Levend Geloof 8
Inhoud blog
  • NIEUWE BLOGSITE
  • De Eucharistie volgens Bayside deel 2
  • Amoris Laetitia
  • De sacramenten
  • Wie mag te communie gaan
  • De zeven doodzonden
  • De Eucharistie volgens Bayside
  • Fulton Sheen over de valse kerk
  • H. Maria in iconen
  • Pantokrator
  • Goede gewoonten cultiveren deel 4
  • Het Russisch Kruis
  • IHS
  • Labarum
  • Ichthus
  • De pelikaan
  • Goede gewoonten cultiveren deel 3
  • O Bloed van Jezus
  • Geestelijke adoptie van een ongeboren kind
  • Geestelijke communie
  • Geestelijke werken van barmhartigheid
  • Boodschap aan Mario - Brindisi
  • Brandend actueel - boodschap van Mario van Brindisi
  • Korte gebedjes door Luisa Piccarreta
  • Gebed om uitstorting in de Goddelijke Wil
  • O Jezus
  • Toewijdingsakte aan de Goddelijke Wil - Luisa Piccarreta
  • Goede gewoonten cultiveren deel 2
  • Pastor Enoc 10/4
  • De duisternis omringt de wereld - Hille Kok 8/4/2016
  • Kinderen van de vernieuwing: 5/4 en 16/3
  • Armageddon volgens Bayside deel 2
  • Goede gewoonten cultiveren
  • Kroontje van de Goddelijke Wil
  • 4 eenvoudige stappen naar het leven in de Goddelijke Wil
  • Armageddon volgens Bayside deel 1
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 2
  • De Bol van Verlossing volgens Bayside deel 1
  • De Katholieke dag (wikipedia)
  • De Katholieke dag, week, maand deel 2
  • De Katholieke dag, week, maand deel 1
  • Noveen voor het kostbaar bloed
  • Pastor Enoc 27/3
  • Te Deum
  • 5 eerste zaterdagen devotie
  • Zegel van de levende God
  • Verenigde Harten afbeelding
  • Kamers van het Heilig Hart van Jezus
  • 7 geheimen van de eucharistie
  • Boodschap van Ned Dougherty 2/4/2016
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 3
  • Boodschappen van Pelianito
  • Boodschap van Mario te Brindisi
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 2
  • Hedendaagse sexuele moraal en het christelijk huwelijk deel 1
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 3
  • Wat het is...
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 2
  • Wereldoorlog III volgens Bayside deel 1
  • Voorspellingen 500 zieners komen uit
  • Pauselijke paasboodschap
  • Onze taak als missionaris
  • Vervolging volgens Bayside deel 2
  • Lazarus en de rijke man
  • Vervolging volgens Bayside deel 1
  • Zalig Pasen!!
  • Nederland en Belgie hebben zich ver van God verwijderd
  • Pastor Enoc 17/3
  • De opname volgens Bayside
  • De kruisweg deel 2
  • De kruisweg deel 1
  • De Antichrist volgens Bayside
  • Heilige Maria
  • De Jacinta-foto
  • De Waarschuwing en het Mirakel volgens Bayside
  • Een sprankeltje hoop
  • Dag van rouw
  • De komst van de geimplanteerde ID- en betaalchip
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 2
  • De nieuwe Hemel en de nieuwe Aarde deel 1
  • Bij Jezus Terugkomst en erna
  • Tien kansen om een biddend mens te worden
  • Pastor Enoc 9/3
  • Na het grote wonder deel 2
  • Na het grote wonder
  • Na de waarschuwing - het grote wonder
  • De Waarschuwing deel 2
  • De Waarschuwing deel 1
  • Een boodschap voor nu
  • Boodschappen van Pelianito
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 5
  • Ik ben de redding van de wereld - Hille Kok 25/2/2016
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 4
  • Boodschap van Ned Dougherty 1/3/2016
  • Geestelijk pantser van Pastor Enoc
  • Pastor Enoc 28/2
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 3
  • Over de Maitreya en de Antichrist deel 2
  • Over de Maitreya en de Antichrist
  • De waarschuwing volgens Garabandal
    Zoeken in blog

    23-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De arrogantie en de hoogmoed van de mensheid zijn beledigend voor de tegenwoordigheid van God. 13/2/2013

    De Maagd Maria : Mijn Heilige Mantel bedekt al diegenen van jullie die Mij, jullie Hemelse Moeder, aanroepen tijdens deze tijden van kastijding. OMDAT DE TOORN VAN MIJN EEUWIGE VADER TOENEEMT MOETEN JULLIE, MIJN LIEVE KINDEREN, INNIG BIDDEN OM HET LIJDEN TE VERZACHTEN DAT ALS EEN VLOED OVER DE AARDE ZAL GOLVEN.

    Concentreer jullie op wat mijn Zoon jullie meedeelt en blijf verenigd in het gebed opdat de zonden kunnen vergeven worden. DE GENOTZUCHTIGE WOLK DIE OVER HET WESTELIJK DEEL HANGT VAN DE WERELD DIE MIJN ZOON HEEFT GEMEDEN, WORDT ELKE DAG DIKKER.

    De arrogantie en de hoogmoed van de mensheid zijn beledigend voor de tegenwoordigheid van God. HUN LEGE ZIELEN ZIJN ALS LEGE VATEN EN ZIJ ZIJN GEVULD MET WAARDELOZE RIJKDOMMEN, GEMAAKT DOOR MENSENHANDEN. In hun hebzuchtige harten hebben zij geen plaats voor Ware Liefde, de Liefde tot God. ZONDER DE LIEFDE TOT GOD ZIJN ZIJ NIET IN STAAT IEMAND ANDERS DAN ZICHZELF LIEF TE HEBBEN. Dat betekent dat de mensheid lijdt, meer dan zou hoeven, omdat de liefde niet gedeeld wordt.

    Indien jullie alleen zorg dragen voor jullie zelf, dan kunnen jullie geen troost geven of het lijden verlichten van diegenen die van anderen afhankelijk zijn.

    Word wakker, kinderen. Alleen door jullie harten te openen voor de Waarheid zullen jullie in staat zijn de barmhartigheid van mijn Zoon te veroveren.

    Jullie geliefde Moeder,

    Moeder van Redding

    23-02-2013, 18:31 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kruistocht van Gebed 100

     Profeet : Maria van de Goddelijke Barmhartigheid

    100 Gebed voor de overleving van het Christendom 13/02

    O lieve Jezus, wij smeken U om de bekwaamheid de beproevingen te overleven die wij nu onder ogen zien, terwijl de laatste ware Paus zijn zending voor U beëindigt.

    Sta ons bij om vreselijke misbruiken te doorstaan die wij nu tegemoet gaan door de ineenstorting van de Kerk die wij eens gekend hebben.

    Laat ons nooit afwijken van de waarheid van Uw Goddelijk Woord.

    Help ons om te blijven zwijgen wanneer wij aangepakt worden om ons te verleiden onze rug naar U te keren en naar de sacramenten die U de wereld gaf.

    Bedek Uw Leger met de machtige liefde die wij nodig hebben, als een schild om ons te beschermen tegen de Valse Profeet en de Antichrist.

    Help Uw Kerk om zich op aarde te verspreiden en te vermenigvuldigen, zodat zij aan de waarheid kan vasthouden en U helpen onze broeders en zusters op de weg van de waarheid te leiden, om onszelf voor te bereiden en geschikt te maken voor Uw Tweede Komst. Amen.

    Jullie Jezus

    23-02-2013, 18:25 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Vrijmetselarij is geinfiltreerd in Mijn Kerk op aarde 13/2/2013

    MIJN ZEER GELIEFDE DOCHTER, DE HEMEL IS NU VERVULD VAN TOORN OMDAT DE DOORNENKROON NEERDAALT OM MIJN LICHAAM, DE KATHOLIEKE KERK OP AARDE, TE VERMORZELEN.

    DEZE PROFETIE DIE JOU MET VELE DETAILS IN DE VOORBIJE TWEE JAAR GEGEVEN WERD, GAAT IN VERVULLING. NU MIJN ANDERE OPENBARINGEN SPOEDIG ZULLEN GEREALISEERD WORDEN, zullen nog maar weinige van Mijn gewijde dienaars in staat zijn Mijn smeekbeden tot het menselijk ras te negeren op dit goddeloos uur van jullie tijd.

    De leden van de boosaardige groep zijn aan hun campagne begonnen om de aarde te “bevrijden” van de waarheid van Mijn Leer. MIJN HEILIGE PLAATSVERVANGER IS IN ZIJN HANDELING GEDWONGEN GEWEEST en zal ten gevolge daarvan veel lijden. De Vrijmetselarij is geïnfiltreerd in Mijn Kerk op aarde en spoedig zal het schisma, zoals voorzegd, splitsing en onrust veroorzaken onder Mijn gelovige dienaars.

    Velen hebben geen idee van de misleiding waarmee zij te maken krijgen. Noch weten zij DAT HET FUNDAMENT VAN MIJN KERK, DE KATHOLIEKE KERK, TOT STOF IS VERBRIJZELD. In plaats daarvan zal de gruwel oprijzen en Ik zal tussenbeide komen en tekens geven om elke ziel opmerkzaam te maken op het belang van het gebed, zodat zij de waarheid van de fictie kunnen onderscheiden.

    HET IS NIET DE INSTORTING VAN DE KATHOLIEKE KERK, DIE WELDRA DUIDELIJK ZAL WORDEN, DIE DE WERELD ZAL VERDELEN. MAAR HET ZAL HUN BETROKKENHEID ZIJN IN DE TOTSTANDKOMING VAN EEN NIEUWE WERELDKERK, EEN ÉÉN-WERELDRELIGIE, DIE HEIDENDOM EN AFGODERIJ ZAL BINNENBRENGEN.

    DE VALSE PROFEET HEEFT ZICH GOED VOORBEREID EN ZIJN TIJD KOMT. IN SAMENWERKING MET DE ANTICHRIST ZULLEN ZIJ DE WERELD OP DE KNIEЁN KRIJGEN. HET ZAL NIET AAN GOED ZIJN DAT ZIJ EER ZULLEN BEWIJZEN, MAAR AAN HET BEEST.

    Ik smeek al Mijn leerlingen, Mijn christelijke volgelingen van overal, om kalm te blijven. Bid om vrede en sta Mij, Jezus, toe jullie in deze tijd te leiden.

    IK ROEP AL MIJN KARDINALEN OP, MIJN BISSCHOPPEN EN MIJN GEWIJDE DIENAARS OM JULLIE KUDDE TE VERENIGEN EN TROUW TE BLIJVEN AAN MIJN LEER. Let goed op wat jullie zal gevraagd worden te prediken want dat zal veranderen. Jullie homilieën zullen bedacht en geschreven worden voor een seculiere wereld en zij zullen geen inhoud hebben.

    IN EEN POGING DIE MOET GEZIEN WORDEN ALS MODERNISERING VAN DE KATHOLIEKE KERK, ZAL MEN JULLIE VOORSTELLEN OM ALLES INCLUSIEVE CONGREGATIES TE BEVORDEREN – ALLE RELIGIES IN ÉÉN VERSTRENGELD, DE ZOGENAAMDE VERENIGDE CHRISTELIJKE KERK.

    Bij een poging, die gezien moet worden als het moderniseren van de Katholieke Kerk, is dit wat jullie voorgelegd (voorgesteld)zal worden – de bevordering van allesomvattende congregaties – alle religies in één zogenaamde Christelijke Verenigde Kerk gewikkeld. Alle uiterlijke kentekens mogen aanvankelijk dezelfde lijken, maar dat is wat jullie geacht worden te zien. Langzaamaan ZULLEN JULLIE MIJN HEILIGE SCHRIFT NIET MEER HERKENNEN wanneer nieuwe woorden, zinnen en nieuwe formuleringen aan jullie zullen voorgelegd worden voor het aanbieden van de sacramenten.  Er zal paniek uitbreken bij de waarachtige getrouwe conservatieve priesters die gealarmeerd zullen worden bij de nieuwe moderne vormgeving waarvan de Kerk gebruik zal maken wanneer zij een nieuwe soort van moderne alternatieve Kerk wil introduceren.

    DOOR HET NETWERK VAN DE VRIJMETSELARIJ, DIE GEÏNFILTREERD IS IN ELKE HOEK VAN DE KATHOLIEKE KERK, VAN DE REGERINGEN EN DE MEDIA, ZAL DEZE GRUWEL VOORGESTELD WORDEN ALS EEN GROTE VERNIEUWING.

    DAT IS HET BEGIN VAN HET EINDE. Mijn Tegenwoordigheid zal onopvallend verwijderd worden voor de nieuwe ceremonie van de Missen.

    ALLE PRAAL EN CEREMONIEEL ZULLEN EEN LEEG TABERNAKEL VERHULLEN WANT MIJN VADER ZAL MIJN GODDELIJKE AANWEZIGHEID NIET LANGER TOESTAAN.

    JULLIE MOETEN VERENIGD BLIJVEN EN INDIEN JULLIE KATHOLIEK ZIJN, VOORTGAAN MET DE DAGELIJKSE MIS BIJ TE WONEN EN TE COMMUNICEREN. En jullie, alle Christenen, jullie moeten weten dat jullie eveneens zullen verlokt worden tot de Nieuwe Wereldreligie, beraamd door naties die nauw samenwerken met de verraders van Mijn Katholieke Kerk. Zij wensen een wereldlijke,  humanistische façade op te trekken – een façade die op subtiele wijze het kwaad verhult dat zij willen stimuleren.

    DE STRIJD IS BEGONNEN MAAR JULLIE, MIJN GELIEFDE VOLGELINGEN, ZIJN STERKER DAN JULLIE DENKEN. Ik Ben er altijd. Ik heb jullie goed voorbereid. Om te overleven moeten jullie dit kruistochtgebed bidden.

    Maken jullie zich geen zorgen, Mijn volgelingen. Alles berust in Mijn heilige handen. Wees geduldig. Rechtvaardig geen enkele van jullie handelingen in Mijn Naam, want wanneer jullie dat doen, dan verdedigen jullie Mijn Woord terwijl het enige dat jullie moeten doen is Mijn Woord te verkondigen.

    Jullie Jezus

    23-02-2013, 18:25 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit leven zal in een oogwenk overgaan in een nieuw Leven, een nieuw, vernieuwd Paradijs 12/2/2013

    Mijn zeer geliefde dochter, zoveel mensen in de wereld zijn zich niet bewust van hun geestelijke aard. Zij zijn zo verstrikt in aangelegenheden betreffende hun dagelijks leven, hun jobs, hun rol als ouders, hun inspanningen om te slagen in examens en zichzelf te ontwikkelen, dat zij vergeten dat aan hun leven hier op aarde na dit leven een einde komt.

    Het is niet meer dan juist dat zij zo goed mogelijk hun best doen waar het hun verantwoordelijkheid betreft om zich te voeden en te kleden, maar wanneer zij hun geestelijk welzijn daardoor verwaarlozen, ontzeggen zij zichzelf de grootse geschenken die hun te wachten staan.

    Velen vergeten dat Mijn Vader het leven op elk moment kan wegnemen. Indien zielen niet voorbereid zijn, zullen zij zich dat berouwen en zullen zij mogelijk niet binnengaan in de Hemel op het moment dat zij van dit leven naar het volgende overgaan.

    HET IS MOEILIJK VOOR HEN DIE EEN DRUK LEVEN LEIDEN OM STIL TE STAAN BIJ WAT ER GEBEURT WANNEER DEZE TIJD, DIE HEN DOOR GOD VERLEEND WERD, EEN EINDE NEEMT. Want velen beschouwen de dood als iets beangstigends en iets waaraan zij liever niet denken. Bijgevolg verwerpen zij Mij, hun Jezus, hun weg naar Mijn Vaders Koninkrijk. IK, JEZUS CHRISTUS, BEN DE ENIGE WEG OM TOT HET EEUWIG LEVEN TE KOMEN, EEN LEVEN DAT JULLIE ONBEKEND IS.

    IK WENS JULLIE TE ZEGGEN DAT ER EEN WONDERBAARLIJK LEVEN WACHT VOOR AL GODS KINDEREN. Dit leven hier is belangrijk, omdat de wijze waarop jullie dit bestaan op aarde dat jullie geschonken werd leven, bepalend is voor jullie toekomst.

    JULLIE MOETEN DE DOOD NOOIT BESCHOUWEN ALS EEN EINDPUNT. INTEGENDEEL, DENK EROVER ALS HET BEGIN VAN EEN NIEUW EN SCHITTEREND LEVEN. De tijd die jullie op aarde doorbrengen is een beproeving, een test en in vele opzichten een ballingschap. Geboren als zondaars zullen jullie ook sterven als zondaars. Maar het zullen die zondaars zijn die elkaar hebben liefgehad, anderen met liefde en eerbied behandeld hebben en hun leven geleid hebben naar Mijn evenbeeld, die veel hebben om naar uit te zien.

    Omwille van Mijn diep medelijden voor al Gods kinderen, maak Ik grote uitzonderingen voor zielen die verdwalen, verloren zijn en verward. Ik maak jacht op zielen die niets met Mij willen te maken hebben en Ik beroer hun harten, zodat zij met anderen kunnen meevoelen.

    Velen beseffen niet hoe Ik in hun harten werk, maar Ik doe dat om hen naar Mij toe te trekken. Want naar alle zielen die tot Mij roepen, zelfs indien zij onzeker zijn inzake Mijn bestaan, kom Ik toegesneld. Ik antwoord onmiddellijk en hoor alle verlangens.

    IK BEN EEN LIEFHEBBENDE GOD. IK BEN NIET GEMAKKELIJK TE VERTOORNEN. IK BEN GEDULDIG. IK BEN VERWACHTEND. IK BEN TROUW. IK BEN GENADIG. IK WACHT OP ALLE ZIELEN OM MIJN OPROEP TE HERKENNEN, WANT WELDRA ZULLEN ZIJ NOG WEINIG TWIJFEL KENNEN INZAKE WIENS STEM HET IS DIE ZIJ HOREN, DIE HEN SMEEKT OM GODS LIEFDE TE VOELEN.

    Dit leven zal in een oogwenk overgaan in een nieuw leven, een nieuw vernieuwd Paradijs. Hoewel deze tijd op aarde veel beproevingen, druk, stress, hoogtes en laagtes kent, toch is er geen vergelijk met de vrede en heerlijkheid van het leven dat al diegenen wacht die Mij liefhebben.

    Jullie Jezus

    23-02-2013, 18:05 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Velen geloven dat de Hel maar een sprookje is. 11/2/2013

    Mijn zeer geliefde dochter, HET IS MIJN HARTENWENS OM DIE MENSEN DIE VRESELIJK ZONDIGEN, TE REDDEN VAN DE FOLTERING VAN DE HEL. 

    VOOR ELKE BEDREVEN DOODZONDE ZAL DE PIJN VAN HET VUUR DE ZIEL VERSCHEUREN ALSOF ZIJ VAN VLEES GEMAAKT WAS. De kreten van angst en verschrikking van zulke zielen die in de diepten van de hel geworpen worden, breken Mijn Heilig Hart.

    Mijn Hart is gekerfd en de verschrikkelijke pijn die Ik voel komt vanwege deze arme zielen.  VEEL MENSEN DIE VANDAAG OP AARDE LEVEN, BEVINDEN ZICH IN VRESELIJK GEVAAR. Dat komt omdat zo velen geloven dat doodzonde slechts een geringe tekortkoming betekent en bijgevolg rechtvaardigen zij haar. En vervolgens gaan zij verder op een weg van zelfvernietiging. Tenzij zij kunnen (in)zien welke ernstige fouten zij begaan, zullen zij voor eeuwig verdoemd zijn en in doodsangst branden.

    ZO WEINIG MENSEN GELOVEN IN HET BESTAAN VAN DE HEL. Velen geloven dat de hel maar een sprookje is. Zo velen geloven niet dat God zulk een plaats zou toelaten te bestaan en dat alle zonden, ongeacht hoe erg, vergeven zijn. Ik wijt dat aan de vergissingen die gewijde dienaren gemaakt hebben gedurende tientallen jaren, doordat zij bezweken onder de druk van een seculiere wereld. Die misleiding heeft het verlies van miljarden en miljarden zielen teweeg gebracht. En, hoewel het te laat is voor die zielen, is er nog wel tijd om gered te worden voor hen die gemerkt zijn met de smet van doodzonden.

    JULLIE MOETEN BIDDEN ZODAT DEZE MENSEN BESCHERMD KUNNEN WORDEN VOOR DE BOOSAARDIGE VERLOKKINGEN VAN SATAN, DIE ZICH VERHEUGT OVER HET VOORUITZICHT VAN HUN LOT. Mijn Licht zal en kan alleen over hen worden uitgegoten wanneer zij hun ogen openen voor de waarheid van de zonde. Hoewel zij Mij kwellen met hun zondigheid is er onder hen niet één die zich niet ongemakkelijk voelt of wanhopig omwille van die zonden. Terwijl velen de oorzaak van die onrust kennen, zullen zij er niets aan doen omdat zij voortgaan met hun zonden goed te praten en te rechtvaardigen. Sommigen doen dat omdat zij omgeven zijn door de duisternis van de leugens die in hun cultuur verankerd zijn. Dergelijke leugens stimuleren de aanvaarding van zonde.

    Help Mij om hen te redden met deze litanie. (nr 5)

    HELP HEN, MIJN VOLGELINGEN, DOOR MIJ DAGELIJKS TE VRAGEN OM HEN TE VERGEVEN VOOR DE GROVE BELEDIGINGEN DIE ZIJ MIJ AANDOEN.

    Jullie Jezus

    23-02-2013, 17:57 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jezus aan de Mensheid - Litaniegebed 5

    Profeet : Maria van de Goddelijke Barmhartigheid

    5 Jezus aan de Mensheid Litaniegebed – Gebed voor de redding van wie in doodzonde verkeert.om de straf van God de Vader te matigen  11/02

    Jezus, red alle zondaars van de vuren der hel.

    Vergeef de verduisterde zielen.

    Help hen om U te zien.

    Til hen op uit de duisternis.

    Open hun ogen.

    Open hun harten.

    Toon hun de waarheid.

    Red hen.

    Help hen om te luisteren.

    Bevrijd hen van trots, wellust en afgunst.

    Bescherm hen tegen het kwaad.

    Hoor hun smeking om hulp.

    Grijp hun handen vast.

    Trek hen naar U toe.

    Red hen van het bedrog van Satan.  Amen.

    Jullie Jezus

    23-02-2013, 17:56 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gebed voor het Kruis



    Hoogste, roemrijke God,

    verlicht de duisternis van mijn hart

    en geef mij het ware geloof,

    de gegronde hoop en de onverdeelde liefde,

    het aanvoelen en de kennis,

    Heer, om uw heilige en waarachtige opdracht

    te kunnen uitvoeren.

    Amen.

                                                             Franciscus van Assisi

    23-02-2013, 17:45 Geschreven door Claudia  


    19-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kruistocht van Gebed 99

    Profeet : Maria van de Goddelijke Barmhartigheid

    99 Gebed voor de redding van Australië en Nieuw-Zeeland 10/02

    O God, Almachtige Vader, in de Naam van Uw geliefde Zoon, Jezus Christus, heb erbarmen met al Uw kinderen in Australië en Nieuw-Zeeland.

    Vergeef ons dat wij Uw Heilig Woord verwerpen.

    Vergeef ons voor de zonde van onverschilligheid.

    Bevrijd ons van onze heidense cultuur en bedek ons met de genaden om hoop, geloof en liefde op te wekken onder onze broeders en zusters.

    Wij smeken U om de gave van onderscheiding en vragen dat U ons allen de zegeningen zou verlenen die wij nodig hebben om ervoor te zorgen dat alleen de waarheid van Uw Heilig Woord gehoord kan worden opdat alle zielen de sleutels tot het eeuwig leven verkrijgen.  Amen.

    Jullie Jezus

    19-02-2013, 20:15 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn Woord zal zich verspreiden in Australie en Nieuw-Zeeland 10/2/2013

    Mijn geliefde leerlingen, hoe brengen jullie toch tranen van opluchting in Mijn heilige ogen.

    JULLIE MOOIE NATIES, RIJKELIJK GEVULD MET OVERVLOEDIGE NATUURLIJKE RIJKDOMMEN, HEBBEN GEEN ZIEL. De naties Australië en Nieuw-Zeeland zijn enerzijds weelderig dank zij het geschenk dat Mijn Vader jullie heeft nagelaten, en anderzijds zijn zij dorre streken. 

    IK ROEP JULLIE NATIES NU OP OM MIJ TE HELPEN JULLIE GELOOF AAN TE WAKKEREN EN MIJN HEILIG WOORD TE VERSPREIDEN, ZODAT HET DE ZIEL VAN AL GODS KINDEREN IN JULLIE LANDEN ZAL VOEDEN.

    MIJN WOORD ZAL IN AUSTRALIE VERSPREID WORDEN DOOR DEZE MISSIE DIE MIJN LAATSTE IS OM ZIELEN OP AARDE TE REDDEN.

    Jij, Mijn dochter, zult de gave van de Heilige Geest ontvangen om Mij de zielen te brengen waarnaar Ik hunker.

    Jullie, Mijn leerlingen, hebben een zware last om dragen omdat het Woord van God in jullie natie miljoenen onbekend is.

    Zeer weinig kerken binnen de christelijke gemeenschap worden gebruikt op de wijze zoals zou moeten. Zij zijn als lege hulzen en Ik ben boos omwille van het zwakke geloof dat onder jullie bestaat. Jullie hebben veel te leren en veel te winnen, wanneer jullie Mij – uit vrije wil – volgen op het pad van de waarheid.

    Mijn plan jullie zielen klaar te maken en jullie hulp in te roepen om die zielen te redden die niet in God geloven, is groot. Het is Mijn missie om atheïsten te roepen en hen te bedekken met Mijn Heilige Geest, zodat Mijn stem vlug gehoord wordt. Hier is een speciaal kruistochtgebed voor de redding van Australië en Nieuw-Zeeland.

    ZEER SPOEDIG, ZAL MIJN HEILIGE GEEST JULLIE ZIELEN ABSORBEREN EN JULLIE ZULLEN MET EEN RUSTIG VERTROUWEN OPMARCHEREN, TERWIJL JULLIE DE WAARHEID ZULLEN MEEDELEN AAN AL DIEGENEN WAARMEE JULLIE IN CONTACT KOMEN.

    Wees dankbaar voor deze zegen waarmee Ik nu jullie naties bedek. Ik bemin jullie en Ik vertrouw erop dat jullie Mijn oproep zullen beantwoorden.

    Jullie Jezus

    19-02-2013, 20:12 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vergeet nooit dat jij de schrijfster bent. Ik Ben de auteur. 9/2/2013

    Mijn zeer geliefde dochter, nu Mijn boodschappen zich snel verspreiden ben jij op dit ogenblik het slachtoffer van een woeste aanval door Satan en zijn leger van demonen. Overal springen zij om je heen om je te verwarren, te beschadigen en te kwellen – allen met één doel: het doel dit werk te stoppen.

    Ik zeg dit om je te verwittigen dat hoe meer Mijn Heilig Woord gehoord wordt en hoe hongeriger mensen worden om Mijn genaden te benutten, des te meer gekronkel jij rondom je zult moeten verdragen. Ieder die bij deze missie betrokken is zal nu de invloed van dergelijke aanvallen gewaarworden. Dit is hoe je zult weten dat zij van de duivel komen.

    Je zult gekweld worden met de bekoring om de tijdsinvestering te verminderen die je Mij schenkt door jouw gebeden. Je zult onderbroken worden, elke seconde, wanneer je tracht om de taken te vervullen die van jou verlangd worden om Mijn Heilige Wil te volbrengen.

    Bij elke gelegenheid op de proef gesteld door anderen die de publicatie van Mijn boeken willen verhinderen, zal je gefrustreerd geraken en niet in staat om de volgende stap voorwaarts te zetten. Dan, als een hevige stomp in de maag - een echt teken van een satanische aanval – zal je in de steek gelaten worden door al diegenen die voor belangrijke schakels zorgen in dit werk. En net op het moment dat je denkt dat deze missie verder onmogelijk is, zal Ik een deur openen, dan een volgende, en Ik zal doorgaan met het opruimen van alle hinderpalen totdat al Mijn wensen vervuld zijn.

    DIT IS EEN KEERPUNT IN MIJN GODDELIJK PLAN VAN VERLOSSING. VANAF DEZE DAG ZAL MIJN WOORD LUIDER GAAN KLINKEN WAARBIJ WEINIGEN IN STAAT ZULLEN ZIJN OM HET TE NEGEREN. DAN ZULLEN ALLE NATIES IN ALLE TALEN DE WAARHEID GENIETEN. SOMMIGEN ZULLEN HET WOORD VAN GOD VERSLINDEN. Anderen zullen het uitspuwen en dan zijn er diegenen die erin zullen verstikken – zo verhard zijn hun harten geworden.

    Telkens je aanvoelt dat deze missie onmogelijk nog kan volbracht worden, weet dan dat het niet jouw hand is die Mijn woord doet gehoord worden in alle naties, maar het is door Mijn hand, Mijn stem en Mijn macht, in de kracht van de Heilige Geest, dat deze missie geleid wordt.

    Vergeet nooit DAT JIJ DE SCHRIJFSTER BENT. IK BEN DE AUTEUR. Mijn macht bruist op door jou. Mijn lijden geselt jouw geest en lichaam. Wanneer je pijn voelt, dan is dat Mijn pijn die je voelt. Wanneer je gekweld wordt met obstakels die Satan op jouw weg plaatst, dan tergt hij Mij, Jezus Christus. Jij bent enkel het werktuig. Vergeet dat nooit en wees verheugd omdat je gezegend bent met dergelijke gave.

    Je zou nu toch in staat moeten zijn om die problemen aan Mij te geven en te doen wat van jou gevraagd wordt, Mijn dochter. Het is Mijn plan om elke levende ziel in de wereld van vandaag te redden en Satan zal een vreselijke oorlog voeren om Mij te stoppen. Iedereen die met Mij samenwerkt zal een doelwit zijn en alleen jullie liefde voor Mij en jullie vertrouwen op Mij zullen jullie overeind houden in deze woelige tijden.

    Jullie Jezus

    19-02-2013, 20:05 Geschreven door Claudia  


    17-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wijsheid uit de Bijbel - deel 9

    Het is veel beter niet te zeggen dat u iets zult doen, dan het wel te zeggen en het daarna toch niet doen.  Prediker 5:4

    Wie zijn kennis al ‘s morgens vroeg luidruchtig en joviaal een groet toeroept, zal met argwaan worden bekeken.  Spreuken 27:14

    Wat hebben recht en slecht met elkaar te maken? Of licht of donker?  2 Korintiers 6:14

    Het licht schijnt in de duisternis en de duisternis heeft het niet in zijn macht kunnen krijgen.  Johannes 1:5

    Wie niet voor zijn zonden uitkomt, kent geen voorspoed; maar wie ze belijdt en zijn leven betert, kan rekenen op liefde en genade.  Spreuken 28:13

    Toen vormde de Heer God het lichaam van de mens uit stof van de aarde en blies hem de levensadem is. Zo werd de mens een levend wezen.  Genesis 2:7

    Ieder moet zijn eigen werk toetsen; dan zal hij slechts voor zichzelf stof tot roem hebben en niet voor een ander.  Galaten 6:4

    Doe uw best bij alles wat u doet, want in de dood waar u naar toe gaat, bestaat geen werk, geen voorbereiding, geen weten en geen begrijpen.  Prediker 9:10

    Wie anderen moet aansporen en bemoedigen, krijgt daar de woorden voor.  Romeinen 12:8

    En de een gaf hij vijf talenten, een ander twee, een derde één, een ieder naar zijn bekwaamheid.  Matteus 25:15

    Zelfs een dwaas die zwijgt, gaat door voor wijs; als hij zijn lippen gesloten houdt, voor verstandig.  Spreuken 17:28

    Ik zal uw bevelen overdenken, en op Uw paden letten.  Psalm 119:15

    De werkmeester giet een beeld, en de goudsmid overtrekt het met goud, en giet er zilveren ketenen toe.  Jesaja 40:19

    Vrees niet voor hun aangezicht, want Ik ben met u, om u te redden, spreekt de Heer.  Jeremia 1:8

    Welgelukzalig is hij, die zich verstandiglijk gedraagt jegens een ellendige; de Heer zal Hem bevrijden ten dage des kwaads.  Psalm 41:2

    Want ik vertrouw niet op mijn boog, en mijn zwaard zal mij niet verlossen.  Psalm 44:7

    De kaars des lichaams is het oog; indien dan uw oog eenvoudig is, zo zal uw gehele lichaam verlicht wezen.  Matteus 6:22

    Een goede boom kan geen kwade vruchten voortbrengen, noch een kwade boom goede vruchten voortbrengen.  Matteus 7:18

    Door uw wijsheid en door uw verstand, hebt gij vermogen voor u verkregen; ja gij hebt goud en zilver verkregen in uw schatten.  Ezechiel 28:4

    Want een drinker en een doorbrenger verarmen en slaperigheid doet lompen dragen.  Spreuken 23:21

    Ken hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken.  Spreuken 3:6

    Die gierigheid pleegt, beroert zijn huis; maar die geschenken haat, zal leven.  Spreuken 15:27

    Want de vromen zullen de aarde bewonen, en de oprechten zullen daarin overblijven.  Spreuken 2:21

    Er is een kwaad, dat ik gezien heb onder de zon, en het is veel onder de mensen:  Prediker 6:1

    Wandelt met wijsheid bij degenen, die buiten zijn, den bekwamen tijd uitkopende.  Kolossensen 4:5

    Die wijs is, zal horen, en zal in lere toenemen; en die verstandig is, zal wijzen raad bekomen.  Spreuken 1:5

    17-02-2013, 01:07 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boodschap van Barbara 13/2

    Feb 13, 2013

    Je moet vertrouwen op de Ruach Hakodesh Heilige Geest wanneer het kwade nu tegen jullie komt – je moet!! De enige weg waar Ik jullie stappen kan begeleiden en jullie kan beschermen is wanneer jullie in de Ruach Hakodesh leven, leven verbonden met Mij. Wanneer jullie in jullie vlees leven, dan zijn jullie uit de verbintenis met Mij. Het enige dat je moet doen om terug in mijn vrede te leven, terug de stroom van de Heilige Geest te verkrijgen is bewust je wil aan hem aanbieden!

    Bied voortdurend je vrije wil aan, aan de Ruach Hakodesh. Het is een valse leer om te geloven dat je moet berouw tonen voor ieder kleine fout om in de verbintenis te blijven. Er is geen enkele manier waar je zou kunnen berouw tonen voor iedere gedachte en zondedaad in het vlees. Satan bombardeert jullie voortdurend met kwade gedachten. In de plaats van voortdurend hem te berispen en te smeken om vergeving, NEGEER HEM! Wanneer je voortdurend gefocused bent op wat je moet doen en waar je berouw moet voor tonen zijn je ogen gericht op Satan en op je zonde! In de plaats van voortdurend te zoeken om iedere misstap te vinden en berouw erover te tonen, ZOEK HET GEZICHT VAN JEZUS. Geef je vrije wil aan de Ruach Hakodesh.

    Zie je dat niet, jullie zonde werd reeds vergeven! Als je je focused op je zonden is dat hetgeen wat de vijand wil. De beste manier om de VIJAND TE VERSLAAN is HEM TE NEGEREN!  In de plaats van je hersenen te pijnigen om te proberen ieder klein ding dat je verkeerd gedaan hebt op te sporen, iedere zonde die je hebt gepleegd, proberen ervoor te zorgen dat je voor alles berouw hebt getoond (wat onmogelijk is), stap niet in deze val van zonde om mee te beginnen! Stap niet in je vlees om mee te beginnen. Wanneer je voortduren je wil ondergeeft aan de Heilige Geest Ruach Hakodesh, zal het onmogelijk zijn om in zonde te leven omdat je in de Ruach Hakodesh leeft, je zult leven in de wil van de Vader! Stop je te focussen op jullie zonde, stop met proberen zonde te vermijden in je vlees!

    Simpelweg in je vlees zijn en NIET GELEID WORDEN DOOR DE RUACH HAKODESH IS ZONDE!
    Niets doen, niets denken, stilzitten in je vlees is nog altijd zonde…
    Omdat vlees = zonde!
    Dus GEVULD ZIJN MET DE RUACH HAKODESH = VRIJHEID VAN ZONDE!!!!!

    De enige manier waarop je zondevrij kunt blijven is door de leven in de Ruach Hakodesh.
    In je vlees, zelfs als je probeert de letter van de wet te volgen, zelfs al kon je dat, zie je niet dat juist bestaan in je vlees zonde is. De wet werd gecreerd zodat de mens zijn nood aan een redder kon zien. De mens kan de wet niet houden, en zelf als kon hij de tien geboden volgen, heeft hij nog altijd een gebrek aan heiligheid die vereist is om zichzelf te presenteren aan zijn Schepper! Heiligheid moet aanwezig zijn voor een mens om zich te presenteren aan zijn Schepper. Vervuld zijn met de Ruach Hakodesh is de enige manier dat je het heilige kunt bereiken. Vervuld zijn met de Ruach Hakodesh is de enige manier waar de Vader welbehagen je je schept.

    17-02-2013, 00:28 Geschreven door Claudia  


    16-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De bliksem van God
    De keren dat God door de bliksem liet van zich horen :





    16-02-2013, 23:53 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik ben jullie Leraar, en door Mij zullen jullie de Geheimen inzake Mijn Laatste Goddelijk Plan begrijpen 8/2/2013

    Mijn zeer geliefde dochter, INDIEN DE MENSEN ZICH ZOUDEN BEWUST WORDEN VAN DE GAVE DIE IK NU AAN DE MENSHEID SCHENK, WAARIN IK DE DODEN EN DE HEILIGEN TOT LEVEN ZAL OPWEKKEN, DIE ZICH ZULLEN VERENIGEN MET DIEGENEN ONDER JULLIE AAN WIE HET GESCHENK VAN EEUWIG LEVEN IN MIJN KONINKRIJK VERLEEND WORDT, DAN ZOUDEN JULLIE WERKELIJK DEZE ZEER BIJZONDERE GENADE BEGRIJPEN.

    Het verlies van een geliefde die op aarde sterft, kan zeer droevig zijn en kwellende pijn veroorzaken. Maar Mijn Belofte jullie in eenheid bijeen te brengen met diegenen die gestorven zijn in staat van Genade, zal al Gods kinderen op een werkelijk glorievolle wijze verenigen.

    FAMILIES ZULLEN ZICH VERENIGEN. Geliefden zullen zich verzamelen en dat zal uitlopen op een groot feest. Al diegenen die gezegend zijn om te worden opgenomen in Mijn Nieuw Paradijs, dat eeuwig leven biedt, zullen verrast zijn over de omvang van Mijn Groot Geschenk.

    BEREID JULLIE VOOR OP DE DOOD. VREES ER NIET VOOR. Maar weet dat het niet gemakkelijk is in de Hemel binnen te komen. Veel geestelijke voorbereiding is vereist. Wanneer jullie het wonderbare leven goed verstaan, dat jullie wacht bij Mijn Tweede Komst, dan zullen jullie begrijpen wat van jullie verwacht wordt.

    JULLIE MOETEN IN DEZE TIJD NIET ALLEEN MIJN INSTRUCTIES NAVOLGEN, JULLIE MOETEN OOK DE VERANTWOORDELIJKHEID OPNEMEN MIJ TE HELPEN DE ZIELEN TE REDDEN VAN HEN DIE ZICH OM MIJ NIET BEKOMMEREN EN DIE GEEN VERLANGEN HEBBEN OM HUN EIGEN ZIELEN TE REDDEN – TERWIJL ZIJ ZICH VOOR MIJ GOEDPRATEN OF DE SACRAMENTEN ONTVANGEN. Dat is het geval omdat zij een bewuste beslissing genomen hebben om Mijn Bestaan gescheiden te houden van hun dagelijks leven. Ik Ben iets waarvan zij zich misschien vaag bewust zijn – een of ander geestelijk denkbeeld, dat zij niet kunnen begrijpen. De reden is dat zij er niet in geïnteresseerd zijn om de nodige veranderingen door te voeren die noodzakelijk zijn om waardig te willen worden voor Mijn Koninkrijk. 

    DEZE VERLOREN LAUWE ZIELEN ZIJN MIJN GROOTSTE ZORG, OMDAT HUN AANTAL GROOT IS, en zij langzaamaan steeds verder en verder van Mij wegdrijven. Ik smacht naar hun zielen. De enige manier waarop Ik hen kan stimuleren is door de moderne communicatiemiddelen, om zo hun aandacht te trekken. Geen middel zal onbeproefd gelaten worden. Al wat in Mijn Macht ligt zal gedaan worden om hen tot Mij te brengen.

    TENSLOTTE ZIJN ER DAN DE ZIELEN DIE NOOIT VAN MIJ GEHOORD HEBBEN MAAR NIET DOOR HUN EIGEN SCHULD. Die nooit iets geweten hebben van Mijn dood op het Kruis of de gevolgen daarvan voor de toekomst van hun bestaan. Ik moet hun de Waarheid tonen. Ik moet hen onderrichten. Ik moet Mijn Boodschappen eenvoudig houden. Ik moet hun het bewijs voor het bestaan van hun zielen leveren en jullie, Mijn Leger, zullen Mij helpen dat te doen.

    VELE OPDRACHTEN ZULLEN VAN JULLIE GEVRAAGD WORDEN IN HET REDDINGSWERK VAN ALLE ZIELEN EN IK, JULLIE JEZUS, ZAL JULLIE TONEN HOE DIE MOETEN UITGEVOERD WORDEN. IK ZAL JULLIE MEER GEDETAILLEERD ONDERRICHTEN EN IK HOOP DAT JULLIE MIJN OPROEP ZULLEN BEANTWOORDEN, ONGEACHT HOE ONMOGELIJK DE TAAK MAG LIJKEN.

    Bemin Mij en vertrouw op Mij, want IK BEN JULLIE LERAAR en door Mij zullen jullie de Geheimen inzake Mijn Laatste Goddelijk Plan begrijpen. Dan zal alles gedaan zijn en zal de wereld klaar staan voor Mijn Glorierijke Terugkomst.

    Jullie Geliefde Leraar

    Jezus Christus

    16-02-2013, 23:44 Geschreven door Claudia  


    15-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kom, volg Mijn Zoon, langs het Pad van Waarheid 7/2/2013

    God de Vader : Mijn dierbare dochter, wat maakt het uit dat Mijn kinderen de goede dingen zo graag hebben die Ik op aarde voorzie?

    Wat maakt het uit dat de prachtige wereld die Ik geschapen heb zo geliefd en bewonderd wordt door Mijn kinderen?

    Wat maakt het uit dat Mijn kinderen elkaar liefhebben en vreugde vinden in anderen?

    Deze zijn allemaal Gaven van Mij, jullie geliefde Vader. Jullie moeten nooit deze prachtige Gaven vrezen, noch zouden jullie niet schuldig mogen voelen wanneer ze jullie plezier brengen.

    DE BELANGRIJKSTE GAVE DIE IK JULLIE BRENG IS ECHTER MIJN LIEFDE VOOR ELK VAN JULLIE. Dit is een unieke Liefde en de liefde die je in jullie harten houdt voor anderen draagt slechts een kleine gelijkenis aan Mijn Almachtige Liefde.

    HET IS ENKEL WANNEER JULLIE JE LIEFDE PLAATSEN VOOR DEZE BIJZONDERE GAVEN, VOOR JULLIE LIEFDE VOOR GOD, DAT JULLIE ZULLEN FALEN OM VREDE TE VOELEN. Terwijl jullie dus vreugde zullen vinden in de Gaven die Ik jullie gaf, kunnen ze enkel goed genoten worden wanneer ze gecombineerd worden met een zuivere liefde van het hart voor jullie Schepper.

    MIJN BEWIJS AAN JULLIE VAN MIJN STEEDS OMRINGENDE LIEFDE WAS WANNEER IK JULLIE MIJN ENIGGEBOREN ZOON ZOND OM JULLIE TE BEVRIJDEN VAN ZONDE. HIJ WAS MIJN GROOTSTE GAVE EN, DOOR HEM ZULLEN JULLIE EEUWIG LEVEN VINDEN IN MIJN NIEUWE PARADIJS.

    HET PAD IS UITGEHOUWEN VOOR JULLIE EN HET ZAL ZORGVULDIG WORDEN VORMGEGEVEN, HELEMAAL TOT AAN DE POORTEN VAN HET PARADIJS, DOOR DEZE LAATSTE MISSIE VAN DE HEMEL.

    Kom, volg Mijn Zoon langs het Pad van Waarheid en laat Hem toe jullie te verzamelen in een veilige cocon, door Zijn Grote Barmhartigheid.

    Ik vergroot Mijn Heilige Armen en omarm jullie in het Verbond van Mijn Zoon, als Hij de laatste fase voorbereid om al Mijn kinderen thuis te brengen naar Mij.

    Jullie thuis zal verstrengeld zijn met de Mijne. Geduld, doorzettingsvermogen, lijden, tranen en liefde voor mijn Zoon, zullen alle verenigd worden, als jullie op dit lastige pad wandelen naar Mij. Enkel degenen die sterk genoeg zijn zullen de laatste stappen bereiken.

    Jullie geliefde Vader

    God de Allerhoogste

    15-02-2013, 10:03 Geschreven door Claudia  


    13-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boodschap van Barbara 12/2/2013

    Feb 12, 2013

    JOHANNES 4:23 – NU IS EEN TIJD KOMEND EN IS NU GEKOMEN DAT DE WARE AANBIDDERS DE VADER IN GEEST EN WAARHEID ZULLEN AANBIDDEN, WANT ZE ZIJN DE SOORT VAN AANBIDDERS DIE DE VADER ZOEKT. GOD IS GEEST EN ZIJN AANBIDDERS MOETEN IN GEEST EN IN WAARHEID AANBIDDEN!
    Denk nooit dat je sterk genoeg bent in je vlees om de strijd te voeren met de vijand! Jij, in je vlees bent geen partij voor hem. Wanneer je geen tijd doorbrengt in Mijn Woord en luistert naar gezegende leringen dan verhongert de Ruach Hakodesh! Hij is er maar je laat zijn werk in jou niet toe. Hij werkt in jou volgens dat je bijbelse, gezonde kennis ontvangt. Hij ontvangt zijn energie om je verder te brengen in je tocht wanneer je tijd doorbrengt in het Woord. Hij wordt onderdrukt wanneer je in je vlees bestaat.

    De Heilige Geest is een gentleman. Hij zal niet binnenstappen en je gids zijn tenzij je het hem vraagt. Hij kan zich in jou niet manifesteren tenzij de poorten voor hem open staan om vrijelijk in en uit jou te stromen. Het vlees blokkeert deze poorten. De dingen van het vlees onderdrukken de Heilige Geest. Om de Heilige Geest te laten stromen door jou moeten deze poorten open gehouden worden. Je moet Hem voortdurend voeden met kennis van gezonde bijbelse leer of tijd doorbrengen met Hem in het Woord. Dit is wat deze poorten open houdt om hem in en uit te laten stromen.

    Tijd doorbrengen in gebed en bidden in de geest verhoogt ook deze kracht om binnen je te handelen. In plaats van een straaltje, zorgt bidden in de geest dat deze stroom vermeerdert zodat op zijn beurt ook je kennis verder zal verhoren en zijn stroom in jou zal ook vermeerderen. Hij is als een voortdurende beweging dat blijft groeien en bouwt op zichzelf in en door jou als je hem niet belemmert! Wanneer je je voedt op dingen van het vlees en dingen van deze wereld, dan sluit je de poorten voor hem. Je vertraagt hem en je vertraagt deze vooruitgang in je leven.Hoe meer je je hart opent naar zijn richting, hoe meer begeleiding hij zal geven. Hij zal zich nooit verwijderen van jou maar je kunt hem onderdrukken tot het punt dat er geen actie meer komt door niet de juiste geestelijke voeding of kennis toe te laten en door geen actie in je gebedsleven! Je hebt beiden nodig, je hebt kennis nodig door het Woord en aanbidding in geest. Deze zaken zullen zijn macht in jou vermeerderen.
    Sent to: 278pikelk

    13-02-2013, 00:05 Geschreven door Claudia  


    12-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kruistocht van Gebed 98

    Profeet : Maria van de Goddelijke Barmhartigheid

    98 Gebed voor de Genade van God om de wereldleiders te bedekken  6/02

    O mijn Gezegende Moeder van Redding, vraag alstublieft aan Uw Zoon om Zijn Genaden en Liefde uit te storten over die leiders die de wereld controleren.

    Bid dat het Licht van God hen zal genezen van blindheid en hun stenen harten ontsluiten.

    Stop hen van vervolging te plegen op onschuldige mensen.

    Bid alstublieft dat Jezus hen zal begeleiden en hen stoppen, dat ze de Waarheid van Zijn Leer niet tegenhouden van verspreid te worden in de naties over de hele wereld. Amen.

    Jullie geliefde Moeder

    Moeder van Redding

    12-02-2013, 23:38 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jullie moeten bidden voor al degenen op hoge plaatsen, met macht over jullie naties. 6/2/2013

    Moeder van God : Mijn kind, je moet nu al je gebeden toewijden aan de verloren zielen die het Bestaan van God niet zullen erkennen.

    Die arme zielen die verspreid zijn over de wereld, leven in een tijd dat ze gekweld worden door leugens. Die leugens worden in hun harten geplant door de bedrieger. Zonder het Licht van God in hun harten hebben ze niets om naar uit te kijken. Ze eren God niet, daarom proberen ze in de plaats een vervanging te vinden. De vervangen neemt gewoonlijk de vorm aan van afgoderij voor andere mensen of voor materiele zaken. Al wat ze ontvangen aan het einde van hun zoektocht voor vrede is onrust en verwarring. Ze zullen nooit vrede vinden zonder God lief te hebben.

    Mijn geliefde Vader, door de Barmhartigheid van Zijn Zoon, Jezus Christus, stort Zijn Licht en Liefde uit over zulke zielen. Ze aanvaarden deze Genaden niet en keren hun rug toe naar de enige weg die ze hebben om eeuwige vrede en geluk te bereiken.

    JULLIE MOETEN BIDDEN VOOR AL DIEGENEN OP HOGE PLAATSEN, MET MACHT OVER JULLIE NATIES, WANT ZE LIJDEN ZEER. ZE ZIJN EEN DAGELIJKS DOELWIT VOOR DE BOZE, ZODAT ZE KUNNEN GEBRUIKT WORDEN ALS EEN MIDDEL OM ONTBERINGEN TOE TE BRENGEN AAN GODS KINDEREN. HUN PLAN OM ALLE SPOREN VAN GOD TE VERNIETIGEN UIT DE LEVENS VAN DE NATIES DIE ZE CONTROLEREN, IS REEDS OP ZIJN PLAATS. ALS ZE HUN WARE INTENTIE OPENBAREN ZULLEN OOK ZIJ SLACHTOFFERS WORDEN, NET ZOALS DIE ZIELEN DIE ZULLEN LIJDEN ONDER HUN REGIME.

    Hier is een Kruistochtgebed (98) die je moet bidden om de regeringen te verlichten, zodat de Genade van God de wereldleiders kan bedekken.

    Jullie geliefde Moeder

    Moeder van Redding

    12-02-2013, 23:30 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kruistocht van Gebed 97

    Profeet : Maria van de Goddelijke Barmhartigheid

    97 Gebed om de kruistochtgebedsgroepen te verenigen  5/02

    O lieve Moeder van Redding, ik smeek U om door Uw gebeden alle leden van Gods overgebleven leger te verenigen, over de hele wereld.

    Overdek alle kruistochtgebedsgroepen met de genade van redding, over ons uitgestort door de barmhartigheid van Uw Zoon, Jezus Christus.

    Zend Uw engelen om elk van ons te beschermen, in het bijzonder de priesters die de kruistochtgebedsgroepen leiden.

    Help ons om alle verwarring te vermijden die tussen ons verdeeldheid brengt, en bescherm ons met Uw gave van wapenrusting, opdat wij ongevoelig worden voor de aanvallen die wij zullen te verduren krijgen omwille van onze liefde voor Jezus Christus, in deze heilige zending om zielen te redden. Amen.

    Jullie geliefde Moeder

    Moeder van Redding

    12-02-2013, 23:11 Geschreven door Claudia  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Velen zullen alleen staan in hun zoektocht om gebedsgroepen te vormen. 5/2/2013

    De Moeder van God : MIJN KINDEREN, JULLIE MOETEN STEUN ZOEKEN BIJ ELKAAR WANNEER JULLIE BIJEENKOMEN, OP ELKE PLAATS VAN DE AARDE, OM HET OVERBLIJVENDE LEGER VAN MIJN ZOON TE VORMEN.

    Velen zullen alleen staan in hun zoektocht om gebedsgroepen te vormen en zullen op sommige momenten de indruk hebben dat het nutteloos is. MAAR VOOR ELKE GEBEDSGROEP DIE TOT STAND KOMT OM DE KRUISTOCHTGEBEDEN TE BIDDEN, ZAL JULLIE EEN BIJZONDERE GENADE GESCHONKEN WORDEN DOOR MIJN DIERBARE ZOON.

    HIJ IS AANWEZIG IN ELKE GROEP EN HIJ ZAL JULLIE DAARVAN BEWUST MAKEN. Jullie zullen zijn Liefde voelen en jullie zullen dan de vruchten zien wanneer die te voorschijn komen en Zijn Allerheiligste Woord verbreiden.

    Kinderen, jullie zijn gezegend omdat jullie de gave van nederigheid hebben ontvangen, want alleen diegenen onder jullie die het woord van Mijn Zoon zonder enige twijfel aanvaarden, zullen vele bekeringen voortbrengen, dank zij jullie gebedsgroepen.

    DE HEILIGE GEEST BEWEEGT NU SNEL ONDER JULLIE, lieve kinderen, en het geeft Mij zoveel vreugde te zien hoe Hij jullie zielen beroert.

    Jullie moeten verenigd blijven, Mijn kindjes, omdat Mijn Zoon jullie liefde en engagement nodig heeft zodat Hij de mensheid kan redden. Jullie zullen echter een doelwit worden voor de duivel die elke boze geest onder zijn vleugels zal opruien om te infiltreren en verdeeldheid te veroorzaken. Herken deze pogingen voor wat ze zijn en vertrouw volledig op Mijn  Zoon.  Roep mij aan, jullie geliefde Moeder, om jullie kruistochtgebedsgroepen bijeen te houden.

    Ga in vrede, Mijn geliefde kinderen, en weet dat Gods overblijvend Leger, dank zij de genade van Mijn Zoon, Hem zal helpen om miljarden zielen te redden.

    Jullie geliefde Moeder,

    Moeder van Redding

    12-02-2013, 23:07 Geschreven door Claudia  


    Archief per maand
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011

    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • levend geloof 8
  • levend geloof 7
  • levend geloof 6
  • levend geloof 5
  • levend geloof 4
  • levend geloof 3
  • levend geloof 2
  • levend geloof

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    visieopfilosofie
    www.bloggen.be/visieop

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs