Levend Geloof 8
Inhoud blog
  • NIEUWE BLOGSITE
  • De Eucharistie volgens Bayside deel 2
  • Amoris Laetitia
  • De sacramenten
  • Wie mag te communie gaan
  • De zeven doodzonden
  • De Eucharistie volgens Bayside
  • Fulton Sheen over de valse kerk
  • H. Maria in iconen
  • Pantokrator
  • Goede gewoonten cultiveren deel 4
  • Het Russisch Kruis
  • IHS
  • Labarum
  • Ichthus
  • De pelikaan
  • Goede gewoonten cultiveren deel 3
  • O Bloed van Jezus
  • Geestelijke adoptie van een ongeboren kind
  • Geestelijke communie
  • Geestelijke werken van barmhartigheid
  • Boodschap aan Mario - Brindisi
  • Brandend actueel - boodschap van Mario van Brindisi
  • Korte gebedjes door Luisa Piccarreta
  • Gebed om uitstorting in de Goddelijke Wil
  • O Jezus
  • Toewijdingsakte aan de Goddelijke Wil - Luisa Piccarreta
  • Goede gewoonten cultiveren deel 2
  • Pastor Enoc 10/4
  • De duisternis omringt de wereld - Hille Kok 8/4/2016
  • Kinderen van de vernieuwing: 5/4 en 16/3
  • Armageddon volgens Bayside deel 2
  • Goede gewoonten cultiveren
  • Kroontje van de Goddelijke Wil
  • 4 eenvoudige stappen naar het leven in de Goddelijke Wil
  • Armageddon volgens Bayside deel 1
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 2
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 1
  • De Katholieke dag (wikipedia)
  • De Katholieke dag, week, maand deel 2
  • De Katholieke dag, week, maand deel 1
  • Noveen voor het kostbaar bloed
  • Pastor Enoc 27/3
  • Te Deum
  • 5 eerste zaterdagen devotie
  • Zegel van de levende God
  • Verenigde Harten afbeelding
  • Kamers van het Heilig Hart van Jezus
  • 7 geheimen van de eucharistie
  • Boodschap van Ned Dougherty 2/4/2016
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 3
  • Boodschappen van Pelianito
  • Boodschap van Mario te Brindisi
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 2
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 1
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 3
  • Wat het is...
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 2
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 1
  • Voorspellingen 500 zieners komen uit
  • Pauselijke paasboodschap
  • Onze taak als missionaris
  • Vervolging volgens Bayside deel 2
  • Lazarus en de rijke man
  • Vervolging volgens Bayside deel 1
  • Zalig Pasen!!
  • Nederland en Belgie hebben zich ver van God verwijderd
  • Pastor Enoc 17/3
  • De opname volgens Bayside
  • De kruisweg deel 2
  • De kruisweg deel 1
  • De Antichrist volgens Bayside
  • Heilige Maria
  • De Jacinta-foto
  • De Waarschuwing en het Mirakel volgens Bayside
  • Een sprankeltje hoop
  • Dag van rouw
  • De komst van de geimplanteerde ID- en betaalchip
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 2
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 1
  • Bij Jezus Terugkomst en erna
  • Tien kansen om een biddend mens te worden
  • Pastor Enoc 9/3
  • Na het grote wonder deel 2
  • Na het grote wonder
  • Na de waarschuwing - het grote wonder
  • De Waarschuwing deel 2
  • De Waarschuwing deel 1
  • Een boodschap voor nu
  • Boodschappen van Pelianito
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 5
  • Ik ben de redding van de wereld - Hille Kok 25/2/2016
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 4
  • Boodschap van Ned Dougherty 1/3/2016
  • Geestelijk pantser van Pastor Enoc
  • Pastor Enoc 28/2
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 3
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 2
  • Over de Maitreya en de Antichrist
  • De waarschuwing volgens Garabandal
    Zoeken in blog

    12-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De engelbewaarder



    Mijn God, ik bemin U

    omdat Gij oneindig

    goed en volmaakt zijt

    en daarom heb ik spijt

    over al mijn zonden.

    Mijn Jezus barmhartigheid.

    H. Maria, bid voor mij.

    H. Engelbewaarder, bescherm mij.

    12-05-2014, 19:50 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik gebruik slachtofferzielen om anderen tot Mij te brengen, die anders nooit zouden gered worden. 7/5/2014

    Mijn dierbare dochter, wanneer Ik een beroep doe op zielen om Mij te volgen, resulteert dit in een mix van gevoelens, van uitgelatenheid tot grote beroering. Want, WANNEER IK ONTWAAK IN ZIELEN, BRENGT HET VUUR VAN DE HEILIGE GEEST GROTE ZEGENINGEN, MAAR ZE KOMEN GEKLEURD MET EEN GEVOEL VAN VERDRIET. 

    WANNEER IK KIES WELKE ZIELEN DIE MIJN GAVEN VERDIENEN, ZULLEN ZE EEN GEVOEL VAN VERBONDENHEID MET MIJ ERVAREN, MAAR ZE ZULLEN ZICH OOK IETWAT ALS BUITENSTAANDER TOT DE WERELD WAARIN ZE LEVEN VOELEN. ZE ZULLEN HUN MEDEBROEDERS EN ZUSTERS IN EEN NIEUW LICHT ZIEN. ZE ZULLEN EXTRA GEVOELIG ZIJN VOOR DE SCHOONHEID VAN GODS SCHEPPING, WANNEER ZE KIJKEN IN HET GEZICHT VAN ANDEREN, OMDAT ZE DE AANWEZIGHEID VAN GOD ZULLEN ZIEN. Niet een ziel die ze tegenkomen zal de Aanwezigheid van God mankeren uit te stralen, ongeacht hoe ver ze zijn gevallen in Zijn Ogen. Ze zullen ook gevuld zijn met een overweldigend mededogen, die enkel een ouder kan voelen voor zijn eigen kind. Ze zullen een plotse en intense liefde voelen voor die persoon, die hen zal verbazen en schokken. Ze zullen zich echter ook bewust zijn van de duisternis, dat schuilgaat in zielen, klaar om hen te verslinden. De uitverkoren ziel zal zich onmiddellijk realiseren op dat punt wat het is dat van hem verwacht wordt, omdat het dat is wanneer hij naar Mij zal lopen, Mij smekend om hulp om die zielen, die in gevaar verkeren om in een staat van duisternis te duiken, te redden. Zo vreesachtig zal hij zijn voor die ziel.

    EEN OFFERZIEL, EEN UITVERKOREN ZIEL, GEEFT AL WAT UITWENDIG IS IN HUN LEVEN OP EN DOOR DIT TE DOEN GEEFT DIT GROTE GLORIE AAN GOD. Het lijden dat de uitverkoren ziel te verduren heeft bevrijdt anderen zielen van eeuwige vervloeking en als resultaat wordt ze de meest gezochte doelwit van Satan en zijn agenten. Dergelijke zielen doorstaan Mijn Lijden, als een Geschenk aan God, want eens gekozen, kunnen de meesten onder hen God daarna niet de rug toekeren. Er zijn ook degenen die echter uitverkoren zijn, maar die Mijn Beker weigeren. Jullie moeten bidden voor deze arme zielen omwille van hun gebrek aan moed, in het opnemen van Mijn Kruis. Het leidt hen in een van twee richtingen. Ze zullen innerlijk lijden doorstaan, omdat ze het moeilijk zullen vinden om dichter tot Mij te komen. Dan zullen ze in beslag genomen worden door een seculiere wereld, om te ontsnappen aan hun roeping en dit zal hen niets brengen – enkel een gevoel van valse hoop.

    Wanneer een liefhebbende ziel bidt en zich vernedert voor Mij, kalmeert hij de Toorn van Mijn Vader. Dit verflauwt het impact van Mijn Vaders Kastijdingen op de Wereld. ALS EEN UITVERKOREN ZIEL, DIE VERVOLGT WORDT OMWILLE VAN ZIJN LIEFDE VOOR MIJ, EN DIE DE DRAAGKRACHT TE BOVEN GAAT MOET ENKEL ZEGGEN TOT MIJ : JEZUS NEEM MIJN LIJDEN EN DOE ERMEE WAT U WENST. DAN OVERSTELP IK KEN MET BUITENGEWONE GENADEN. De ziel wordt immuun voor het kwaad en zonder vrees. Omwille van zijn volledige vertrouwen in Mij, wordt hij opgetild tot een perfecte ziel en bereikt hij een vredige en kalme houding. ZOVEEL OFFER BRENGT DIT MET ZICH MEE, MAAR WANNEER DERGELIJKE ZIELEN ALLES OVERGEVEN AAN MIJ, IN VOLLEDIGE GEHOORZAAMHEID, EN WEIGEREN OM ZICH MET DE VIJAND VAN MIJN WOORD TE VERBINDEN, ZAL DIT RESULTEREN IN DE REDDING VAN VELE ZIELEN.

    Ik gebruik offerzielen om anderen tot Mij te brengen, die anders nooit zouden gered worden. Het is door deze methode alleen dat offerzielen willen en kunnen verzoenen voor de zielen van miljoenen mensen, die de navelstreng hebben doorgesneden van Mij. Vrees niet teveel voor zielen in duisternis, op dit moment, want Mijn gekozen offerzielen in de wereld zijn in grote aantallen op dit moment. Hun sereniteit brengt de zielen die verloren zijn terug in Mijn Toevluchtsoord.

    Jullie Jezus

    12-05-2014, 19:43 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zovelen onder jullie vandaag hebben geen idee wat dan ook, wat het betekent om Mij te dienen als een Christen. 6/5/2014

    Mijn dierbare dochter, LAAT NIEMAND ER EEN MOMENT AAN TWIJFELEN DAT GOD OOIT ZIJN KINDEREN ZOU TOELATEN OM VAN HEM WEG TE VALLEN ZONDER ALLES WAT IN ZIJN MACHT LIGT GEDAAN TE HEBBEN OM HEN TE REDDEN.

    Jullie hebben zo vele Gaven gekregen, door de profeten sinds het begin, Vele profeten herhaalden steeds opnieuw dezelfde boodschappen, en toch werden velen van hen ofwel genegeerd of belachelijk gemaakt. Velen werden vervolgd en ter dood gebracht. WAAROM VEROORZAAKT HET WOORD VAN GOD ZO’N HAAT? HET IS NIET GODS WOORD DAT AAN DE ZIELEN VAN DE ZWAKKEN KNAAGT OF AAN DEGENEN KNAAGT DIE VER WEG ZIJN GEVALLEN VAN HET GELOOF. NEE. HET IS HOE SATAN REAGEERT WANNEER GOD ZIJN HAND OMHOOG HEFT, GEREED OM DE BOZE TE STRAFFEN, DIE HIJ BOOSAARDIG AANVALT. HIJ WEET DAT HET WOORD VAN GOD, WANNEER HET GEGEVEN WORDT AAN ZIJN PROFETEN ZICH ZO VLUG VERSPREID DOOR DE KRACHT VAN DE HEILIGE GEEST DAT WANNEER DIT GEBEURT DE KRACHT VAN DE BOZE WORDT VERZWAKT. DAAROM IS ZIJN WRAAK GEWELDDADIG. 

    Wanneer de Heilige Geest over het menselijk ras wordt gestort op deze manier, zullen de gevallen engelen opkomen – met zwaarden klaar om elke volgeling van Mij te doorboren, op elke manier ze kunnen. Jullie moeten dergelijke haat voor Mijn Woord aanvaarden en het herkennen voor wat het is – een poging om jullie weg te leiden van de Waarheid. Elke apostel van Mij, elke profeet en gewijde dienaar die de Waarheid aanhangt – het Heilig Woord van God, zal bitter tegengewerkt worden door de kwade krachten. Dit is altijd het geval geweest. Jullie moeten echter nooit haat voor Mij, jullie geliefde Jezus toelaten dat het jullie geest doet bekoelen, want het is op dat eigenste moment dat Ik waarlijk Aanwezig ben in jullie ziel. Lijd in Mijn Naam en Ik zal jullie oprichten in glorierijke vereniging met Mij, in Mijn Koninkrijk dat komt. Breng lijden toe aan anderen, in Mijn Naam, ongeacht hoe gerechtvaardigd je kan denken dat het is, en Ik zal je voor eeuwig weghalen van Mij.

    Mijn Waarschuwingen, die nu aan jullie gegeven worden, zijn er om jullie te herinneren aan wat Ik onderwees, wanneer zovelen onder jullie vandaag geen idee hebben, wat dan ook, wat het betekent om Mij te dienen als een Christen.

    Jullie Jezus

    12-05-2014, 18:32 Geschreven door Claudia  


    10-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe vele mensen geloven in wandaden in naam van gerechtigheid? 6/5/2014

    Mijn dierbare dochter, de reden dat Mijn Woord wordt verworpen door zovelen is omdat de Waarheid een doorn in het oog is van degenen die beschaamd zijn om openlijk Mijn Leer te verkondigen.

    De mens, die gelooft dat vrijheid van meningsuiting belangrijker is dan de gehechtheid aan het Woord van God, bewandelt een zeer gevaarlijk pad. Elke mens die gelooft in zijn recht om zijn mening te uiten als hoogste goed, wanneer hij zonde door de vingers ziet is een verrader van Mij.

    Hoevele mensen geloven in wandaden, in de naam van gerechtigheid? Dergelijke mensen die jullie wetten dicteren, met inbegrip van degenen die jullie Kerk besturen willen jullie laten geloven dat het recht op meningsuiting elk Gebod van God overstijgt, zelfs wanneer het zonde verheerlijkt.

    Zonde neemt vele vormen aan en in de wereld van tegenwoordig wordt elke zonde weggeredeneert, door elk individueel recht te verklaren, om te doen wat hij wil. Terwijl niet een van jullie het recht heeft om over iemand te oordelen, in Mijn Naam, heeft niemand het recht om wandaden als een goede zaak af te doen.

    Jullie Jezus

    10-05-2014, 19:16 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het Boek van Waarheid zal de antithesis van het nieuwe valse boek zijn. 5/5/2014

    Mijn dierbare dochter, ALLEN, DIE MIJN STEM VOLGEN DOOR DEZE BOODSCHAPPEN, ZULLEN BLIJVEN GROTE ZEGENINGEN ONTVANGEN, WANT HUN UITHOUDINGSVERMOGEN ZAL GETEST WORDEN OP MANIEREN DIE NIET GEKEND ZIJN SINDS DE DAGEN DAT DE CHRISTENEN LEDEN IN DE MIDDELEEUWEN. Elk van hen zal beschimpt worden door de boze, die zwakke en hoogmoedige zielen gebruikt om aanvallen te lanceren op diegenen die dicht bij Mij zijn. Elke poging om laster te spuien, zowel zichtbaar als onzichtbaar, zal gedaan worden op Mijn grote Werk.

    ALS DE VERVOLGING HEVIGER ZAL WORDEN, WEET DAT SATANS KRACHT VERKORT WORDT EN DAT ALLES HIJ ZAL DOEN IS BLIJVEN STENEN GOOIEN, LEUGENS VERSPREIDEN EN PROBEREN ZIELEN WEG TE TREKKEN VAN MIJ. Hij zal slagen in het zielen wegtrekken van deze Missie op verschillende manieren. HIJ ZAL VISIONAIREN GEBRUIKEN OM DE MISSIE AAN TE VALLEN EN DIT ZAL GROTE VERWARRING VEROORZAKEN. 

    Wanneer de mens blijft vallen en het Woord van God niet langer aanvaard wordt in zijn geheel, dan zal de Hemel altijd tussenkomen. VERTROUW ME ALS IK JULLIE NU VERTEL – DIT IS MIJN MISSIE EN ALS JULLIE IETS ANDERS WORDT VERTELD, DAN KUNNEN JULLIE ER ZEKER VAN ZIJN DAT JULLIE OP EEN DWAALSPOOR WORDEN GELEID. MIJN BELOFTE IS OM TROUW TE BLIJVEN AAN GODS KINDEREN TOT HET EINDE EN TOT EEN ZIEL VOLLEDIG DE HAND VAN GOD WEIGERT. Ik zal verder gaan en jullie voorzien van al de Gaven die Ik nalaat om jullie te beschermen tegen Mijn vijanden. Zij zullen tot jullie komen als wolven gekleed in schapenvacht. Mijn Gaven zullen de antithesis worden van wat de wereld zal gegeven worden door de vijanden van God. Het Boek van Waarheid zal de antithesis zijn van het nieuwe valse boek – vol van door mensen gemaakte gebrekkige leer, die zonde zal rechtvaardigen. Het nieuwe valse boek zal spoedig op de wereld worden opgelegd. HET ZEGEL VAN DE LEVENDE GOD ZAL JULLIE BESCHERMEN TEGEN HET MERKTEKEN VAN HET BEEST EN DE MEDAILLE VAN REDDING TEGEN DE KETTERIJ DIE ZAL ROLLEN UIT DE MOND VAN MIJN VIJANDEN, DIE MIJN KERK OP AARDE ZULLEN INNEMEN. 

    Deze Missie wordt natuurlijk veracht door Satan en hij zal zelfs goede zielen scherpe kritiek doen afgeven op Mijn Heilig Woord. Goede zielen, die uit een gevoel van misleide trouw aan Mijn gewijde dienaren, die hun geloof verloren zijn en die niet echt Mij dienen, omdat ze niet langer weten hoe, misleid worden. Jullie mogen jezelf niet toelaten om te wankelen. Wees niet zoals degenen die voor jullie kwamen – zij die Mij verwierpen wanneer Ik op Aarde was.

    Ik geef je Mijn Woord, dat je spoedig al het bewijs dat je wenst zult krijgen. Ik geef jullie Mijn Belofte dat Ik nu kom, enkel om jullie Redding te brengen in een tijd wanneer elke poging zal gedaan worden door Mijn vijanden om jullie, je het door God gegeven recht op Redding als een kind van God, te ontzeggen.

    Laat Mij niet in de steek wanneer jullie in je hart weten dat Ik het ben, Jezus Christus, Die nu spreekt. Probeer niet zielen weg te trekken van Mij, als je enige twijfel hebt van Wie Ik Ben. Doe Gods profeten geen pijn of jullie zullen veel lijden. Vecht niet tegen Mijn Vaders Plan om de wereld voor te bereiden voor Mijn Tweede Komst of jullie zullen Mijn Vaders Toorn inroepen. Wees dankbaar. WEES GENEREUS EN AANVAARD DEZE GAVE VAN INTERVENTIE MET LIEFDE EN VREUGDE WANT HET IS VOOR JULLIE EIGEN GOED EN OMWILLE VAN ELKE LEVENDE ZIELEN DAT HET WORDT GEPRESENTEERD AAN DE WERELD. 

    Jullie Jezus

    10-05-2014, 18:46 Geschreven door Claudia  


    08-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.God zou nooit toelaten dat Zijn Woord veranderd wordt of verkeerd geinterpreteerd wordt om te passen voor de mens. 4/5/2014

    Moeder van Redding : Mijn dierbare kinderen, WANNEER GOD PROFETEN NAAR DE WERELD ZOND WAREN ZE EENVOUDIGWEG BOODSCHAPPERS. Ze werden gezonden om de Waarheid mee te delen – het Woord van God.

    DOOR DE EEUWEN HEEN, WAREN ER VELEN VAN GODS KINDEREN DIE DE ROL VAN DE PROFETEN VERKEERD BEGREPEN. Sommigen begonnen de profeten te verafgoden, in plaats van juist het Woord van God te aanvaarden en glorie aan God te geven. ZE CREERDEN GODEN VAN DE PROFETEN EN DE BOODSCHAPPEN DIE AAN DE WERELD GEBRACHT WERDEN _ WAARONDER DEZE VAN MIJN ZOON, JEZUS CHRISTUS – WERDEN MINDER BELANGRIJK DAN DE PROFETEN DIE HEN BRACHTEN.

    Kinderen, de profeten van God, de engelen van God, de visionairen en de zieners waren de verafgoding niet waardig. Zij waren allen eenvoudige mensen met weinig of geen kennis van Goddelijke zaken, dat de reden was waarom ze werden gekozen. DE BOODSCHAPPEN ZIJN BELANGRIJK EN DE BOODSCHAPPERS ZIJN EENVOUDIGWEG DE DRAGERS VAN HET WOORD. Het Woord van God, gegeven door de profeten, mag nooit terzijde geschoven worden, terwijl de profeet verheven wordt en op een voetstuk geplaatst wordt die ze zelf gemaakt hebben.

    HET WOORD VAN GOD MAG NOOIT GENEGEERD WORDEN. HET BEELD VAN GOD MAG NOOIT VERVANGEN WORDEN DOOR AFBEELDINGEN VAN ZIJN PROFETEN OF DE HEILIGEN, DIE ZIJN GUNST VERDIEND HEBBEN. Jullie mogen de heiligen en de profeten vragen om te bemiddelen namens jullie maar jullie mogen hen nooit overstelpen met lofprijzing die moet gereserveerd worden voor God, de Schepper van al wat hemels is. Hetzelfde is waar tegenwoordig. Jullie moeten God eerst eren en Hem voor alles wat is plaatsen. JULLIE MOETEN HET WOORD AANHANGEN, DAT NEERGELEGD IS IN HET BEGIN EN NOOIT VAN AFWIJKEN, WANT HET KAN NOOIT VERANDEREN, NOCH ZAL HET VERANDEREN. Gods Woord is definitief.

    Mijn Zoons Leer was kenbaar gemaakt aan de mensheid wanneer Hij op Aarde was. ZE VERKLAARDEN ENKEL HET WOORD NADER, MAAR ZE WEKEN NOOIT VAN DE WAARHEID AF. Vandaag is de mens nog altijd dezelfde als hij was toen mijn Zoon de eerste keer kwam. De mens is nog altijd zwak, gemakkelijk beinvloedbaar en hij blijft een zondaar vandaag, net als hij toen was. ALS ENIGE PROFEET OF IEMAND DIE BEWEERT TE SPREKEN IN DE NAAM VAN GOD, JULLIE VERTELT DAT HET WOORD MOET AANGEPAST WORDEN OM TE PASSEN AAN DE MENS MODERNE NODEN, DAN MOETEN JULLIE OP JE HOEDE ZIJN. ALS JULLIE VERTELD WORDT DAT HET WOORD WERKELIJK VOLLEDIG IETS ANDERS BETEKENT, DAN MOGEN JULLIE HET NIET AANVAARDEN. De mens, waaronder degenen die God dienen, heeft niet de autoriteit om met de Waarheid te knoeien.

    Wanneer een mens beweert goddelijk geinspireerd te zijn en dan het Woord verandert om te passen in een seculiere wereld, mogen jullie hem niet vertrouwen. God zou nooit toelaten dat Zijn Woord veranderd werd of verkeerd geinterpreteerd werd om de passen voor de mens. Onthoud, wanneer jullie een profeet verafgoden en hem overstelpen met lofbetuigingen, beledig je God. WANNEER JULLIE VERANDERINGEN AANVAARDEN AAN WAT IN DE ALLERHEILIGSTE BIJBEL STAAT, DAT IN TEGENSPRAAK IS MET HET WOORD VAN GOD, DAN SLUIT JE JEZELF AF VAN DE WAARHEID. Wanneer jullie leugens aanvaarden als een middel om God te dienen op jullie eigen voorwaarden, dan scheiden jullie jezelf af van God.

    Jullie geliefde Moeder

    Moeder van Redding

    08-05-2014, 22:43 Geschreven door Claudia  


    07-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wereld ondersteboven gekeerd

    Wereld is ondersteboven gekeerd

    Boodschap van Jezus aan Ann Marie White – 7 augustus 2004 voor het heilig sacrament

    “Dochter, Ik ben het, je Eucharistische Koning --- Ik kom naar jullie deze nacht om allen van Mijn rest op te roepen te bidden, zich voor te bereiden en de Sacramenten te ontvangen zo frequent mogelijk.

    Ik heb jullie verzocht om jullie voor te bereiden sedert enige tijd nu --- zowel jullie huizen, schuilplaatsen en het belangrijkste jullie zielen. Ik vraag jullie dagelijks de Mis bij te wonen, indien mogelijk, ontvang de Eucharistie (Mij) en ga wekelijks te Biecht. Reinig jullie zielen van alle zonden, jullie zullen in een “Staat van Genade” te allen tijde moeten zijn. Jullie zielen hebben het Sacrament van de Biecht dikwijls nodig nu, door Mijn priesters die jullie de absolutie geven --- jullie zielen zullen zuiver zijn om Mijn Genade te ontvangen --- dit is de enige versterking en voedsel om de komende woeste aanval te overleven!

    Jullie wereld zal letterlijk ondersteboven gekeerd worden! Vernieling en verwoesting zullen overal zijn --- Jullie, Mijn Rest, zal Ik vragen te prediken aan de geschokten, verlorenen en verwarden. Je moet in deze Staat van Genade zijn door Mij te ontvangen in de Heilige Eucharistie, en door het Sacrament van de Biecht om al de aanvallen, tussenkomst en verleiding van de boze, af te weren.

    Bid nu voortdurend, blijf dicht bij Mij. Vraag Mijn lieve Moeder, St Jozef, al de Engelen en Heiligen om jullie te begeleiden en jullie te beschermen --- ze zijn er om jullie te begeleiden voor degenen die het vragen. Heb geloof, Ik ben jullie Herder, Ik houd van jullie, nu en altijd ---

    Jullie Eucharistische Koning, JEZUS DE CHRISTUS

    07-05-2014, 22:03 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Priesters die de New Age volgen

    Priesters die de New Age volgen

    Boodschap van Jezus aan Ann Marie White – 5 augustus 2004 voor het Gezegende Sacrament

    ‘Dochter van Mijn Allerheiligste Hart, Ik kom vanavond als de Eucharistische Koning van de wereld! Mijn Lichaam, Mijn Bloed is de allerkostbaarste Gave die jullie nu hebben in deze onstuimige tijden. Ik heb jullie verteld om jullie ware priesters te beschermen, want enkel zij kunnen Mij tot jullie brengen door de allerheiligste consecratie van de Eucharistie.

    De rook van Satan is Mijn Kerk binnengedrongen en vele priesters hebben hun geloften en traditionele geloof laten varen. New Age is de mist dat de visie van velen verduistert – zowel leken als priesters. Wees zeer voorzichtig en toon onderscheidingsvermogen want deze beweging ondermijnt ons heilig Katholiek geloof…

    Dit is “de religie” (in werkelijkheid het occulte) dat de globalisten willen voor de “Ene Wereldorde”. Blijf weg van alle New Age!

    Dit is een van Satans “aanvallige” tactische zetten om jullie geloof in Mij te vernietigen! Jullie hebben reeds knielende mensen gezien die uit Mijn Kerken verwijderd werden, Tabernakels die verborgen werden, beelden die vernield werden --- dit is een systematische aanval die zal verergeren!

    Spoedig zullen jullie kerken ontmoetingsruimten worden en Mijn aanwezigheid zal niet langer aanvaard worden. Jullie zullen moeten “ondergronds” gaan op dit moment met jullie ware priesters om een geldige Mis te hebben. Jullie zullen nagejaagd en vervolgd worden. Bescherm Mijn priesters te allen koste --- geef jullie leven voor hen!

    Ik ben jullie Redder, Ik ben het Sacrament van Leven! Zonder Mij, zullen jullie veroordeeld worden tot de duisternis van Eeuwige afwezigheid van Mij!

    Jullie zullen vele uitdagingen en tests moeten ondergaan --- De Oorlog is aangebroken! Wat zullen jullie kiezen? Onthoud dat Ik bij jullie tot het einde van de aarde zal zijn, Mijn juk is zacht en Mijn last licht --- Bescherm de Eucharistie te allen koste! Het is jullie enige hoop!

    Ik houd van jullie, JEZUS DE CHRISTUS’

    07-05-2014, 20:48 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bij Jezus - Rita Biesemans


    BIJ JEZUS IN HET TABERNAKEL


    In de stilte kom ik U beminnen
    enkel onze zielen luisteren
    heel zachtjes hoor ik U vanbinnen
    geen spreken is't, veeleer een fluisteren

    Wanneer Uw Godheid mijn ziele raakt
    wil zij de vlucht naar boven
    zij kan nog niet, zij is nog naakt
    louter z'in Uw Liefdesoven

    Wanneer ik klein en nietig ben
    wendt Gij Uw Aangezicht naar mij
    dan weet ik Heer dat ik U ken
    dan voel ik U nabij

    Ik sluit mijn ogen, hoor Uw Stem
    'k durf U bijna niet aan te kijken
    "Ik ben niet waardig" zeg ik Hem
    "van zoveel liefdeblijken"

    Ik vraag niet langer meer
    naar het hoe en het waarom
    omdat ik zeker ben, O Heer,
    dat Gij rechttrekt wat was krom !

    Rita Biesemans 19 November 1986 Feest van Sint Elisabeth

    07-05-2014, 18:36 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kruistocht van Gebed 148

    Profeet : Maria van de Goddelijke Barmhartigheid 

    148 Gebed: kom mij te hulp  3/5

    O mijn Jezus, help mij, in mijn tijd van grote ellende. Houd me in Uw Armen en neem me op in het Toevluchtsoord van Uw Hart. Veeg mijn tranen af. Breng mijn voornemen tot rust. Verhef mijn geest en vul me met Uw Vrede. Verleen me alstublieft deze bijzonder verzoek (noem het…). Kom mij te hulp zodat mijn verzoek beantwoord wordt en dat mijn leven vredig kan worden en in vereniging met U, lieve Heer. Als mijn verzoek niet kan verleend worden, vul me dan met de Genade te aanvaarden dat Uw Heilige Wil voor het goed voor mijn ziel is en dat Ik gelovig blijf in Uw Woord, voor eeuwig, met een vriendelijk en minzaam hart. Amen.

    Jullie Jezus

    07-05-2014, 18:26 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vraag en jullie zullen ontvangen, is geen ijdele belofte dat Ik maak. 3/5/2014

    Mijn dierbare dochter, wanneer Ik mensen vraag Mij te vertrouwen is dit een zeer moeilijke zaak voor vele mensen. Zo velen vinden het moeilijk om te vertrouwen in Mijn Liefde voor de mensheid, wanneer ze vertrouwen op hun eigen geloof, om zich volledig aan Mij over te geven. HET IS ENKEL WANNEER JULLIE VOLLEDIG JEZELF OVERGEVEN AAN MIJN ZORG, KUNNEN JULLIE JE VEILIG VOELEN, BESCHERMD EN IN VREDE. 

    MIJN LIEFDE ZAL WANNEER ZE GEZOCHT WORDT DOOR JULLIE, JULLIE BEDEKKEN, WANNEER JULLIE JE ARMEN UITSTEKEN EN MIJ AANROEPEN ALS EEN KLEIN KIND. Kinderen plaatsen al hun vertrouwen op hun ouders als ze klein zijn. Ze weten enkel het verschil tussen wat juist aanvoelt en wat slecht aanvoelt en zo vertrouwen ze volledig op de volwassene om hen te beschermen. Kinderen denken er niet nog eens over om naar hun ouders te lopen voor troost en bescherming te zoeken. Het vertrouwen van een kind is sterk. Hij stelt niet in vraag omdat hij waarlijk gelooft dat hij veiligheid zal vinden in de armen van een liefhebbende ouder.

    IK BEN TE VERTROUWEN, WANT AL WAT MIJ GEVRAAGD WORDT ZAL GEBEUREN ALS HET VOOR HET GOED IS VAN DE ZIEL. Vraag en jullie zullen ontvangen is niet een ijdele belofte die Ik doe. Ik geniet van de Daad van het wegschenken van Mijn Gaven op elk van jullie. Wanneer jullie Mij vragen je te helpen, hoor Ik, voel Ik en antwoord op al wat jullie wensen. Geef Mij de kans om Mijn Liefde voor elk van jullie te bewijzen. Laat Mij jullie het bewijs van Mijn Interventie tonen. HET IS OP DIT MOMENT VAN BESTAAN, DAT IK, JEZUS CHRISTUS, MIJN AANWEZIGHEID ZAL KENBAAR MAKEN IN AL WAT JULLIE AAN MIJ VRAGEN. HET IS OP DIT MOMENT DAT IK JULLIE IN STAAT ZAL STELLEN MIJN AANWEZIGHEID TE VOELEN, MIJN GROTE DADEN VAN INTERVENTIE TE ZIEN IN JULLIE DAGELIJKS LEVEN EN DE KRACHT VAN JULLIE GEBEDEN TE BEGRIJPEN. Want dit zijn de dagen van grote mirakels, die Ik nalaat aan de mensheid, meer dan in enig andere tijd, sinds Ik op de Aarde liep.

    Wanneer jullie waarlijk al je vertrouwen in Mij stellen, kan Ik grote mirakels doen en jullie brengen, niet enkel verlichting van lijden, maar jullie zelfs dichter naar Mijn Heilig Hart brengen. Wanneer een kind weet dat een ouder van hem houdt, voelt hij zich veilig in de wetenschap dat hij beschermd wordt. WEET DAT DOOR IN MIJ TE VERTROUWEN, IK JULLIE ALLEN BESCHERM EN IK ZAL ELKE VAN JULLIE ZIELEN OVERSTROMEN MET EEN DIEP GEVOEL VAN VREDE, DAT JULLIE NERGENS ANDERS OP DEZE AARDE ZULLEN VOELEN. 

    KOM NAAR MIJ VANDAAG EN AANROEP MIJ OM JULLIE TE HELPEN – ONGEACHT WELKE ZORGEN JULLIE KUNNEN HEBBEN. Bid dit bijzonder Gebed (148), iedere keer je in ellende bevindt, en Ik zal elke keer antwoorden.

    AANROEP MIJ ALTIJD, TELKENS WANNEER JE DROEVIG BEN OF HULP NODIG HEBT EN IK BELOOF JULLIE DAT JULLIE EEN TEKEN ZAL GEGEVEN WORDEN DAT IK HEB GEREAGEERD OP JULLIE OPROEP AAN MIJ, JULLIE GELIEFDE REDDER. 

    Jullie Jezus

    07-05-2014, 17:17 Geschreven door Claudia  


    05-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De apocalyps zal helemaal gaan over de overmeestering van mijn Zoons Kerk op Aarde door Zijn vijanden. 2/5/2014

    Moeder van Redding: MIJN KIND, WANNEER MENSEN HET WOORD “APOCALYPS” HOREN, KAN HET ANGST VEROORZAKEN IN HUN HART. Dit is omdat zeer weinigen werkelijk geinformeerd zijn betreffende wat het symboliseert. DEZE TIJDEN WERDEN VOORZEGD, ALS ZIJNDE HET LAATSTE DEEL VAN MIJN VADERS PLAN OM DE WERELD TE VERENIGEN EN HET TE BEVRIJDEN UIT DE GREEP VAN HET KWAAD, DIE HET AL ZOLANG IN ZIJN WURGGREEP HEEFT. 

    HET BELANGRIJKSTE TEKEN DAT DE TIJD NABIJ IS ZAL JUIST MIJN ZOONS TWEEDE KOMST VOORAFGAAN, WANNEER ZIJN KRUISIGING HELEMAAL OPNIEUW ZAL BELEEFD WORDEN. Dit zullen de tekenen zijn. Net zoals Hij werd gegeseld, zo zal ook Zijn Lichaam – Zijn Kerk op Aarde – door corruptie en teistering gegeseld worden. Dan zullen net als de doornen die op Zijn Hoofd geplaatst werden ook de doornen op de hoofden van de leiders van Zijn Kerk geplaatst worden. De handen van Zijn gewijde dienaren zullen genageld worden, als zijnde aan het Kruis, wanneer ze ze niet langer zullen gebruiken in de komende tijden als instrumenten van de Heilige Sacramenten. Net als de nagels mijn Zoons Voeten doordrongen, zo ook zullen de ware dienaren van God verboden worden van zielen te leiden langs het ware Pad van de Heer. DE KRUISIGING VAN MIJN ZOONS KERK OP AARDE ZAL ZICH VOORTZETTEN TOT HET STERFT EN OP DIE DAG ZAL HET LICHAAM VAN MIJN ZOON, JEZUS CHRISTUS, NIET LANGER AANWEZIG ZIJN IN DE HEILIGE EUCHARISTIE. Wanneer mijn Zoons Kerk is vernietigd, op welk pad zullen Zijn volgelingen lopen? Tenzij jullie het Pad van mijn Zoon volgen, zullen jullie niet in staat zijn jullie weg te vinden naar Zijn Koninkrijk.

    WANNEER MIJN ZOONS KERK OVERGENOMEN IS EN DE VIJAND OP DE TROON ZIT, MOETEN JULLIE ALTIJD MIJN ZOON TROUW BLIJVEN. Jullie zullen niet in staat zijn dit te doen als je de wetten van de seculiere wereld aanvaard als een vervanging voor de Waarheid.

    HET BOEK VAN WAARHEID ZAL, SAMEN MET DE KRUISTOCHTGEBEDEN, GERICHT BLIJVEN OP MIJN ZOON. Zijn trouwe gewijde dienaren zullen jullie voeden met het Voedsel van Leven, wanneer het nergens gevonden zal worden. Tegen dan zullen jullie in staat zijn de maanden te tellen, alsof het weken zijn en de weken alsof het dagen waren omdat met het geluid van de trompet zal het Nieuwe Jeruzalem uit de as verrijzen en de vervolging zal voorbij zijn.

    De apocalyps zal helemaal gaan over de overmeestering van mijn Zoons Kerk op Aarde door Zijn vijanden. Het zal gaan over de strijd om zielen. DE KASTIJDING ZAL GAAN OVER GODS WAARSCHUWING AAN DE MENSHEID OM HUN OGEN TE OPENEN VOOR DE WAARHEID. Het Restleger zal helpen om de liefdevlam voor mijn Zoon brandend te houden en tegelijkertijd zielen gratie te verlenen van bestraffing, die hen anders zou overkomen, was het niet voor de Barmhartigheid van mijn Zoon.

    Jullie geliefde Moeder

    Moeder van Redding

    05-05-2014, 20:46 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn Belofte om terug te keren zal vervuld worden in de levensduur van deze generatie. 1/5/2014

    Mijn dierbare dochter, Mijn Belofte om terug te komen zal vervuld worden in de levensduur van deze generatie. VELE MENSEN IN DE WERELD ZIJN ZICH OP DIT MOMENT NIET BEWUST VAN DE PROFETIEEN DIT VERVAT ZIJN IN DE ALLERHEILIGSTE BIJBEL BETREFFEND DE GROTE DAG VAN DE HEER. Om jullie voor te bereiden op deze tijd, heeft Mijn Vader Mij opgedragen jullie te informeren dat de datum is vastgesteld voor Mijn Tweede Komst, maar enkel God, de Eeuwige Vader, kent deze datum. Zelfs Ik, Zijn eniggeboren Zoon, kent deze datum niet – enkel dat het spoedig zal zijn. 

    VELE GEBEURTENISSEN ZULLEN EERST MOETEN PLAATSVINDEN, VOOR DE GROTE VERNIEUWING, MAAR WEET DAT ZE AL SNEL ZULLEN PLAATSVINDEN EN VLUG OPEENVOLGEND. Degenen die de Grote Dag vrezen moeten in de plaats daarvan vertrouwen in Mij en bidden voor de zielen van degenen die alles doen wat ze kunnen om Mij tegenwerken in Mijn Zoektocht naar zielen. MIJN PLAN IS OM ZELFS DE MEEST KOPPIGEN ONDER JULLIE IN MIJN KONINKRIJK TE BRENGEN, WANT HET IS VOOR DE WERELD. Mijn Koninkrijk zal komen, want het is Gods Plan en het zal het Laatste Verbond voleinden, volgens de Goddelijke Wil van God.

    Bid, met generositeit in jullie harten, voor de zielen van degenen die Mijn Barmhartigheid het meest nodig hebben en Ik zal hen bedekken met Mijn Kostbaar Bloed. AL WAT WAS IN HET BEGIN ZAL VERVULD WORDEN OP HET EINDE EN DAN ZAL ER EEN WERELD BESTAAN ZONDER EINDE. Alles begint en eindigt met Mijn Vader.

    Niets zal Mijn Tweede Komst voorkomen. Geen mens die Mij tegenwerkt of die probeert zielen weg te trekken van Mij zal Mij mogen tarten, want wanneer Ik kom zullen al Mijn vijanden verworpen worden. IK ZAL DE ZWAKKEN, DE VREESACHTIGEN, DE BEROUWVOLLEN, DE KETTERS, DE HEIDENEN, DE LEUGENAARS, DE DIEVEN, DE MOORDENAARS – ALLE ZONDAARS REDDEN. NIET EEN ONDER JULLIE IS ONTSLAAN VAN MIJN BARMHARTIGHEID. IK HOUD VAN JULLIE ALLEN. 

    Jullie Jezus

    05-05-2014, 19:58 Geschreven door Claudia  


    02-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pastor Enoc

    HERDERS VAN MIJN KUDDE, OPEN DE DEUREN VAN MIJN HUIS; ONTZEG MIJ MIJN GEZELSCHAP AAN MIJN KINDEREN NIET!

    23 April, 2014  -  8:15  A.M.

    JEZUS’, HET GEZEGENDE SACRAMENT, OPROEP AAN DE HERDERS VAN ZIJN KUDDE

    Mijn vrede zij met jullie, geliefde zonen.


    Wat verdriet, voel Ik als Ik zie dat vele van mijn geliefden mij het gezelschap van mijn trouw volk ontzeggen! Velen van mijn gewijden lijken mijn tegenstander meer te dienen dan mij; sommigen gehoorzamen mijn plaatsvervanger niet en als ze deze houding aannemen rebelleren ze.

    Mijn huis is een huis van gebed, en Ik moet aanwezigheid zijn voor mijn kinderen om mijn volk te troosten. Herders van mijn kudde, open de deuren van mijn huizen; ontzeg mij mijn gezelschap niet aan mijn kinderen! Ik wens permanente tentoon stelling in het Tabernakel, onthoud dat Ik kwam om te dienen en mijn Leven te geven voor mijn schapen; Ik wil al mijn huizen open voor mijn kinderen, mijn volk dorsten naar mij; velen onder jullie, herder van mijn kudde, ontzeggen mijn volk het Levende Water dat Ik ben. Met jullie gedrag, zorgen jullie ervoor dat velen van mijn schapen hun geloof verliezen.

    O hierarchen van mijn kerk, geef het order aan jullie pastors zodat Ik, jullie Jezus, Gezegend Sacrament, tentoon gesteld blijf in mijn tabernakels! Verberg mij niet voor mijn volk, Ik ben het Leven en het Licht van de wereld; laat me de weg van mijn volk verlichten, laat toe dat mijn trouw volk naar Mij komt om Mij te prijzen en Mij te aanbidden. Ik wil met mijn kinderen zijn. Daarvoor kwam Ik naar deze wereld, niet voor jullie te veroordelen maar om jullie te redden. Onthoud wat mijn woord zegt: “Ik zal bij jullie zijn, tot het einde van de wereld” (Matthew 28, 20).

    Herders van mijn kudde, vergeet niet dat mijn Tabernakels hemelse plaatsen zijn hier op aarde, waar Ik Leef en Waarachtig ben, mij gevend als Offerlam voor mijn volk. Er is meer berouw en bekeringen van zielen als ze mij zien, daarom vraag Ik jullie, Geliefde Zonen, dat je mij verheft en me toont voor mijn volk.

    Ik wil tentoon gesteld worden in alle Tabernakels van mijn huizen. Ik wil mijn huizen niet gesloten zien; Ik wil niet verborgen zijn voor mijn kinderen want Ik Ben de God van de levenden, niet van de doden. Mijn geliefden, verwelkom deze aanbevelingen die Ik jullie doe en ontzeg mij mijn gezelschap niet aan mijn volk.

    Jullie Meester: Jezus, Gezegend Sacrament. De Gelieve, die niet geliefd is.

    Maak mijn boodschappen kenbaar aan de hele mensheid.

    02-05-2014, 18:57 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze keer kom Ik de Aarde vernieuwen, om Mijn Koninkrijk op Aarde opnieuw te stichten. 29/4/2014

    Mijn dierbare dochter, velen kunnen zich verbazen over hoe God, de Almachtige Vader, Schepper van al dat Is en zal zijn, voor eeuwig, zou kunnen lijden. De Waarheid is dat Mijn Vader, perfect in alles dat kan zijn, ingeprent is met Liefde. Omdat Hij de Schepper is van Liefde, als deze Liefde verworpen wordt, veroorzaakt dit Smart in Zijn Hart. 

    GODS KINDEREN VERWIERPEN ZIJN GROTE GAVE VAN HET PARADIJS, DOOR DE ZONDE VAN ADAM EN EVA WANNEER ZE UIT ZIJN GUNST VIELEN. IN PLAATS DAARVAN STONDEN ZE TOE DAT ZE VERLEID WERDEN DOOR HET LISTIGE BEDROG DAT VOOR HEN GEPLAATST WERD DOOR DE BOZE. WAT LEED MIJN VADER TOEN DOOR DIT VERRAAD EN WAT LIJDT HIJ NOG ALTIJD VAN DE ZONDE VAN VERRAAD IN DE TEGENWOORDIGE WERELD. Niets is veranderd, behalve het Mirakel van Verlossing, die Hij de wereld nagelaten heeft, door Mijn Offer voor de mensheid.

    MIJN VADERS LIEFDE VOOR JULLIE ALLEN IS ZO GROOT DAT ZIJN SMART DIE VEROORZAAKT IS DOOR DE MENS BLINDHEID EN AFWIJZING VAN ZIJN GROTE BARMHARTIGHEID, OOK ZIJN GAVE AAN DE MENS IS. OMWILLE VAN ZIJN SMART, SMACHT HIJ NAAR ZIELEN EN OP DIE MANIER ZAL HIJ REIKEN NAAR ZELFS DE MEEST ONWILLIGE ONGELOVIGE EN HEM GRIJPEN. Aan degenen die niet in God geloven maar die bewijs en enig teken verlangen dat hen troost in hun ellende zal brengen, zeg ik dit. Ik, Jezus Christus, kwam de eerste keer, niet om louter degenen te redden die de Waarheid aanvaarden – Ik kwam om degenen te redden die niet in staat waren om in God te geloven. Ik doe hetzelfde nu. Terwijl de gelovigen zullen vechten ondereen, ruzieend of het al dan niet Ik ben, Jezus Christus, Die nu tot de wereld communiceert, beloof Ik jullie dit. IK ZAL UIT LIEFDE VOOR JULLIE BEWIJZEN DAT IK HET INDERDAAD BEN DIE NU SPREEKT EN DAT IK OPNIEUW GEZONDEN BEN DOOR MIJN VADER OM JULLIE TE REDDEN. 

    Dit keer kom Ik om de Aarde te vernieuwen, om opnieuw Mijn Koninkrijk op Aarde te stichten – het Paradijs geschapen door Mijn Vader voor Adam en Eva. DIE DAG ZAL SPOEDIG AANBREKEN EN VOORDAT DE TIJD KOMT ZAL IK JULLIE GEEST, LICHAAM EN ZIEL VERLICHTEN. IK ZAL JULLIE SCHOKKEN MET MIJN KRACHT – MIJN GODDELIJKHEID, MAAR JULLIE ZULLEN ZO’N GOLF VAN LIEFDE VOELEN DAT JULLIE NIET ZULLEN TWIJFELEN DAT DIT ENKEL VAN MIJ KAN KOMEN. Dat is Mijn Belofte. Het zijn de kinderen van God, die Hem niet kennen, noch in Hem geloven, die Ik eerst zal naar reiken. De meesten onder hen zullen lopend naar Mij toe komen, omdat ze geen vooropgezette ideeen zullen hebben die kunnen voortkomen van teveel kennis van spirituele zaken. Op hetzelfde moment zal ik naar die zielen reiken die zich in grote duisternis bevinden, die wanhopig, verloren en beladen zijn met grote smart in hun harten. Daarom wanneer jullie Mijn Woord lezen, hierin bevat, weet dat Mijn Boodschappen niet enkel tot doel hebben degenen die Mij liefhebben te treffen – ze worden gegeven om naar jullie te reiken.

    Ik geef jullie vrede. Ik breng jullie groot nieuws, want Ik heb een glorierijke toekomst voor jullie gemaakt, waar de dood geen macht zal hebben over jullie. Ik wacht op die Dag, met grote vreugde. Wacht alsjeblieft met geduld en vertrouwen tot wanneer Ik jullie hart open, jullie zullen geen zorgen meer hebben.

    Jullie geliefde Jezus

    02-05-2014, 18:16 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De dagen in aanloop tot de komst van de antichrist zullen dagen van grote vieringen zijn. 27/4/2014

    Moeder van Redding : Mijn dierbare kinderen, LAAT HET LICHT VAN GOD NEERKOMEN OVER JULLIE, ALS DE PLANNEN OM DE WERELD VOOR TE BEREIDEN OP DE TWEEDE KOMST VAN MIJN ZOON, JEZUS CHRISTUS, VOLTOOID ZIJN. ALLE DINGEN ZULLEN NU VOLGENS DE HEILIGE WIL VAN GOD ZIJN EN IK VRAAG DAT JULLIE GEBED GEBRUIKEN ALS JULLIE GROOTSTE PANTSER ALS DE STRIJD VOOR GODS KINDEREN HEVIGER ZAL WORDEN. In tegenstelling tot eerdere oorlogen, zal de strijd voor zielen zeer verwarrend zijn, omdat de vijand zal waargenomen worden als de vriend, terwijl de ware Kerk van Christus zal verklaard worden als de vijand.

    Hoe sterk zullen jullie moeten zijn, als je een ware Christelijke soldaat wil worden. Jullie moeten nooit buigen voor de druk om godslasteringen te uiten, die jullie gevraagd zullen worden aan deel te nemen, in het openbaar en voor het altaar van mijn Zoon. Wanneer jullie mannen zien verheven worden tot machtsposities in mijn Zoons Tempels en die vragen dat jullie buigen in eerbied voor hen, maar waar geen telen van het Kruis is, ga er dan van weg, want jullie zullen in de fout getrokken worden. JULLIE ZULLEN WETEN DAT DE TIJD DAT DE ANTICHRIST MIJN ZOONS KERK BINNENKOMT, IS AANGEBROKEN, WANNEER DE TABERNAKELS AANGEPAST ZIJN EN IN VELE GEVALLEN VERVANGEN ZIJN DOOR HOUTEN VERSIES.

    Kinderen, wees jullie bewust dat velen onder jullie de Waarheid de rug zullen toekeren, omdat jullie de Waarheid bijna onmogelijk zullen vinden om te aanvaarden. De dagen in aanloop naar de aankomst van de antichrist zullen de dagen van grote vieringen zijn, in vele kerken, van alle Christelijke en andere denominaties. ALLE REGELS ZULLEN VERANDERD ZIJN; DE LITURGIE HEROPGESTELD; MET DE SACRAMENTEN GEKNOEID; TOTDAT UITEINDELIJK DE MIS NIET LANGER ZAL GECELEBREERD WORDEN VOLGENS DE HEILIGE LEER. Tegen dan en op de dag dat de antichrist trots op zijn troon zit, zal de Aanwezigheid van mijn Zoon niet meer zijn. Dan, van die dag af, zal het moeilijk worden voor degenen die mijn Zoon liefhebben om Hem trouw te blijven, zoals ze zouden moeten, omdat elke gruwel jullie zal gepresenteerd worden. Wanneer genoeg afleidingen jullie omringen en wanneer het een overtreding zal worden om de nieuwe hierarchie in vraag te stellen, zullen jullie in de verleiding komen om op te geven en de ene wereldreligie te aanvaarden uit vrees om vrienden en familie te verliezen.

    GODS LEGER – DE REST – ZAL GROEIEN EN DE KRUISTOCHTGEBEDEN VERSPREIDEN DIE VOOR GROTE KRACHT AAN ALLEN ZAL ZORGEN. Mijn Zoon zal tussenkomen en jullie door de uitdagingen dragen die voor jullie liggen en jullie zullen weten dat het door Zijn Kracht is dat jullie de moed en volharding krijgen. Want enkel de sterken onder jullie zullen trouw blijven aan het Heilig Woord van God, maar zelfs ALS HET RESTLEGER MAAR EEN FRACTIE VAN DE OMVANG VAN HET LEGER VAN HET BEEST IS, GOD ZAL HET VULLEN MET DE KRACHT VAN EEN LEEUW. Hij zal de zwakken versterken en hen grote Genaden geven. Hij zal de kracht van degenen verzwakken die toegewijden worden van de antichrist. Al deze gebeurtenissen lijken beangstigend, maar naar waarheid zullen deze gebeurtenissen voor velen lijken als een nieuw tijdperk van eenheid en vrede in de wereld. Mensen zullen de nieuwe ene wereldkerk toejuichen en zeggen: “wat een groot mirakel heeft God bewerkt.” Ze zullen in ontzag zijn voor de mannen, zowel binnen de kerk als buiten de kerk, die zo’n eenheid tot stand brengen. Deze mannen zullen overladen worden met grote lofprijzing en eer en dan ZULLEN ZE GEGROET WORDEN DOOR LUID GEZANG, EVENALS EEN SPECIAAL TEKEN VAN ERKENNING, in elke publieke bijeenkomst.

    Er zal vreugdebetoon, vieringen en ereceremonies zijn, waar ketters geweldige onderscheidingen zullen toegekend worden. Jullie zullen grote rijkdom zien, eenheid onder verschillende geloofsovertuigingen en mannen van eer die behandeld worden als levende heiligen – allen behalve een. De ene waarnaar ik verwijs is de antichrist en ze zullen geloven dat hij Jezus Christus is.

    Jullie geliefde Moeder

    Moeder van Redding

    02-05-2014, 17:07 Geschreven door Claudia  


    30-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vele van de Mysteries van Mijn Koninkrijk zijn onbekend voor de mens. 27/4/2014

    Many of the Mysteries of My Kingdom are unknown to man

    Sunday, April 27th, 2014 @ 18:00

    Mijn dierbare dochter, MIJN PLAN OM DE HELE WERELD TE REDDEN EN ELK VAN JULLIE IN HET TOEVLUCHTSOORD VAN MIJN HART TE NEMEN IS COMPLEET EN ALLE DELEN CORRECT GEPLAATST, ZODAT DE PERFECTIE VAN MIJN BELOFTE TOT WASDOM IS GEBRACHT. 

    Er zijn vele Mysteries verbonden met Mijn Goddelijkheid, die de mens, ongeacht hoe onderlegd hij is in spirituele zaken, nooit werkelijk kan begrijpen. Vele van de Mysteries van Mijn Koninkrijk zijn onbekend voor de mens en Mijn Vader onthulde aan de mensheid enkel wat Hij verlangde. De mens werd de kennis en de Waarheid gegeven zodat hij God kon vereren en Hem dienen, zo goed hij kon. De mens was geinformeerd door de profeten hoe hij zich moet houden aan de Tien Geboden, om ervoor te zorgen dat hij niet in de fout gaat. Om dan Zijn Liefde voor de wereld te bewijzen werd Hij mens en door Mij, Zijn eniggeboren Zoon, Jezus Christus, toonde Hij de mens exact wat voor het goede zorgt en wat het kwade uitmaakt. IK ONTHULDE DE WAARHEID, OOK AL WAS HET MAAR EEN FRACTIE VAN WAT MIJN VADER WENSTE, VOOR DE MENS’ NODEN. MAAR DE MENS WAS ZO TROTS, ARROGANT EN AMBITIEUS DAT HIJ DE WAARHEID NIET WILDE WETEN, WANT HET PASTE NIET IN ZIJN KRAAM.

    De Farizeeen sloten hun ogen, keken de andere kant op en verklaarden Mij mens Die Zijn verstand verloren was en die in raadsels sprak. Ze hadden de capaciteit niet om de Waarheid te horen, hoewel Mijn Leer eenvoudigweg de Woorden, de Lessen en de Geboden die in Mijn Vaders Boek staan, herhaalden. Ze wandelden langs het smalle pad en keken niet links en niet rechts, want ze volgden hun eigen versie om God te dienen. Ze deden dit met een vroom uiterlijk, meden de zwakken, de armen en de ongeschoolden, terwijl ze God prezen. ZE VERBANDEN MIJ EN HUN TEGENHANGERS VANDAAG ZULLEN DIT NOG MAAR EENS DOEN, ALS ZE MET HUN EIGEN LEER IN DE KOMENDE JAREN ZULLEN VERDER DOEN. 

    Zo zie je maar, voor al dat de mens beweert te weten, weet hij eigenlijk zeer weinig over de Weg van de Heer. Dat wat hij werd gegeven is aanvaard, maar enkel delen van de Waarheid dat hem past. Bijvoorbeeld, Ik heb altijd geleerd dat Gods kinderen elkaar zouden liefhebben, maar ze doen dit niet. HOEVELEN ONDER JULLIE LIGGEN VOOR MIJ NEER EN PRIJZEN MIJ IN DANKZEGGINGEN EN LASTEREN DAN JULLIE BROEDERS EN ZUSTERS? SOMMIGEN ONDER JULLIE GAAN ZOVER DOOR MIJ TE ZEGGEN WELKE GODDELOZE MENSEN ZE ZIJN, IN PLAATS VAN LIEFDE EN VERGEVING TE TONEN. 

    De mens zal altijd zwak zijn, omdat het onmogelijk is voor het menselijk wezen om perfect te zijn. Maar waarom Mijn Leer aanvaarden aan de ene kant en het dan ontkennen aan de andere kant? NOOIT ZWICHTEN VOOR DE VERLEIDING OM EEN ANDER IN MIJN NAAM TE BESCHULDIGEN WANT JULLIE HEBBEN NIET DE AUTORITEIT OM DIT TE DOEN. VERHEF JE NOOIT VOOR MIJ, WANNEER JE TEGELIJKERTIJD EEN ANDERE MENS ONEER AANDOET OF KLEINEERT. DIT IS BELEDIGEND VOOR MIJ. Om de Waarheid te aanvaarden moet je zonder boosaardigheid, trots, zelfingenomenheid of egoisme zijn. Je moet jullie schild van arrogantie afleggen omdat di teen karaktertrek van de duivel is en Ik vind het weerzinwekkend.

    Onthoud alsjeblieft Mijn Leer en leid jullie leven volgens wat Ik jullie heb gezegd. Wanneer jullie harten verontrust zijn, vol van angst of haat, moeten jullie altijd om Mijn hulp zoeken. Want als je dit niet doet, dan zal dit gevoel van wanhoop en haat jullie verslinden. Jullie moeten het feit aanvaarden dat jullie altijd zullen zwichten voor zonde, maar weet ook dat jullie moeten echt berouw tonen, vooraleer jullie enige vrede of kalmte in jullie ziel zullen voelen.

    Jullie Jezus

    30-04-2014, 21:00 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het is beter dat jullie deze spirituele pijn nu doorstaan, dan in de eeuwige vlammen. 26/4/2014

    God de Vader: Mijn dierbare dochter, de machten van het kwaad worden sterker bij de dag, als het uur van Mijn Zoons Grote Barmhartigheid zal neerkomen zonder waarschuwing.

    DE MENSEN, ONDER JULLIE, DIE MIJN ZOON NIET AANVAARDEN, ZULLEN ZO PLOTS OMHULD WORDEN DOOR ELKE STRAAL VAN ZIJN, DAT WEINIGEN ONDER JULLIE ZULLEN BEGRIJPEN WAT OP JULLIE WORDT GESTORT. ZO ZAL DE KRACHT VAN ZIJN GODDELIJKE AANWEZIGHEID ZIJN. Degenen onder jullie met haat in jullie harten zullen veel pijn en angst voelen. Jullie zullen driemaal meer dezelfde pijn ondervinden dan die je op Mijn kinderen hebt gepleegd, want vergis je niet, de Waarschuwing is een vorm van Oordeel. JULLIE ZULLEN GETUIGE ZIJN VAN DE PIJN EN INTENS LIJDEN DIE JULLIE ZOUDEN DOORSTAAN ALS JE IN HET VUUR VAN DE HEL WERD GEGOOID. Velen onder jullie zullen de Waarschuwing ondraaglijk pijnlijk vinden. Toch moet je Mijn Geschenk verwelkomen, want het is beter dat je deze spirituele pijn nu ondergaat dan in de eeuwige vlammen.

    Ik streef ernaar om jullie voor te bereiden, door Mijn Gezegende Missie, zodat Ik geen ziel verlies. Mijn laatste Missie op Aarde – waar Ik de autoriteit gaf in de vorm van de Allerheiligste en Gezegende Drie-eenheid – zal fel tegenstand ondervinden, als ze de tocht om zielen te redden verderzet, voor de Grote Dag. Geen andere missie, sinds mijn Zoons Kruisiging, zal zoveel gehaat worden als deze. WEE DEGENEN ONDER JULLIE DIE ZICH VERZETTEN TEGEN MIJ, JULLIE EEUWIGE VADER, WANT ALS JE IN MIJN GEZICHT ZOU SPUWEN, MET VUILE TAAL, ZAL IK JULLIE STRAFFEN.  

    Ik zal de haat en de laster niet lang toelaten, die jullie misleide zondaars Mij toewerpen. WANNEER JULLIE PROBEREN MIJ TE STOPPEN, IN MIJN ZOEKTOCHT OM JULLIE ALLEN TE REDDEN VAN DE BOZE, ZULLEN JULLIE ERG TE LIJDEN HEBBEN, OMWILLE VAN DE ZIELEN DIE VERLOREN ZULLEN ZIJN VOOR MIJ DOOR JULLIE. 

    Mijn Goddelijkheid zal niet verpletterd worden, noch zal de komst van Mijn Zoon gestopt worden. Niemand heeft de macht om dit te doen. De mens die probeert zich te plaatsen tussen de zondaar en Mij, de Eeuwige Vader, met de intentie van die ziel te misleiden door Mijn Woord te ontkennen, zal gestopt worden.

    Ik Ben de Waarheid. Ik Ben het Begin en Ik Ben het Einde. Mijn Liefde voor al Mijn kinderen is groot, maar WEE DE ZONDAAR DIE MIJN TOORN OP DE HALS HAALT WANNEER HIJ PROBEERT ZICH BOVEN MIJ TE VERHEFFEN. Ik zal de hoofden verpletteren van de trotse gewijde dienaren die zielen stelen van Mij, door ketterij. Ik zal degenen vernietigen wiens handelingen zielen misleiden in zware fout. Niet een seconde mogen jullie Mijn Waarschuwing verkeerd interpreteren, want wanneer Ik gedreven ben om tussen te komen in de redding van zielen zullen Mijn vijanden verpletterd worden tot op de grond.

    MIJN KRACHTIGE INTERVENTIES ZIJN BEGONNEN EN SPOEDIG ZAL EEN AANTAL VAN JULLIE DIE MIJN STEM HOREN DOOR DEZE BOODSCHAPPEN OPNIEUW TWIJFELEN, WANT JULLIE ZULLEN GETUIGENIS AFLEGGEN VAN ELKE PROFETIE DIE IN MIJN BOEK VAN WAARHEID VERMELD STAAT. 

    Ga en wees dankbaar voor Mijn Grote Barmhartigheid. Aanvaard Mijn Interventies, want ze zullen helpen om de wereld tot zijn zinnen te brengen. Engel na de zuivering zal de mens in staat zijn om werkelijk te luisteren naar Mijn Stem.

    Jullie Eeuwige Vader

    God de Allerhoogste

    30-04-2014, 20:06 Geschreven door Claudia  


    29-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De tijd dat zonde niet meer bestaat, is nabij. 24/4/2014

     

    Mijn dierbare dochter, DE TIJDEN ZIJN NU NABIJ, DAT DE ZONDEN VAN DE MENS DOOR MIJN KERK, GEACHT ZULLEN WORDEN ONBEDUIDEND EN ONSCHULDIG TE ZIJN IN MIJN OGEN. 

    Zonde is niet iets dat geacht wordt een zwakheid of fout te zijn, door Mij. Zonde is gecreëerd omwille van deze twee karaktertrekken, en ontstaat door het bestaan van Satan. MIJN KERK ZAL SPOEDIG MIJN VOLGELINGEN SUSSEN DOOR HEN TE MISLEIDEN IN HET AANVAARDEN VAN DE LEUGEN, DAT ZONDE SLECHTS EEN METAFOOR IS DAT GEBRUIKT WORDT ALS EEN SYMBOOL VOOR GODS KINDEREN OM HEN TE AAN TE SPOREN EEN PAD  TE VOLGEN DAT GOD WELGEVALLIG IS. Zonde zou je niet afgezonderd mogen doen voelen van anderen, zullen ze zeggen. Zonde, zullen ze zeggen, maakt niet echt iets uit, omdat God Al-Vergevend is. Ja, Ik Ben Al-Vergevend en vergeef elke zonde – behalve voor de eeuwige zonde – eens berouw wordt getoond door de zondaar en inspanningen worden geleverd door hem om alle verleiding uit de weg te gaan om te vermijden dat de zonde opnieuw wordt gepleegd. JULLIE KUNNEN MIJ NIET VRAGEN OM ZONDE TE VERGEVEN WANNEER JE LEEFT VOOR DIE ZONDE. Een moordenaar, die moordt, verminkt en doodt, kan Mij niet vragen om hem te vergeven, terwijl hij blijft moorden en geen intentie heeft om zijn misdaden te stoppen. Wat is het nut van Mij te vragen om jullie te verlossen van zonde, als je niet aanvaardt dat je zondigt op de eerste plaats?

    Zonde wordt veroorzaakt door zwakheid en Ik vergeef de zondaar die echt berouw toont. Wanneer de zondaar niet langer gelooft dat hij schuldig is aan zonde, raakt het ingeworteld in de ziel. De tijd dat zonde verklaard wordt niet meer van tel te zijn is nabij. Wanneer die tijd komt, zal er grote opluchting en viering zijn, omdat wat eens geacht was een zonde te zijn in Mijn Ogen zal niet langer alsdusdanig beschouwd worden.

    Zonde zal aanzien worden als een natuurlijke zaak en die jullie allen zouden moeten aanvaarden. JULLIE ZULLEN NIET VERTELD WORDEN SLECHTS DE ZONDAAR LIEF TE HEBBEN, ZOALS IK DOE. NEE. JULLIE ZULLEN AANGEMOEDIGD WORDEN TE AANVAARDEN DAT ZONDE NIET BESTAAT. Dit alles zal leiden naar het ultieme verraad van Mijn Goddelijkheid, wanneer de wereld zichzelf, zijn talenten, zijn intelligentie zal verafgoden, totdat het zijn grootheid zal verklaren in directe strijd met God, de Eeuwige Vader.

    O hoeveel zullen in de fout, wanhoop en overtreding geleid worden. MIJN KERK ZAL GEBRUIKT WORDEN OM KETTERIJ UIT TE ROEPEN IN MIJN HEILIGE NAAM. Degenen die misleid zijn zullen Mijn leer ondersteboven en binnenstebuiten keren en niet een deel van deze veranderingen zal door Mij, Jezus Christus, geleid zijn. De Heilige Geest zal de gruwel niet voorzitten en er zal grote verwarring, groot leed en een gevoel van hulpeloosheid zijn, aan de kant van degenen die trouw willen blijven aan de Leer van Mijn Kerk. De traditionele leer zal niet langer getolereerd worden. Dan, WANNEER AL WAT HEILIG GEHOUDEN WORDT INEENSTORT, ZAL DE TIJD KLAAR ZIJN DAT DE MENS VAN VERDERF ZIJN PLAATS INNEEMT IN MIJN KERK. 

    Jullie Jezus

    29-04-2014, 16:31 Geschreven door Claudia  


    28-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik zal niet degenen onder jullie toelaten om in Mijn Nieuwe Paradijs te komen om de pijn van fysieke dood te lijden. 23/4/2014

    Mijn dierbare dochter, VELE MENSEN GELOVEN VERKEERDELIJK DAT MIJN WAARSCHUWINGEN AAN DE MENSHEID EEN GEVOEL VAN WANHOOP CREEREN EN ONNODIGE ZORGEN. Dit is begrijpelijk, maar weet dit. DE TOEKOMST VAN DE WERELD DIE ERAAN KOMT IS ADEMBENEMEND, GLORIERIJK OP ALLE VLAK. HET PARADIJS, DAT IS VOORBEREID VOOR JULLIE ZOU JULLIE VULLEN MET ONTZAG, VERWONDERING EN EEN GEVOEL VAN OPWINDING, ALS IK DIT AAN JULLIE MAAR EEN GLIMP ERVAN ZOU ONTHULLEN. Omdat de mens een vrees heeft voor het onbekende en een gebrek aan vertrouwen in Mijn Belofte om elk van jullie Eeuwig leven te brengen, is het moeilijk voor velen, die zich proberen voor te bereiden voor Mijn Koninkrijk.

    MIJN GELIEFDE VOLGELINGEN, MIJN GEKOESTERDE KLEINEN, WEET ALSJEBLIEFT DAT IK NIET ZAL TOESTAAN DAT DEGENEN ONDER JULLIE DIE IN MIJN NIEUWE PARADIJS KOMEN DE PIJN VAN EEN FYSIEKE DOOD LIJDEN – DAT IS MIJN GAVE AAN DEZE GEZEGENDE GENERATIE. Deze omvorming van de wereld waarin jullie nu leven in Mijn Nieuwe Paradijs zal in een ogenblik geschieden; zo is Mijn Grote Liefde voor jullie. Voor deze Grote Dag, MOET IK JULLIE VOORBEREIDEN, zodat jullie allen Mijn Koninkrijk zullen beerven. Ik moet jullie niet door deze beproevingen sturen, die jullie nu doorstaan en deze die nog moeten komen – dat is waar. Voor vele mensen echter die Mijn Woord en Mijn Barmhartigheid  voor lief nemen, moet Ik hen voorbereiden. Hoe kan Ik jullie zuiveren tenzij Ik jullie herinner aan de Waarheid? Enkel de Waarheid zal jullie bevrijden van de ketenen die jullie aan de boze verbinden, die jullie wegsleept van Mij, bij elke kans die hij krijgt. Hij weet dat als jullie niet antwoorden op Mijn Oproep om jullie rechtmatige erfenis in Mijn Koninkrijk veilig te stellen, hij zal winnen. Dan zullen jullie die misleid zijn geworden door hem, falen om jullie ziel te verzoenen met Mijn Goddelijke Barmhartigheid.

    Enkel degenen die Mij elke stap volgen naar het Paradijs, zullen slagen om de Eeuwige Redding te verkrijgen. WEES ALSJEBLIEFT GEDULDIG. Wees alert op Mijn Oproep. DUW ME NIET WEG ALS IK PROBEER JE TE BEREIKEN DOOR DEZE BOODSCHAPPEN. Leer te vertrouwen in Mij, door Mijn Heilig Woord, dat reeds gekend is door jullie in Mijn Vaders Boek.

    Wanneer Ik spreek van kwaad, onthul Ik eenvoudigweg het bedrog waarmee jullie geconfronteerd worden. Het probleem met bedrog is dat het jullie verblind voor de Waarheid en zorgt dat jullie meegevoerd worden in het geloven in een geloofsovertuiging die jullie zal meeslepen in een valse leer. Als Ik, Jezus Christus, het niet ben Die aanbeden wordt in deze nieuwe leer, dan kun je er zeker van zijn dat het niet gedicteerd wordt door de Heilige Geest.

    Sta jullie harten toe kalm te blijven, jullie vertrouwen als dat van een kind te houden en enkel Mij lief te hebben, op de manier dat Ik jullie liefheb. Weersta nooit Mijn Barmhartigheid, wees nooit bang van Mij, voel nooit boosheid tegenover Mij, vooral dan wanneer je lijdt in dit leven. Want spoedig zal Ik jullie thuis brengen. ALS SPOEDIG DE GROTE DAG AANBREEKT, ZAL DE WERELD GEBOREN WORDEN, EN EEN NIEUWE EN EEN PRACHTIG LEVEN WACHT OP JULLIE EN AL JULLIE GELIEFDEN. Jullie allen zullen verbonden zijn met Mij, zonder een vijand in zicht – zonder vrees, gevaar of enig lijden. Dus waarom Mijn Koninkrijk vrezen? Het zal jullie het geluk en de liefde brengen die jullie zochten in jullie leven op Aarde – maar, dat nooit echt vervuld was, ongeacht hoe jullie streefden om deze gaven te verwerven.

    Mijn Grootste Gave aan jullie is Eeuwig Leven. Verwacht Mijn Gave, zonder vrees. In plaats daarvan verwacht mijn liefde en verwachting op Mijn Nieuwe Koninkrijk, want er is veel om naar uit te kijken.

    Jullie Jezus

    28-04-2014, 19:49 Geschreven door Claudia  


    Archief per maand
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011

    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • levend geloof 8
  • levend geloof 7
  • levend geloof 6
  • levend geloof 5
  • levend geloof 4
  • levend geloof 3
  • levend geloof 2
  • levend geloof

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    jamesbond
    www.bloggen.be/jamesbo

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs