LIEFDE TUSSEN EEN KIND, DAT HET GELUK HEEFT LIEFHEBBENDE OUDERS TE HEBBEN, KOMT VOORT VAN EEN DIEP GEWORTELD GEVOEL VAN VERTROUWEN. DIT VERTROUWEN IS ABSOLUUT. HETZELFDE IS WAAR VOOR ELKE LEVENDE ZIEL DIE MIJ ONVOORWAARDELIJK LIEFHEEFT. MIJN LIEFDE VOOR HEN IS ONWANKELBAAR. VERTROUWEN IS DE SLUTEL TOT WARE LIEFDE. ELK KIND VAN MIJ WORDT GELIEFD NIETTEGENSTAANDE HUN LIEFDE VOOR MIJ ER NIET ALTIJD IS.

    Houd van Mij en jullie zullen vrede voelen. Houd van Mij en jullie zullen al degenen liefhebben die kinderen van God zijn. Deze liefde is een natuurlijke zaak. Zonder liefde kun je niet heel zijn.

    Wanneer Ik in jullie Ben, zullen jullie de wereld zien zoals Ik, in al zijn glorie evenals in zijn onvolmaaktheden. Jullie zullen de hindernissen herkennen waarmee de mensheid geconfronteerd wordt en jullie zullen een ellendig gevoel kennen wanneer je haat in elke vorm ziet want haat is het tegenovergestelde van liefde.

    Bid, bid, bid dat liefde voor God levend blijft in de wereld, want zonder dat zullen jullie je desolaat en geisoleerd voelen.

    Houd van Mij zoals Ik al Gods kinderen liefheb en Ik zal grote Genaden op jullie storten en jullie zullen het kwaad in al zijn vormen overwinnen. 

    Jullie geliefde Jezus

    22-01-2015, 00:42 Geschreven door Claudia  


    18-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Putin vs Paus Franciscus : toewijding van Rusland aan het Onbevlekt Hart van Maria gekelderd!!!

    Nieuwe post op De Valse Profeet

    http://0.gravatar.com/blavatar/2e4c99a05c6862b12b75fa5196381f35?s=32&ts=1421489906

     


    Uitgelekt: Bergoglio weigerde president Poetin de toewijding van Rusland aan het Onbevlekt Hart van Maria!

    by End Time Christian


    Op 25 november 2013 bezocht president Poetin het Vaticaan. Vader Paul Kramer, die op dat ogenblik ook aanwezig was in Rome, vertelt over deze ontmoeting:

    In november 2013 kwam Mr. Vladimir Poetin naar Rome om een bezoek te brengen aan de man in het Vaticaan die graag vader Bergoglio genoemd wordt of ook gekend als Franciscus.

    Tijdens het officiële bezoek was hij daar niet om Fatima dergelijke zaken te bespreken, hoewel op het zelfde ogenblik een ontmoeting plaats vond in de Russische ambassade van de Heilige Stoel dat wel de onderwerpen van Fatima aansneed.

    Ik verbleef juist rechtover het Vaticaan in het Piazze Risorgimento op het ogenblik dat Mr. Poetin arriveerde om in het Vaticaan te gaan en een ontmoeting te hebben met de man die zichzelf vader Bergoglio noemt.

    De ontmoeting vond plaats en ik kwam te weten via de diplomatische kanalen die ik heb in Rome, dat er een gesprek was. Maar naast het officiële gesprek vroeg Mr. Poetin naar de Toewijding van Rusland. En vader Bergoglio, of zoals hij wordt genoemd, Franciscus, antwoordde Mr. Poetin:  “Wij zullen Fatima NIET bespreken.”

    En via de diplomatische kanalen kwam ik te weten dat Mr. Poetin dit verstond als een snauw.

    Daarbij was één Mr. Poetins  hoogste militaire leiders daar samen met hem  in het Vaticaan, met President Poetin, en één van de kardinalen daar, omschreven als één van Bergoglio’s “soldaten” , namelijk kardinaal Ravasi,… ze stonden vlak voor een beeld van O.L.V. van Fatima en kardinaal Ravasi zei: “Wij zullen Fatima vernietigen”.

    Dit is de gedachtengang van de mensen die het Vaticaan bezetten op dit ogenblik. Vroeger was het: “we kunnen Rusland niet toewijden want we zullen de communisten beledigen.”  Wel, de communisten zijn niet meer aan de macht. Het zijn nu de Russen die vragen om de Toewijding van Rusland, en diegenen die het beletten zijn de Vrijmetselaars in het Vaticaan, omdat dit een aanval zou zijn op hun oecumene. De oecumenische eenheid die werd voorzegd door St. Paus Pius X als het grote gevaar van de ‘One World Religion’.

    Zodus het Vaticaan bezet door Vrijmetselaars, zoals Mgr. Marini zei: we zijn onder Maçonnieke bezetting. Nu is het de ecclasiastische vrijmetselarij die de Toewijding van Rusland tegenhoudt, omdat dit tegenstrijdig is met hun plannen. Het heeft niets te maken met het beledigen van de Russen, want nu , de is de topman in Rusland, misschien de enige christelijke leider in de wereld, geïnteresseerd in het toegewijd hebben van Rusland. En het is de man die zichzelf de bisschop van Rome noemt, Francis Bergoglio, die zegt: “wij zullen Fatima NIET bespreken!”.

     

    Op 13 oktober 2013 was er ook een zogezegde toewijding door Bergoglio aan het Onbevlekt Hart van Maria. Het feit dat die "toewijding" eigenlijk geen toewijding was toont duidelijk de bedoelingen aan van Bergoglio: de mensen misleiden! Bovendien gelooft Bergoglio niet in Mariale verschijningen want hij zei in zijn homilie op 14 november 2013 dat Maria geen postmeesteres is die elke dag boodschappen zendt. Hij verklaarde dat dit ons afleidt van het Evangelie.

    Uit het boek der Waarheid: boodschap van de Heilige Maagd zelf op 12 februari 2014
    "Er zal veel ongenoegen getoond worden tegenover hen die mijn heilige vereringsplaatsen bezoeken en Mariale gebedsgroepen zullen om vele redenen bekritiseerd worden, allemaal zonder oorzaak. Geen enkele erkenning betreffende de echtheid van verschijningen van mij, de Heilige Maagd Maria, zal nog gehoord worden. Alle verwijzingen naar mij zullen weldra afgekeurd worden door een recent vernieuwd omhulsel van mijn Zoons Kerk op aarde.

    Ik zal vergeten en vervolgens veracht worden, door diegenen die zullen beweren een nieuwe moderne, allesomvattende kerk te vertegenwoordigen, die nog maar weinig gelijkenis zal vertonen met de Kerk gesticht op de Rots, op Petrus, de geliefde Apostel van mijn Zoon. "

    18-01-2015, 23:20 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kruistocht gebedsdag

    Beste mensen,

    Voor de Kruistocht gebedsdag en Eucharistie viering van 21 februari 2015 mogen we weer gebruik maken van de Kerk in Malden.

    De dag begint om 10.00u  tot ongeveer 16.00u.

    In de Muse zijn we ook weer welkom om ons broodje te eten en gebruik te maken  van soep, koffie of thee.

    De kosten hiervan zijn;   soep-  2.75 Euro,    koffie / thee 2. Euro

    Als u aan deze dag wilt deelnemen, meld  u zich dan zo spoedig mogelijk aan zo dat we tijdig alles kunnen regelen.

    Zou u ook de leden van uw gebedsgroep, die niet beschikken over het internet, dit bericht willen doorgeven?

    Het programma en de route beschrijving ontvangt u bij de volgende Mail.

    Gods Zegen  en bescherming voor de komende tijd!

    18-01-2015, 23:08 Geschreven door Claudia  


    Archief per maand
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011

    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • levend geloof 8
  • levend geloof 7
  • levend geloof 6
  • levend geloof 5
  • levend geloof 4
  • levend geloof 3
  • levend geloof 2
  • levend geloof

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tilloenk
    www.bloggen.be/tilloen

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs