Levend Geloof 8
Inhoud blog
  • NIEUWE BLOGSITE
  • De Eucharistie volgens Bayside deel 2
  • Amoris Laetitia
  • De sacramenten
  • Wie mag te communie gaan
  • De zeven doodzonden
  • De Eucharistie volgens Bayside
  • Fulton Sheen over de valse kerk
  • H. Maria in iconen
  • Pantokrator
  • Goede gewoonten cultiveren deel 4
  • Het Russisch Kruis
  • IHS
  • Labarum
  • Ichthus
  • De pelikaan
  • Goede gewoonten cultiveren deel 3
  • O Bloed van Jezus
  • Geestelijke adoptie van een ongeboren kind
  • Geestelijke communie
  • Geestelijke werken van barmhartigheid
  • Boodschap aan Mario - Brindisi
  • Brandend actueel - boodschap van Mario van Brindisi
  • Korte gebedjes door Luisa Piccarreta
  • Gebed om uitstorting in de Goddelijke Wil
  • O Jezus
  • Toewijdingsakte aan de Goddelijke Wil - Luisa Piccarreta
  • Goede gewoonten cultiveren deel 2
  • Pastor Enoc 10/4
  • De duisternis omringt de wereld - Hille Kok 8/4/2016
  • Kinderen van de vernieuwing: 5/4 en 16/3
  • Armageddon volgens Bayside deel 2
  • Goede gewoonten cultiveren
  • Kroontje van de Goddelijke Wil
  • 4 eenvoudige stappen naar het leven in de Goddelijke Wil
  • Armageddon volgens Bayside deel 1
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 2
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 1
  • De Katholieke dag (wikipedia)
  • De Katholieke dag, week, maand deel 2
  • De Katholieke dag, week, maand deel 1
  • Noveen voor het kostbaar bloed
  • Pastor Enoc 27/3
  • Te Deum
  • 5 eerste zaterdagen devotie
  • Zegel van de levende God
  • Verenigde Harten afbeelding
  • Kamers van het Heilig Hart van Jezus
  • 7 geheimen van de eucharistie
  • Boodschap van Ned Dougherty 2/4/2016
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 3
  • Boodschappen van Pelianito
  • Boodschap van Mario te Brindisi
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 2
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 1
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 3
  • Wat het is...
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 2
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 1
  • Voorspellingen 500 zieners komen uit
  • Pauselijke paasboodschap
  • Onze taak als missionaris
  • Vervolging volgens Bayside deel 2
  • Lazarus en de rijke man
  • Vervolging volgens Bayside deel 1
  • Zalig Pasen!!
  • Nederland en Belgie hebben zich ver van God verwijderd
  • Pastor Enoc 17/3
  • De opname volgens Bayside
  • De kruisweg deel 2
  • De kruisweg deel 1
  • De Antichrist volgens Bayside
  • Heilige Maria
  • De Jacinta-foto
  • De Waarschuwing en het Mirakel volgens Bayside
  • Een sprankeltje hoop
  • Dag van rouw
  • De komst van de geimplanteerde ID- en betaalchip
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 2
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 1
  • Bij Jezus Terugkomst en erna
  • Tien kansen om een biddend mens te worden
  • Pastor Enoc 9/3
  • Na het grote wonder deel 2
  • Na het grote wonder
  • Na de waarschuwing - het grote wonder
  • De Waarschuwing deel 2
  • De Waarschuwing deel 1
  • Een boodschap voor nu
  • Boodschappen van Pelianito
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 5
  • Ik ben de redding van de wereld - Hille Kok 25/2/2016
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 4
  • Boodschap van Ned Dougherty 1/3/2016
  • Geestelijk pantser van Pastor Enoc
  • Pastor Enoc 28/2
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 3
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 2
  • Over de Maitreya en de Antichrist
  • De waarschuwing volgens Garabandal
    Zoeken in blog

    16-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De dood zal binnenkort geen macht hebben over de mens 10/10/2014

    Moeder van Verlossing : Mijn lieve kinderen, de Kruisiging van mijn Zoon was in vele opzichten veelbetekenend. Het was niet alleen door de handen van de Romeinse soldaten dat Hij werd gedood, maar op bevel van diegenen die beweerden toegewijde volgelingen te zijn van het Woord van God.

    Zijn geseling, vervolging en dood werden uitgevoerd onder de instructies van diegenen die de gelovigen in de Tempel van God voorgingen. Zij legden al hun kennis van de Waarheid terzijde, omdat ze weigerden te aanvaarden dat mijn Zoon, Jezus Christus, de Messias was. Elke Wet voorgeschreven door God, werd genegeerd aangezien zij behagen schepten in de executie van mijn Zoon.

    Voor de Dag van de Heer komt zullen zij Zijn Kruisiging weer opvoeren. Ze zullen Hem geselen door hun verraad van Zijn Heilig Woord. Zij zullen diegenen vervolgen die trouw  blijven aan Hem en vervolgens zullen ze Zijn Lichaam ontheiligen. Maar ze zullen er niet in slagen om Hem te doden, want Zijn Lichaam – Zijn Kerk – kan niet sterven en ze zal tot het einde staande blijven, zij het in een fragiele staat.

    Op dit moment, mogen jullie niet vergeten dat alle leven van God komt. De dood heeft geen macht over God. Leven dat eens gegeven werd, kan nooit sterven. De dood zal binnenkort geen macht hebben over de mens en door de Opstanding van mijn Zoon, zal ook de mens Eeuwig Leven hebben van lichaam en ziel. Diegenen die op Christus vertrouwen en Hem trouw blijven, zullen leven. Alleen diegenen die Hem volledig verwerpen, zullen niet leven.

    Verheug jullie in de wetenschap dat een heerlijk leven jullie allen wacht, die aanhangers blijven van het Heilige Woord van God, want de dood zal jullie nooit vernietigen.

    Jullie geliefde Moeder

    16-10-2014, 23:30 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vergeet niet dat na de Tweede Komst, het Vagevuur niet meer zal bestaan 9/10/2014

    Mijn zeer geliefde dochter, hoe dorst Ik naar de liefde van de mensen en hoe dorsten zij naar Mij. Maar de verdeeldheid die de mens van Mij, De Gever van Leven scheidt, is de grootste vijand van het menselijk ras.

    Satan met zijn sluwe bedrieglijke wegen heeft ervoor gezorgd om grote verdeeldheid in de wereld te veroorzaken. Het feit dat hij verborgen is, geeft hem grote macht over de zielen van de mensen. Zijn boosaardige invloed schept twijfels over Mijn Bestaan bij diegenen wier geloof klein is. Anderen, die niet in Mij geloven, overtuigt hij ervan dat de mens mondig genoeg is voor gelijk welke keuzes hij maakt. Zijn geruststellende invloed, terwijl hij de mens bekoort, overtuigt diegenen waarbij hij toegang verkrijgt dat het verkeerde juist is en het juiste verkeerd. Hij stelt de liefde voor als lust, haat als een vorm van verlangen, na-ijver en jaloersheid als middelen om de vernietiging van andermans leven te verrechtvaardigen.

    Elke idee, elk verlangen, elke hunker en begeerte die hij in de zielen van de mensen plant, leiden hen naar de zonde. Zoveel besmetting onder de mensheid, in deze tijd, wil zeggen dat de zuivere liefde, die van God komt, vervangen werd door begeerte. Alles wat voortkomt van de slang, zal in de harten van de zondaars voorgesteld worden als iets goeds. De zonde wordt altijd gerechtvaardigd door de zondaar die voor de duivel bezwijkt. De zonde, eens gerechtvaardigd, wordt dan geprezen totdat zij op een geweldige daad gaat gelijken – waard om erkend te worden.

    Wee de mens die het aandurft om diegenen in twijfel te trekken die de zonde verheerlijken. De zondaar die de zonde omarmt, met grote blijdschap, zal anderen beïnvloeden om hetzelfde te doen. Vandaag kan de invloed van de Boze overal waargenomen worden. Terwijl zondige daden voorheen voorzichtig verborgen werden, bestaat er nu geen schaamte meer om ze voor de hele wereld tentoon te stellen. Al wat voor Mij weerzinwekkend is wordt met groot genoegen omstrengeld.  Wat verkeerd is wordt voorgesteld als iets goeds en al wat goed is, in overeenstemming met Gods Wetten, wordt beschouwd als verkeerd. Wanneer de duivel aan het werk is, zal alles op zijn kop gezet worden en exact het tegenovergestelde zijn van wat van Mij komt. Weet dat wanneer men verklaart dat Mijn Woord verkeerd is, dat dan de invloed van de Boze zijn hoogtepunt bereikt heeft.

    Onthoud dat na de Tweede Komst, het Vagevuur niet meer zal bestaan. Hemel en aarde zullen één worden en de Hel zal de verblijfplaats worden voor hen die de duivel en al wat van hem komt, verafgoden. De rook van zijn duivelse en kwaadaardige wegen heeft zowel hen die in Mij geloven aangestoken als hen die Mij afwijzen. Niemand is veilig.

    Het gebed, Mijn geliefde volgelingen, is jullie toevluchtsoord. Houd Mijn Woord in ere en bid, niet voor jezelf, maar voor hen die een contract zijn aangegaan met de duivel. Zij hebben jullie gebeden nodig, ’s morgens, ’s middags en ’s avonds.

    Jullie Jezus

    16-10-2014, 23:28 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vergeet niet dat na de Tweede Komst, het Vagevuur niet meer zal bestaan 9/10/2014

    Mijn zeer geliefde dochter, hoe dorst Ik naar de liefde van de mensen en hoe dorsten zij naar Mij. Maar de verdeeldheid die de mens van Mij, De Gever van Leven scheidt, is de grootste vijand van het menselijk ras.

    Satan met zijn sluwe bedrieglijke wegen heeft ervoor gezorgd om grote verdeeldheid in de wereld te veroorzaken. Het feit dat hij verborgen is, geeft hem grote macht over de zielen van de mensen. Zijn boosaardige invloed schept twijfels over Mijn Bestaan bij diegenen wier geloof klein is. Anderen, die niet in Mij geloven, overtuigt hij ervan dat de mens mondig genoeg is voor gelijk welke keuzes hij maakt. Zijn geruststellende invloed, terwijl hij de mens bekoort, overtuigt diegenen waarbij hij toegang verkrijgt dat het verkeerde juist is en het juiste verkeerd. Hij stelt de liefde voor als lust, haat als een vorm van verlangen, na-ijver en jaloersheid als middelen om de vernietiging van andermans leven te verrechtvaardigen.

    Elke idee, elk verlangen, elke hunker en begeerte die hij in de zielen van de mensen plant, leiden hen naar de zonde. Zoveel besmetting onder de mensheid, in deze tijd, wil zeggen dat de zuivere liefde, die van God komt, vervangen werd door begeerte. Alles wat voortkomt van de slang, zal in de harten van de zondaars voorgesteld worden als iets goeds. De zonde wordt altijd gerechtvaardigd door de zondaar die voor de duivel bezwijkt. De zonde, eens gerechtvaardigd, wordt dan geprezen totdat zij op een geweldige daad gaat gelijken – waard om erkend te worden.

    Wee de mens die het aandurft om diegenen in twijfel te trekken die de zonde verheerlijken. De zondaar die de zonde omarmt, met grote blijdschap, zal anderen beïnvloeden om hetzelfde te doen. Vandaag kan de invloed van de Boze overal waargenomen worden. Terwijl zondige daden voorheen voorzichtig verborgen werden, bestaat er nu geen schaamte meer om ze voor de hele wereld tentoon te stellen. Al wat voor Mij weerzinwekkend is wordt met groot genoegen omstrengeld.  Wat verkeerd is wordt voorgesteld als iets goeds en al wat goed is, in overeenstemming met Gods Wetten, wordt beschouwd als verkeerd. Wanneer de duivel aan het werk is, zal alles op zijn kop gezet worden en exact het tegenovergestelde zijn van wat van Mij komt. Weet dat wanneer men verklaart dat Mijn Woord verkeerd is, dat dan de invloed van de Boze zijn hoogtepunt bereikt heeft.

    Onthoud dat na de Tweede Komst, het Vagevuur niet meer zal bestaan. Hemel en aarde zullen één worden en de Hel zal de verblijfplaats worden voor hen die de duivel en al wat van hem komt, verafgoden. De rook van zijn duivelse en kwaadaardige wegen heeft zowel hen die in Mij geloven aangestoken als hen die Mij afwijzen. Niemand is veilig.

    Het gebed, Mijn geliefde volgelingen, is jullie toevluchtsoord. Houd Mijn Woord in ere en bid, niet voor jezelf, maar voor hen die een contract zijn aangegaan met de duivel. Zij hebben jullie gebeden nodig, ’s morgens, ’s middags en ’s avonds.

    Jullie Jezus

    16-10-2014, 23:25 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kruistocht van Gebed 170

    Profeet : Maria van de Goddelijke Barmhartigheid 

    170 Gebed om het Heilig Woord van God te handhaven  8/10

    O Lieve Heer, mijn geliefde Jezus Christus, houd mij vast.

    Bescherm mij.

    Behoed mij in het Licht van Uw Aangezicht, naarmate mijn vervolging toeneemt, wanneer mijn enige (zogezegde) zonde erin bestaat om de Waarheid, het Heilige Woord van God, te handhaven.

    Help mij om de moed te vinden om U te allen tijde trouw te dienen.

    Geef mij Uw Moed en Uw kracht, wanneer ik strijd lever om Uw Onderrichtingen te verdedigen tegen felle oppositie.

    Laat mij nooit in de steek, Jezus, in mijn tijd van nood en zorg voor mij met alles wat ik nodig heb om verder te gaan om U te dienen, door middel van het aanbieden van de Heilige Sacramenten en van Uw Kostbaar Lichaam en Bloed, door het Heilig Misoffer.

    Zegen mij Jezus.

    Wandel met mij.

    Rust in mij.

    Blijf bij mij. Amen.

    Jullie Jezus

    16-10-2014, 23:22 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik geef jullie nu het laatste Kruistochtgebed 8/10/2014

    Mijn zeer geliefde dochter, Mijn Hart is op dit moment zo gebroken. De verraders hebben Mijn Zijde doorstoken en de aarde wordt nu overspoeld door een uitstorting van Mijn verdriet, dat zo intens is, dat Ik niet getroost kan worden.

    Ik vraag nu wie van Mijn gewijde dienaren sterk genoeg zal zijn om de Waarheid te handhaven?

    Ik geef jullie, het laatste Kruistochtgebed. Het is bestemd voor de priesters. Ik verzoek Mijn gewijde dienaren om het dagelijks bidden.

    Jullie Jezus

    16-10-2014, 23:18 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn Kerk, Mijn Ware Kerk, zal op haar buik kruipen 8/10/2014

    Mijn zeer geliefde dochter, Mijn Kerk zal ten val gebracht worden en diegenen die trouw blijven aan de Wetten van God zullen daarvoor zwaar te lijden krijgen.

    Mijn Kerk, Mijn Ware Kerk, zal op haar buik kruipen als haar alle beledigingen toegeschreeuwd worden tegen Mijn Godheid en tegen de Wetten die Mijn Eeuwige Vader heeft vastgelegd. Opgesloten binnen de poorten van een vergulde gevangenis, zullen vele van Mijn dienaars gedwongen worden om ketterijen te slikken. Niet alleen dat, maar zij zullen ertoe gebracht worden om daarover te preken en onschuldigen te overtuigen dat het herschreven Woord van God aanvaardbaar is in de wereld van vandaag.

    De Toorn van Mijn Vader is thans tot verontwaardiging gebracht want zeer spoedig zal de Kerk – die onherkenbaar veranderd zal zijn – nieuwe rituelen voorbereiden, nieuwe regels en praktijken zodat niets nog zal gelijken op de Kerk die Ik gebouwd heb.

    Al deze zaken werden door Mijn Vader toegestaan omdat Satan het geloof op de proef stelt van diegenen die van Mij zijn. Wee hen die Mij verraden want zij zullen de zielen meesleuren van diegenen wier namen Mij werden voorbehouden. Ik zal voor deze zielen strijden. Ik zal die vijanden van Mij straffen omdat zij door hun bedrog en listigheid zielen verleid hebben en van Mij weggenomen. Omwille van die zonden zullen zij voor Mij verloren zijn.

     Mijn Kerk is aan Mijn Lendenen ontsproten. Ik gaf jullie Mijn Lichaam in de dood en dat werd Mijn Kerk. Nu zal zij ontwijd worden en Mijn Lichaam zal opnieuw gekruisigd worden. Geen gram schaamte zullen Mijn vijanden gewaarworden, want hun torenhoge ambities en zelf-voldoening hebben niets met Mij te maken.

    Hoe volgzaam zijn diegenen wier geloof zwak is. Hoe volgzaam zullen de zielen zijn met een sterk geloof, omdat zij bevreesd zullen zijn om de Waarheid te verdedigen. Alleen het restant en zij met ware verknochtheid aan Mijn Woord, zullen getrouw blijven aan Mijn Kerk. Dank zij hen zal Mijn Kerk nooit sterven.

    Jullie Jezus

    16-10-2014, 23:16 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wanneer de afneemt, verzwakt God in jullie leven 8/10/2014

    Mijn zeer geliefde dochter, hoe koud zijn de harten van de mensen geworden. Hoe weinig bekommeren ze zich om de behoeften van anderen of de gave van het leven. Ze hebben hun harten toegestaan om te etteren, omdat ze niet langer de capaciteit bezitten om de ware liefde in hun zielen te laten regeren. Zodra de liefde verzwakt is en liefdadigheid voor elkaars behoeften schaars wordt, zal daaruit niets dan onrecht voortkomen.

    Wanneer de liefde afneemt, verzwakt God in jullie leven. Bij diegenen die Mij misschien ooit hebben liefgehad maar die niet langer in Mij geloven, zal hun hart in steen veranderen. Wanneer jullie je rug keren naar de liefde voor elkaar, zullen jullie onvruchtbaar en onrustig worden. Jullie gebrek aan liefde zal jullie leiden naar de aanvaarding van alle soort praktijken, die weerzinwekkend zijn voor Mij. Alles waar Ik voor sta zal door jullie worden verworpen. Er zal geknoeid worden met al het leven dat aan de mensheid werd geschonken door de Kracht van God, en in veel gevallen zal het door jullie worden vernietigd. Jullie respect voor Gods Wetten en voor het menselijk leven betekent niets meer. Jullie gehechtheid aan alle aardse dingen en aan de wereldse goederen die ze opleveren, zal jullie zonder voldoening achterlaten.

    Wanneer jullie je harten tegen God verharden, dan lijdt de mensheid enorm. Wanneer de macht van het kwaad de liefde vervangt die de wereld ooit voor Mij, Jezus Christus, had, weet dan dat de tijden nagenoeg zijn aangebroken.

    Geef jullie eigenzinnige en onbezonnen jacht naar allerlei genoegens op. Probeer niet om de Wetten van God te veranderen om ze aan jullie zondige leven aan te passen. Vraag, vraag, vraag om Mijn Tussenkomst, opdat Ik jullie de Weg kan tonen. Indien jullie niet terugkeren naar het pad van Eeuwig Leven, dat werd uitgestippeld voor ieder kind van God, dan kunnen jullie nooit deel uitmaken van Mijn Koninkrijk.

    Jullie Jezus

    16-10-2014, 23:14 Geschreven door Claudia  


    12-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Tien Waarheden

    1 Bovenal bemin 1 God

    2 Zweer niet ijdel, vloek noch spot

    3 Heilig steeds de Dag des Heren

    4 Vader, moeder zult gij eren

    5 Dood niet, geef geen ergernis

    6 Doe nooit wat onkuisheid is

    7 Vlucht het stelen, en bedriegen

    8 Ook de achterklap en ’t liegen

    9 Wees steeds kuis in uw gemoed

    10 En begeer nooit iemands goed

    Wat hier op aarde al bestraft wordt : (OLV van de Rozen, Bayside)

    ·        Alle dood door voorbedachte rade (abortus, euthanasie, zelfmoord)

    ·        De zonde van Sodom (homoseksualiteit)

    ·        De verdrukking van de armen

    ·        Het niet uitkeren van het loon van de arbeiders

    12-10-2014, 00:32 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Wetten van God zullen spoedig omver geworpen worden door miljoenen 6/10/2014
    Moeder van Redding : Mijn lieve kinderen, de Tien Geboden die bepaald zijn door God kunnen nooit herschreven worden, omdat dat een heiligschennis zou betekenen. De mens kan nooit met het Woord knoeien en de dag zal aanbreken wanneer de Toorn van God zal neerkomen op de mensheid, wanneer de Tien Geboden door de mens geacht worden barsten te vertonen. Wanneer dit gebeurt, weet dat Gods Woord niet langer zal vereerd worden en dat de mensheid in zware fout zal geleid worden.

    Geen mens, of gewijde dienaar heeft de bevoegdheid gekregen om de Tien Geboden of het Woord van God teniet te doen. Geen excuus kan ooit gemaakt worden om de Waarheid van Gods Woord te ontkennen. De Wetten van God zullen spoedig teniet gedaan worden door miljoenen mensen. Dan zullen allen die vallen voor het bedrog dat het resultaat zal zijn, verblind zijn door duisternis. De Heilige Geest kan nooit degenen verlichten die Het Woord ontkennen of die zonde door de vingers zien. WANNEER DE HEILIGE GEEST NIET LANGER AANWEZIG IS EN WANNEER HET WOORD IS AANGEPAST OM TE PASSEN BIJ DE ZELFZUCHTIGE NODEN VAN DE MENS, DAN ZULLEN ALLE NIEUWE WETTEN NIETS BETEKENEN IN GODS OGEN.

    De vijanden van God zullen vlug zijn om de Waarheid omver te werpen en Mijn Zoons Kerk zal in twee verdeeld zijn. DEGENEN DIE TROUW DE WAARHEID VERDEDIGEN ZULLEN VERVLOEKT WORDEN OMWILLE VAN ZICH UIT TE SPREKEN. DEGENEN DIE GODSLASTERINGEN UITEN EN DEZE VERKLAREN DE WAARHEID TE ZIJN ZULLEN TOEGEJUICHT WORDEN. De geest van het kwaad zal nestelen in de harten van de misleiden en vele zielen zullen verloren gaan. Zij zullen niet in staat zijn om zich te presenteren voor mijn Zoon en zich ongeschonden te verklaren, omdat ze weigeren te Waarheid te erkennen hen gegeven door Gods Barmhartigheid.

    Er zal spoedig verkondigd worden dat God Barmhartig is voor alle zondaars, ongeacht wat ze doen om Hem te beledigen.  DIT IS WAAR, MAAR WANNEER ZE HEM BELEDIGEN DOOR VOOR HEM ELKE GRUWEL EN KETTERIJ TE PRESENTEREN EN DAN TE VERKLAREN DAT DEZE AANVAARDBAAR ZIJN VOOR HEM, ZAL HIJ ZICH AFKEREN VAN HEN VAN WALGING.

    De mens zal zo vol zijn van zijn eigen verlangens om te doen passen in zijn zondig leven dat hij onwettige daden zal verklaren als wenselijk in Gods Ogen. Dit zal leiden tot leugens. En, wanneer ze deze durven te presenteren voor de altaren van God, zullen deze zielen verworpen worden. Als je jezelf zou toelaten om je in ernstige fout te laten leiden, dan zullen jullie je zielen in ernstig gevaar plaatsen.

    Ik vraag dat jullie de Tien Geboden zoveel mogelijk opzeggen. Door dit te doen zullen jullie weten wat van jullie verwacht wordt om waarlijk God te dienen. 

    Jullie geliefde Moeder

    Moeder van Redding

    12-10-2014, 00:16 Geschreven door Claudia  


    11-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De wereldwijde vaccinatie waarover Ik jullie in 2010 vertelde, zal zich weldra voordoen 3/10/2014

    Mijn zeer geliefde dochter, sla nu acht op Mijn belofte! Ik zal terugkomen om een nieuw begin in te luiden, een nieuwe wereld zonder einde. Al diegenen die de genade van God aannemen, wanneer Ik Mijn barmhartigheid over de hele wereld uitstort, zullen deel uitmaken van Mijn Koninkrijk.

    Ik heb de mensheid elk mogelijk teken, elke mogelijke waarschuwing en alle genade geschonken om hun ziel voor te bereiden. Sommigen hebben naar het Woord van God, zoals het in de heilige Evangelien vastgelegd werd, geluisterd en het ter harte genomen. Anderen hebben de waarheid gehoord en ingezien, maar weigeren deze te aanvaarden. Er zal weldra een dag komen waarop de volle waarheid en het bewijs van wie Ik Ben geopenbaard zal worden, en waarna de zondaars evenveel tijd zullen krijgen om, naargelang hun eigen vrije wil, hun eigen beslissing te nemen. NIET EEN VAN JULLIE ZAL GEDWONGEN WORDEN OM MIJN BARMHARTIGHEID AAN TE NEMEN, WANT ALLEEN JULLIE KUNNEN DIE BESLISSING NEMEN. Nog anderen zullen weigeren van de waarheid te getuigen, zelfs wanneer ze deze duidelijk inzien. Jammer genoeg zullen zij verloren gaan. ANDEREN ZULLEN HUN TIJD NEMEN VOORDAT ZIJ MIJ TROUW BELOVEN, MAAR DIE TIJD – NA HET PLAATSVINDEN VAN DE WAARSCHUWING – ZAL KORT ZIJN.

    Ik kom jullie nu vertellen over de gebeurtenissen die jullie de tekenen van deze tijd en van Mijn aanwezigheid in deze missie zullen tonen. IN VEEL NATIES ZULLEN STORMEN GEZIEN WORDEN EN DIE ZULLEN WEKEN DUREN. DE WERELDWIJDE VACCINATIE WAAROVER IK JULLIE IN 2010 VERTELDE, ZAL ZICH WELDRA VOORDOEN. DE HAND VAN GOD ZAL, IN ZIJN GODDELIJKE GERECHTIGHEID, TE ZIEN ZIJN WANNEER HIJ TOESTAAT DAT DIEGENEN DIE HEM IN MIJN KERK DIENEN, MET BEKORINGEN GECONFRONTEERD WORDEN. Wanneer deze en al de andere profetieën in vervulling gaan, zal Ik staan te wachten. En dan zal de Waarschuwing komen. Deze zal er komen kort voor de Grote Dag waarop Mijn belofte om terug te komen eindelijk vervuld zal worden.

    Jullie moeten op Mijn goedheid, Mijn liefde en Mijn barmhartigheid vertrouwen. Als jullie dat doen, zullen jullie sterk genoeg zijn om elke beproeving en de beledigingen die jullie in Mijn naam naar het hoofd geslingerd worden, tegemoet te zien alsook de genade om aan Mijn heilig Woord trouw te blijven.

    Blijf in alle rust hopen, want Mijn liefde voor jullie en jullie liefde voor Mij, zal het kwaad vernietigen dat de ziel van diegenen die zich van Mij afgescheiden hebben, heeft overgenomen.

    Jullie Jezus

    Profeet : Maria van de Goddelijke Barmhartigheid 

    169 Gebed voor de redding van hen die Christus verwerpen  2/10

    Liefste Jezus, omwille van Uw Medelijden en Barmhartigheid, smeek ik U voor de redding van diegenen die U verworpen hebben, die Uw bestaan ontkennen, die zich vrijwillig kanten tegen Uw Heilig Woord en wier verbitterde harten hun zielen vergiftigd hebben met betrekking tot het Licht en de Waarheid van Uw Godheid.

    Heb Erbarmen met alle zondaars.

    Vergeef hen die godslasterlijk spreken tegen de Heilige Drie-eenheid en help mij, op mijn eigen manier en door mijn persoonlijke offers, om in Uw Liefhebbende Armen die zondaars te omhelzen die Uw Barmhartigheid het meest nodig hebben.

    Ik geef U mijn belofte, dat ik door mijn gedachten, mijn handelingen en het gesproken woord, U zo goed als ik kan zal dienen in Uw Missie van Verlossing.

    Amen.

    Jullie Jezus

    11-10-2014, 22:58 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leg jullie wapenrusting af, want zij zal in kleine stukjes verbrijzeld worden 2/10/2014

    Mijn zeer geliefde dochter, Mijn vijanden mogen Mijn Woord – de Waarheid – verachten maar de dag zal komen dat zij hun hoofden in schaamte en wroeging zullen laten hangen wanneer zij voor Mij staan.

    In de dagen van Noach werden hij en de mensen die uitgekozen waren om hem te helpen zich voor te bereiden op de Gerechtigheid van God, belachelijk gemaakt. Zij werden bespot, vervolgd en men deed alle mogelijke pogingen om de instructies die God aan Noach had gegeven, in diskrediet te brengen. Gehoorzaam tot het einde, smeekte Noach tot het einde om barmhartigheid voor hun zielen. Hij drong er bij hen op aan om bij hem toevlucht te zoeken, maar hij werd genegeerd. En zo zal het eveneens zijn op de Grote Dag van de Heer. Alleen een restant zal klaar zijn om Mij te begroeten samen met diegenen die tijdens de Waarschuwing in hun hart zullen beslissen om Mijn Barmhartigheid te aanvaarden.

    Ik verzoek allen die geloven in Mij en in Mijn Belofte om in grote heerlijkheid terug te komen, om te bidden voor diegenen die deze missie minachtend afwijzen, want hun werd het Geschenk van de Waarheid gegeven maar zij verkozen om het terug in Mijn Gezicht te gooien. Alle mensen met een warm en teder hart en een zachtmoedige ziel zullen in Mijn Armen getrokken worden, ongeacht welke geloofsbelijdenis of gezindte zij volgen, want zij behoren Mij toe. Aan hen die het Woord van God niet kennen zal grote barmhartigheid betoond worden en diegenen die zich tijdens de Waarschuwing bekeren, zullen eveneens in Mijn Armen wonen. Ik zal Mij uitstrekken naar alle zielen die vriendelijk van hart zijn en die liefde en erbarmen betonen voor hun broeders en zusters.

    De grootste strijd zal plaatsvinden wanneer Ik Mij uitstrek naar de arrogante en hoogmoedige personen bij wie echte liefde ontbreekt en die evenmin over een grootmoedige geest beschikken. Voor die zielen vraag ik dringend om jullie gebeden. Maar meest van al verzoek ik jullie te smeken om Mijn Barmhartigheid voor diegenen die hun ziel aan de duivel verkocht hebben in volle kennis van wat zij gedaan hebben. Zij zullen niet uit eigen beweging naar Mij komen en daarom kunnen zij alleen gered worden door de het lijden van uitverkoren zielen, die zich aan Mij hebben toegewijd, en door jullie eigen offers. Alstublieft, bid volgend gebed om alle zondaars te redden.

    Ga, jullie allen en verzamel in gebed, want de Gerechtigheid van God zal spoedig door de wereld ervaren en gezien worden. Omwille van de boosaardigheid van de mens, zijn tegendraadse handelingen en zijn haat voor zijn medemensen, zal God hem afstoppen bij de verwoestingen die op velerlei wijzen tegen de mensheid georganiseerd worden.

    Leg jullie wapenrusting af, want zij zal door de Hand van Mijn Vader in kleine stukjes verbrijzeld worden. Verzet jullie tegen God en jullie zullen daarvoor boeten. Maar wanneer jullie trachten om de mensheid op grote schaal schade toe te brengen door misbruik van macht, dan zullen jullie abrupt gestopt worden. Jullie zullen geen tijd hebben om Gods Barmhartigheid te zoeken.

    Jullie Jezus

    11-10-2014, 22:55 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ofwel dienen jullie God ofwel geven jullie toe aan de dwaasheid van de mensen 1/10/2014

    Mijn zeer geliefde dochter, het verraad van Mij, Jezus Christus, de Mensenzoon, tiert welig onder diegenen die zeggen dat zij Mij dienen. Zelfs diegenen die zeggen dat ze Mijn trouwe dienaren zijn, hebben Mij verlaten en hun geloof is slechts een sprankje van de vroegere toestand. Wat begon met liefde en mededogen voor Mij, werd gereduceerd tot een fractie van wat het vroeger was en dat werd door vele dingen veroorzaakt.

    Zeer veel minachting voor Mijn Kerk is ontstaan als gevolg van gevallen zielen in haar schoot, die zich tot zware zonden lieten verleiden. Veel van Mijn onschuldige gewijde dienaren leden als gevolg van de zonden van anderen en dit bracht voor hen grote schande mee. Toen dan de Wetten van God aan de kant werden geschoven en er nauwelijks nog over gesproken werd, vergaten velen dat de Geboden van God ten koste van alles moesten gehandhaafd worden. Indien Mijn gewijde dienaren ophouden met de Waarheid te prediken en het belang verwerpen van het spreken over het bestaan van de zonde, hoe zouden Gods kinderen er dan wijzer uit kunnen worden? Mijn gewijde dienaren hebben de morele plicht om het Woord van God te handhaven en om Gods kinderen te waarschuwen voor het gevaar van de zonde. Maar zij hebben besloten om dat niet te doen. Velen zijn bang om de Waarheid te verkondigen uit vrees voor vervolging door diegenen die hen de schuld zullen geven voor de zonden van anderen.

    Tijdens Mijn tijd op aarde heb Ik nooit geaarzeld om te preken over de straf die de mens zal oplopen tenzij hij Gods vergeving voor zijn zonden zoekt. Angst voor Gods straf zou niet de reden mogen zijn om zonde te vermijden maar alleen dat jij, de zondaar, gered kan worden. Zonde is iets waarmee jullie moeten leven, maar jullie mogen ze nooit aanvaarden. Jullie moeten haar bevechten want Ik verlang om jullie zielen te redden. Waarom zou Ik niet verlangen om jullie zielen te redden, koste wat het wil? Heb Ik niet voor jullie geleden en stierf Ik geen pijnlijke dood aan het Kruis, opdat jullie zouden kunnen gered worden in Gods Ogen? Waarom preken Mijn gewijde dienaren dan niet over de absolute noodzaak om het eeuwige leven te zoeken? Indien jullie het Eeuwig Leven niet zoeken, dan zullen jullie het ook niet vinden.

    Het is de plicht van allen die Mij dienen om de mens te helpen redden van de eeuwige verdoeming. De Waarheid werd zolang verborgen dat veel zielen, als gevolg van hun zelfgenoegzaamheid, voor Mij verloren zijn gegaan. Weet dat Ik op de laatste dag Mijn Engelen zal uitzenden en dat de mensen in twee helften zullen verdeeld worden – diegenen die gruweldaden hebben begaan en diegenen die van Mij zijn. Ik vraag jullie, Mijn gewijde dienaren, om de Waarheid te vertellen want indien jullie dat niet doet, dan zullen jullie veel zielen voor Mij verloren doen gaan en daarvoor zal Ik jullie nooit vergeven.

    Ofwel dienen jullie God, ofwel geven jullie toe aan de dwaasheid van de mensen.

    Jullie Jezus

    11-10-2014, 22:52 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kruistocht van Gebed 168

    Profeet : Maria van de Goddelijke Barmhartigheid 

    168 Gebed voor de Gave van Gods Liefde 29/9

    O Liefste Vader, O Eeuwige God, de Allerhoogste, maak mij Uw Liefde waardig.

    Vergeef mij alstublieft dat ik anderen schade berokken en voor elke verkeerde daad die lijden veroorzaakt heeft bij een van uw kinderen.  

    Open mijn hart zodat ik U kan verwelkomen in mijn ziel, en zuiver mij van elke haat die ik mogelijks koester tegenover een andere persoon. 

    Help mij mijn vijanden te vergeven en zaden van Uw Liefde uit te strooien, overal waar ik ga en onder hen die ik elke dag ontmoet.

    Geef mij, Lieve Vader, de Gaven van Volharding en Vertrouwen, zodat ik Uw Heilig Woord kan handhaven en zo de vlam van Uw Grote Liefde en Barmhartigheid kan levend houden in een verduisterde wereld. Amen.

    God de Almachtige Vader

    11-10-2014, 22:45 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn Liefde zal kwaad en haat overwinnen 29/9/2014

    God de Vader : Mijn liefste dochter, wanneer Mijn Liefde door jullie aanvaard wordt kan zij veel vruchten voortbrengen. Maar wanneer zij door de mens afgewezen wordt resulteert dat in een wegkwijnende aarde. Zonder Mijn Liefde is er geen leven, geen vreugde, geen vrede. Wanneer Mijn Liefde door de mens gevoeld wordt, schept dat grote bewondering, ontzag en een diepe dankbaarheid in de ziel van de persoon die met deze Gave werd begunstigd.

    Mijn lieve kinderen, wanneer jullie liefde ervaren in gelijk welke vorm voor een andere persoon, dan is het Mijn Liefde die jullie voelen. Zij kan enkel van Mij komen want Ik Ben Liefde. Liefde is een geschenk en jullie moeten haar grijpen wanneer jullie haar in jullie hart voelen opborrelen. Jullie die Mijn Liefde aanvaarden, weet dat Ik jullie nog meer met Mijn Gave zal vullen wanneer jullie haar delen met hen aan wie deze gunst niet werd verleend.

    Mijn Liefde zal kwaad en haat overwinnen. Liefde neutraliseert de haat, omdat de duivel, de doorn in de zijde van de mens, er niet toe in staat is. Wanneer jullie zeggen Mij te beminnen dan moeten jullie vurig strijden om haat, van gelijk welke aard, te verhinderen jullie ziel te bezoedelen. Indien jullie Mij liefhebben zullen jullie je vijanden vergeven omdat jullie hen zullen zien zoals Ik hen zie. Dat vereist volharding en discipline van jullie kant, wat  zal voorkomen dat jullie iemand anders kwetsen, hetzij met woorden hetzij fysiek.

    Wanneer jullie Mijn Liefde toestaan door jullie aderen te vloeien, zullen jullie totale vrede en vrijheid ervaren. Dat komt omdat jullie dan geen kwaadaardigheid, geen boosheid, noch wraak of wrok jegens een ander kind van Mij zullen voelen. Dat is de Gave van Mijn Liefde in haar zuiverste vorm. Aanvaard haar van Mij door dit gebed te bidden.

    Kinderen, alstublieft vertroost jullie met de kennis dat Ik jullie allen bemin, ongeacht wie jullie zijn, wat voor zonden jullie ook bedreven hebben en of jullie Mij al dan niet vervloeken. Mijn Liefde voor jullie is onvoorwaardelijk.

    Toch moet Ik hen die Mijn kinderen proberen te verblinden voor de waarheid over hun verlossing, scheiden van hen die van Mij zijn. Mocht Ik niet tussenbeide komen, dan zouden velen voor Mij verloren zijn en Ik ben niet bereid om zielen op te offeren aan hen die, ondanks alle inspanningen van Mijnentwege, Mij op de laatste dag zullen afwijzen.

    Ik vraag jullie al jullie vertrouwen in Mij te stellen en Mijn Zegel van Bescherming, onder gelijk welke vorm, dicht bij jullie te houden.  De strijd is reeds begonnen en Ik zal gerechtigheid doen gelden door diegenen te straffen die Mijn kinderen proberen te vernietigen. 

    Vergeet nooit Wie Ik Ben. Ik Ben het Begin en het Einde. Allen die tot Mij komen zullen Eeuwig Leven vinden. Sta Mij toe jullie in veiligheid te brengen en naar een glorievol leven in eenheid met Mijn Wil. Ik zal het Nieuwe Paradijs openbaren op Mijn Eigen Tijd en Ik verlang dat jullie geduld tonen. Leef jullie leven in harmonie met anderen. Zorg voor jullie families zoals vroeger. Kom naar Mij in jullie kerken zoals vroeger. Maar onthoud altijd dat de Waarheid, het Ware Woord van God, nooit kan veranderen want Ik Ben de Waarheid. Ik kan nooit veranderen want dat is onmogelijk.

    Ik bemin jullie. Ik zegen jullie. Ik bescherm jullie.

    Jullie Liefhebbende Vader

    God de Allerhoogste

    11-10-2014, 22:41 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Houd altijd vast aan de Waarheid want zonder dat zullen jullie leugenachtig leven 28/9/2014

    Mijn zeer geliefde dochter, het Woord van God, zoals door Hem werd meegedeeld, en het Woord aan Mijn Heilige Apostelen gedicteerd, was het fundament waarop Mijn Mystiek Lichaam, de Kerk, werd gebouwd.

    Het Eeuwige Woord is het fundament waarop de Kerk gevestigd is. Het is niet omgekeerd. Het Woord van God is Eeuwig – het is in steen gebeiteld. Het is het fundament van de Waarheid. Het fundament van Mijn Kerk kan niet dooreen geschud worden, maar het bouwwerk dat erop staat, kan worden gewijzigd en aangepast. Indien echter het gebouw verandert, dan is het mogelijk dat het fundament het niet meer ondersteunt indien het afwijkt van de gebouwstructuur waarvoor het werd ontworpen.

    Het Woord van God mag nooit worden gewijzigd omdat het nooit kan veranderen. Want hoe zou het kunnen? God zei niet iets om daarmee iets anders te bedoelen. De Kerk moet dienstbaar zijn aan het Woord van God. Het Woord van God is niet ondergeschikt aan die leden van Mijn Kerk die het wellicht anders aanvoelen. Durf te knoeien met het Woord en jullie zullen Mij, Jezus Christus, verraden. Ik Ben de Kerk. Mijn Lichaam is de Kerk en al wat voortkomt uit Mij is heilig. Zolang jullie, gewijde dienaren van Mij, de Waarheid verdedigen, kunnen jullie Mij vertegenwoordigen. Zolang jullie Mij vertrouwen en eren en ervoor zorgen dat de passende handelingen binnen Mijn Kerk voltrokken worden, zolang kunnen jullie zeggen dat jullie van Mij zijn.

    Toen God de Evangeliën dicteerde, door de Kracht van de Heilige Geest, kan het Woord gepresenteerd zijn met behulp van verschillende uitdrukkingen, maar hoe dan ook, het bleef hetzelfde. Toen God sprak door de profeten en door Mijn apostelen, gezegend met de Gave van de Heilige Geest, was de taal duidelijk, eenvoudig en gezaghebbend. Hetzelfde geldt vandaag de dag wanneer God tot Zijn profeten spreekt. De taal is helder en eenvoudig en wordt overgeleverd met gezag, want zij komt van God. De Woorden door Mij, jullie Verlosser, gesproken, zijn trouw aan Mijn Heilig Woord in de Schriften, want ze komen uit dezelfde Hand. Let daarom op voor iedereen die jullie een nieuwe versie van de Waarheid geeft, die moeilijk te begrijpen is, moeilijk te volgen en vaag. Wanneer de Waarheid verdraaid wordt, zal er een valse leer uit voortkomen. Het zal vol gaten zitten, onlogisch zijn en precies het tegenovergestelde van het Heilige Woord van God.

    Wanneer jullie wordt verteld dat God de zonde zal aanvaarden vanwege Zijn Barmhartigheid weet dat dit een leugen is. God zal de berouwvolle ziel aanvaarden, maar nooit de zonde, want dat is onmogelijk.

    Houd te allen tijde vast aan de Waarheid, want zonder Haar, zullen jullie leugenachtig leven.

    Jullie Jezus

    11-10-2014, 22:38 Geschreven door Claudia  


    05-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GRATIS
    GRATIS het verkrijgen van blauw-witte kruisjes van Hille Kok, GRATIS medailles van verlossing van Maria van de Goddelijke Barmhartigheid, GRATIS wonderdadige medailles van de Rue du Bac te verkrijgen op eenvoudige vraag naar het email-adres claudia.baert@gmail.com (max. 2 per zending)

    05-10-2014, 19:29 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pastor Enoc 5/9

     

    Stof naar de Aarde en de Geest naar God, die het gaf (Prediker 12,7)

    05 September, 2014  - 8:25 A.M.

    DE DRINGENDE OPROEP VAN JEZUS, DE GOEDE HERDER AAN DE MENSHEID

    Mijn vrede zou met jullie, mijn kudde.

    Mijn zoon, vandaag wil Ik je opnieuw praten over de crematie van lichamen zodat je deze boodschap aan de koppige mensheid kunt overbrengen, die mijn Woord niet wil vervullen en die mijn stem verwerpt.

    Opnieuw zeg Ik jullie dat de crematie van lichamen een heidense praktijk is en het druist in tegen de Goddelijke Wil. Ik vraag jullie gehoorzamen jullie God, o mensen? Waarlijk Ik zeg jullie dat iedere ziel die in het leven beslist om zijn lichaam te cremeren wanneer hij doodgaat, dat die ziel zal veroordeeld worden in de eeuwigheid volgens mijn word; en als dit zijn intentie was zo zal ook zijn verblijf in het vagevuur zijn. Als de ziel in het leven verwierp dat het lichaam gecremeerd werd na de dood en sommigen van zijn rouwenden gaven er het bevel toe het lichaam te cremeren zal deze schuldig bevonden worden en zal moeten boete doen voor dat zodat wanneer hij in de eeuwigheid komt hij niet in het vagevuur beland tot het Laatste Oordeel.

    Ik herinner jullie er nogmaals aan: Stof naar de aarde en geest naar God, die het gaf (Prediker 12,7) de dode zou moeten begraven worden niet gecremeerd; hij zou een Christelijke begrafenis moeten krijgen en ervoor zou hij de liturgische handelingen en karakteristieken moeten ontvangen van alle Christenen.

    Ik zeg dit, omdat velen worden gecremeerd zonder enige begrafenis en dit is tegen mijn Woord dat staat geschreven: “Mijn kind laat jullie tranen voor de doden als iemand in grote pijn begint te weeklagen. Laat het lichaam met gepaste ceremonie, en verwaarloos de begrafenis niet”. (Prediker of Sirach 38, 16-19)

    Mijn kinderen, Ik, jullie God heeft jullie lichamelijke identiteit nodig tot het laatste oordeel; dit betekent dat de lichamen niet mogen gecremeerd worden omdat in de dagen van het Laatste Oordeel zal Ik de droge botten nieuw leven inblazen en Ik zal hen opnieuw leven geven om jullie te oordelen in al jullie integriteit. Lees Ezechiel 37, 1-10 dat handelt over de droge botten zodat jullie beter begrijpen wat Ik zeg en jullie zullen jullie verwerpelijke praktijk van het cremeren van lichamen opgeven omdat het tegen Gods Wil indruist en jullie zullen kastijdingen ontvangen zoals Ik deed met Moab, die de botten van de koning verbrande om er kalk van te maken (Amos 2, 1-13)

    Noch vlees noch bloed zullen het koninkrijk van God binnenkomen, maar wanneer het laatste oordeel komt zal het dorre bot vlees, spieren hebben en terugkeren naar menselijke wezens die geoordeeld worden in al jullie menselijke en spirituele conditie. Dat het duidelijk is wat Ik zeg zodat morgen jullie niet weeklagen. Gedurende jullie overgang naar de eeuwigheid zullen jullie beter dit alles begrijpen en als jullie niet beginnen van nu af aan om boete te doen voor de verwerpelijke praktijk van lichamen te cremeren, zullen jullie het fel brandende vuur waarmee al die zielen die mijn Woord hebben verworpen door crematie te kiezen. Al zullen strenger geoordeeld worden dan degenen die geen kennis ervan hadden. Niemand zal vrijgesteld worden van blaam.

    Verwelkom mijn woorden en breng ze in praktijk en laat jullie gestorven familieleden niet overgaan door vuur. Mijn vrede laat Ik jullie, mijn vrede geef Ik jullie. Bekeer jullie en toon berouw omdat het koninkrijk van God op handen is.

    Jullie Meester: Jezus, de Goede Herder van alle tijden.

    Maak deze boodschap bekend in alle hoeken van de wereld.

    05-10-2014, 17:25 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pator Enoc 9/9

    Wie voor enige reden de levenscirkel onderbreekt zal vervloekt zijn en deze blaam zelf dragen en zijn nakomelingen tot hij biecht en berouw toont en ervoor boete doet!

    9 september, 2014  -  8:10 A.M.

    DRINGENDE OPROEP VAN JEZUS, HET GEZEGENDE SACRAMENT AAN DE MENSHEID

    Vrede aan jullie, mijn kinderen

    Het leven moet gerespecteerd worden als een gave van God en enige uitzonderingen zou onder mijn schepselen niet mogen voorkomen. Geen menselijk wezen voor enige reden kan het leven nemen van een ander menselijk wezen. Voor elke persoon die in ondraaglijke pijn verkeren of hersendood zijn moet hun leven gerespecteerd worden tot de Wil van God is geschied. De rouwende heeft niet het recht om bevelen te geven om het leven te beeindigen en geen medisch personeel kan het benemen. Dwazen! Wie zijn jullie om over de lotsbestemming van een ander menselijk wezen te beslissen? Enkel God kan leven geven of wegnemen, enkel God heeft de macht over de lotsbestemming van de mens! Waarom komen jullie tussen in de goddelijke wil? Wat weten jullie over de plannen die God heeft voor iedere ziel?

    Wanneer een mens traag aftakelt, is dit omdat Ik die persoon zuiver, zodat zijn overgang naar de eeuwigheid draaglijker is of direct in mijn Vaders koninkrijk komt. Ik ben de Weg, de Waarheid en het Leven; wie zijn jullie kinderen van Adam om mijn plannen in vraag te stellen? Waarom spelen jullie god, stoffelijke mensen? Waarlijk Ik zeg jullie wie voor enige reden de levenscirkel onderbreekt van een ander menselijk wezen is schuldig en zal ervoor opdraaien wanneer hij in de eeuwigheid komt.

    Ik veroordeel alle praktijken die tegen het leven ingaan! Geen euthanasie meer, medisch personeel!

    Onthoud dat jullie zworen het leven te respecteren als Gods gave; of is het soms dat jullie de betekenis van jullie eed vergeten zijn? Als jullie eutanasie toepassen plegen jullie moord en breken jullie mijn vijfde gebod dat zegt: “Ge zult niet doden!” Respecteer het leven da teen goddelijke gave is en het kan niet onderbroken worden door mensenhanden. Wie voor enige reden de levenscirkel onderbreekt zal vervloekt worden en hij zal zelf zijn blaam dragen en zijn nakomelingen tenzij hij biecht, berouw toont en ervoor boete doet! Herinner jullie dat jullie de tempel van de Heilige Geest zijn en dat deze tempels niet kunnen vernietigd worden door mensenhanden.

    Vervloekt zijn degenen die wetten stemmen tegen het leven! Vervloekt zijn degenen die het leven benemen in de moederschoot! Vervloekt de moeders die de toestemming geven om hun eigen kinderen kinderen te vermoorden in hun schoot! Ik zeg jullie tenzij jullie berouw tonen jullie bekeren en boete doen voor jullie zonde dat jullie het vergoten bloed van mijn onschuldigen zullen dragen en het zal jullie paspoort zijn voor eeuwige dood.

    O jullie, mannen en vrouwen die operaties doen of verschillende abortusmethodes toepassen om het leven van een ander menselijk wezen te benemen! Ik zeg jullie als jullie geen berouw tonen, jullie bekeren en boete ervoor doen, zullen jullie je loon voor de eeuwigheid ontvangen en daar zal er geween zijn en tandengeknars.

    O rebelleerende en zondige jeugd die dagelijks mijn zesde gebod breekt, keer naar mij terug en toon berouw vanuit het hart, omdat jullie ontucht en onzuivere handelingen jullie naar de hal leiden! De Hel zit vol jonge mensen die voor hun rebellie mij niet wilden horen! Wees kuis, vraag mij ervoor en Ik zal het jullie geven; zoek een van mijn priesters, biecht men doe verzoening voor jullie vleselijke zonden zodat jullie morgen eeuwig leven hebben. Ik herinner jullie dat seks enkel goedgekeurd is binnen het Sacrament van het Huwelijk in een paar van man en vrouw die liefde beloven aan het altaar van God en wiens doel het is de voorzetting en vermenigvuldiging van de mens. Enige seksuele relatie voor het huwelijk is ontucht en enige seksuele relatie buiten het huwelijk is overspel; dit zijn de zonden die als je ze niet biecht en er boete voor doet jullie zullen leiden naar de eeuwige dood.

    Bekijk jullie wegen, zondige mensheid en stop mijn voorschriften te breken zodat jullie niet moeten weeklagen morgen. Mijn vrede laat Ik jullie, mijn vrede geef Ik jullie. Toon berouw en bekeer jullie want het koninkrijk van God is dichtbij.

    Jullie Meester: Jezus, het Gezegende Sacrament, de Geliefde die niet geliefd wordt.

    Maak mijn boodschappen kenbaar aan de hele mensheid.

    05-10-2014, 16:41 Geschreven door Claudia  


    02-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zonde is een feit. Zij bestaat en zal blijven bestaan tot de Wederkomst van Christus. 27/9/2014

    Moeder van Verlossing : Mijn lieve kinderen, hoe diepbedroefd ben Ik gedurende deze verschrikkelijke tijden waarin de mens zich verheft om God op vele manieren te tarten.

    Gods Wetten worden over de hele wereld geminacht omdat de zonde niet langer als iets verkeerds wordt erkend. Integendeel, zij wordt bij elke gelegenheid gerechtvaardigd zodat de mens niet langer het verschil kent tussen goed en kwaad. Wanneer jullie de zonde omarmen in al haar vormen en voorhouden dat zoiets geen gevolgen heeft, dan zullen jullie nooit tevreden zijn. Vanaf het moment dat de zonde beschouwd wordt als slechts een menselijke onvolkomenheid, zal zij leiden tot steeds grotere en ernstiger zonde totdat zij uiteindelijk zal leiden tot duisternis van geest en scheiding van God. Dat zal een leegte achterlaten in jullie ziel, die een vorm van ellende zal meebrengen waarvan men zich moeilijk kan losmaken.

    Duisternis komt van de geest van het kwaad. Licht komt van God. Zonde brengt duisternis en tenzij jullie de zonden erkennen en verzoening nastreven, zullen die toenemen en woekeren totdat zij de geest verstikken. Niets ter wereld zal of kan dan de ziel de verlichting brengen waarnaar zij smacht. Alleen de verzoening tussen de ziel en God kan haar bevrijden van deze wurggreep.

    Zonde is een feit. Zij bestaat en zal blijven bestaan tot de Wederkomst van Christus. Gods kinderen die de Tien Geboden begrijpen die door Hem werden afgekondigd, zullen weten dat de mens God om vergeving moet vragen telkens hij zondigt. Het is niet van tel dat hij God opzoekt en telkens opnieuw om Zijn Vergiffenis smeekt, want dat is de enige weg om in vereniging met Hem te blijven. Zo zullen jullie vele Genaden ontvangen en jullie zullen rijper worden en wandelen in Gods Licht.

    De mens moet zijn zwakheid aanvaarden omwille van het bestaan van zonden. Hij moet erkennen dat de zonde hem van God kan scheiden. Wanneer hij dat feit niet aanvaardt, dan zegt hij daarmee de gelijke te zijn van God. Zonder geloof in het bestaan van de zonde kan de mens God niet dienen. Daardoor wordt de scheiding tussen de ziel en haar Schepper breder totdat er geen communicatie meer is tussen de mens en God.

    Het is Satans begeerte om zielen te bemachtigen en hun redding te verhinderen. Zolang de mens niet accepteert hoe belangrijk het is om de Wetten van God te erkennen, zal hij Hem verloochenen.

    Jullie Geliefde Moeder

    Moeder van Verlossing

    02-10-2014, 23:50 Geschreven door Claudia  


    Archief per maand
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011

    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • levend geloof 8
  • levend geloof 7
  • levend geloof 6
  • levend geloof 5
  • levend geloof 4
  • levend geloof 3
  • levend geloof 2
  • levend geloof

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    cat4u
    www.bloggen.be/cat4u

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs